Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 12:34:46
2018-04-28 23:39:39
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 10:30:00
2018-04-28 21:50:15
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 17/N/szybkości art.239
126 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-04-28 15:31:35
2018-04-28 12:30:56
Marcin Puścikowski KUBIK
  • 2x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 15:42:10
2018-04-28 11:03:47
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 15:42:28
2018-04-28 01:24:45
Paula Myszka MALWA
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 14:57:37
2018-04-26 13:50:45
Małgorzata Grudniewska LA SCALA L
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 14:57:56
2018-04-26 13:50:07
Emilia Kuśnierz GRYF
  • 2x 3//Pierwszego kroku - dokłdnosci bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 14:58:12
2018-04-26 13:49:36
Marta Drywa BORA
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 14:58:30
2018-04-26 12:06:01
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 24/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 20:40:34
2018-04-25 20:33:57
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 20:40:47
2018-04-25 20:33:23
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 17/N/szybkości art.239
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 20:41:02
2018-04-25 20:32:16
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 19:43:21
2018-04-25 19:32:57
Kacper Szatkowski SALSA
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 18:35:53
2018-04-25 12:40:02
Beniamin Tomaszewski ASESOR
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 18:40:40
2018-04-25 11:03:05
Iga Szostak PIANOLA
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 18:40:58
2018-04-25 11:02:15
Iga Szostak NIL
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 18:41:11
2018-04-25 11:01:08
Iga Szostak RADON
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 17/N/szybkości art.239
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 18:41:24
2018-04-25 10:40:45
Matylda Iglikowska - Cichosz SERWUS
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/szybkości art.239
  • 1x 18/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
  • 1x 28/C/zwykły art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 18:41:37
2018-04-25 10:40:06
Matylda Iglikowska - Cichosz PIKOTKA
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/szybkości art.239
  • 1x 18/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 18:41:50
2018-04-24 22:20:20
Wiktoria Tocha COLUMBUS Z
  • 2x 4/Mini LL/dokłdnosci bez rozgrywki art238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 18:42:02
2018-04-24 22:02:33
Beniamin Tomaszewski CALANDRIA
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 18:42:15
2018-04-24 22:02:07
Beniamin Tomaszewski CORTINELLA
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 10:32:07
2018-04-24 08:15:31
Danuta Bielska CLEVER BOY
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 10:32:29
2018-04-23 23:00:54
Bartłomiej Ratyński BRONISZ
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 10:35:49
2018-04-23 22:52:35
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 2x 5a/L/licencyjny
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 2x 14a/L/licencyjny
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:19:17
2018-04-23 20:16:37
Miłosz Adach CRAZY DAISY
  • 2x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 2x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:19:39
2018-04-23 20:13:18
Marcin Joppek SID
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 17/N/szybkości art.239
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:19:58
2018-04-23 20:12:28
Marcin Joppek CADILLAC
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
97 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-04-23 20:20:25
2018-04-23 20:02:56
Lena Maruszak CZAKIN
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:20:40
2018-04-23 19:59:43
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 2x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 17/N/szybkości art.239
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 18:52:15
2018-04-23 19:50:06
Justyna Konczyńska HAPPY-LOXLEY
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:21:20
2018-04-23 19:46:31
Lena Aleksandra Gabriel VIPER
  • 2x 2/Kuce/65 - 70 cm dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
93 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-04-23 20:21:34
2018-04-23 19:45:27
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 18:29:33
2018-04-23 18:27:13
Julia Jakubek HELIOS
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:31:45
2018-04-23 12:47:38
Hania Załęska BLASZKA
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:32:19
2018-04-23 12:46:36
Kasia Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:33:37
2018-04-23 11:45:56
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 5a/L/licencyjny
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 14a/L/licencyjny
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:47:55
2018-04-23 07:36:05
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 2x 4/Mini LL/dokłdnosci bez rozgrywki art238.1.1 - towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:48:11
2018-04-23 07:34:25
Beniamin Tomaszewski VERONA
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
83 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-04-23 20:24:59
2018-04-23 07:32:42
Krzysztof Zieliński CACHADILLO
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:48:41
2018-04-23 07:30:49
Beniamin Tomaszewski VALENTINA
  • 2x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:48:56
2018-04-23 07:30:18
Beniamin Tomaszewski GAME BOY
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:49:09
2018-04-23 07:29:42
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:49:21
2018-04-23 07:29:14
Beniamin Tomaszewski DUKE
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:49:37
2018-04-23 07:28:51
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:49:49
2018-04-23 07:28:24
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:50:01
2018-04-23 07:27:45
Beniamin Tomaszewski BALOU SON
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:50:15
2018-04-23 07:27:12
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:50:30
2018-04-22 23:52:40
Justyna Majewska JASKIER
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 24/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:51:07
2018-04-22 22:37:35
Marta Lautenbach OLZA
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 24/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:52:40
2018-04-22 21:14:57
Daniel Pietera KARTAGO KM
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 14a/L/licencyjny
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 21:12:46
2018-04-22 20:52:29
Piotr Gębicki CHRISTO
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
70 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-04-22 21:12:05
2018-04-22 20:51:19
Piotr Gębicki NORTH CUP
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 21:12:19
2018-04-22 20:50:08
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 18:50:59
2018-04-22 11:09:16
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 17/N/szybkości art.239
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 18:51:13
2018-04-22 08:47:15
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 18:39:57
2018-04-21 09:02:34
Maja Milczarek CARMEN
  • 1x 4/Mini LL/dokłdnosci bez rozgrywki art238.1.1 - towarzyski
  • 2x 13/Mini LL/dokłdnosci bez rozgrywki art238.1.1 - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 15:12:19
2018-04-21 09:00:28
Marta Grzywińska CARMEN
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 15:12:34
2018-04-20 21:37:47
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 15:12:59
2018-04-20 00:52:14
Aleksandra Furgo MOLLY C
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/szybkości art.239
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 15:16:00
2018-04-20 00:51:45
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/szybkości art.239
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 15:16:14
2018-04-20 00:51:01
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 17/N/szybkości art.239
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 20:58:07
2018-04-19 20:10:41
Olga Mikołajun OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 21:02:00
2018-04-19 13:51:17
Zofia Polanek ALONSO
  • 2x 5a/L/licencyjny
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 21:02:16
2018-04-19 10:42:21
Zuzanna Golicka KOLORADO-CHERRY D
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 21:02:37
2018-04-19 10:41:44
Zuzanna Golicka TEKILA
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 18:47:30
2018-04-19 08:39:20
Przemysław Kalicki FLIPJE
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 21:09:43
2018-04-19 08:38:39
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 21:10:08
2018-04-19 08:35:53
Aleksandra Maciejczyk SKWARKA
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 21:10:28
2018-04-19 08:34:35
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 21:10:49
2018-04-19 08:32:57
Zuzanna Gawęda TIJD VLIJT'S GYPSY
  • 2x 10/Kuce/40 - 50 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 21:11:08
2018-04-19 08:31:44
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 2x 2/Kuce/65 - 70 cm dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 21/Kuce/65 - 70 cm dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:00:12
2018-04-18 19:10:28
Agnieszka Lemańczyk BARBÓR
  • 1x 23/Mini LL/dokłdnosci bez rozgrywki art238.1.1 - towarzyski
  • 2x 24/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:00:36
2018-04-18 13:40:16
Aleksander Lewandowski WRÓŻBITA
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 17/N/szybkości art.239
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:00:58
2018-04-18 13:39:34
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 17/N/szybkości art.239
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:03:19
2018-04-18 10:18:27
Marcin Olszewski INGRESJA
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-04-18 22:06:33
2018-04-18 10:16:46
Marcin Olszewski JASHIRA MK
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 24/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
40 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-04-18 22:07:17
2018-04-18 10:14:53
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:07:39
2018-04-18 09:55:33
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:07:54
2018-04-18 09:54:19
Oliwia Rogalewska PRETTY GIRL
  • 2x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 18:51:32
2018-04-17 11:41:54
Petja Ahonen PRIMA MIA
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 20:51:51
2018-04-16 19:47:47
Julia Ziółkowska VILLA ROSA
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:33:13
2018-04-16 07:58:40
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 2x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 18:58:07
2018-04-15 17:24:38
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 20:52:44
2018-04-15 10:20:56
Anna Woźniak JAY POWER
  • 1x 4/Mini LL/dokłdnosci bez rozgrywki art238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 13/Mini LL/dokłdnosci bez rozgrywki art238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 24/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 14:44:10
2018-04-13 09:02:58
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 17/N/szybkości art.239
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 14:44:24
2018-04-13 09:02:15
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 14:44:36
2018-04-13 09:00:30
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 2/Kuce/65 - 70 cm dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 11/Kuce/65 - 70 cm dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 19:51:28
2018-04-12 21:03:44
Natalia Mikołajczak KACPER
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 21:54:37
2018-04-12 21:00:35
Agnieszka Kozłowska DUMKA
  • 1x 23/Mini LL/dokłdnosci bez rozgrywki art238.1.1 - towarzyski
  • 1x 24/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 15:42:49
2018-04-11 08:35:51
Daria Kleinowska ALEKSANDRIA
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 19:13:14
2018-04-10 20:50:20
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 19:13:38
2018-04-10 20:19:16
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 1x 24/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 20:11:46
2018-04-10 11:41:01
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 20:11:58
2018-04-10 11:40:37
Julia Okoniewska SZAŁWIA
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 24/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 21:18:41
2018-04-09 20:37:12
Wiktoria Mielnik ILLANE ROSE
  • 1x 23/Mini LL/dokłdnosci bez rozgrywki art238.1.1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 21:19:01
2018-04-09 20:36:49
Wiktoria Mielnik BŁYSZCZEK
  • 1x 1/Kuce/40 - 50 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/Kuce/65 - 70 cm dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 10/Kuce/40 - 50 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 11/Kuce/65 - 70 cm dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 20/Kuce/40 - 50 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 21/Kuce/65 - 70 cm dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 - towarzyski
20 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-04-09 21:19:15
2018-04-09 20:33:30
Roksana Smolarska ILLANE ROSE
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
19 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-04-09 21:21:11
2018-04-09 20:32:10
Roksana Smolarska TORA
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 18:47:46
2018-04-09 07:54:32
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 24/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:40:08
2018-04-08 20:37:32
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:40:21
2018-04-08 19:03:03
Wiktoria Śliwińska LESANT
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:40:36
2018-04-08 18:59:55
Klaudia Śliwińska LESANT
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:48:41
2018-04-07 10:05:59
Wiktoria Plewa KALINA
  • 2x 4/Mini LL/dokłdnosci bez rozgrywki art238.1.1 - towarzyski
  • 2x 13/Mini LL/dokłdnosci bez rozgrywki art238.1.1 - towarzyski
  • 2x 23/Mini LL/dokłdnosci bez rozgrywki art238.1.1 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 15:48:59
2018-04-07 10:03:42
Kamila Biskup WIRUS
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 24/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 19:41:05
2018-04-06 10:52:30
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 14:59:14
2018-04-05 11:13:57
Anna Chrzanowska BISQUIT R
  • 2x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 17:18:18
2018-04-05 10:09:06
Weronika Kąkol DAGRAFA
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 14/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
  • 2x 24/LL/z trafieniem w normę czasu art S1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 17:18:32
2018-04-04 20:28:03
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 2x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 18:49:03
2018-04-03 08:15:53
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 18:49:17
2018-04-02 22:38:38
Justyna Badaszko CONTENDRO WORLD
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 8/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 17/N/szybkości art.239
  • 1x 27/N/zwykły z rrozgrywką art.2.2 GRAND PRIX
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 15:43:16
2018-04-01 22:12:43
Nina Kortas GENTLEMAN JAZZ
  • 2x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 20:53:12
2018-03-31 13:20:14
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:05:51
2018-03-31 10:38:39
Wiktoria Narloch DANTE
  • 1x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 7/P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:06:05
2018-03-30 07:35:38
Anna Górska COLLARIO
  • 2x 6/L/dwufazowy art.274.5.6
  • 2x 15/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 25/L/dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adach Miłosz kj Arpav
S
O003069
2. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
3. Ahonen Petja KJ Bonin
S
O044258
4. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
5. Bielska Danuta K.J. J.J.DARBOVEN
S
O014550
6. Biskup Kamila brak
2005 (JM.)
brak
7. Burzyńska Agata G-RIDE TEAM
2001 (J.)
O044398
8. Chrzan Monika KJ Nad Stropną
S
O008452
9. Chrzanowska Anna VitaSport Brachlewo
S
O013784
10. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
11. Dąbkowska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
S
O015041
12. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
13. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
14. Dobrołowicz Kamila Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O019715
15. Drywa Marta bpk
2002 (J.)
brak
16. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
17. Gabriel Lena Aleksandra VitaSport Brachlewo
2007 (Mł.)
brak
18. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
19. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
20. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (Mł.)
O047345
21. Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
S
O002455
22. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
23. Golicka Zuzanna Sopocki Klub Jexdziecki
2001 (J.)
509/16
24. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
25. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (J.)
O040239
26. Gradzik Karolina Leśne Zacisze Tynwałd
2003 (JM.)
brak
27. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
28. Grudniewska Małgorzata bpk
2002 (J.)
brak
29. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
30. Jagoda Joanna St. VitaSport Brachlewo
S
O019056
31. Jakubek Julia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O042312
32. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
33. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
34. Kąkol Weronika Bez przynależności klubowej
2000 (J.)
Brak
35. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
36. Kampowska Martyna KJ Leśna Podkowa Damaszka
1997 (MJ.)
O019341
37. Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O015052
38. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
39. Kleinowska Daria Bez przynależności klubowej
1997 (MJ.)
brak
40. Konczyńska Justyna VitaSport Brachlewo
1999 (MJ.)
brak
41. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
42. Kozań Malwina G-RIDE TEAM
1999 (MJ.)
O044235
43. Kozłowska Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O040774
44. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
45. Kuśnierz Emilia Bpk
2008 (Mł.)
Brak
46. Lautenbach Marta BPK
2005 (JM.)
Brak
47. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
48. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
49. Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
2001 (J.)
Brak
50. Majewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
51. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
52. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
53. Mielnik Wiktoria bbk
2005 (JM.)
brak
54. Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O025456
55. Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015207
56. Milczarek Maja Bpk
2002 (J.)
Brak
57. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
58. Narloch Wiktoria PLJ
S
O021043
59. Okoniewska Julia brak
1998 (MJ.)
brak
60. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
61. Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O013152
62. Pietera Daniel Pomorska Liga Jeździecka
S
O023134
63. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
64. Plewa Wiktoria brak
2003 (JM.)
brak
65. Polanek Zofia HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
2004 (JM.)
O037296
66. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
67. Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2000 (J.)
O036305
68. Śliwińska Klaudia Klub Jeździecki Turze
2005 (JM.)
304996/17
69. Śliwińska Wiktoria Klub Jeździecki Turze
2001 (J.)
brak
70. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (J.)
O030660
71. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
72. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
73. Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
Brak
74. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O029098
75. Tocha Wiktoria BPK
2002 (J.)
brak
76. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
77. Wintoch Maria KJ Black Horse Team
2000 (J.)
O031453
78. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
79. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
80. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
81. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
82. Ziółkowska Julia KJ Turze
2003 (JM.)
O042403
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

99

CRAZY DAISY Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
O: Miłosz Adach
B:
K025057
2.

6

ALEKSANDRIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
O: Daria Kleinowska
B: Brak
brak
3.

64

ALONSO Wielkopolska POL 2007 Wałach kara/mk:157 F: Ataman
M: Lipawa
O: Małgorzata Polanek
B: Stanisław Powroznik
K025087 POL 007590202807
4.

95

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
5.

78

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
6.

101

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
7.

111

ASESOR SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Aravel II
M: Ashley S
O: Dagmara Wróblewska
B: SK Nad Wigrami
Brak
8.

7

ASTEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alzacja
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak Beata i Krzysztof
brak 616009530022510
9.

79

BALOU SON OLD GER 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Roseanne /
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019775 DE433330535309
10.

66

BEAUTY C KWPN NLD 2006 Wałach siwa F: Untouchable Z
M: Victoria-C
O: Aleksandra Furgo
B: J W L. Cuppers
K013478
11.

5

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada F: Hetman
M: Boliwia
O: Ewa Dyduła & Anna Chrzanowska
B: Artur Kiempa
K015436 POL009530067208
12.

90

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
13.

34

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
O: Beata Smolarska
B: Olbrych Fryderyk
brak
14.

92

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy /
M: Bogini / Landor
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
K022539 616009520028313
15.

117

BORA WLKP POL 1999 Klacz gniada F: Baldram
M: NN
O: Wojciech Lewicki
B: .
brak
16.

97

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Marcin Joppek / Partners Sp. z o. o.
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
17.

60

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
18.

104

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019773 DE418180005911
19.

10

CARMEN Zimnokrwisty POL 2004 Klacz gniada/mk: F: Pers
M: Kalina
O: Michał Kowalski
B: Roman Grosz
K019477
20.

86

CASPELLO Holsztyńska POL 2014 Ogier F: Cascadello I
M: Parole I
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K025346
21.

80

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
22.

129

CHASSOT WEST OG F: CHACCO BLU
M:
O:
B:
23.

113

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
24.

74

CHRISTO Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach gniada F: Clinsmann Jun. B
M: Tracy/Balou du Rouet
O: Piotr Gębicki
B: Nils Penderok
Brak
25.

102

CLEVER BOY SP POL 2009 Wałach gniada F: Landor
M: Cytia
O: Danuta Bielska
B: Gerke Marcin
K016637 POL009520039409
26.

43

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
27.

20

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/176 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
28.

105

COLUMBUS Z Zangersheide POL 2001 Wałach siwa F: CARTHAGO Z
M: ISTOUR D' AMOUR
O: KARINA PIENIASZEK
B: REINHOLD MUES
BRAK
29.

22

CONTENDRO WORLD WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Rubina/ Rotspon
O: Elżbieta Mallert
B: Elżbieta Mallert
K020219
30.

137

CONTESS F:
M:
O:
B:
31.

53

CONTESSA 183 Oldenburg DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I
M: Argentina
O: Lewandowski Bartłomiej
B: Ralf Blanke
K017806
32.

103

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: TRW-Miłosna
B: Roman Barlik
K020807 POL009610219280
33.

47

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Carry Son
M: Hera XXXIV
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874
34.

96

CZAKIN SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Karbit
M: Cyna
O: Lena Maruszak
B: Charyton Józef
K013094 528003000712597 104FE75
35.

25

DAGRAFA Typ Szlachetny POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Grafion
M: Debora
O: Teresa Popowska
B: Jan Navus-Wysocki
Brak
36.

21

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
37.

50

DARK PEARL Reńska DEU 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol
M: Riverdance
O: Myszka
B: Josef Hüpen
K010599
38.

38

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
O: Krzysztof Grabiński
B: Weronika Kruk
K024257 009520061809
39.

134

DEKSTER WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Cugnot
M: Dumka
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
brak
40.

82

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin /
M: Wienke /
O: Beniamin Tomaszewski
B: Reolf Brill
K014336 528003000805017
41.

39

DUMKA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/161 F: Derwisz/ Dragon I
M: Drama / Tik Tak
O: Mirosław Gosz
B: Mirosław Gosz
Brak 616999530126610
42.

83

F-CLARISSA Holsztyńska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Catoki
M: Zabou I
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
K025344
43.

61

FLIPJE KWPN NED 2010 Wałach gniada/175cm F: Carolus II
M: Bavanta v/d Renvillehoeve
O: Waldemar Kalicki
B: NL
Brak
44.

70

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Glückspilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Święcicki Henryk
K009439 FEI 103UU54
45.

88

GAME BOY KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vittorio
M: Rubertha 3
O: Ryszard Dysarz
B: Holandia
K020855
46.

3

GENTLEMAN JAZZ Hanowerska POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Graf Galen
M: St, Pr. Hauptstutbuch Rita
O: Nina Kortas
B: Johannes & Klaus Meyer
K024122
47.

114

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
48.

118

GRYF Huculska POL 2001 Wałach gniada/mk: F: Wicher
M: Gala
O: Paulina Miszker
B: nn
brak
49.

139

GUINNESS NN POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Monika Nowińska
B: NN
K022562
50.

24

H DOMINIQUE V KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Campbell VDL
M: Dominique V
O: Martyna Kajko
B: Albert van Unen
K023418
51.

94

HAPPY-LOXLEY SP POL 1999 Klacz gniada F: Loxley
M: Holly
O: Amilianowicz Natalia
B: Miklas Malwina
brak POL 009 60 00076 99
52.

91

HELIOS SP POL 15.02.2010 Wałach kasztanowata F: Colox Cup
M: Hawana
O: Weronika Kąkol
B: Tomasz Burzyński
K024045
53.

33

ILLANE ROSE Connemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:148 F: Cusack
M: Rose of Renare
O: Jolanta Mielnik
B: Thomas Vaughan
brak 499393393920000
54.

69

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
55.

51

JASHIRA MK SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Rasch/Ramirado
M: Juta/Silvio
O: Paula Myszka
B: Paula Myszka
Nie wiem
56.

77

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
57.

40

KACPER Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Natalia Mikołajczak
B: NN
K022371 616999520226804
58.

28

KALINA Typ Pogrubiony POL 2014 Klacz kasztanowata/mk: F: Akant
M: Kafeteria
O: Gajda Paulina
B: Lipniewski Lucjan
brak
59.

58

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
60.

72

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Katoda
O: Beata Kozań
B: --
K009026
61.

75

KARTAGO KM Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Marino
M: Kalina
O: Daniel Pietera
B: Myszka Krzysztof
K023851
62.

63

KOLORADO-CHERRY D SP POL 2013 Ogier gniada F: CHERY CORDIAL
M: KARIERA
O: STEFAN DOMIENIKOWSKI
B: STEFAN DOMIENIKOWSKI
K023432
63.

49

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
64.

31

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
65.

122

KUBIK SP POL 2010 Wałach gniada F: Aroland PG
M: Kurara po Numid xx
O: Rafał Buchholc
B: xx
brak
66.

119

LA SCALA L Oldenburska POL 1995 Klacz gniada F: Landprinz
M: Anke II
O: Paulina Miszker
B: Niemcy
brak
67.

130

LE MATINE II F:
M:
O:
B:
68.

121

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
69.

123

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
70.

29

LESANT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Desant
M: Luisa14
O: Lademann Zbigniew
B: Lademann Zbigniew
brak POL 009 53 01143 05
71.

126

LUBLANA SP POL 2003 Klacz gniada F: Arion
M: Lukka
O: Klaudyna Grams
B: Grams
Brak
72.

115

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
73.

67

MAGNIFICO C SP POL 2011 Ogier gniada/173 F: Catoki
M: Manga
O: Arkadiusz Chmielak
B: Arkadiusz Chmielak
K022517 616 009 61 02444 11
74.

71

MAGNUS Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
75.

120

MALWA WLKP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Carry Son
M: Malina/Mangan
O: Paula Myszka
B: SK Racot
K015445 POL007610100906
76.

68

MOLLY C SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Check In 2
M: Montana C
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020472 616009530355809
77.

116

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L
M: Mazepa
O: Wiktoria Narloch
B: Rzeczna
Brak 616009600117814
78.

132

NATIONS CUP sp 2013 F: Colox Cup
M:
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
79.

56

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
80.

109

NIL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Ogier gniada/167cm F: Le Voltaire
M: Newada
O: Iga Szostak
B: Stadnina Skarbu Państwa Kadyny
K010249 009 60 01 611 05
81.

23

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit
M: Nicole / Luron
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
82.

73

NORTH CUP SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: COLOX CUP
M: Quamiro
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
K022399
83.

76

OLZA SP POL 2009 Klacz gniada F: Evento
M: Olimpia
O: Marcin Lautenbach
B: Brak
Brak
84.

65

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN POL 2005 Wałach gniada/167 F: LANDO DH430 DK
M: TAYLOR O
O: Olga Mikołajun
B: J A M. Van Oers
K010838 103FB85
85.

110

PIANOLA SP POL 2014 Klacz kara/168cm F: Concord
M: Petra
O: Tomasz Szostak
B: Andrzej Derlecki
K024640 616009530018414
86.

106

PIKOTKA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: Lavendel / Ramiro Z
M: Persona / Elf
O: Alicja Iglikowska
B: Pałyska
K008694 POL009600096701 104FG59
87.

30

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
88.

136

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: Chery Cordial
M: Pipin
O: Stefan Dominikowski
B: Stefan Dominikowski
K014199 POL013530225808
89.

48

PRETTY GIRL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cador/Catoki
M: Pretty Women/Gracieux
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616 009 64 00725 11
90.

8

PRIMA MIA Finnish Warmblood FIN 2013 Klacz ciemnogniada F: Namelus R
M: S. Prima Viesta
O: Marja Kallio
B: Marja Kallio
246001H00131655
91.

26

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Krzysztof Grela
B: Joanna Jagoda
K013777
92.

108

RADON SP POL 2001 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Szostak
B:
K007066 POL999611113501
93.

112

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
O: Kamila Szatkowska
B: Goździor Ewa
Brak POL009610085906
94.

107

SERWUS SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
O: Katarzyna Arasimowicz
B: Romanowski
K016286 POL007600156506
95.

127

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa F: -
M: -
O: AGATA BURZYŃSKA
B: -
K016638
96.

98

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
97.

35

SZAŁWIA Wielkopolska POL 1994 Klacz kasztanowata F: Anonim
M: Szansa
O: Piotr Chustak
B: Kensik Michał
brak
98.

89

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
99.

62

TEKILA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: player
M: tifany
O: zuzanna golicka
B: bosek ryszard
K020170 pol009580311109
100.

42

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
101.

32

TORA Koń Mały POL 2003 Klacz siwa/mk: F: Hornmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Telimena / Pigmalion
O: Beata Smolarska
B: Piotr Krzyżanowki
K018469 POL013530117703
102.

41

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:118 F: TWIX
M: GASKONIA
O: Andrzej Dąbrowski
B: GRZEGORZ KOTWICKI
K014651 POL013640024405
103.

84

VALENTINA Hanowerska GER 2012 Klacz gniada F: Van Helsing
M: G
O: Granus As
B: Niemcy
K025150
104.

87

VERONA OS POL 2013 Klacz gniada F: Valeron
M: /Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Niemcy
Brak
105.

46

VILLA ROSA Wielkopolska POL 2011 Klacz siwa F: LANDOR
M: VISA
O: Jolanta Ziółkowska
B: Agnieszka Janus
K020698 616007520003011
106.

93

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: Demantur vom Drammetal
M: Valleria
O: Kazimierz Krupiński
B: Karol Janiszewski
brak
107.

140

WENEZJA F:
M:
O:
B:
108.

45

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
109.

128

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
110.

36

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
111.

27

WIRUS Typ Prymitywny POL 2003 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Dominika Biskup
B: NN
brak
112.

54

WRÓŻBITA SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy / Nimmerdorf
M: Wróżbitka / Alcatraz
O: Sławomira Lewandowska
B: Sławomira Lewandowska
K020755
Rider Club
Competition
Prize
Badaszko Justyna SKJ Sopot
70
SUM:
70.00
Bielska Danuta K.J. J.J.DARBOVEN
200
150
SUM:
350.00
Chrzanowska Anna VitaSport Brachlewo
150
SUM:
150.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
Rzeczowe
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
50
100
SUM:
150.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
50
SUM:
50.00
Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
70
Rzeczowe
SUM:
70.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
150
250
SUM:
400.00
Gradzik Karolina Leśne Zacisze Tynwałd
70
SUM:
70.00
Grudniewska Małgorzata bpk
Rzeczowe
Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
500
500
100
SUM:
1100.00
Kąkol Weronika Bez przynależności klubowej
Rzeczowe
Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
300
200
300
200
200
400
SUM:
1600.00
Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
50
SUM:
50.00
Kozań Malwina G-RIDE TEAM
250
300
100
SUM:
650.00
Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
250
150
SUM:
400.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
70
SUM:
70.00
Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
200
300
SUM:
500.00
Myszka Paula LKS Nadwiślanin
200
50
SUM:
250.00
Narloch Wiktoria PLJ
150
SUM:
150.00
Palmowska Natalia KJ Palmowski
400
700
SUM:
1100.00
Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
300
50
SUM:
350.00
Śliwińska Wiktoria Klub Jeździecki Turze
Rzeczowe
Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
100
Rzeczowe
SUM:
100.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
100
70
SUM:
170.00
Tocha Wiktoria BPK
Rzeczowe
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
500
500
300
300
150
300
300
Rzeczowe
50
150
50
200
Rzeczowe
Rzeczowe
SUM:
2800.00
Wintoch Maria KJ Black Horse Team
70
50
SUM:
120.00
Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
200
SUM:
200.00
Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
kj Arpav
2018-05-01
11
2018-05-01
2018-05-03
8
2018-05-03
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (70)
2018-05-01
12
Ahonen Petja
KJ Bonin
2018-05-01
19
2018-05-01
2018-05-02
23
2018-05-02
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2018-05-01
13
2018-05-01
6
2018-05-03
13
2018-05-03
4
70
Bielska Danuta
K.J. J.J.DARBOVEN
2018-05-01
1
200
2018-05-01
3
150
2018-05-03
10
2018-05-03
16
Biskup Kamila
brak
WIRUS (27)
2018-05-01
20
2018-05-01
2018-05-02
19
2018-05-02
2018-05-03
12
2018-05-03
Burzyńska Agata
G-RIDE TEAM
SEXY MK (127)
2018-05-03
11
2018-05-03
Chrzan Monika
KJ Nad Stropną
2018-05-01
9
2018-05-02
13
2018-05-02
2018-05-03
2018-05-03
Chrzanowska Anna
VitaSport Brachlewo
2018-05-01
2
150
2018-05-02
7
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (45)
2018-05-01
12
2018-05-01
2018-05-02
24
2018-05-02
Dąbkowska Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
ASTEJA (7)
2018-05-01
8
2018-05-01
19
2018-05-03
13
2018-05-03
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-05-01
1
2018-05-01
1
2018-05-02
1
2018-05-02
1
2018-05-01
2018-05-01
6
2018-05-02
7
2018-05-02
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-05-01
7
2018-05-01
7
2018-05-02
7
2018-05-02
23
2018-05-03
14
VERONA (87)
2018-05-01
6
2018-05-01
2018-05-03
1
Rzeczowe
2018-05-03
Dobrołowicz Kamila
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
DEKSTER (134)
2018-05-03
15
2018-05-03
16
Drywa Marta
bpk
BORA (117)
2018-05-01
3
2018-05-01
2018-05-02
21
2018-05-02
2018-05-03
2018-05-03
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-05-01
8
2018-05-02
5
50
MOLLY C (68)
2018-05-01
15
2018-05-02
4
100
Gabriel Lena Aleksandra
VitaSport Brachlewo
VIPER (93)
2018-05-01
1
2018-05-01
1
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2018-05-01
5
50
2018-05-01
7
2018-05-02
12
2018-05-02
7
2018-05-03
12
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
KAMAEL (58)
2018-05-01
20
2018-05-01
18
2018-05-02
15
2018-05-03
9
2018-05-02
21
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2018-05-01
7
2018-05-01
1
2018-05-03
2
2018-05-03
1
2018-05-02
5
2018-05-02
1
Gębicki Piotr
G-RIDE TEAM
2018-05-01
15
2018-05-01
9
2018-05-02
4
70
2018-05-02
6
CHRISTO (74)
2018-05-02
3
Rzeczowe
2018-05-02
2018-05-02
16
2018-05-02
15
2018-05-03
17
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
TEKILA (62)
2018-05-02
2
150
2018-05-02
14
2018-05-02
10
2018-05-02
2
250
Golicka Zuzanna
Sopocki Klub Jexdziecki
PIPIN (136)
2018-05-03
14
CONTESS (137)
2018-05-03
10
2018-05-03
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2018-05-01
2018-05-01
2018-05-02
22
2018-05-02
2018-05-03
18
2018-05-03
Grabińska Weronika
Vita Sport Brachlewo
DEBIUT (38)
2018-05-01
12
2018-05-02
11
2018-05-03
16
2018-05-03
Gradzik Karolina
Leśne Zacisze Tynwałd
LUBLANA (126)
2018-05-03
4
70
2018-05-03
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (26)
2018-05-02
16
2018-05-02
13
Grudniewska Małgorzata
bpk
2018-05-02
18
2018-05-02
2018-05-03
3
Rzeczowe
Iglikowska - Cichosz Matylda
OSK Lipce
PIKOTKA (106)
2018-05-01
12
2018-05-01
5
2018-05-02
1
500
2018-05-03
1
500
SERWUS (107)
2018-05-01
4
100
2018-05-01
6
2018-05-02
17
2018-05-02
2018-05-03
11
Jagoda Joanna
St. VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (92)
2018-05-02
9
2018-05-02
21
Jakubek Julia
Pomorska Liga Jeździecka
HELIOS (91)
2018-05-02
14
2018-05-02
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
2018-05-01
13
2018-05-01
15
2018-05-02
19
2018-05-02
20
SID (98)
2018-05-01
21
2018-05-01
2018-05-02
18
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2018-05-01
10
2018-05-01
14
2018-05-02
15
2018-05-02
2018-05-03
15
Kąkol Weronika
Bez przynależności klubowej
DAGRAFA (25)
2018-05-01
7
2018-05-01
2018-05-02
10
2018-05-02
2018-05-03
4
Rzeczowe
2018-05-03
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2018-05-01
1
300
2018-05-01
10
2018-05-02
6
2018-05-02
3
200
2018-05-03
3
300
2018-05-03
3
200
FLIPJE (61)
2018-05-01
18
2018-05-01
3
200
2018-05-02
1
400
2018-05-02
4
2018-05-03
4
2018-05-03
8
Kampowska Martyna
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-05-01
8
2018-05-01
1
2018-05-02
15
2018-05-02
Karlsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
MAGNUS (71)
2018-05-02
10
2018-05-02
7
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
CHASSOT (129)
2018-05-01
5
50
2018-05-01
23
Kleinowska Daria
Bez przynależności klubowej
2018-05-01
10
2018-05-01
Konczyńska Justyna
VitaSport Brachlewo
2018-05-01
1
2018-05-01
7
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-05-01
2018-05-01
2018-05-02
12
2018-05-02
14
2018-05-03
13
2018-05-03
19
Kozań Malwina
G-RIDE TEAM
KAMELOT (72)
2018-05-01
2
250
2018-05-01
9
2018-05-02
6
2018-05-02
2
300
2018-05-03
5
100
Kozłowska Agnieszka
JKS Rywal Grudziądz
DUMKA (39)
2018-05-03
1
2018-05-03
9
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
LEOPARD (121)
2018-05-03
2
250
2018-05-03
18
LEOPARD (123)
2018-05-02
3
150
2018-05-02
11
Kuśnierz Emilia
Bpk
GRYF (118)
2018-05-01
3
2018-05-01
2
Lautenbach Marta
BPK
OLZA (76)
2018-05-01
11
2018-05-02
20
2018-05-02
2018-05-03
14
2018-05-03
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2018-05-01
4
70
2018-05-01
17
2018-05-03
10
2018-05-02
13
2018-05-01
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (31)
2018-05-01
17
2018-05-01
Majewska Jagoda
Leśne Zacisze Tynwałd
GUINNESS (139)
2018-05-03
6
2018-05-03
Majewska Justyna
Klub Jeździecki ARPAV
JASKIER (77)
2018-05-01
21
2018-05-01
2018-05-02
13
2018-05-02
2018-05-03
7
2018-05-03
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (90)
2018-05-03
12
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2018-05-01
11
2018-05-02
9
2018-05-02
9
2018-05-03
19
2018-05-01
13
CZAKIN (96)
2018-05-01
2
2018-05-01
2018-05-02
21
2018-05-02
2018-05-03
20
2018-05-03
Mielnik Wiktoria
bbk
2018-05-03
4
2018-05-01
1
2018-05-01
1
2018-05-02
1
2018-05-03
4
2018-05-02
1
2018-05-03
2
Mikołajczak Natalia
JKS Rywal Grudziądz
KACPER (40)
2018-05-03
1
200
2018-05-03
1
300
Mikołajun Olga
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2018-05-01
22
Milczarek Maja
Bpk
CARMEN (10)
2018-05-01
1
2018-05-02
1
2018-05-02
2018-05-02
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2018-05-01
17
2018-05-01
10
2018-05-02
1
200
2018-05-02
11
2018-05-01
9
2018-05-01
6
MALWA (120)
2018-05-02
5
50
2018-05-02
2018-05-01
21
2018-05-01
20
Narloch Wiktoria
PLJ
DANTE (21)
2018-05-01
16
2018-05-01
26
2018-05-02
8
2018-05-02
8
2018-05-03
2
150
2018-05-03
6
MORWA (116)
2018-05-02
16
2018-05-02
2018-05-03
2018-05-03
2018-05-01
2018-05-01
Okoniewska Julia
brak
2018-05-01
5
2018-05-01
2018-05-02
14
2018-05-02
2018-05-03
11
2018-05-03
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
2018-05-01
1
400
2018-05-01
4
2018-05-02
8
2018-05-02
6
2018-05-03
1
700
Pesta Paulina
A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
WIGOR (128)
2018-05-03
8
2018-05-03
9
Pietera Daniel
Pomorska Liga Jeździecka
2018-05-01
4
2018-05-03
19
2018-05-01
3
2018-05-03
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
CHEYENNE (113)
2018-05-02
6
2018-05-02
17
GOPLANA (114)
2018-05-02
12
2018-05-02
18
LUISIANA (115)
2018-05-03
7
2018-05-03
Plewa Wiktoria
brak
KALINA (28)
2018-05-01
6
2018-05-01
9
2018-05-02
1
2018-05-02
6
2018-05-03
5
2018-05-03
8
Polanek Zofia
HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
ALONSO (64)
2018-05-01
4
2018-05-01
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
KUBIK (122)
2018-05-03
17
2018-05-03
Rogalewska Oliwia
St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-05-01
8
2018-05-01
2018-05-02
20
2018-05-02
2018-05-03
6
2018-05-03
17
2018-05-01
8
2018-05-01
11
2018-05-02
1
300
2018-05-02
19
2018-05-03
5
50
2018-05-03
6
Śliwińska Klaudia
Klub Jeździecki Turze
LESANT (29)
2018-05-01
18
2018-05-02
17
Śliwińska Wiktoria
Klub Jeździecki Turze
LESANT (29)
2018-05-01
16
2018-05-02
1
Rzeczowe
Smolarska Roksana
Pomorska LJ w Dziemianach
TORA (32)
2018-05-01
18
2018-05-02
3
100
2018-05-02
19
2018-05-03
11
2018-05-01
24
2018-05-01
2018-05-01
22
2018-05-02
2018-05-02
4
Rzeczowe
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
WENEZJA (140)
2018-05-03
7
2018-05-03
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (101)
2018-05-01
1
2018-05-01
3
100
2018-05-03
14
2018-05-03
2018-05-02
4
70
2018-05-02
Szatkowski Kacper
Kociewski KJ Polar
SALSA (112)
2018-05-02
9
2018-05-02
Szostak Iga
Kociewski KJ Polar
RADON (108)
2018-05-01
6
2018-05-02
10
2018-05-03
9
NIL (109)
2018-05-02
11
2018-05-03
10
2018-05-02
PIANOLA (110)
2018-05-01
22
2018-05-03
2018-05-01
Tocha Wiktoria
BPK
2018-05-01
1
2018-05-01
1
2018-05-01
2018-05-02
5
Rzeczowe
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-05-01
1
500
2018-05-02
5
2018-05-03
2
500
2018-05-01
16
2018-05-03
12
2018-05-01
2
300
2018-05-02
2
300
2018-05-03
4
150
DUKE (82)
2018-05-01
2
300
2018-05-03
2
300
2018-05-01
15
2018-05-01
2018-05-02
8
2018-05-02
2018-05-03
5
Rzeczowe
2018-05-03
2018-05-01
14
2018-05-01
2018-05-03
5
50
2018-05-03
2018-05-01
2018-05-01
1
2018-05-02
1
2018-05-02
1
2018-05-03
1
2018-05-03
1
2018-05-01
17
2018-05-03
3
150
2018-05-01
16
2018-05-02
16
2018-05-03
15
CALANDRIA (104)
2018-05-01
5
50
2018-05-01
14
2018-05-02
3
200
ASESOR (111)
2018-05-01
13
2018-05-01
2018-05-02
2
Rzeczowe
2018-05-02
2018-05-03
2
Rzeczowe
2018-05-03
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team
2018-05-01
4
70
2018-05-01
19
2018-05-02
5
50
2018-05-03
18
2018-05-02
20
2018-05-03
16
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
2018-05-01
25
2018-05-02
17
2018-05-03
13
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2018-05-01
9
2018-05-01
2
2018-05-03
15
2018-05-03
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-05-01
3
200
2018-05-01
2018-05-02
22
2018-05-02
2018-05-03
7
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (90)
2018-05-03
3
100
Ziółkowska Julia
KJ Turze
2018-05-01
14
2018-05-01
2018-05-01
2018-05-02
11
2018-05-02
18

Number of Riders: 82

Number of Horses: 112

The sum of prizes: 11 020.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl