Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT w skokach FINAŁ Zabajka Cup 2021
Głogów Młp. LKJ Zabajka, 4-5.września 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
42 ACCEPTED 2021-09-02 12:51:45
2021-09-02 10:38:16
Katarzyna Klisko SATIN LADY SUPREME
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
41 ACCEPTED 2021-09-02 09:17:21
2021-09-02 09:17:21
Adrianna Kuczma MAGIA
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 2x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
40 ACCEPTED 2021-09-02 08:49:57
2021-09-02 08:49:57
Klaudia Sołtys PIOTRUS
  • 1x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2021-09-02 08:47:23
2021-09-02 08:46:26
Patrycja Kotula LILLY MARLENE
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
38 ACCEPTED 2021-09-02 08:43:38
2021-09-02 08:43:38
Sławomir Bartoszewski CYRRUS
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 4/L 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 8/LL 100 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
37 ACCEPTED 2021-09-02 08:43:13
2021-09-02 08:43:13
Adrianna Kuczma KARINA
  • 2x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-09-01 19:44:05
2021-09-01 19:39:10
Patrycja Pera MÓJ BASK
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
35 ACCEPTED 2021-09-01 19:44:03
2021-09-01 19:38:39
Gabriela Kiełb SZAFIR
  • 1x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2021-09-01 19:44:01
2021-09-01 19:38:02
Julia Bawor ENTERPRISE
  • 1x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2021-09-02 21:31:26
2021-09-01 18:15:02
Kinga Szajnar ARIENE
  • 2x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
32 ACCEPTED 2021-09-01 18:48:50
2021-09-01 13:01:29
Oliwia Górka MAGNAT
  • 1x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-09-01 11:33:24
2021-09-01 10:47:35
Marta Byrczek PRECYZJA
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
30 ACCEPTED 2021-08-31 21:15:20
2021-08-31 19:45:58
Aleksandra Kmieć HESTIA
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
29 ACCEPTED 2021-08-31 21:15:23
2021-08-31 16:32:33
Lena Lipska HESTIA
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
28 ACCEPTED 2021-08-31 15:56:04
2021-08-31 15:52:52
Alicja Kusy BASKAR
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 4/L 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 8/LL 100 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
27 ACCEPTED 2021-08-31 14:48:55
2021-08-31 12:00:31
Zuzanna Wołowiec WESTA
  • 2x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 2x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
26 ACCEPTED 2021-08-31 14:48:43
2021-08-31 11:59:32
Jadwiga Zięba PERGAMIN (GORAL)
  • 1x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 2x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
25 ACCEPTED 2021-08-31 14:48:16
2021-08-31 11:57:03
Natalia Przybysz MAKIN-S
  • 2x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 2x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
24 ACCEPTED 2021-08-30 21:42:19
2021-08-30 20:49:01
Klaudia Matuszak EMISTER
  • 1x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
23 ACCEPTED 2021-08-30 16:23:53
2021-08-30 15:47:33
Aneta Szpunar FOREX AA
  • 2x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 8/LL 100 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
22 ACCEPTED 2021-08-30 16:23:49
2021-08-30 15:47:04
Aneta Szpunar PRINCESSA
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 4/L 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 8/LL 100 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
21 ACCEPTED 2021-08-30 16:23:41
2021-08-30 13:28:46
Nicola Gąsior KONOR
  • 1x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 5/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
20 ACCEPTED 2021-08-30 13:14:19
2021-08-30 12:59:13
Edyta Bochnak NARCYZ
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
19 ACCEPTED 2021-08-30 10:41:46
2021-08-30 10:23:24
Monika Dworak DALIDO PRO
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 8/LL 100 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
18 ACCEPTED 2021-08-30 10:41:43
2021-08-30 10:14:49
Monika Dworak MISS PIGGY (KIKA)
  • 2x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
17 ACCEPTED 2021-08-30 10:41:37
2021-08-30 10:06:25
Monika Dworak NEODYM
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 8/LL 100 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
16 ACCEPTED 2021-08-30 08:17:33
2021-08-30 03:33:07
Magdalena Bardo ERYKS
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
15 ACCEPTED 2021-08-30 08:17:04
2021-08-30 03:31:16
Katarzyna Szostakiewicz MAGNAT
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
14 ACCEPTED 2021-08-30 08:16:59
2021-08-30 03:30:24
Martyna Siwiak ATOS
  • 2x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
13 ACCEPTED 2021-09-02 08:49:13
2021-08-29 20:20:22
Karina Róg PIOTRUS
  • 1x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
12 ACCEPTED 2021-08-29 20:18:45
2021-08-29 20:18:45
Klaudia Sołtys LADY
  • 1x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 5/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
11 ACCEPTED 2021-08-29 19:02:59
2021-08-29 14:54:57
Klaudia Rak ALWIN
  • 1x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 5/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
10 ACCEPTED 2021-09-02 21:31:01
2021-08-29 14:54:21
Zofia Sidor DRAGO
  • 2x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
9 ACCEPTED 2021-08-29 19:02:49
2021-08-29 13:32:56
Kaja Hus OBELIX DE FINIBUS TARRAE
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
8 ACCEPTED 2021-08-29 13:03:01
2021-08-29 11:20:19
Zuzanna Halastra LEKSUS Z BACÓWKI
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
7 ACCEPTED 2021-08-26 20:35:47
2021-08-26 19:07:38
Natalia Osmala WEMBERK
  • 2x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
6 ACCEPTED 2021-08-26 07:54:31
2021-08-25 20:02:34
Kaja Soboń DONNA
  • 2x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
5 ACCEPTED 2021-08-26 07:54:04
2021-08-25 20:01:03
Olga Soboń DONNA
  • 2x 4/L 100 cm/zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-08-23 21:34:43
2021-08-23 11:44:56
Aleksandra Szpatuśko ZAFIRA
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
3 ACCEPTED 2021-08-21 20:44:00
2021-08-21 15:49:56
Adrianna Szczygielska ELEGANCE PRZEDŚWIT
  • 2x 4/L 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL 100 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
2 ACCEPTED 2021-08-19 07:43:49
2021-08-16 10:06:42
Milena Majuch PĘDZIWIATR
  • 1x 2/LL 60 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 3/LL 80 cm/zwykły art. 238.2.1 półfinał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 6/LL 60 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [60 cm] + konkurs otwarty
  • 1x 7/LL 80 cm/dwufazowy specjalny art. 274.2.5 finał Zabajka Cup 2021 [80 cm] + konkurs otwarty
1 ACCEPTED 2021-08-14 10:19:40
2021-08-13 17:58:41
Agata Boroń FINAŁ
  • 1x 1/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/mini LL 40 cm/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1.
2. Bardo Magdalena Stajnia Batos
S
Brak
3. Bartoszewski Sławomir LKJ Zabajka
4. Bawor Julia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2006 (JM.)
brak
5. Bochnak Edyta Stajnia Montana
2010 (Mł.)
brak
6. Boroń Agata Szkółka Jeździecka Niwa
S
Brak
7. Byrczek Marta Ludowy Klub Jeździecki Zabajka
2001 (MJ.)
Brak
8. Dworak Monika bpk
2002 (MJ.)
045461
9. Gąsior Nicola BPK
2007 (JM.)
BRAK
10. Górka Oliwia Stajnia Batos
2009 (JM.)
Bral
11. Grad Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2007 (JM.)
brak
12. Halastra Zuzanna Stajnia Batos
2009 (JM.)
brak
13. Hus Kaja Kj Palomino
2009 (JM.)
O064585
14. Kiełb Gabriela Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2006 (JM.)
brak
15. Klisko Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki Zabajka
S
Brak
16. Kmieć Aleksandra LKJ Zabajka
2006 (JM.)
brak
17. Kotula Patrycja LKJ Zabajka
2002 (MJ.)
Brak
18. Krzanowska Iga LKJ Zabajka
19. Kuczma Adrianna LKJ Zabajka
20. Kuczma Urszula LKJ Zabajka
21. Kusy Alicja Jazda konna Ruda Łańcucka
2004 (J.)
brak
22. Lipska Lena LKJ Zabajka
2009 (JM.)
brak
23. Majuch Milena HODOWLA KONI HUCULSKICH- AGROTURYSTYKA POD LIPĄ
2007 (JM.)
BRAK
24. Nidecka Weronika Stajnia Wydrza
S
Regionalna: A(III) LZRWZJ/2709
25. Oleszko NICOL
26. Ombach Zofia LKJ 'Zabajka'
2000 (MJ.)
O046068
27. Osmala Natalia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Brak
28. Pera Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2002 (MJ.)
brak
29. Przybysz Natalia Siedlisko Rudki
2006 (JM.)
Brak
30. Rak Klaudia brak
2005 (J.)
brak
31. Róg Karina
32. Sidor Zofia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin SJ Tarka
2006 (JM.)
brak
33. Siwiak Martyna Stajnia Batos
2004 (J.)
Brak
34. Soboń Kaja bpk
2003 (J.)
brak
35. Soboń Olga UKS Ostoja Klikowa
2000 (MJ.)
O039262
36. Sołtys Klaudia
37. Sołtys Klaudia
38. Szajnar Kinga Brak
2001 (MJ.)
brak
39. Szczygielska Adrianna bpk
S
O034836
40. Szostakiewicz Katarzyna Stajnia Batos
2004 (J.)
Brak
41. Szpatuśko Aleksandra WKJ Lublin SJ Tarka
2000 (MJ.)
Brak
42. Szpunar Aneta Jazda konna Ruda Łańcucka
S
O043491
43. Wołowiec Zuzanna Siedlisko Rudki
2006 (JM.)
Brak
44. Zięba Jadwiga Siedlisko Rudki
2006 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

16

ALWIN MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/165cm F: Heban
M: Ajsza
brak 6160006570070215
2.

5

ARIENE Czysta Krew Arabska POL 2008 klacz siwa/mk:146 F: Ontario HF
M: Anina
Brak POL080000005999
3.

18

ATOS Słowacki Koń Wierzchowy POL 2015 wałach gniada/156 F: NN
M: Angela
Brak 703002536111915
4.

11

AWANS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach tarantowata/165 F: Lord
M: Amanda
brak 616009630078517
5.

51

BARTEK . POL 2015 wałach skarogniada/169 F: Sarin
M: Baśka
brak .
6.

31

BASKAR MAŁOPOLSKA POL 2004 wałach skarogniada/165 F: Wifon
M: Bassara
brak 616006630022604
7.

48

BELLA POL klacz F:
M:
8.

39

CYRRUS SP POL 2012 wałach gniada F:
M:
9.

22

DALIDO PRO OLDENBURSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Dalet
M: Prestige II
brak DE418180159714
10.

49

DALIDO PRO OLDENBURSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Dalet
M: Prestige II
brak DE418180159714
11.

45

Dariusz Klacz F:
M:
12.

52

DENIS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Big
M: Dracena
Nr: 3978/21 A 616006580255216
13.

10

DONNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz siwa/168 F: Hetman
M: Duklejka
K028396 POL 009 57 00637 07
14.

15

DRAGO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach ciemnogniada/180 F: Cruzeiro L
M: Dakarta
brak 616 009 61 00677 11
15.

46

EKSTREMA Klacz F:
M:
16.

8

ELEGANCE PRZEDŚWIT AES POL 2017 klacz gniada/168 F: Emita
M: Egreta
K031366 826002170880122
17.

27

EMISTER KUC POL 2015 wałach bułana/- F: Eutin
M: Miss III
brak 616013580288815
18.

35

ENTERPRISE Czysta Krew Arabska POL 2007 wałach kasztanowata/158 F: Gaspar
M: Embola
brak POL070000005209
19.

3

ERYKS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/158 F: Justus
M: Etna
Brak 616006630144416
20.

6

FINAŁ HUCUŁ POL 2013 ogier gniada/mk:140 F: Wieśniak
M: Fifka
Brak 616012630157113
21.

26

FOREX AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Emerson
M: Flora
K031364 616006630028716
22.

32

HESTIA SP POL 2003 klacz gniada/164 F: Bruklin
M: Hemolizyna
brak 009630020303
23.

33

HESTIA SP POL 2003 klacz gniada/164 F: Bruklin
M: Hemolizyna
brak 009630020303
24.

38

KARINA POL /kuc: F:
M:
25.

24

KONOR KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:115 F: Wicher
M: Kora II
BRAK 616013592051813
26.

17

LADY POL F:
M:
27.

50

LAWINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/160 F: Eureto
M: Laguna
brak POL 009570305907
28.

13

LEKSUS Z BACÓWKI HUCUŁ POL 2009 wałach gniada/mk:136 F: Puszkar
M: Lira
brak 616012570024009
29.

40

LILLY MARLENE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnosiwa/164 F: Farezzo B
M: Lakonia
brak 616007520076716
30.

41

MAGIA POL /mk: F:
M:
31.

19

MAGNAT KUC WALIJSKI POL 2008 wałach siwa/kuc:125 F: Szaman
M: Moreta
Brak 013610119708
32.

29

MAKIN-S MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/178 F: Barnaba
M: Madera Schagya
brak 616006580182512
33.

47

MALEZJA KUC FELIŃSKI POL 2012 klacz tarantowata/kuc:130 F: Uzi
M: Magia
brak -
34.

21

MISS PIGGY (KIKA) KUC POL 2011 klacz tarantowata/kuc:120 F: Kanion
M: Unia
brak 616013670004111
35.

37

MÓJ BASK Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Ganges
M: Mu-Deneb
brak POL090000006997
36.

23

NARCYZ TYP KUC POL 2017 wałach srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616009630078517
37.

20

NEODYM Pełna Krew Angielska POL 2017 ogier kasztanowata/165 F: Bear King (GER)
M: Night Dreams (GER)
brak 616POL17010087T
38.

14

OBELIX DE FINIBUS TARRAE KUC POL 19.06.2002 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K023383 028071
39.

7

PĘDZIWIATR HUCUŁ POL 2007 ogier gniada/mk:140 F: PRISLOP IX-81
M: PLAMKA
BRAK POL 012 58 01685 07
40.

28

PERGAMIN (GORAL) HUCULSKA POL 2017 wałach gniada/kuc:145 F: Luksus (Goral)
M: Prada-Trohaniec (Ousor)
brak 616012580360017
41.

2

PIOTRUS POL /kuc: F:
M:
42.

43

POKER KONIK POLSKI POL 2016 wałach myszata/kuc:140 F: Jordan
M: Daria
Brak 616011610126216
43.

34

PRECYZJA HUCUŁ POL 2016 klacz jasnogniada/kuc:138 F: Jasmon
M: Preria
Brak 616012630087216
44.

25

PRINCESSA MAŁY KOŃ POL 2016 klacz kasztanowata/mk:155 F: Krotoszyn
M: Perełka
K031976 616013630061216
45.

42

SATIN LADY SUPREME OLDENBURSKA POL 2011 klacz skarogniada/166 F: Surprice / Sir Donnerhall I
M: Wara/ Welt Hit II
Brak DE 433330530511
46.

36

SZAFIR FIORDZKA POL 2011 wałach bułana/kuc:146 F: Alabaster
M: Shakira
brak 616013630100211
47.

12

WEMBERK Czysta Krew Arabska POL 2017 wałach siwa/mk:154 F: Emberk
M: Wegra
Brak 616POL17011670A
48.

30

WESTA Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 klacz ciemnogniada/kuc:150 F: Absynt
M: Wenus Jan-Pom
brak 616013580378517
49.

9

ZAFIRA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Vandamme
M: Zelandia
Brak 616009580184914
50.

44

ZOFIJA Klacz F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bardo Magdalena
Stajnia Batos
ERYKS (3)
2021-09-04
15
2021-09-04
10
2021-09-05
8
Bartoszewski Sławomir
LKJ Zabajka
CYRRUS (39)
2021-09-04
4
2021-09-04
1
2021-09-05
6
2021-09-05
Bawor Julia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2021-09-04
1
2021-09-05
Bochnak Edyta
Stajnia Montana
NARCYZ (23)
2021-09-04
2
2021-09-04
2
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Boroń Agata
Szkółka Jeździecka Niwa
FINAŁ (6)
2021-09-04
13
2021-09-05
6
2021-09-05
8
Byrczek Marta
Ludowy Klub Jeździecki Zabajka
2021-09-04
19
2021-09-05
17
2021-09-04
Dworak Monika
bpk
NEODYM (20)
2021-09-04
16
2021-09-04
13
2021-09-05
5
2021-09-05
3
2021-09-04
2021-09-04
2021-09-05
2021-09-05
10
Gąsior Nicola
BPK
KONOR (24)
2021-09-04
1
2021-09-04
7
2021-09-05
5
2021-09-05
Górka Oliwia
Stajnia Batos
MAGNAT (19)
2021-09-04
1
2021-09-05
21
Grad Patrycja
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
LAWINA (50)
2021-09-05
24
2021-09-05
Halastra Zuzanna
Stajnia Batos
2021-09-04
4
2021-09-04
12
2021-09-05
6
2021-09-05
11
Hus Kaja
Kj Palomino
2021-09-04
6
2021-09-04
9
2021-09-05
2
2021-09-05
12
Kiełb Gabriela
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
SZAFIR (36)
2021-09-04
13
Klisko Katarzyna
Ludowy Klub Jeździecki Zabajka
2021-09-04
8
2021-09-04
3
2021-09-05
3
2021-09-05
18
Kmieć Aleksandra
LKJ Zabajka
HESTIA (32)
2021-09-04
5
2021-09-05
3
Kotula Patrycja
LKJ Zabajka
2021-09-04
5
2021-09-04
7
2021-09-05
7
2021-09-05
10
BARTEK (51)
2021-09-05
Krzanowska Iga
LKJ Zabajka
MALEZJA (47)
2021-09-04
17
2021-09-05
13
2021-09-05
Kuczma Adrianna
LKJ Zabajka
KARINA (38)
2021-09-04
MAGIA (41)
2021-09-04
1
2021-09-05
1
2021-09-05
9
Kuczma Urszula
LKJ Zabajka
BELLA (48)
2021-09-04
12
2021-09-05
4
2021-09-05
Kusy Alicja
Jazda konna Ruda Łańcucka
BASKAR (31)
2021-09-04
14
2021-09-04
2
2021-09-05
2
2021-09-05
1
2021-09-04
17
2021-09-04
2021-09-05
11
2021-09-05
Lipska Lena
LKJ Zabajka
HESTIA (33)
2021-09-04
8
2021-09-05
7
Majuch Milena
HODOWLA KONI HUCULSKICH- AGROTURYSTYKA POD LIPĄ
2021-09-04
1
2021-09-04
1
2021-09-05
16
2021-09-05
14
Nidecka Weronika
Stajnia Wydrza
DENIS (52)
2021-09-05
26
Oleszko NICOL
Dariusz (45)
2021-09-04
1
2021-09-04
1
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Ombach Zofia
LKJ 'Zabajka'
2021-09-04
9
2021-09-05
13
Osmala Natalia
Bez Przynależności Klubowej
WEMBERK (12)
2021-09-04
16
2021-09-04
15
2021-09-05
9
2021-09-05
11
Pera Patrycja
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2021-09-04
14
2021-09-05
18
2021-09-05
Przybysz Natalia
Siedlisko Rudki
MAKIN-S (29)
2021-09-04
13
2021-09-04
2021-09-05
20
2021-09-05
Rak Klaudia
brak
ALWIN (16)
2021-09-04
1
2021-09-04
3
2021-09-05
8
2021-09-05
13
Róg Karina
2021-09-04
1
2021-09-05
1
Sidor Zofia
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin SJ Tarka
DRAGO (15)
2021-09-04
21
2021-09-04
2021-09-05
25
2021-09-05
16
Siwiak Martyna
Stajnia Batos
ERYKS (3)
2021-09-05
14
ATOS (18)
2021-09-04
2021-09-04
2021-09-05
2021-09-05
Soboń Kaja
bpk
DONNA (10)
2021-09-05
9
2021-09-05
Soboń Olga
UKS Ostoja Klikowa
DONNA (10)
2021-09-04
3
2021-09-04
Sołtys Klaudia
2021-09-04
1
2021-09-05
1
Sołtys Klaudia
LADY (17)
2021-09-04
1
2021-09-04
1
2021-09-05
19
2021-09-05
22
Szajnar Kinga
Brak
ZOFIJA (44)
2021-09-04
2021-09-04
2021-09-05
12
2021-09-05
6
Szczygielska Adrianna
bpk
2021-09-04
4
2021-09-05
Szostakiewicz Katarzyna
Stajnia Batos
MAGNAT (19)
2021-09-04
11
2021-09-05
12
Szpatuśko Aleksandra
WKJ Lublin SJ Tarka
ZAFIRA (9)
2021-09-04
20
2021-09-04
11
2021-09-05
15
2021-09-05
15
Szpunar Aneta
Jazda konna Ruda Łańcucka
2021-09-04
6
2021-09-04
2021-09-05
4
2021-09-05
2
2021-09-05
17
2021-09-05
2021-09-04
Wołowiec Zuzanna
Siedlisko Rudki
WESTA (30)
2021-09-04
10
2021-09-04
2021-09-05
10
2021-09-05
Zięba Jadwiga
Siedlisko Rudki
2021-09-04
1
2021-09-04
18
2021-09-05
23
2021-09-05

Number of Riders: 44

Number of Horses: 50

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052014-1, Ludowy Klub Jeździecki ZABAJKA)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl