Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 08:54:37
2018-08-04 19:19:48
Edyta Łątkowska IRWIS
  • 1x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs - OWST z Jokerem art. 269
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 18:46:49
2018-08-04 18:28:11
Zygmunt Droński NIOBE
  • 1x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 18:46:32
2018-08-04 18:19:34
Patrycja Kruślińska BASZMAG
  • 1x 1/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 18:46:13
2018-08-04 18:13:15
Maria Drońska BASZMAG
  • 1x 1/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 17:54:53
2018-08-04 15:23:40
Maja Sitkowska WOGRA
  • 1x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 08:54:55
2018-08-04 10:31:15
Małgorzata Pasternak HAPPY BOY
  • 1x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs - OWST z Jokerem art. 269
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 10:38:01
2018-08-04 10:30:31
Adam Gospodarczyk VIVARO
  • 2x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 23:35:58
2018-08-03 23:32:51
Nikola Olechowska DRIANA
  • 2x 1/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 23:19:26
2018-08-03 23:17:55
Julia Babiej DAGNY
  • 1x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 23:18:27
2018-08-03 23:17:29
Maja Szyszko DIA
  • 1x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 23:02:09
2018-08-03 20:59:15
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 4/P/Konkurs - OWST z Jokerem art. 269
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 23:23:21
2018-08-03 20:49:38
Aleksandra Hubacz CERKARIA
  • 1x 1/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 23:21:46
2018-08-03 20:40:11
Zuzanna Osmańska WERDANDI
  • 2x 1/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 23:17:41
2018-08-03 20:38:51
Weronika Bieniecka CEMILLA
  • 2x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 23:16:56
2018-08-03 17:43:21
Małgorzata Zdanowicz MAXIMA
  • 1x 4/P/Konkurs - OWST z Jokerem art. 269
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 23:13:21
2018-08-03 13:54:37
Rozalia Lipka LUBLANA
  • 1x 1/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 23:00:09
2018-08-03 13:51:20
Marta Krajnik JAŹWIEC P
  • 1x 1/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 22:59:09
2018-08-03 12:25:39
Krzysztof Żukowski MALACHIT
  • 1x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs - OWST z Jokerem art. 269
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 11:26:26
2018-08-03 11:21:21
Ewelina Zienowicz HALEMBA
  • 1x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/P/Konkurs - OWST z Jokerem art. 269
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 11:26:06
2018-08-03 11:20:55
Ewelina Zienowicz BRAWURA
  • 1x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 08:55:10
2018-08-02 23:46:52
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 1x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 11:24:52
2018-08-02 23:45:35
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 4/P/Konkurs - OWST z Jokerem art. 269
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 08:23:11
2018-08-01 07:15:53
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 4/P/Konkurs - OWST z Jokerem art. 269
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 21:37:06
2018-07-31 20:02:52
Daria Lisowska SARA
  • 2x 1/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:59:22
2018-07-31 10:52:58
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:58:06
2018-07-31 10:36:26
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 1x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:29:50
2018-07-30 19:59:11
Anna Kostka GULIWER
  • 2x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 16:25:13
2018-07-26 09:09:09
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 1/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu S1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiej Julia Stajnia u Doktorka
2. Babiej Julia bpk - Stajnia u Doktorka
2005 (JM.)
O038981
3. Bacewicz Izabela
4. Bąk Magdalena
5. Bejnar Kamila AZS UWM Olsztyn
S
O020492
6. Bieniecka Weronika Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2001 (J.)
brak
7. Czajkowska Paulina
8. Drońska Maria Stajnia Radosty
2005 (JM.)
-
9. Droński Zygmunt Stajnia Radosty
S
-
10. Dudek Kalina
11. Gospodarczyk Adam Niezrzeszony
S
Brak
12. Gurgielewicz Monika
13. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2004 (JM.)
brak
14. Kamińska Aleksandra Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
1997 (MJ.)
O048490
15. Kostka Anna Bertyn Piastowo
S
brak
16. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
17. Krajnik Marta Leśne Zacisze Tynwałd
2005 (JM.)
Brak
18. Kruślińska Patrycja Stajnia Radosty
2004 (JM.)
-
19. Laszecki Adam Baskil Rzeczna
S
O050094
20. Lebiedź Katarzyna Stajnia Huragan
21. Lipka Rozalia Leśne Zacisze Tynwałd
2003 (JM.)
Brak
22. Lisowska Daria -
2003 (JM.)
brak
23. Łątkowska Edyta Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
S
O043430
24. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
25. Mondroch Klaudia bpk
26. Nafalski Maciej
27. Neukirch Jesika Stajnia Koniuczewo
28. Nowicka Maja Makowa Stajnia
29. Olechowska Nikola Stajnia u Doktorka
2003 (JM.)
Brak
30. Osmańska Zuzanna Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2003 (JM.)
brak
31. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
32. Pudlik Magdalena Stajnia Wielowieś
33. Senicic Lena bpk
34. Sienkiewicz Maria
35. Sitkowska Maja Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2001 (J.)
O043438
36. Szwaracka Alicja Stajnia Huragan
37. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
brak
38. Wejngold Anita
39. Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
S
O003853
40. Zienowicz Ewelina Bpk
S
O023664
41. Żukowski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
S
O030951
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

BASZMAG SP POL 1997 Wałach kasztanowata F: Clayton
M: Ballada
O: Zygmunt Droński
B: Stadnina Koni Pępowo
-
2.

1

BITYNIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
O: Grzegorz Twardowski
B: Romanowski Marek
brak POL 007600433508
3.

14

BRAWURA Małopolska POL 2010 Klacz siwa/165 F: Łoskot
M: Bella
O: Ewelina Zienowicz
B: Ewelina Zienowicz
Brak 616006600111010
4.

4

Carmen F:
M:
O:
B:
5.

20

CEMILLA Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Mywill
M: Cygana
O: Henryk Rowicki
B: Henryk Rowicki
brak
6.

22

CERKARIA Trakeńska POL 2005 Klacz inna F: Arianin
M: Cega
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
7.

5

Colorado F:
M:
O:
B:
8.

30

Czakin F:
M:
O:
B:
9.

25

DAGNY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kara/162 F: Etos
M: Dacza
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K021403
10.

39

DECTRA F:
M:
O:
B:
11.

24

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
brak
12.

26

DRIANA Trakenska POL 2008 Klacz gniada/163 F: Bohun
M: Demeter
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K021777
13.

34

Enaj F:
M:
O:
B:
14.

6

Enigma F:
M:
O:
B:
15.

2

GULIWER SP POL 2003 Wałach kara/160 F: nn
M: G
O: xx
B: xx
brak
16.

15

HALEMBA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bianko
M: Hutka
O: Ewelina Zienowicz
B: Pikul Wiesław
K013065 POL006550013408
17.

28

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
Brak
18.

33

Harry F:
M:
O:
B:
19.

32

Huanita F:
M:
O:
B:
20.

38

IRWIS Wielkopolska Poch.trakeńskie POL 09.04.2012 Wałach ciemnogniada/173 F: OLIVIER
M: ILIADA
O: Edyta Łątkowska
B: Stadnina Koni Liski
K023701 616007600220612
21.

13

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
22.

17

JAŹWIEC P Konik Polski POL 2012 Wałach inna/mk: F: Olwin
M: Jadzia P
O: Roman Pesta
B: Stacja Badawcza PAN w Popielnie
Brak 616011060176512
23.

3

Kalif F:
M:
O:
B:
24.

11

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
25.

12

L CALVADOS SON SP POL 2013 Ogier gniada F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
26.

9

LUBICZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K026046
27.

18

LUBLANA SP POL 2003 Klacz gniada F: Arion
M: Lukka
O: Klaudyna Grams
B: Grams
Brak
28.

16

MALACHIT Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Golden Boy
M: Modelka I
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013152
29.

23

MARKIZA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Corde Star
M: Melisa
O: Kamila Bejnar
B: Tadeusz Żukowski
K015005
30.

19

MAXIMA WLKP POL 2006 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013236
31.

7

Mercuccio F:
M:
O:
B:
32.

37

NIOBE Trakeńska POL 2006 Klacz siwa F: Gluosnis
M: Nebraska
O: Zygmunt Droński
B: Zygmunt Droński
-
33.

35

Palatino F:
M:
O:
B:
34.

8

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana F: -
M: -
O: Aleksandra Kamińska
B: -
K025971
35.

10

SARA Typ Szlachetny POL 2009 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Jerzy Romasz
B: Zieliński Krzysztof
brak
36.

31

Stella F:
M:
O:
B:
37.

40

STELLA F:
M:
O:
B:
38.

27

VIVARO Wielkopolska POL 2004 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Alicja Bojar
B: Agnieszka Janus
Brak
39.

21

WERDANDI Trakeńska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Wezyr I (ex. Wezyr)
M: Walgrind
O: Sk Wiking
B: Sk Wiking
brak
40.

29

WOGRA Trakeńska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Diagram
M: Walpuria
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiej Julia
Stajnia u Doktorka
DIA (24)
2018-08-05
8
Babiej Julia
bpk - Stajnia u Doktorka
DAGNY (25)
2018-08-05
17
2018-08-05
3
Bacewicz Izabela
STELLA (40)
2018-08-05
5
Bąk Magdalena
Stella (31)
2018-08-05
11
Bejnar Kamila
AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (23)
2018-08-05
1
2018-08-05
4
Bieniecka Weronika
Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
CEMILLA (20)
2018-08-05
2018-08-05
8
2018-08-05
6
Czajkowska Paulina
Enaj (34)
2018-08-05
2018-08-05
1
Drońska Maria
Stajnia Radosty
BASZMAG (36)
2018-08-05
2018-08-05
28
Droński Zygmunt
Stajnia Radosty
NIOBE (37)
2018-08-05
6
2018-08-05
13
Dudek Kalina
2018-08-05
2018-08-05
2
Gospodarczyk Adam
Niezrzeszony
VIVARO (27)
2018-08-05
21
2018-08-05
30
Gurgielewicz Monika
Huanita (32)
2018-08-05
Hubacz Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2018-08-05
2018-08-05
12
2018-08-05
Kamińska Aleksandra
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
PEPE (8)
2018-08-05
13
2018-08-05
14
2018-08-05
Kostka Anna
Bertyn Piastowo
2018-08-05
22
2018-08-05
18
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LUBICZ (9)
2018-08-05
3
2018-08-05
5
2018-08-05
Krajnik Marta
Leśne Zacisze Tynwałd
2018-08-05
2018-08-05
25
2018-08-05
Kruślińska Patrycja
Stajnia Radosty
BASZMAG (36)
2018-08-05
2018-08-05
7
Laszecki Adam
Baskil Rzeczna
2018-08-05
2018-08-05
9
2018-08-05
7
Lebiedź Katarzyna
Stajnia Huragan
Huanita (32)
2018-08-05
Lipka Rozalia
Leśne Zacisze Tynwałd
LUBLANA (18)
2018-08-05
2018-08-05
2018-08-05
14
Lisowska Daria
-
SARA (10)
2018-08-05
2018-08-05
2018-08-05
2018-08-05
Łątkowska Edyta
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
IRWIS (38)
2018-08-05
15
2018-08-05
7
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2018-08-05
2
2018-08-05
2
Mondroch Klaudia
bpk
Carmen (4)
2018-08-05
2018-08-05
Nafalski Maciej
2018-08-05
10
2018-08-05
26
Neukirch Jesika
Stajnia Koniuczewo
Kalif (3)
2018-08-05
2018-08-05
2018-08-05
Nowicka Maja
Makowa Stajnia
2018-08-05
2018-08-05
Olechowska Nikola
Stajnia u Doktorka
DRIANA (26)
2018-08-05
2018-08-05
Osmańska Zuzanna
Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2018-08-05
2018-08-05
2018-08-05
20
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
JANKES (13)
2018-08-05
3
2018-08-05
4
2018-08-05
5
2018-08-05
2
Pudlik Magdalena
Stajnia Wielowieś
Enigma (6)
2018-08-05
2018-08-05
Senicic Lena
bpk
Harry (33)
2018-08-05
2018-08-05
24
Sienkiewicz Maria
Czakin (30)
2018-08-05
23
2018-08-05
16
2018-08-05
4
Sitkowska Maja
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
WOGRA (29)
2018-08-05
19
2018-08-05
12
2018-08-05
11
Szwaracka Alicja
Stajnia Huragan
Huanita (32)
2018-08-05
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
2018-08-05
2018-08-05
2018-08-05
4
Wejngold Anita
DECTRA (39)
2018-08-05
2018-08-05
27
Zdanowicz Małgorzata
AZS-UWM Olsztyn
MAXIMA (19)
2018-08-05
6
2018-08-05
1
Zienowicz Ewelina
Bpk
BRAWURA (14)
2018-08-05
29
2018-08-05
9
2018-08-05
15
HALEMBA (15)
2018-08-05
1
2018-08-05
8
Żukowski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
2018-08-05
10
2018-08-05
3

Number of Riders: 41

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-1, WMZJ Olsztyn)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl