Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 21:30:35
2018-06-22 21:28:51
Justyna Stasiulewicz WENEZJA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 21:30:19
2018-06-22 21:27:37
Justyna Stasiulewicz ARTEMOR
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 21:30:04
2018-06-22 21:26:55
Kamila Dobrołowicz DEXTER
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 19:49:29
2018-06-22 19:20:45
Katarzyna Śliwińska KRILAN
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 19:49:57
2018-06-22 19:20:25
Kornelia Malicka GREAT LADY S
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 19:50:28
2018-06-22 19:20:00
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 19:50:45
2018-06-22 19:19:43
Paulina Chojnowska CHERRY LADY
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 19:51:00
2018-06-22 19:19:26
Paulina Chojnowska DAFNE
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 19:51:17
2018-06-22 19:18:32
Witold Burzyński CINZANO
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 19:51:35
2018-06-22 19:17:13
Witold Burzyński KALAHARI
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 19:51:51
2018-06-22 19:16:40
Agnieszka Burzyńska NOLAAN
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 16:52:49
2018-06-22 16:51:26
Marek Gaber PAMELA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 16:53:12
2018-06-22 15:21:22
Adam Gospodarczyk VIVARO
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 16:53:43
2018-06-22 14:24:46
Natalia Kozik EMETYTA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 16:54:14
2018-06-22 14:22:24
Martyna Sibiga NELSON
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 16:53:58
2018-06-22 14:20:17
Laura Ławrukajtis NAJDI
  • 2x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 13:58:30
2018-06-22 13:57:52
Katarzyna Koroblewska WERBUNEK
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 13:45:25
2018-06-22 13:44:50
Iwona Oberland SUNSET
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 13:47:29
2018-06-22 13:44:11
Iwona Oberland DIEGO DELORME
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 13:47:08
2018-06-22 13:40:48
Leszek Śmieszko CARUSO
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 13:46:02
2018-06-22 13:40:24
Leszek Śmieszko MEMPHIS BLUE
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 13:22:39
2018-06-22 13:09:03
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 13:22:23
2018-06-22 13:08:46
Katarzyna Kukowska CELTA-N
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 11:27:14
2018-06-22 11:26:52
Nicola Glińska SAKO
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 11:03:04
2018-06-22 10:46:05
Remigiusz Wojciechowski PUENTA
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 11:02:35
2018-06-22 09:26:25
Natalia Wiśniowska PROXIMUS
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 11:01:41
2018-06-22 09:25:41
Julia Dworczyk ROKI
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:45:00
2018-06-22 07:03:25
Edyta Łątkowska IRWIS
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:44:47
2018-06-22 07:02:28
Edyta Łątkowska HARICO
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:44:31
2018-06-21 22:51:10
Magdalena Jop HERALDIK
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:44:17
2018-06-21 21:26:49
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 5/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
  • 1x 6/N Oczko/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 20:50:27
2018-06-21 20:31:56
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 5/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
  • 1x 6/N Oczko/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 20:50:41
2018-06-21 20:31:21
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 20:17:45
2018-06-21 20:10:48
Przemysław Kalicki FLIPJE
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 20:17:24
2018-06-21 20:10:27
Przemysław Kalicki QUANTOURICO
  • 2x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 20:17:08
2018-06-21 20:02:48
Konrad Hołodiuk ESMERALDA
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:44:03
2018-06-21 19:13:59
Denisa Brandt SYMFONIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 19:07:31
2018-06-21 17:41:41
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 5/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
  • 1x 6/N Oczko/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 19:07:46
2018-06-21 17:29:08
Piotr Gębicki NATIONS CUP
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 15:09:32
2018-06-21 13:58:10
Natalia Kasza ARIETA
  • 2x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:51:31
2018-06-21 11:41:24
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 08:53:38
2018-06-21 08:53:09
Kasia Maksymiuk ACAI
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:43:17
2018-06-20 21:34:41
Maja Sitkowska WOGRA
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:42:58
2018-06-20 21:33:53
Zuzanna Osmańska WERDANDI
  • 2x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:42:40
2018-06-20 21:33:29
Aleksandra Hubacz CERKARIA
  • 2x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:42:24
2018-06-20 21:33:09
Weronika Bieniecka CEMILLA
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 16:49:22
2018-06-20 16:27:09
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 2x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 16:49:06
2018-06-20 16:26:15
Sandra Sobucka ACANTINA
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 15:29:17
2018-06-20 10:21:45
Zofia Chromik SURPRISE
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 15:29:43
2018-06-20 10:21:15
Monika Puchalska - Chromik HERMOSA
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 07:10:33
2018-06-19 22:59:46
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 07:10:55
2018-06-19 22:58:51
Małgorzata Pasternak HAPPY BOY
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 07:11:17
2018-06-19 22:57:19
Małgorzata Pasternak L CALVADOS SON
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 07:11:38
2018-06-19 22:56:45
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 19:08:05
2018-06-19 21:22:15
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 5/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
  • 1x 6/N Oczko/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 07:12:46
2018-06-19 21:21:59
Piotr Gębicki CHRISTO
  • 2x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 07:13:10
2018-06-19 14:56:44
Maria Drońska BASZMAG
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 07:14:14
2018-06-19 14:54:20
Zygmunt Droński NIOBE
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:03:13
2018-06-19 14:51:03
Zygmunt Droński BASZMAG
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 12:55:22
2018-06-19 10:01:40
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 09:28:06
2018-06-19 09:27:42
Kasia Bowsza MADISON
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 08:10:17
2018-06-18 22:23:57
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 08:11:02
2018-06-18 21:35:35
Maria Filipska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 08:10:41
2018-06-18 21:35:12
Maria Filipska EKSPLOZJA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 15:35:40
2018-06-17 13:30:31
Jelizawieta Karpińska CAMBEL
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 19:24:51
2018-06-14 19:23:57
Laura Brulińska BLASZKA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 19:25:06
2018-06-14 19:23:32
Hania Załęska BLASZKA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 19:25:22
2018-06-14 19:23:06
Paulina Dąbrowska SAKO
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 19:25:39
2018-06-14 19:22:30
Kasia Maksymiuk SAKO
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 19:25:52
2018-06-14 19:21:52
Agata Przewożniczuk TRACY
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 19:26:12
2018-06-14 19:21:22
Paulina Dąbrowska TRACY
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 19:27:02
2018-06-14 19:18:17
Majka Sudejko MADISON
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 19:27:16
2018-06-14 19:17:42
Ola Karczewska MADISON
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 19:27:29
2018-06-14 19:16:45
Nicola Możdżonek SUŁTAN
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 11:13:21
2018-06-10 09:09:35
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/N/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 15:02:23
2018-06-08 14:59:15
Gabrysia Ławrowska SUŁTAN
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 15:02:45
2018-06-08 14:58:36
Karina Filip SUŁTAN
  • 1x 1/MINI/o Puchar i Nagrody rzeczowe Prezesa MKJ Nenia
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 15:03:00
2018-06-08 14:57:56
Hania Załęska PALOMA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 15:03:19
2018-06-08 14:57:09
Laura Brulińska TRACY
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:10:36
2018-06-08 14:56:27
Kasia Maksymiuk NORITO
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody MKJ NENIA
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bejda Julia KJ BERTYN
2000 (J.)
O031160
2. Bieniecka Weronika Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2001 (J.)
brak
3. Bowsza Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (JM.)
brak
4. Brandt Denisa Braci Romanowskich
2002 (J.)
O042874
5. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zzz
6. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
7. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
8. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
9. Chromik Zofia BPK
2006 (JM.)
O047385
10. Dąbrowska Paulina MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
11. Dobrołowicz Kamila xx
1998 (MJ.)
xx
12. Drońska Maria bpk
2005 (JM.)
brak
13. Droński Zygmunt KJ Palmowski
S
brak
14. Dworczyk Julia Klub Jeździecki Kamińskich
2003 (JM.)
brak
15. Filip Karina MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
brak
16. Filipska Maria bpk / LUB
S
O009825
17. Gaber Marek Stajnia Gaja
S
brak
18. Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
S
O002455
19. Glińska Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
20. Gospodarczyk Adam niezrzeszony
S
brak
21. Hołodiuk Konrad KS AZS UWM Olsztyn
S
brak
22. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2004 (JM.)
brak
23. Jop Magdalena Braci Romanowskich
S
brak
24. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
25. Kamińska Aleksandra Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
1997 (MJ.)
O048490
26. Karczewska Ola MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
27. Karpińska Jelizawieta SJ Sokolnik
2002 (J.)
33438/18
28. Kasza Natalia KJ Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
brak
29. Koroblewska Katarzyna Baskil Rzeczna
1999 (MJ.)
zz
30. Kozań Malwina G-RIDE TEAM
1999 (MJ.)
O044235
31. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (J.)
O027697
32. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
33. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
34. Laszecki Adam Baskil Rzeczna
S
O050094
35. Łątkowska Edyta Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
S
O043430
36. Ławrowska Gabrysia MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (JM.)
brak
37. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
38. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
39. Malicka Kornelia SKJ Zastawno
2005 (JM.)
brak
40. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
41. Możdżonek Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (JM.)
zzzz
42. Oberland Iwona PKJ Braci Romanowskich
S
zz
43. Osmańska Zuzanna Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2003 (JM.)
brak
44. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
45. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
46. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
47. Puchalska - Chromik Monika BPK
S
brak
48. Sibiga Martyna Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2001 (J.)
O036354
49. Sitkowska Maja Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2001 (J.)
O043438
50. Ślesicka Anna KJ BERTYN
2000 (J.)
O027689
51. Śliwińska Katarzyna SKJ Zastawno
2003 (JM.)
brak
52. Śmieszko Leszek PKJ Braci Romanowskich
S
xxxx
53. Sobucka Sandra Bertyn
2004 (JM.)
Brak
54. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
55. Stasiulewicz Justyna SJ Sokolnik
2000 (J.)
xxxx
56. Stasiulewicz Justyna KJ Sokolnik
S
xx
57. Sudejko Majka MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (JM.)
xxxx
58. Wiśniowska Natalia Klub Jeździecki Kamińskich
1998 (MJ.)
brak
59. Wojciechowski Remigiusz niezrzeszony
S
brak
60. Wojtal Julianna Bertyn - Piastowo
2004 (JM.)
O038237
61. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

ACAI Wielkopolska POL 2000 Klacz bułana F: XX
M: XX
O: XX
B: XX
XX
2.

23

ACANTINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Carlo Grande
M: Alubetta
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019228
3.

31

ARIETA Trakeńska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pigmalion
M: Ajlali
O: Piotr Kasza
B: SK Plękity
brak
4.

68

ARTEMOR XX POL 2000 Ogier bułana F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx
5.

16

BASZMAG Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach kasztanowata/175 F: Klayton
M: Ballada
O: Samantha Waszelewski
B: Zygmunt Droński
brak
6.

10

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
7.

11

CAMBEL Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/172 cm F: Emis
M: Cyrkulacja
O: Jelizawieta Karpińska
B: Mirosław
brak
8.

24

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229
9.

50

CARUSO ZZ POL 2000 Ogier siwa F: xx
M: xx
O: xx
B: XX
xx
10.

47

CELTA-N Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Celebra
O: Wojciech Kukowski
B: Namysł Kazimierz
Brak 616009610038312
11.

25

CEMILLA Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Mywill
M: Cygana
O: Henryk Rowicki
B: Henryk Rowicki
brak
12.

26

CERKARIA Trakeńska POL 2005 Klacz inna F: Arianin
M: Cega
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
13.

63

CHERRY LADY Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada F: Colox Cup
M: Celinka
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
14.

39

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
15.

2

CHRISTO Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach gniada F: Clinsmann Jun. B
M: Tracy/Balou du Rouet
O: Piotr Gębicki
B: Nils Penderok
Brak
16.

61

CINZANO Wielkopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Colox Cup
M: Cicha Woda
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
17.

14

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
18.

62

DAFNE Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa F: Faktor
M: Dynastia
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
19.

67

DEXTER Z POL 2000 Ogier siwa F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx
20.

51

DIEGO DELORME X POL 2000 Ogier kasztanowata F: XX
M: XX
O: XX
B: XX
xxxx
21.

12

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz F: Viskis
M: Erynia
O: Maria Filipska
B: Maria Filpska
K016564
22.

56

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
23.

35

ESMERALDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Landacord
M: Estyma
O: Beata Vetter
B: Ewa Fabińska
brak 616 009 51 04147 09
24.

64

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
25.

65

GREAT LADY S Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada F: Day Dream II S
M: Genewa
O: Tomasz Burzyński
B: Przemysław Sarnowski
brak
26.

19

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
Brak
27.

42

HARICO Hanower GER 2014 Wałach gniada F: Carrico
M: Romina Rose
O: Edyta Łątkowska
B: Rafael Antkowski
Brak
28.

41

HERALDIK Hanowerska POL 2000 Wałach kara F: Heraldik
M: Fiona
O: Magdalena Jop
B: Burmester,Heinr.Brueninghorst.6,31 606
brak
29.

21

HERMOSA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Otill
M: Heinola
O: Monika Puchalska- Chromik
B: SK Reczna
K025327 616 009 60 01168 12
30.

43

IRWIS Wielkopolska Poch.trakeńskie POL 09.04.2012 Wałach ciemnogniada/173 F: OLIVIER
M: ILIADA
O: Edyta Łątkowska
B: Stadnina Koni Liski
K023701 616007600220612
31.

7

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
32.

20

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
33.

60

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
34.

32

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Katoda
O: Beata Kozań
B: --
K009026
35.

34

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
36.

70

KEISER VALENTIN F:
M:
O:
B:
37.

66

KRILAN Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach kasztanowata F: Widłak xx
M: Kra
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
38.

13

KURTYNIA HAVBEK Trakeńska POL 2006 Klacz kara F: Havbek
M: Kubatura
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848
39.

18

L CALVADOS SON SP POL 2013 Ogier gniada F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
40.

40

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: LANCER III
M: CHANTAL
O: JERZY BEJDA
B: JERZY BEJDA
K021715 DE441411166011
41.

48

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
42.

38

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
43.

8

MADISON X POL 2000 Wałach gniada F: ss
M: ss
O: Jerzy Przedpełski
B: ss
ss
44.

49

MEMPHIS BLUE ZZ POL 2000 Ogier biała F: zz
M: zz
O: zz
B: zz
zz
45.

54

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
O: Teresa Konia
B: Teresa Kozik
brak POL 013 60 00485 05
46.

33

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: COLOX CUP
M: Niagara
O: DOROTA GĘBICKA
B: SK ZASTAWNO
K022899
47.

55

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
48.

17

NIOBE Trakeńska POL 2006 Klacz siwa F: Gluosnis
M: Nebraska
O: Droński Zygmunt
B: Droński Zygmunt
brak
49.

59

NOLAAN Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup
M: Nevada/ Quamiro
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
50.

1

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
51.

5

PALOMA Wielkopolska POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
O: Jerzy Przedpełski
B: Gródź łukasz
K022670
52.

58

PAMELA Wielkopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada/163 F: Marino
M: Paloma
O: Krzysztof Jaczewski
B: Krzysztof Jaczewski
brak 616007600132512 brak
53.

15

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana F: -
M: -
O: Aleksandra Kamińska
B: -
K025971
54.

45

PROXIMUS SP POL 2005 Ogier gniada F: Burgund
M: Pepsi Cola
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
55.

46

PUENTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Penelopa
O: Cezary Wojciechowski
B: Remigiusz Wojciechowski
616009600235011
56.

36

QUANTOURICO Reńska GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Alvarino/Acodetto
M: Uma/Quantum
O: Przemysław Kalicki
B: Niemcy
Brak
57.

44

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
58.

9

SAKO XX POL 2000 Wałach inna F: dd
M: dd
O: Jerzy Przedpełski
B: dd
dd
59.

30

SEKKO J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Serwantka
O: Anna Ślesicka
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
K022448 616009600282011
60.

6

SUŁTAN X POL 2000 Wałach biała F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
61.

52

SUNSET X POL 2000 Ogier ciemnogniada F: xx
M: XX
O: XX
B: XX
xxxx
62.

22

SURPRISE Angloarab POL 2005 Wałach ciemnogniada/158 F: NN
M: NN
O: Monika Puchalska- Chromik
B: NN
K025328 616 999 60 03025 05
63.

3

SYMFONIA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Stalone
M: Sikorka
O: Lidia Brandt
B: Robert Brandt
Brak
64.

4

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
65.

57

VIVARO Wielkopolska POL 2004 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Alicja Bojar
B: Agnieszka Janus
brak POL 007 52 00670 04
66.

69

WENEZJA ZZ POL 2000 Klacz dereszowata F: cc
M: cc
O: cc
B: cc
cc
67.

53

WERBUNEK ZZ POL 2000 Wałach bułana F: x
M: x
O: XX
B: xx
xxxx
68.

27

WERDANDI Trakeńska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Wezyr I
M: Walgrind
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
69.

28

WOGRA Trakeńska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Diagram
M: Walpuria
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bejda Julia
KJ BERTYN
LACHATI (40)
2018-06-23
4
2018-06-23
2
Bieniecka Weronika
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
CEMILLA (25)
2018-06-23
17
Bowsza Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-06-23
14
Brandt Denisa
Braci Romanowskich
2018-06-23
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (4)
2018-06-23
12
BLASZKA (10)
2018-06-23
22
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NOLAAN (59)
2018-06-23
28
2018-06-23
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
2018-06-23
6
2018-06-23
7
CINZANO (61)
2018-06-23
36
2018-06-23
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
DAFNE (62)
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-23
16
2018-06-23
GEJSZA (64)
2018-06-23
Chromik Zofia
BPK
2018-06-23
11
2018-06-23
30
2018-06-23
Dąbrowska Paulina
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (4)
2018-06-23
6
SAKO (9)
2018-06-23
18
Dobrołowicz Kamila
xx
DEXTER (67)
2018-06-23
2018-06-23
Drońska Maria
bpk
BASZMAG (16)
2018-06-23
7
2018-06-23
1
Droński Zygmunt
KJ Palmowski
BASZMAG (16)
2018-06-23
NIOBE (17)
2018-06-23
8
2018-06-23
Dworczyk Julia
Klub Jeździecki Kamińskich
ROKI (44)
2018-06-23
29
2018-06-23
8
Filip Karina
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-06-23
2
Filipska Maria
bpk / LUB
2018-06-23
2018-06-23
Gaber Marek
Stajnia Gaja
PAMELA (58)
2018-06-23
25
2018-06-23
Gębicki Piotr
G-RIDE TEAM
2018-06-23
2018-06-23
9
2018-06-23
2018-06-23
5
2018-06-23
3
Glińska Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
SAKO (9)
2018-06-23
34
Gospodarczyk Adam
niezrzeszony
VIVARO (57)
2018-06-23
32
2018-06-23
Hołodiuk Konrad
KS AZS UWM Olsztyn
2018-06-23
2018-06-23
Hubacz Aleksandra
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2018-06-23
2018-06-23
15
Jop Magdalena
Braci Romanowskich
2018-06-23
2018-06-23
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2018-06-23
4
2018-06-23
2018-06-23
37
2018-06-23
Kamińska Aleksandra
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
PEPE (15)
2018-06-23
2
2018-06-23
Karczewska Ola
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-06-23
12
Karpińska Jelizawieta
SJ Sokolnik
CAMBEL (11)
2018-06-23
8
2018-06-23
35
2018-06-23
Kasza Natalia
KJ Bertyn Piastowo
ARIETA (31)
2018-06-23
2018-06-23
4
2018-06-23
17
Koroblewska Katarzyna
Baskil Rzeczna
2018-06-23
1
Kozań Malwina
G-RIDE TEAM
KAMELOT (32)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (56)
2018-06-23
31
2018-06-23
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (14)
2018-06-23
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
CELTA-N (47)
2018-06-23
10
2018-06-23
LEOPARD (48)
2018-06-23
Laszecki Adam
Baskil Rzeczna
2018-06-23
2018-06-23
11
Łątkowska Edyta
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
HARICO (42)
2018-06-23
5
2018-06-23
13
IRWIS (43)
2018-06-23
2018-06-23
10
Ławrowska Gabrysia
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-06-23
9
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (54)
2018-06-23
2018-06-23
16
2018-06-23
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (1)
2018-06-23
2018-06-23
SAKO (9)
2018-06-23
14
ACAI (29)
2018-06-23
Malicka Kornelia
SKJ Zastawno
2018-06-23
18
2018-06-23
26
2018-06-23
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2018-06-23
7
2018-06-23
3
Możdżonek Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-06-23
6
Oberland Iwona
PKJ Braci Romanowskich
2018-06-23
13
2018-06-23
5
SUNSET (52)
2018-06-23
27
2018-06-23
14
Osmańska Zuzanna
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2018-06-23
2018-06-23
20
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
2018-06-23
1
2018-06-23
7
2018-06-23
6
JANKES (20)
2018-06-23
9
2018-06-23
5
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
2018-06-23
2
2018-06-23
6
2018-06-23
2
2018-06-23
4
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (4)
2018-06-23
21
Puchalska - Chromik Monika
BPK
HERMOSA (21)
2018-06-23
10
2018-06-23
21
2018-06-23
Sibiga Martyna
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (55)
2018-06-23
2018-06-23
Sitkowska Maja
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
WOGRA (28)
2018-06-23
19
Ślesicka Anna
KJ BERTYN
SEKKO J (30)
2018-06-23
2018-06-23
8
Śliwińska Katarzyna
SKJ Zastawno
KRILAN (66)
2018-06-23
1
2018-06-23
7
2018-06-23
Śmieszko Leszek
PKJ Braci Romanowskich
2018-06-23
4
2018-06-23
12
CARUSO (50)
2018-06-23
15
2018-06-23
Sobucka Sandra
Bertyn
2018-06-23
5
2018-06-23
33
2018-06-23
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (7)
2018-06-23
3
2018-06-23
8
Stasiulewicz Justyna
SJ Sokolnik
ARTEMOR (68)
2018-06-23
20
2018-06-23
11
Stasiulewicz Justyna
KJ Sokolnik
WENEZJA (69)
2018-06-23
2
2018-06-23
4
Sudejko Majka
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-06-23
13
Wiśniowska Natalia
Klub Jeździecki Kamińskich
2018-06-23
3
2018-06-23
23
Wojciechowski Remigiusz
niezrzeszony
PUENTA (46)
2018-06-23
9
2018-06-23
Wojtal Julianna
Bertyn - Piastowo
CANTANA (24)
2018-06-23
3
2018-06-23
10
2018-06-23
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (5)
2018-06-23
24
2018-06-23
BLASZKA (10)
2018-06-23
19
2018-06-23
3

Number of Riders: 61

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-3, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl