Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B Gałkowo
Gałkowo, 08-09.09.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:38:52
2018-09-07 18:36:37
Ewa Wandel SANINA
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:30:32
2018-09-07 14:34:56
Milena Borczak KADRA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:34:10
2018-09-07 12:27:10
Alicja Jeśka AMANDA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:35:37
2018-09-07 12:26:38
Olga Kołakowska AMANDA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:30:03
2018-09-06 23:02:12
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:36:19
2018-09-06 21:58:00
Weronika Winkler SARNA
  • 1x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:30:20
2018-09-06 21:04:20
Sandra Podsiad ARONIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:36:59
2018-09-06 17:08:14
Tomasz Godek OKUDŻAWA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:38:43
2018-09-06 17:03:51
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:38:07
2018-09-06 14:43:56
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zywkły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 10/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:35:23
2018-09-06 13:13:42
Piotr Koper HULTAJ
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:29:39
2018-09-06 10:09:10
Joanna Wasilewska NEVA SOL
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:29:21
2018-09-06 08:22:23
Daria Dzikowska LILI
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:35:10
2018-09-06 08:17:11
Daniel Garbowski TAMIRA
  • 2x 0/KUCE/Konkurs dla Kucy
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:35:19
2018-09-06 08:16:42
Daniel Garbowski PRINZ
  • 2x 0/KUCE/Konkurs dla Kucy
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:33:32
2018-09-06 08:10:30
Monika Pasik LORDI
  • 2x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:35:01
2018-09-06 08:09:55
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:33:41
2018-09-06 08:09:30
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zywkły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:35:28
2018-09-06 08:09:04
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4/N/Zywkły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:35:37
2018-09-06 08:08:39
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 4/N/Zywkły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:34:12
2018-09-06 08:08:13
Beata Ejankowska LE SOLEI
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zywkły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:35:51
2018-09-06 08:07:33
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 2x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:36:44
2018-09-06 05:49:44
Karolina Olejnik WINNER AZ II
  • 2x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:28:46
2018-09-05 21:48:10
Maja Zielonka CARDIF Z
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:36:24
2018-09-05 20:59:04
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:52:06
2018-09-05 20:47:32
Kaja Milewska OMENA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:49:08
2018-09-05 20:46:53
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 10/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art. 274.5.3
  • 1x 11/C/Dwufazowy zwykły/zwykły art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:55:03
2018-09-05 20:17:42
Julia Babiej DAGNY
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:40:43
2018-09-05 19:19:28
Maja Szyszko DIA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:39:59
2018-09-05 19:18:47
Julia Babiej DRIANA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:54:22
2018-09-05 13:22:28
Małgorzata Zdanowicz MAXIMA
  • 1x 4/N/Zywkły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art. 274.5.3
  • 1x 11/C/Dwufazowy zwykły/zwykły art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:43:48
2018-09-05 13:16:02
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:43:26
2018-09-05 13:15:19
Robert Musiał HUNTER
  • 1x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:54:50
2018-09-05 13:08:51
Krzysztof Żukowski MALACHIT
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zywkły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 10/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:42:09
2018-09-05 10:23:40
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 20:41:15
2018-09-03 21:17:20
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 1x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 20:42:47
2018-09-03 11:57:42
Karolina Sujecka FUGA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 20:42:29
2018-09-03 11:57:08
Monika Powroźnik GAFA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 20:42:08
2018-09-03 11:56:45
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 20:41:37
2018-09-03 11:56:23
Dominika Maruda ASCOT
  • 2x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 20:40:09
2018-09-03 11:04:48
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zywkły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 10/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 20:39:23
2018-09-03 11:04:10
Anna Kopcych CON AMORE
  • 2x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:50:16
2018-09-02 21:54:48
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 2x 0/KUCE/Konkurs dla Kucy
  • 2x 6/KUCE/Konkurs dla Kucy
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:57:35
2018-08-31 18:36:33
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zywkły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 08:03:34
2018-08-30 10:24:09
Małgorzata Warecha NOWELIA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L/Zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 08:08:06
2018-08-30 10:22:46
Małgorzata Warecha CYGAN
  • 2x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:36:55
2018-08-29 20:52:29
Zuzanna Juchniewicz GENEZA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/L Licencyjny/Na styl jeździca
  • 2x 8/L/Zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 07:58:03
2018-08-27 11:22:05
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zywkły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/Dwufazowy dokładności / zwykły art.274.5.2
  • 1x 10/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiej Julia bpk - Stajnia u Doktorka
2005 (JM.)
O038981
2. Banaszek Michalina Stajnia Perzanowo
3. Borczak Milena NIEZRZESZONA
2000 (J.)
BRAK
4. Czajkowska Alicja AZS UWM OLSZTYN
2001 (J.)
O031537
5. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
6. Dzikowska Daria LKJ GAŁKWO
S
111111111
7. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
11111
8. Ejankowska Beata LKJ GAŁKOWO
S
O011326
9. Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
1998 (MJ.)
1111111
10. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
11. Grzelakowska Klaudia KJ Hubertus Nowes Sady
12. Jabłonowska Weronika Stajnia Majdan
13. Jeśka Alicja Stajnia MarGo
2004 (JM.)
brak
14. Juchniewicz Zuzanna Hippika Tomaszkowo
2003 (JM.)
O029249
15. Kaczmarczyk Kacper
16. Kaczmarczyk Maciej LKJ Gałkowo
17. Karpyza Anna Stajnia Majdan
18. Kochanowska Aleksandra KJ Hubertus Nowes Sady
19. Kołakowska Olga Stajnia MarGo
1998 (MJ.)
brak
20. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
21. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
22. Kostrzewa Kornelia Stajnia u Tarnowskich
23. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
24. Kraśko Aleksander LKJ Gałkowo
25. Kulig Hanna Stajnia Majdan
26. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
27. Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
O033689
28. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
29. Milewska Kaja JKS U Robsonów
2004 (JM.)
O042274
30. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
31. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
32. Olejnik Karolina bez przynależności
S
O046143
33. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
34. Podsiad Sandra Klub jeździecki Żarnowo
2002 (J.)
Brak
35. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
36. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
37. Szyszko Maja bpk - Stajnia u Doktorka
2005 (JM.)
O048494
38. Warecha Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O007552
39. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
40. Winkler Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
41. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
Brak
42. Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
S
O003853
43. Zielonka Maja brak
2001 (J.)
brak
44. Ziniewicz Aleksandra Stajnia Majdan
45. Żukowski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
S
O030951
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

AMANDA SP POL 2008 Klacz kara F: Grom
M: Adela Camira
O: Aneta Adamczyk
B: Roman Katarzyna
brak
2.

58

ARMAGEDON F:
M:
O:
B:
3.

61

ARMSTRONG F:
M:
O:
B:
4.

46

ARONIA Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/171 F: Hiacynt
M: Arina
O: Marek Podsiad
B: Mirosław Gordon
Brak 616 007 60 02980 10
5.

13

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
6.

14

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Monika Pasik
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
Brak
7.

5

CARDIF Z Zangersheide POL 2010 Wałach gniada F: Corvus Z
M: Tre-ratina Z
O: Rafał Zielonka
B: Zangersheide
bark
8.

56

CELESTIA F:
M:
O:
B:
9.

17

CHAMBERLAIN Oldenburdzka POL 2011 Wałach kasztanowata/175 F: CHAMBERLAND/CHAMBERTIN
M: GERDI DE LUNA/ CHICO'S BOY
O: Monika Gębik-Czajkowska
B: Monika Gębik-Czajkowska
K018666 DE 418182076811
10.

62

CHMURKA F:
M:
O:
B:
11.

31

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
O: Maciej Pietras
B: Semilly
K022968 25000112273645F
12.

11

CON AMORE Oldenburg POL 2006 Wałach gniada F: Cartoon
M: Centina z
O: Anna kopcych
B: Kostrzewa
DE418180020305
13.

32

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
14.

33

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian
M: Dornroshen IV
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
K023990
15.

9

CYGAN --- POL 2010 Wałach kara/164 F: ---
M: ---
O: Małgorzata Warecha
B: Andrzej Herman
brak
16.

34

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
17.

24

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K025934
18.

53

DON ESPADRON F:
M:
O:
B:
19.

54

DON ESPADRON F:
M:
O:
B:
20.

51

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
O: Joanna Bembenek
B: BRAK DANYCH
K013529 POL007600101503
21.

23

DRIANA Trakenska POL 2008 Klacz gniada/163 F: Bohun
M: Demeter
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K021777
22.

59

FREJKA F:
M:
O:
B:
23.

16

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
24.

15

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
25.

1

GENEZA Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Bonvivant
M: Genossin
O: Kamila Juchniewicz
B: Anna Komoń
K015575 POL060000004032
26.

67

GOJA SP POL 2000 klacz gniada/171 F: Howell
M: Rolina
O: Janusz Tarnowski
B:
27.

39

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek
M: Hattona
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
28.

20

HUNTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Robert Musiał
B: NN
BRAK
29.

47

KADRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz kasztanowata F: CONSOR
M: KWARTA
O: TADEUSZ ROMAN
B: IWONA JURCZENKO-TOPOLSKA
BRAK
30.

8

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
31.

55

KASTILIA F:
M:
O:
B:
32.

27

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
33.

30

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K023160 616009600245012
34.

12

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
35.

7

LILI MK POL 2013 Klacz inna/mk: F: NN
M: Luanda
O: Karolina Ferenstein- Kraśko
B: Andrzej Felski
1111111
36.

35

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada F: Lord Pizarro /
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
37.

18

LUBICZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K026046
38.

19

MALACHIT Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Golden Boy
M: Modelka I
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013152
39.

22

MAXIMA WLKP POL 2006 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013236
40.

29

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
41.

66

NAKLIK M ogier F:
M:
O:
B:
42.

64

NEKTAR M ogier F:
M:
O:
B:
43.

49

NELSON Ogier F:
M:
O:
B:
44.

63

NOKIOPI M ogier F:
M:
O:
B:
45.

10

NOWELIA Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Barasz
M: Nagwiazdka
O: Małgorzata Warecha
B: SK Rzeczna
K026158
46.

65

NUGOSZ M ogier F:
M:
O:
B:
47.

42

OKUDŻAWA SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38
M: Osama
O: Karolina Ferenstein-Kraśko
B: Karolina Ferenstein-Kraśko
Brak
48.

40

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
49.

44

PRESJA Wielkopolska POL 2006 Klacz kara/168 F: Wektor
M: Peonia
O: Paweł Wyszomirski
B: Pacek Jarosław
Brak POL 007600012106
50.

36

PRINZ SP POL 2003 Wałach gniada F: Contender Son
M: NN
O: Karolina Ferenstein- Kraśko
B: nn
1111111111
51.

21

RALPH LAUREN Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Riposta / Spartakus
O: Łastówka Małgorzata
B: Marczak Przemysław
K017958
52.

43

SARNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Mirandus G
M: Selene
O: Agnieszka Winkler
B: Agnieszka Winkler
K024564
53.

50

SEGAN Ogier F:
M:
O:
B:
54.

52

SUNETT F:
M:
O:
B:
55.

3

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: NEBO LIAM
M: BECKY po PARK MARVEL
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
56.

57

SZOGUN F:
M:
O:
B:
57.

37

TAMIRA Oldenburska POL 2000 Klacz skarogniada F: Ramiro Z
M: Tama
O: Karolina Ferenstein- Kraśko
B: nn
1111111111
58.

41

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:157 F: El Salvador
M: Tinta
O: Tomasz Godek
B: Klub Sportowy Nad Wigram
K025212 616009510252713
59.

28

WINNER AZ II SP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Corde Star
M: Wiktoria
O: Karolina Olejnik
B: Andrzej Zdziebło
K023957 616009600217509
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiej Julia
bpk - Stajnia u Doktorka
DRIANA (23)
2018-09-09
4
2018-09-09
2018-09-09
Banaszek Michalina
Stajnia Perzanowo
SZOGUN (57)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Borczak Milena
NIEZRZESZONA
KADRA (47)
2018-09-09
2018-09-09
7
Czajkowska Alicja
AZS UWM OLSZTYN
2018-09-08
2018-09-08
21
2018-09-09
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
2018-09-09
1
Dzikowska Daria
LKJ GAŁKWO
LILI (7)
2018-09-08
10
2018-09-08
22
2018-09-09
18
2018-09-09
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2018-09-08
6
2018-09-08
17
2018-09-09
9
2018-09-09
Ejankowska Beata
LKJ GAŁKOWO
2018-09-08
10
2018-09-08
2018-09-09
6
SUNETT (52)
2018-09-08
15
2018-09-08
9
2018-09-09
2018-09-09
14
Garbowski Daniel
LKJ GAŁKWO
PRINZ (36)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
8
2018-09-09
TAMIRA (37)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
2018-09-09
2
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (41)
2018-09-08
4
2018-09-08
5
2018-09-09
13
2018-09-09
2018-09-08
14
2018-09-08
11
2018-09-09
14
2018-09-09
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-09
1
2018-09-08
5
2018-09-09
1
2018-09-09
3
Grzelakowska Klaudia
KJ Hubertus Nowes Sady
NELSON (49)
2018-09-08
13
2018-09-08
1
2018-09-09
2018-09-09
Jabłonowska Weronika
Stajnia Majdan
2018-09-09
4
2018-09-09
Jeśka Alicja
Stajnia MarGo
AMANDA (45)
2018-09-08
2018-09-09
17
Juchniewicz Zuzanna
Hippika Tomaszkowo
GENEZA (1)
2018-09-08
5
2018-09-08
12
2018-09-09
2018-09-09
Kaczmarczyk Kacper
CHMURKA (62)
2018-09-09
2018-09-09
1
Kaczmarczyk Maciej
LKJ Gałkowo
2018-09-08
25
2018-09-08
2018-09-08
14
FREJKA (59)
2018-09-08
8
2018-09-08
9
Karpyza Anna
Stajnia Majdan
2018-09-09
2018-09-09
5
Kochanowska Aleksandra
KJ Hubertus Nowes Sady
SEGAN (50)
2018-09-08
7
2018-09-08
28
2018-09-08
2
2018-09-09
10
2018-09-09
6
Kołakowska Olga
Stajnia MarGo
AMANDA (45)
2018-09-08
2018-09-09
18
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2018-09-08
23
2018-09-08
7
2018-09-09
5
2018-09-09
10
2018-09-08
2
2018-09-08
7
2018-09-09
6
2018-09-09
4
2018-09-09
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
HULTAJ (39)
2018-09-09
1
2018-09-09
Kostrzewa Kornelia
Stajnia u Tarnowskich
GOJA (67)
2018-09-09
2018-09-09
3
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LUBICZ (18)
2018-09-08
6
2018-09-08
18
2018-09-09
1
2018-09-09
12
2018-09-09
11
Kraśko Aleksander
LKJ Gałkowo
2018-09-08
1
2018-09-08
13
Kulig Hanna
Stajnia Majdan
2018-09-09
2018-09-09
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (27)
2018-09-08
3
2018-09-08
10
2018-09-09
6
2018-09-09
11
Łastówka Małgorzata
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2018-09-09
4
2018-09-09
2
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
ASCOT (13)
2018-09-08
26
2018-09-08
15
2018-09-09
16
2018-09-09
2018-09-08
17
2018-09-08
13
2018-09-09
9
2018-09-09
Milewska Kaja
JKS U Robsonów
DRAGON (51)
2018-09-08
9
2018-09-08
24
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2018-09-08
1
2018-09-08
10
2018-09-09
6
2018-09-09
9
Musiał Robert
KJ Stado Kętrzyn
HUNTER (20)
2018-09-09
3
2018-09-09
9
Olejnik Karolina
bez przynależności
2018-09-08
27
2018-09-08
16
2018-09-09
2018-09-09
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2018-09-08
4
2018-09-09
1
2018-09-09
2
CORSIMO (32)
2018-09-08
5
2018-09-08
2
2018-09-09
3
CRISTAL (33)
2018-09-08
3
2018-09-08
3
2018-09-09
7
2018-09-08
4
2018-09-08
1
2018-09-09
3
2018-09-09
10
LORDI (35)
2018-09-08
11
2018-09-08
13
2018-09-09
8
2018-09-09
Podsiad Sandra
Klub jeździecki Żarnowo
ARONIA (46)
2018-09-08
12
2018-09-08
2018-09-09
15
2018-09-09
Powroźnik Monika
LKJ Gałkowo
GAFA (15)
2018-09-08
18
2018-09-08
1
2018-09-09
5
2018-09-09
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (16)
2018-09-08
2018-09-08
8
2018-09-09
2018-09-09
16
2018-09-09
7
Szyszko Maja
bpk - Stajnia u Doktorka
DIA (24)
2018-09-09
12
2018-09-09
2018-09-09
Warecha Małgorzata
Baskil Rzeczna
CYGAN (9)
2018-09-08
19
2018-09-08
3
2018-09-09
3
2018-09-09
15
NOWELIA (10)
2018-09-08
4
2018-09-08
8
2018-09-09
17
2018-09-09
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
2018-09-08
6
2018-09-09
3
2018-09-09
8
2018-09-08
6
2018-09-08
1
2018-09-08
9
Winkler Weronika
Klub Jeździecki Żarnowo
SARNA (43)
2018-09-08
2018-09-08
20
Wyszomirski Paweł
KJ Stado Kętrzyn
PRESJA (44)
2018-09-08
2018-09-08
2
2018-09-09
2018-09-09
11
2018-09-09
2
Zdanowicz Małgorzata
AZS-UWM Olsztyn
MAXIMA (22)
2018-09-08
2
2018-09-08
1
2018-09-09
5
2018-09-09
1
Zielonka Maja
brak
2018-09-08
2018-09-08
16
2018-09-09
13
2018-09-09
Ziniewicz Aleksandra
Stajnia Majdan
2018-09-09
2018-09-09
Żukowski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
2018-09-08
7
2018-09-08
8
2018-09-09
6
2018-09-09
2

Number of Riders: 45

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-1, WMZJ Olsztyn)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl