Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

VII Pasłęckie Derby
Pasłęk, 15.09.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 07:25:17
2018-09-14 22:17:08
Nadia Krysiak FOKUS
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 07:25:30
2018-09-14 22:11:02
Gabriela Popis CHIVAS
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 07:25:41
2018-09-14 22:08:54
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 07:25:53
2018-09-14 22:04:20
Katarzyna Śliwińska KRILAN
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 07:26:15
2018-09-14 22:03:48
Julia Borczak KLARYSA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 07:26:29
2018-09-14 21:54:44
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 6/P DERBY/o Puchar i Nagrody Firmy Pamax i Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań A. Cebula
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 07:26:41
2018-09-14 21:54:29
Paulina Chojnowska CZACZA
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 07:26:56
2018-09-14 21:54:06
Witold Burzyński CINZANO
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 20:12:03
2018-09-14 20:07:43
Iwona Oberlan HURICANE
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 20:11:48
2018-09-14 20:02:23
Iwona Oberlan SUNSET
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 20:11:29
2018-09-14 19:57:55
Iwona Oberlan DIEGO DELORME
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 19:10:51
2018-09-14 19:01:28
Robert Brandt OPIUM
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 19:11:04
2018-09-14 19:00:47
Denisa Brandt SYMFONIA
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 7/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 19:10:37
2018-09-14 19:00:19
Magdalena Jop HERALDIK
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 17:38:12
2018-09-14 17:37:49
Ola Karczewska SUŁTAN
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 17:20:36
2018-09-14 16:04:19
Martyna Senska SOFIA S
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 17:20:50
2018-09-14 15:00:23
Natalia Wiśniowska PROXIMUS
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/L/Licencyjny
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 17:21:07
2018-09-14 15:00:03
Julia Dworczyk ROKI
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/L/Licencyjny
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 17:21:20
2018-09-14 13:22:37
Martyna Marcinkowska MONSTER
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 17:21:35
2018-09-14 13:22:14
Marysia Markiewicz MONSTER
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 17:21:51
2018-09-14 13:21:14
Naomi Biziewska FOKUS
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 21:03:55
2018-09-14 11:43:47
Joanna Wedeł EVEREST
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 17:22:17
2018-09-14 11:03:23
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 2x 4/L/Licencyjny
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 17:22:39
2018-09-14 09:27:38
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:53:25
2018-09-14 07:28:29
Julia Parda FIONA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/L/Licencyjny
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:51:01
2018-09-14 07:27:56
Anna Haponik ALLEGRIA-LOTTI
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 06:52:37
2018-09-13 23:40:39
Justyna Stasiulewicz WENEZJA
  • 1x 6/P DERBY/o Puchar i Nagrody Firmy Pamax i Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań A. Cebula
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 06:52:48
2018-09-13 23:40:07
Michał Pawłowicz IMPERIO
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 06:53:03
2018-09-13 21:32:39
Remigiusz Wojciechowski PRADO
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 06:54:31
2018-09-13 21:31:52
Remigiusz Wojciechowski PONTEVEDRA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 06:54:17
2018-09-13 21:10:34
Małgorzata Pasternak HAPPY BOY
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 06:53:59
2018-09-13 20:34:31
Magdalena Karpowicz LAOS
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 06:53:44
2018-09-13 20:23:14
Katarzyna Goryszewska AURA N
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 06:53:31
2018-09-13 18:06:01
Agata Przewoźniczuk CASANDRA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:52:49
2018-09-13 16:51:20
Nicola Możdżonek PALOMA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:52:22
2018-09-13 16:50:48
Kasia Bowsza SUŁTAN
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:52:08
2018-09-13 16:50:18
Maja Sitkowska WOGRA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/L/Licencyjny
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:51:53
2018-09-13 16:49:44
Weronika Bieniecka CEMILLA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/L/Licencyjny
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:45:40
2018-09-13 14:33:27
Gabriela Daniszewska PRINCESSA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:46:14
2018-09-13 14:24:35
Lena Banasiuk ALLEGRIA-LOTTI
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:46:27
2018-09-13 14:18:08
Marek Gaber PAMELA
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:46:40
2018-09-13 14:17:50
Marek Gaber PRADA
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:46:54
2018-09-13 13:09:03
Julia Parda ELZA - JUULTJE
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/L/Licencyjny
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:47:10
2018-09-13 13:07:23
Karolina Zielonka PRINCESSA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:47:41
2018-09-13 13:03:18
Karolina Szostawicka MACIEJKA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:47:57
2018-09-13 13:02:51
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:45:55
2018-09-13 13:01:06
Jakub Mroczek ANDER
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:45:26
2018-09-13 09:58:28
Paula Jeleniewska VIRGINIA BLUES
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:45:11
2018-09-13 09:56:31
Paula Jeleniewska CHILLOUT
  • 1x 6/P DERBY/o Puchar i Nagrody Firmy Pamax i Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań A. Cebula
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 18:19:10
2018-09-12 16:38:57
Wiesław Narloch FIONA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 6/P DERBY/o Puchar i Nagrody Firmy Pamax i Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań A. Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 18:19:25
2018-09-12 16:38:12
Wiesław Narloch OLD SCHOOL LADY
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 06:47:58
2018-09-12 16:17:27
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 2x 4/L/Licencyjny
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 18:20:06
2018-09-12 14:09:02
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 18:20:34
2018-09-12 13:53:16
Daniel Andrzej Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 6/P DERBY/o Puchar i Nagrody Firmy Pamax i Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań A. Cebula
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 18:20:49
2018-09-12 11:43:16
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 7/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 18:21:04
2018-09-12 11:42:50
Anna Kopcych CON AMORE
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 18:21:26
2018-09-12 09:37:24
Konstancja Płoskonka PRINCE
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 08:21:01
2018-09-12 08:19:23
Ola Karczewska MADISON
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 08:20:41
2018-09-12 08:18:58
Karina Filip MADISON
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 08:20:27
2018-09-12 08:18:31
Majka Sudejko SUŁTAN
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 07:04:37
2018-09-12 03:46:31
Michał Gospodarczyk FALCO
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 08:20:06
2018-09-12 03:43:02
Michał Gospodarczyk SOFIA S
  • 1x 6/P DERBY/o Puchar i Nagrody Firmy Pamax i Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań A. Cebula
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 07:05:03
2018-09-11 20:36:40
Marek Wirth ZARALEANDA
  • 1x 6/P DERBY/o Puchar i Nagrody Firmy Pamax i Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań A. Cebula
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 07:05:15
2018-09-11 15:26:02
Nina Tulisow GIGI
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 07:05:27
2018-09-11 15:25:37
Nina Tulisow RAFIA
  • 2x 4/L/Licencyjny
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 07:05:38
2018-09-11 15:24:55
Julian Chrzanowski ADONIS
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 07:05:48
2018-09-11 09:38:51
Zofia Chromik SURPRISE
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 07:05:59
2018-09-11 09:38:32
Monika Puchalska - Chromik HERMOSA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:37:03
2018-09-10 18:22:16
Aleksandra Szewczak IRYS
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:36:51
2018-09-10 18:11:11
Natalia Kozik NELSON
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/L/Licencyjny
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:36:39
2018-09-10 17:58:29
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 6/P DERBY/o Puchar i Nagrody Firmy Pamax i Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań A. Cebula
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:36:22
2018-09-10 16:45:05
Alicja Kazimierska PUENTA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/L/Licencyjny
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 08:46:35
2018-09-07 08:46:07
Hanna Załęska CASANDRA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 08:46:49
2018-09-07 08:45:44
Agata Przewożniczuk CASANDRA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:10:55
2018-09-06 20:10:30
Hanna Załęska PALOMA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:11:25
2018-09-06 20:10:06
Katarzyna Maksymiuk PALOMA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 13:48:14
2018-09-06 13:47:35
Nicola Glińska TRACY
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:07:19
2018-09-05 18:34:27
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 2x 4/L/Licencyjny
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 09:31:45
2018-09-04 20:20:19
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 6/P DERBY/o Puchar i Nagrody Firmy Pamax i Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań A. Cebula
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 07:06:12
2018-09-04 20:19:43
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 7/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 09:31:58
2018-09-04 20:17:28
Kaja Pietrzak ACAI
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 18:54:40
2018-09-04 18:54:17
Katarzyna Maksymiuk JOCKER
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 18:52:40
2018-09-04 06:15:44
Angelika Sokołowska FILIP
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 18:52:23
2018-08-31 16:32:42
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 6/P DERBY/o Puchar i Nagrody Firmy Pamax i Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań A. Cebula
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 17:34:53
2018-08-30 17:34:33
Michał Gospodarczyk NORITO
  • 1x 6/P DERBY/o Puchar i Nagrody Firmy Pamax i Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań A. Cebula
  • 1x 7/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:31:41
2018-08-26 12:34:37
Weronika Kuta CYMKA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 6/P DERBY/o Puchar i Nagrody Firmy Pamax i Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań A. Cebula
  • 1x 5/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 17:04:11
2018-08-24 17:02:59
Laura Brulińska TRACY
  • 1x 4/L/Licencyjny
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 17:04:27
2018-08-24 17:02:28
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 4/L/Licencyjny
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 17:04:39
2018-08-24 17:02:00
Natalia Nojak BLASZKA
  • 1x 4/L/Licencyjny
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 17:04:51
2018-08-24 17:01:31
Hanna Załęska LUISIANA
  • 1x 4/L/Licencyjny
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banasiuk Lena Polish Pony Club
2008 (Mł.)
brak
2. Bieniecka Weronika Ośrodek Jeździecki ,, Amador Morąg
2001 (J.)
34817/18
3. Biziewska Naomi SKJ Hippika Tomaszkowo
2006 (JM.)
nie ma
4. Borczak Julia SKJ Zastawno
5. Bowsza Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (JM.)
brak
6. Brandt Robert Braci Romanowskich
S
O000831
7. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zzz
8. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
9. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
10. Chromik Zofia BPK
2006 (JM.)
O047385
11. Chrzanowski Julian Majątek Tulisówka
2008 (Mł.)
Brak
12. Daniszewska Gabriela Polish Pony Club
2005 (JM.)
brak
13. Dworczyk Julia Klub Jeździecki Kamińskich
2003 (JM.)
brak
14. Filip Karina MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
brak
15. Gaber Marek Stajnia Gaja
S
brak
16. Glińska Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
17. Goryszewska Katarzyna AZS Olsztyn
1997 (MJ.)
brak
18. Gospodarczyk Michał xx
S
xx
19. Gospodarczyk Michał Niezrzeszony
S
O020333
20. Haponik Anna Polish Pony Club
2006 (JM.)
brak
21. Jeleniewska Paula Bertyn
S
0013709
22. Jop Magdalena Braci Romanowskich
S
brak
23. Karczewska Ola MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
24. Karpowicz Magdalena JKS U Robsonów
S
LZPZJ/847/15
25. Kasza Natalia KJ Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
brak
26. Kazimierska Alicja Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
2003 (JM.)
brak
27. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
28. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (J.)
O027697
29. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
30. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
31. Kuta Weronika J. J. Darboven
1997 (MJ.)
Brak
32. Laszecki Adam Baskil Rzeczna
S
O050094
33. Lyskovka Valery
34. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
35. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
36. Marcinkowska Martyna SKJ Hippika Tomaszkowo
2003 (JM.)
O044011
37. Markiewicz Marysia SKJ Hippika Tomaszkowo
2005 (JM.)
nn
38. Możdżonek Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (JM.)
zzzz
39. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
brak
40. Narloch Wiesław Pomorska Liga Jeżdziecka
S
O002182
41. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
42. Oberlan Iwona KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
S
O022760
43. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
O038604
44. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
45. Pawłowicz Michał Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O045987
46. Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
S
O003376
47. Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
2007 (Mł.)
O038528
48. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
49. Płoskonka Konstancja bpk
2006 (JM.)
O048492
50. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
51. Przewoźniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
52. Puchalska - Chromik Monika BPK
S
brak
53. Senska Martyna Niezrzeszony
S
Brak
54. Sitkowska Maja Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2001 (J.)
O043438
55. Śliwińska Katarzyna SKJ Zastawno
2003 (JM.)
brak
56. Śmieszko Leszek PKJ Braci Romanowskich
S
xxxx
57. Sokołowska Angelika azs uwm
S
O013174
58. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
59. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
60. Sudejko Majka MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (JM.)
xxxx
61. Szewczak Aleksandra BPK
2005 (JM.)
O048189
62. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
S
brak
63. Tulisow Nina Bertyn
2004 (JM.)
brak
64. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
65. Wedeł Joanna KJ Bertyn
S
brak
66. Wirth Marek Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
S
O020794
67. Wiśniowska Natalia Klub Jeździecki Kamińskich
1998 (MJ.)
brak
68. Wojciechowski Remigiusz niezrzeszony
S
brak
69. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
70. Zielonka Karolina Polish Pony Club
2006 (JM.)
LZRWZJ/2945/18
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

ACAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Biskeit
M: Ariadna
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Kuliś Dariusz
K024784 616007610083813
2.

22

ADONIS KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Ryszard Chrzanowski
B: Ryszard Chrzanowski
Brak
3.

45

ALLEGRIA-LOTTI Kuc Walijski POL 2008 Klacz siwa/kuc:115cm F: Carmana's Neptun
M: Nn
O: Jerzy Mićko
B: Nn
Brak
4.

38

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Anapon Raska
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
K024821
5.

8

ARIETA Trakeńska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pigmalion
M: Ajlali
O: Piotr Kasza
B: SK Plękity
brak
6.

49

AURA N SP POL 2011 Klacz skarogniada/172 F: Turbud Alino
M: Andaluzja
O: Michał Kłodawski
B: Grzegorz Nałęcz
brak
7.

14

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
8.

2

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
9.

16

CASANDRA XX POL 2010 Klacz biała F: XX
M: XX
O: xx
B: xx
xx
10.

48

CASANDRA Małopolska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Wolant
M: Kessa
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
brak
11.

46

CEMILLA Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Mywill
M: Cygana
O: Henryk Rowicki
B: Henryk Rowicki
brak
12.

32

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Life and Liberty
M: Cesarka
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
13.

6

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
14.

36

CHILLOUT WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Faktor
M: Czaora
O: Zdzisław Jeleniewski
B: Paula Jeleniwska
K019182
15.

71

Cinzano wałach F:
M:
O:
B:
16.

30

CON AMORE Oldenburg POL 2006 Wałach gniada F: Cartoon
M: Centina z
O: Anna kopcych
B: Kostrzewa
DE418180020305
17.

4

CYMKA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Two Fox Skipper
M: Cytryna
O: Weronika Kuta
B: Weronika Kuta
Brak
18.

72

Czacza klacz F:
M:
O:
B:
19.

73

Dafne klacz F:
M:
O:
B:
20.

67

DIEGO DELORME Selle Francais FRA 2013 Wałach gniada F: FUSAIN DU DEFEY
M: CHANTENELLE
O: LESZEK ŚMIESZKO
B: BRAK
BRAK
21.

42

ELZA - JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:131cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
K023955
22.

59

EVEREST SP POL 2011 Wałach siwa F: Correro
M: Extra M
O: Joanna Wedeł
B: Zenon Farysej
brak
23.

26

FALCO SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Kormoran
M: Filia
O: Karolina Barańska
B: SK Rzeczna
Brak
24.

10

FILIP Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/163 F: Rash
M: Grejsa
O: Angelika Sokołowska
B: Angelika Sokołowska
O013174
25.

35

FIONA Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/166 F: Cedrus
M: Folli
O: Dariusz Seroka
B: Dariusz Seroka
K019607
26.

56

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954
27.

60

FOKUS KUC POL 2014 Wałach inna/kuc: F: T'Karino
M: Flora
O: Ewa Maria Zaremba
B: Matwiejczuk Andrzej
nie ma
28.

76

Galopada klacz F:
M:
O:
B:
29.

75

Gejsza klacz F:
M:
O:
B:
30.

51

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
Brak
31.

64

HERALDIK Hanowerska POL 2000 Wałach kara F: Heraldik
M: Fiona
O: Magdalena Jop
B: Burmester,Heinr.Brueninghorst.6,31 606
brak
32.

20

HERMOSA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Otill
M: Heinola
O: Monika Puchalska- Chromik
B: SK Reczna
K025327 616 009 60 01168 12
33.

69

HURICANE KWPN NED 2012 Wałach gniada F: ADVANCE
M: CIREINA
O: LESZEK ŚMIESZKO
B: BRAK
BRAK
34.

54

IMPERIO Trakeńska POL 2010 Wałach gniada F: Emis
M: Impresja
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
brak
35.

9

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
36.

18

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
37.

11

JOCKER XX POL 2000 Wałach siwa/mk: F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx
38.

57

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Denetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: Marek Romanowski
K019633
39.

70

Klarysa kuc klacz F:
M:
O:
B:
40.

74

Krilan wałach F:
M:
O:
B:
41.

58

L CALVADOS SON SP POL 2013 Ogier gniada F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
42.

50

LAOS Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Ajbek
M: Lusaka
O: Natalia Jackowska
B: Marek Przeczewski
K000610
43.

31

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
44.

13

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
45.

1

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar xx
M: Lolita xx
O: Jerzy Przedpełski
B: DAMIS BT Warszawa
K013721
46.

40

MACIEJKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz siwa/kuc:110cm F: Folkert
M: Meggie
O: Karolina Szostawicka
B: Nn
K026510 POL013540037105
47.

28

MADISON X POL 2000 Wałach gniada F: ss
M: ss
O: Jerzy Przedpełski
B: ss
ss
48.

61

MONSTER Arabska POL 2010 Wałach gniada/mk: F: nieznana
M: nieznana
O: Renata Szeluga
B: nieznany
nieznany
49.

19

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
50.

5

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
51.

34

OLD SCHOOL LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/169 F: New World
M: Obstawa
O: Dariusz Seroka
B: Justyna Bogusz
K025779
52.

66

OPIUM Szlachetna Półkrew POL 0000 Wałach ciemnogniada F: 0
M: 0
O: 0
B: 0
0
53.

15

PALOMA Wielkopolska POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
O: Jerzy Przedpełski
B: Gródź łukasz
K022670
54.

44

PAMELA Wielkopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada/163 F: Marino
M: Paloma
O: Krzysztof Jaczewski
B: Krzysztof Jaczewski
brak 616007600132512 brak
55.

52

PONTEVEDRA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gluosnis
M: Polinezja
O: Cezary Wojciechowski
B: Remigiusz Wojciechowski
616007600235211
56.

43

PRADA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: Alek
M: Plejada
O: Krzysztof Jaczewski
B: Krzysztof Jaczewski
brak 616009520074514
57.

53

PRADO Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Denetor
M: Polina
O: Cezary Wojciechowski
B: Remigiusz Wojciechowski
616007600235111
58.

29

PRINCE TS POL 1998 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alicja Jankowska
B:
K023993 616999600092298
59.

41

PRINCESSA Typ Kuc POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: NN
K026511 POL9995201845
60.

63

PROXIMUS SP POL 2005 Ogier gniada F: Burgund
M: Pepsi Cola
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
61.

17

PUENTA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz skarogniada F: Gluosnis
M: Penelopa
O: Krzysztof Kazimierski
B: Wojciechowski Remigiusz
brak
62.

39

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Mićko
B: Grądek
K024820
63.

23

RAFIA Trakeńska POL 2005 Klacz siwa F: Abdullah
M: R-Laydy
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
brak
64.

62

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
65.

7

SOFIA S SP POL 2005 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Stella
O: Martyna Senska
B: Stanisław Szurik
K017846
66.

33

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
67.

27

SUŁTAN X POL 2000 Wałach biała F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
68.

68

SUNSET Holsteiner GER 2013 Wałach kasztanowata F: STANFOUR
M: RIVA I
O: LESZEK ŚMIESZKO
B: BRAK
BRAK
69.

21

SURPRISE Angloarab POL 2005 Wałach ciemnogniada/158 F: NN
M: NN
O: Monika Puchalska- Chromik
B: NN
K025328 616 999 60 03025 05
70.

3

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
71.

37

VIRGINIA BLUES Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Brzask
M: Vivien
O: Paula Jeleniewska
B: Norbert Yildyz
-
72.

55

WENEZJA Trakeński POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wamba
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
K019903 POL732010069210
73.

47

WOGRA Trakeńska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Diagram
M: Walpuria
O: Sk Wiking
B: Sk Wiking
brak
74.

25

ZARALEANDA OLD. POL 2006 Klacz gniada/173 F: Zapateado
M: Esmeralda
O: Samsonowicz Andrzek
B: Niemcy
K026181
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banasiuk Lena
Polish Pony Club
2018-09-15
12
2018-09-15
Bieniecka Weronika
Ośrodek Jeździecki ,, Amador Morąg
CEMILLA (46)
2018-09-15
5
2018-09-15
19
2018-09-15
10
Biziewska Naomi
SKJ Hippika Tomaszkowo
FOKUS (60)
2018-09-15
19
2018-09-15
Borczak Julia
SKJ Zastawno
Klarysa (70)
2018-09-15
17
Bowsza Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (27)
2018-09-15
16
Brandt Robert
Braci Romanowskich
OPIUM (66)
2018-09-15
24
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (3)
2018-09-15
2018-09-15
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
Cinzano (71)
2018-09-15
6
2018-09-15
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
Czacza (72)
2018-09-15
28
Gejsza (75)
2018-09-15
20
2018-09-15
Chromik Zofia
BPK
2018-09-15
8
2018-09-15
12
2018-09-15
Chrzanowski Julian
Majątek Tulisówka
ADONIS (22)
2018-09-15
2018-09-15
Daniszewska Gabriela
Polish Pony Club
2018-09-15
2
Dworczyk Julia
Klub Jeździecki Kamińskich
ROKI (62)
2018-09-15
1
2018-09-15
1
Filip Karina
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (28)
2018-09-15
31
Gaber Marek
Stajnia Gaja
PRADA (43)
2018-09-15
25
PAMELA (44)
2018-09-15
1
Glińska Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (3)
2018-09-15
Goryszewska Katarzyna
AZS Olsztyn
AURA N (49)
2018-09-15
13
2018-09-15
15
Gospodarczyk Michał
xx
NORITO (5)
2018-09-15
4
2018-09-15
6
Gospodarczyk Michał
Niezrzeszony
2018-09-15
5
FALCO (26)
2018-09-15
21
2018-09-15
Haponik Anna
Polish Pony Club
2018-09-15
2018-09-15
15
Jeleniewska Paula
Bertyn
2018-09-15
6
2018-09-15
29
Jop Magdalena
Braci Romanowskich
2018-09-15
27
2018-09-15
Karczewska Ola
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (27)
2018-09-15
10
MADISON (28)
2018-09-15
Karpowicz Magdalena
JKS U Robsonów
LAOS (50)
2018-09-15
26
2018-09-15
Kasza Natalia
KJ Bertyn Piastowo
ARIETA (8)
2018-09-15
8
2018-09-15
14
2018-09-15
12
Kazimierska Alicja
Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
PUENTA (17)
2018-09-15
2018-09-15
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2018-09-15
3
2018-09-15
4
2018-09-15
1
2018-09-15
1
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (19)
2018-09-15
23
2018-09-15
7
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2018-09-15
10
2018-09-15
4
2018-09-15
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2018-09-15
22
2018-09-15
5
Kuta Weronika
J. J. Darboven
CYMKA (4)
2018-09-15
2018-09-15
Laszecki Adam
Baskil Rzeczna
2018-09-15
6
2018-09-15
13
2018-09-15
Lyskovka Valery
2018-09-15
2
2018-09-15
5
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-09-15
2
JOCKER (11)
2018-09-15
6
2018-09-15
PALOMA (15)
2018-09-15
21
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
Dafne (73)
2018-09-15
36
2018-09-15
Marcinkowska Martyna
SKJ Hippika Tomaszkowo
MONSTER (61)
2018-09-15
30
Markiewicz Marysia
SKJ Hippika Tomaszkowo
FOKUS (60)
2018-09-15
2018-09-15
9
Możdżonek Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (15)
2018-09-15
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (38)
2018-09-15
2018-09-15
7
2018-09-15
33
Narloch Wiesław
Pomorska Liga Jeżdziecka
2018-09-15
11
FIONA (35)
2018-09-15
18
2018-09-15
2018-09-15
10
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-09-15
5
Oberlan Iwona
KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
2018-09-15
19
2018-09-15
13
SUNSET (68)
2018-09-15
4
2018-09-15
3
Parda Julia
Polish Pony Club
2018-09-15
11
2018-09-15
8
FIONA (56)
2018-09-15
4
2018-09-15
11
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
JANKES (18)
2018-09-15
3
2018-09-15
9
2018-09-15
3
Pawłowicz Michał
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
IMPERIO (54)
2018-09-15
Piechota Daniel Andrzej
SKJ ,,REVEL
2018-09-15
8
2018-09-15
4
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ ,,REVEL
2018-09-15
3
2018-09-15
2018-09-15
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
2018-09-15
7
2018-09-15
2
ACAI (12)
2018-09-15
14
2018-09-15
5
2018-09-15
2
Płoskonka Konstancja
bpk
PRINCE (29)
2018-09-15
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-09-15
18
Przewoźniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-09-15
35
Puchalska - Chromik Monika
BPK
HERMOSA (20)
2018-09-15
1
2018-09-15
10
2018-09-15
Senska Martyna
Niezrzeszony
2018-09-15
18
Sitkowska Maja
Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
WOGRA (47)
2018-09-15
34
2018-09-15
15
2018-09-15
Śliwińska Katarzyna
SKJ Zastawno
Krilan (74)
2018-09-15
2
2018-09-15
16
2018-09-15
14
Śmieszko Leszek
PKJ Braci Romanowskich
2018-09-15
6
2018-09-15
8
Sokołowska Angelika
azs uwm
FILIP (10)
2018-09-15
9
2018-09-15
9
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (9)
2018-09-15
1
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
WENEZJA (55)
2018-09-15
Sudejko Majka
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (27)
2018-09-15
4
Szewczak Aleksandra
BPK
IRYS (9)
2018-09-15
17
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2018-09-15
2018-09-15
3
Tulisow Nina
Bertyn
RAFIA (23)
2018-09-15
9
2018-09-15
2018-09-15
8
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
RAFA (39)
2018-09-15
14
2018-09-15
22
2018-09-15
12
Wedeł Joanna
KJ Bertyn
EVEREST (59)
2018-09-15
20
2018-09-15
17
Wirth Marek
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2018-09-15
7
Wiśniowska Natalia
Klub Jeździecki Kamińskich
2018-09-15
2
2018-09-15
6
Wojciechowski Remigiusz
niezrzeszony
2018-09-15
11
2018-09-15
14
PRADO (53)
2018-09-15
7
2018-09-15
6
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-09-15
3
PALOMA (15)
2018-09-15
13
2018-09-15
32
Zielonka Karolina
Polish Pony Club
2018-09-15
5
2018-09-15
16

Number of Riders: 70

Number of Horses: 74

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-3, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl