Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
96 ACCEPTED 2021-05-28 09:17:38
2021-05-28 07:48:43
Robert Musiał ARTEK
  • 2x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
95 ACCEPTED 2021-05-28 06:28:47
2021-05-28 06:26:53
Joanna Zbrojkiewicz HITOKI
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
94 ACCEPTED 2021-05-27 21:39:34
2021-05-27 21:39:34
Maja Dzipanow JE T'AIME
  • 2x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
93 ACCEPTED 2021-05-27 21:39:46
2021-05-27 21:38:01
Maja Kozielska SOHAJ
  • 2x 1REG/40/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2REG/60/Dokładności art.238.1.1
92 ACCEPTED 2021-05-27 21:39:41
2021-05-27 21:37:01
Zuzanna Gromdzka RASEL
  • 2x 1REG/40/Dokładności art.238.1.1
91 ACCEPTED 2021-05-27 22:13:36
2021-05-27 19:24:01
Zuzanna Chodnicka ALEXIS BH
  • 2x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
90 ACCEPTED 2021-05-27 22:13:34
2021-05-27 19:15:41
Amelia Rachubka GODECJA
  • 2x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
89 ACCEPTED 2021-05-27 12:09:43
2021-05-27 12:03:55
Amelia Potejko ADDICTED TO LOVE
  • 1x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
88 ACCEPTED 2021-05-27 12:09:46
2021-05-27 11:55:52
Amelia Potejko RAMBO
  • 1x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
87 ACCEPTED 2021-05-27 11:06:45
2021-05-27 11:06:10
Krzysztof Weka SERPENTYNA
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
86 ACCEPTED 2021-05-27 09:55:41
2021-05-27 09:45:07
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
85 ACCEPTED 2021-05-27 09:55:39
2021-05-27 08:23:14
Gabriela Sukniewicz COCA
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
84 ACCEPTED 2021-05-27 09:55:25
2021-05-27 08:22:13
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 4-OOM/LL/90 kuce/Z oceną stylu jeździca kuce gr A,C - kwalifikacja do OOM (kuce do 140 cm)
  • 2x 17-OOM/LL/90 kuce/Z oceną stylu jeździca kuce gr A,C - kwalifikacjia do OOM
83 ACCEPTED 2021-05-27 08:03:07
2021-05-27 07:12:46
Karol Warecha NOWELIA
  • 2x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2021-05-26 22:38:56
2021-05-26 22:36:32
Małgorzata Warecha JACK BLACK
  • 1x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
81 ACCEPTED 2021-05-27 07:11:53
2021-05-26 14:42:22
Weronika Dargiewicz DUNKA
  • 1x 1REG/40/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2REG/60/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 14REG/40/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15REG/60/Dokładności art.238.1.1
80 ACCEPTED 2021-05-27 10:02:05
2021-05-26 14:35:07
Elena Makarauskene CAMPARI W
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12REG/C/130/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 23REG/N/120/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 25REG/C/130/Zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-05-27 10:02:17
2021-05-26 14:34:30
Elena Makarauskene CAMBODSCHA
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12REG/C/130/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 23REG/N/120/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 25REG/C/130/Zwykły art.238.2.1
78 ACCEPTED 2021-05-26 13:09:54
2021-05-26 12:33:23
Wiktoria Gawrych Jm'07 ANDA
  • 1x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
77 ACCEPTED 2021-05-26 10:38:53
2021-05-26 10:38:27
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 23REG/N/120/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
76 ACCEPTED 2021-05-26 10:08:50
2021-05-26 10:07:31
Wiktoria Rząca LUCKY LUKE
  • 2x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
75 ACCEPTED 2021-05-25 21:13:09
2021-05-25 21:12:28
Małgorzata Zdanowicz MAXIMA
  • 1x 23REG/N/120/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
74 ACCEPTED 2021-05-25 10:54:49
2021-05-25 10:52:46
Zuzanna Juchniewicz POLISA
  • 2x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
73 ACCEPTED 2021-05-25 10:54:47
2021-05-25 08:10:03
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
72 ACCEPTED 2021-05-25 06:46:42
2021-05-24 23:52:18
Natasza Staniewicz VALENCIA
  • 2x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
71 ACCEPTED 2021-05-25 06:46:37
2021-05-24 23:45:17
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 2x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
70 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-27 17:27:00
2021-05-24 21:23:12
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
69 ACCEPTED 2021-05-24 18:37:18
2021-05-24 18:36:53
Małgorzata Bielecka D-MIHRIMAH
  • 1x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
68 ACCEPTED 2021-05-24 09:16:33
2021-05-24 09:02:49
Paweł Turowski SASANKA
  • 2x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2021-05-24 09:16:26
2021-05-24 09:02:02
Paweł Turowski CARIGNAN
  • 2x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
66 ACCEPTED 2021-05-24 09:16:51
2021-05-24 08:07:05
Daniel Garbowski CALIOPE Z
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
65 ACCEPTED 2021-05-24 09:16:12
2021-05-24 08:05:57
Monika Pasik LARRY
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-05-24 09:16:08
2021-05-24 08:04:53
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 12REG/C/130/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
63 ACCEPTED 2021-05-24 09:16:04
2021-05-24 08:03:23
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 13REG/CC/140/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
62 ACCEPTED 2021-05-24 09:16:00
2021-05-24 08:02:54
Monika Pasik CONSTANTIN
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
61 ACCEPTED 2021-05-24 09:15:57
2021-05-24 08:02:23
Monika Pasik CARDENSKY Z
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
60 ACCEPTED 2021-05-24 09:15:53
2021-05-24 08:01:27
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
59 ACCEPTED 2021-05-23 22:34:19
2021-05-23 22:31:25
Antonina Potejko TAJGA
  • 1x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
58 ACCEPTED 2021-05-23 21:52:37
2021-05-23 21:09:23
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 23REG/N/120/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
57 ACCEPTED 2021-05-23 21:52:34
2021-05-23 21:06:24
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
56 ACCEPTED 2021-05-23 21:52:31
2021-05-23 21:05:43
Dominika Hestkowska MARATON
  • 2x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
55 ACCEPTED 2021-05-23 21:52:28
2021-05-23 21:01:20
Dominika Hestkowska CORTINA
  • 2x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2021-05-23 22:34:05
2021-05-23 20:56:59
Karolina Jadach ESTORIL
  • 2x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
53 ACCEPTED 2021-05-23 21:52:14
2021-05-23 18:31:39
Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 23REG/N/120/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
52 ACCEPTED 2021-05-23 21:52:10
2021-05-23 18:30:48
Robert Hestkowski BOLERO
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
51 ACCEPTED 2021-05-23 21:52:04
2021-05-23 17:36:16
Robert Hestkowski PIEROT
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 23REG/N/120/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
50 ACCEPTED 2021-05-23 16:08:15
2021-05-23 12:11:16
Katarzyna Widzińska MIGRIS
  • 2x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-05-22 21:46:50
2021-05-22 21:14:46
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 8-OOM/P/110 DK/Z oceną stylu jeździca - kwalifikacja do OOM
  • 1x 11-OOM/N/120/Z oceną stylu jeździca - kwalifikacja do OOM
  • 1x 21-OOM/P/110 DK/Z oceną stylu jeździca - kwalifikacja do OOM
  • 1x 24-OOM/N/120/Z oceną stylu jeździca - kwalifikacja do OOM
48 ACCEPTED 2021-05-23 21:53:32
2021-05-22 18:13:17
Katarzyna Widzińska PERHAN
  • 2x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-05-23 21:54:24
2021-05-22 18:12:47
Katarzyna Widzińska DEGAS
  • 2x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
46 ACCEPTED 2021-05-22 21:46:40
2021-05-22 14:23:33
Kinga Wójcicka PORSHE
  • 1x 1REG/40/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2REG/60/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 14REG/40/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15REG/60/Dokładności art.238.1.1
45 ACCEPTED 2021-05-25 16:49:44
2021-05-20 21:39:25
Inez Grochala NE-FLIKA
  • 1x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2021-05-20 20:26:53
2021-05-20 20:19:23
Rūtenis Zakarevičius ELDA
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 23REG/N/120/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
43 ACCEPTED 2021-05-20 20:26:39
2021-05-20 19:26:11
Austė Latkauskaitė BONAPARDAS
  • 1x 1REG/40/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2REG/60/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15REG/60/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
42 ACCEPTED 2021-05-20 20:09:26
2021-05-20 18:04:24
Ieva Brazytė PRETTY PERFECT
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
41 ACCEPTED 2021-05-20 20:23:02
2021-05-20 16:19:54
Izabela Sigillewska KIATO
  • 2x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
40 ACCEPTED 2021-05-20 08:01:24
2021-05-19 21:02:40
Julia Rekuć KWINTA
  • 1x 1REG/40/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2REG/60/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 14REG/40/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15REG/60/Dokładności art.238.1.1
39 ACCEPTED 2021-05-20 08:01:29
2021-05-19 21:01:59
Klara Rekuć PALERMO
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
38 ACCEPTED 2021-05-28 20:18:54
2021-05-19 14:50:49
Diana Subačiūtė UPSILON
  • 1x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
37 ACCEPTED 2021-05-28 20:18:08
2021-05-19 14:49:36
Diana Subačiūtė NEKTON BOY
  • 1x 2REG/60/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
36 ACCEPTED 2021-05-28 20:17:45
2021-05-19 14:48:52
Diana Subačiūtė FIFTY FIFTY NSO
  • 1x 2REG/60/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
35 ACCEPTED 2021-05-28 20:17:03
2021-05-19 14:47:37
Nerijus Šipaila GERONIMO
  • 1x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
34 ACCEPTED 2021-05-28 20:15:12
2021-05-19 14:46:39
Nerijus Šipaila CON X
  • 1x 12REG/C/130/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 25REG/C/130/Zwykły art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-05-28 20:12:59
2021-05-19 14:45:43
Nerijus Šipaila BLANCH
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-05-28 20:11:56
2021-05-19 14:44:49
Nerijus Šipaila DESPERADOS Z
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
31 ACCEPTED 2021-05-28 20:10:52
2021-05-19 14:43:27
Nerijus Šipaila DANCER GS Z
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 23REG/N/120/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
30 ACCEPTED 2021-05-19 13:43:15
2021-05-19 09:35:32
Džordana Urmanavičiūtė CONRADAS
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
29 ACCEPTED 2021-05-19 09:16:20
2021-05-18 22:38:45
Augustė Rudžianskaitė CONRADAS
  • 1x 1REG/40/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 14REG/40/Dokładności art.238.1.1
28 ACCEPTED 2021-05-19 09:16:15
2021-05-18 22:03:31
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 8-OOM/P/110 DK/Z oceną stylu jeździca - kwalifikacja do OOM
  • 1x 11-OOM/N/120/Z oceną stylu jeździca - kwalifikacja do OOM
  • 1x 21-OOM/P/110 DK/Z oceną stylu jeździca - kwalifikacja do OOM
  • 1x 24-OOM/N/120/Z oceną stylu jeździca - kwalifikacja do OOM
27 ACCEPTED 2021-05-19 09:16:10
2021-05-18 22:01:46
Karolina Zielonka CINDIRELLA
  • 1x 8-OOM/P/110 DK/Z oceną stylu jeździca - kwalifikacja do OOM
  • 1x 11-OOM/N/120/Z oceną stylu jeździca - kwalifikacja do OOM
  • 1x 21-OOM/P/110 DK/Z oceną stylu jeździca - kwalifikacja do OOM
  • 1x 24-OOM/N/120/Z oceną stylu jeździca - kwalifikacja do OOM
26 ACCEPTED 2021-05-21 08:09:58
2021-05-18 21:08:06
Karolina Šalčiūtė CALLISTOS CASPER
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 23REG/N/120/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
25 ACCEPTED 2021-05-21 08:10:12
2021-05-18 21:06:45
Karolina Šalčiūtė BOURBON II
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22REG/P/110/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-05-18 21:07:14
2021-05-18 21:05:58
Rusnė Puidokaitė CAMEY DE COUER
  • 1x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 16REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
23 ACCEPTED 2021-05-18 20:33:07
2021-05-18 20:26:58
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 12REG/C/130/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 13REG/CC/140/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 25REG/C/130/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 26REG/CC/140/Zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-05-18 20:25:40
2021-05-18 20:25:12
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 12REG/C/130/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 13REG/CC/140/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 25REG/C/130/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 26REG/CC/140/Zwykły art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-05-18 18:51:29
2021-05-18 18:45:59
Alicja Kluczek WINNETOU
  • 2x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
20 ACCEPTED 2021-05-18 18:46:04
2021-05-18 10:53:35
Kalina Szczubełek KARIM
  • 1x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2021-05-20 14:39:51
2021-05-18 09:24:09
Dangis Rakauskas CORAZON NW
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-05-18 20:15:34
2021-05-18 09:16:01
Julia Regucka LA PALMA
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-05-18 20:15:56
2021-05-18 09:11:43
Julia Regucka UTRATA
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
16 ACCEPTED 2021-05-18 20:16:27
2021-05-18 09:09:51
Julia Regucka COLE PORTER
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-05-20 14:39:56
2021-05-18 09:01:25
Dangis Rakauskas DIEGO
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
14 ACCEPTED 2021-05-18 20:18:37
2021-05-18 08:58:47
Amelia Szczupakowska CORMINTTA
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-05-18 20:18:52
2021-05-17 14:37:05
Dangis Rakauskas VERMONT
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2021-05-18 20:19:10
2021-05-17 14:28:25
Dangis Rakauskas C UTRECHT
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-05-15 18:03:57
2021-05-15 17:56:30
Angelika Sokołowska GET READY
  • 2x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-05-14 08:09:03
2021-05-14 08:08:29
Kornelia Kostrzewa DRAGON
  • 2x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2021-05-14 08:08:57
2021-05-14 08:07:33
Alicja Bojarowska GREY
  • 2x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2021-05-14 07:48:29
2021-05-13 21:54:15
Antonina Jaworska FAJNA
  • 2x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 20REG/L1/105/Zwykły art.238.2.1
7 ACCEPTED 2021-05-02 22:57:40
2021-05-02 18:53:29
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-05-02 22:57:37
2021-05-02 18:52:30
Paweł Kaliciński DISCOVER-S
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12REG/C/130/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
5 ACCEPTED 2021-05-02 22:57:33
2021-05-02 18:51:15
Zofia Migdalska WIWIANA
  • 1x 3REG/MINI LL/80/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
4 ACCEPTED 2021-05-02 22:57:30
2021-05-02 18:50:27
Aneta Smaga CALGARY PJ
  • 2x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
3 ACCEPTED 2021-05-02 22:57:27
2021-05-02 18:50:00
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
2 ACCEPTED 2021-05-24 16:22:56
2021-05-02 18:49:09
Maja Ślepska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 5REG/LL/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7REG/L/100/Zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2021-05-02 22:57:21
2021-05-02 18:48:37
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 9REG/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10REG/N/120/Zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejczyk ADA
2. Bielecka Małgorzata Klub Jeździecki ,,u Doktorka
S
O038984
3. Bojarowska Alicja Stajnia u Tarnowskich
2003 (J.)
O054559
4. Brazyt? Ieva Marvel?s žirgynas
S
-
5. Chodnicka Zuzanna Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
2007 (JM.)
O064021
6. Dargiewicz Anna BPK - PDL
S
O001421
7. Dargiewicz Weronika niezrzeszona
2007 (JM.)
0062799
8. De Raad Ida Jeździecki Klub Sportowy Equita
2003 (J.)
O035650
9. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O042395
10. Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
S
O056037
11. GARBOWSKI Daniel
12. Gawrych Jm'07 Wiktoria Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2007 (JM.)
Brak
13. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
14. Grochala Inez KJ Stado Kętrzyn
2007 (JM.)
Brak
15. Gromdzka Zuzanna BPK
2010 (Mł.)
BRAK
16. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
17. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
18. Jadach Karolina LKJ w Gałkowie
S
O021911
19. Jaworska Antonina Klub Sportowy Pieńki
2007 (JM.)
O038162
20. Juchniewicz Zuzanna Hippika Tomaszkowo
2003 (J.)
O029249
21. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
22. Klimczak Martyna St. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
23. Kluczek Alicja Bpk
2007 (JM.)
Brak
24. Korybska Martyna
25. Kostrzewa Kornelia Stajnia u Tarnowskich
2002 (MJ.)
O053279
26. Kozielska Maja BPK
2010 (Mł.)
brak
27. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
28. Latkauskait? Aust? Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
2008 (JM.)
None
29. Makarauskene Elena BHVŽAA
S
10079996
30. Matulewicz Julia
31. Migdalska Zofia St. Warszawski KJ
2008 (JM.)
O058315
32. Musiał Robert Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
Brak
33. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
34. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
35. Pieniążek Monika Bez Przynależności Klubowej
S
O025863
36. Potejko Amelia LKJ w Gałkowie
2006 (JM.)
O046742
37. Puidokait? Rusn? NSO Sport Horses
2005 (J.)
none
38. Rachubka Amelia Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
2005 (J.)
O057678
39. Rakauskas Dangis W-MZHK
S
O051030
40. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (MJ.)
O028040
41. Rekuć Julia Klub Jeździecki Żarnowo
2006 (JM.)
0047043
42. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
O035620
43. Rudžianskait? August? K. Šalči?t?s ?kis
2008 (JM.)
N?ra
44. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (JM.)
O044241
45. Rząca Wiktoria LKJ w Gałkowie
2004 (J.)
brak
46. Šalči?t? Karolina NSO Sport Horses
S
none
47. Sigillewska Izabela KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2004 (J.)
O039647
48. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
49. Ślepska Maja Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2002 (MJ.)
brak
50. Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn
S
O028984
51. Sobolewska Wiktoria
52. Sokołowska Angelika KS AZS UWM
S
O013174
53. Staniewicz Natasza BPK
2008 (JM.)
brak
54. Subači?t? Diana NSO Sport Horses
S
Lithuania
55. Sukniewicz Gabriela KS Marel Team
2007 (JM.)
brak
56. Szczubełek Kalina BPK
2008 (JM.)
O060140
57. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (JM.)
O035615
58. Szymborska Wiktoria
59. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
60. Turowski Paweł bpk
S
O028968
61. Urmanaviči?t? Džordana K. Šalči?t?s ?kis
S
N?ra
62. Warecha Karol Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O063918
63. Warecha Małgorzata Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O007552
64. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O059161
65. Widzińska Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
S
O008883
66. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
67. Witkowska-Marel Elżbieta
68. Wójcicka Kinga Klub Jeździecki Żarnowo
2006 (JM.)
brak
69. Wyszomirski Paweł LKJ w Gałkowie
S
O040782
70. Zakarevičius R?tenis Kauno r. Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2000 (MJ.)
Ne
71. Zawistowska Patrycja
72. Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
S
O002137
73. Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
S
O003853
74. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (JM.)
O042811
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

94

ADDICTED TO LOVE Szlachetna Półkrew POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Landor
M: Adena
K011107 11446
2.

101

ALEXIS BH SP POL 2013 klacz gniada/- F: Elf
M: Afrodyta BH
K028310 616007661402213
3.

85

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
Brak 616 006 58 05182 11
4.

103

ARTEK SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Lasko
M: Artemida
Brak 616009510062413
5.

65

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
6.

67

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
7.

1

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
8.

39

BLANCH HOLST GER 2016 stallion bay/170 F: Barcley
M: Leslie
none DE421000126216
9.

59

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
K028275 -
10.

43

BONAPARDAS BALTIC HANNOVER LTU 2012.04.13 gelding white/170 F: Bacardi
M: Holandia
LTU006490044012 022038
11.

109

BOUNTY F:
M:
12.

37

BOURBON I HOLST GER 2014 Gelding other/none F: Baracuda
M: Quintero
none none
13.

30

BOURBON II HOLST GER 2015 Gelding chestnut/172 F: Baracuda
M: Bailey II
DE421000110315 DE421000110315
14.

117

BRITA F:
M:
15.

9

C UTRECHT SP POL 06-06-2015 Wałach kasztanowata/170 F: Elvaro / Calvaro Z
M: C Utopia / Wizzerd
K026915 616009510294015
16.

4

CALGARY PJ HANOWERSKA POL 2008 klacz siwa/180 F: Gardefee
M: Calme
K019409 DE431316575308
17.

47

CALIOPE Z Z POL 2015 klacz gniada/178 F: Calvaro Z / Caletto I
M: Castanea Z / Caretano Z
K029344 056015Z55694015
18.

31

CALLISTOS CASPER HOLST GER 2013 Wałach gniada F: Casalito
M: Utlande II
DE421000138313
19.

86

CAMBODSCHA HANN GER 2014 kumel? b?ra/165 F: Chatender
M: Cara Mia
DE 431310706014 2764313107060149
20.

29

CAMEY DE COUER HOLSTEINER GER 2011 mare bay/164 F: Coupe de Coeur
M: Lecina
DE421000265211 DE421000265211
21.

87

CAMPARI W WESTFALIAN LTU 2009 Klacz gniada/172 F: Caproni
M: Ololique
DE441411355209 DE441411355209 105EW98
22.

68

CARDENSKY Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Definitely / Cardento
K029341 056015Z55694416
23.

73

CARIGNAN SP POL 2015 wałach siwa/167 F: Colox cup
M: Cenzura
K031463 616009600213115
24.

17

CARISSIMA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Arezzo VDL KWPN / Chin Chin
M: C Foegandra KWPN/ Carambole KWPN
K026924 616009510134714
25.

96

CHALET'S CALINKA HAN POL 2010 klacz gniada/165 F: Chalet
M: Athena
brak DE431311000510
26.

3

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 wałach kasztanowata/1 F: Zinedine
M: Red Allegra
K028183 616009661355214
27.

32

CINDIRELLA SP POL 2012 klacz siwa/162 F: Casino L / Cassiano
M: Costa Rica L / Wessex
K026518 616009610209612
28.

91

COCA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: Almanzor L
M: Cuntitis
K028674 616009600200615
29.

104

CODY F:
M:
30.

16

COLE PORTER SP POL 2015 wałach gniada/163 F: F-One USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026913 616009510293715
31.

84

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
32.

38

COME ON HOLST GER 2016 stallion dark bay/none F: Comme Il Faut
M: none
none none
33.

107

CON X F:
M:
34.

112

CON X HOLST GER 2011 gelding bay/170 F: none
M: none
none 056007000155710
35.

21

CONRADAS BH LTU 2008 kastratas b?ra/.. F: ..
M: ..
N?ra 020511
36.

69

CONSTANTIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: C Tarnawa / Wizzerd Wv
K029338 616009600126916
37.

20

CORAZON SP POL 2017 ogier siwa/170 F: VINGINO
M: CONELIA
K031969 616009510033117
38.

13

CORAZZI SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Cornelia / Eldorado Van De Zeshoek
K029684 616009510151816
39.

11

CORMINTTA HOL. POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint
M: Katonka VI
K023021 DE421000343410
40.

27

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
Ne DE 456560006813
41.

70

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
42.

62

CORTINA SP POL 2017 klacz gniada/159 F: Hipoidas
M: Conti
brak brak
43.

71

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
44.

76

D-MIHRIMAH TRAKEŃSKA POL 2016 klacz gniada/163 F: LINTON
M: D-KORE
K029247 616003010081516
45.

105

DAKOTA F:
M:
46.

41

DANCER GS Z ZANG LUX 2015 stallion bay/167 F: Diamant De Semilly
M: Tabaluna
056015Z55825315 None
47.

42

DANCER R F:
M:
48.

45

DEGAS TRAKEŃSKA POL 2017 ogier ciemnogniada/Brak F: Hipoidas
M: Demeter
K031620 616 003 01 00856 17
49.

40

DESPERADOS Z ZANG BEL 2016 stallion black/mk:mk:mk:m F: Dominator 2000 Z
M: Jordana
none 056015Z55506016
50.

111

DIAUS Z F:
M:
51.

12

DIEGO SP POL 2017 ogier gniada/165 F: GRANDORADO
M: E FEU D'HIVER
K031970 616 009 51 01058 17
52.

6

DISCOVER-S KWPN NED 2008 wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
K018315 528003000805374
53.

24

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/180 F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
K013529 POL007600101503
54.

88

DUNKA WLKP POL 2006 klacz siwa/164cm F: Dragon
M: Dusia
brak POL007590164904
55.

60

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
56.

64

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 Brak
57.

53

ELDA Lietuvos Jojamasis LTU 2015 Mare darkbay/167 F: Capo
M: Ela
None None
58.

15

EPIKA SP POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: EMIR R
M: ERUPCJA
K030457 616009510151316
59.

61

ESTORIL WLKP POL 2016 wałach siwa/170 F: Bankiet
M: Eminencja
K030526 616007610036416
60.

22

FAJNA KWPN POL 2010 klacz kasztanowata/162 F: Zippo
M: Ines
K019691 528003201012133
61.

36

FIFTY FIFTY NSO BH LTU 2017 mare grey/none F: Candidus
M: Wanda
none none
62.

108

GERMINO F:
M:
63.

110

GERONIMO F:
M:
64.

113

GERONIMO POLSKA POL 2016 stallion dark bay/none F: Castle Rock
M: Gracenta/Graf Top
none none
65.

25

GET READY WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/163 F: Rash /
M: Grejsa / Ajbek
K025546 616007600054414
66.

100

GODECJA WLKP POL 2006 klacz ciemnogniada/- F: Quamiro
M: Gardenia
K012004 brak
67.

92

GRAND S WLKP. POL 2012 wałach siwa/168 F: Cefal
M: Grosetta
K021238 616007660681012
68.

23

GREY SP POL 2008 Wałach gniada F: Alamos
M: Goyja
K014107
69.

7

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Wałach siwa/1 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
K018949 528003201103255
70.

102

HITOKI HOL POL 2014 ogier siwa/162 F: Hickstead
M: Vernisage/Catoki
KO26051 DE421000548914
71.

28

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
Ne 528003201204834
72.

83

JACK BLACK - POL 2010 wałach skarogniada/167 F: Jack Daniels
M: Jasmina
K031705 616999600313410
73.

97

JE T'AIME SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Kilian 38 /
M: Jemioła /
K028189 616009600113114
74.

114

Kakao F:
M:
75.

8

KARIM SP POL 2008 wałach skarogniada/162 F: Haracz
M: Kira
K031769 616013600465308
76.

52

KIATO SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: nn / nn
M: Karaoke / Burgund
K027051 616999510373312
77.

49

KWINTA SP POL 2012 klacz gniada/173 F: Nippon
M: Kapri
K031558 616009510373012
78.

19

LA PALMA SP POL 2016 klacz kasztanowata/161 F: UKATO
M: LA PRINCESSA
K030456 616009510153816
79.

72

LARRY KWPN NED 2016 wałach gniada/168 F: Harley VDL / Heatbreaker
M: Corlande / Vingino
K029437 528210004337733
80.

116

LEXY F:
M:
81.

14

LIRA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: CHAMAN
M: LIBERIA
K029686 616009510293315
82.

2

LIRYKA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
K025944 616009510237714
83.

82

LUCKY LUKE Pełna Krew Angielska POL 2013 wałach ciemnogniada/162 F: ROULETTE
M: LORENA
K023182 1111
84.

63

MARATON Szlachetna Półkrew POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Tjungske / Carthago Z
M: Mazepa / Le Voltaire
K030664 616009600060516
85.

81

MAXIMA WLKP POL 2006 Klacz inna F: Corde Star
M: Melisa
K013236
86.

56

MIGRIS TRAKEŃSKI POL 2015 wałach kara/Brak F: Cedrus
M: M-Dolina
K029248 POL 732 01 00727 15
87.

79

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
88.

44

NE-FLIKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz siwa/166 F: Nadir
M: Dracena
K029560 6160095102087
89.

35

NEKTON BOY HOLST GER 2017 gelding bay/170 F: Nekton
M: Vinara/Quinar
Lithuania none
90.

89

NOWELIA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz ciemnokasztanowata/171 F: Barasz
M: Nagwiazdka
K026158 POL007600157406
91.

50

PALERMO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/164 F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
K022528 POL 009 51 04963 08
92.

46

PERHAN WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/173 F: Hipoidas
M: Parleza
K031619 616007600164617
93.

58

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
94.

80

POLISA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/170 F: Lissaro
M: Poezja
K027693 616007520047215
95.

54

PORSHE Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 wałach gniada/166 F: nn
M: nn
brak 616999510432511
96.

48

PRESJA WLKP POL 2006 klacz kara/168 F: Wektor / Aspirant
M: Peonia / Pekin
K011036 POL007600012106
97.

115

PRESTIGE F:
M:
98.

51

PRETTY PERFECT BH LTU 2014 gelding dark chestnut/166 F: Pronto DE
M: LYRA
LTU006490059714 033204
99.

90

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Galant /
M: Różyczka /
K029597 616013590150616
100.

95

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 wałach gniada/167 F: Jegier
M: Renoma
K011027 POL 009 53 01387 06
101.

98

RASEL KUC WALIJSKI POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:136 F: Zefir
M: Mini Hoeve's Ryanca
brak 616013670071813
102.

77

ROCKEFELLER SP POL 2012 wałach siwa/172 F: Cap De B'neville /
M: Rafia / Abdullah
K023459 616009600155412
103.

74

SASANKA SP POL 2012 Klacz gniada F: etos
M: santa barbara
0
104.

93

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: In Camera / Sadlers Wells
M: Szeroka Polana / Zafonium
K029119 616POL13008121T
105.

99

SOHAJ NN POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
brak 203011997177610
106.

66

TAJGA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz siwa/155 F: Meteor
M: Tara
brak 616 009 59 00856 14
107.

75

UNGARO DE LA POMME SF POL 2008 wałach gniada/166 F: Crown Z / Carthago
M: Nais De La Pomme / Darco
brak 25000108787592T
108.

34

UPSILON HOLST LTU 2017 gelding bay/none F: Uriko
M: Zoe De Ravel/Quidam De Ravel
Lithuania none
109.

18

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: VITTORIO / CALIPPO
M: CASSARA / UTOPIE
K026922 616 009 51 01356 14
110.

78

VALENCIA AES POL 2002 klacz gniada/166 F: DICK Z (AES)
M: SAFIER (AES)/OMNISTAR (AES)
Brak 02008427
111.

10

VERMONT SP POL 2016 wałach gniada/165 F: QUALITY TIME
M: V CEDDAH LALAN
K028743 616 009 51 01849 16
112.

55

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
113.

106

VHS CASTELLA HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz kara/173 F: CASTELAN 2
M: ARANKA
K028374
114.

33

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro / Calato
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110
115.

26

WINNETOU KWPN POL 2003 wałach gniada/175 F: Rhodium
M: Pera
5280030301933 528003
116.

5

WIWIANA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Salomon
M: Witara
K028201 616009640044515
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejczyk ADA
BRITA (117)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Bielecka Małgorzata
Klub Jeździecki ,,u Doktorka
2021-05-29
10
2021-05-30
17
2021-05-30
2021-05-29
1
Bojarowska Alicja
Stajnia u Tarnowskich
GREY (23)
2021-05-30
1
2021-05-30
2021-05-29
3
Brazyt? Ieva
Marvel?s žirgynas
2021-05-29
11
2021-05-30
3
100
2021-05-30
17
Chodnicka Zuzanna
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
ALEXIS BH (101)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
15
Dargiewicz Anna
BPK - PDL
2021-05-30
23
2021-05-29
5
2021-05-29
2021-05-30
9
Dargiewicz Weronika
niezrzeszona
DUNKA (88)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
8
De Raad Ida
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
25
2021-05-30
21
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2021-05-29
1
200
2021-05-30
1
200
2021-05-29
3
50
2021-05-29
2021-05-30
2
150
2021-05-30
14
Garbowski Daniel
LKJ GAŁKWO
2021-05-30
13
2021-05-29
7
2021-05-29
11
2021-05-30
20
2021-05-30
12
GARBOWSKI Daniel
DIAUS Z (111)
2021-05-29
10
2021-05-29
2021-05-30
18
2021-05-30
Gawrych Jm'07 Wiktoria
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
ANDA (85)
2021-05-30
1
2021-05-30
22
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2021-05-29
4
2021-05-29
2
2021-05-30
4
2021-05-30
2
2021-05-29
1
350
2021-05-29
1
2021-05-30
1
350
2021-05-30
1
350
Grochala Inez
KJ Stado Kętrzyn
2021-05-29
9
2021-05-29
2021-05-29
13
Gromdzka Zuzanna
BPK
RASEL (98)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
CORTINA (62)
2021-05-29
6
2021-05-29
13
2021-05-30
19
2021-05-30
MARATON (63)
2021-05-30
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
7
2021-05-29
2021-05-29
4
2021-05-30
13
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
PIEROT (58)
2021-05-29
3
100
2021-05-30
5
2021-05-29
2
250
BOLERO (59)
2021-05-29
15
2021-05-29
9
2021-05-30
8
2021-05-29
5
2021-05-29
14
2021-05-30
14
Jadach Karolina
LKJ w Gałkowie
ESTORIL (61)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
5
2021-05-30
Jaworska Antonina
Klub Sportowy Pieńki
FAJNA (22)
2021-05-30
14
2021-05-30
18
2021-05-29
2
2021-05-29
4
Juchniewicz Zuzanna
Hippika Tomaszkowo
POLISA (80)
2021-05-30
10
2021-05-30
Kaliciński Paweł
St. Warszawski KJ
2021-05-29
12
2021-05-29
3
150
2021-05-30
3
2021-05-30
2
2021-05-29
1
2021-05-29
11
2021-05-30
3
Klimczak Martyna
St. Warszawski KJ
BETINA (1)
2021-05-29
4
2021-05-29
18
2021-05-30
7
2021-05-30
6
Kluczek Alicja
Bpk
2021-05-29
6
2021-05-30
5
Korybska Martyna
2021-05-30
3
2021-05-30
Kostrzewa Kornelia
Stajnia u Tarnowskich
DRAGON (24)
2021-05-30
4
2021-05-30
2021-05-29
1
Kozielska Maja
BPK
SOHAJ (99)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
COLI (84)
2021-05-30
4
2021-05-30
20
Latkauskait? Aust?
Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
1
2021-05-29
1
Makarauskene Elena
BHVŽAA
2021-05-29
15
2021-05-29
2021-05-30
7
2021-05-30
6
2021-05-29
13
2021-05-29
2021-05-30
9
2021-05-30
2
200
Matulewicz Julia
CODY (104)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
8
2021-05-30
5
Migdalska Zofia
St. Warszawski KJ
2021-05-29
1
2021-05-29
2021-05-30
12
2021-05-30
26
Musiał Robert
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
ARTEK (103)
2021-05-29
5
2021-05-29
10
Olesiński Mariusz
UKS Volteo
2021-05-29
16
2021-05-29
2021-05-30
23
2021-05-30
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
2021-05-29
7
2021-05-29
8
2021-05-29
2021-05-30
4
2021-05-30
8
2021-05-29
2
2021-05-29
6
CORSIMO (70)
2021-05-29
2021-05-30
CRISTAL (71)
2021-05-29
6
2021-05-30
6
LARRY (72)
2021-05-29
19
2021-05-29
12
2021-05-30
8
2021-05-30
15
Pieniążek Monika
Bez Przynależności Klubowej
GRAND S (92)
2021-05-29
18
2021-05-29
19
2021-05-30
10
2021-05-30
18
Potejko Amelia
LKJ w Gałkowie
2021-05-30
1
2021-05-30
20
RAMBO (95)
2021-05-30
1
2021-05-30
11
Puidokait? Rusn?
NSO Sport Horses
2021-05-29
17
2021-05-30
1
2021-05-29
17
2021-05-30
1
Rachubka Amelia
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
GODECJA (100)
2021-05-29
1
2021-05-29
13
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Rakauskas Dangis
W-MZHK
2021-05-29
14
2021-05-29
8
2021-05-30
17
2021-05-30
11
VERMONT (10)
2021-05-29
19
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
DIEGO (12)
2021-05-29
9
2021-05-29
2021-05-30
15
2021-05-30
CORAZON (20)
2021-05-29
13
2021-05-29
2021-05-30
9
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2021-05-29
17
2021-05-29
5
2021-05-30
5
2021-05-30
15
UTRATA (18)
2021-05-29
2
200
2021-05-29
6
2021-05-30
1
250
2021-05-30
1
2021-05-29
17
2021-05-29
2021-05-30
6
2021-05-30
Rekuć Julia
Klub Jeździecki Żarnowo
KWINTA (49)
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
Rekuć Klara
Klub Jeździecki Żarnowo
PALERMO (50)
2021-05-29
15
2021-05-30
2021-05-29
2021-05-30
Rudžianskait? August?
K. Šalči?t?s ?kis
2021-05-29
8
2021-05-30
1
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
VERONA (55)
2021-05-29
2
2021-05-29
2
2021-05-30
2
2021-05-30
5
Rząca Wiktoria
LKJ w Gałkowie
2021-05-29
14
2021-05-29
2021-05-30
13
2021-05-30
Šalči?t? Karolina
NSO Sport Horses
2021-05-29
8
2021-05-29
16
2021-05-30
20
2021-05-29
10
2021-05-29
10
2021-05-30
22
2021-05-30
12
Sigillewska Izabela
KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
KIATO (52)
2021-05-30
11
2021-05-30
11
2021-05-29
13
2021-05-29
1
Šipaila Nerijus
NSO Sport Horses
BLANCH (39)
2021-05-29
7
2021-05-29
3
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
16
2021-05-29
4
2021-05-29
9
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
19
2021-05-29
17
2021-05-29
13
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
19
CON X (107)
2021-05-29
5
GERONIMO (110)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
16
CON X (112)
2021-05-29
2021-05-30
2
250
GERONIMO (113)
2021-05-29
2021-05-29
Ślepska Maja
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2021-05-29
4
2021-05-29
2021-05-30
2
2021-05-30
7
Smaga Aneta
KJ Plejada Tarczyn
2021-05-29
16
2021-05-29
2021-05-30
21
2021-05-30
Sobolewska Wiktoria
BOUNTY (109)
2021-05-30
16
2021-05-30
1
Sokołowska Angelika
KS AZS UWM
2021-05-29
2021-05-30
8
Staniewicz Natasza
BPK
2021-05-30
11
2021-05-30
11
2021-05-29
13
2021-05-29
1
Subači?t? Diana
NSO Sport Horses
UPSILON (34)
2021-05-29
1
2021-05-29
12
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
24
2021-05-29
7
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-29
8
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
1
2021-05-30
6
Sukniewicz Gabriela
KS Marel Team
COCA (91)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
Szczubełek Kalina
BPK
KARIM (8)
2021-05-29
1
2021-05-29
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
10
2021-05-30
1
Szymborska Wiktoria
LEXY (116)
2021-05-30
2021-05-30
10
Tomaszewska Paulina
JKS U Robsonów
ASTERIX (65)
2021-05-29
1
300
2021-05-30
4
Turowski Paweł
bpk
2021-05-30
21
2021-05-30
SASANKA (74)
2021-05-30
10
2021-05-30
Urmanaviči?t? Džordana
K. Šalči?t?s ?kis
2021-05-29
12
2021-05-30
11
Warecha Karol
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
NOWELIA (89)
2021-05-30
9
2021-05-30
Warecha Małgorzata
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
2021-05-30
22
2021-05-30
Weka Krzysztof
LKJ w Gałkowie
2021-05-29
7
2021-05-29
18
2021-05-30
19
2021-05-30
Widzińska Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
DEGAS (45)
2021-05-30
11
2021-05-30
2021-05-29
2
150
2021-05-29
PERHAN (46)
2021-05-30
12
2021-05-30
2021-05-29
15
2021-05-29
MIGRIS (56)
2021-05-30
14
2021-05-30
2021-05-29
14
2021-05-29
Witkowska Maja
KS Marel Team
2021-05-29
2
2021-05-29
1
Witkowska-Marel Elżbieta
Kakao (114)
2021-05-30
27
2021-05-30
PRESTIGE (115)
2021-05-30
3
50
2021-05-30
Wójcicka Kinga
Klub Jeździecki Żarnowo
PORSHE (54)
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-29
1
2021-05-30
11
Wyszomirski Paweł
LKJ w Gałkowie
PRESJA (48)
2021-05-29
2021-05-30
24
Zakarevičius R?tenis
Kauno r. Dziudo ir jojimo sporto mokykla
ELDA (53)
2021-05-29
3
2021-05-29
16
2021-05-30
18
2021-05-30
17
Zawistowska Patrycja
DAKOTA (105)
2021-05-29
9
2021-05-29
8
2021-05-30
1
2021-05-30
4
Zbrojkiewicz Joanna
Indeco Szarek
HITOKI (102)
2021-05-29
Zdanowicz Małgorzata
AZS-UWM Olsztyn
MAXIMA (81)
2021-05-30
16
Zielonka Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
2021-05-29
4
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
16
WESTA (33)
2021-05-29
2
2021-05-29
3
2021-05-30
13

Number of Riders: 74

Number of Horses: 116

The sum of prizes: 3 650.00

Competition results developed by: J. Michalski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-1, J.Michalski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl