Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Parkury Otwarte
Pomorska Wieś, 17.08.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 19:29:38
2019-08-16 19:28:51
Zuzanna Białek BAWARIA
  • 1x 3/60cm/Konkurs 60cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 19:29:36
2019-08-16 19:22:49
Livia Kozik CLIVIA
  • 1x 1/30cm/Cavaletti konkurs zabawa dla najmłodszych
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 19:29:34
2019-08-16 19:16:32
Blanka Kozik MARIETTA
  • 1x 1/30cm/Cavaletti konkurs zabawa dla najmłodszych
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 19:08:03
2019-08-16 19:07:04
Julia Kozik NAJDI
  • 1x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 19:06:40
2019-08-16 19:05:40
Natalia Kozik NELSON
  • 1x 6/L/Konkurs L zabawa z dodatkowymi elementami
  • 1x 6/P/Konkurs P zabawa z niespodzianką
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 19:04:38
2019-08-16 19:03:50
Zuzanna Białek EMETYTA
  • 1x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 19:01:16
2019-08-16 15:12:56
Zuzanna Osmańska WERDANDI
  • 1x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
  • 2x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 15:17:47
2019-08-16 15:09:02
Aleksandra Hubacz WOGRA
  • 2x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/Konkurs L zabawa z dodatkowymi elementami
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 15:17:43
2019-08-16 15:08:01
Weronika Bieniecka CEMILLA
  • 2x 6/L/Konkurs L zabawa z dodatkowymi elementami
  • 1x 6/P/Konkurs P zabawa z niespodzianką
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 11:18:05
2019-08-16 11:06:47
Barbara Pietruszewska DOBRAWA
  • 2x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 07:34:49
2019-08-15 22:20:33
Julia Kijowska WINNIE THE POOH
  • 1x 3/60cm/Konkurs 60cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 07:34:45
2019-08-15 22:13:39
Martyna Grabowska GUCIO
  • 2x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 07:34:36
2019-08-15 22:12:51
Zuzanna Brocka SZAKIR
  • 2x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 07:34:28
2019-08-15 22:12:05
Kornelia Bieniek GALAHAD
  • 1x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
  • 2x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 07:34:24
2019-08-15 22:11:31
Julia Kijowska BALBINKA
  • 2x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 07:34:21
2019-08-15 22:10:05
Dorota Leszczyńska BAHIYA
  • 2x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 07:34:17
2019-08-15 22:09:01
Alicja Waldzińska GRACJA
  • 2x 2/40cm/Konkurs 40cm dokładności art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 07:34:13
2019-08-15 22:08:13
Magdalena Szczechura HUGO
  • 2x 2/40cm/Konkurs 40cm dokładności art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 07:34:10
2019-08-15 19:13:05
Nikola Wadowska BANDZIOR
  • 2x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:09:29
2019-08-15 18:04:13
Emilia Szmydt DARLING
  • 1x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/Konkurs L zabawa z dodatkowymi elementami
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:10:00
2019-08-15 17:42:35
Martyna Michałowska MR PUKETORP
  • 2x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/Konkurs L zabawa z dodatkowymi elementami
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:09:09
2019-08-15 09:29:07
Alicja Maszkowska ROCKY
  • 1x 1/30cm/Cavaletti konkurs zabawa dla najmłodszych
  • 1x 2/40cm/Konkurs 40cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/60cm/Konkurs 60cm dokładności art.238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:09:03
2019-08-15 09:28:22
Sandra Sobucka PLUTO SZEPSEG
  • 1x 3/60cm/Konkurs 60cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:08:59
2019-08-15 09:26:31
Anna Kurowska ARAMIDA
  • 1x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
  • 2x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:08:55
2019-08-14 22:44:04
Kornelia Jezierska WESPA
  • 1x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/Konkurs L zabawa z dodatkowymi elementami
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:08:51
2019-08-14 20:28:14
Daria Terlecka JOKER
  • 2x 2/40cm/Konkurs 40cm dokładności art.238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:08:48
2019-08-14 20:26:48
Oliwia Ptak RUBIN
  • 2x 2/40cm/Konkurs 40cm dokładności art.238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 19:08:44
2019-08-14 20:26:08
Adrianna Baranowska RUBIN
  • 2x 2/40cm/Konkurs 40cm dokładności art.238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 20:22:09
2019-08-14 19:15:50
Jelizawieta Karpińska CAMBEL
  • 1x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/Konkurs L zabawa z dodatkowymi elementami
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 13:28:01
2019-08-13 13:26:26
Zuzanna Ruszkowska DIARAVELL
  • 1x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/Konkurs L zabawa z dodatkowymi elementami
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 19:00:28
2019-08-13 06:42:36
Aniela Szpara HAWRINA
  • 2x 2/40cm/Konkurs 40cm dokładności art.238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 19:00:25
2019-08-13 06:41:22
Maja Szpara PIORUN
  • 2x 2/40cm/Konkurs 40cm dokładności art.238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 10:22:46
2019-08-13 06:38:21
Zuzanna Folc PIORUN
  • 1x 3/60cm/Konkurs 60cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/MINI LL/Konkurs MINI LL dokładności art.238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:54:43
2019-08-13 06:35:59
Martyna Stankiewicz HAWRINA
  • 1x 5/LL/Konkurs LL z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/Konkurs L zabawa z dodatkowymi elementami
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Białek Zuzanna FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
brak
2. Bieniecka Weronika Ośrodek Jeździecki ,, Amador Morąg
2001 (J.)
34817/18
3. Bieniek Kornelia Stajnia Wilkowo
2003 (J.)
brak
4. Brocka Zuzanna Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
5. Folc Zuzanna Biała leśniczówka
2007 (JM.)
Brak
6. Grabowska Martyna Stajnia Wilkowo
2005 (JM.)
brak
7. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2004 (JM.)
brak
8. Jezierska Kornelia Brak
2003 (J.)
Brak
9. Karpińska Jelizawieta SJ Sokolnik
2002 (J.)
33438/18
10. Kijowska Julia Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
11. Kozik Blanka FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
2012 (Mł.)
brak
12. Kozik Julia Czterolistna-KONI-czyna
2009 (Mł.)
brak
13. Kozik Livia FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
2014 (Mł.)
brak
14. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
15. Kurowska Anna Klub Jeździecki Bertyn
O027685
16. Leszczyńska Dorota Stajnia Wilkowo
S
brak
17. Maszkowska Alicja Bertyn Piastowo
2008 (Mł.)
brak
18. Michałowska Martyna Bpk
2000 (MJ.)
Brak
19. Osmańska Zuzanna Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2003 (J.)
brak
20. Pietruszewska Barbara Milejewko
S
O050012
21. Ruszkowska Zuzanna niezrzeszony
2002 (J.)
26666/16
22. Sobucka Sandra Bertyn
2004 (JM.)
Brak
23. Stankiewicz Martyna Biała leśniczówka
2007 (JM.)
O049941
24. Szmydt Emilia SJ Sokolnik
2002 (J.)
02230907980
25. Wadowska Nikola SJ Sokolnik
2004 (JM.)
04302301748
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

11

ARAMIDA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Midas
M: Arabika
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Hauer Ewa
K028104 616076002512
2.

18

BAHIYA Huculska POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Joanna Kijowska-lasek
brak
3.

19

BALBINKA Huculska POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Jarosław Karczyński
brak
4.

15

BANDZIOR NN POL - Gleiding black/- F: -
M: -
O: Mirosław Kulpiński
B: -
None -
5.

32

BAWARIA Małopolska POL 2006 Klacz siwa/160 F: NN
M: NN
O: Izabela Zalewska
B: Izabela Zalewska
brak
6.

7

CAMBEL Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/172 cm F: Emis
M: Cyrkulacja
O: Jelizawieta Karpińska
B: Mirosław
brak
7.

25

CEMILLA Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Mywill
M: Cygana
O: Henryk Rowicki
B: Henryk Rowicki
brak
8.

31

CLIVIA KUC POL 2012 Klacz inna/kuc:110 F: NN
M: NN
O: Zuzanna Bialek
B: Zuzanna Białek
brak
9.

14

DARLING Trakeńska POL 2014 Gleiding black/160 F: Karmel
M: Duma
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
none POL 732 01 00796 14
10.

6

DIARAVELL Westfalska POL 2013 Klacz ciemnogniada/164 F: Diarado
M: Casandra L
O: Elwira Ruszkowska
B: Elżbieta Mallert
brak
11.

24

DOBRAWA SP POL 2013 Klacz gniada/162 F: WINSTON
M: DEMIRA
O: Barbara Pietruszewska
B: Rosławska Joanna
K027599
12.

27

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
13.

20

GALAHAD Typ Pogrubiony POL 2012 Wałach kara F: Elektor
M: Gryfia
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Dorota Leszczyńska
brak
14.

22

GUCIO Huculska POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Wariant
M: Gracja
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Joanna Kijowska-lasek
brak
15.

2

HAWRINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: WALLON
M: HAGADA
O: Milena Gałązka
B: STADNINA SKARBU PAŃSTWA KADYNY
BRAK 009600220305
16.

30

MARIETTA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Zuzanna Białek
B: Zuzanna Białek
brak
17.

4

MR PUKETORP Kłusak Francuski POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk:155 F: Sacred Spirit
M: Fancy Joy
O: Ryszard Chrzanowski
B: Christina Olson
Brak Brak
18.

29

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
O: Teresa Konia
B: Teresa Kozik
brak POL 013 60 00485 05
19.

28

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
20.

3

PIORUN Typ Szlachetny POL 2014 Wałach siwa/mk:156 F: PALMETTO OO
M: ESTADA M
O: ZUZANNA DANIŁOWICZ
B: JANUSZKIEWICZ RYSZARD
BRAK 616999600250414
21.

12

PLUTO SZEPSEG Lipicaner POL 2015 Klacz siwa/164 F: Pluto XIX
M: Bianka HUN
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Nagy Istvan Zsolt
brak brak
22.

13

ROCKY Kuc Szetlandzki POL 2014 Wałach siwa/kuc:85 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Nazarewicz
B: NN
brak brak
23.

21

SZAKIR Typ Szlachetny POL 1997 Wałach tarantowata F: nn
M: nn
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: nn
brak
24.

5

WERDANDI Trakeńska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Wezyr I (ex. Wezyr)
M: Walgrind
O: Sk Wiking
B: Sk Wiking
brak
25.

10

WESPA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Etos
M: Wiwian
O: Łukasz Jezierski
B: Andrzej Mierzejewski
Brak
26.

23

WINNIE THE POOH Cob Walijski POL 2012 Wałach skarogniada/mk:145cm F: nn
M: nn
O: Joanna Szłaś
B: nn
brak brak
27.

26

WOGRA Trakeńska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Diagram
M: Walpuria
O: Sk Wiking
B: Sk Wiking
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Białek Zuzanna
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
EMETYTA (27)
2019-08-17
2019-08-17
BAWARIA (32)
2019-08-17
2019-08-17
Bieniecka Weronika
Ośrodek Jeździecki ,, Amador Morąg
CEMILLA (25)
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
Bieniek Kornelia
Stajnia Wilkowo
GALAHAD (20)
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
Brocka Zuzanna
Stajnia Wilkowo
SZAKIR (21)
2019-08-17
2019-08-17
Folc Zuzanna
Biała leśniczówka
PIORUN (3)
2019-08-17
2019-08-17
Grabowska Martyna
Stajnia Wilkowo
GUCIO (22)
2019-08-17
2019-08-17
Hubacz Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
WOGRA (26)
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
Jezierska Kornelia
Brak
WESPA (10)
2019-08-17
2019-08-17
Karpińska Jelizawieta
SJ Sokolnik
CAMBEL (7)
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
Kozik Blanka
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
2019-08-17
Kozik Julia
Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (29)
2019-08-17
Kozik Livia
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
CLIVIA (31)
2019-08-17
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (28)
2019-08-17
2019-08-17
Kurowska Anna
Klub Jeździecki Bertyn
ARAMIDA (11)
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
Leszczyńska Dorota
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (18)
2019-08-17
2019-08-17
Maszkowska Alicja
Bertyn Piastowo
ROCKY (13)
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
Michałowska Martyna
Bpk
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
Osmańska Zuzanna
Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
Pietruszewska Barbara
Milejewko
DOBRAWA (24)
2019-08-17
2019-08-17
Ruszkowska Zuzanna
niezrzeszony
2019-08-17
2019-08-17
Sobucka Sandra
Bertyn
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
Stankiewicz Martyna
Biała leśniczówka
2019-08-17
2019-08-17
Szmydt Emilia
SJ Sokolnik
DARLING (14)
2019-08-17
2019-08-17
Wadowska Nikola
SJ Sokolnik
2019-08-17
2019-08-17

Number of Riders: 25

Number of Horses: 27

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: J. Michalski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-1, J.Michalski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl