Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B+ ZT w skokach + ZR- A+ZT w ujeżdżeniu
Zabajka - Głogów Młp., 08-09.05.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
76 ACCEPTED 2021-05-06 12:40:02
2021-05-06 12:40:02
Zofia Ombach SAN PEPPY
  • 2x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 2x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
75 ACCEPTED 2021-05-06 08:59:34
2021-05-05 22:00:24
Jadwiga Skowronek KARMELIA
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
74 ACCEPTED 2021-05-06 08:59:32
2021-05-05 21:55:22
Marta Kulec BASKAR
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
73 ACCEPTED 2021-05-06 08:59:29
2021-05-05 21:51:59
Aleksandra Ożóg JAWA
  • 1x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
72 ACCEPTED 2021-05-06 08:59:26
2021-05-05 21:40:44
Aneta Szpunar FOREX AA
  • 2x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 1x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8T/L (100cm)/art. 238,2.1. - zwykły
71 ACCEPTED 2021-05-06 08:59:25
2021-05-05 21:36:32
Aneta Szpunar PRINCESSA
  • 2x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 1x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8T/L (100cm)/art. 238,2.1. - zwykły
70 ACCEPTED 2021-05-05 20:30:53
2021-05-05 20:27:49
Maja Bańkowska MASTER
  • 2x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 2x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
69 ACCEPTED 2021-05-05 20:17:40
2021-05-05 20:06:07
Alicja Gunia EHROS
  • 1x 4R/L (100cm)/art.238.2.1 - zwykły
  • 1x 2R/P (110cm)/art.238.2.1 - zwykły
68 ACCEPTED 2021-05-05 20:17:38
2021-05-05 20:04:45
Alicja Gunia CARRERA
  • 2x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
67 ACCEPTED 2021-05-05 20:17:29
2021-05-05 18:53:14
Štefan Počatko QAIBERT
  • 2x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
66 ACCEPTED 2021-05-05 20:17:21
2021-05-05 18:52:29
Monika Zitrická QAIDROSS
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
65 ACCEPTED 2021-05-05 20:16:54
2021-05-05 17:40:16
Barbara Lipiejko PIELGRZYM
  • 1x 5/N1/ujeżdżenie klasa N1 - regionalny
64 ACCEPTED 2021-05-06 20:35:24
2021-05-05 17:38:31
Izabela Gutkowska PIELGRZYM
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x 1b/L1/ujeżdżenie klasa L1 - REGIONALNE
63 ACCEPTED 2021-05-05 20:16:31
2021-05-05 17:12:37
Kuba Świerczyński DARIA
  • 2x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
62 ACCEPTED 2021-05-05 20:16:26
2021-05-05 16:39:15
Patrycja Świerczyńska HAWANA
  • 2x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
61 ACCEPTED 2021-05-05 15:40:02
2021-05-05 15:40:02
Iga Krzanowska PEGAZ
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 2x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
60 ACCEPTED 2021-05-05 15:39:27
2021-05-05 15:39:27
Urszula Kuczma ZEN
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 2x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
59 ACCEPTED 2021-05-05 15:38:13
2021-05-05 15:35:52
Iga Krzanowska ZEN
  • 2x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
58 ACCEPTED 2021-05-05 15:38:34
2021-05-05 15:34:46
Urszula Kuczma PEGAZ
  • 2x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
57 ACCEPTED 2021-05-05 15:33:38
2021-05-05 15:33:38
Adrianna Kuczma MARGARITA
  • 2x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
56 ACCEPTED 2021-05-05 15:32:34
2021-05-05 15:32:34
Nina Skoczek MAGIA
  • 2x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
55 ACCEPTED 2021-05-05 17:19:49
2021-05-05 15:31:31
Magdalena Hołoń MALEZJA
  • 2x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
54 ACCEPTED 2021-05-05 15:30:01
2021-05-05 15:30:01
Patrycja Kotula BARTEK
  • 1x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
53 ACCEPTED 2021-05-05 14:32:34
2021-05-05 13:55:42
Weronika Nidecka DENIS
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x 1b/L1/ujeżdżenie klasa L1 - REGIONALNE
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x A 3b/L2/ujeżdżenie klasa L2
52 ACCEPTED 2021-05-05 14:32:31
2021-05-05 13:52:44
Wiktor Nidecki APOLLO
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x 1b/L1/ujeżdżenie klasa L1 - REGIONALNE
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x A 3b/L2/ujeżdżenie klasa L2
51 ACCEPTED 2021-05-05 14:32:24
2021-05-05 13:41:38
Karolina Wołek BAKALIA
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x 1b/L1/ujeżdżenie klasa L1 - REGIONALNE
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x A 3b/L2/ujeżdżenie klasa L2
50 ACCEPTED 2021-05-05 13:17:15
2021-05-05 10:44:48
Aleksandra Kmieć HESTIA
  • 2x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 1x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8T/L (100cm)/art. 238,2.1. - zwykły
49 ACCEPTED 2021-05-05 13:17:14
2021-05-05 10:08:58
Agata Ziaja LILLY MARLENE
  • 2x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
48 ACCEPTED 2021-05-05 05:40:47
2021-05-04 21:29:04
Julia Pasternak CARMEN JR
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x 1b/L1/ujeżdżenie klasa L1 - REGIONALNE
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
47 ACCEPTED 2021-05-04 14:11:05
2021-05-04 13:40:52
Agnieszka Wisz MOONLIGHT
  • 2x 4R/L (100cm)/art.238.2.1 - zwykły
  • 1x 5R/L (100cm)/art. 238.2.1. - zwykły
46 ACCEPTED 2021-05-04 13:39:15
2021-05-04 11:54:35
Aleksandra Borowska FABIA
  • 2x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x 1b/L1/ujeżdżenie klasa L1 - REGIONALNE
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x A 3b/L2/ujeżdżenie klasa L2
  • 2x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
45 ACCEPTED 2021-05-04 10:49:13
2021-05-04 09:45:58
Adrianna Kuder PRINCES
  • 1x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
44 ACCEPTED 2021-05-04 10:48:59
2021-05-04 09:37:06
Marta Błach PRINCES
  • 1x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
43 ACCEPTED 2021-05-04 07:46:45
2021-05-03 22:36:55
Gabriela Zatorska ARIZONA
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
42 ACCEPTED 2021-05-04 07:46:33
2021-05-03 21:23:51
Paweł Urbanek PAN KONKRET
  • 2x 4T/ L (100cm)/art. 238.2.1. zwykły
  • 2x 8T/L (100cm)/art. 238,2.1. - zwykły
41 ACCEPTED 2021-05-04 07:46:20
2021-05-03 21:10:28
Kinga Przybek AWANS
  • 1x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
40 ACCEPTED 2021-05-03 20:30:36
2021-05-03 20:30:36
Gabriela Kozak LAMBADAR
  • 1x 3a/P1/ujeżdżenie klasa P1 - towarzyski
  • 1x 3b/P1/ujeżdżenie klasa P1 - regionalne
  • 1x A 4a/P1/ujeżdżenie klasa P1
  • 1x A 4b/P2/ujeżdżenie klasa P2
39 ACCEPTED 2021-05-03 20:14:47
2021-05-03 18:32:46
Matylda Dębska ZAK
  • 1x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
38 ACCEPTED 2021-05-03 20:14:28
2021-05-03 18:31:14
Paweł Urbanek ZAK
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
37 ACCEPTED 2021-05-03 20:14:21
2021-05-03 14:26:16
Iza Derdziak JAZON
  • 1x 3a/P1/ujeżdżenie klasa P1 - towarzyski
  • 1x 3b/P1/ujeżdżenie klasa P1 - regionalne
36 ACCEPTED 2021-05-03 20:14:13
2021-05-03 14:21:32
Emilia Babiarz JAZON
  • 1x A 4a/P1/ujeżdżenie klasa P1
  • 1x A 4b/P2/ujeżdżenie klasa P2
35 ACCEPTED 2021-05-03 20:14:04
2021-05-03 11:49:36
Milena Tworek MONTANA
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
34 ACCEPTED 2021-05-03 11:30:26
2021-05-03 11:08:56
Maja Przybyłowska PALMA
  • 2x 4T/ L (100cm)/art. 238.2.1. zwykły
  • 1x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
  • 1x 8T/L (100cm)/art. 238,2.1. - zwykły
33 ACCEPTED 2021-05-03 08:31:09
2021-05-02 21:33:57
Kaja Klejnowska ECCO LA
  • 2x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
32 ACCEPTED 2021-05-03 08:31:02
2021-05-02 21:33:31
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 1x cz.o.//czworoboki otwarte (wg. zgloszonych programów)
  • 1x cz.o.2//czworoboki otwarte (wg. zgloszonych programów)
31 ACCEPTED 2021-05-03 08:30:54
2021-05-02 21:29:28
Natalia Niedbała ELIRENA
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 2x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
  • 2x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
30 ACCEPTED 2021-05-03 08:30:51
2021-05-02 21:28:54
Kornelia Kaczmarczyk MADONNA
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x A 3b/L2/ujeżdżenie klasa L2
  • 1x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
29 ACCEPTED 2021-05-03 08:30:47
2021-05-02 21:28:06
Gabriela Kiełb MADONNA
  • 1x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x 1b/L1/ujeżdżenie klasa L1 - REGIONALNE
28 ACCEPTED 2021-05-03 08:30:40
2021-05-02 21:27:34
Julia Bawor LAWINA
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x A 3b/L2/ujeżdżenie klasa L2
27 ACCEPTED 2021-05-03 08:30:32
2021-05-02 21:27:07
Patrycja Grad LAWINA
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x 1b/L1/ujeżdżenie klasa L1 - REGIONALNE
26 ACCEPTED 2021-05-03 08:30:30
2021-05-02 21:26:28
Bernadetta Bytnar ENTERPRISE
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x 1b/L1/ujeżdżenie klasa L1 - REGIONALNE
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x A 3b/L2/ujeżdżenie klasa L2
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
25 ACCEPTED 2021-05-02 15:08:26
2021-05-02 13:41:21
Oliwia Mazur HARMONIA
  • 1x 4T/ L (100cm)/art. 238.2.1. zwykły
  • 1x 8T/L (100cm)/art. 238,2.1. - zwykły
24 ACCEPTED 2021-05-02 15:08:24
2021-05-02 13:39:19
Weronika Gaj HARMONIA
  • 1x 4T/ L (100cm)/art. 238.2.1. zwykły
  • 1x 8T/L (100cm)/art. 238,2.1. - zwykły
23 ACCEPTED 2021-05-02 16:49:32
2021-05-02 00:23:18
Klaudia Rak ALWIN
  • 1x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
22 ACCEPTED 2021-05-01 20:44:32
2021-05-01 16:00:41
Justyna Maciejko DALIA
  • 2x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
21 ACCEPTED 2021-05-01 08:28:35
2021-04-30 23:07:34
Ewa Zasowska W-MYSZKA
  • 1x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
20 ACCEPTED 2021-04-30 13:14:19
2021-04-30 09:40:21
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 3a/P1/ujeżdżenie klasa P1 - towarzyski
  • 1x 3b/P1/ujeżdżenie klasa P1 - regionalne
  • 1x A 4a/P1/ujeżdżenie klasa P1
  • 1x A 4b/P2/ujeżdżenie klasa P2
19 ACCEPTED 2021-04-29 17:31:30
2021-04-29 17:15:27
Monika Dworak NEODYM
  • 2x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 2x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
18 ACCEPTED 2021-05-06 06:39:00
2021-04-29 11:16:33
Joanna Dwojak IRON-COMET
  • 2x cz.o.//czworoboki otwarte (wg. zgloszonych programów)
  • 2x cz.o.2//czworoboki otwarte (wg. zgloszonych programów)
17 ACCEPTED 2021-05-04 17:07:41
2021-04-28 08:45:43
Gabriela Dec UTOPIA
  • 1x 3a/P1/ujeżdżenie klasa P1 - towarzyski
  • 1x 3b/P1/ujeżdżenie klasa P1 - regionalne
  • 1x A 4a/P1/ujeżdżenie klasa P1
  • 1x A 4b/P2/ujeżdżenie klasa P2
16 ACCEPTED 2021-05-04 17:08:00
2021-04-28 08:29:02
Weronika Nidecka GOTJER
  • 2x 5/N1/ujeżdżenie klasa N1 - regionalny
  • 2x A 6/N/ujeżdżenie klasa N
15 ACCEPTED 2021-04-26 20:16:50
2021-04-26 13:15:30
Kamila Mazur PASTEL
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x 1b/L1/ujeżdżenie klasa L1 - REGIONALNE
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x A 3b/L2/ujeżdżenie klasa L2
14 ACCEPTED 2021-05-01 20:42:55
2021-04-25 13:56:05
Julia Kudła JASIEK
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
  • 1x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
13 ACCEPTED 2021-05-01 20:45:08
2021-04-25 13:55:37
Julia Preisner METEOR
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x 1b/L1/ujeżdżenie klasa L1 - REGIONALNE
  • 1x A 4a/P1/ujeżdżenie klasa P1
  • 1x A 4b/P2/ujeżdżenie klasa P2
12 ACCEPTED 2021-04-23 15:28:26
2021-04-23 09:46:50
Julianna Zarzycka MIŁEK
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
  • 1x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
11 ACCEPTED 2021-04-22 21:38:47
2021-04-22 17:43:58
Weronika Banaszek BONAPARTE
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 2x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
10 ACCEPTED 2021-04-22 14:16:38
2021-04-21 20:49:18
Honorata Łątka MAGNAT
  • 1x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
9 ACCEPTED 2021-04-22 07:21:51
2021-04-21 20:48:05
Katarzyna Szostakiewicz MAGNAT
  • 1x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
8 ACCEPTED 2021-04-22 14:16:36
2021-04-20 21:06:22
Zuzanna Halastra LEKSUS Z BACÓWKI
  • 2x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 2x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
7 ACCEPTED 2021-04-22 14:16:37
2021-04-20 12:21:57
Martyna Siwiak ATOS
  • 2x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5T/LL (40cm)/art. 238.1.1. - dokładności bez rozgrywki
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
6 ACCEPTED 2021-04-22 14:16:33
2021-04-20 12:10:57
Magdalena Bardo ERYKS
  • 2x 1T/ LL (40cm)/art. 238.1.1. dokładności bez rozgrywki
  • 2x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
5 ACCEPTED 2021-05-05 09:37:31
2021-04-20 09:24:53
Magdalena Bardo KARINO
  • 2x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 2x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
4 ACCEPTED 2021-04-20 07:13:19
2021-04-19 15:57:55
Michał Ombach BAMBI (BAQUERO)
  • 2x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 2x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
3 ACCEPTED 2021-04-20 07:13:47
2021-04-19 15:53:54
Zofia Ombach DALIDO PRO
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 1x 1a/L1/ujeżdżenie klasa L1 - towarzyski
  • 1x A 3a/L1/ujeżdżenie klasa L1
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
  • 1x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
2 ACCEPTED 2021-04-19 15:29:13
2021-04-19 11:07:40
Marta Byrczek PRECYZJA
  • 2x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 2x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
1 ACCEPTED 2021-04-19 15:50:54
2021-04-19 10:43:42
Adrianna Szczygielska ELEGANCE PRZEDŚWIT
  • 1x 2T/ LL (60cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elim. w kat. 60cm)
  • 1x 3T/ LL (80cm)/reg.B dod.S1 - specjalny z trafieniem w normę czasu ( I elimin. w kat.80cm)
  • 1x 6T/LL (60cm)/art. 238.2.1. - zwykły ( II elimn. w kat. 60cm)
  • 1x 7T/LL (80cm)/art. 238.2.1 - zwykły ( II elimn. w kat. 80cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąba Anastazja Zagroda Mustang
2. Bąba Weronika Zagroda Jeżdziecka MUSTANG
3. Babiarz Emilia brak
2005 (J.)
brak
4. Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
S
O011189
5. Bańkowska Maja LKJ Zabajka
2006 (JM.)
Brak
.
6. Bardo Magdalena Stajnia Batos
S
Brak
7. Bawor Julia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2006 (JM.)
brak
8. Bekicz Katarzyna
9. Błach Marta brak
S
brak
10. Borowska Aleksandra BPK
S
brak
11. Byrczek Marta Ludowy Klub Jeździecki Zabajka
2001 (MJ.)
Brak
12. Bytnar Bernadetta UKJ Promyk
2005 (J.)
Brak
13. Dębska Matylda Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
14. Dec Gabriela Stajnia Wydrza
2005 (J.)
2784/21 A(w)
15. Derdziak Iza brak
2005 (J.)
brak
16. Dwojak Joanna Varsovia Dressage Club
2001 (MJ.)
brak
17. Dworak Monika bpk
2002 (MJ.)
045461
18. Gaj Weronika Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O055196
19. Grad Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2007 (JM.)
brak
20. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
21. Gutkowska Izabela KJ Facimiech
S
O053228
22. Halastra Zuzanna Stajnia Batos
2009 (JM.)
brak
23. Hołoń Magdalena LKJ Zabajka
24. Kaczmarczyk Kornelia UKJ Promyk
2007 (JM.)
brak
25. Kiełb Gabriela Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2006 (JM.)
brak
26. Klejnowska Kaja Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
27. Kmieć Aleksandra LKJ Zabajka
2006 (JM.)
brak
28. Kotula Patrycja LKJ Zabajka
29. Kozak Gabriela LKJ Zabajka
2002 (MJ.)
Brak
30. Krzanowska Iga LKJ Zabajka
31. Kuczma Adrianna LKJ Zabajka
32. Kuczma Urszula LKJ Zabajka
33. Kuder Ada brak
2009 (JM.)
brak
34. Kudła Julia bpk
2008 (JM.)
brak
35. Kulec Marta Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
36. Lipiejko Barbara KJ Facimiech
S
O026330
37. Łątka Honorata Stajnia Batos
2009 (JM.)
Brak
38. Maciejko Justyna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
39. Mazur Kamila bpk
2004 (J.)
brak
40. Mazur Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O055197
41. Nasiadka Kinga Stajnia Wola
2001 (MJ.)
Brak
42. Nidecka Weronika Stajnia Wydrza
S
2709/21 A(w)
43. Nidecki Wiktor Stajnia Wydrza
2000 (MJ.)
Brak
44. Ombach Michał LKJ 'Zabajka'
2002 (MJ.)
O046067
45. Ombach Zofia LKJ 'Zabajka'
2000 (MJ.)
O046068
46. Ombach Zofia LKJ Zabajka
2000 (MJ.)
47. Owczorz Nikola
48. Owczorz Nikola
49. Ożóg Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
50. Pasternak Julia brak
2001 (MJ.)
brak
51. Piasecka Oliwia
52. Počatko Štefan STP Michalovce
S
03563
53. Preisner Julia bpk
2008 (JM.)
1839/20 A(w)
54. Przybek Kinga KS Jumping Team
S
O039157
55. Przybyłowska Maja bpk
2003 (J.)
O050032
56. Rak Klaudia brak
2005 (J.)
brak
57. Siwiak Martyna Stajnia Batos
2004 (J.)
Brak
58. Skoczek Nina LKJ Zabajka
59. SKOWRON LENA
60. Skowronek Jadwiga Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
61. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
62. Świerczyńska Patrycja BPK
2002 (MJ.)
brak
63. Świerczyński Kuba BPK
2011 (Mł.)
brak
64. Szczygielska Adrianna bpk
S
O034836
65. Szostakiewicz Katarzyna Stajnia Batos
2004 (J.)
Brak
66. Szpunar Aneta Bez Przynależności Klubowej
S
brak
67. Tworek Milena Stajnia Montana
2009 (JM.)
Brak
Ujeżdżenie, skoki
68. Urbanek Paweł Bez Przynależności Klubowej
S
brak
69. Urbanek Paweł Bez Przynależności Klubowej
S
-
70. Warzocha Jakub Zagroda Jeździecka Mustang
71. Wisz Agnieszka KJ Leśna Wola
S
O021534
72. Wołek Karolina Stajnia Wydrza
2003 (J.)
Brak
73. Zarzycka Julianna Stajnia Montana
2008 (JM.)
brak
74. Zasowska Ewa Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
75. Zatorska Gabriela KS JUMPING TEAM
2000 (MJ.)
O063546
76. Ziaja Agata BPK (PKA)
S
O040121
77. Zitrická Monika STP Michalovce
S
08333
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

71

Ali wał F:
M:
2.

26

ALWIN MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/165cm F: Heban
M: Ajsza
brak 616098200148601
3.

50

APOLLO HAFLINGER POL 2017 wałach jasnokasztanowata/mk:147 F: Arafat
M: Ania
Brak 616013592028517
4.

41

ARIZONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz tarantowata/162 F: Lord
M: Amanda
brak 616009630019715
5.

14

ATOS Słowacki Koń Wierzchowy POL 2015 wałach gniada/156 F: NN
M: Angela
Brak 703002536111915
6.

39

AWANS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach tarantowata/165 F: Lord
M: Amanda
brak 616009630078517
7.

75

Bączek F:
M:
8.

49

BAKALIA HUCULSKA POL 2005 klacz skarogniada/mk:140 F: Walor
M: Braha
Brak 012630097205
9.

3

BAMBI (BAQUERO) MAP POL 2017 ogier tarantowata/163 F: Czar
M: Borówka
brak 616006580256517
10.

52

BARTEK POL F:
M:
11.

66

BASKAR MAŁOPOLSKA POL 2004 wałach skarogniada/165 F: Wifon
M: Bassara
brak 616006630022604
12.

17

BONAPARTE TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach gniada/170 F: Idrys
M: Bona
brak 616999580226516
13.

45

CARMEN JR ANDALUZYJSKA ESP 2009 klacz kara/x F: Alan II
M: Canastera ER
brak 724015090239427
14.

60

CARRERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/166 F: HIPPICA-KOH-I-NOOR
M: CARMEN DU ROUET
brak 616 009 63 00763 16
15.

23

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 wałach gniada/166 F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
K013840 DE441410105308
16.

25

DALIA SP POL 2006 klacz siwa/168 F: NN
M: NN
brak 616-999-63-02600-06
17.

2

DALIDO PRO OLDENBURSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Dalet
M: Prestige II
brak DE418180159714
18.

56

DARIA KUC POL 2010 klacz ciemnogniada/kuc:110 F: Drab
M: Bajka
brak 616013580660410
19.

51

DENIS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Big
M: Dracena
Brak 616006580255216
20.

32

DOMINO MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
brak brak
21.

33

ECCO LA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz gniada/162 F: Enjoy The Silence
M: Electra Deelites
brak 616POL16008918T
22.

61

EHROS KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka
K029429
23.

1

ELEGANCE PRZEDŚWIT AES POL 2017 klacz gniada/168 F: Emita
M: Egreta
K031366 826002170880122
24.

31

ELIRENA Czysta Krew Arabska POL 2013 klacz siwa/kuc:146 F: Maran
M: Etura
brak 616POL13009434A
25.

28

ENTERPRISE Czysta Krew Arabska POL 2007 wałach kasztanowata/158 F: Gaspar
M: Embola
brak POL070000005209
26.

15

ERYKS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/158 F: Justus
M: Etna
Brak 616006630144416
27.

43

FABIA Szlachetna Półkrew POL 2017 klacz skarogniada/157 F: Erato
M: Farsa
brak 616009630004217
28.

64

FOREX AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Emerson
M: Flora
K031364 616006630028716
29.

20

GOTJER MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Bartnik
M: Gracja
3035/21 A 616006510082115
30.

27

HARMONIA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/163 F: Awans
M: Hrapka
brak 616006630003815
31.

55

HAWANA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Drink
M: Hajnówka
brak 616006580014717
32.

46

HESTIA SP POL 2003 klacz gniada/164 F: Bruklin
M: Hemolizyna
brak 009630020303
33.

8

IRON-COMET WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/163 F: Dalet
M: Iza-Boo
brak POL007630093809
34.

5

JASIEK TYP PRYMITYWNY POL nn wałach srokata/kuc:136 F: NN
M: NN
BRAK POL 999660268601
35.

65

JAWA SP POL 2008 klacz siwa/168 F: Hebab
M: Jena
brak 616009630193708
36.

36

JAZON SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: CANTANIS
M: JUST FOR ME
brak POL 009 63 01731 08
37.

72

JUWESTA klacz F:
M:
38.

4

KARINO SP POL 2012 wałach siwa/mk:142 F: NN
M: NN
Brak 616999590238512
39.

67

KARMELIA KUC POL 2009 klacz skarogniada/kuc:145 F: Karmel
M: Farsa
brak 616013630122009
40.

70

Karmen F:
M:
41.

38

LAMBADAR SP POL 2009 wałach gniada/163 F: Lascado
M: Langrafia
Brak 616009630175209
42.

29

LAWINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/160 F: Eureto
M: Laguna
brak POL 009570305907
43.

13

LEKSUS Z BACÓWKI HUCUŁ POL 2009 wałach gniada/mk:136 F: Puszkar
M: Lira
brak 616012570024009
44.

47

LILLY MARLENE WLKP POL 2016 klacz ciemnosiwa/164 F: Farezzo B
M: Lakonia
brak 616007520076716
45.

30

MADONNA KUC FELIŃSKI POL 2006 klacz bułana/kuc:125 F: Harbin
M: Moza
brak POL013670138506
46.

53

MAGIA POL /mk: F:
M:
47.

78

MAGIA KUC FELIŃSKI POL 2008 klacz tarantowata/kuc:Ok. 13 F: Nn
M: Nn
Brak .
48.

16

MAGNAT KUC WALIJSKI POL 2008 wałach siwa/kuc:125 F: Szaman
M: Moreta
Brak 013610119708
49.

9

MALEZJA POL F:
M:
50.

54

MARGARITA POL F:
M:
51.

62

MASTER Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach siwa/166 F: Justus
M: Malta
Brak 616098200129966
52.

6

METEOR Polski Kon Szlachatny Półkrwi POL 20.04.2004 wałach ciemnogniada/167 F: Balisco II
M: Milady
brak POL009570049604
53.

18

MIŁEK MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/158 F: Justus
M: Miami Vice
brak 616006630064114
54.

35

MONTANA SP POL 2010 klacz izabelowata/160 F: Machomet
M: Luna
616999630222310 616999630222310
55.

44

MOONLIGHT WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/169 F: Corragio
M: Mercedes
K031532 A0021700S
56.

48

NARCYZ TYP KUC POL 2017 wałach srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616009630078517
57.

22

NEODYM Pełna Krew Angielska POL 2017 ogier kasztanowata/165 F: Bear King (GER)
M: Night Dreams (GER)
brak 616POL17010087T
58.

34

PALMA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/164 F: Barnaba
M: Przemsza
K025834 616006630223809
59.

40

PAN KONKRET SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Konkret 2
M: Pumara
K030749 616009520020316
60.

7

PASTEL HUCULSKA POL 2011 wałach myszata/kuc:146 F: Nagan
M: Persja
brak 616098200065365
61.

10

PEGAZ POL F:
M:
62.

69

Phobia F:
M:
63.

57

PIELGRZYM WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Akerman
M: Pamiątka
brak -
64.

77

Platon F:
M:
65.

12

PRECYZJA HUCUŁ POL 2016 klacz jasnogniada/kuc:138 F: Jasmon
M: Preria
Brak 616012630087216
66.

42

PRINCES HUCULSKA POL 2011 klacz srokata/mk:136 F: Platon
M: Peluszka
brak 616012550019211
67.

63

PRINCESSA MAŁY KOŃ POL 2016 klacz kasztanowata/mk:155 F: Krotoszyn
M: Perełka
brak 616013630061216
68.

59

QAIBERT Slovakian Warmblood SVK 2016 gelding bay/165 F: Quaid
M: Huberta
11092 703002000510
69.

58

QAIDROSS Slovakian Warmblood SVK 2016 gelding chestnut/175 F: Quaid
M: Hella Drossana
11091 703002000511
70.

68

San Peppy MŁP. 2017 srokaty F:
M:
71.

73

SAN PEPPY MŁP POL 2017 wałach srokata/170 F: Lord
M: -
brak 616006630013718
72.

21

UTOPIA HAFLINGER POL 2015 klacz kasztanowata/mk:135 F: Srebrny Rumak
M: Ursula
Regionalna Nr: 3132/21 A B , 616013540110315
73.

24

W-MYSZKA TYP KOŃ MAŁY POL 2017 klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
brak 616 999 57 01940 17
74.

76

Wenecja F:
M:
75.

37

ZAK Czeska Gorącokrwista CZE 2016 wałach ciemnogniada/175 F: Russel II
M: Lisscorn/Corlensky G
brak *000086599*
76.

11

ZEN POL F:
M:
77.

74

ZEN QUARTER POL 2015 wałach siwa/mk:150 F: -
M: -
Brak -
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąba Anastazja
Zagroda Mustang
Ali (71)
2021-05-08
1
Bąba Weronika
Zagroda Jeżdziecka MUSTANG
Ali (71)
2021-05-08
1
Babiarz Emilia
brak
JAZON (36)
2021-05-09
2
2021-05-09
2
Banaszek Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2021-05-08
15
2021-05-08
12
2021-05-09
17
2021-05-09
2021-05-09
5
Bańkowska Maja
LKJ Zabajka
MASTER (62)
2021-05-09
8
2021-05-08
4
Bardo Magdalena
Stajnia Batos
KARINO (4)
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-08
1
2021-05-09
2021-05-09
3
ERYKS (15)
2021-05-08
1
2021-05-08
20
2021-05-09
21
2021-05-09
Bawor Julia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
LAWINA (29)
2021-05-09
7
Bekicz Katarzyna
Bączek (75)
2021-05-09
11
2021-05-09
14
Błach Marta
brak
PRINCES (42)
2021-05-08
18
2021-05-09
22
Borowska Aleksandra
BPK
FABIA (43)
2021-05-08
20
2021-05-08
7
2021-05-08
1
2021-05-09
9
2021-05-09
Byrczek Marta
Ludowy Klub Jeździecki Zabajka
2021-05-08
8
2021-05-08
2021-05-09
1
Bytnar Bernadetta
UKJ Promyk
2021-05-08
2021-05-08
3
2021-05-08
6
2021-05-09
4
2021-05-09
2
2021-05-09
1
Dębska Matylda
Bez Przynależności Klubowej
ZAK (37)
2021-05-08
1
2021-05-09
9
2021-05-09
Dec Gabriela
Stajnia Wydrza
UTOPIA (21)
2021-05-09
2
2021-05-09
3
2021-05-08
2
2021-05-08
2
Derdziak Iza
brak
JAZON (36)
2021-05-08
1
2021-05-08
Dworak Monika
bpk
NEODYM (22)
2021-05-08
12
2021-05-08
Platon (77)
2021-05-09
8
2021-05-09
Gaj Weronika
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-08
2
2021-05-09
2
Grad Patrycja
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
LAWINA (29)
2021-05-08
11
2021-05-08
3
2021-05-09
4
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
CARRERA (60)
2021-05-08
2021-05-08
3
2021-05-09
7
2021-05-09
EHROS (61)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Gutkowska Izabela
KJ Facimiech
2021-05-08
1
Halastra Zuzanna
Stajnia Batos
2021-05-08
2021-05-08
17
2021-05-08
2021-05-09
10
2021-05-09
2021-05-09
10
Hołoń Magdalena
LKJ Zabajka
2021-05-08
16
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-09
10
2021-05-09
13
2021-05-09
9
Kaczmarczyk Kornelia
UKJ Promyk
MADONNA (30)
2021-05-09
1
2021-05-09
6
2021-05-09
3
Kiełb Gabriela
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
MADONNA (30)
2021-05-08
2021-05-08
6
2021-05-08
2
Klejnowska Kaja
Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
ECCO LA (33)
2021-05-08
2021-05-08
27
2021-05-09
2021-05-09
15
Kmieć Aleksandra
LKJ Zabajka
HESTIA (46)
2021-05-08
2021-05-08
2
2021-05-09
6
2021-05-09
3
Kotula Patrycja
LKJ Zabajka
BARTEK (52)
2021-05-08
1
2021-05-08
3
2021-05-08
9
2021-05-09
11
2021-05-09
18
2021-05-09
15
Kozak Gabriela
LKJ Zabajka
2021-05-08
2
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Krzanowska Iga
LKJ Zabajka
PEGAZ (10)
2021-05-09
ZEN (11)
2021-05-08
28
2021-05-08
31
2021-05-08
2021-05-09
MAGIA (78)
2021-05-09
13
Kuczma Adrianna
LKJ Zabajka
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
Kuczma Urszula
LKJ Zabajka
PEGAZ (10)
2021-05-08
29
2021-05-08
24
ZEN (11)
2021-05-09
2021-05-09
14
Kuder Ada
brak
PRINCES (42)
2021-05-08
19
2021-05-09
Kudła Julia
bpk
JASIEK (5)
2021-05-08
6
2021-05-08
2021-05-09
19
2021-05-09
1
Kulec Marta
Bez Przynależności Klubowej
BASKAR (66)
2021-05-08
14
2021-05-08
11
2021-05-09
4
2021-05-09
8
Lipiejko Barbara
KJ Facimiech
2021-05-08
1
Łątka Honorata
Stajnia Batos
MAGNAT (16)
2021-05-08
2021-05-09
16
Maciejko Justyna
Bez Przynależności Klubowej
DALIA (25)
2021-05-08
10
2021-05-08
2021-05-09
14
2021-05-09
Mazur Kamila
bpk
PASTEL (7)
2021-05-08
10
2021-05-08
4
2021-05-09
14
2021-05-09
5
Mazur Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-08
2021-05-09
1
Nasiadka Kinga
Stajnia Wola
2021-05-09
4
2021-05-09
Nidecka Weronika
Stajnia Wydrza
GOTJER (20)
2021-05-08
2
2021-05-09
1
DENIS (51)
2021-05-09
1
2021-05-09
1
2021-05-08
2
2021-05-08
3
Nidecki Wiktor
Stajnia Wydrza
APOLLO (50)
2021-05-08
2021-05-08
5
2021-05-09
12
2021-05-09
7
Ombach Michał
LKJ 'Zabajka'
2021-05-08
2021-05-08
20
2021-05-09
11
2021-05-09
Ombach Zofia
LKJ 'Zabajka'
2021-05-08
21
2021-05-08
9
2021-05-08
2021-05-09
4
2021-05-09
2
2021-05-09
2
Ombach Zofia
LKJ Zabajka
2021-05-08
20
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Ombach Zofia
LKJ 'Zabajka'
2021-05-08
1
2021-05-08
5
Owczorz Nikola
Wenecja (76)
2021-05-09
1
Owczorz Nikola
Wenecja (76)
2021-05-09
2
Ożóg Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
JAWA (65)
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
20
Pasternak Julia
brak
2021-05-08
19
2021-05-08
2
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Piasecka Oliwia
HAWANA (55)
2021-05-09
15
2021-05-09
Počatko Štefan
STP Michalovce
QAIBERT (59)
2021-05-08
13
2021-05-08
2021-05-09
10
2021-05-09
Preisner Julia
bpk
METEOR (6)
2021-05-08
2
2021-05-09
3
2021-05-09
2
2021-05-08
1
Przybek Kinga
KS Jumping Team
AWANS (39)
2021-05-08
25
2021-05-08
16
2021-05-09
1
2021-05-09
7
Przybyłowska Maja
bpk
PALMA (34)
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-09
16
2021-05-09
7
2021-05-09
Rak Klaudia
brak
ALWIN (26)
2021-05-08
1
2021-05-08
5
2021-05-09
11
2021-05-09
5
Siwiak Martyna
Stajnia Batos
ATOS (14)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
2021-05-09
Skoczek Nina
LKJ Zabajka
MAGIA (53)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
16
2021-05-09
SKOWRON LENA
JUWESTA (72)
2021-05-08
1
2021-05-08
4
Skowronek Jadwiga
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-08
11
2021-05-08
4
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Świerczyńska Patrycja
BPK
HAWANA (55)
2021-05-08
2021-05-08
16
2021-05-09
1
2021-05-09
17
Świerczyński Kuba
BPK
DARIA (56)
2021-05-08
30
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
Szczygielska Adrianna
bpk
2021-05-08
1
2021-05-08
14
2021-05-09
3
2021-05-09
12
Szostakiewicz Katarzyna
Stajnia Batos
MAGNAT (16)
2021-05-08
20
2021-05-09
1
Szpunar Aneta
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-08
8
2021-05-08
2021-05-09
3
2021-05-09
6
2021-05-08
6
2021-05-08
2021-05-09
5
2021-05-09
5
Tworek Milena
Stajnia Montana
MONTANA (35)
2021-05-08
12
2021-05-09
1
2021-05-09
16
Urbanek Paweł
Bez Przynależności Klubowej
ZAK (37)
2021-05-08
9
Urbanek Paweł
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-08
3
2021-05-08
Warzocha Jakub
Zagroda Jeździecka Mustang
Phobia (69)
2021-05-08
1
2021-05-08
2
Wisz Agnieszka
KJ Leśna Wola
2021-05-08
2
2021-05-08
2021-05-09
2
2021-05-09
Wołek Karolina
Stajnia Wydrza
BAKALIA (49)
2021-05-08
8
2021-05-08
7
2021-05-09
10
2021-05-09
6
Zarzycka Julianna
Stajnia Montana
MIŁEK (18)
2021-05-08
13
2021-05-09
12
2021-05-08
25
2021-05-09
11
Zasowska Ewa
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-08
1
2021-05-08
18
2021-05-09
2021-05-09
15
Zatorska Gabriela
KS JUMPING TEAM
ARIZONA (41)
2021-05-08
10
2021-05-08
7
2021-05-09
13
2021-05-09
Ziaja Agata
BPK (PKA)
2021-05-09
6
2021-05-09
Zitrická Monika
STP Michalovce
2021-05-08
7
2021-05-08
5
2021-05-09
8
2021-05-09

Number of Riders: 77

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052014-1, Ludowy Klub Jeździecki ZABAJKA)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl