Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
175 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 19:30:29
2017-09-02 18:03:53
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
174 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 14:00:04
2017-09-02 13:35:04
Julia Krasucka CHRICHNA OUISTREHAM
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
173 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:59:49
2017-09-02 12:42:31
Piotr Rzepecki FARSA
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
172 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:59:07
2017-09-02 09:50:36
Dominika Bach LAMBI
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
171 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:58:51
2017-09-02 09:50:18
Dominika Bach ROSA BELLA
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
170 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:58:16
2017-09-02 09:50:00
Dominika Bach CANION
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
169 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:57:59
2017-09-02 07:55:16
Weronika Fryska GABURA
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
168 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 07:46:20
2017-08-31 20:59:04
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
167 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 07:46:35
2017-08-31 20:57:48
Natalia Potrzebowska WHITE QUEEN
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
166 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 17:46:39
2017-08-31 16:37:56
Gosia Kupper DUBLON
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
165 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 17:46:59
2017-08-31 16:05:07
Maura Reszuta BRANDO GRAND
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
164 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 17:49:37
2017-08-31 16:04:41
Natalia Marcek PRODIGY
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
163 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 17:49:55
2017-08-31 16:04:16
Dominika Reszuta GAMBLE
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
162 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 17:50:13
2017-08-31 16:03:56
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
161 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 18:03:55
2017-08-30 17:28:28
Jacek Zagor WIKNOA
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
160 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 18:04:18
2017-08-30 17:27:03
Jacek Zagor GULLIT H
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
159 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 18:04:32
2017-08-30 17:24:34
Jacek Zagor VIGOR
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
158 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 17:16:19
2017-08-30 16:18:43
Wiktoria Mielnik BŁYSZCZEK
  • 1x 6/kuce/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
157 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 17:16:38
2017-08-30 15:51:02
Marcin Wnuczko TANGO
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
156 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 14:05:54
2017-08-30 13:44:51
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
155 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 12:36:44
2017-08-30 12:19:22
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
154 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 12:37:21
2017-08-30 12:19:01
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
153 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 12:37:59
2017-08-30 12:18:38
Emilia Laskowska CYCERA
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
152 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-08-30 11:12:35
2017-08-30 10:02:25
Maja Iskierko IROS
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
151 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:13:01
2017-08-30 09:29:23
Aleksandra Gorlikowska TEQUILA
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
150 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:13:33
2017-08-30 09:26:38
Martyna Woźniak AUSTRALIA
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
149 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:02:54
2017-08-30 09:01:23
Karolina Gohra JOY
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
148 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:14:47
2017-08-30 08:41:34
Ewa Kamińska HUZAR
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
147 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:15:27
2017-08-30 08:40:31
Martyna Borowicz MURZA
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
146 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:57:25
2017-08-29 23:56:58
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
145 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:51:22
2017-08-29 21:02:38
Monika Rytlewska NATAN
  • 2x 6/kuce/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:51:38
2017-08-29 20:58:47
Amelia Gajewska DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 6/kuce/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:51:59
2017-08-29 20:55:53
Weronika Laskowska HYDRON
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
142 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:52:20
2017-08-29 20:53:21
Zuzanna Golicka HORN W
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
141 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 15:32:01
2017-08-29 20:41:32
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
140 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:54:36
2017-08-29 19:52:05
Monika Święcka CLANET
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
139 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:55:00
2017-08-29 19:51:32
Monika Święcka OBLADA
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
138 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 12:38:45
2017-08-29 17:59:05
Andrej Akulich MAVERICK-K
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
137 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 12:39:23
2017-08-29 17:58:32
Andrej Akulich HAWANA-K
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
136 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 18:03:20
2017-08-29 17:01:39
Aleksandra Lusina-Gołaś MOULIN ROUGE G
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
135 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 18:03:35
2017-08-29 17:00:55
Aleksandra Lusina-Gołaś BEAU BALOU
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
134 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-08-29 18:03:59
2017-08-29 14:29:33
Julia Lieske CARRERA
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
132 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 12:43:36
2017-08-29 07:35:03
Iga Szostak RADON
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
131 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 12:44:05
2017-08-29 07:34:23
Iga Szostak LOTHAR
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
129 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:57:10
2017-08-28 22:03:27
Izabella Littwin DAFNE
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 22:06:04
2017-08-28 21:52:43
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
127 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:56:33
2017-08-28 21:43:38
Anna Nerwińska ARAMIS
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
126 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:56:14
2017-08-28 21:42:39
Klaudia Kobojek DNIEPR
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:38:13
2017-08-28 21:37:53
Justyna Górak GRACJA
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:37:57
2017-08-28 21:37:29
Justyna Górak WINCI
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:37:40
2017-08-28 21:36:37
Natalia Jeziorska NEW DAY
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:37:18
2017-08-28 21:34:32
Zuzanna Grot ORION
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:28:41
2017-08-28 21:23:43
Aleksandra Gagaryn EMIR
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
120 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:29:15
2017-08-28 21:12:21
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
119 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:54:52
2017-08-28 20:45:16
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
118 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:54:28
2017-08-28 20:44:55
Anna Reglińska CASINO ROYAL
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
117 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:43:19
2017-08-28 19:49:32
Magda Ciepłuch NORTON
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
116 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:43:38
2017-08-28 19:37:14
Natalia Anduła MIGOTKA
  • 1x 6/kuce/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:44:01
2017-08-28 19:36:48
Natalia Anduła LA' MARCEL
  • 1x 6/kuce/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:54:04
2017-08-28 19:22:09
Maja Styn RAMZES
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:53:28
2017-08-28 17:36:59
Grzegorz Kubiak BOTOKS
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
111 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:52:58
2017-08-28 17:26:46
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
110 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:52:30
2017-08-28 17:24:21
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
109 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:51:59
2017-08-28 17:19:10
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
108 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:51:30
2017-08-28 17:12:29
Juliana Suska GILEA
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
107 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:51:00
2017-08-28 17:08:53
Juliana Suska PIEROT
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:48:09
2017-08-28 17:01:11
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
105 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:50:14
2017-08-28 17:00:44
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
104 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:48:07
2017-08-28 16:57:48
Michał Kubiak ANARION D'OZ
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:53:35
2017-08-28 12:13:45
Marta Hejger CIROBANTA
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:54:08
2017-08-28 12:13:09
Marta Hejger CARRY BEST
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
101 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:47:36
2017-08-28 11:10:05
Michał Kubiak CUBANITO
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
100 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:47:07
2017-08-28 11:09:41
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:32:00
2017-08-28 09:44:50
Dawid Czarnecki DROSERA
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:32:33
2017-08-28 09:39:40
Dawid Czarnecki JASKIER
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:33:06
2017-08-28 09:38:26
Dawid Czarnecki CHIN CHAMPER
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:33:43
2017-08-28 09:37:41
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
95 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-08-28 10:40:51
2017-08-28 09:36:26
Dawid Czarnecki BELLISA
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:34:39
2017-08-28 09:12:57
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:35:04
2017-08-28 08:27:13
Tomasz Miśkiewicz ZET BLUE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:35:31
2017-08-28 08:26:52
Tomasz Miśkiewicz SOPHIA
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:36:07
2017-08-28 08:26:32
Tomasz Miśkiewicz HAJDA
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:36:34
2017-08-28 08:26:13
Tomasz Miśkiewicz FOR VITO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:37:13
2017-08-28 08:25:52
Tomasz Miśkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:13:57
2017-08-28 08:25:33
Tomasz Miśkiewicz CAYENNE
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:01:36
2017-08-27 19:21:58
Wiktoria Narloch DANTE
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
85 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 15:31:24
2017-08-27 13:44:17
Julia Jarząbkiewicz BRAGO
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-08-28 10:39:49
2017-08-27 12:51:47
Jagoda Pełczyńska ATHENA LAZAR
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 12:15:36
2017-08-27 11:14:45
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
82 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-08-28 10:43:39
2017-08-27 08:29:55
Julka Sokołowska HUGO
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:36:43
2017-08-27 07:47:18
Sara Witkiewicz DYNAMIT
  • 2x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 15:43:10
2017-08-26 22:43:25
Aleksandra Pietrzak BIG BEN
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 08:59:40
2017-08-26 21:23:13
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 18:55:39
2017-08-26 11:52:34
Aleksandra Kozłowska G'MEDYK
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 18:55:54
2017-08-26 11:50:58
Karolina Staroniewicz COTTON
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 18:56:07
2017-08-26 10:12:25
Maja Grombala-Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:49:36
2017-08-24 15:36:13
Mateusz Kiempa SILVANA
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:46:38
2017-08-24 15:35:56
Mateusz Kiempa LASSBAN RADOVIX
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:48:39
2017-08-24 15:35:30
Mateusz Kiempa JAK CHEF
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
71 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:49:09
2017-08-24 15:35:10
Mateusz Kiempa CATALAYA
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:40:05
2017-08-24 13:22:47
Iga Kowalska NICOLE
  • 2x 6/kuce/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:40:21
2017-08-24 13:20:50
Zofia Radochońska PAKALOLO
  • 1x 6/kuce/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:40:36
2017-08-24 13:20:25
Zofia Radochońska BROSIO
  • 1x 6/kuce/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:40:59
2017-08-24 13:19:58
Agata Parolczyk GRACJA
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:41:19
2017-08-24 13:16:27
Magda Maj PAKALOLO
  • 2x 6/kuce/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:41:41
2017-08-24 13:15:18
Julia Rojek ORION
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:42:03
2017-08-24 13:10:20
Monika Dosz ORION
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 09:41:13
2017-08-24 01:01:03
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 15:48:50
2017-08-23 23:34:42
Angelika Ojczenasz HIMALAJUS
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 15:49:28
2017-08-23 23:34:01
Angelika Ojczenasz CASQUELL
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:46:07
2017-08-23 22:38:41
Martyna Grabińska LUCKY STAR
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:38:07
2017-08-23 15:26:08
Laura Lewandowska-Bachoń LOLIPOP
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 11:09:14
2017-08-23 14:52:28
Marcin Olszewski SUSA
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:38:56
2017-08-23 14:52:01
Marcin Olszewski DEPUTY 8
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:39:11
2017-08-23 14:43:32
Agata Piastowska WIZARD M
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:39:28
2017-08-23 14:43:03
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:39:44
2017-08-23 14:41:56
Julia Krasucka CHRICHNA OUISTREHAM
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:40:02
2017-08-23 14:25:45
Agnieszka Mordako BENITOL
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 08:15:58
2017-08-23 07:40:24
Hanna Padalak WATAŻKA
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:45:33
2017-08-22 20:48:29
Matylda Szymczak ANAPON SARATON
  • 2x 6/kuce/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 15:42:08
2017-08-22 17:35:56
Nina Gawkowska TRIPLE SPEED
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 16:34:45
2017-08-22 15:37:53
Michał Piątkowski LIGHTNING 100
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 20:55:26
2017-08-21 19:11:11
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 16:42:20
2017-08-21 16:51:22
Julia Antoniak SPEED OF SOUND
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 15:30:17
2017-08-20 13:09:06
Zuzanna Łuczak KARMEN
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 15:29:56
2017-08-20 13:08:30
Zosia Łuczak KARMEN
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:44:59
2017-08-20 09:35:22
Zofia Rudel AGRESJA
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 20:57:29
2017-08-19 13:38:10
Olimpia Wołodkowicz GRANIT
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 20:57:42
2017-08-19 13:37:51
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:43:54
2017-08-18 21:51:33
Natalia Wasiak ARAGON
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:43:13
2017-08-18 21:51:01
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:42:39
2017-08-18 21:50:27
Valeria Chebotar DRAGON
  • 1x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:42:01
2017-08-18 21:49:42
Matylda Cybula EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:41:20
2017-08-18 21:49:00
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:35:16
2017-08-17 15:25:49
Filip Falkiewicz PŁENTA
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:35:32
2017-08-17 15:25:10
Filip Falkiewicz GALL
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:40:43
2017-08-16 11:52:40
Katarzyna Boguszewska-Socha JAKOBIN J
  • 2x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 07:47:01
2017-08-15 22:00:59
Anna Rozkosz BASKIL
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:40:10
2017-08-14 18:15:30
Łukasz Kaźmierczak CHARMANT BLUE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:39:30
2017-08-14 18:15:02
Łukasz Kaźmierczak BORA
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 13:38:46
2017-08-14 18:14:38
Łukasz Kaźmierczak WIKTOR
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 18:53:28
2017-08-14 11:29:02
Łucja Marzec FLOTYLLA
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 20:32:14
2017-08-13 18:30:59
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 18:57:45
2017-08-12 12:34:44
Oliwia Chudzik G. BOHUN
  • 2x 7/mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 11:42:10
2017-08-12 08:07:04
Weronika Rudnicka RAMBO
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:55:44
2017-08-11 23:22:01
Adrianna Trzcińska FURIOSA
  • 2x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
13 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-08-30 14:16:18
2017-08-11 13:45:57
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:07:00
2017-08-11 09:32:30
Danuta Bielska CLEVER BOY
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 07:14:16
2017-08-10 23:34:28
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 1/L/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę MOVENPICK
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 19:30:47
2017-08-01 21:34:37
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 19:31:01
2017-08-01 21:32:33
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 4/C/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 o nagrodę ALFREDO ESPRESSO
  • 1x 5/CC/zwykły art.238.2.1 o PUCHAR ALBERTA DARBOVENA
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 07:47:55
2017-07-31 10:51:46
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 2/P/zwykły art.238.2.1 o nagrodę IDEE KAFFEE
  • 1x 3/N/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę EILLES TEE
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
2. Akulich Andrej Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
S
Brak
3. Antoniak Julia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O042665
4. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
5. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
6. Bejda Julia KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O031160
7. Bieniek Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O006771
8. Boguszewska-Socha Katarzyna brak
S
brak
9. Burda Julia Sopocki klub jezdziecki
S
O008145
10. Chebotar Valeria KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
11. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
12. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
13. Dosz Monika bpk
2002 (JM.)
brak
14. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
15. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
16. Gawkowska Nina Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O036675
17. Górak Justyna BPK
1996 (MJ.)
brak
18. Grabińska Martyna KJ Pegaz Reda
2001 (J.)
O032221
19. Grot Zuzanna BPK
2001 (J.)
brak
20. Janekovic Marie St. KS Chojnów
2000 (J.)
O020386
21. Jankowicz Magdalena Brak
2000 (J.)
Brak
22. Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
S
O008457
23. Jeziorska Natalia BPK
S
brak
24. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
25. Kaźmierczak Vivien SKJ Sopot
S
Brak
26. Kiempa Mateusz CSJ Coval
S
O007043
27. Kobojek Klaudia KS AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O041588
28. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
29. Kowalska Iga bpk
2004 (JM.)
brak
30. Krasucka Julia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
o034631
31. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
32. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
33. Laskowska Emilia SKJ Sopot
1999 (J.)
O024995
34. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
35. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (Mł.)
O036302
36. Littwin Izabella Brak
2002 (JM.)
Brak
37. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
38. Łuczak Zosia KJ AS Dream
2002 (JM.)
brak
39. Łuczak Zuzanna Kj As Dream
2002 (JM.)
Brak
40. Maj Magda bpk
2008 (Mł.)
brak
41. Majewska Justyna PLJ
O015043
42. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
43. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (Mł.)
O035341
44. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
45. Nerwińska Anna JKS Challenger Chrostowo
1997 (MJ.)
O021357
46. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
47. Olszewski Marcin Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
48. Parolczyk Agata bpk
2004 (JM.)
brak
49. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (JM.)
O035883
50. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
51. Pietrzak Aleksandra brak
2000 (J.)
brak
52. Radochońska Zofia bpk
2006 (Mł.)
brak
53. Reglińska Anna Pomorska LJ w Dziemianach
2000 (J.)
O034383
54. Rojek Julia bpk
2004 (JM.)
brak
55. Rozkosz Anna Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O042667
56. Rudel Zofia KJ AS Dream
2001 (J.)
O032625
57. Ryciak Wiktoria SKJ Sopot
58. Rzepecki Piotr Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2000 (J.)
O034469
59. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (JM.)
22053/15
60. Suska Juliana Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (JM.)
O036369
10138415
61. Szymczak Matylda KJ AS Dream
2006 (Mł.)
brak
62. Warkusz Wiktoria SKJ Sopot
63. Wasiak Natalia KJ AS Dream
2002 (JM.)
Brak
64. Witkiewicz Sara BPK
2002 (JM.)
brak
65. Zaremba Weronika brak
2001 (J.)
brak
66. Zduńczyk Sara Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O028652
67. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

AGRESJA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: .
M: .
O: Anna Pehnke-Rudel
B: .
K017591
2.

29

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B: .
K021087 DE418180147706 104AT24
3.

101

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
4.

14

ANAPON SARATON Kuc Walijski POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Turnina's Gismore /
M: De Linden's Sprinta / Rowol's Poko
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020555 616013640055109
5.

35

ANARION D'OZ SF FRA 2010 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Tiwele d'Oz / Calvaro
O: Grzegorz Kubiak
B: Francja
K019753
6.

16

ARAGON SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Loveaffair
M: Aragonia PG
O: Artur Wasiak
B: Remigiusz Makowski
K014322
7.

5

ARAMIS SP POL 2004 Wałach kara/168 F: Monsun
M: Aluzja
O: Waldemar Spychalski
B: Polska
K017753
8.

62

B. HENNESSY WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Hetman / Cantanis
M: Balerina / Asesor
O: Artur Bieniek
B: Artur Bieniek
K014493 616007530290609
9.

105

BASKIL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Boliwar
M: Bukwa
O: Anna Alicja Rozkosz
B: Wiesław Gałązka
K021825 616 007 52 00399 11
10.

45

BELLISA SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
11.

61

BIG BEN SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: NEW WORLD
M: BARKA
O: Łukasz Kaźmierczak
B: Łukasz Kaźmierczak
K017316
12.

121

BODYGUARD SP POL 1999 Wałach gniada/180 F: Louis
M: Balladyna
O: Julia Burda
B: Nowa wioska
K019330 616007530123099
13.

109

BORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Avero
M: Bogoria
O: Łukasz Kaźmierczak
B: SK Racot
K009022
14.

27

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O: .
B: .
K020309 DE418180152606
15.

56

BRAGO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Day Dream II S
M: Bruna
O: Julia Jarząbkiewicz
B: Joanna Jankowska
K017663 POL 009530230307
16.

40

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
17.

76

BROSIO Typ Kuc POL 2007 Wałach tarantowata F: NN
M: NN
O: J. J. Darboven
B: NN
brak
18.

125

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Henryk Eron
B: Brak
K015537
19.

69

CANION SP POL 2008 Ogier gniada F: Baldini II / Bachus
M: Chelsea / Quel Charmeur
O: Mirosław Bach
B: Pawluczuk
K012389 POL009600321808 104JV55
20.

21

CASINO ROYAL SP POL 2009 Wałach gniada F: Caliro / Calato
M: Casandra / Coriolan
O: Andrzej Regliński
B: Leszek Szymański
K015540 616009530066609
21.

79

CASQUELL HOL GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Casall / Caretino
M: V-Nicoretta / Newton
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata Siergiej
K015237 DE421000330709
22.

73

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
O: Paula Mańczak
B:
K015549 DE431310559609 104WJ09
23.

52

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant
M: A
O: A
B: A
K020313
24.

44

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
O:
B: Paul Schockemohle
K020332 DE418184010710
25.

108

CHARMANT BLUE HAN. POL 2009 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: EL-CORAZON
O: Kaźmierczak
B: x
K022483
26.

148

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
O: Marta Łazorczyk
B: Katarzyna Pawłowska
K015453 616009530201908
27.

43

CHIN CHAMPER HOL GER 2011 Ogier gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
O: Anna Garapuczyk
B:
K019756 DE421000074511
28.

51

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Carusa/ Carinue
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110 DE418184073010
29.

87

CHRICHNA OUISTREHAM SF POL 2012 Klacz gniada F: Flamenco de Semily
M: Gerosa
O: Żaneta Krasucka
B: Dawid Aissa
K022547
30.

124

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
31.

39

CUBANITO DSH GER 2011 Wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
O: Karolina Gałkowska
B:
K021337 DE456370129911
32.

171

DACCOR SP POL 2012 Wałach siwa F: Marino
M: Dakota
O: Paula Myszka
B: Paula Myszka
K021689
33.

3

DAFNE SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dal
M: NN
O: Izabella Littwin
B: Jan Wysocki
Brak
34.

84

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: Dekooning
M: Lord Liberty
O: Karolina Siatkowska
B: niemcy
K024258
35.

30

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B: .
K021590 528003000809008 104LM68
36.

157

DIPROCENTA Pełna Krew Angielska POL 14.05.2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Zarewitsch
M: Doromika
O: Mirosław Jankowicz
B: SK Kozienice
Brak
37.

6

DNIEPR Typ Szlachetny POL 2009 Wałach kasztanowata/160 F: Irak / Hippies
M: Dafne / Fiskor
O: Monika Kobojek
B: Jerzy Korona
K019023 616 999 59 03212 09
38.

11

DRAGON Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Duma
O: Anna Chabotar
B: Mirosław Kulpiński
K022538
39.

41

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar/Maram
M: Dracena/Mariot
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018370
40.

60

DYNAMIT Typ Szlachetny POL 2004 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: J. J. Darboven
B: NN
brak
41.

17

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
42.

151

FARSA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz siwa/156 cm F: NN
M: NN
O: Patrycja Koriat Kreft
B: NN
K024312 999530095604
43.

50

FOR VITO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B:
K017522 DE431316839910
44.

119

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Glückspilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Święcicki Henryk
K009439 FEI 103UU54
45.

36

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
46.

34

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984
47.

81

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
48.

31

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806 105DJ37
49.

7

GRACJA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
50.

13

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: Galanka/Bergamo
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
51.

49

HAJDA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Harda Dusza / Czuwaj
O: Sławomir Orbaczewski
B: Sławomir Orbaczewski
K017180 616009520002710
52.

153

HAWANA-K WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Windsor
M: Hippika
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024254
53.

78

HIMALAJUS TRAK LTU 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Komfortas / Fordas
M: Huana / Verdenas
O: Angelika Ojczenasz
B:
K010091 LTU002520135504 103UM65
54.

72

JAK CHEF M POL 2005 Wałach F: chef supreme
M: Juka
O: Paula Mańczak
B: Polska
K009464
55.

104

JAKOBIN J SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Karbon
M: Jawara
O: Katarzyna Boguszewska-Socha
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern, Januszewo
brak POL 009 60 03287 08
56.

42

JASKIER WLKP POL 2007 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
57.

170

KALI kuc F:
M:
O:
B:
58.

98

KARMEN WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cugnot
M: Kabała
O: Marta Łuczak
B: .
brak
59.

169

KLAUSINKA kuc F:
M:
O:
B:
60.

54

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
61.

95

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Lancer III
M: Chantal
O: Jerzy Bejda
B: Jerzy Bejda
K021715 DE441411166011
62.

67

LAMBI SP POL 2005 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Lussi / Bolero De Ravel
O: Dominika Bach
B: Andrzej Felski
K009778 POL009600040905 103GA06
63.

71

LASSBAN RADOVIX ISH IRL 2003 Wałach ciemnogniada F: Radolin / Monaco
M: Aherlow Vixen / Castle Fox
O: Paula Mańczak
B:
K012068 4093028 102RD43
64.

133

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
65.

93

LIGHTNING 100 Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar
O: Procima sp. z o. o.
B: .
K017088
66.

80

LUCKY STAR SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Laguna
O: Martyna Grabińska
B: Marek Lesner
K018654
67.

152

MAVERICK-K SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak
68.

160

NEMO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach gniada/167 F: Caliro
M: Nathalie
O: Krzysztof Zaremba
B: Szymański Leszek
brak
69.

9

NEW DAY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: New World
M: Wiagra
O: J. J. Darboven
B: Bogusz Justyna
brak
70.

74

NICOLE PONY NLD 2012 Klacz tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: J. J. Darboven
B: NN
brak
71.

10

ORION Typ Szlachetny POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: J. J. Darboven
B: NN
brak
72.

75

PAKALOLO Huculska POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Prut
M: Pipi z Izb
O: J. J. Darboven
B: Leonard Konkol
brak
73.

20

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
74.

134

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
75.

32

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
O: Krzysztof Suski
B: .
K011983 DE441411573907 104CI80
76.

26

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
O: Tomasz Styn
B: Tomasz Styn
K021461 616099530229012
77.

68

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama / Fanimo
O: Mirosław Bach
B:
K012388 POL009670142607 104JV52
78.

70

SILVANA HAN GER 2009 Klacz gniada F: Stakkato / Spartan
M: Furiosa / For Pleasure
O: Paula Mańczak
B:
K015548 DE431314803809 104WJ08
79.

48

SOPHIA OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Ramona / Lamb
O: J. Ciecholewska
B:
K015668 DE433331785308
80.

96

SPEED OF SOUND SP POL 2006 Wałach gniada F: Regon
M: Santeria
O: Weronika Czarnecka
B: Mieczysław Chomiak
K014887
81.

83

SUSA HAN GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Signum
M: Falkner
O: Karolina Siatkowska
B: niemcy
K024119
82.

28

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
83.

91

TRIPLE SPEED XX POL 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill
M: Three Roses
O: Nina Gawkowska
B: Marek Szeszuła
K024216
84.

18

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: .
M: .
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
85.

110

WIKTOR SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Etos
M: Wanilia/Dionizos
O: V. K.
B: Xxx
Brak
86.

8

WINCI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Winston
M: Wiagra
O: J. J. Darboven
B: Bogusz Justyna
brak
87.

142

WINTER LAKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: HBC Lake Bid
M: Witara
O: Albert Zduńczyk
B: Mariusz Grabowski
K019448 616 009 64 00436 11
88.

53

WRÓŻBITA SP POL 2011 Wałach gniada F: Nimroj D
M: Wróżbitka
O: Sławomira Lewandowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K020755
89.

47

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Roman Barlik
K018976 616009610138310
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (119)
2017-09-03
2017-09-03
Akulich Andrej
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2017-09-03
HAWANA-K (153)
2017-09-03
2017-09-03
Antoniak Julia
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-03
2017-09-03
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (81)
2017-09-03
2017-09-03
Bach Dominika
Sopocki KJ
LAMBI (67)
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
CANION (69)
2017-09-03
2017-09-03
Bejda Julia
KJ Bertyn Piastowo
LACHATI (95)
2017-09-03
2017-09-03
Bieniek Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
2017-09-03
2017-09-03
Boguszewska-Socha Katarzyna
brak
JAKOBIN J (104)
2017-09-03
2017-09-03
Burda Julia
Sopocki klub jezdziecki
BODYGUARD (121)
2017-09-03
2017-09-03
Chebotar Valeria
KJ AS Dream
DRAGON (11)
2017-09-03
2017-09-03
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2017-09-03
2017-09-03
Czarnecki Dawid
KJ SO Starogard Gdański
DROSERA (41)
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
BELLISA (45)
2017-09-03
2017-09-03
Dosz Monika
bpk
ORION (10)
2017-09-03
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
GABURA (36)
2017-09-03
2017-09-03
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
BRANDO (40)
2017-09-03
2017-09-03
Gawkowska Nina
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-03
2017-09-03
Górak Justyna
BPK
GRACJA (7)
2017-09-03
WINCI (8)
2017-09-03
2017-09-03
Grabińska Martyna
KJ Pegaz Reda
2017-09-03
2017-09-03
Grot Zuzanna
BPK
ORION (10)
2017-09-03
Janekovic Marie
St. KS Chojnów
2017-09-03
2017-09-03
Jankowicz Magdalena
Brak
2017-09-03
2017-09-03
Jarząbkiewicz Julia
Sopocki KJ
BRAGO (56)
2017-09-03
2017-09-03
Jeziorska Natalia
BPK
2017-09-03
2017-09-03
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
2017-09-03
2017-09-03
BORA (109)
2017-09-03
2017-09-03
WIKTOR (110)
2017-09-03
2017-09-03
Kaźmierczak Vivien
SKJ Sopot
WIKTOR (110)
2017-09-03
Kiempa Mateusz
CSJ Coval
SILVANA (70)
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
Kobojek Klaudia
KS AZS AWF Warszawa
DNIEPR (6)
2017-09-03
2017-09-03
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2017-09-03
2017-09-03
Kowalska Iga
bpk
NICOLE (74)
2017-09-03
2017-09-03
Krasucka Julia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-03
2017-09-03
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
BOTOKS (27)
2017-09-03
2017-09-03
SZULER (28)
2017-09-03
2017-09-03
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
Laskowska Emilia
SKJ Sopot
LEONARDO (133)
2017-09-03
PAVAROTTI (134)
2017-09-03
2017-09-03
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2017-09-03
2017-09-03
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (54)
2017-09-03
2017-09-03
Littwin Izabella
Brak
DAFNE (3)
2017-09-03
2017-09-03
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-03
2017-09-03
Łuczak Zosia
KJ AS Dream
KARMEN (98)
2017-09-03
2017-09-03
Łuczak Zuzanna
Kj As Dream
KARMEN (98)
2017-09-03
2017-09-03
Maj Magda
bpk
2017-09-03
2017-09-03
Majewska Justyna
PLJ
JASKIER (42)
2017-09-03
2017-09-03
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-03
SOPHIA (48)
2017-09-03
2017-09-03
HAJDA (49)
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
CAYENNE (52)
2017-09-03
2017-09-03
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
2017-09-03
2017-09-03
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
DACCOR (171)
2017-09-03
2017-09-03
Nerwińska Anna
JKS Challenger Chrostowo
ARAMIS (5)
2017-09-03
2017-09-03
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
Olszewski Marcin
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
SUSA (83)
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
Parolczyk Agata
bpk
GRACJA (7)
2017-09-03
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2017-09-03
2017-09-03
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2017-09-03
2017-09-03
Pietrzak Aleksandra
brak
BIG BEN (61)
2017-09-03
2017-09-03
Radochońska Zofia
bpk
2017-09-03
BROSIO (76)
2017-09-03
Reglińska Anna
Pomorska LJ w Dziemianach
PANCHO (20)
2017-09-03
2017-09-03
Rojek Julia
bpk
ORION (10)
2017-09-03
Rozkosz Anna
Pomorska Liga Jeździecka
BASKIL (105)
2017-09-03
2017-09-03
Rudel Zofia
KJ AS Dream
AGRESJA (15)
2017-09-03
2017-09-03
Ryciak Wiktoria
SKJ Sopot
KLAUSINKA (169)
2017-09-03
2017-09-03
Rzepecki Piotr
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
FARSA (151)
2017-09-03
2017-09-03
Styn Maja
GTH Gdynia
RAMZES (26)
2017-09-03
2017-09-03
Suska Juliana
Stowarzyszenie KS Chojnów
GILEA (31)
2017-09-03
2017-09-03
PIEROT (32)
2017-09-03
2017-09-03
Szymczak Matylda
KJ AS Dream
2017-09-03
2017-09-03
Warkusz Wiktoria
SKJ Sopot
KALI (170)
2017-09-03
2017-09-03
Wasiak Natalia
KJ AS Dream
ARAGON (16)
2017-09-03
2017-09-03
Witkiewicz Sara
BPK
DYNAMIT (60)
2017-09-03
2017-09-03
Zaremba Weronika
brak
NEMO (160)
2017-09-03
2017-09-03
Zduńczyk Sara
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-03
2017-09-03
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy Senny
2017-09-03
2017-09-03
CADORO (125)
2017-09-03
2017-09-03

Number of Riders: 67

Number of Horses: 89

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl