Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
25 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-28 10:59:57
2018-09-28 10:58:31
Karolina Bromboszcz DON COLONEL
  • 1x 2/Mini LL/Konkurs dwufazowy dokładności/zwykły art.274.5.2
  • 1x 3/LL/Konkurs sztafet 268
  • 1x 4/LL/Konkurs z Jockerem art. 270
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:58:49
2018-09-28 10:56:37
Maria Hochleitner DON COLONEL
  • 1x 2/Mini LL/Konkurs dwufazowy dokładności/zwykły art.274.5.2
  • 1x 3/LL/Konkurs sztafet 268
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:58:36
2018-09-28 10:53:45
Zuzanna Weres BISZKOPT
  • 1x 2/Mini LL/Konkurs dwufazowy dokładności/zwykły art.274.5.2
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:56:05
2018-09-28 10:48:55
Dominika Obrębska EXEDRO
  • 1x 2/Mini LL/Konkurs dwufazowy dokładności/zwykły art.274.5.2
  • 1x 3/LL/Konkurs sztafet 268
  • 1x 4/LL/Konkurs z Jockerem art. 270
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:55:56
2018-09-28 10:43:43
Zuzanna Buczkowska GRALA
  • 1x 2/Mini LL/Konkurs dwufazowy dokładności/zwykły art.274.5.2
  • 1x 3/LL/Konkurs sztafet 268
  • 1x 4/LL/Konkurs z Jockerem art. 270
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:08:55
2018-09-26 11:30:42
Anna Stolarczyk HELLANA
  • 1x 1/Młode Talenty/Konkurs zamknięty tylko dla jeźdźców Stajni Napiwoda konkurs dokładności
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:08:45
2018-09-26 11:29:05
Jakub Stolarczyk DUMKA
  • 1x 1/Młode Talenty/Konkurs zamknięty tylko dla jeźdźców Stajni Napiwoda konkurs dokładności
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:08:35
2018-09-26 11:27:32
Magdalena Stolarczyk REWERS
  • 1x 1/Młode Talenty/Konkurs zamknięty tylko dla jeźdźców Stajni Napiwoda konkurs dokładności
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:57:40
2018-09-26 10:51:02
Małgorzata Wardęga REWERS
  • 1x 4/LL/Konkurs z Jockerem art. 270
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:06:19
2018-09-26 10:05:50
Lidia Gontarz MILKA
  • 2x 2/Mini LL/Konkurs dwufazowy dokładności/zwykły art.274.5.2
  • 1x 4/LL/Konkurs z Jockerem art. 270
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:49:38
2018-09-26 09:45:48
Albert Zieliński HELLANA
  • 1x 1/Młode Talenty/Konkurs zamknięty tylko dla jeźdźców Stajni Napiwoda konkurs dokładności
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:50:36
2018-09-26 09:43:51
Lena Kuczyńska HELLANA
  • 1x 3/LL/Konkurs sztafet 268
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:50:46
2018-09-26 09:40:33
Zofia Hankus DOMENA
  • 1x 3/LL/Konkurs sztafet 268
  • 1x 4/LL/Konkurs z Jockerem art. 270
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:50:14
2018-09-26 09:21:33
Gabrysia Żak ROKITNIK
  • 1x 1/Młode Talenty/Konkurs zamknięty tylko dla jeźdźców Stajni Napiwoda konkurs dokładności
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:51:40
2018-09-25 17:00:52
Maja Cinak OWAL
  • 1x 3/LL/Konkurs sztafet 268
  • 1x 4/LL/Konkurs z Jockerem art. 270
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:50:26
2018-09-25 16:59:52
Aleksandra Orzołek DEWIZA
  • 1x 3/LL/Konkurs sztafet 268
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:50:06
2018-09-25 11:58:19
Tomasz Chirzyński DĄBRÓWKA
  • 1x 2/Mini LL/Konkurs dwufazowy dokładności/zwykły art.274.5.2
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:49:56
2018-09-24 18:47:17
Barbara Dumańska DUMKA
  • 1x 1/Młode Talenty/Konkurs zamknięty tylko dla jeźdźców Stajni Napiwoda konkurs dokładności
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 16:37:29
2018-09-24 16:32:06
Nikola Kusik REWERS
  • 1x 2/Mini LL/Konkurs dwufazowy dokładności/zwykły art.274.5.2
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 10:11:12
2018-09-24 08:46:18
Weronika Jagaczewska REWERS
  • 1x 2/Mini LL/Konkurs dwufazowy dokładności/zwykły art.274.5.2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 10:10:49
2018-09-23 15:05:23
Aleksandra Orzołek DUMKA
  • 1x 4/LL/Konkurs z Jockerem art. 270
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:49:30
2018-09-22 13:14:33
Kaja Milewska GOJA
  • 1x 4/LL/Konkurs z Jockerem art. 270
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:49:10
2018-09-22 13:14:11
Kornelia Kostrzewa OMENA
  • 2x 4/LL/Konkurs z Jockerem art. 270
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 12:11:28
2018-09-21 08:58:36
Katarzyna Langowska GRASS
  • 1x 3/LL/Konkurs sztafet 268
  • 1x 4/LL/Konkurs z Jockerem art. 270
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 12:10:45
2018-09-21 08:54:59
Alicja Szałanda NESTOR
  • 1x 3/LL/Konkurs sztafet 268
  • 1x 4/LL/Konkurs z Jockerem art. 270
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bromboszcz Karolina Stajnia Szyldak
2003 (JM.)
brak
2. Buczkowska Zuzanna Stajnia Szyldak
2004 (JM.)
brak
3. Chirzyński Tomasz brak
S
brak
4. Cinak Maja stajnia Napiwoda
2002 (J.)
brak
5. Czerkas Ada Stajnia Szyldak
6. Dumańska Barbara Klub Jeździecki Napiwoda
2009 (Mł.)
brak
7. Fras Magdalena Stajnia Szyldak
2007 (Mł.)
brak
8. Gontarz Lidia Stajnia u Tarnowskich
2006 (JM.)
brak
9. Hankus Zofia KJ Napiwoda
2007 (Mł.)
Brak
10. Hochleitner Maria Stajnia Szyldak
2005 (JM.)
brak
11. Jagaczewska Weronika Stajnia Napiwoda
2000 (J.)
Brak
12. Kopania Kinga Stajnia Napiwoda
13. Kopania Marta Stajnia Napiwoda
14. Kostrzewa Kornelia Stajnia u Tarnowskich
S
brak
15. Krzemińska Roksana Agroturystyka Grzybowo
16. Kuczyńska Lena Klub Jeździecki Napiwoda
2007 (Mł.)
Brak
17. Kusik Nikola Stajnia Napiwoda
2006 (JM.)
brak
18. Langowska Katarzyna Klub Jeździecki Napiwoda
S
brak
19. Milewska Kaja JKS U Robsonów
2004 (JM.)
O042274
20. Młyńska Wiktoria Klub Jeździecki Napiwoda
21. Obrębska Dominika Stajnia Szyldak
2007 (Mł.)
28894/17
22. Orzołek Aleksandra Klub Jeździecki Napiwoda
2000 (J.)
brak
23. Pleszyńska Milena Stajnia Napiwoda
24. Płoskonka Konstancja Stajnia Szyldak
25. Podolska Maja Stajnia Napiwoda
26. Pras Magdalena Stajnia Szyldak
27. Stolarczyk Anna Napiwoda
2010 (Mł.)
brak
28. Stolarczyk Jakub Napiwoda
2007 (Mł.)
brak
29. Stolarczyk Magdalena Napiwoda
S
brak
30. Szałanda Alicja Klub Jeździecki Napiwoda
1997 (MJ.)
brak
31. Tadrzak Dobrosława Agroturystyka Grzybowo
32. Tadrzak Maria Agroturystyka Grzybowo
33. Wardęga Małgorzata JKS Moskit
2000 (J.)
brak
34. Weres Zuzanna Stajnia Szyldak
2009 (Mł.)
brak
35. Wódkiewicz Monika Stajnia Napiwoda
36. Żak Gabrysia Stajnia Napiwoda
2002 (J.)
brak
37. Zieliński Albert Klub Jeździecki Napiwoda
2010 (Mł.)
Brak
38. Żukowska Maryla Stajnia Napiwoda
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

BISZKOPT Hucuł POL 2002 Wałach bułana/kuc:140 F: Waldi
M: Balbinka
O: Alicja Jankowska
B: Ruta Danuta
brak POL 012 66 04994 02
2.

29

CORADA F:
M:
O:
B:
3.

8

DĄBRÓWKA BRAK POL 1995 Klacz ciemnogniada F: brak
M: brak
O: Stajnia Napiwoda
B: Stajnia Nabiwoda
brak
4.

27

DECYZJA F:
M:
O:
B:
5.

9

DEWIZA Wielkopolska POL 2011 Klacz tarantowata F: Radeberger
M: Dziamdziara
O: Kinga Pasturska
B: brak
brak
6.

12

DOMENA Wielkopolska POL 2002 Klacz kasztanowata F: Gawrosz
M: Dziamdziara
O: Kinga Pasturska
B: Kinga Pasturska
Brak
7.

23

DON COLONEL Pełna Krew Angielska POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Two-Tweny-Two
M: Donna Polonia
O: Alina Gazda
B: POL-KAUFRING SPÓŁKA z o.o.
brak POL 080000005974
8.

18

DUMKA Małopolska POL 2009 Klacz gniada F: Armand
M: Dakota
O: Kinga Pasturska
B: Kinga Pasturska
brak
9.

7

DUMKA Małopolska POL 2009 Klacz gniada F: Armand
M: Dakota
O: Kinga Pasturska
B: Kinga Pasturska
brak
10.

4

DUMKA Koń Małopolski POL 2009 Klacz gniada/mk: F: Armand
M: Dakota
O: Kinga Pasturska
B: brak
brak
11.

21

EXEDRO Kuc Feliński POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Emir
M: Epoka
O: Alicja Jankowska
B: Wawrzuta Piotr
brak 616 013 57 00817 10
12.

24

FRUGO F:
M:
O:
B:
13.

28

GOLDI F:
M:
O:
B:
14.

20

GRALA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Joanna Buczkowska
B: NN
brak
15.

3

GRASS SP POL 15.06.2012 Wałach gniada F: Radeberger
M: Gandzia
O: Katarzyna Langowska
B: Kinga Pasturska
brak
16.

13

HELLANA SP POL 1995 Klacz siwa F: Cavalliero
M: Hellada
O: Kinga Pasturska
B: Kinga Pasturska
Brak
17.

19

HELLANA SP POL 1995 Klacz siwa F: Cavalliero
M: Hellada
O: Kinga Pasturska
B: Kinga Pasturska
brak
18.

25

LAYDY IRYS F:
M:
O:
B:
19.

15

MILKA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz srokata F: nieznany
M: nieznana
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
brak POL 999660063898
20.

2

NESTOR Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Gawrosz
M: Niwa
O: Kinga Pasturska
B: Kinga Pasturska
brak
21.

14

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Calderon
M: Obligacja
O: Grzegorz Świat
B: Henryk Mianowski
K013242
22.

31

ORDA F:
M:
O:
B:
23.

10

OWAL Chuculska POL 2002 Wałach inna/kuc: F: Fason
M: Okaryna
O: Kinga Pasturska
B: brak
brak
24.

30

PRALINKA Kuc Walijski POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak
25.

5

REWERS Koń Mały POL 2008 Wałach bułana/mk: F: Gawrosz
M: Reszka
O: Kinga Pasturska
B: Brak
Brak
26.

17

REWERS Koń Mały POL 2008 Wałach bułana F: Gawrosz
M: Reszka
O: Kinga Pasturska
B: brak
brak
27.

6

REWERS Mały Koń POL 2008 Wałach bułana/mk: F: Gawrosz
M: Reszka
O: Kinga Pasturska
B: Kinga Pasturska
brak
28.

16

REWERS SP POL 2008 Wałach bułana/mk: F: Gawrosz
M: Reszka
O: Kinga Pasturska
B: Kinga Pasturska
Brak
29.

11

ROKITNIK Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach srokata F: Gluosnis
M: Roszada
O: Kinga Pasturska
B: brak
brak
30.

26

SAGA F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bromboszcz Karolina
Stajnia Szyldak
2018-09-29
4
2018-09-29
6
2018-09-29
11
Buczkowska Zuzanna
Stajnia Szyldak
GRALA (20)
2018-09-29
11
2018-09-29
2
2018-09-29
14
Chirzyński Tomasz
brak
2018-09-29
11
Cinak Maja
stajnia Napiwoda
DUMKA (4)
2018-09-29
7
OWAL (10)
2018-09-29
Czerkas Ada
Stajnia Szyldak
2018-09-29
Dumańska Barbara
Klub Jeździecki Napiwoda
DUMKA (7)
2018-09-29
1
Fras Magdalena
Stajnia Szyldak
2018-09-29
3
Gontarz Lidia
Stajnia u Tarnowskich
MILKA (15)
2018-09-29
5
2018-09-29
12
Hankus Zofia
KJ Napiwoda
DOMENA (12)
2018-09-29
4
2018-09-29
13
Hochleitner Maria
Stajnia Szyldak
2018-09-29
6
2018-09-29
2018-09-29
7
Jagaczewska Weronika
Stajnia Napiwoda
REWERS (5)
2018-09-29
11
Kopania Kinga
Stajnia Napiwoda
DOMENA (12)
2018-09-29
Kopania Marta
Stajnia Napiwoda
OWAL (10)
2018-09-29
1
Kostrzewa Kornelia
Stajnia u Tarnowskich
OMENA (14)
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
3
2018-09-29
5
Krzemińska Roksana
Agroturystyka Grzybowo
DECYZJA (27)
2018-09-29
2018-09-29
3
Kuczyńska Lena
Klub Jeździecki Napiwoda
HELLANA (13)
2018-09-29
4
2018-09-29
6
Kusik Nikola
Stajnia Napiwoda
REWERS (6)
2018-09-29
7
Langowska Katarzyna
Klub Jeździecki Napiwoda
GRASS (3)
2018-09-29
3
2018-09-29
8
2018-09-29
5
Milewska Kaja
JKS U Robsonów
CORADA (29)
2018-09-29
2
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
1
Młyńska Wiktoria
Klub Jeździecki Napiwoda
ORDA (31)
2018-09-29
Obrębska Dominika
Stajnia Szyldak
EXEDRO (21)
2018-09-29
2
2018-09-29
5
2018-09-29
1
Orzołek Aleksandra
Klub Jeździecki Napiwoda
DUMKA (4)
2018-09-29
10
DEWIZA (9)
2018-09-29
7
Pleszyńska Milena
Stajnia Napiwoda
2018-09-29
1
Płoskonka Konstancja
Stajnia Szyldak
2018-09-29
1
FRUGO (24)
2018-09-29
2
2018-09-29
2018-09-29
10
Podolska Maja
Stajnia Napiwoda
DOMENA (12)
2018-09-29
1
Pras Magdalena
Stajnia Szyldak
2018-09-29
5
2018-09-29
8
Stolarczyk Anna
Napiwoda
HELLANA (19)
2018-09-29
1
Stolarczyk Jakub
Napiwoda
DUMKA (18)
2018-09-29
1
Stolarczyk Magdalena
Napiwoda
REWERS (17)
2018-09-29
1
Szałanda Alicja
Klub Jeździecki Napiwoda
NESTOR (2)
2018-09-29
4
2018-09-29
3
2018-09-29
4
Tadrzak Dobrosława
Agroturystyka Grzybowo
2018-09-29
9
2018-09-29
2018-09-29
Tadrzak Maria
Agroturystyka Grzybowo
SAGA (26)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-29
Wardęga Małgorzata
JKS Moskit
REWERS (16)
2018-09-29
Weres Zuzanna
Stajnia Szyldak
2018-09-29
Wódkiewicz Monika
Stajnia Napiwoda
GOLDI (28)
2018-09-29
9
2018-09-29
2
Żak Gabrysia
Stajnia Napiwoda
2018-09-29
1
Zieliński Albert
Klub Jeździecki Napiwoda
HELLANA (13)
2018-09-29
1
Żukowska Maryla
Stajnia Napiwoda
HELLANA (19)
2018-09-29
6

Number of Riders: 38

Number of Horses: 30

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-1, WMZJ Olsztyn)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl