Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
115 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:30:51
2017-09-13 22:13:33
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 1x 21/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:36:04
2017-09-13 21:16:44
Oliwia Mąkosa ARABESKA
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 2x 21/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:14:24
2017-09-13 21:13:56
Filip Falkiewicz GALL
  • 1x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
112 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:14:04
2017-09-13 21:10:27
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 9/N/szybkości art.239 - (otwarty)
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 28/N/zwykły art.238.2.1 - (otwarty)
111 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:40:38
2017-09-13 20:16:28
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 28/N/zwykły art.238.2.1 - (otwarty)
110 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:40:53
2017-09-13 20:10:52
Alicja Kowalczyk CASANOVA
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
109 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:41:36
2017-09-13 19:43:01
Sara Rodnicka JUNAR
  • 2x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
108 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 17:32:25
2017-09-13 16:36:00
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
107 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 17:32:45
2017-09-13 15:35:10
Kaja Więcek DUET
  • 2x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
106 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 13:41:02
2017-09-13 12:44:26
Magda Ciepłuch NORTON
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
105 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 13:41:41
2017-09-13 12:38:51
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
104 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 11:54:26
2017-09-13 11:49:49
Daniel Wróblewski BE BALOU
  • 1x 7/P-1/szybkości art.239 - I półfinał JUNIORÓW
103 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 11:54:55
2017-09-13 11:48:25
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 7/P-1/szybkości art.239 - I półfinał JUNIORÓW
102 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 09:20:20
2017-09-13 08:11:59
Katarzyna Ostapiuk PASTORAŁKA
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty)- towarzyski
  • 1x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
101 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 09:20:53
2017-09-13 08:11:10
Katarzyna Ostapiuk DRACENA
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty)- towarzyski
  • 1x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
100 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 09:21:14
2017-09-13 07:39:06
Michał Gospodarczyk HAPPY BOY
  • 1x 18/N/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 20/C/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 28/N/zwykły art.238.2.1 - (otwarty)
  • 1x 30/C/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
99 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:11:28
2017-09-13 07:04:31
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
98 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:13:02
2017-09-13 07:00:55
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 1x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
97 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:13:24
2017-09-13 06:57:18
Katrzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 8/N-1/szybkości art.239 - I półfinał SENIORÓW
  • 1x 19/C/zwykły art.238.2.1 - II półfinał SENIORÓW
  • 1x 29/C-1/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ SENIORZY
96 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:13:47
2017-09-13 06:54:40
Katrzyna Frydel CENAR
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 8/N-1/szybkości art.239 - I półfinał SENIORÓW
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1 - II półfinał JUNIORÓW
  • 1x 29/C-1/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ SENIORZY
95 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:14:57
2017-09-12 21:56:30
Andrej Akulich SAWANNA-K
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:15:23
2017-09-12 21:55:51
Andrej Akulich HAWANA-K
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
93 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:16:15
2017-09-12 21:49:04
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
92 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:17:15
2017-09-12 21:48:06
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 9/N/szybkości art.239 - (otwarty)
91 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:17:40
2017-09-12 21:47:45
Beniamin Tomaszewski CALANDRIA
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 9/N/szybkości art.239 - (otwarty)
90 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:16:48
2017-09-12 21:47:19
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 8/N-1/szybkości art.239 - I półfinał SENIORÓW
89 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:18:12
2017-09-12 21:46:42
Beniamin Tomaszewski BALOU SON
  • 1x 9/N/szybkości art.239 - (otwarty)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:18:36
2017-09-12 21:46:16
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 8/N-1/szybkości art.239 - I półfinał SENIORÓW
87 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:19:09
2017-09-12 21:31:18
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
86 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:19:28
2017-09-12 21:05:22
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 7/P-1/szybkości art.239 - I półfinał JUNIORÓW
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1 - II półfinał JUNIORÓW
  • 1x 27/N/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ JUNIORZY
85 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:19:55
2017-09-12 20:40:57
Jakub Ołoś FOBOS
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty)- towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 17:14:08
2017-09-12 15:38:32
Joanna Bońkowska RUTEN
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 21/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 17:14:27
2017-09-12 14:06:16
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
82 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:49:37
2017-09-12 11:43:43
Julianna Gawęda CARMEN
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
81 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 13:13:35
2017-09-12 07:54:48
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 2x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 13:14:03
2017-09-12 07:40:16
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 13:42:22
2017-09-11 22:07:53
Piotr Zielonka DACCOR
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 9/N/szybkości art.239 - (otwarty)
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 18/N/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 28/N/zwykły art.238.2.1 - (otwarty)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:09:25
2017-09-11 20:03:31
Martyna Kampowska ALCARINA
  • 1x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 18:10:20
2017-09-11 16:31:16
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 3//na styl I półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 13//na styl II półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 22//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAL Młodzików 9-11 lat Kuce 70 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 18:10:40
2017-09-11 16:29:14
Wiktoria Ryciak KLAUSINKA
  • 1x 3//na styl I półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 13//na styl II półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 22//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAL Młodzików 9-11 lat Kuce 70 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 16:19:35
2017-09-11 13:00:07
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 9/N/szybkości art.239 - (otwarty)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:48:42
2017-09-11 12:00:34
Katarzyna Jachlewska PHOENIX 03
  • 2x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 16:20:16
2017-09-11 10:53:00
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 2x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 16:20:37
2017-09-11 07:43:00
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
71 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-09-11 16:21:08
2017-09-11 07:35:15
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:18:39
2017-09-10 22:56:09
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 7/P-1/szybkości art.239 - I półfinał JUNIORÓW
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1 - II półfinał JUNIORÓW
  • 1x 27/N/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ JUNIORZY
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:19:17
2017-09-10 21:51:20
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 20:11:43
2017-09-10 19:42:38
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 2x 21/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 12:08:07
2017-09-09 22:06:21
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 18/N/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 18:53:32
2017-09-08 15:19:42
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 18:53:51
2017-09-08 15:16:45
Natasza Wostal DOLCE VITA
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 18:55:39
2017-09-08 09:17:39
Julia Lieske RAWANA
  • 1x 3//na styl I półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 13//na styl II półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 22//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAL Młodzików 9-11 lat Kuce 70 cm
63 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-09-08 18:58:14
2017-09-08 09:08:54
Julia Lieske CARRERA
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 21:15:56
2017-09-06 21:11:43
Marcin Wnuczko MOLLY C
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 20:32:31
2017-09-06 18:35:22
Aleksandra Grela REMUS
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 21/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 16:21:31
2017-09-06 18:33:41
Łukasz Stocki HAPPY-LOXLEY
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 2x 21/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:32:44
2017-09-06 18:32:20
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 19:56:16
2017-09-05 09:32:07
Iga Szostak RADON
  • 1x 7/P-1/szybkości art.239 - I półfinał JUNIORÓW
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1 - II półfinał JUNIORÓW
  • 1x 27/N/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ JUNIORZY
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 19:56:31
2017-09-05 09:30:56
Iga Szostak LOTHAR
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 19:56:44
2017-09-05 09:29:28
Iga Szostak POLAR
  • 1x 4//na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Kuce 85 cm
  • 1x 14//na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Kuce 85 cm
  • 1x 23//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Kuce 90 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 19:57:01
2017-09-04 22:44:47
Zofia Grzywińska EROIKA
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 19:57:21
2017-09-04 22:43:15
Zofia Grzywińska EMI
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 21:14:45
2017-09-04 20:51:12
Maria Wintoch WAWRZYN
  • 1x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 21:15:13
2017-09-04 18:59:30
Julia Ziółkowska VILLA ROSA
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 16:46:08
2017-09-04 11:41:20
Aleksander Lewandowski WRÓŻBITA
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 16:45:52
2017-09-03 20:59:06
Adrianna Trzcińska FURIOSA
  • 2x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 2x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 20:31:29
2017-09-03 18:54:59
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 7/P-1/szybkości art.239 - I półfinał JUNIORÓW
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1 - II półfinał JUNIORÓW
  • 1x 27/N/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ JUNIORZY
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 20:30:57
2017-09-03 11:02:45
Zuzanna Łuczak KARMEN
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty)- towarzyski
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 1x 21/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 20:30:40
2017-09-03 11:02:08
Zosia Łuczak KARMEN
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty)- towarzyski
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 2x 21/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:27:54
2017-09-01 21:48:34
Piotr Zielonka ARAK
  • 2x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 2x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 14:56:06
2017-09-01 21:47:41
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 9/N/szybkości art.239 - (otwarty)
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 18/N/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 14:56:36
2017-09-01 21:46:50
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 8/N-1/szybkości art.239 - I półfinał SENIORÓW
  • 1x 19/C/zwykły art.238.2.1 - II półfinał SENIORÓW
  • 1x 28/N/zwykły art.238.2.1 - (otwarty)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 14:57:30
2017-09-01 21:45:57
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 8/N-1/szybkości art.239 - I półfinał SENIORÓW
  • 1x 19/C/zwykły art.238.2.1 - II półfinał SENIORÓW
  • 1x 29/C-1/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ SENIORZY
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:29:07
2017-09-01 18:20:40
Natalia Mikołajczak KACPER
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 28/N/zwykły art.238.2.1 - (otwarty)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:29:31
2017-09-01 18:19:09
Natalia Mikołajczak HIMERA
  • 1x 21/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 1x 25/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:29:53
2017-08-31 23:08:09
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 7/P-1/szybkości art.239 - I półfinał JUNIORÓW
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1 - II półfinał JUNIORÓW
  • 1x 27/N/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ JUNIORZY
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 20:51:48
2017-08-31 20:37:00
Martyna Horyd NEFRETETE
  • 1x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 20:52:04
2017-08-31 20:34:41
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 8/N-1/szybkości art.239 - I półfinał SENIORÓW
  • 1x 19/C/zwykły art.238.2.1 - II półfinał SENIORÓW
  • 1x 29/C-1/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ SENIORZY
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:47:06
2017-08-31 13:00:32
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:52:26
2017-08-30 20:56:02
Martyna Ciegert LUCKY STAR
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 07:13:09
2017-08-29 21:21:02
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 7/P-1/szybkości art.239 - I półfinał JUNIORÓW
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1 - II półfinał JUNIORÓW
  • 1x 27/N/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ JUNIORZY
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 07:13:36
2017-08-29 21:20:24
Zuzanna Golicka HORN W
  • 1x 7/P-1/szybkości art.239 - I półfinał JUNIORÓW
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1 - II półfinał JUNIORÓW
  • 1x 27/N/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ JUNIORZY
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:49:19
2017-08-28 19:41:42
Natalia Anduła MIGOTKA
  • 1x 3//na styl I półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 13//na styl II półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 22//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAL Młodzików 9-11 lat Kuce 70 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:49:34
2017-08-28 19:41:07
Natalia Anduła LA' MARCEL
  • 1x 3//na styl I półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 13//na styl II półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 22//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAL Młodzików 9-11 lat Kuce 70 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:57:03
2017-08-28 12:44:16
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 7/P-1/szybkości art.239 - I półfinał JUNIORÓW
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1 - II półfinał JUNIORÓW
  • 1x 27/N/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ JUNIORZY
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 18:55:05
2017-08-26 12:12:14
Aleksandra Kozłowska G'MEDYK
  • 1x 4//na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Kuce 85 cm
  • 1x 14//na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Kuce 85 cm
  • 1x 23//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Kuce 90 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:47:03
2017-08-22 20:58:50
Natalia Wasiak ARAGON
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty)- towarzyski
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:47:24
2017-08-22 20:54:51
Matylda Szymczak ANAPON SARATON
  • 1x 3//na styl I półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 13//na styl II półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 22//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAL Młodzików 9-11 lat Kuce 70 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:00:16
2017-08-21 07:11:11
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:00:33
2017-08-20 16:25:50
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 1x 7/P-1/szybkości art.239 - I półfinał JUNIORÓW
  • 1x 17/N/zwykły art.238.2.1 - II półfinał JUNIORÓW
  • 1x 27/N/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ JUNIORZY
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:00:48
2017-08-20 15:53:05
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 1x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:01:34
2017-08-20 15:52:14
Valeria Chebotar DRAGON
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty)- towarzyski
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 (otwarty) - towarzyski
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:01:53
2017-08-20 15:50:56
Zofia Rudel AGRESJA
  • 2x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 5/L/na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 15/L/na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Duże Konie
  • 1x 24/L/dwunawrotowu art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Duże Konie
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:02:45
2017-08-18 22:00:25
Matylda Cybula EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x 4//na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Kuce 85 cm
  • 1x 14//na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Kuce 85 cm
  • 1x 23//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Kuce 90 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:03:01
2017-08-18 21:59:44
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 1x 4//na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Kuce 85 cm
  • 1x 14//na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Kuce 85 cm
  • 1x 23//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Kuce 90 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:03:35
2017-08-18 21:55:16
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 4//na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Kuce 85 cm
  • 1x 14//na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Kuce 85 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:04:02
2017-08-18 21:53:51
Maggie Misztal POKER
  • 1x 3//na styl I półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 13//na styl II półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:05:02
2017-08-15 19:19:20
Maria Padalak TIGRA
  • 1x 3//na styl I półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 13//na styl II półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 22//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAL Młodzików 9-11 lat Kuce 70 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:05:19
2017-08-15 19:18:17
Hanna Padalak WATAŻKA
  • 1x 4//na styl I półfinał Juniorzy Młodsi Kuce 85 cm
  • 1x 14//na styl II półfinał Juniorzy Młodsi Kuce 85 cm
  • 1x 23//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAŁ Juniorzy Młodsi Kuce 90 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 20:40:24
2017-08-15 19:17:17
Filip Falkiewicz PŁENTA
  • 1x 2/L/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 12/L/dwufazowy art.274.5.3 (otwarty)
  • 1x 16/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
  • 1x 26/P/zwykły art.238.2.1 (otwarty)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:04:21
2017-08-14 21:47:57
Wiktoria Mielnik BŁYSZCZEK
  • 1x 3//na styl I półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 13//na styl II półfinał Młodzików 9-11 lat Kuce 65 cm
  • 1x 22//dwunawrotowy art.273.2.1,3.3.1,4,3 FINAL Młodzików 9-11 lat Kuce 70 cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
2. Akulich Andrej Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
S
Brak
3. Anduła Natalia Pegaz Reda
2006 (Mł.)
O041866
4. Bońkowska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O031971
5. Chebotar Valeria KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
6. Ciegert Martyna PLJ
2002 (JM.)
O040922
7. Ciepłuch Magda Pegaz Reda
S
O044444
8. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
9. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
10. Dąbkowska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
S
O015041
11. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
12. Falkiewicz Filip Otomański Klub jeździecki Tabun
S
O007117
13. Frydel Katrzyna JKS SENNY Nowęcin
S
O014378
14. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
1996 (MJ.)
O025871
15. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (JM.)
O038545
16. Gil Dominika KJ Rakowiec Kwidzyn
2001 (J.)
brak
17. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
18. Gospodarczyk Michał Niezrzeszony
S
O020333
19. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
20. Grzywińska Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O038681
21. Horyd Martyna Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025503
22. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
23. Kampowska Martyna KJ Leśna Podkowa Damaszka
1997 (MJ.)
O019341
24. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2003 (JM.)
Brak
25. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
26. Kowalczyk Alicja KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2001 (J.)
O040270
27. Kozłowska Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2002 (JM.)
O035523
28. Laskowska Emilia SKJ Sopot
1999 (J.)
O024995
29. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
30. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (Mł.)
O036302
31. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (Mł.)
O041863
32. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
33. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
34. Łuczak Zosia KJ AS Dream
2002 (JM.)
brak
35. Łuczak Zuzanna Kj As Dream
2002 (JM.)
Brak
36. Mąkosa Oliwia brak
1997 (MJ.)
brak
37. Mielnik Wiktoria bbk
2005 (JM.)
brak
38. Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O025456
39. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (Mł.)
O035341
40. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
41. Ołoś Jakub brak
2002 (JM.)
O046924
42. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
O034991
43. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun
2006 (Mł.)
O041037
44. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (JM.)
O035883
45. Pieniaszek Diego KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O039628
46. Rodnicka Sara Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O042402
47. Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O036305
48. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
49. Rudel Zofia KJ AS Dream
2001 (J.)
O032625
50. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
51. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O031797
52. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O040179
53. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
54. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
55. Stocki Łukasz VitaSport Brachlewo
2002 (JM.)
brak
56. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
57. Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O029098
58. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
59. Szymczak Matylda KJ AS Dream
2006 (Mł.)
brak
60. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
61. Trzcińska Adrianna Pomorska Liga Jeździecka
S
O024988
62. Wasiak Natalia KJ AS Dream
2002 (JM.)
Brak
63. Więcek Kaja SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (JM.)
O037486
64. Wintoch Maria Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O031453
65. Wnuczko Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O032560
66. Wolańska Alicja JKS SENNY Nowęcin
2003 (JM.)
O037303
67. Wostal Natasza KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O035505
68. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
69. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
70. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
71. Ziółkowska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O042403
72. Żygowski Mikołaj Klub Jeździecki Arpav
2002 (JM.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

26

AGOSTINO J WLKP POL 2010 Wałach siwa/168 F: Osjan
M: Ambrozja
O: Alicja Wolańska
B: Joanna Czarnecka
K018810 616007530248610
2.

96

AGRESJA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: .
M: .
O: Anna Pehnke-Rudel
B: .
K017591
3.

103

AKCJA SP POL 2009 Klacz gniada F: Piko
M: Alma
O: Dominika Gil
B: Dominika Gil
Brak
4.

11

ALCARINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Carry Son
M: Alora
O: Judyta Gładysz
B: Urszula Farysej
K019665
5.

100

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
6.

90

ANAPON SARATON Kuc Walijski POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Turnina's Gismore /
M: De Linden's Sprinta / Rowol's Poko
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020555 616013640055109
7.

4

ARABESKA Traken POL 2011 Klacz kara F: Hirtentanz
M: Aralia
O: Oliwia Mąkosa
B: Andrzej Marciński
brak
8.

89

ARAGON SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Loveaffair
M: Aragonia PG
O: Artur Wasiak
B: Remigiusz Makowski
K014322
9.

76

ARAK SP POL nnnn Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
K021246
10.

36

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
11.

21

ASHLEY S Oldenburska GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari
M: PASADENIA
O: Wioletta Wróblewska
B: -
K008432
12.

3

ASTEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alzacja
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak Beata i Krzysztof
brak 616009530022510
13.

14

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
14.

35

BALOU SON OLD GER 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Roseanne /
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019775 DE433330535309
15.

56

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
16.

20

BE BALOU Hanowerska GER 2006 Klacz ciemnogniada F: BALOU DU ROUET
M: WONDERWALL
O: Wioletta Wróblewska
B: -
K016326
17.

87

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
18.

91

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
O: Beata Smolarska
B: Olbrych Fryderyk
brak
19.

34

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
20.

16

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Henryk Eron
B: Brak
K015537
21.

33

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019773 DE418180005911
22.

42

CARMEN Typ Zimnokrwisty POL 2004 Klacz gniada F: Pers
M: Kalina
O: Michał Kowalski
B: Roman Grosz
K019477 POL 999 53 00246 04
23.

61

CARRERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
O: Piotr Lieske
B: Piotr Okoń
brak
24.

10

CASANOVA Wlkp./trak. POL 2011 Ogier kara F: Etos
M: Casona
O: Stado Ogierów Starogard Gdański
B: Liski
K021086
25.

32

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
26.

28

CENAR S.P. POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: LANDO
M: CELIKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K014731 12619
27.

31

COLANDRO Holsztyńska GER 2011 Wałach F: Com Air
M: K-Lina
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
K024044
28.

15

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
29.

19

DACCOR SP POL 2012 Wałach siwa F: Marino
M: Dakota
O: Paula Myszka
B: Paula Myszka
K021689
30.

48

DARK PEARL Reńska DEU 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol
M: Riverdance
O: Myszka
B: Josef Hüpen
K010599
31.

6

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHTCARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
32.

59

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
33.

95

DRAGON Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Duma
O: Anna Chabotar
B: Mirosław Kulpiński
K022538
34.

13

DUET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: Donna
O: Roman Więcek
B: Lica Krzysztof
K013950
35.

69

EMI Czysta Krew Arabska POL 2007 Klacz siwa/mk:147 F: Wito
M: Eroika
O: Zbigniew Grzywiński
B: Zbigniew Grzywiński
K013874
36.

97

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
37.

68

EROIKA Czysta Krew Arabska POL 2003 Klacz siwa/mk:158 F: Addham
M: Euglena
O: Zbigniew Grzywiński
B: Agricola Farm
K009869
38.

43

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
39.

39

FOBOS KWPN POL 2001 Wałach kasztanowata F: Faktor
M: Bionika
O: Anna Myszka
B: brak
brak
40.

44

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Glückspilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Święcicki Henryk
K009439 FEI 103UU54
41.

73

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Frezja
O: Aleksandra Furgo
B: Ewa Rybicka
K022754
42.

88

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
43.

5

GALL SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon
M: Grappa L
O: Filip Falkiewicz
B: Derlecki Andrzej
K023252
44.

94

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: Galanka/Bergamo
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
45.

24

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
K019636
46.

47

HAPPY-LOXLEY SP POL 22.05.1999 Klacz gniada F: Loxley
M: Holly
O: Natalia Amilianowicz
B: Malwina Miklas
Brak 00960007699
47.

30

HAWANA-K WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Windsor
M: Hippika
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024254
48.

78

HIMERA Szlachetna Półkrew POL 26.03.2013 Klacz kasztanowata/165 F: Santiego
M: Hipoteka
O: Natalia Mikołajczak
B: Mieczysław Jarzembski
K023219
49.

84

HORN W SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Turbus Elwis 1
M: Harfa
O: Kapuscinska Renata
B: Kiecon Rinaldo
K010845
50.

27

HURYSSA S.P. POL 2008 Klacz gniada/165 F: LANDO
M: HUMORESKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581 12618
51.

9

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
52.

54

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
53.

8

JUNAR Typ Szlachetny POL 2000 Wałach kasztanowata/166 F: Brak
M: Brak
O: Róża Rodnicka
B: Brak
K023862 POL999520217904
54.

77

KACPER Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Natalia Mikołajczak
B: NN
K022371 616999520226804
55.

45

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
56.

75

KARMEN WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cugnot
M: Kabała
O: Marta Łuczak
B: .
brak
57.

46

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K005060 07136
58.

41

KOBER Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam
M: Kobylencja
O: Kamilla Sarnowska
B: Śliwiński Robert
K018945 616007610210710
59.

79

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
60.

55

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
61.

86

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
O: Łukasz Lesner
B: Lukasz Lesner
K024100
62.

38

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
63.

12

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
64.

50

LOUDWIG C Hanower GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
65.

93

LUBOMIR Wielkopolak POL 2008 Wałach kara F: Agar
M: Liryka
O: Przemysław Skrzypek
B: Syroka Tadeusz
K013948 POL 007 53 02404 08
66.

82

LUCKY STAR SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Laguna
O: Martyna Grabińska
B: Marek Lesner
K018654
67.

104

MELISSA C SP Polska 2009 kl gn F: Check In 2
M: Manga
O:
B:
K020471 616009530355709
68.

85

MIGOTKA KUC POL 2005 Klacz dereszowata/kuc: F: -
M: -
O: Łukasz Lesner
B: -
K020567
69.

52

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/163 F: CHACCO-FLY
M: Mila Mar
O: Mariusz Kasprzak
B: Gospodarstwo Rolne Sławomir Polikowski
K023659
70.

62

MOLLY C SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Check In 2
M: Montana C
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020472 616009530355809
71.

80

NEFRETETE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz siwa F: Caliro
M: Nigeria
O: Andrzej Horyd
B: Szymański Leszek
K013960
72.

92

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
O: Agnieszka Synoradzka
B: Niemcy
K023590 DE431316876012
73.

17

NORTON WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Rytm
M: Natalka
O: -
B: -
K022869 POL007530158908
74.

18

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
75.

49

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
76.

81

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
77.

83

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
78.

57

PŁENTA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K023549
79.

99

POKER Kuc Walijski POL 1998 Ogier siwa/kuc:120 F: Folkert / Boreas Ubbo
M: Gemstone Philadelphia / Revel Jeeves
O: Anna Misztal
B: Anna Misztal
K003686 POL013540019798
80.

67

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/139 F: Demantur Vom Drammetal /
M: Paula / Suseł
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 POL013530067806
81.

106

PRETTY GIRL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cador/Catoki
M: Pretty Women/Gracieux
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616 009 64 00725 11
82.

105

PRETTY WOMAN F:
M:
O:
B:
83.

64

PRIMERA SP POL 25.03.3002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Grela Krzysztof
B: Joanna Jagoda
K013777
84.

7

QULUMBUS Westfalski POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar
M: Arkana
O: Sławomir Żygowski
B: .
K010066 DE441411821703 103HD09
85.

65

RADON SP POL 2001 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Statkiewicz
B:
K007066 POL999611113501
86.

60

RAWANA Koń Mały POL 2005 Klacz kasztanowata/mk: F: DEMANTUR VOM DRAMMETAL
M: ROBIN
O: PIOTR OKOŃ
B: Piotr Okoń
K019032 013 53 02266 05
87.

40

RUTEN Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Patryk
M: Roszada
O: Anna Stankiewicz
B: Stępień Jan
K022265
88.

29

SAWANNA-K SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Windsor
M: Salamanka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024316
89.

58

SZABLON XX POL 2012 Ogier siwa F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310 616POL12007488T
90.

101

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
91.

71

VILLA ROSA Wielkopolska POL 2011 Klacz siwa F: LANDOR
M: VISA
O: Jolanta Ziółkowska
B: Agnieszka Janus
K020698 616007520003011
92.

102

WATAŻKA KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nando
M: Wróżka
O: Barbara Padalak
B: Nowielice
K014649 POL 0136400013607
93.

70

WAWRZYN WLKP POL 2010 Wałach siwa F: Colox Cup
M: Wanilia / Widłak
O: Maria Wintoch
B: -
K020609
94.

51

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
95.

98

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: .
M: .
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
96.

37

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
97.

72

WRÓŻBITA SP POL 2011 Wałach gniada F: Nimroj D
M: Wróżbitka
O: Sławomira Lewandowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K020755
Rider Club
Competition
Prize
Akulich Andrej Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
80
SUM:
80.00
Anduła Natalia Pegaz Reda
Rzeczowe
Cybula Matylda KJ AS Dream
Rzeczowe
Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
100
100
SUM:
200.00
Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
150
50
SUM:
200.00
Falkiewicz Filip Otomański Klub jeździecki Tabun
60
80
50
SUM:
190.00
Frydel Katrzyna JKS SENNY Nowęcin
700
SUM:
700.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
100
200
100
100
200
SUM:
700.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
200
200
SUM:
400.00
Grzywińska Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
Rzeczowe
Horyd Martyna Nadwiślanin Kwidzyn
50
50
SUM:
100.00
Kampowska Martyna KJ Leśna Podkowa Damaszka
100
50
SUM:
150.00
Kościelska Barbara KJ AS Dream
Rzeczowe
Kozłowska Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
Rzeczowe
Laskowska Emilia SKJ Sopot
100
SUM:
100.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
Rzeczowe
Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
Rzeczowe
Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
150
SUM:
150.00
Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
Rzeczowe
Myszka Paula LKS Nadwiślanin
300
400
200
300
50
SUM:
1250.00
Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
Rezczowe
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun
Rzeczowe
Pazik Michalina KJ AS Dream
60
100
200
SUM:
360.00
Pieniaszek Diego KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
Rzeczowe
Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
SUM:
100.00
Rudel Zofia KJ AS Dream
200
200
SUM:
400.00
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
Rzeczowe
Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
Rzeczowe
Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
60
SUM:
60.00
Soroka Alicja Baskil Rzeczna
200
SUM:
200.00
Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
300
SUM:
300.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
50
300
200
100
300
300
400
500
50
SUM:
2200.00
Wnuczko Marcin Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Wostal Natasza KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
Rzeczowe
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
500
150
100
SUM:
750.00
Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
200
400
300
300
100
80
SUM:
1380.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (44)
2017-09-15
6
Akulich Andrej
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2017-09-16
3
80
2017-09-16
14
2017-09-16
6
2017-09-16
15
Anduła Natalia
Pegaz Reda
MIGOTKA (85)
2017-09-15
4
2017-09-16
7
2017-09-16
7
2017-09-15
6
2017-09-16
4
2017-09-17
4
Rzeczowe
2017-09-16
4
Bońkowska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
RUTEN (40)
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-17
10
2017-09-17
Chebotar Valeria
KJ AS Dream
DRAGON (95)
2017-09-15
1
2017-09-15
2017-09-16
3
2017-09-16
7
2017-09-17
2
2017-09-16
2
Ciegert Martyna
PLJ
2017-09-15
6
2017-09-16
12
2017-09-17
6
2017-09-16
12
2017-09-15
9
2017-09-16
2017-09-17
14
2017-09-17
10
Ciepłuch Magda
Pegaz Reda
NORTON (17)
2017-09-16
13
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2017-09-15
5
2017-09-16
5
2017-09-17
4
Rzeczowe
2017-09-16
5
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (51)
2017-09-16
16
2017-09-16
4
100
2017-09-17
2
100
2017-09-17
17
Dąbkowska Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
ASTEJA (3)
2017-09-16
8
2017-09-16
2017-09-17
9
2017-09-17
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
GALL (5)
2017-09-15
9
2017-09-15
11
2017-09-17
6
2017-09-17
14
2017-09-15
3
150
2017-09-15
5
50
2017-09-17
6
2017-09-17
Falkiewicz Filip
Otomański Klub jeździecki Tabun
PŁENTA (57)
2017-09-15
6
2017-09-15
9
2017-09-16
4
60
2017-09-16
2017-09-17
3
80
2017-09-17
5
50
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
2017-09-16
10
2017-09-16
Frydel Katrzyna
JKS SENNY Nowęcin
HURYSSA (27)
2017-09-15
4
2017-09-16
1
2017-09-17
6
CENAR (28)
2017-09-15
5
2017-09-16
2
2017-09-17
1
700
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2017-09-15
8
2017-09-15
4
100
2017-09-16
2
200
2017-09-16
4
100
2017-09-17
4
100
2017-09-17
3
200
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
CARMEN (42)
2017-09-15
11
2017-09-16
1
2017-09-17
9
2017-09-16
1
Gil Dominika
KJ Rakowiec Kwidzyn
AKCJA (103)
2017-09-16
3
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
PIPIN (83)
2017-09-15
2
2017-09-16
2017-09-17
3
200
HORN W (84)
2017-09-15
8
2017-09-15
3
200
2017-09-16
8
2017-09-16
3
2017-09-17
Gospodarczyk Michał
Niezrzeszony
2017-09-16
7
2017-09-16
2017-09-17
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (64)
2017-09-16
10
2017-09-16
17
Grzywińska Zofia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
EROIKA (68)
2017-09-15
2
2017-09-16
7
2017-09-17
3
Rzeczowe
2017-09-16
7
EMI (69)
2017-09-15
4
2017-09-16
8
2017-09-17
9
2017-09-16
8
Horyd Martyna
Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-15
5
50
2017-09-15
5
50
2017-09-16
11
2017-09-16
6
2017-09-17
16
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2017-09-17
11
2017-09-17
Kampowska Martyna
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2017-09-15
2
100
2017-09-16
5
50
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2017-09-15
14
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2017-09-15
1
2017-09-16
3
2017-09-17
2
Rzeczowe
2017-09-16
3
Kowalczyk Alicja
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-09-16
16
Kozłowska Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
G'MEDYK (88)
2017-09-15
4
2017-09-16
4
2017-09-17
3
Rzeczowe
2017-09-16
4
Laskowska Emilia
SKJ Sopot
2017-09-15
7
2017-09-16
5
2017-09-17
5
100
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2017-09-15
5
2017-09-15
15
2017-09-16
2
2017-09-17
2
Rzeczowe
2017-09-16
2
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (55)
2017-09-16
2
2017-09-16
9
2017-09-17
2017-09-17
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
RAWANA (60)
2017-09-15
5
2017-09-16
6
2017-09-17
5
Rzeczowe
2017-09-16
6
CARRERA (61)
2017-09-15
12
2017-09-16
13
2017-09-17
4
2017-09-16
13
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2017-09-16
8
2017-09-16
2017-09-17
12
2017-09-17
13
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (18)
2017-09-17
7
2017-09-17
7
Łuczak Zosia
KJ AS Dream
KARMEN (75)
2017-09-15
4
2017-09-15
2017-09-16
9
2017-09-17
7
2017-09-17
Łuczak Zuzanna
Kj As Dream
KARMEN (75)
2017-09-15
2
2017-09-16
7
2017-09-16
2017-09-17
8
Mąkosa Oliwia
brak
2017-09-16
1
2017-09-16
2017-09-17
6
2017-09-17
Mielnik Wiktoria
bbk
2017-09-16
2017-09-16
Mikołajczak Natalia
JKS Rywal Grudziądz
KACPER (77)
2017-09-17
3
150
2017-09-17
8
HIMERA (78)
2017-09-17
3
2017-09-17
10
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
POKER (99)
2017-09-15
2
2017-09-16
2
2017-09-17
2
Rzeczowe
2017-09-16
2
2017-09-15
6
2017-09-16
6
2017-09-17
5
2017-09-17
2017-09-16
6
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2017-09-15
1
300
2017-09-15
1
400
2017-09-16
2017-09-16
3
200
2017-09-16
1
300
2017-09-17
5
50
2017-09-17
Ołoś Jakub
brak
FOBOS (39)
2017-09-15
3
2017-09-15
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
WATAŻKA (102)
2017-09-15
3
2017-09-16
1
2017-09-17
1
Rezczowe
2017-09-16
1
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun
TIGRA (101)
2017-09-15
3
2017-09-16
5
2017-09-17
3
Rzeczowe
2017-09-16
5
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2017-09-15
4
60
2017-09-15
2017-09-16
2
100
2017-09-16
6
2017-09-17
1
200
2017-09-16
6
Pieniaszek Diego
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
LINTON (12)
2017-09-15
3
2017-09-16
10
2017-09-17
5
Rzeczowe
2017-09-16
10
Rodnicka Sara
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
JUNAR (8)
2017-09-16
2017-09-16
Rogalewska Oliwia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-15
3
2017-09-16
4
2017-09-17
4
100
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017-09-16
11
2017-09-16
17
2017-09-16
Rudel Zofia
KJ AS Dream
AGRESJA (96)
2017-09-15
1
200
2017-09-15
2017-09-16
1
200
2017-09-17
15
2017-09-16
1
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KALI (45)
2017-09-15
8
2017-09-16
3
2017-09-17
1
2017-09-17
2017-09-16
3
2017-09-15
1
2017-09-16
1
2017-09-17
1
Rzeczowe
2017-09-16
1
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (41)
2017-09-15
1
2017-09-16
3
2017-09-17
1
Rzeczowe
2017-09-16
3
Skrzypek Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
LUBOMIR (93)
2017-09-15
6
2017-09-16
2017-09-17
4
60
2017-09-17
19
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (9)
2017-09-17
2
200
2017-09-17
7
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (56)
2017-09-16
9
2017-09-16
8
Stocki Łukasz
VitaSport Brachlewo
2017-09-16
4
2017-09-16
Synoradzka Zofia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2017-09-15
10
2017-09-15
14
2017-09-16
11
2017-09-16
7
2017-09-17
6
2017-09-16
11
Szostak Iga
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
RADON (65)
2017-09-15
4
2017-09-16
2
2017-09-17
2
300
POLAR (67)
2017-09-15
2
2017-09-16
2
2017-09-16
2
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (54)
2017-09-16
5
2017-09-16
Szymczak Matylda
KJ AS Dream
2017-09-15
7
2017-09-16
2017-09-17
6
2017-09-16
8
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2017-09-15
10
2017-09-16
5
50
2017-09-17
9
2017-09-15
2
300
2017-09-16
2
200
2017-09-17
2017-09-15
13
2017-09-15
4
100
2017-09-16
1
300
2017-09-16
2
300
2017-09-17
9
2017-09-15
1
2017-09-16
3
2017-09-17
1
400
2017-09-15
7
2017-09-16
6
2017-09-17
18
2017-09-15
6
2017-09-16
4
2017-09-17
2
500
2017-09-17
5
50
Trzcińska Adrianna
Pomorska Liga Jeździecka
FURIOSA (73)
2017-09-16
2017-09-16
Wasiak Natalia
KJ AS Dream
ARAGON (89)
2017-09-15
5
2017-09-15
2017-09-15
13
2017-09-16
6
2017-09-16
2017-09-17
2017-09-17
2017-09-16
14
Więcek Kaja
SKJ Stajnia pod Wierzbą
DUET (13)
2017-09-16
14
2017-09-16
Wintoch Maria
Sopocki Klub Jeździecki
WAWRZYN (70)
2017-09-15
7
2017-09-15
12
2017-09-16
18
Wnuczko Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
MOLLY C (62)
2017-09-16
5
50
2017-09-17
15
MELISSA C (104)
2017-09-15
7
2017-09-16
10
2017-09-17
12
Wolańska Alicja
JKS SENNY Nowęcin
2017-09-15
9
2017-09-16
4
2017-09-17
6
2017-09-16
4
Wostal Natasza
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
SZABLON (58)
2017-09-16
12
2017-09-16
19
2017-09-17
13
2017-09-17
11
2017-09-15
7
2017-09-16
5
2017-09-17
4
Rzeczowe
2017-09-16
5
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2017-09-15
7
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-17
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-15
1
2017-09-16
2017-09-17
1
500
2017-09-15
5
2017-09-16
3
150
2017-09-16
1
2017-09-17
8
2017-09-17
4
100
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy Senny
AVANKA (14)
2017-09-15
2
200
2017-09-15
6
2017-09-16
13
2017-09-16
1
400
2017-09-17
2
300
2017-09-15
2
2017-09-16
2017-09-17
1
300
CADORO (16)
2017-09-15
3
2017-09-16
2017-09-16
3
100
2017-09-17
3
DACCOR (19)
2017-09-15
8
2017-09-15
8
2017-09-16
12
2017-09-16
2017-09-17
ARAK (76)
2017-09-15
3
80
2017-09-15
2017-09-16
15
2017-09-16
11
2017-09-17
8
Ziółkowska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2017-09-15
8
2017-09-16
2017-09-17
11
2017-09-16
14
Żygowski Mikołaj
Klub Jeździecki Arpav
2017-09-15
2017-09-16
9
2017-09-17
10
2017-09-16
9

Number of Riders: 72

Number of Horses: 97

The sum of prizes: 10 020.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl