Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w Ujeżdżeniu
Głogów Młp. LKJ Zabajka, 04-05 września 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
27 ACCEPTED 2021-09-01 18:50:04
2021-09-01 14:56:03
Mielna Tworek ARIZONA
  • 1x 1/ZT/L1/I półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 2/ZT/L2/II półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 14/ZT/L3/finał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
26 ACCEPTED 2021-08-31 21:16:34
2021-08-31 18:10:20
Agata Nowak UTOPIA
  • 1x 1/ZT/L1/I półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 2/ZT/L2/II półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
25 ACCEPTED 2021-09-01 20:41:22
2021-08-31 17:46:20
Magdalena Szymulańska MOBY DIC
  • 1x 7/ZR/L1/I półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 8/ZR/L2/II półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 17/ZR/L3/finał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
24 ACCEPTED 2021-08-30 21:42:06
2021-08-30 21:32:54
Gabriela Dec APOLLO
  • 1x 9/ZR/P1/I półfinał kategorii Junior / Młody Jeździec, + konkurs otwarty
  • 1x 10/ZR/P2/II półfinał kategorii Junior / Młody Jeździec, + konkurs otwarty
  • 1x 18/ZR/P3/finał kategorii Junior /Młody Jeździec, + konkurs otwarty
  • 1x III/R/P/MO KATEGORIA JUNIOR / MŁODY JEŹDZIEC
23 ACCEPTED 2021-08-30 21:41:53
2021-08-30 21:32:02
Wiktor Nidecki DENIS
  • 1x 1/ZT/L1/I półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 2/ZT/L2/II półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 14/ZT/L3/finał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
22 ACCEPTED 2021-08-30 21:41:50
2021-08-30 21:30:55
Natalia Kulec UTOPIA
  • 1x 14/ZT/L3/finał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 15/ZT/P3/finał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
21 ACCEPTED 2021-08-30 21:41:38
2021-08-30 21:30:02
Gabriela Dec HECTOR
  • 1x 1/ZT/L1/I półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 14/ZT/L3/finał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
20 ACCEPTED 2021-08-30 21:41:24
2021-08-30 21:29:17
Amelia Stadnik HECTOR
  • 1x 1/ZT/L1/I półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 14/ZT/L3/finał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
19 ACCEPTED 2021-08-30 21:41:03
2021-08-30 20:57:27
Magdalena Bardo KARINO
  • 1x 3/ZT/P1/I półfinał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 4/ZT/P2/II półfinał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 15/ZT/P3/finał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x II/T/P/MO KATEGORIA B - AMATORZY
18 ACCEPTED 2021-09-01 19:25:17
2021-08-30 12:32:32
Natalia Hadała KOMA
  • 1x 3/ZT/P1/I półfinał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 4/ZT/P2/II półfinał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 15/ZT/P3/finał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x II/T/P/MO KATEGORIA B - AMATORZY
17 ACCEPTED 2021-08-30 13:12:54
2021-08-29 20:25:49
Gabriela Kozak LAMBADAR
  • 1x 9/ZR/P1/I półfinał kategorii Junior / Młody Jeździec, + konkurs otwarty
  • 1x 10/ZR/P2/II półfinał kategorii Junior / Młody Jeździec, + konkurs otwarty
  • 1x 18/ZR/P3/finał kategorii Junior /Młody Jeździec, + konkurs otwarty
  • 1x III/R/P/MO KATEGORIA JUNIOR / MŁODY JEŹDZIEC
16 ACCEPTED 2021-08-30 22:24:26
2021-08-29 20:14:48
Adrianna Kuczma MAGIA
  • 1x 1/ZT/L1/I półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 2/ZT/L2/II półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 14/ZT/L3/finał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x I/T/L/MO KATEGORIA A - AMATORZY
15 ACCEPTED 2021-08-29 20:14:04
2021-08-29 20:14:04
Iga Krzanowska MALEZJA
  • 1x 7/ZR/L1/I półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 8/ZR/L2/II półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 17/ZR/L3/finał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x II/R/L/MO KATEGORIA JUNIOR MŁODSZY
14 ACCEPTED 2021-08-29 20:13:01
2021-08-29 20:13:01
Urszula Kuczma BELLA
  • 1x 7/ZR/L1/I półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 8/ZR/L2/II półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 17/ZR/L3/finał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x II/R/L/MO KATEGORIA JUNIOR MŁODSZY
13 ACCEPTED 2021-08-29 18:59:41
2021-08-29 15:32:02
Julia Preisner METEOR
  • 1x 7/ZR/L1/I półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 8/ZR/L2/II półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 17/ZR/L3/finał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x II/R/L/MO KATEGORIA JUNIOR MŁODSZY
12 ACCEPTED 2021-08-29 13:02:50
2021-08-29 11:23:59
Zuzanna Halastra LEKSUS Z BACÓWKI
  • 1x 2/ZT/L2/II półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
11 ACCEPTED 2021-08-29 20:44:37
2021-08-28 16:10:42
Zofia Ombach DALIDO PRO
  • 1x 9/ZR/P1/I półfinał kategorii Junior / Młody Jeździec, + konkurs otwarty
  • 1x 10/ZR/P2/II półfinał kategorii Junior / Młody Jeździec, + konkurs otwarty
  • 1x 18/ZR/P3/finał kategorii Junior /Młody Jeździec, + konkurs otwarty
  • 1x III/R/P/MO KATEGORIA JUNIOR / MŁODY JEŹDZIEC
10 ACCEPTED 2021-08-28 21:10:55
2021-08-28 16:10:22
Zofia Ombach BAMBI (BAQUERO)
  • 1x 3/ZT/P1/I półfinał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 4/ZT/P2/II półfinał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 15/ZT/P3/finał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
9 ACCEPTED 2021-08-27 21:25:51
2021-08-27 19:46:30
Julia Pasternak CARMEN JR
  • 1x 3/ZT/P1/I półfinał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 4/ZT/P2/II półfinał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 15/ZT/P3/finał kategorii B amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x II/T/P/MO KATEGORIA B - AMATORZY
8 ACCEPTED 2021-08-27 12:50:59
2021-08-27 08:22:49
Emilia Babiarz JAZON
  • 1x 9/ZR/P1/I półfinał kategorii Junior / Młody Jeździec, + konkurs otwarty
  • 1x 10/ZR/P2/II półfinał kategorii Junior / Młody Jeździec, + konkurs otwarty
  • 1x 18/ZR/P3/finał kategorii Junior /Młody Jeździec, + konkurs otwarty
  • 1x III/R/P/MO KATEGORIA JUNIOR / MŁODY JEŹDZIEC
7 ACCEPTED 2021-08-24 15:40:03
2021-08-24 15:29:14
Bartosz Dec HARNAŚ
  • 1x 1/ZT/L1/I półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 2/ZT/L2/II półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 14/ZT/L3/finał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x I/T/L/MO KATEGORIA A - AMATORZY
6 ACCEPTED 2021-08-20 08:07:45
2021-08-20 00:44:40
Patrycja Pera MÓJ BASK
  • 1x 1/ZT/L1/I półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 2/ZT/L2/II półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x 14/ZT/L3/finał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x I/T/L/MO KATEGORIA A - AMATORZY
5 ACCEPTED 2021-08-20 08:07:23
2021-08-20 00:44:06
Gabriela Kiełb SZAFIR
  • 1x 7/ZR/L1/I półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 8/ZR/L2/II półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 17/ZR/L3/finał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x II/R/L/MO KATEGORIA JUNIOR MŁODSZY
4 ACCEPTED 2021-08-20 08:07:03
2021-08-20 00:43:39
Patrycja Grad LAWINA
  • 1x 7/ZR/L1/I półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 8/ZR/L2/II półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 17/ZR/L3/finał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x II/R/L/MO KATEGORIA JUNIOR MŁODSZY
3 ACCEPTED 2021-08-20 08:06:40
2021-08-20 00:43:06
Julia Bawor ENTERPRISE
  • 1x 7/ZR/L1/I półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 8/ZR/L2/II półfinał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x 17/ZR/L3/finał kategorii Junior Młodszy, + konkurs otwarty
  • 1x II/R/L/MO KATEGORIA JUNIOR MŁODSZY
2 ACCEPTED 2021-08-24 15:39:45
2021-08-18 22:15:31
Weronika Nidecka GOTJER
  • 1x 11/ZR/N4/konkurs otwarty
  • 1x 12/ZR/N5/konkurs otwarty
  • 1x 19/ZR/N5/konkurs otwarty
  • 1x IV/R/N/MO KATEGORIA SENIOR
1 ACCEPTED 2021-09-03 14:01:35
2021-08-01 22:50:46
Agata Boroń FINAŁ
  • 1x 1/ZT/L1/I półfinał kategorii A amatorów, + konkurs otwarty
  • 1x I/T/L/MO KATEGORIA A - AMATORZY
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiarz Emilia brak
2005 (J.)
brak
2. Bańkowska Maja
3. Bardo Magdalena Stajnia Batos
S
Brak
4. Bawor Julia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2006 (JM.)
brak
5. Boroń Agata Szkółka Jeździecka Niwa
S
Brak
6. Dec Bartosz Stajnia Wydrza
2007 (JM.)
Brak
7. Dec Gabriela Stajnia Wydrza
2005 (J.)
2784/21 A(w)
8. Grad Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2007 (JM.)
brak
9. Hadała Natalia Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
Brak
10. Halastra Zuzanna Stajnia Batos
2009 (JM.)
brak
11. Kiełb Gabriela Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2006 (JM.)
brak
12. Kozak Gabriela LKJ Zabajka
2002 (MJ.)
Brak
13. Krzanowska Iga LKJ Zabajka
14. Kuczma Adrianna LKJ Zabajka
15. Kuczma Urszula LKJ Zabajka
16. Kulec Natalia Stajnia Wydrza
2004 (J.)
0051448
17. Nidecka Weronika Stajnia Wydrza
S
Regionalna: A(III) LZRWZJ/2709
18. Nidecki Wiktor Stajnia Wydrza
2000 (MJ.)
Brak
19. Nowak Agata Stajnia Wydrza
2003 (J.)
Brak
20. Ombach Zofia LKJ 'Zabajka'
2000 (MJ.)
O046068
21. Pasternak Julia brak
2001 (MJ.)
brak
22. Pera Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2002 (MJ.)
brak
23. Preisner Julia bpk
2008 (JM.)
O055187
24. Stadnik Amelia Stajnia Wydrza
2008 (JM.)
Brak
25. Szymulańska Magdalena UKJ Lalin
2010 (Mł.)
brak
26. Tworek Mielna Stajnia Montana
2009 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

24

APOLLO HAFLINGER POL 2017 wałach jasnokasztanowata/mk:147 F: Arafat
M: Ania
Brak 616013592028517
2.

25

ARIZONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz tarantowata/160 F: Lord
M: Amanda
Brak 616009630019715
3.

15

BAMBI (BAQUERO) MAP POL 2017 ogier tarantowata/163 F: Czar
M: Borówka
brak 616006580256517
4.

18

BELLA POL klacz F:
M:
5.

14

CARMEN JR ANDALUZYJSKA ESP 2009 klacz kara/x F: Alan II
M: Canastera ER
brak 724015090239427
6.

4

DALIDO PRO OLDENBURSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Dalet
M: Prestige II
brak DE418180159714
7.

23

DENIS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Big
M: Dracena
Nr: 3978/21 A 616006580255216
8.

9

ENTERPRISE Czysta Krew Arabska POL 2007 wałach kasztanowata/158 F: Gaspar
M: Embola
brak POL070000005209
9.

1

FINAŁ HUCUŁ POL 2013 ogier gniada/mk:140 F: Wieśniak
M: Fifka
Brak 616012630157113
10.

2

GOTJER MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Bartnik
M: Gracja
3035/21 A 616006510082115
11.

13

HARNAŚ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach gniada/171 F: Bohun
M: Harfa
Brak 616009670044012
12.

21

HECTOR NN POL 2012 wałach gniada/153 F: Brak
M: Brak
Brak 616999630177112
13.

3

JAZON SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: CANTANIS
M: JUST FOR ME
K015383 POL 009 63 01731 08
14.

20

KARINO SP POL 2012 wałach siwa/mk:142 F: NN
M: NN
Brak 616999590238512
15.

7

KOMA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/156 F: Eston
M: Korneta
Brak 616999630461604
16.

6

LAMBADAR SP POL 2009 wałach gniada/163 F: Lascado
M: Langrafia
Brak 616009630175209
17.

10

LAWINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/160 F: Eureto
M: Laguna
brak POL 009570305907
18.

16

LEKSUS Z BACÓWKI HUCUŁ POL 2009 wałach gniada/mk:136 F: Puszkar
M: Lira
brak 616012570024009
19.

5

MAGIA POL /mk: F:
M:
20.

19

MALEZJA POL F:
M:
21.

26

Master F:
M:
22.

17

METEOR Polski Kon Szlachatny Półkrwi POL 20.04.2004 wałach ciemnogniada/167 F: Balisco II
M: Milady
K024357 POL009570049604
23.

8

MOBY DIC KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: Wartownik
M: Gucja
brak 616013661209009
24.

12

MÓJ BASK Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Ganges
M: Mu-Deneb
brak POL090000006997
25.

11

SZAFIR FIORDZKA POL 2011 wałach bułana/kuc:146 F: Alabaster
M: Shakira
brak 616013630100211
26.

22

UTOPIA HAFLINGER POL 2015 klacz kasztanowata/mk:135 F: Srebrny Rumak
M: Ursula
Regionalna Nr: 3132/21 A B , 616013540110315
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Emilia
brak
JAZON (3)
2021-09-04
4
2021-09-04
2
2021-09-05
3
2021-09-05
2
Bańkowska Maja
Master (26)
2021-09-05
3
2021-09-04
6
2021-09-04
5
2021-09-05
3
Bardo Magdalena
Stajnia Batos
KARINO (20)
2021-09-04
3
2021-09-04
3
2021-09-05
3
2021-09-05
3
Bawor Julia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2021-09-04
4
2021-09-04
2
2021-09-05
3
2021-09-05
2
Boroń Agata
Szkółka Jeździecka Niwa
FINAŁ (1)
2021-09-04
Dec Bartosz
Stajnia Wydrza
HARNAŚ (13)
2021-09-04
1
2021-09-04
3
2021-09-05
6
2021-09-05
2
Dec Gabriela
Stajnia Wydrza
HECTOR (21)
2021-09-04
5
2021-09-05
5
APOLLO (24)
2021-09-04
3
2021-09-04
3
2021-09-05
5
2021-09-05
4
Grad Patrycja
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
LAWINA (10)
2021-09-04
7
2021-09-04
6
2021-09-05
7
2021-09-05
7
Hadała Natalia
Bez Przynależności Klubowej
KOMA (7)
2021-09-04
2
2021-09-04
2
2021-09-05
4
2021-09-05
2
Halastra Zuzanna
Stajnia Batos
2021-09-04
2
Kiełb Gabriela
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
SZAFIR (11)
2021-09-04
5
2021-09-04
6
2021-09-05
4
2021-09-05
6
Kozak Gabriela
LKJ Zabajka
2021-09-04
2
2021-09-04
3
2021-09-05
4
2021-09-05
3
Krzanowska Iga
LKJ Zabajka
MALEZJA (19)
2021-09-04
2
2021-09-04
3
2021-09-05
6
2021-09-05
4
Kuczma Adrianna
LKJ Zabajka
MAGIA (5)
2021-09-04
8
2021-09-04
6
2021-09-05
4
2021-09-05
4
Kuczma Urszula
LKJ Zabajka
BELLA (18)
2021-09-04
5
2021-09-04
5
2021-09-05
5
2021-09-05
5
Kulec Natalia
Stajnia Wydrza
UTOPIA (22)
2021-09-05
2
2021-09-05
2
Nidecka Weronika
Stajnia Wydrza
GOTJER (2)
2021-09-04
1
2021-09-04
1
2021-09-05
1
Nidecki Wiktor
Stajnia Wydrza
DENIS (23)
2021-09-04
2
2021-09-04
1
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Nowak Agata
Stajnia Wydrza
UTOPIA (22)
2021-09-04
3
2021-09-04
4
2021-09-05
7
Ombach Zofia
LKJ 'Zabajka'
2021-09-04
1
2021-09-04
1
2021-09-05
2
2021-09-05
1
2021-09-04
5
2021-09-04
5
2021-09-05
5
Pasternak Julia
brak
2021-09-04
1
2021-09-04
1
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Pera Patrycja
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2021-09-04
4
2021-09-04
7
2021-09-05
8
2021-09-05
5
Preisner Julia
bpk
METEOR (17)
2021-09-04
1
2021-09-04
1
2021-09-05
1
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Stadnik Amelia
Stajnia Wydrza
HECTOR (21)
2021-09-04
7
2021-09-05
7
Szymulańska Magdalena
UKJ Lalin
2021-09-04
3
2021-09-04
4
2021-09-05
2
2021-09-05
3
Tworek Mielna
Stajnia Montana
ARIZONA (25)
2021-09-04
9
2021-09-04
8
2021-09-05
9
2021-09-05
6

Number of Riders: 26

Number of Horses: 26

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052014-1, Ludowy Klub Jeździecki ZABAJKA)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl