Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 16:34:45
2017-09-28 12:47:23
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 1/Mini LL/Konkurs klasy Mini LL 50-60 cm - z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 2/LL/Konkurs klasy LL 70-80 cm z trafieniem w normę czasu art S1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 16:35:02
2017-09-28 12:46:27
Zofia Łosińska WEZUWIUSZ
  • 1x 1/Mini LL/Konkurs klasy Mini LL 50-60 cm - z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 2/LL/Konkurs klasy LL 70-80 cm z trafieniem w normę czasu art S1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 18:22:43
2017-09-27 18:04:57
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 4/L-1/Konkurs klasy L-1 zwykły z rozgrywką art 238.2.2 Grand Prix Baltic Cup SENNY NOWĘCIN
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 11:07:51
2017-09-26 21:08:29
Magdalena Majewska ANTRA
  • 1x 1/Mini LL/Konkurs klasy Mini LL 50-60 cm - z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 2/LL/Konkurs klasy LL 70-80 cm z trafieniem w normę czasu art S1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 07:11:55
2017-09-23 22:40:50
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 4/L-1/Konkurs klasy L-1 zwykły z rozgrywką art 238.2.2 Grand Prix Baltic Cup SENNY NOWĘCIN
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 13:17:42
2017-09-22 13:08:37
Sylwia Barbarska GO SILVER
  • 1x 2/LL/Konkurs klasy LL 70-80 cm z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 3/L/Konkurs klasy L zwykły z natychmiastową rozgrywką
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 18:39:18
2017-09-21 16:21:14
Elżbieta Wachuda CHICAGO
  • 2x 2/LL/Konkurs klasy LL 70-80 cm z trafieniem w normę czasu art S1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 18:39:37
2017-09-21 16:20:33
Małgorzata Barbarska FRIDA
  • 1x 3/L/Konkurs klasy L zwykły z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 4/L-1/Konkurs klasy L-1 zwykły z rozgrywką art 238.2.2 Grand Prix Baltic Cup SENNY NOWĘCIN
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 18:40:03
2017-09-20 19:43:29
Anna Porożyńska REWIA GWIAZD
  • 1x 2/LL/Konkurs klasy LL 70-80 cm z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 3/L/Konkurs klasy L zwykły z natychmiastową rozgrywką
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 19:29:10
2017-09-16 21:48:54
Marta Olejnik RATYN
  • 2x 1/Mini LL/Konkurs klasy Mini LL 50-60 cm - z trafieniem w normę czasu art.S1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Barbarska Małgorzata JKS Senny Nowęcin
1998 (MJ.)
O019420
2. Barbarska Sylwia BPK
S
O025047
3. Barczyk Maja JKS SENNY Nowęcin
1996 (MJ.)
O020395
4. Bednarz Marta JKS SENNY Nowecin
5. Borys Zuzanna KJ PEGAZ Reda
6. Cholewińska Patrycja JKS SENNY Nowecin
7. Czajka Maciej bpk
S
O032763
8. Dawidowska Marlena STAJNIA GRAŻYNY
9. Dziurkowski Tomasz KJ RAKOWIEC
10. Harasim Wiktoria Stajnia ENYA Grąbkowo
11. Jędrzejewski Wieslaw JKS SENNY Nowecin
12. Kowalczyk Jolanta AMAZONKA BIERKOWO
13. Kowalczyk Piotr KJ Arpav
1999 (J.)
O031702
14. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
15. Kusiak Dominika DOLINA CHARLOTTY
16. Lemke Dominika STAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE
17. Leśniewska Dominika Stajnia Grażyny
18. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
19. Łosińska Zofia Rancho Banderoza
2002 (JM.)
brak
20. Majchrzak Kinga STAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE
21. Majewska Magdalena Stajnia Modrzewie
2003 (JM.)
brak
22. Mańska Klaudia BPK
23. Olech Przemysław STAJNIA POD DĘBAMI
24. Opara Kornelia JKS SENNY NOWĘCIN
25. Orpel Aleksandra STAJNIA GRAŻYNY
26. Piasecka Agnieszka ŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI
27. Piekarska Dominika STAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE
28. Porożyńska Anna JKS Ewro
S
O028498
29. Reinert Klaudia Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O028505
30. Rozkosz Anna Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O042667
31. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
32. Rytlewska Monika Pegaz Reda
2004 (JM.)
O043401
33. Sadło Dominika STAJNIA JĘDRUŚ
34. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
35. Skowronski Łukasz JKS Senny - Nowęcin
S
O013756
36. Ślusarczyk Paulina AMAZONKA BIERKOWO
37. Sochaj Natalia STAJNIA POD DĘBAMI
38. Specjalska Zofia JKS SENNY NOWĘCIN
39. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
40. Wachuda Elżbieta Stajnia Modrzewie
2003 (JM.)
brak
41. Wasilewska Olga WILCZE RANCZO
42. Went Wiktoria STAJNIA POD DĘBAMI
43. Wolańska Alicja JKS SENNY Nowęcin
2003 (JM.)
O037303
44. Zagórowska Anna STAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

ADEL F:
M:
O:
B:
2.

41

AGOSTINO J WLKP POL 2010 Wałach siwa/168 F: Osjan
M: Ambrozja
O: Alicja Wolańska
B: Joanna Czarnecka
K018810 616007530248610
3.

18

ALKMENA EQUUS NEGRUS F:
M:
O:
B:
4.

12

ANDORA SP POL K020379 Klacz gniada F: Punkt
M: Arabeska
O: Klaudia Reinert
B: Gębski Ireneusz
K020379
5.

43

ANTRA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nikiel
M: Aluzja
O: Robert Docenko
B: Robert Docenko
brak
6.

35

AROLAND PG F:
M:
O:
B:
7.

23

ASTERIX F:
M:
O:
B:
8.

32

BAMBINA F:
M:
O:
B:
9.

48

BARIA F:
M:
O:
B:
10.

53

BASKIL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Boliwar
M: Bukwa
O: Anna Alicja Rozkosz
B: Wiesław Gałązka
K021825 616 007 52 00399 11
11.

50

BELLA F:
M:
O:
B:
12.

62

CAPRIS Hanowerska GER 2003 Klacz ciemnogniada F: Carbid
M: Surprise
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
brak
13.

36

CHAZAR F:
M:
O:
B:
14.

15

CHICAGO Hanowerska POL 2009 Wałach gniada F: Chalet
M: Pipi Lotta
O: Brigitte Meibohm
B: Brigitte Meibohm
brak
15.

42

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
O: Marta Łazorczyk
B: Katarzyna Pawłowska
K015453 616009530201908
16.

8

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
17.

20

EXPANDER J F:
M:
O:
B:
18.

38

F.EGON F:
M:
O:
B:
19.

16

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa F: Esaul
M: Frejka
O: Kaczmarczyk Sławomir
B: Kaczmarczyk Sławomir
brak 007600220708
20.

51

FRUGO F:
M:
O:
B:
21.

5

GAPPA LOU KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
22.

22

GO SILVER SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: SILVER DREAM
M: GOSTA
O: Wiśniewska Marta
B: Włodarczyk Dorota
K024233 616 009 52 01351 10
23.

2

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
24.

34

HARPUN F:
M:
O:
B:
25.

33

HARRY F:
M:
O:
B:
26.

30

HOSSA F:
M:
O:
B:
27.

44

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
28.

19

KORONA F:
M:
O:
B:
29.

49

LA CROSS F:
M:
O:
B:
30.

61

LAGUNA SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: SEX
M: LUNA
O: Jan Jurkiewicz
B: Tomasz Lepper
brak 616009530166511
31.

29

MERANO F:
M:
O:
B:
32.

24

MIGOTKA KUC POL 2005 Klacz dereszowata/kuc: F: -
M: -
O: Łukasz Lesner
B: -
K020567
33.

46

MIRGO F:
M:
O:
B:
34.

40

MORGAN F:
M:
O:
B:
35.

47

NELA F:
M:
O:
B:
36.

21

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
O: Agnieszka Synoradzka
B: Niemcy
K023590 DE431316876012
37.

26

NORTON WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Rytm
M: Natalka
O: -
B: -
K022869 POL007530158908
38.

52

NOWITA F:
M:
O:
B:
39.

7

PAOLA OLD POL 2002 Klacz gniada/170 F: Pro Savage /
M: Weintraum / Castro
O: Łukasz Skowroński
B: Łukasz Skowroński
K019516 DE433330122302
40.

54

PION - A F:
M:
O:
B:
41.

17

REWIA GWIAZD SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Ramzes/ po Regon
M: Rumba
O: Anna Porożyńska
B: Anna Porożyńska
brak 616999530236613
42.

56

SEKSTANS F:
M:
O:
B:
43.

45

WEZUWIUSZ Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:155 cm F: Psik
M: Werona
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak POL013530271904
44.

57

ZIRETTO F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Barbarska Małgorzata JKS Senny Nowęcin
Rzeczowe
Borys Zuzanna KJ PEGAZ Reda
Rzeczowe
Rzeczowe
Dawidowska Marlena STAJNIA GRAŻYNY
Rzeczowe
Harasim Wiktoria Stajnia ENYA Grąbkowo
Rzeczowe
Jędrzejewski Wieslaw JKS SENNY Nowecin
Rzeczowe
Kowalczyk Jolanta AMAZONKA BIERKOWO
Rzeczowe
Rzeczowe
Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
Rzeczowe
Lemke Dominika STAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE
Rzeczowe
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
Rzeczowe
Łosińska Zofia Rancho Banderoza
Rzeczowe
Majewska Magdalena Stajnia Modrzewie
Rzeczowe
Mańska Klaudia BPK
Rzeczowe
Opara Kornelia JKS SENNY NOWĘCIN
Rzeczowe
Piasecka Agnieszka ŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI
Rzeczowe
Reinert Klaudia Pomorska Liga Jeździecka
Rzeczowe
Rozkosz Anna Pomorska Liga Jeździecka
Rzeczowe
Rzeczowe
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
Rzeczowe
Rzeczowe
Sadło Dominika STAJNIA JĘDRUŚ
Rzeczowe
Ślusarczyk Paulina AMAZONKA BIERKOWO
Rzeczowe
Rzeczowe
Sochaj Natalia STAJNIA POD DĘBAMI
Rzeczowe
Specjalska Zofia JKS SENNY NOWĘCIN
Rezczowe
Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
Rzeczowe
Wasilewska Olga WILCZE RANCZO
Rzeczowe
Rzeczowe
Went Wiktoria STAJNIA POD DĘBAMI
Rzeczowe
Rzeczowe
Wolańska Alicja JKS SENNY Nowęcin
Rzeczowe
Zagórowska Anna STAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE
Rzeczowe
Rzeczowe
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barbarska Małgorzata
JKS Senny Nowęcin
FRIDA (16)
2017-09-30
4
Rzeczowe
2017-09-30
Barbarska Sylwia
BPK
2017-09-30
17
2017-09-30
12
Barczyk Maja
JKS SENNY Nowęcin
LAGUNA (61)
2017-09-30
9
Bednarz Marta
JKS SENNY Nowecin
MERANO (29)
2017-09-30
13
2017-09-30
15
2017-09-30
Borys Zuzanna
KJ PEGAZ Reda
MIGOTKA (24)
2017-09-30
3
Rzeczowe
2017-09-30
1
Rzeczowe
2017-09-30
Cholewińska Patrycja
JKS SENNY Nowecin
HARPUN (34)
2017-09-30
2017-09-30
Czajka Maciej
bpk
CAPRIS (62)
2017-09-30
7
Dawidowska Marlena
STAJNIA GRAŻYNY
HARRY (33)
2017-09-30
11
Rzeczowe
2017-09-30
18
Dziurkowski Tomasz
KJ RAKOWIEC
MORGAN (40)
2017-09-30
13
2017-09-30
11
Harasim Wiktoria
Stajnia ENYA Grąbkowo
2017-09-30
5
Rzeczowe
2017-09-30
19
2017-09-30
Jędrzejewski Wieslaw
JKS SENNY Nowecin
CHAZAR (36)
2017-09-30
2
Rzeczowe
2017-09-30
14
Kowalczyk Jolanta
AMAZONKA BIERKOWO
ZIRETTO (57)
2017-09-30
5
Rzeczowe
2017-09-30
4
Rzeczowe
Kowalczyk Piotr
KJ Arpav
ADEL (10)
2017-09-30
15
2017-09-30
8
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (2)
2017-09-30
2
Rzeczowe
Kusiak Dominika
DOLINA CHARLOTTY
2017-09-30
2017-09-30
16
Lemke Dominika
STAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE
ASTERIX (23)
2017-09-30
3
Rzeczowe
Leśniewska Dominika
Stajnia Grażyny
F.EGON (38)
2017-09-30
20
2017-09-30
2017-09-30
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-30
1
Rzeczowe
Łosińska Zofia
Rancho Banderoza
2017-09-30
2017-09-30
2017-09-30
9
Rzeczowe
Majchrzak Kinga
STAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE
2017-09-30
2017-09-30
Majewska Magdalena
Stajnia Modrzewie
ANTRA (43)
2017-09-30
7
Rzeczowe
2017-09-30
14
2017-09-30
Mańska Klaudia
BPK
NOWITA (52)
2017-09-30
12
Rzeczowe
2017-09-30
Olech Przemysław
STAJNIA POD DĘBAMI
BARIA (48)
2017-09-30
16
2017-09-30
Opara Kornelia
JKS SENNY NOWĘCIN
HOSSA (30)
2017-09-30
8
Rzeczowe
2017-09-30
Orpel Aleksandra
STAJNIA GRAŻYNY
BAMBINA (32)
2017-09-30
22
2017-09-30
2017-09-30
11
Piasecka Agnieszka
ŁEBSKI KLUB JEŹDZIECKI
2017-09-30
5
Rzeczowe
2017-09-30
10
Piekarska Dominika
STAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE
2017-09-30
21
Porożyńska Anna
JKS Ewro
2017-09-30
2017-09-30
Reinert Klaudia
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-30
2017-09-30
ANDORA (12)
2017-09-30
1
Rzeczowe
2017-09-30
5
Rozkosz Anna
Pomorska Liga Jeździecka
BASKIL (53)
2017-09-30
4
Rzeczowe
2017-09-30
7
Rzeczowe
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KALI (44)
2017-09-30
10
Rzeczowe
2017-09-30
2017-09-30
3
Rzeczowe
Rytlewska Monika
Pegaz Reda
NORTON (26)
2017-09-30
18
2017-09-30
2017-09-30
8
Sadło Dominika
STAJNIA JĘDRUŚ
MIRGO (46)
2017-09-30
11
Rzeczowe
2017-09-30
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
PAOLA (7)
2017-09-30
9
Skowronski Łukasz
JKS Senny - Nowęcin
COLADO (8)
2017-09-30
10
Ślusarczyk Paulina
AMAZONKA BIERKOWO
FRUGO (51)
2017-09-30
9
Rzeczowe
2017-09-30
10
Rzeczowe
Sochaj Natalia
STAJNIA POD DĘBAMI
BELLA (50)
2017-09-30
7
Rzeczowe
2017-09-30
Specjalska Zofia
JKS SENNY NOWĘCIN
MERANO (29)
2017-09-30
6
Rezczowe
Synoradzka Zofia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2017-09-30
3
Rzeczowe
Wachuda Elżbieta
Stajnia Modrzewie
CHICAGO (15)
2017-09-30
23
2017-09-30
17
Wasilewska Olga
WILCZE RANCZO
2017-09-30
1
Rzeczowe
2017-09-30
4
Rzeczowe
2017-09-30
Went Wiktoria
STAJNIA POD DĘBAMI
NELA (47)
2017-09-30
8
Rzeczowe
2017-09-30
2
Rzeczowe
Wolańska Alicja
JKS SENNY Nowęcin
2017-09-30
6
Rzeczowe
2017-09-30
6
Zagórowska Anna
STAJNIA CYKADA GŁÓWCZYCE
KORONA (19)
2017-09-30
2
Rzeczowe
2017-09-30
6
Rzeczowe
2017-09-30

Number of Riders: 44

Number of Horses: 44

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl