Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne
Damaszka, 05-06.08.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 07:09:39
2017-08-03 22:47:50
Rafał Buchholc KARACZI
  • 1x 8/Mini LL/dokładności bez rorgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 07:09:53
2017-08-03 21:57:10
Zofia Tocha PIEROT
  • 2x 8/Mini LL/dokładności bez rorgrywki art.238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 07:10:08
2017-08-03 21:29:01
Justyna Stasiulewicz DIAMENT
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 07:10:24
2017-08-03 21:28:27
Justyna Stasiulewicz ARTEMOR
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 07:10:37
2017-08-03 21:28:02
Michał Pawłowicz IMPERIO
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 07:10:52
2017-08-03 21:27:28
Kamila Dobrołowicz CAMBEL
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 07:11:05
2017-08-03 21:20:07
Oliwia Mąkosa ARABESKA
  • 2x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:17:05
2017-08-03 21:04:42
Julia Krawczyk MONTEZUMA
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 07:11:23
2017-08-03 20:09:33
Agata Wiecka HERON
  • 2x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 07:11:38
2017-08-03 20:08:48
Daniel Pietera EMI
  • 1x 8/Mini LL/dokładności bez rorgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:46:55
2017-08-03 19:42:11
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 18:35:13
2017-08-03 16:02:48
Dominika Rynkiewicz ASTERIA
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 18:35:27
2017-08-03 15:56:27
Jacek Zagor WIKNOA
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 18:35:47
2017-08-03 15:55:24
Jacek Zagor GULLIT H
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 7/ C/zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 18:36:06
2017-08-03 15:54:38
Jacek Zagor ZAGORKA DURANTE
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 7/ C/zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 18:36:22
2017-08-03 14:59:10
Aleksandra Wiśniewska ASTURIA
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 7/ C/zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 18:36:36
2017-08-03 14:52:24
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 18:36:54
2017-08-03 14:51:44
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 14:38:04
2017-08-03 12:06:10
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 14:38:17
2017-08-03 11:49:33
Paulina Klimek DYSTRYKT
  • 2x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 14:38:35
2017-08-03 10:48:48
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 14:38:48
2017-08-03 10:44:07
Julka Sokołowska HUGO
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rorgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 14:39:09
2017-08-03 10:27:27
Agata Buchholc KUBIK
  • 2x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 14:39:24
2017-08-03 10:08:24
Julianna Gawęda TRE-RATINA Z
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 14:39:37
2017-08-03 09:23:48
Agnieszka Leszczyńska LOZANNA
  • 2x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 14:39:55
2017-08-03 07:25:40
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:03:34
2017-08-03 00:05:39
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 21:45:03
2017-08-02 21:29:20
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 21:45:17
2017-08-02 21:24:08
Sara Rodnicka JUNAR
  • 1x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 21:45:32
2017-08-02 21:20:11
Agata Andrukajtis POLA
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 21:45:47
2017-08-02 21:19:00
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 21:46:05
2017-08-02 21:18:00
Martyna Pietroń COUNTER
  • 2x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 21:46:20
2017-08-02 21:14:08
Iga Szostak LOTHAR
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 21:46:35
2017-08-02 21:13:11
Roksana Smolarska WIRUS
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 21:11:41
2017-08-02 20:54:14
Roksana Smolarska BŁYSZCZEK
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rorgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 21:12:00
2017-08-02 20:51:30
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 21:12:17
2017-08-02 20:24:39
Marta Grzywińska CARMEN
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:13:15
2017-08-02 17:45:42
Piotr Gębicki DOLCE VITA
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:13:36
2017-08-02 17:45:06
Otylia Nastaj LARY
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:13:59
2017-08-02 15:26:29
Zbigniew Szrejder LET'S MAKE MONEY
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 7/ C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 13/C/dwufazowy art.274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 19:14:18
2017-08-02 15:25:52
Zbigniew Szrejder ERRATA
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 11:45:45
2017-08-02 10:11:46
Agnieszka Dryjas NARAM
  • 2x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 22:07:49
2017-08-01 22:01:05
Nadia Kuc SHAKIRA L
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 21:00:29
2017-08-01 20:46:35
Martyna Kampowska ALCARINA
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 20:03:23
2017-08-01 18:59:35
Justyna Wrótna LUISIANA
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 13/C/dwufazowy art.274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 20:03:39
2017-08-01 18:59:00
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 20:03:56
2017-08-01 15:39:51
Weronika Singer SANGRIA
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 20:04:15
2017-08-01 14:21:47
Kamila Biskup WIRUS
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rorgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 20:04:28
2017-08-01 11:42:08
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 20:04:40
2017-07-31 23:12:17
Piotr Wiśniewski HUBA
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 14:14:01
2017-07-31 23:11:21
Karolina Wiśniewska KOZAK
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 14:14:16
2017-07-31 23:10:39
Julia Wiśniewska DOLAR
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 20:55:50
2017-07-31 20:26:44
Oliwia Rogalewska PRETTY GIRL
  • 2x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 20:12:32
2017-07-31 19:59:33
Monika Waszkiewicz C' SHREK PG
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 20:12:45
2017-07-31 19:27:09
Filip Falkiewicz GALL
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 20:12:59
2017-07-31 19:25:43
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 16:35:18
2017-07-31 15:11:09
Aleksander Lewandowski WRÓŻBITA
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 16:35:35
2017-07-31 15:10:35
Aleksander Lewandowski ANDROMEDA
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 16:35:51
2017-07-31 14:22:32
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 4/ L/licencyjny
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 16:36:07
2017-07-31 12:44:44
Marcin Joppek SID
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 16:36:19
2017-07-31 12:22:52
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 16:36:36
2017-07-31 09:58:03
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 07:13:17
2017-07-30 23:34:46
Anna Rębisz DON
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 07:13:31
2017-07-30 21:24:59
Martyna Wiącek FORIS
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 07:13:49
2017-07-30 21:24:17
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 07:14:00
2017-07-30 15:34:26
Joanna Wiśniewska DRACHMA
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 15:27:49
2017-07-30 14:46:17
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 2x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 15:28:06
2017-07-30 12:59:39
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 15:28:20
2017-07-30 12:59:21
Beniamin Tomaszewski CALANDRIA
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 15:29:00
2017-07-30 12:58:58
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 7/ C/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 15:29:16
2017-07-30 12:58:38
Beniamin Tomaszewski BALOU SON
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 15:29:37
2017-07-30 12:58:19
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 20:05:21
2017-07-30 00:53:47
Adrianna Trzcińska FELLOW-TAR
  • 2x 4/ L/licencyjny
  • 2x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 08:37:22
2017-07-29 22:41:30
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 08:37:39
2017-07-29 21:22:36
Julia Okoniewska SZAŁWIA
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 08:37:52
2017-07-29 18:18:01
Aleksandra Grela KORBA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rorgrywki art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 08:38:05
2017-07-29 18:17:32
Karolina Rybarczyk KORBA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rorgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 08:38:21
2017-07-28 09:54:01
Aleksandra Grela REMUS
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 07:14:13
2017-07-27 15:11:52
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 09:09:47
2017-07-26 22:41:36
Zuzanna Golicka HORN W
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 09:10:21
2017-07-26 22:41:00
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 15:50:53
2017-07-26 14:57:39
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 7/ C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 13/C/dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 15:51:16
2017-07-26 14:55:10
Martyna Horyd NEFRETETE
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 15:51:43
2017-07-26 13:57:59
Marcin Wnuczko TANGO
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 15:51:56
2017-07-25 23:13:51
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 15:52:09
2017-07-25 23:13:26
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 7/ C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 13/C/dwufazowy art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 12:23:31
2017-07-24 00:37:41
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 18:45:54
2017-07-20 11:16:47
Anna Chrzanowska BISQUIT R
  • 2x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 20:46:10
2017-07-18 21:54:10
Julia Dopke ARMANI
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 20:06:37
2017-07-17 18:29:30
Wiktoria Narloch DANTE
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 09:10:58
2017-07-17 00:18:09
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 20:07:31
2017-07-16 12:48:38
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 21:11:12
2017-07-14 12:19:02
Wiktoria Mielnik BŁYSZCZEK
  • 1x 1/Mini LL/dokładności bez rorgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/Mini LL/dokładności bez rorgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 20:09:16
2017-07-14 12:18:30
Julia Iwanowska TORA
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 20:09:32
2017-07-14 12:16:10
Roksana Smolarska TORA
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
  • 1x 11/ P/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:03:50
2017-07-14 08:22:33
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 21:44:05
2017-07-12 20:28:05
Kornelia Bawszewicz LAKSZMI
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 07:04:06
2017-07-12 07:03:03
Nina Kortas GENTLEMAN JAZZ
  • 1x 2/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 3/ L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/ LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/ L/dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 20:56:05
2017-07-10 14:16:54
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 6/ N/szybkości art.239 tabela C
  • 1x 5/ P/wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-09 18:53:01
2017-07-08 15:43:23
Anna Górska COLLARIO
  • 2x 1/Mini LL/dokładności bez rorgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/Mini LL/dokładności bez rorgrywki art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrukajtis Agata KJ Stado Ogierów Starogard Gd
1999 (J.)
O037986
2. Bawszewicz Kornelia KJ PALMOWSKI
S
O028240
3. Biskup Kamila brak
2005 (JM.)
brak
4. Buchholc Rafał bez przynależności
S
brak
5. Chrzan Monika SKJ Sopot
brak
6. Chrzanowska Anna VitaSport Brachlewo
S
O013784
7. Ciegert Martyna PLJ
2002 (JM.)
O040922
8. Dąbkowska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
S
O015041
9. Damps Agnieszka Pegaz Reda
2000 (J.)
O025773
10. Dobrołowicz Kamila Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O019715
11. Dopke Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
1999 (J.)
O028513
12. Dryjas Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
S
O034622
13. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
14. Frąckiewicz Emma BPK
2005 (JM.)
brak
15. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
16. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O022907
17. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (JM.)
O038545
18. Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
S
O002455
19. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
20. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
21. Górska Anna Sopocki KJ
S
O003325
10142807
22. Grzywińska Marta BPK
2000 (J.)
Brak
23. Horyd Martyna Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025503
24. Iwanowska Julia bbk
2001 (J.)
brak
25. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
26. Klimek Paulina SKJ Baskil Rzeeczna
1997 (MJ.)
O024688
27. Kortas Nina Pomorska Liga Jeździecka
S
O009719
28. Krawczyk Julia Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024984
10113471
29. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
30. Kuc Nadia Świętokrzyski KJK BrzezinkI
2001 (J.)
O037096
31. Leszczyńska Agnieszka Baskil Rzeczna
2000 (J.)
O027694
32. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
33. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (Mł.)
O036302
34. Mąkosa Oliwia brak
1997 (MJ.)
brak
35. Masłowski Michał Jeździecki Klub Sportowy Rywal Grudziądz
S
O011496
36. Mielnik Wiktoria bbk
2005 (JM.)
brak
37. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
38. Narloch Wiktoria PLJ
1996 (MJ.)
O021043
39. Nastaj Otylia G-RIDE TEAM
2003 (JM.)
brak
40. Okoniewska Julia brak
1998 (MJ.)
brak
41. Pawlik Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O022286
42. Pawłowicz Michał Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
brak
43. Pietera Daniel Pomorska Liga Jezdziecka
S
brak
44. Pietroń Martyna Skj
S
Brak
45. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
46. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
47. Rodnicka Sara Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O042402
48. Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O036305
49. Romaniecka Nadia
50. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O040179
51. Ślesicka Anna KJ BERTYN
2000 (J.)
O027689
52. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (J.)
O030660
53. Sokołowska Julka Pegaz Reda
2001 (J.)
2832/17
54. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
55. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
56. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
57. Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O029098
58. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
59. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
60. Tocha Zofia Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
61. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
62. Trzcińska Adrianna Pomorska Liga Jeździecka
S
O024988
63. Waszkiewicz Monika Pomorska Liga Jeździecka
S
O020229
64. Wiecka Agata bez przynależności
1996 (MJ.)
brak
65. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
66. Wiśniewska Joanna KJ ARPAV
S
O007339
67. Wiśniewska Julia BPK
2000 (J.)
O026773
68. Wiśniewska Karolina BPK
1998 (MJ.)
O026803
69. Wiśniewski Piotr BPK
S
O034149
70. Wnuczko Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O032560
71. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
72. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
73. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
74. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
75. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
76. Żygowski Mikołaj Klub Jeździecki Arpav
2002 (JM.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

62

ANDROMEDA SP POL 2004 Klacz kara F: Palegro
M: Anais
O: Sławomira Lewandowska
B: Fabińska Ewa
K008833 POL009510090903
2.

9

ARABESKA Traken POL 2011 Klacz kara F: Hirtentanz
M: Aralia
O: Oliwia Mąkosa
B: Andrzej Marciński
brak
3.

77

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
4.

92

ARMANI Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Lancetnik
M: Arizona
O: Krzysztof Dopke
B: Chmielewski Longin
K013738
5.

6

ARTEMOR TRAK POL 2011 Ogier kara F: Emis
M: Artika
O: MIROSŁAW KULPIŃSKI
B: MIROSŁAW KULPIŃSKI
K022756
6.

53

ASTEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alzacja
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak Beata i Krzysztof
brak 616009530022510
7.

16

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Ryszard Pieroń
K011974
8.

76

BALOU SON OLD GER 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Roseanne /
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019775 DE433330535309
9.

30

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
10.

99

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
11.

91

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada F: Hetman
M: Boliwia
O: Ewa Dyduła & Anna Chrzanowska
B: Artur Kiempa
K015436 POL009530067208
12.

90

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
13.

37

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
O: Beata Smolarska
B: Olbrych Fryderyk
brak
14.

69

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada F: Maaik
M: Bagazja
O: Paweł Frąckiewicz
B: SK Pępowo
brak 616009610046712
15.

58

C' SHREK PG Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach biała F: Spartakus
M: Charly Z
O: Monika Waszkiewicz
B: SK Opypy
K023530
16.

75

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
17.

89

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Henryk Eron
B: Brak
K015537
18.

74

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019773 DE418180005911
19.

8

CAMBEL Trakeńska POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Emis
M: Cyrkulacja
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
K021859
20.

39

CARMEN Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada F: Pers
M: Kalina
O: Michał Kowalski
B: Roman Grosz
Bark POL999530024604
21.

26

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
22.

17

CERSANIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
O: Wutkowska Dorota
B: Monika Tadych
K020836
23.

73

COLANDRO Holsztyńska GER 2011 Wałach F: Com Air
M: K-Lina
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
K024044
24.

97

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/174 F: Collado
M: Osaria
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
brak DE433330254713
25.

88

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
26.

93

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
27.

82

DARK PEARL Reńska DEU 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol
M: Riverdance
O: Myszka
B: Josef Hüpen
K010599
28.

5

DIAMENT Trakeńska POL 2012 Ogier kara F: EMIS
M: DELICJA
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
K023234
29.

45

DOLAR Wielkopolska POL 2002 Wałach kasztanowata/168 F: Sapiecha
M: Drobnica
O: Piotr Wiśniewski
B: Włodzimierz Zębała
K011427 616 007 52 00419 02
30.

60

DOLCE VENTO Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada/171 F: Night Carry /Carry
M: Dolce Vita /Limbus
O: Maja Grombala-Falkiewicz
B: Z.Wilski
K019420 616009530075310
31.

40

DOLCE VITA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: SK Zastawno
Brak
32.

67

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
33.

71

DRACHMA SP POL 2002 Klacz gniada F: Makker
M: Delta
O: Joanna Wiśniewska
B: Mariusz Popławski
K014424
34.

20

DYSTRYKT Wielkopolska POL 2009 Wałach F: rabiatos z
M: dygresja
O: Andrzej Samsonowicz
B: Stadnina koni Rzeczna
K014836
35.

1

EMI Małopolska POL 2011 Klacz siwa F: Emetyt
M: Etna
O: Grzegorz Mąkosa
B: Andrzej Rudziński
brak
36.

98

EMIR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: HIndus
M: Elita / Trawers
O: -
B: -
K020469
37.

43

ERRATA SP POL 2010 Klacz siwa F: T Jungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Zbigniew Szrejder
B: SK Racot
K015489 616009610060710
38.

54

FELLOW-TAR KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet
O: Stefan Świętochowski
B: .
K024121
39.

68

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Folio
M: Doris
O: Szkoła Jazdy Konnej Canter Paulina Schulz
B: Przybyło Adam
brak POL 009 52 00742 07
40.

63

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
41.

59

GALL Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach siwa/176 F: Can Coon
M: Grappa L / Cruzeiro L
O: Filip Falkiewicz
B: *
K023252 616009530057611
42.

11

GALON SP POL 2010 Wałach siwa F: Rytm
M: Gandawa B
O: Marcin Puścikowski
B: Żuraw Stanisław
K016323
43.

29

GENTLEMAN JAZZ Hanowerska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Graf Galen
M: St, Pr. Hauptstutbuch Rita
O: Nina Kortas
B: Johannes & Klaus Meyer
K024122
44.

21

GOTHA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
O: Zenon Damps
B: Leszek Szymański
K017245 616009530080010
45.

15

GULLIT H KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Cantos
M: Njirina M
O: Waldemar Zientek
B: Holandia
K020759
46.

2

HERON Małopolska POL 2007 Wałach gniada F: Haracz
M: Heroina
O: Marek Zieliński
B: Stadnina Koni Walawice
brak
47.

83

HORN W SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Turbus Elwis 1
M: Harfa
O: Kapuscinska Renata
B: Kiecon Rinaldo
K010845
48.

55

HUBA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/163 F: Loxley
M: Higiena
O: Piotr Wiśniewski
B: Marta Kadłubowska
brak 009 60 00604 05
49.

22

HUGO Szlachetna Półkrew POL 28.08.2011 Wałach ciemnogniada F: Hingis
M: Helwetka-A
O: Sylwia Sokołowska
B: Adrianowska Agata
Brak
50.

7

IMPERIO Trakeńska POL 2010 Wałach gniada F: Emis
M: Impresja
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
brak
51.

38

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
52.

19

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
53.

31

JUNAR Typ Szlachetny POL 2000 Wałach kasztanowata/166 F: Brak
M: Brak
O: Róża Rodnicka
B: Brak
K023862 POL999520217904
54.

18

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
55.

3

KARACZI Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Czak
M: Kenia
O: Rafał Buchholc
B: Przeczewski Marek
brak
56.

78

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
57.

57

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
58.

44

KOZAK Trakeńska POL 2009 Wałach ciemnogniada/167 F: Aktyw
M: Konwalia
O: Piotr Wiśniewski
B: Andrzej Gos
K016933 POL 732 01 00489 09
59.

70

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
60.

23

KUBIK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: AROLAND PG
M: KURARA
O: Rafał Buchholc
B: Jan Jurkiewicz
K020575 616009530061610
61.

96

LAKSZMI WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/175 F: ETOS
M: LIANA
O: KORNELIA BAWSZEWICZ
B: RYSZARD SUBERLAK
K022671
62.

41

LARY SP POL 2008 Wałach siwa F: -
M: -
O: Otylia Nastaj
B: -
Brak
63.

42

LET'S MAKE MONEY Oldenburska POL 2007 Klacz gniada F: Ludwigs As
M: Annabella/Aircraft
O: Zbigniew Szrejder
B: Ralf Peters
K022727
64.

35

LOTHAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Szostak Tomasz
B: NN
K020766 616999530344610
65.

25

LOZANNA SP POL 2009 Klacz gniada F: Landos II
M: Luna Lou
O: Leszczyńska Marta
B: Janiszewski Karol
K022910
66.

66

LUBOMIR Wielkopolak POL 2008 Wałach kara F: Agar
M: Liryka
O: Przemysław Skrzypek
B: Syroka Tadeusz
K013948 POL 007 53 02404 08
67.

101

MARLANDO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Romualdo
M: Mara
O: Michał Masłowski
B: Marcin Gerke
K013105
68.

10

MONTEZUMA Pełna Krew Angielska POL 2010 Klacz gniada F: Roulette
M: Mythical Spree
O: Arkadiusz Stolarski
B: Maja Hampel
K020582
69.

46

NARAM SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Romualdo
M: Nasza Mi
O: Agnieszka Dryjas
B: Marcin Gerke
K013716
70.

86

NEFRETETE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz siwa F: Caliro
M: Nigeria
O: Andrzej Horyd
B: Szymański Leszek
K013960
71.

28

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Biskwit
M: Nicole
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
brak 616009520095609
72.

65

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
73.

4

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc: F: Jantar
M: Petra
O: Adam Tocha i Zofia Tocha
B: SK Plękity Sp. z o.o.
brak
74.

85

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
75.

84

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
76.

32

POLA Mały Koń POL 2009 Klacz gniada/mk:148 F: Polar
M: Pestka
O: Agata Andrukajtis
B: Tomasz Szostak
K019481
77.

56

PRETTY GIRL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cador/Catoki
M: Pretty Women/Gracieux
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616 009 64 00725 11
78.

72

QULUMBUS Westfalski POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar
M: Arkana
O: Sławomir Żygowski
B: .
K010066 DE441411821703 103HD09
79.

100

RADON SP POL 2001 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Statkiewicz
B:
K007066 POL999611113501
80.

33

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil
M: Rani
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
81.

27

SEKKO J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Serwantka
O: Anna Ślesicka
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
K022448 616009600282011
82.

47

SHAKIRA L SP POL 2003 Klacz gniada/165 F: Lansjer L
M: Sumka
O: Maciej Kuc
B: KJ Alexander Elizówka
K007334 105FI03
83.

64

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
84.

79

SZAŁWIA Wielkopolska POL 1994 Klacz kasztanowata F: Anonim
M: Szansa
O: Piotr Chustak
B: Kensik Michał
brak
85.

87

TANGO SP POL 2002 Wałach siwa F: Biskwit
M: Traviata
O: Kokot Agnieszka
B: xxx
K007601 09367
86.

95

TORA Koń Mały POL 2003 Klacz siwa/mk: F: Hornmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Telimena / Pigmalion
O: Beata Smolarska
B: Piotr Krzyżanowki
K018469 POL013530117703
87.

24

TRE-RATINA Z Z POL 2005 Klacz gniada F: TREASURE Z
M: DANIELA II
O: ARTUR SKALSKI
B: KRYSTIAN SARNOWSKI
K015314 Z698005
88.

14

WIKNOA SP POL 2010 Klacz gniada F: Noe D'Isle
M: Wiktoria
O: Magdalena Pałac Afana
B: Marek Głowala
K020747
89.

36

WIRUS Typ Prymitywny POL 2003 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Sławomir Żygowski
B: NN
brak
90.

52

WIRUS Typ Prymitywny POL 2003 Wałach bułana/kuc: F: nn
M: nn
O: Dominika Biskup
B: nnn
brak
91.

61

WRÓŻBITA SP POL 2011 Wałach gniada F: Nimroj D
M: Wróżbitka
O: Sławomira Lewandowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K020755
92.

13

ZAGORKA DURANTE KWPN GER 2008 Klacz gniada F: Canturano
M: Pescara
O: Jacek Zagor
B: -
K022070
Rider Club
Competition
Prize
Chrzanowska Anna VitaSport Brachlewo
70
100
SUM:
170.00
Damps Agnieszka Pegaz Reda
50
SUM:
50.00
Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
150
SUM:
150.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Horyd Martyna Nadwiślanin Kwidzyn
70
SUM:
70.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
70
SUM:
70.00
Mielnik Wiktoria bbk
Rzeczowe
Rzeczowe
Myszka Paula LKS Nadwiślanin
70
SUM:
70.00
Narloch Wiktoria PLJ
50
SUM:
50.00
Pawlik Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Pietera Daniel Pomorska Liga Jezdziecka
Rzeczowe
Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
250
300
SUM:
550.00
Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
50
SUM:
50.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
200
200
SUM:
400.00
Tocha Zofia Niezrzeszony
Rzeczowe
Rzeczowe
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
50
150
100
SUM:
300.00
Wiśniewska Julia BPK
250
SUM:
250.00
Wnuczko Marcin Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
500
400
SUM:
900.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
300
400
SUM:
900.00
Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
300
150
200
300
SUM:
950.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrukajtis Agata
KJ Stado Ogierów Starogard Gd
POLA (32)
2017-08-05
16
2017-08-05
Bawszewicz Kornelia
KJ PALMOWSKI
LAKSZMI (96)
2017-08-05
6
2017-08-05
30
2017-08-06
6
2017-08-06
19
Biskup Kamila
brak
WIRUS (52)
2017-08-05
2017-08-05
9
Buchholc Rafał
bez przynależności
2017-08-06
9
2017-08-06
9
Chrzan Monika
SKJ Sopot
2017-08-05
4
2017-08-05
2017-08-06
5
2017-08-06
Chrzanowska Anna
VitaSport Brachlewo
2017-08-05
4
70
2017-08-06
3
100
Ciegert Martyna
PLJ
2017-08-05
26
2017-08-05
19
2017-08-06
24
2017-08-06
17
Dąbkowska Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
ASTEJA (53)
2017-08-05
18
2017-08-05
2017-08-06
4
Damps Agnieszka
Pegaz Reda
GOTHA (21)
2017-08-05
5
50
2017-08-05
9
Dobrołowicz Kamila
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
CAMBEL (8)
2017-08-05
14
2017-08-05
29
Dopke Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
ARMANI (92)
2017-08-05
11
2017-08-05
12
2017-08-06
19
2017-08-06
Dryjas Agnieszka
JKS Rywal Grudziądz
NARAM (46)
2017-08-05
17
2017-08-05
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
GALL (59)
2017-08-05
18
2017-08-05
14
2017-08-05
2
150
2017-08-05
18
Frąckiewicz Emma
BPK
BRANDY (69)
2017-08-05
8
2017-08-05
2017-08-06
8
2017-08-06
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
GABURA (63)
2017-08-05
1
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
EMIR (98)
2017-08-06
12
2017-08-06
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
2017-08-05
7
2017-08-05
2017-08-06
8
2017-08-06
22
Gębicki Piotr
G-RIDE TEAM
2017-08-05
20
2017-08-05
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-08-06
4
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
HORN W (83)
2017-08-05
8
2017-08-05
24
2017-08-06
2
150
2017-08-06
12
PIPIN (84)
2017-08-05
22
2017-08-05
6
2017-08-06
28
2017-08-06
7
Górska Anna
Sopocki KJ
2017-08-05
2017-08-05
3
2017-08-06
7
2017-08-06
7
Grzywińska Marta
BPK
CARMEN (39)
2017-08-05
21
2017-08-05
2017-08-06
13
2017-08-06
Horyd Martyna
Nadwiślanin Kwidzyn
2017-08-05
14
2017-08-05
21
2017-08-06
4
70
2017-08-06
18
Iwanowska Julia
bbk
TORA (95)
2017-08-05
22
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (64)
2017-08-05
6
2017-08-05
2017-08-06
26
Klimek Paulina
SKJ Baskil Rzeeczna
2017-08-06
Kortas Nina
Pomorska Liga Jeździecka
2017-08-05
13
2017-08-05
13
2017-08-06
13
2017-08-06
Krawczyk Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2017-08-05
28
2017-08-05
2017-08-06
7
2017-08-06
23
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (78)
2017-08-05
16
2017-08-05
10
2017-08-06
14
2017-08-06
4
70
Kuc Nadia
Świętokrzyski KJK BrzezinkI
2017-08-05
23
2017-08-05
30
Leszczyńska Agnieszka
Baskil Rzeczna
LOZANNA (25)
2017-08-06
10
2017-08-06
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2017-08-05
25
2017-08-05
2017-08-06
11
2017-08-06
25
2017-08-05
7
2017-08-05
13
2017-08-06
13
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (70)
2017-08-05
12
2017-08-05
12
2017-08-06
Mąkosa Oliwia
brak
2017-08-06
1
2017-08-06
Masłowski Michał
Jeździecki Klub Sportowy Rywal Grudziądz
MARLANDO (101)
2017-08-06
6
Mielnik Wiktoria
bbk
2017-08-05
1
2017-08-05
2017-08-06
1
Rzeczowe
2017-08-06
1
Rzeczowe
2017-08-06
7
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2017-08-05
4
70
2017-08-05
10
2017-08-06
11
2017-08-06
6
Narloch Wiktoria
PLJ
DANTE (93)
2017-08-05
15
2017-08-06
5
50
2017-08-06
Nastaj Otylia
G-RIDE TEAM
LARY (41)
2017-08-05
15
2017-08-05
Okoniewska Julia
brak
2017-08-05
1
2017-08-05
2017-08-06
3
2017-08-06
Pawlik Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2017-08-05
3
100
2017-08-05
26
2017-08-06
9
2017-08-06
14
Pawłowicz Michał
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2017-08-05
2
2017-08-05
24
Pietera Daniel
Pomorska Liga Jezdziecka
EMI (1)
2017-08-06
1
Rzeczowe
2017-08-06
11
2017-08-06
Pietroń Martyna
Skj
2017-08-05
25
2017-08-05
21
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
GALON (11)
2017-08-05
27
2017-08-05
20
2017-08-06
15
2017-08-06
16
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
KOZAK (44)
2017-08-05
16
2017-08-06
14
DON (67)
2017-08-05
20
2017-08-05
18
2017-08-06
20
2017-08-06
10
Rodnicka Sara
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
JUNAR (31)
2017-08-06
2017-08-06
2017-08-06
18
Rogalewska Oliwia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-08-05
22
2017-08-05
2017-08-06
16
2017-08-06
2017-08-05
2
250
2017-08-05
7
2017-08-06
1
300
2017-08-06
13
Romaniecka Nadia
FORIS (68)
2017-08-05
17
2017-08-05
2017-08-06
14
2017-08-06
Skrzypek Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
LUBOMIR (66)
2017-08-05
8
2017-08-06
27
Ślesicka Anna
KJ BERTYN
SEKKO J (27)
2017-08-05
2017-08-05
Smolarska Roksana
Pomorska LJ w Dziemianach
WIRUS (36)
2017-08-05
3
TORA (95)
2017-08-05
23
2017-08-05
9
2017-08-06
5
50
2017-08-06
Sokołowska Julka
Pegaz Reda
HUGO (22)
2017-08-05
1
2017-08-05
10
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (38)
2017-08-05
29
2017-08-05
12
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2017-08-05
19
2017-08-05
27
2017-08-05
5
2017-08-05
6
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (30)
2017-08-05
16
2017-08-05
8
Szostak Iga
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
LOTHAR (35)
2017-08-05
21
2017-08-05
RADON (100)
2017-08-06
21
2017-08-06
9
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2017-08-05
17
2017-08-05
6
2017-08-06
2017-08-06
4
ERRATA (43)
2017-08-05
1
200
2017-08-05
17
2017-08-06
1
200
2017-08-06
10
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (19)
2017-08-05
7
2017-08-05
Tocha Zofia
Niezrzeszony
PIEROT (4)
2017-08-06
1
Rzeczowe
2017-08-06
1
Rzeczowe
2017-08-06
12
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2017-08-05
5
50
2017-08-06
5
2017-08-05
11
2017-08-06
16
2017-08-05
3
150
2017-08-05
11
2017-08-06
7
2017-08-06
15
2017-08-05
7
2017-08-06
3
2017-08-05
28
2017-08-06
17
2017-08-05
4
100
2017-08-06
8
Trzcińska Adrianna
Pomorska Liga Jeździecka
2017-08-05
2
2017-08-06
6
2017-08-06
Waszkiewicz Monika
Pomorska Liga Jeździecka
2017-08-05
20
2017-08-05
Wiecka Agata
bez przynależności
HERON (2)
2017-08-06
1
2017-08-06
10
2017-08-06
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
ASTURIA (16)
2017-08-05
14
2017-08-05
4
Wiśniewska Joanna
KJ ARPAV
DRACHMA (71)
2017-08-05
19
Wiśniewska Julia
BPK
DOLAR (45)
2017-08-05
15
2017-08-05
15
2017-08-06
2
250
2017-08-06
19
Wiśniewska Karolina
BPK
KOZAK (44)
2017-08-05
13
2017-08-06
9
Wiśniewski Piotr
BPK
HUBA (55)
2017-08-05
11
2017-08-05
2017-08-06
2017-08-06
2
Wnuczko Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
TANGO (87)
2017-08-05
9
2017-08-05
5
50
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
KUBIK (23)
2017-08-05
2017-08-06
17
2017-08-06
2017-08-05
19
2017-08-05
8
2017-08-06
12
2017-08-06
2
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-08-05
1
500
2017-08-05
5
2017-08-06
11
2017-08-06
1
400
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2017-08-06
8
2017-08-06
1
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-08-05
22
2017-08-05
3
200
WIKNOA (14)
2017-08-05
2
300
2017-08-05
1
400
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy Senny
2017-08-05
1
300
2017-08-05
23
2017-08-06
3
150
2017-08-06
18
CADORO (89)
2017-08-05
3
200
2017-08-05
2
300
2017-08-06
2
2017-08-06
3
Żygowski Mikołaj
Klub Jeździecki Arpav
2017-08-05
10
2017-08-05
2017-08-06
15
2017-08-06

Number of Riders: 76

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 5 230.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl