Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne
Starogard Gdański, 19-20.08.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 07:10:18
2017-08-17 22:59:51
Denisa Brandt OSEINA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 07:10:32
2017-08-17 22:59:01
Magdalena Jop HERALDIK
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 07:10:45
2017-08-17 22:11:48
Krzysztof Stormowski LIBERATOR
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 07:11:00
2017-08-17 21:23:00
Jakub Ołoś FOBOS
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 18:43:13
2017-08-17 18:31:13
Marta Drywa BORA
  • 2x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 18:26:02
2017-08-17 18:17:02
Agnieszka Leszczyńska LOZANNA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:45:13
2017-08-17 17:43:08
Witold Burzyński KALAHARI
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:45:28
2017-08-17 17:42:45
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:27:08
2017-08-17 16:05:12
Oliwia Świątkowska BAZIA
  • 2x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 9/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:27:24
2017-08-17 16:04:36
Wiktor Stysiński CELESTA
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:27:41
2017-08-17 16:03:50
Kamila Markisz LERIDA
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 9/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:27:56
2017-08-17 16:03:09
Izabela Macko NIRWANA
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:28:13
2017-08-17 16:02:24
Oliwia Bajer LEGUMINA
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 9/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:28:29
2017-08-17 15:58:44
Błażej Gilla CALESTO 5
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:28:47
2017-08-17 15:53:07
Błażej Gilla CHERY GOLD D
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:29:05
2017-08-17 15:52:36
Błażej Gilla CHARIVARI
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:34:01
2017-08-17 15:45:55
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:30:15
2017-08-17 14:02:51
Iga Szostak LOTHAR
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:30:31
2017-08-17 14:00:41
Iga Szostak POLAR
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:30:48
2017-08-17 10:33:01
Weronika Wiśniewska LAMBI II
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:31:10
2017-08-17 10:32:12
Aleksandra Kajrewicz CRISTAL
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:31:27
2017-08-17 09:26:18
Małgorzata Grudniewska LA SCALA L
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:31:45
2017-08-17 05:55:38
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239.
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:32:02
2017-08-17 05:55:09
Marcin Puścikowski ANONIMA BELL
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:32:37
2017-08-16 22:28:51
Oliwia Mąkosa ARABESKA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 21:54:15
2017-08-16 21:38:59
Zofia Tocha PIEROT
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:13:06
2017-08-16 20:09:58
Dominika Gil AKCJA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4a/L/licencyjny
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:13:41
2017-08-16 19:54:39
Marcin Olszewski DEPUTY 8
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:13:59
2017-08-16 19:54:13
Julia Krasucka DEPUTY 8
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:14:18
2017-08-16 19:47:17
Marcin Olszewski SUSA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:14:43
2017-08-16 19:42:50
Anna Piotrowska DEBIUT
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:37:46
2017-08-16 19:15:40
Tomasz Pastwa IVO
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 19:38:02
2017-08-16 19:15:13
Tomasz Pastwa AVENIDO
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 18:13:31
2017-08-16 17:55:25
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 17:18:36
2017-08-16 17:15:48
Amelia Gajewska MIGOTKA
  • 2x 1/Kuce/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1/towarzyski/
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 17:13:00
2017-08-16 17:10:26
Natalia Anduła LA' MARCEL
  • 2x 1/Kuce/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1/towarzyski/
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 17:10:10
2017-08-16 17:01:59
Rafał Buchholc KARACZI
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:40:53
2017-08-16 13:17:54
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239.
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:41:10
2017-08-16 11:41:37
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239.
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:41:28
2017-08-16 07:23:33
Weronika Laskowska HYDRON
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:41:47
2017-08-15 23:38:22
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:42:05
2017-08-15 23:34:39
Natalia Potrzebowska WHITE QUEEN
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:42:24
2017-08-15 22:59:42
Joanna Bońkowska RUTEN
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:42:40
2017-08-15 21:37:49
Weronika Rudnicka RAMBO
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:03:48
2017-08-15 20:02:54
Maja Grombala-Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:04:03
2017-08-15 20:02:34
Filip Falkiewicz PŁENTA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:04:16
2017-08-15 20:02:10
Filip Falkiewicz GALL
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:04:31
2017-08-15 19:12:53
Dominika Dębowska PROKAZ
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 15:16:52
2017-08-15 11:27:00
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239.
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 15:17:10
2017-08-15 08:47:50
Aleksandra Pobłocka BAKALIA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 15:17:31
2017-08-15 00:36:49
Piotr Zielonka DACCOR
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 15:17:56
2017-08-14 20:54:19
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 18:51:49
2017-08-14 12:41:00
Nina Gawkowska TRIPLE SPEED
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 17:17:27
2017-08-13 15:40:05
Natalia Lamek PERDIGUERO XXIV (CARLOS)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:19:59
2017-08-12 22:46:39
Martyna Woźniak AUSTRALIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:20:26
2017-08-12 22:45:35
Nina Gawkowska TRIPLE SPEED
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 13:20:49
2017-08-12 22:44:30
Sonia Kwiatkowska FERRA
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 16:59:09
2017-08-12 14:01:54
Roksana Smolarska TORA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239.
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 16:58:29
2017-08-12 14:00:52
Wiktoria Mielnik BŁYSZCZEK
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 9/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 11:40:43
2017-08-12 09:03:08
Maja Stolarska MONTEZUMA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 21:54:33
2017-08-11 23:23:06
Adrianna Trzcińska FELLOW-TAR
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 20:59:25
2017-08-11 19:52:06
Julia Olejniczak BASTION
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 19:18:12
2017-08-11 15:56:55
Monika Mrozińska CADY
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 20:59:44
2017-08-11 15:56:09
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 21:00:29
2017-08-11 13:48:13
Agata Andrukajtis POLA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 21:00:44
2017-08-11 10:32:20
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 21:01:02
2017-08-11 09:25:28
Lena Klimczyk ARMANI
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 4a/L/licencyjny
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 21:01:15
2017-08-11 09:24:31
Julia Dopke ARMANI
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:42:55
2017-08-11 08:58:24
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 4a/L/licencyjny
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:43:11
2017-08-11 08:43:58
Zosia Łuczak KARMEN
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 9/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 21:02:06
2017-08-11 08:41:14
Zuzanna Łuczak KARMEN
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 9/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:43:32
2017-08-11 08:38:41
Natalia Wasiak ARAGON
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 21:02:36
2017-08-11 08:35:02
Matylda Cybula EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 21:02:56
2017-08-11 08:33:54
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 18:43:07
2017-08-10 12:30:37
Małgorzata Goetel HELIOS 155
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 18:43:22
2017-08-09 21:53:20
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:43:48
2017-08-09 21:52:01
Sylwia Barbarska GO SILVER
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 20:47:15
2017-08-09 17:45:24
Paula Flaga CHOGORI
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 20:47:39
2017-08-09 14:40:07
Milena Kot NEGRO AVHARRO
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 17:37:32
2017-08-09 13:34:11
Julia Kowalczuk-Fijałkowska KOSTKA RUBIKA
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 21:38:10
2017-08-08 21:21:53
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239.
  • 1x 13/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 09:49:16
2017-08-07 21:35:34
Paulina Fieducik MILANO
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 10:41:16
2017-08-07 10:21:31
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 10:41:31
2017-08-07 08:57:43
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 10:41:50
2017-08-06 22:23:13
Marcin Wnuczko MONTEDOR
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 13:57:51
2017-08-04 12:51:15
Sara Rodnicka JUNAR
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:05:09
2017-08-02 23:02:19
Julia Kowalczuk- Fijałkowska KOSTKA RUBIKA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:05:21
2017-08-02 22:57:06
Sara Paliga LAPONIA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:05:36
2017-08-02 22:55:28
Sonia Niemiera SEGRINA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 11:45:19
2017-08-02 10:56:25
Nina Sikora FOKUS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 17:32:55
2017-08-01 21:38:09
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 20:05:55
2017-08-01 12:34:27
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 21:24:04
2017-07-31 20:52:13
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 16:34:54
2017-07-31 13:59:19
Anna Leśniewska HEBANA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 07:14:50
2017-07-30 20:37:29
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 09:11:49
2017-07-28 20:44:05
Artur Skalski KASZMIR
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239.
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:44:06
2017-07-24 10:08:36
Dominik Pieniaszek EMPAT RATOES RIBOE
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 19:38:16
2017-07-23 16:47:56
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 19:38:29
2017-07-23 16:47:28
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 20:47:58
2017-07-23 16:46:01
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 18:43:57
2017-07-23 16:45:31
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrukajtis Agata KJ Stado Ogierów Starogard Gd
1999 (J.)
O037986
2. Bajer Oliwia Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2004 (JM.)
O043963
3. Barbarska Sylwia BPK
S
brak
4. Bejda Julia KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O031160
5. Bońkowska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O031971
6. Brandt Denisa Braci Romanowskich
2002 (JM.)
brak
7. Buchholc Rafał bez przynależności
S
brak
8. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
9. Chełchowska Helena Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O026685
10135918
10. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
11. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
12. Dębowska Dominika KJ LIPNIK
S
BRAK
.
13. Dopke Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
1999 (J.)
O028513
14. Drywa Marta bpk
2002 (JM.)
brak
15. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
16. Fieducik Paulina Klub Jeździecki Stado Ogierów
S
O004990
17. Flaga Paula Ks Beniaminek 03
1999 (J.)
Brak
18. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
19. Gajewska Amelia Pegaz Reda
2004 (JM.)
Brak
20. Gawkowska Nina bpk
1999 (J.)
bark
21. Gil Dominika KJ Rakowiec Kwidzyn
2001 (J.)
brak
22. Gilla Błażej Pomorska LJ
S
O008576
10054168
23. Glazer Katarzyna Park Jeździecki Dworek Zielenin
24. Goetel Małgorzata GTH GDYNIA
S
O000252
25. Grombala-Falkiewicz Maja Otomiński KJ Tabun
S
O015042
-
26. Grudniewska Małgorzata bpk
2002 (JM.)
brak
27. Iskierko Iwona Sopocki Klub Jeździecki
S
O000365
28. Jop Magdalena Braci Romanowskich
S
brak
29. Kajrewicz Aleksandra BPK
2001 (J.)
O039500
30. Karp Emilia BPK
31. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2003 (JM.)
Brak
32. Klimczyk Lena KJ PEGAZ REDA
2004 (JM.)
O043404
33. Klimek Paulina SKJ Baskil Rzeeczna
1997 (MJ.)
O024688
34. Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
O024689
35. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
36. Kowalczuk-Fijałkowska Julia BPK
37. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
38. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
.
39. Lamek Natalia KJ STADO Starogard Gdański
2002 (JM.)
O040226
40. Laskowska Weronika KJ stado ogoerów Starogard gdański
1999 (J.)
O018578
41. Leśniewska Anna Sopocki Klub Jeździecki
S
O044187
42. Leszczyńska Agnieszka Baskil Rzeczna
2000 (J.)
O027694
43. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (Mł.)
O036302
44. Lizowska Marta Park Jeździecki Dworek Zielenin
45. Loose-Kulinkowska Katarzyna Stado Ogierów Starogard Gdański
S
O005279
46. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
47. Łatosz Marek BPK
S
brak
48. Łuczak Zosia KJ AS Dream
2002 (JM.)
brak
49. Łuczak Zuzanna Kj As Dream
2002 (JM.)
Brak
50. Macko Izabela Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2001 (J.)
O038524
51. Markisz Kamila Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2002 (JM.)
O035086
52. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
53. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
54. Mielnik Wiktoria bbk
2005 (JM.)
brak
55. Mrozińska Monika Otomiński KJ Tabun
S
O015032
56. Multan Wiktoria BPK
57. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
58. Niemiera Sonia Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne
S
O010092
59. Nowak Agata Park Jeździecki Dworek Zielenin
60. Oberlan Iwona KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
S
O022760
61. Olejniczak Julia KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2001 (J.)
O046536
62. Olszewski Marcin LKS NASWIŚLANIN KWIDZYN
S
O011251
63. Ołoś Jakub brak
2002 (JM.)
brak
64. Paliga Sara Pomorska liga jeździecka
1999 (J.)
O035528
65. Pastwa Tomasz KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
1997 (MJ.)
O032468
66. Pawlik Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O022286
67. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (JM.)
O035883
68. Pieniaszek Diego KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O039628
69. Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
1999 (J.)
O037005
70. Piotrowska Anna Klub Jeździecki Stado Ogierów Starogard Gdański
S
O034588
71. Pobłocka Aleksandra Kj Stado ogierów Starogard Gdański
2004 (JM.)
brak
72. Potrzebowska Natalia JKS SENNY Nowęcin
2004 (JM.)
brak
73. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
74. Rąbca Agnieszka Akademicki KJ Trójmiasto
S
O009817
75. Rodnicka Sara Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O042402
76. Rudnicka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O031006
10124496
77. Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
S
O036946
78. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (J.)
O030660
79. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
80. Stolarska Maja PLJ
2001 (J.)
O039626
81. Stormowski Krzysztof bpk
S
brak
82. Stysiński Wiktor Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
S
O037247
83. Świątkowska Oliwia Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2004 (JM.)
O043434
84. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
85. Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O029098
86. Tocha Zofia Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
87. Trzcińska Adrianna Pomorska Liga Jeździecka
S
O024988
88. Wasiak Natalia KJ AS Dream
2002 (JM.)
Brak
89. Wiśniewska Weronika BPK
2000 (J.)
O033754
90. Wnuczko Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O032560
91. Wojtas Maciej KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
S
O046539
92. Wolańska Alicja JKS SENNY Nowęcin
2003 (JM.)
O037303
93. Wostal Natasza KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O035505
94. Woźniak Martyna Pomorska Liga Jeździecka
1996 (MJ.)
O030663
95. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

101

AGOSTINO J WLKP POL 2010 Wałach siwa/168 F: Osjan
M: Ambrozja
O: Joanna Czarnecka
B: Joanna Czarnecka
K018810 616007530248610
2.

55

AKCJA SP POL 2009 Klacz gniada F: PIKO
M: ALMA
O: Kamila Gil
B: Kamila GIL
brak
3.

51

ANONIMA BELL NN POL 2013 Klacz gniada F: nn
M: po Ekwador
O: Marcin Puścikowski
B: Izabela Wilczyńska
K023626
4.

68

ARAGON SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Loveaffair
M: Aragonia PG
O: Marcin Begger
B: Remigiusz Makowski
K014322
5.

97

ARMANI Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Lancetnik
M: Arizona
O: Krzysztof Dopke
B: Chmielewski Longin
K013738
6.

87

AUSTRALIA TRK. POL 2009 Klacz kara F: Ajbek
M: Alpeja
O: xxx
B: xxx
K023800 POL732010055209
7.

60

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
8.

81

BAKALIA . POL 2003 Klacz kasztanowata F: Humel
M: Bona
O: Piotr Pobłocki
B: .
.
9.

92

BASTION Wielkopolska POL 2012 Wałach kara/167 cm F: Aron
M: Baletka
O: Olejniczak Anna
B: Puchała Tadeusz
K024206
10.

37

BAZIA XX POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Life and Liberty xx
M: Bazylissa xx
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna Spółka z o.o.
brak
11.

90

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
O: Beata Smolarska
B: Olbrych Fryderyk
brak
12.

32

BORA WLKP POL 1999 Klacz gniada F: Baldram
M: NN
O: Wojciech Lewicki
B: .
brak
13.

110

CA IRAH WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Likwor / Agar
M: Centuria / Sedan
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017364 616007530115910
14.

93

CADY HUN HUN 2010 Wałach ciemnogniada/162 F: Agropoint Cosmos
M: Igazgyongy / Koprany
O: Design and Business sp. z o.o
B: Beke Endre
K022392 348199SK1000900
15.

42

CALESTO 5 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Cormint/ Calido I
M: Riola/ Carry
O: Błażej Gilla
B: Johann Peter Lass
K021978 DE421000245210
16.

108

CALHEDRON TRK. POL 2010 Wałach gniada F: Likwor
M: Cypia / Pigmalion
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017459 POL732010051910
17.

38

CELESTA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Paquito Go
M: Cybata
O: Stado Ogierów Starogar Gdański Spółka z o.o.
B: Stado Ogierów Starogar Gdański Spółka z o.o.
brak
18.

106

CHALCEDON F:
M:
O:
B:
19.

44

CHARIVARI Holsteiner GER 2008 Klacz siwa F: Calido I
M: K-Anastasia
O: Błażej Gilla
B: Franz Becker
K022422 DE 421000527809
20.

43

CHERY GOLD D SP POL 2009 Ogier gniada F: Cordial
M: Chocolett / Cheenook
O: Błażej Gilla
B: Stefan Dominikowski
K014197 616009530008909
21.

102

CHOGORI Pełna Krew Angielska GBR 2005 Klacz gniada/162 F: Millkom
M: Astral Cake
O: Marcin Kaszubowski
B: A. Buller
Brak
22.

48

CRISTAL Hanover GER 2013 Wałach siwa F: Christian
M: Dornroschen
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K023990 276020000042850
23.

22

CZUCARLOS Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Czukota
O: .
B: .
.
24.

82

DACCOR SP POL 2012 Wałach siwa F: Marino
M: Dakota
O: Paula Myszka
B: Paula Myszka
Brak
25.

12

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman
M: Dangai
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105
26.

26

DANTE F:
M:
O:
B:
27.

80

DARK PEARL Reńska DEU 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol
M: Riverdance
O: Myszka
B: Josef Hüpen
K010599
28.

56

DEBIUT . POL 2009 Wałach siwa F: .
M: .
O: .
B: .
.
29.

114

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata F: Wallenberg
M: Zinca
O: Leszek Śmieszko
B: Holandia
K022196
30.

57

DEPUTY 8 Oldenburska POL 2010 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: .
B: .
.
31.

76

DOLCE VENTO Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada/171 F: Night Carry /Carry
M: Dolce Vita /Limbus
O: Maja Grombala-Falkiewicz
B: Z.Wilski
K019420 616009530075310
32.

115

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
33.

18

EMPAT RATOES RIBOE KWPN POL 2009 Wałach siwa F: Corald
M: Versace
O: Tomasz Szostak
B: .
K024095
34.

98

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
35.

10

EUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
brak
36.

53

FELLOW-TAR KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet
O: Stefan Świętochowski
B: .
K024121
37.

31

FOBOS KWPN POL 2001 Wałach kasztanowata F: Faktor
M: Bionika
O: Anna Myszka
B: brak
brak
38.

21

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump /
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
K021969 DE421000092912
39.

94

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
40.

78

GALL Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach siwa/176 F: Can Coon
M: Grappa L / Cruzeiro L
O: Filip Falkiewicz
B: *
K023252 616009530057611
41.

50

GALON SP POL 2010 Wałach siwa F: Rytm
M: Gandawa B
O: Marcin Puścikowski
B: Żuraw Stanisław
K016323
42.

35

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
43.

71

GO SILVER SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: SILVER DREAM
M: GOSTA
O: Wiśniewska Marta
B: Włodarczyk Dorota
brak 616 009 52 01351 10
44.

2

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
45.

16

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
46.

69

GRYF POMORSKI Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: .
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
47.

15

HEBANA SP POL 2010 Klacz kara F: Mors
M: Hrabina
O: Anna Leśniewska
B: Muchowski Henryk
K022612
48.

100

HELIOS 155 OLD GER 2002 Wałach ciemnogniada F: HERALDIK xx
M: RENI II
O: MAŁGORZATA GOETEL
B: RIEKE LEMBERG
K010619 DE 433 330431302
49.

29

HERALDIK Hanowerska POL 2000 Wałach kara F: Heraldik
M: Fiona
O: Magdalena Jop
B: Burmester,Heinr.Brueninghorst.6,31 606
brak
50.

70

HYDRON SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox cup
M: Higiena
O: Małgorzata Laskowska
B: Stadnina koni Rzeczna
K017468
51.

65

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
52.

59

IVO Pełna Krew Angielska GBR 2009 Wałach kasztanowata F: generous
M: idea
O: Marcin Kaszubowski
B: Marcin Kaszubowski
K024074
53.

109

JARIS F:
M:
O:
B:
54.

5

JUNAR Typ Szlachetny POL 2000 Wałach kasztanowata/166 F: Brak
M: Brak
O: Róża Rodnicka
B: Brak
K023862 POL999520217904
55.

34

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
56.

64

KARACZI Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Czak
M: Kenia
O: Rafał Buchholc
B: Przeczewski Marek
brak
57.

66

KARMEN WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cugnot
M: Kabała
O: Marta Łuczak
B: .
brak
58.

17

KASZMIR SP POL 2008 Wałach gniada/181 F: Talent
M: Kopia / Hataman
O: Kamila Nowakowska
B: Handke
K017713 POL009610079808
59.

6

KOSTKA RUBIKA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rubin
M: Kasaweltha
O: Julia Kowalczuk Fijałkowska
B: -
brak
60.

83

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
61.

49

LA SCALA L Oldenburska POL 1995 Klacz gniada F: Landprinz
M: Anke II
O: Paulina Miszker
B: Niemcy
brak
62.

67

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Lancer III
M: Chantal
O: Jerzy Bejda
B: Jerzy Bejda
K021715 DE441411166011
63.

47

LAMBI II SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Ever For Pleasure
M: Lusi
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
64.

7

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
O: Dorota mueller
B: Nie wiem
K018612
65.

41

LEGUMINA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Lemoniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna Spółka z o.o.
brak
66.

39

LERIDA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Cedrus
M: Luneta
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak
67.

30

LIBERATOR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: QUANDOR
M: LIBERTE
O: Krzysztof Stormowski
B: brak
brak
68.

20

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
69.

45

LOTHAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Szostak Tomasz
B: NN
K020766 616999530344610
70.

61

LOUDWIG C Hanower GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
71.

33

LOZANNA SP POL 2009 Klacz gniada F: Landos II
M: Luna Lou
O: Leszczyńska Marta
B: Janiszewski Karol
K022910
72.

19

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
73.

62

MIGOTKA KUC POL 2005 Klacz dereszowata/kuc: F: -
M: -
O: Łukasz Lesner
B: -
Brak
74.

36

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/163 F: CHACCO-FLY
M: Mila Mar
O: Mariusz Kasprzak
B: Gospodarstwo Rolne Sławomir Polikowski
K023659
75.

1

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Marcin Kaszubowski
K023117 616006530000711
76.

4

MONTEDOR SP POL 2013 Wałach kasztanowata/175 F: Coupe D'Or
M: Montana C
O: Aleksandra Furgo
B: Aleksandra Furgo
K022755 616009530242813
77.

91

MONTEZUMA Pełna Krew Angielska POL 2010 Klacz gniada F: Roulette (GB)
M: Mythical Spree
O: Arkadiusz Stolarski
B: Arkadiusz Stolarski
K020582 416/2011
78.

103

NEGRO AVHARRO WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Likwor/Agar
M: Nowia/Papkin
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017458 616007530184910
79.

11

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Sigulord Joter
O: Agnieszka Synoradzka
B: Niemcy
K023590 DE431316876012
80.

40

NIRWANA SP POL 2005 Klacz gniada F: Revel KWPN
M: Nikandra xx
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna
K017397
81.

28

OSEINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1997 Klacz ciemnogniada F: Lombardo
M: Orissa
O: Lidia Brandt
B: Stadnina koni Posadowo
brak
82.

3

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
83.

85

PERDIGUERO XXIV (CARLOS) Koń Andaluzyjski ESP 2008 Ogier siwa/mk:156 F: Esplendido XXX
M: Perdiguera VII
O: Wiesław Sadowski
B: Francisco Olivera Bermudez
brak
84.

54

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc: F: Jantar
M: Petra
O: Adam Tocha i Zofia Tocha
B: SK Plękity Sp. z o.o.
brak
85.

77

PŁENTA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/165 F: Chery Cordial /Cordial
M: Parade HL /Las Minas
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K016489 616009530279412
86.

24

POKER F:
M:
O:
B:
87.

95

POLA Mały Koń POL 2009 Klacz gniada/mk:148 F: Polar
M: Pestka
O: Agata Andrukajtis
B: Tomasz Szostak
K019481
88.

46

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/139 F: Demantur Vom Drammetal /
M: Paula / Suseł
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 POL013530067806
89.

79

PROKAZ SP POL 2009 Wałach gniada/176 F: DURYT
M: PROMESA
O: RENATA OSIECKA
B: JAROSZEWSKI ARKADIUSZ
BRAK 616009530267209
90.

25

QUANTA F:
M:
O:
B:
91.

75

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Jegier
M: Renoma
O: Magdalena Rudnicka
B: Roman Jackiewicz
K011027 POL009530138706
92.

104

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
93.

72

RIVERA SP POL 2004 Klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
O: Marek Łatosz
B: Jezior Jerzy
K022858 POL 009 67 00371 04
94.

74

RUTEN Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Patryk
M: Roszada
O: Anna Stankiewicz
B: Stępień Jan
K022265
95.

8

SEGRINA SP POL 2007 Klacz kara/166 F: Grikos
M: Sepia
O: Jarosław Niemiera
B: Marek Lesner
K014147
96.

113

STAKKATO BLUE Hannoveraner GER 2012 Ogier kasztanowata F: STAKKATO/SPARTAN/SERVUS
M: CORIALLA/CHACCO BLUE/CHAMBERTIN
O: LESZEK ŚMIESZKO
B: SCHOCKEMOHLE
BRAK
97.

58

SUSA Koń Hanowerski POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Signum
M: NN
O: .
B: .
.
98.

116

SZABLON XX POL 2012 Ogier siwa F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310 616POL12007488T
99.

96

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
100.

89

TORA Koń Mały POL 2003 Klacz siwa/mk: F: Hornmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Telimena / Pigmalion
O: Beata Smolarska
B: Piotr Krzyżanowki
K018469 POL013530117703
101.

86

TRIPLE SPEED SP POL 2011 Wałach gniada F: Mywill
M: Three Roses
O: Nina Gawkowska
B: brak
brak
102.

27

WALOR Małopolska POL 2013 Ogier kasztanowata F: Rashim
M: Wena
O: Stanisław Iskierko
B: Leonard Konkol
brak
103.

112

WERBUENK Wielkopolska POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Kaliniec
M: Wesoła
O: Ewa Koroblewska
B: SK Rzeczna
K015710
104.

73

WHITE QUEEN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/162 F: Hetman
M: Wiklana
O: Justyna Berg-Potrzebowska
B: Ewelina Nastulniak
brak 616 009 53 02191 09
105.

99

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: .
M: .
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
106.

105

ZARALEANDA F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Bejda Julia KJ Bertyn Piastowo
300
SUM:
300.00
Grombala-Falkiewicz Maja Otomiński KJ Tabun
50
SUM:
50.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Stado Ogierów Starogard Gdański
300
400
SUM:
700.00
Michalak Monika Bpk
200
SUM:
200.00
Mrozińska Monika Otomiński KJ Tabun
100
SUM:
100.00
Myszka Paula LKS Nadwiślanin
200
SUM:
200.00
Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
50
100
SUM:
150.00
Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Rąbca Agnieszka Akademicki KJ Trójmiasto
300
500
SUM:
800.00
Soroka Alicja Baskil Rzeczna
100
400
SUM:
500.00
Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrukajtis Agata
KJ Stado Ogierów Starogard Gd
POLA (95)
2017-08-19
2
2017-08-19
18
2017-08-20
24
2017-08-20
2017-08-20
Bajer Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2017-08-19
1
2017-08-19
20
2017-08-20
1
2017-08-20
2017-08-20
Barbarska Sylwia
BPK
2017-08-19
2017-08-19
4
2017-08-20
2017-08-20
Bejda Julia
KJ Bertyn Piastowo
LACHATI (67)
2017-08-19
6
2017-08-19
3
300
Bońkowska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
RUTEN (74)
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-20
26
2017-08-20
2017-08-20
Brandt Denisa
Braci Romanowskich
OSEINA (28)
2017-08-20
2017-08-20
Buchholc Rafał
bez przynależności
KARACZI (64)
2017-08-20
2017-08-20
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
2017-08-20
2017-08-20
Chełchowska Helena
Pomorska Liga Jeździecka
2017-08-19
20
2017-08-19
28
2017-08-20
2017-08-20
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (35)
2017-08-20
2017-08-20
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2017-08-19
2017-08-20
16
2017-08-20
2017-08-20
Dębowska Dominika
KJ LIPNIK
PROKAZ (79)
2017-08-19
1
2017-08-19
6
2017-08-19
Dopke Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
ARMANI (97)
2017-08-20
2017-08-20
Drywa Marta
bpk
BORA (32)
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
1
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
PŁENTA (77)
2017-08-19
29
2017-08-19
11
GALL (78)
2017-08-19
32
2017-08-19
24
Fieducik Paulina
Klub Jeździecki Stado Ogierów
MILANO (1)
2017-08-19
28
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Flaga Paula
Ks Beniaminek 03
CHOGORI (102)
2017-08-20
19
2017-08-20
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
GABURA (94)
2017-08-19
40
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Gajewska Amelia
Pegaz Reda
MIGOTKA (62)
2017-08-19
1
2017-08-19
2
Gawkowska Nina
bpk
2017-08-19
17
2017-08-19
31
2017-08-19
2017-08-20
25
2017-08-20
Gil Dominika
KJ Rakowiec Kwidzyn
AKCJA (55)
2017-08-19
1
2017-08-19
Gilla Błażej
Pomorska LJ
2017-08-19
7
2017-08-19
10
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
9
2017-08-19
9
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
26
2017-08-19
13
2017-08-20
2017-08-20
Glazer Katarzyna
Park Jeździecki Dworek Zielenin
QUANTA (25)
2017-08-20
2017-08-20
Goetel Małgorzata
GTH GDYNIA
2017-08-19
42
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Grombala-Falkiewicz Maja
Otomiński KJ Tabun
2017-08-19
5
50
2017-08-19
24
Grudniewska Małgorzata
bpk
2017-08-19
1
2017-08-19
8
2017-08-19
2017-08-20
1
2017-08-20
11
Iskierko Iwona
Sopocki Klub Jeździecki
WALOR (27)
2017-08-19
26
2017-08-19
39
2017-08-19
2017-08-20
21
2017-08-20
Jop Magdalena
Braci Romanowskich
2017-08-20
3
2017-08-20
Kajrewicz Aleksandra
BPK
CRISTAL (48)
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-20
Karp Emilia
BPK
CHALCEDON (106)
2017-08-19
8
2017-08-20
2017-08-20
JARIS (109)
2017-08-19
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2017-08-20
2017-08-20
Klimczyk Lena
KJ PEGAZ REDA
ARMANI (97)
2017-08-19
2017-08-19
1
Klimek Paulina
SKJ Baskil Rzeeczna
2017-08-19
36
2017-08-19
Koroblewska Katarzyna
SKJ Baskil Rzeczna
WERBUENK (112)
2017-08-20
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2017-08-19
5
2017-08-19
2017-08-20
2
2017-08-20
2017-08-20
Kowalczuk-Fijałkowska Julia
BPK
2017-08-19
13
2017-08-19
2017-08-20
20
2017-08-20
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (16)
2017-08-19
12
2017-08-19
23
2017-08-20
2017-08-20
Krasucka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-08-19
15
Lamek Natalia
KJ STADO Starogard Gdański
2017-08-19
31
2017-08-19
27
2017-08-20
6
2017-08-20
Laskowska Weronika
KJ stado ogoerów Starogard gdański
HYDRON (70)
2017-08-19
6
2017-08-19
17
2017-08-20
2017-08-20
Leśniewska Anna
Sopocki Klub Jeździecki
HEBANA (15)
2017-08-19
18
2017-08-19
15
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Leszczyńska Agnieszka
Baskil Rzeczna
LOZANNA (33)
2017-08-19
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (83)
2017-08-19
9
2017-08-19
2017-08-20
10
2017-08-20
Lizowska Marta
Park Jeździecki Dworek Zielenin
DANTE (26)
2017-08-20
1
2017-08-20
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Stado Ogierów Starogard Gdański
DANJAZZ (12)
2017-08-19
1
300
2017-08-19
1
400
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2017-08-19
2017-08-19
25
2017-08-19
25
Łatosz Marek
BPK
RIVERA (72)
2017-08-19
2017-08-19
11
2017-08-20
12
2017-08-20
Łuczak Zosia
KJ AS Dream
KARMEN (66)
2017-08-19
13
2017-08-19
34
2017-08-20
1
2017-08-20
8
Łuczak Zuzanna
Kj As Dream
KARMEN (66)
2017-08-19
7
2017-08-20
Macko Izabela
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
NIRWANA (40)
2017-08-19
11
2017-08-19
3
2017-08-20
1
2017-08-20
13
Markisz Kamila
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
LERIDA (39)
2017-08-19
13
2017-08-19
35
2017-08-20
12
2017-08-20
23
Mazur Agata
SKJ Sopot
2017-08-19
2017-08-19
29
2017-08-20
4
Michalak Monika
Bpk
2017-08-19
12
2017-08-19
4
200
2017-08-20
2017-08-20
Mielnik Wiktoria
bbk
2017-08-19
2017-08-19
Mrozińska Monika
Otomiński KJ Tabun
CADY (93)
2017-08-19
3
100
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Multan Wiktoria
BPK
JARIS (109)
2017-08-20
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2017-08-19
3
200
2017-08-19
8
2017-08-20
2017-08-20
Niemiera Sonia
Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne
2017-08-19
24
2017-08-19
22
2017-08-20
2017-08-20
Nowak Agata
Park Jeździecki Dworek Zielenin
POKER (24)
2017-08-20
2017-08-20
Oberlan Iwona
KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
2017-08-20
2017-08-20
DENDY (114)
2017-08-20
2017-08-20
Olejniczak Julia
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
BASTION (92)
2017-08-19
14
2017-08-19
19
2017-08-20
2017-08-20
Olszewski Marcin
LKS NASWIŚLANIN KWIDZYN
2017-08-19
41
SUSA (58)
2017-08-19
15
2017-08-19
10
Ołoś Jakub
brak
FOBOS (31)
2017-08-20
1
2017-08-20
9
2017-08-20
Paliga Sara
Pomorska liga jeździecka
2017-08-19
38
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Pastwa Tomasz
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
IVO (59)
2017-08-20
7
2017-08-20
AVENIDO (60)
2017-08-20
Pawlik Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2017-08-19
8
2017-08-20
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2017-08-19
10
2017-08-19
2
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-20
Pieniaszek Diego
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-08-19
20
2017-08-20
LINTON (20)
2017-08-19
19
2017-08-20
Pieniaszek Dominik
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-08-19
13
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
5
50
2017-08-19
5
100
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
33
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Piotrowska Anna
Klub Jeździecki Stado Ogierów Starogard Gdański
DEBIUT (56)
2017-08-19
22
2017-08-19
35
Pobłocka Aleksandra
Kj Stado ogierów Starogard Gdański
BAKALIA (81)
2017-08-19
27
2017-08-19
2017-08-20
22
2017-08-20
Potrzebowska Natalia
JKS SENNY Nowęcin
2017-08-19
32
2017-08-19
2017-08-20
18
2017-08-20
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
GALON (50)
2017-08-19
15
2017-08-19
6
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
4
50
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Rąbca Agnieszka
Akademicki KJ Trójmiasto
2017-08-20
2017-08-20
CHALCEDON (106)
2017-08-19
8
2017-08-20
27
CALHEDRON (108)
2017-08-19
23
2017-08-19
7
2017-08-20
2017-08-20
CA IRAH (110)
2017-08-19
2
300
2017-08-19
1
500
2017-08-20
2017-08-20
Rodnicka Sara
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
JUNAR (5)
2017-08-19
19
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Rudnicka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
RAMBO (75)
2017-08-19
30
2017-08-19
16
Skalski Artur
Sopocki Klub Jeździecki
KASZMIR (17)
2017-08-19
26
2017-08-19
7
2017-08-20
2017-08-20
Smolarska Roksana
Pomorska LJ w Dziemianach
TORA (89)
2017-08-19
14
2017-08-19
9
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (65)
2017-08-19
4
100
2017-08-19
2
400
2017-08-20
2017-08-20
Stolarska Maja
PLJ
2017-08-19
11
2017-08-19
27
2017-08-20
2017-08-20
Stormowski Krzysztof
bpk
2017-08-19
24
2017-08-19
Stysiński Wiktor
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
CELESTA (38)
2017-08-19
17
2017-08-19
33
2017-08-20
1
2017-08-20
14
2017-08-20
Świątkowska Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
BAZIA (37)
2017-08-19
13
2017-08-19
1
2017-08-20
1
2017-08-20
1
2017-08-20
15
Synoradzka Zofia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2017-08-19
12
2017-08-19
8
2017-08-20
2017-08-20
Szostak Iga
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
LOTHAR (45)
2017-08-19
14
2017-08-19
18
2017-08-20
2017-08-20
POLAR (46)
2017-08-19
23
2017-08-19
2
200
2017-08-20
Tocha Zofia
Niezrzeszony
PIEROT (54)
2017-08-19
8
2017-08-19
11
Trzcińska Adrianna
Pomorska Liga Jeździecka
2017-08-19
34
2017-08-19
Wasiak Natalia
KJ AS Dream
ARAGON (68)
2017-08-19
13
2017-08-19
28
2017-08-19
2017-08-20
1
2017-08-20
17
2017-08-20
Wiśniewska Weronika
BPK
2017-08-20
2017-08-20
Wnuczko Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
2017-08-19
17
2017-08-19
Wojtas Maciej
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-08-19
21
2017-08-19
22
2017-08-20
1
2017-08-20
Wolańska Alicja
JKS SENNY Nowęcin
2017-08-19
7
2017-08-19
21
2017-08-20
5
2017-08-20
Wostal Natasza
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-08-20
SZABLON (116)
2017-08-20
Woźniak Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
2017-08-19
30
2017-08-19
37
2017-08-19
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy Senny
DACCOR (82)
2017-08-19
16
2017-08-19
21
2017-08-20
2017-08-20

Number of Riders: 95

Number of Horses: 106

The sum of prizes: 3 250.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl