Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
73 ACCEPTED 2021-05-07 17:38:43
2021-05-07 17:20:21
Dorota Kurzyp CHALET'S CALINKA
  • 1x 11/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
72 ACCEPTED 2021-05-07 14:42:44
2021-05-07 14:41:54
Monika Krupińska SZANTA
  • 1x 12/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2021-05-07 13:36:14
2021-05-07 13:33:48
Wiktoria Gawrych Jm'07 ANDA
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1
70 ACCEPTED 2021-05-07 07:23:37
2021-05-07 06:24:24
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 16/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
69 ACCEPTED 2021-05-07 07:23:40
2021-05-07 06:23:16
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
68 ACCEPTED 2021-05-06 22:40:59
2021-05-06 22:40:39
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 16/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
67 ACCEPTED 2021-05-06 22:40:10
2021-05-06 22:39:35
Weronika Winkler CYRANECZKA
  • 1x 2/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
66 ACCEPTED 2021-05-06 22:17:20
2021-05-06 22:16:27
Monika Dudkowska SORENTO
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
65 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2021-05-06 21:33:37
2021-05-06 21:32:32
Karol Warecha NOWELIA
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2021-05-06 20:42:50
2021-05-06 20:39:49
Julia Babiej JUST DO IT
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1
63 ACCEPTED 2021-05-06 20:42:54
2021-05-06 20:39:10
Julia Babiej PANDORA
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
62 ACCEPTED 2021-05-06 20:37:05
2021-05-06 20:36:42
Daniel Garbowski CALIOPE Z
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
61 ACCEPTED 2021-05-06 19:57:49
2021-05-06 19:56:00
Antonina Rogulska GUIDAM
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-05-06 19:45:10
2021-05-06 19:45:10
Mariusz Olesiński VHS CASTELLA
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
59 ACCEPTED 2021-05-06 19:39:13
2021-05-06 19:38:58
Anna Kopcych CHAMBERLAIN
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
58 ACCEPTED 2021-05-07 13:56:33
2021-05-06 19:22:36
Amelia Rachubka GODECJA
  • 2x 3/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 2x 12/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
57 ACCEPTED 2021-05-06 19:57:43
2021-05-06 19:09:43
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
56 ACCEPTED 2021-05-06 18:07:37
2021-05-06 17:55:28
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
55 ACCEPTED 2021-05-06 12:21:00
2021-05-06 12:18:36
Maja Witkowska MY PRECIOUS
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2021-05-06 12:20:15
2021-05-06 12:17:50
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2021-05-06 10:47:00
2021-05-06 10:46:42
Małgorzata Warecha JACK BLACK
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
52 ACCEPTED 2021-05-06 10:23:20
2021-05-06 10:22:56
Dorota Sobiecka MAJA
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2021-05-06 09:54:55
2021-05-06 09:51:19
Monika Michalak LINTO
  • 1x 15/P/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 16/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-05-06 09:54:50
2021-05-06 09:49:49
Monika Michalak GREYLADY
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
49 ACCEPTED 2021-05-06 09:41:39
2021-05-06 09:41:34
Kuba Kraśko DON ESPADRON
  • 1x 16/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-05-06 09:41:08
2021-05-06 09:40:44
Kuba Kraśko SANCZO
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 16/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-05-06 09:25:48
2021-05-06 09:25:10
Marika Słowińska LARRY
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-05-06 09:06:45
2021-05-06 08:20:06
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 2x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2021-05-06 10:51:55
2021-05-05 21:36:37
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
44 ACCEPTED 2021-05-05 13:35:33
2021-05-05 13:28:00
Joanna Zbrojkiewicz GLORIA
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 16/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-05-05 13:35:31
2021-05-05 13:26:24
Joanna Zbrojkiewicz INDIGO DE REVE
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
42 ACCEPTED 2021-05-05 13:35:29
2021-05-05 13:23:49
Joanna Zbrojkiewicz DAKAR RIOT
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2021-05-05 12:26:51
2021-05-05 12:06:36
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
40 ACCEPTED 2021-05-05 12:26:41
2021-05-05 12:05:46
Maria Piórkowska JACERA
  • 2x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2021-05-05 10:19:02
2021-05-05 10:16:59
Monika Pasik CARDENSKY Z
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1
38 ACCEPTED 2021-05-05 10:18:21
2021-05-05 10:16:33
Monika Pasik LORDI
  • 1x 8/C/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2021-05-05 09:32:41
2021-05-05 09:26:29
Alicja Kluczek WINNETOU
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
36 ACCEPTED 2021-05-05 08:23:14
2021-05-05 08:22:30
Tomasz Godek JE T'AIME
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 16/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2021-05-05 08:21:58
2021-05-05 08:19:45
Krzysztof Weka SERPENTYNA
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
34 ACCEPTED 2021-05-05 08:22:03
2021-05-05 08:19:08
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 2x 2/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
33 ACCEPTED 2021-05-05 08:22:13
2021-05-05 08:17:51
Aleksander Kraśko LITTLE EAR
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2021-05-05 08:22:06
2021-05-04 21:57:29
Zuzanna Juchniewicz POLISA
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
31 ACCEPTED 2021-05-04 21:37:05
2021-05-04 20:47:30
Wiktoria Piekarska AKCENT
  • 1x 1/40/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/40/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
30 ACCEPTED 2021-05-04 21:37:03
2021-05-04 20:46:12
Weronika Piekarska MELODIA
  • 1x 1/40/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/40/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
29 ACCEPTED 2021-05-05 10:19:40
2021-05-04 20:13:19
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 16/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
28 ACCEPTED 2021-05-05 10:20:01
2021-05-04 20:12:52
Dominika Hestkowska MARATON
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
27 ACCEPTED 2021-05-05 10:20:17
2021-05-04 20:12:20
Dominika Hestkowska CORTINA
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2021-05-04 21:36:38
2021-05-04 20:10:59
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
25 ACCEPTED 2021-05-04 17:01:09
2021-05-04 11:13:37
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 8/C/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-05-05 23:50:43
2021-05-03 21:55:41
Ewa Maria Zaremba QUANDO
  • 1x 3/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2021-05-04 07:28:31
2021-05-03 20:58:24
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 16/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-05-04 07:28:26
2021-05-03 15:48:53
Katarzyna Widzińska DEGAS
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
21 ACCEPTED 2021-05-04 07:28:20
2021-05-03 15:48:21
Katarzyna Widzińska PERHAN
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
20 ACCEPTED 2021-05-04 07:28:17
2021-05-03 14:30:01
Dominika Adamiak EASY FLY
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
19 ACCEPTED 2021-05-04 07:28:13
2021-05-03 14:29:40
Robert Hestkowski TYCJAN
  • 1x 16/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-05-04 07:28:09
2021-05-03 14:29:17
Robert Hestkowski BOLERO
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
17 ACCEPTED 2021-05-04 07:28:04
2021-05-03 14:28:38
Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
16 ACCEPTED 2021-05-04 07:28:01
2021-05-03 12:39:27
Antonina Paź GROSZEK
  • 1x 1/40/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/40/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
15 ACCEPTED 2021-05-04 07:27:56
2021-05-03 11:32:50
Martyna Świerczyńska TOSKANIA
  • 1x 3/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2021-05-04 07:27:52
2021-05-03 11:31:53
Zuzanna Majewska TOSKANIA
  • 1x 3/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
13 ACCEPTED 2021-05-04 07:27:48
2021-05-03 10:56:15
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
12 ACCEPTED 2021-05-02 22:11:27
2021-05-02 08:54:02
Julia Radziszewska KSANTOS
  • 1x 1/40/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/40/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
11 ACCEPTED 2021-05-02 07:58:30
2021-05-01 14:34:57
Janusz Kosek MEFISTO
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-05-05 23:50:37
2021-04-29 22:44:02
Izabela Sigillewska KIATO
  • 1x 2/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
9 ACCEPTED 2021-04-29 21:09:25
2021-04-29 18:59:05
Izabela Kazaniecka COGITO ZK
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
8 ACCEPTED 2021-05-05 23:50:28
2021-04-28 22:30:25
Klara Rekuć PALERMO
  • 1x 3/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
7 ACCEPTED 2021-04-29 07:32:16
2021-04-28 22:27:15
Julia Rekuć KWINTA
  • 1x 1/40/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/40/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/60/Konkurs dokładności art.238.1.1
6 ACCEPTED 2021-04-29 07:32:03
2021-04-28 07:50:58
Maria Pacyńska TOSKANIA
  • 2x 1/40/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/40/Konkurs dokładności art.238.1.1
5 ACCEPTED 2021-04-27 05:33:46
2021-04-26 22:10:48
Julia Sistermann TORONTO CVN Z
  • 2x 5/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 14/L1/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
4 ACCEPTED 2021-05-07 12:34:32
2021-04-25 20:23:00
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 12/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2021-05-06 10:52:34
2021-04-25 13:29:56
Kornelia Kostrzewa DRAGON
  • 1x 3/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2021-04-25 16:36:52
2021-04-25 13:28:21
Alicja Bojarowska GREY
  • 1x 3/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/MINI LL/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2021-05-06 18:09:44
2021-04-21 13:07:32
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/Konkurs dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 16/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Amelia Potejko
2. Antonina Potejko
3. Babiej Julia BPK
2005 (J.)
O038981
4. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
5. Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie
S
O022618
6. Bojarowska Alicja Stajnia u Tarnowskich
2003 (J.)
O054559
7. Chodnicka Zuzanna
8. Czajkowska Alicja AZS UWM OLSZTYN
2001 (MJ.)
O031537
9. Dudkowska Monika KJ Stajnia Szyldak
S
O022478
10. DZIPANOW Maja
11. Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
S
O056037
12. GARBOWSKI Daniel
13. Gawrych Jm'07 Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
14. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
15. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
16. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
17. Juchniewicz Zuzanna Hippika Tomaszkowo
2003 (J.)
O029249
18. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (MJ.)
O045047
19. Kluczek Alicja BZK
2007 (JM.)
O052637
20. Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
S
O011373
21. Kopcych Marcela Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
22. Kosek Janusz bpk
S
O002197
23. Kostrzewa Kornelia Stajnia u Tarnowskich
2002 (MJ.)
O053279
24. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
25. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (JM.)
O055762
26. Kraśko Konstanty Kuba LKJ w Gałkowie
27. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
28. Krupińska Monika Klub Jeździecki Żarnowo
S
O038715
29. Kurzyp Dorota bpk
2009 (JM.)
O058538
30. Ludwicka Karina LKJ GAŁKOWO
2006 (JM.)
O044637
31. Majewska Zuzanna SKJ Hippika Tomaszkowo
2005 (J.)
Brak
32. Michalak Monika bpk
2001 (MJ.)
O036263
33. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
34. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
35. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
36. Paź Antonina SKJ Hippika Tomaszkowo
2007 (JM.)
Brak
37. Piekarska Weronika KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2010 (Mł.)
brak
38. Piekarska Wiktoria KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2008 (JM.)
brak
39. Pieniążek Monika Bez Przynależności Klubowej
S
O025863
40. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
41. Piórkowska Maria bpk
2007 (JM.)
O054056
42. Rachubka Amelia Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
2005 (J.)
O057678
43. Radziszewska Julia Klub Jeździecki Żarnowo
2006 (JM.)
O047026
44. Rekuć Julia Klub Jeździecki Żarnowo
2006 (JM.)
0047043
45. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
O035620
46. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
47. Rząca Wiktoria LKJ w Gałkowo
48. Sigillewska Izabela KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2004 (J.)
O039647
49. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (J.)
O044639
50. Słowińska Marika BPK (WMA)
S
O001532
51. Sobiecka Dorota St. KJ Liski
S
O058749
52. Świerczyńska Martyna SKJ Hippika Tomaszkowo
S
O020360
53. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
54. Warecha Karol Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O063918
55. Warecha Małgorzata Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O007552
56. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O059161
57. Widzińska Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
S
O008883
58. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
59. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
60. Wyszomirski Paweł LKJ w Gałkowie
S
O040782
61. Zaremba Ewa Maria SKJ HIPPIKA Tomaszkowo
S
O042096
62. Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
S
O002137
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

40

AKCENT MŁP POL 2002 Wałach gniada/- F: Banita / Arcus
M: Asturia / Barak
K007255 POL006570039502
2.

85

ALEXIS BH F:
M:
3.

83

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
Brak 616 006 58 05182 11
4.

89

ARMSTRONG F:
M:
5.

36

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
6.

87

BAIRON F:
M:
7.

24

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
K028275 -
8.

71

CALIOPE Z Z POL 2015 klacz gniada/178 F: Calvaro Z / Caletto I
M: Castanea Z / Caretano Z
K029344 056015Z55694015
9.

37

CARDENSKY Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Definitely / Cardento
K029341 056015Z55694416
10.

88

CHALET'S CALINKA HAN POL 2010 klacz gniada/165 F: Chalet
M: Athena
brak DE431311000510
11.

67

CHAMBERLAIN OLD GER 2011 Wałach kasztanowata/- F: Chamberland / Chambertin
M: Gerdi Die Luna / Chico's Boy
K018666 DE418182076811
12.

68

CHAMBERLAIN OLDENBURDZKA POL 2011 Wałach kasztanowata/175 F: CHAMBERLAND/CHAMBERTIN
M: GERDI DE LUNA/ CHICO'S BOY
K018666 DE 418182076811
13.

16

COGITO ZK WIELKOPOLSKA POL 24.04.2015 wałach gniada/165 F: Landino
M: Chelssea Blue ZK
K026877 616007590057715
14.

78

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
15.

86

Constantin SP pl 2016 walachkaszt kasztanowata F: If Du Reverdy
M: C Tarnawa
16.

34

CORTINA SP POL 2017 klacz gniada/159 F: Hipoidas
M: Conti
brak brak
17.

75

CYRANECZKA SP POL 2016 klacz siwa/163 F: Emir Z /
M: Cyrkonia /
K029454 616009510153216
18.

50

DAKAR RIOT WESTFALSKA POL 2017 ogier skarogniada/166 F: Diarado
M: Charming/Cornet Obolensky
brak DE441411420117
19.

28

DEGAS TRAKEŃSKA POL 2017 ogier ciemnogniada/Brak F: Hipoidas
M: Demeter
K031620 616 003 01 00856 17
20.

79

DIAUS Z F:
M:
21.

57

DON ESPADRON TRAKEŃSKA POL 2009 wałach kasztanowata/163 F: Lord Oder II
M: Danija
K014785 POL732010038709
22.

5

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/180 F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
K013529 POL007600101503
23.

93

DUMKA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: Armand
M: Dakota
brak
24.

95

DUNKA F:
M:
25.

23

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
26.

26

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 -
27.

38

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 Brak
28.

20

EINSTEIN SP POL 2013 Wałach kara F: Ulisses
M: Esmeralda
K024179
29.

32

ENAJ OO POL 2003 wałach gniada/mk:154 F: Addham
M: Enona
K030267 4442018
30.

65

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
31.

64

GAMBIA NN 2017 klacz F:
M:
32.

52

GLORIA HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz siwa/167 F: Hickstead
M: U-Cascada/Cassini I
K024858 DE421000549114
33.

66

GODECJA WLKP POL 2006 klacz ciemnogniada/- F: Quamiro
M: Gardenia
K012004 brak
34.

29

GRAND S WLKP. POL 2012 wałach siwa/168 F: Cefal
M: Grosetta
K021238 616007660681012
35.

1

GREY SP POL 2008 Wałach gniada F: Alamos
M: Goyja
K014107
36.

58

GREYLADY HANN POL 2012 Mare white/168 F: Grey Top
M: Evening Star
K028698
37.

22

GROSZEK KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/kuc:137 F: Hawer
M: Góra
Brak 616011680023013
38.

70

GUIDAM KWPN NED 2011 wałach ciemnogniada/- F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
39.

8

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
40.

51

INDIGO DE REVE HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/170 F: Kannan
M: U-Cascada/Cassini I
Brak DE421000711416
41.

48

JACERA SP POL 2011 klacz siwa/164 F: CEDRUS
M: JAKUCJA
brak 616009600206911
42.

61

JACK BLACK - POL 2010 wałach skarogniada/167 F: Jack Daniels
M: Jasmina
K031705 616999600313410
43.

45

JE T'AIME SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Kilian 38 /
M: Jemioła /
K028189 616009600113114
44.

72

JUST DO IT ŚLĄSKA POL 25.05.2014 klacz gniada/160 F: Alen
M: Just to be
Brak 616098200122282
45.

17

KIATO SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: nn / nn
M: Karaoke / Burgund
K027051 616999510373312
46.

19

KSANTOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/177 F: NIPPON
M: KORRIDA
K031635 616009320014322
47.

49

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
K026010 616007600114412
48.

14

KWINTA SP POL 2012 klacz gniada/173 F: Nippon
M: Kapri
K031558 616009510373012
49.

55

LARRY KWPN POL 2016 wałach gniada/168 F: Harley Vdl
M: Corlande
K029437 528210004337733
50.

96

LARRY SP POL 2009 Wałach siwa/160 F: NN
M: NN
brak 616 999 53 03474 09
51.

31

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
52.

91

LILI MK POL 2013 Klacz inna/mk: F: NN
M: Luanda
1111111
53.

59

LINTO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Limbus /
M: Wembley /
K028348 -
54.

44

LITTLE EAR WELSHPONNY POL 2002 ogier siwa/kuc:kuc:ku F: Kulltorps yrpol
M: Kohls nana
K030145 35026675
55.

47

LORDI HAN GER 2014 wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
56.

77

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
57.

80

LUCKY LUKE F:
M:
58.

15

ŁUCZNIK II ZK MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/160 F: San Moritz
M: Łysica
Brak 616006591005214
59.

60

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 616POL16008979T
60.

35

MARATON Szlachetna Półkrew POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Tjungske / Carthago Z
M: Mazepa / Le Voltaire
K030664 616009600060516
61.

18

MEFISTO SP POL 2017 ogier gniada/176 F: Uccello
M: Mimoza
K030823 6160096603920
62.

39

MELODIA KUC POL 2013 klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K022679
63.

92

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
64.

63

MY PRECIOUS KUC POL 1997 ogier siwa/kuc:kuc:ku F: Silverfox Oisin
M: Muffin
K031090 616013610147406
65.

54

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
66.

9

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup /
M: Naomi /
K022899 616007600275512
67.

74

NOWELIA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz ciemnokasztanowata/171 F: Barasz
M: Nagwiazdka
K026158 POL007600157406
68.

3

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Otill / Luron
M: Milka / nn
K017071 POL009660837408
69.

4

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
70.

12

PALERMO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/164 F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
K022528 POL 009 51 04963 08
71.

73

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 klacz gniada/171 F: Asan
M: Paradna
K028976 616098200110501
72.

90

PCHŁA SZAHRAJKA F:
M:
73.

27

PERHAN WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/173 F: Hipoidas
M: Parleza
K031619 616007600164617
74.

42

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
K026509 POL013600141899
75.

43

POLISA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/170 F: Lissaro
M: Poezja
K027693 616007520047215
76.

53

PRESJA WLKP POL 2006 klacz kara/168 F: Wektor / Aspirant
M: Peonia / Pekin
K011036 POL007600012106
77.

30

QUANDO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Salamaon /
M: Quiana I /
K027009 616009640042014
78.

62

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Galant /
M: Różyczka /
K029597 616013590150616
79.

82

RAMBO F:
M:
80.

76

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
81.

56

SANCZO WURT POL 2005 wałach kasztanowata/167 F: Chello I
M: Sunny
K011254 DE4737300829405
82.

41

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: In Camera / Sadlers Wells
M: Szeroka Polana / Zafonium
K029119 616POL13008121T
83.

6

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Sunshine / Saganek
K028061 61600960018
84.

84

SZANTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/180 F: NIPPON
M: SWEET LADY PG
K023424 616009510373112
85.

81

TAJGA F:
M:
86.

7

TORONTO CVN Z Z NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Tallmann TN/Taulon
M: Vurana W/Murano
K027530 056015Z55624015
87.

13

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:kuc:ku F: TWIX
M: GASKONIA
LKRWZJ/696/20 POL013640024405
88.

21

TOSKANIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Masini
M: Tiramisu
Brak 616009600119414
89.

25

TYCJAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Almanzor L/Acord II
M: Temida/ Rabiatos Z
K026110
90.

69

VHS CASTELLA HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz kara/173 F: CASTELAN 2
M: ARANKA
K028374
91.

94

WESPA F:
M:
92.

46

WINNETOU KWPN POL 2003 wałach gniada/183 F: Rhodium
M: Pera
K016551 528003
Rider Club
Competition
Prize
DZIPANOW Maja
150
SUM:
150.00
Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
200
SUM:
200.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
100
150
150
SUM:
400.00
Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
250
SUM:
250.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
100
200
SUM:
300.00
Kraśko Konstanty Kuba LKJ w Gałkowie
100
SUM:
100.00
Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
150
SUM:
150.00
Michalak Monika bpk
100
200
250
SUM:
550.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
300
SUM:
300.00
Pieniążek Monika Bez Przynależności Klubowej
100
SUM:
100.00
Świerczyńska Martyna SKJ Hippika Tomaszkowo
50
SUM:
50.00
Warecha Małgorzata Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
100
SUM:
100.00
Winkler Weronika KJ Żarnowo
200
SUM:
200.00
Wyszomirski Paweł LKJ w Gałkowie
150
50
SUM:
200.00
Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Amelia Potejko
RAMBO (82)
2021-05-08
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
12
Antonina Potejko
TAJGA (81)
2021-05-08
2021-05-09
12
2021-05-09
Babiej Julia
BPK
2021-05-08
2021-05-08
PANDORA (73)
2021-05-08
15
2021-05-08
13
Bąk Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
HERO (8)
2021-05-09
1
2021-05-09
7
Bembenek Joanna
LKJ w Gałkowie
OLINA (3)
2021-05-08
4
2021-05-08
8
2021-05-09
4
2021-05-09
5
Bojarowska Alicja
Stajnia u Tarnowskich
GREY (1)
2021-05-08
4
2021-05-08
2021-05-09
4
2021-05-09
6
Chodnicka Zuzanna
2021-05-08
1
2021-05-09
1
Czajkowska Alicja
AZS UWM OLSZTYN
2021-05-09
21
Dudkowska Monika
KJ Stajnia Szyldak
2021-05-08
12
2021-05-08
11
DZIPANOW Maja
2021-05-09
1
150
Garbowski Daniel
LKJ GAŁKWO
GAMBIA (64)
2021-05-08
10
2021-05-08
10
2021-05-09
12
2021-05-09
1
2021-05-08
16
2021-05-08
1
200
2021-05-09
10
2021-05-09
6
DIAUS Z (79)
2021-05-08
21
2021-05-08
2021-05-09
21
2021-05-09
GARBOWSKI Daniel
2021-05-08
6
2021-05-09
Gawrych Jm'07 Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
ANDA (83)
2021-05-08
2021-05-08
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
2021-05-08
8
2021-05-08
6
2021-05-09
10
2021-05-09
7
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
CORTINA (34)
2021-05-08
7
2021-05-08
2021-05-09
15
2021-05-09
MARATON (35)
2021-05-08
12
2021-05-08
13
2021-05-09
14
2021-05-09
17
2021-05-08
10
2021-05-08
2021-05-09
5
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2021-05-08
3
100
2021-05-08
10
BOLERO (24)
2021-05-08
2
150
2021-05-08
7
TYCJAN (25)
2021-05-08
11
2021-05-08
3
150
Juchniewicz Zuzanna
Hippika Tomaszkowo
POLISA (43)
2021-05-08
19
2021-05-08
4
2021-05-09
16
2021-05-09
11
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
2021-05-08
2
2021-05-08
2021-05-09
11
2021-05-09
Kluczek Alicja
BZK
2021-05-08
9
2021-05-08
2021-05-09
8
Kopcych Anna
LKJ w Gałkowie
2021-05-08
5
2021-05-08
2
250
2021-05-09
9
2021-05-09
3
2021-05-08
7
2021-05-08
2021-05-09
16
Kopcych Marcela
Bez Przynależności Klubowej
DUNKA (95)
2021-05-09
10
2021-05-09
1
Kosek Janusz
bpk
MEFISTO (18)
2021-05-08
20
2021-05-08
18
2021-05-09
22
2021-05-09
Kostrzewa Kornelia
Stajnia u Tarnowskich
DRAGON (5)
2021-05-09
6
2021-05-08
3
2021-05-08
2021-05-09
12
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
LUBICZ (77)
2021-05-08
COLI (78)
2021-05-09
3
100
2021-05-09
2
200
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
PIEROT (42)
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-08
14
2021-05-09
10
Kraśko Konstanty Kuba
LKJ w Gałkowie
2021-05-09
3
100
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
SANCZO (56)
2021-05-08
7
2021-05-08
9
2021-05-09
2
150
2021-05-09
6
2021-05-09
4
2021-05-09
1
2021-05-08
4
2021-05-08
8
2021-05-09
5
Krupińska Monika
Klub Jeździecki Żarnowo
SZANTA (84)
2021-05-09
1
2021-05-09
17
Kurzyp Dorota
bpk
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Ludwicka Karina
LKJ GAŁKOWO
2021-05-09
1
2021-05-09
1
LILI (91)
2021-05-09
2021-05-09
8
Majewska Zuzanna
SKJ Hippika Tomaszkowo
2021-05-08
1
2021-05-09
1
Michalak Monika
bpk
2021-05-09
2
100
2021-05-09
9
LINTO (59)
2021-05-09
1
200
2021-05-09
1
250
Olesiński Mariusz
UKS Volteo
2021-05-08
2021-05-08
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
2021-05-08
10
2021-05-08
2021-05-09
7
2021-05-09
24
LORDI (47)
2021-05-08
1
300
2021-05-09
2
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
LARRY (96)
2021-05-09
19
2021-05-09
Paź Antonina
SKJ Hippika Tomaszkowo
GROSZEK (22)
2021-05-08
1
2021-05-08
7
2021-05-09
6
2021-05-09
11
Piekarska Weronika
KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
MELODIA (39)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Piekarska Wiktoria
KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
AKCENT (40)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Pieniążek Monika
Bez Przynależności Klubowej
GRAND S (29)
2021-05-08
5
2021-05-08
3
100
2021-05-09
12
2021-05-09
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
NASTKA (54)
2021-05-09
13
2021-05-09
Piórkowska Maria
bpk
JACERA (48)
2021-05-09
12
2021-05-09
KUBA (49)
2021-05-09
9
2021-05-09
11
Rachubka Amelia
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
GODECJA (66)
2021-05-09
1
2021-05-09
2021-05-08
1
Radziszewska Julia
Klub Jeździecki Żarnowo
KSANTOS (19)
2021-05-08
4
2021-05-08
1
2021-05-09
2021-05-09
Rekuć Julia
Klub Jeździecki Żarnowo
KWINTA (14)
2021-05-08
5
2021-05-08
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Rekuć Klara
Klub Jeździecki Żarnowo
PALERMO (12)
2021-05-08
1
2021-05-08
5
2021-05-09
2
2021-05-09
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów
GALEA (65)
2021-05-08
14
2021-05-08
GUIDAM (70)
2021-05-08
18
2021-05-08
2021-05-09
9
2021-05-09
13
Rząca Wiktoria
LKJ w Gałkowo
2021-05-08
2021-05-08
11
2021-05-09
2021-05-09
Sigillewska Izabela
KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
KIATO (17)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
12
2021-05-09
1
Sistermann Julia
St. KJ G-Ride Team
2021-05-08
2021-05-08
Słowińska Marika
BPK (WMA)
LARRY (55)
2021-05-08
2021-05-08
17
Sobiecka Dorota
St. KJ Liski
MAJA (60)
2021-05-09
3
Świerczyńska Martyna
SKJ Hippika Tomaszkowo
2021-05-08
3
50
2021-05-08
2021-05-09
15
2021-05-09
7
2021-05-08
1
2021-05-09
1
Tomaszewska Paulina
JKS U Robsonów
ASTERIX (36)
2021-05-08
12
2021-05-08
4
Warecha Karol
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
NOWELIA (74)
2021-05-08
2021-05-08
10
2021-05-09
5
2021-05-09
Warecha Małgorzata
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
2021-05-08
9
2021-05-08
2
100
Weka Krzysztof
LKJ w Gałkowie
2021-05-08
13
2021-05-08
1
2021-05-09
14
2021-05-09
BAIRON (87)
2021-05-08
17
2021-05-08
2021-05-09
20
2021-05-09
Widzińska Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
PERHAN (27)
2021-05-08
8
2021-05-08
14
2021-05-09
20
2021-05-09
DEGAS (28)
2021-05-08
6
2021-05-08
11
2021-05-09
18
2021-05-09
23
Winkler Weronika
KJ Żarnowo
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
1
2021-05-08
6
2021-05-08
2
200
2021-05-09
Witkowska Maja
KS Marel Team
2021-05-08
15
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
18
2021-05-08
2021-05-08
WESPA (94)
2021-05-09
9
2021-05-09
1
Wyszomirski Paweł
LKJ w Gałkowie
PRESJA (53)
2021-05-08
1
150
2021-05-08
2021-05-09
3
50
Zaremba Ewa Maria
SKJ HIPPIKA Tomaszkowo
QUANDO (30)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
19
2021-05-09
Zbrojkiewicz Joanna
Indeco Szarek
2021-05-08
16
2021-05-08
2021-05-09
1
2021-05-09
2021-05-08
5
2021-05-08
9
2021-05-09
4
2021-05-09
8
GLORIA (52)
2021-05-08
1
250
2021-05-09
8

Number of Riders: 62

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 3 300.00

Competition results developed by: J. Michalski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-1, J.Michalski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl