Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 20:00:20
2018-08-17 19:35:00
Weronika Burdzy PTYSIA
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5//Konkurs niespodzianka
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 19:06:35
2018-08-17 18:46:07
Patrycja Pilimon WARIACJA
  • 2x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 19:06:26
2018-08-17 18:26:08
Ida Nisiewicz MAGIA
  • 2x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 17:49:29
2018-08-17 17:10:20
Aleksandra Szewczak IRYS
  • 2x 2/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 16:41:06
2018-08-17 15:55:16
Martyna Sochocka CZAKO
  • 1x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5//Konkurs niespodzianka
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 14:05:49
2018-08-17 13:52:04
Julia Kozik NAJDI
  • 1x 1//Konkurs Cavaletti
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 14:05:35
2018-08-17 13:45:22
Martyna Sibiga NELSON
  • 1x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5//Konkurs niespodzianka
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 14:05:19
2018-08-17 13:44:21
Laura Ławrukajtis NAJDI
  • 1x 2/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 14:05:09
2018-08-17 13:43:42
Natalia Kozik EMETYTA
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:07:31
2018-08-17 11:08:45
Natalia Wiśniowska PROXIMUS
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5//Konkurs niespodzianka
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:07:39
2018-08-17 11:08:28
Julia Dworczyk ROKI
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5//Konkurs niespodzianka
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:07:49
2018-08-17 09:18:27
Natalia Nojak TRACY
  • 1x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:09:29
2018-08-17 09:17:59
Laura Brulińska TRACY
  • 1x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:10:13
2018-08-17 09:17:20
Paulina Dąbrowska TRACY
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:11:44
2018-08-17 09:16:41
Karina Filip SUŁTAN
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:11:53
2018-08-17 09:16:06
Nicola Glińska SUŁTAN
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:12:02
2018-08-17 09:15:38
Natalia Nojak SUŁTAN
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:12:30
2018-08-17 08:55:50
Nina Tulisow RAFIA
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:12:21
2018-08-17 08:53:53
Nina Tulisow GIGI
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:12:12
2018-08-16 22:14:45
Maja Sitkowska WOGRA
  • 2x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:11:31
2018-08-16 22:14:13
Aleksandra Hubacz CERKARIA
  • 2x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:08:07
2018-08-16 18:55:46
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 4/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:13:21
2018-08-16 10:23:52
Julia Kijowska BALBINKA
  • 2x 3/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:13:32
2018-08-16 10:22:54
Kornelia Bieniek GALAHAD
  • 2x 2/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:13:50
2018-08-16 10:20:11
Zuzanna Brocka SZAKIR
  • 2x 2/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:14:09
2018-08-16 10:19:18
Martyna Grabowska GUCIO
  • 2x 2/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:13:41
2018-08-16 10:16:36
Dorota Leszczyńska BAHIYA
  • 2x 2/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:13:59
2018-08-16 10:16:05
Julia Kijowska LIBRA
  • 2x 2/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:14:17
2018-08-16 10:15:20
Agata Mielechowicz GRACJA
  • 2x 1//Konkurs Cavaletti
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:13:05
2018-08-16 10:14:44
Anna Lasek HUBERT
  • 2x 1//Konkurs Cavaletti
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:12:55
2018-08-16 10:13:50
Nikola Babska HUBERT
  • 2x 1//Konkurs Cavaletti
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:12:45
2018-08-16 10:13:24
Julia Jabłońska HUBERT
  • 2x 1//Konkurs Cavaletti
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:07:31
2018-08-16 10:12:51
Hanna Głuchowska GRACJA
  • 2x 1//Konkurs Cavaletti
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:07:15
2018-08-16 10:12:18
Aleksandra Matusiak GRACJA
  • 2x 1//Konkurs Cavaletti
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:06:27
2018-08-16 09:46:10
Karolina Powarunas GRACJA
  • 2x 1//Konkurs Cavaletti
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 11:38:32
2018-08-15 11:06:46
Kornelia Piątek ARIZONA
  • 2x 1//Konkurs Cavaletti
  • 1x 2/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 11:38:11
2018-08-15 11:03:24
Kornelia Piątek DAISY
  • 2x 1//Konkurs Cavaletti
  • 1x 2/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babska Nikola Stajnia Wilkowo
2009 (Mł.)
brak
2. Babska Nikola Stajnia Wilkowo
2009 (Mł.)
brak
3. Bieniek Kornelia Stajnia Wilkowo
2003 (JM.)
brak
4. Bieniek Kornelia Stajnia Wilkowo
2003 (JM.)
brak
5. Brocka Zuzanna Stajnia Wilkowo
2007 (Mł.)
brak
6. Brocka Zuzanna Stajnia Wilkowo
2007 (Mł.)
brak
7. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zzz
8. Burdzy Weronika niezrzeszony
2000 (J.)
brak
9. Dąbrowska Paulina MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
10. Dworczyk Julia Klub Jeździecki Kamińskich
2003 (JM.)
brak
11. Filip Karina MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
brak
12. Glińska Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
13. Głuchowska Hanna Stajnia Wilkowo
2012 (Mł.)
brak
14. Głuchowska Hanna Stajnia Wilkowo
2012 (Mł.)
brak
15. Grabowska Martyna Stajnia Wilkowo
2005 (JM.)
brak
16. Grabowska Martyna Stajnia Wilkowo
2005 (JM.)
brak
17. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2004 (JM.)
brak
18. Jabłońska Julia Stajnia Wilkowo
2009 (Mł.)
brak
19. Jabłońska Julia Stajnia Wilkowo
2009 (Mł.)
brak
20. Kasza Natalia KJ Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
brak
21. Kasza Natalia KJ Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
brak
22. Kijowska Julia Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
23. Kijowska Julia Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
24. Kozik Julia Czterolistna-KONI-czyna
2009 (Mł.)
brak
25. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (J.)
O027697
26. Lasek Anna Stajnia Wilkowo
2016 (Mł.)
brak
27. Lasek Anna Stajnia Wilkowo
2016 (Mł.)
brak
28. Leszczyńska Dorota Stajnia Wilkowo
S
brak
29. Leszczyńska Dorota Stajnia Wilkowo
S
brak
30. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
31. Matusiak Aleksandra Stajnia Wilkowo
2012 (Mł.)
brak
32. Matusiak Aleksandra Stajnia Wilkowo
2012 (Mł.)
brak
33. Mielechowicz Agata Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
34. Mielechowicz Agata Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
35. Nisiewicz Ida Sokolnik
2003 (JM.)
Brak
36. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
37. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (Mł.)
Brak
38. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (Mł.)
Brak
39. Pilimon Patrycja Sokolnik
2002 (J.)
brak
40. Powarunas Karolina Stajnia Wilkowo
2009 (Mł.)
brak
41. Powarunas Karolina Stajnia Wilkowo
2009 (Mł.)
brak
42. Sibiga Martyna Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2001 (J.)
O036354
43. Sitkowska Maja Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2001 (J.)
O043438
44. Sochocka Martyna Klub Boreasz
S
O011228
45. Szewczak Aleksandra BPK
2005 (JM.)
O048189
46. Tulisow Nina Bertyn
2004 (JM.)
brak
47. Wiśniowska Natalia Klub Jeździecki Kamińskich
1998 (MJ.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

ARIETA Trakeńska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pigmalion
M: Ajlali
O: Piotr Kasza
B: SK Plękity
brak
2.

5

ARIZONA Kuc Walijski POL 2014 Klacz srokata F: NN
M: Nn
O: Kornelia Piątek
B: NN
Brak
3.

9

BAHIYA Huculska POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Joanna Kijowska-lasek
brak
4.

13

BALBINKA Huculska POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Jarosław Karczyński
brak
5.

15

CERKARIA Trakeńska POL 2005 Klacz inna F: Arianin
M: Cega
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
6.

26

CZAKO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Kołczan
M: Czantoria
O: Martyna Sochocka
B: Martyna Sochocka
K019554 616007600287706
7.

4

DAISY Kuc Walijski POL 2012 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Grzegorz Piątek
B: NN
Brak
8.

23

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
9.

12

GALAHAD Typ Pogrubiony POL 2012 Wałach kara F: Elektor
M: Gryfia
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Dorota Leszczyńska
brak
10.

17

GIGI SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Iluzjon po Luron
M: Gawona po Garantie
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
brak
11.

6

GRACJA Huculska POL 1999 Klacz kara/mk: F: Wicher
M: Gala
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Silarski Franciszek
brak
12.

10

GUCIO Huculska POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Wariant
M: Gracja
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Joanna Kijowska-lasek
brak
13.

7

HUBERT KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: NN
brak
14.

27

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
15.

8

LIBRA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: nn
brak
16.

28

MAGIA Nieznana POL 2005 Klacz kasztanowata F: Cugnot
M: Majka
O: Mirek Kulpiński
B: Mirek Kulpiński
Brak
17.

24

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
O: Teresa Konia
B: Teresa Kozik
brak POL 013 60 00485 05
18.

25

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
19.

22

PROXIMUS SP POL 2005 Ogier gniada F: Burgund
M: Pepsi Cola
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
20.

30

PTYSIA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
O: Rafał Burdzy
B: NN
brak
21.

18

RAFIA Trakeńska POL 2005 Klacz siwa F: Abdullah
M: R-Laydy
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
brak
22.

21

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
23.

19

SUŁTAN X POL 2000 Wałach biała F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
24.

11

SZAKIR Typ Szlachetny POL 1997 Wałach tarantowata F: nn
M: nn
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: nn
brak
25.

20

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
26.

29

WARIACJA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada F: Ajbek
M: Wiroza
O: Justyna Stasiulewicz
B: Kulpiński Mirosław
brak
27.

16

WOGRA Trakeńska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Diagram
M: Walpuria
O: Sk Wiking
B: Sk Wiking
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babska Nikola
Stajnia Wilkowo
HUBERT (7)
2018-08-18
2018-08-18
Babska Nikola
Stajnia Wilkowo
HUBERT (7)
2018-08-18
2018-08-18
Bieniek Kornelia
Stajnia Wilkowo
GALAHAD (12)
2018-08-18
2018-08-18
10
Bieniek Kornelia
Stajnia Wilkowo
GALAHAD (12)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Brocka Zuzanna
Stajnia Wilkowo
SZAKIR (11)
2018-08-18
9
2018-08-18
6
Brocka Zuzanna
Stajnia Wilkowo
SZAKIR (11)
2018-08-18
2018-08-18
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (20)
2018-08-18
Burdzy Weronika
niezrzeszony
PTYSIA (30)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Dąbrowska Paulina
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (20)
2018-08-18
Dworczyk Julia
Klub Jeździecki Kamińskich
ROKI (21)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Filip Karina
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (19)
2018-08-18
Glińska Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (19)
2018-08-18
Głuchowska Hanna
Stajnia Wilkowo
GRACJA (6)
2018-08-18
2018-08-18
Głuchowska Hanna
Stajnia Wilkowo
GRACJA (6)
2018-08-18
2018-08-18
Grabowska Martyna
Stajnia Wilkowo
GUCIO (10)
2018-08-18
2018-08-18
7
Grabowska Martyna
Stajnia Wilkowo
GUCIO (10)
2018-08-18
2018-08-18
Hubacz Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Jabłońska Julia
Stajnia Wilkowo
HUBERT (7)
2018-08-18
2018-08-18
Jabłońska Julia
Stajnia Wilkowo
HUBERT (7)
2018-08-18
2018-08-18
Kasza Natalia
KJ Bertyn Piastowo
ARIETA (14)
2018-08-18
9
2018-08-18
1
Kasza Natalia
KJ Bertyn Piastowo
ARIETA (14)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
LIBRA (8)
2018-08-18
2018-08-18
1
2018-08-18
2018-08-18
1
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
LIBRA (8)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Kozik Julia
Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (24)
2018-08-18
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (23)
2018-08-18
2018-08-18
Lasek Anna
Stajnia Wilkowo
HUBERT (7)
2018-08-18
2018-08-18
Lasek Anna
Stajnia Wilkowo
HUBERT (7)
2018-08-18
2018-08-18
Leszczyńska Dorota
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (9)
2018-08-18
2018-08-18
5
Leszczyńska Dorota
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (9)
2018-08-18
2018-08-18
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (24)
2018-08-18
2018-08-18
Matusiak Aleksandra
Stajnia Wilkowo
GRACJA (6)
2018-08-18
2018-08-18
Matusiak Aleksandra
Stajnia Wilkowo
GRACJA (6)
2018-08-18
2018-08-18
Mielechowicz Agata
Stajnia Wilkowo
GRACJA (6)
2018-08-18
2018-08-18
Mielechowicz Agata
Stajnia Wilkowo
GRACJA (6)
2018-08-18
2018-08-18
Nisiewicz Ida
Sokolnik
MAGIA (28)
2018-08-18
2018-08-18
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (19)
2018-08-18
TRACY (20)
2018-08-18
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DAISY (4)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DAISY (4)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Pilimon Patrycja
Sokolnik
2018-08-18
2018-08-18
Powarunas Karolina
Stajnia Wilkowo
GRACJA (6)
2018-08-18
2018-08-18
Powarunas Karolina
Stajnia Wilkowo
GRACJA (6)
2018-08-18
2018-08-18
Sibiga Martyna
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (25)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Sitkowska Maja
Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
WOGRA (16)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Sochocka Martyna
Klub Boreasz
CZAKO (26)
2018-08-18
2018-08-18
Szewczak Aleksandra
BPK
IRYS (27)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
MAGIA (28)
2018-08-18
Tulisow Nina
Bertyn
GIGI (17)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
RAFIA (18)
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
Wiśniowska Natalia
Klub Jeździecki Kamińskich
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18

Number of Riders: 47

Number of Horses: 27

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-1, WMZJ Olsztyn)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl