Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:01:39
2018-05-11 21:59:56
Justyna Stasiulewicz WENEZJA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 21:59:29
2018-05-11 21:58:56
Kamila Dobrołowicz DEKSTER
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 20:19:26
2018-05-11 18:43:40
Nina Tulisow RAFIA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 20:19:06
2018-05-11 18:39:33
Marek Gaber PRADA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 20:18:50
2018-05-11 18:38:45
Martyna Suwał GLORY - SCHANTEL
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 20:18:24
2018-05-11 18:28:17
Monika Finster PAMELA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 20:18:10
2018-05-11 18:25:06
Nina Tulisow GIGI
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 2x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 20:17:56
2018-05-11 18:23:49
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 18:01:08
2018-05-11 17:46:38
Martyna Sibiga NELSON
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 18:00:51
2018-05-11 17:45:39
Natalia Kozik EMETYTA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 17:37:20
2018-05-11 17:36:35
Julia Dworczyk ROKI
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 17:37:45
2018-05-11 17:34:34
Natalia Wiśniowska PESSARO
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 16:53:40
2018-05-11 16:52:43
Nicola Glińska MADISON
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 16:53:16
2018-05-11 16:51:57
Laura Brulińska MADISON
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 16:48:49
2018-05-11 12:18:15
Edyta Łątkowska HARICO
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 16:48:37
2018-05-11 11:38:59
Konstancja Płoskonka PRINCE
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 2x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 16:48:20
2018-05-11 09:35:25
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 16:48:06
2018-05-11 08:57:15
Paulina Chojnowska DAFNE
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 16:47:30
2018-05-11 08:56:39
Paulina Chojnowska CZACZA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 16:47:11
2018-05-11 08:54:37
Witold Burzyński KALAHARI
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 16:46:49
2018-05-11 08:54:17
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 16:46:27
2018-05-11 08:29:57
Joanna Wedeł EVEREST
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:11:58
2018-05-11 07:08:20
Ewelina Zienowicz HALEMBA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:11:43
2018-05-11 07:07:55
Ewelina Zienowicz BRAWURA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:11:03
2018-05-10 23:22:59
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:10:50
2018-05-10 23:18:07
Magdalena Jop HERALDIK
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:10:36
2018-05-10 23:17:07
Denisa Brandt SYMFONIA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:10:22
2018-05-10 23:12:13
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:10:08
2018-05-10 22:37:29
Agnieszka Kot - Sendlewska OSTRÓŻKA
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 18:39:08
2018-05-10 18:11:21
Piotr Gębicki NORTH CUP
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 18:38:54
2018-05-10 18:10:56
Piotr Gębicki NATIONS CUP
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 18:38:39
2018-05-10 18:10:33
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 18:38:25
2018-05-10 17:33:24
Maciej Wedeł HOSTELLO
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 18:37:57
2018-05-10 17:19:05
Emilia Szmydyt DELICJA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 12:43:06
2018-05-10 11:34:45
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 20:28:33
2018-05-09 08:38:40
Przemysław Kalicki QUANTOURICO
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 20:28:50
2018-05-09 08:38:07
Przemysław Kalicki FLIPJE
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 6/C/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 20:29:04
2018-05-09 08:37:43
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 6/C/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 08:00:41
2018-05-08 22:16:20
Małgorzata Pasternak L CALVADOS SON
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 08:00:58
2018-05-08 22:15:54
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 19:35:02
2018-05-08 19:14:30
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 19:34:05
2018-05-08 19:13:59
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 19:33:50
2018-05-08 19:13:30
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 19:33:35
2018-05-08 19:12:32
Kaja Pietrzak ACAI
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 09:31:45
2018-05-08 08:15:15
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 09:32:26
2018-05-08 08:14:36
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:02:35
2018-05-08 06:16:19
Katarzyna Miszczuk KARMELOWA DAMA
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:02:51
2018-05-07 23:55:03
Maja Sitkowska WOGRA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:03:04
2018-05-07 23:54:39
Zuzanna Osmańska WERDANDI
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:03:16
2018-05-07 23:54:15
Aleksandra Hubacz CERKARIA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:03:29
2018-05-07 23:53:38
Weronika Bieniecka CEMILLA
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 17:14:46
2018-05-07 10:02:44
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 17:15:00
2018-05-07 08:52:49
Zofia Chromik SURPRISE
  • 2x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 17:15:16
2018-05-07 08:50:07
Alicja Soroka BLASZKA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 17:15:33
2018-05-07 08:46:53
Monika Puchalska - Chromik HERMOSA
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 17:16:03
2018-05-07 07:00:31
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 2x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 17:16:24
2018-05-07 06:58:49
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 19:10:22
2018-05-06 16:07:23
Tomasz Mierzejewski IWIANO
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 12:51:49
2018-05-06 12:49:34
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 07:09:22
2018-05-06 04:42:40
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 07:08:35
2018-05-06 04:42:20
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
  • 1x 4/P/o Puchar i Nagrody Firmy PAMAX - Maria Lisowska
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 07:08:15
2018-05-05 21:23:38
Karolina Hartman CULUMBUS
  • 1x 5/N/Memoriał Henryka Hucza o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 6/C/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 08:22:10
2018-05-02 14:34:09
Julianna Wojtal GALLANT
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 2x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 10:59:49
2018-05-02 10:58:12
Paulina Dąbrowska SAKO
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 11:00:19
2018-05-02 10:56:21
Natalia Nojak SAKO
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 11:00:33
2018-05-02 10:55:49
Nicola Glińska SAKO
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 11:00:55
2018-05-02 10:52:23
Nicola Możdżonek TRACY
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 11:01:18
2018-05-02 10:51:33
Gabrysia Ławrowska SUŁTAN
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 11:01:40
2018-05-02 10:50:58
Karina Filip SUŁTAN
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 11:02:05
2018-05-02 10:50:28
Agata Przewożniczuk TRACY
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 11:02:30
2018-05-02 10:49:56
Ola Karczewska MADISON
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 11:02:44
2018-05-02 10:49:23
Majka Sudejko MADISON
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 10:43:58
2018-05-02 09:39:08
Jelizawieta Karpińska CAMBEL
  • 1x 1/MINI LL/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
  • 2x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 08:21:21
2018-04-20 08:16:45
Laura Brulińska TRACY
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 12:54:51
2018-04-20 08:16:15
Hania Załęska PALOMA
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 1x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 08:21:34
2018-04-20 08:15:02
Kasia Maksymiuk NORITO
  • 1x 2/LL/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku
  • 2x 3/L/o Puchar i Nagrody Zakładu Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
O026534
2. Bejda Julia KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O031160
3. Bieniecka Weronika Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2001 (J.)
brak
4. Brandt Denisa Braci Romanowskich
2002 (J.)
O042874
5. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zzz
6. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
7. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
8. Chromik Zofia BPK
2006 (JM.)
O047385
9. Dąbrowska Paulina MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
10. Dobrołowicz Kamila Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O019715
11. Dworczyk Julia Klub Jeździecki Kamińskich
S
xx
12. Filip Karina MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
brak
13. Finster Monika Stajnia Gaja
1998 (MJ.)
brak
14. Gaber Marek Stajnia Gaja
S
brak
15. Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
S
O002455
16. Glińska Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
17. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
18. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2004 (JM.)
brak
19. Jop Magdalena Braci Romanowskich
S
brak
20. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
21. Kamińska Aleksandra -
1997 (MJ.)
brak
22. Karczewska Ola MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
23. Karpińska Jelizawieta SJ Sokolnik
2002 (J.)
brak
24. Kasza Natalia Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O046711
25. Kot - Sendlewska Agnieszka BLG CONSULTING
S
O024910
26. Kozań Malwina G-RIDE TEAM
1999 (MJ.)
O044235
27. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (J.)
O027697
28. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
29. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
30. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
31. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
32. Laszecki Adam Baskil Rzeczna
S
O050094
33. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
34. Łątkowska Edyta Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
S
O043430
35. Ławrowska Gabrysia MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (JM.)
brak
36. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
37. Mierzejewski Tomasz JKS Challenger Crostowo
S
O037492
38. Miszczuk Katarzyna Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
1997 (MJ.)
O026332
39. Możdżonek Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (JM.)
zzzz
40. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
41. Nojak Natalia MKJ Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
brak
42. Oberland Iwona PKJ Bracia Romanowscy
S
43. Oberland Iwona PKJ Bracia Romanowscy
S
44. Orzeszek Kiga Bertyn Piastowo
45. Osmańska Zuzanna Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2003 (JM.)
brak
46. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
47. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
48. Płoskonka Konstancja BPK
2006 (JM.)
O048492
49. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
50. Puchalska - Chromik Monika BPK
S
brak
51. Sibiga Martyna Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2001 (J.)
O036354
52. Sitkowska Maja Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2001 (J.)
O043438
53. ŚMIESZKO Leszek PKJ Bracia Romanowscy
54. Sobucka Sandra Bertyn Piastowo
55. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
56. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
57. Suwał Martyna Bertyn Piastowo
2003 (JM.)
brak
58. Szmydyt Emilia SJ Sokolnik
2002 (J.)
brak
59. Tulisow Nina Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O035091
60. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
61. Wedeł Joanna KJ Bertyn
S
brak
62. Wedeł Maciej BPK
1997 (MJ.)
brak
63. Werra Urszula Bertyn Piastowo
64. Wiśniowska Natalia Klub Jeździecki Kamińskich
S
xxx
65. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
66. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
67. Zienowicz Ewelina Bpk
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

ACAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Biskeit
M: Ariadna
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Kuliś Dariusz
K024784 616007610083813
2.

69

ACANTINA klacz F:
M:
O:
B:
3.

36

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
K018604 616009600202711
4.

60

ARIETA Traken POL 2008 Klacz gniada F: Pigmalion
M: Ajlali
O: Piotr Kasza
B: Stadnina koni Plenkity
Brak
5.

15

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
6.

25

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
7.

70

BITYNIA klacz F:
M:
O:
B:
8.

17

BLASZKA XX POL 2008 Klacz gniada F: ARAMUS
M: BŁACHOSTKA
O: JERZY PRZEDPEŁSKI
B: DAMIS BT
K013021
9.

46

BRAWURA Małopolska POL 2010 Klacz siwa/165 F: Łoskot
M: Bella
O: Ewelina Zienowicz
B: Ewelina Zienowicz
Brak 616006600111010
10.

33

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
11.

5

CAMBEL Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/172 cm F: Emis
M: Cyrkulacja
O: Jelizawieta Karpińska
B: Mirosław
brak
12.

68

CANTANA klacz F:
M:
O:
B:
13.

74

CARUZO ogier F:
M:
O:
B:
14.

20

CEMILLA Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Mywill
M: Cygana
O: Henryk Rowicki
B: Henryk Rowicki
brak
15.

21

CERKARIA Trakeńska POL 2005 Klacz inna F: Arianin
M: Cega
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
16.

28

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
17.

71

Colada klacz F:
M:
O:
B:
18.

10

CULUMBUS Westfalska POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey
M: Chmura
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227
19.

51

CZACZA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada F: Colox Cup
M: Czikita / Le Voltaire
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
20.

11

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
21.

52

DAFNE Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa F: Faktor
M: Dynastia
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
22.

66

DEKSTER WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Cugnot
M: Dumka
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
brak
23.

37

DELICJA Trakeńska POL 2005 Klacz gniada F: Kaliniec
M: Domra
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
brak
24.

58

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
25.

48

EVEREST SP POL 2011 Wałach siwa F: Correro
M: Extra M
O: Joanna Wedeł
B: Zenon Farysej
brak
26.

34

FLIPJE KWPN NED 2010 Wałach gniada/175cm F: Carolus II
M: Bavanta v/d Renvillehoeve
O: Waldemar Kalicki
B: NL
Brak
27.

9

GALLANT SP POL 2008 Wałach siwa F: DŻAHILL
M: GRACJA
O: ARKADIUSZ WOJTAL
B: PIECUCH ZBIGNIEW
k019402
28.

49

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
29.

61

GIGI Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Gawona
O: Jolanta Tulisow
B: Romanowski Marek
K024294
30.

63

GLORY - SCHANTEL Oldemburska POL 2010 Klacz gniada F: Reiter - Traum
M: Gitana
O: Jolanta Tulisow
B: Jolanta Tulisow
brak
31.

29

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
32.

47

HALEMBA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bianko
M: Hutka
O: Ewelina Zienowicz
B: Pikul Wiesław
Brak POL006550013408
33.

55

HARICO Hanower GER 2014 Wałach gniada F: Carrico
M: Romina Rose
O: Edyta Łątkowska
B: Rafael Antkowski
Brak
34.

43

HERALDIK Hanowerska POL 2000 Wałach kara F: Heraldik
M: Fiona
O: Magdalena Jop
B: Burmester,Heinr.Brueninghorst.6,31 606
brak
35.

16

HERMOSA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Otill
M: Heinola
O: Monika Puchalska- Chromik
B: SK Reczna
K025327 616 009 60 01168 12
36.

38

HOSTELLO SP POL 2006 Wałach gniada F: Avero
M: Hossa
O: Joanna Wedeł
B: Zenon Farysej
brak
37.

13

IWIANO WLKP POL 2005 Wałach siwa F: Aviano / Avero
M: Iga / Cekin
O: Tomasz Mierzejewski
B: Dariusz Miśkiewicz
K013873 POL007640000505
38.

31

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
39.

50

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
40.

39

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Katoda
O: Beata Kozań
B: --
K009026
41.

24

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
42.

32

L CALVADOS SON SP POL 2013 Ogier gniada F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
43.

76

LACARO klacz F:
M:
O:
B:
44.

45

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Lancer III
M: Chantal
O: Jerzy Bejda
B: Jerzy Bejda
K021715 DE441411166011
45.

12

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
46.

53

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
47.

30

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
48.

6

MADISON X POL 2000 Wałach gniada F: ss
M: ss
O: Jerzy Przedpełski
B: ss
ss
49.

75

MEMFIS BLUE klacz F:
M:
O:
B:
50.

40

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: COLOX CUP
M: Niagara
O: DOROTA GĘBICKA
B: SK ZASTAWNO
K022899
51.

59

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
52.

3

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
53.

41

NORTH CUP SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: COLOX CUP
M: Quamiro
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
K022399
54.

42

OSTRÓŻKA SP POL 2011 Klacz gniada F: -----
M: -----
O: Krzysztofa Wieczerzak
B: Polska
brak
55.

1

PALOMA Wielkopolska POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
O: Jerzy Przedpełski
B: Gródź łukasz
K022670
56.

62

PAMELA Wielkopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada/163 F: Marino
M: Paloma
O: Krzysztof Jaczewski
B: Krzysztof Jaczewski
brak 616007600132512 brak
57.

19

PEPE SP POL 2011 Klacz bułana F: -
M: -
O: Aleksandra Kamińska
B: -
brak
58.

56

PESSARO ZZ POL 2000 Wałach biała F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx
59.

64

PRADA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: Alek
M: Plejada
O: Krzysztof Jaczewski
B: Krzysztof Jaczewski
brak 616009520074514
60.

54

PRINCE Typ Szlachetny POL 1998 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
K023993
61.

35

QUANTOURICO Reńska GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Alvarino/Acodetto
M: Uma/Quantum
O: Przemysław Kalicki
B: Niemcy
Brak
62.

65

RAFIA Trakeńska POL 2005 Klacz siwa F: Abdullah
M: R-Lady
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
brak
63.

57

ROKI CC POL 2000 Wałach siwa F: vv
M: vv
O: vv
B: vv
nn
64.

8

SAKO XX POL 2000 Wałach inna F: dd
M: dd
O: Jerzy Przedpełski
B: dd
dd
65.

14

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
O: Kozioł Piotr
B: Kruk Zbigniew
K020397 616 009 59 02 05811
66.

73

STAKATOLIN klacz F:
M:
O:
B:
67.

7

SUŁTAN X POL 2000 Wałach biała F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
68.

77

SUŁTAN Chucuł POL 2007 Wałach inna/mk: F: XX
M: XX
O: MKJ Nenia
B: XX
brak
69.

18

SURPRISE Angloarab POL 2005 Wałach ciemnogniada/158 F: NN
M: NN
O: Monika Puchalska- Chromik
B: NN
K025328 616 999 60 03025 05
70.

44

SYMFONIA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Stalone
M: Sikorka
O: Lidia Brandt
B: Robert Brandt
Brak
71.

4

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
72.

72

VIVAN BELLA klacz F:
M:
O:
B:
73.

26

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
O: Aleksandra Łapińska
B:
K015362
74.

67

WENEZJA Trakeński POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wamba
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
K019903 POL732010069210
75.

22

WERDANDI Trakeńska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Wezyr I
M: Walgrind
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
76.

23

WOGRA Trakeńska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Diagram
M: Walpuria
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2018-05-12
2
2018-05-12
Bejda Julia
KJ Bertyn Piastowo
LACHATI (45)
2018-05-12
7
2018-05-12
6
Bieniecka Weronika
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
CEMILLA (20)
2018-05-12
2018-05-12
Brandt Denisa
Braci Romanowskich
2018-05-12
33
2018-05-12
19
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (4)
2018-05-12
1
2018-05-12
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
2018-05-12
10
2018-05-12
15
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (49)
2018-05-12
8
2018-05-12
8
CZACZA (51)
2018-05-12
17
2018-05-12
DAFNE (52)
2018-05-12
2018-05-12
1
Chromik Zofia
BPK
2018-05-12
9
2018-05-12
Dąbrowska Paulina
MKJ Nenia w Pasłęku
SAKO (8)
2018-05-12
Dobrołowicz Kamila
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
DEKSTER (66)
2018-05-12
32
2018-05-12
23
Dworczyk Julia
Klub Jeździecki Kamińskich
ROKI (57)
2018-05-12
20
2018-05-12
7
Filip Karina
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-05-12
12
Finster Monika
Stajnia Gaja
PAMELA (62)
2018-05-12
3
2018-05-12
27
Gaber Marek
Stajnia Gaja
PRADA (64)
2018-05-12
2018-05-12
Gębicki Piotr
G-RIDE TEAM
2018-05-12
1
2018-05-12
11
2018-05-12
5
2018-05-12
4
Glińska Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-05-12
SAKO (8)
2018-05-12
Hartman Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-05-12
3
2018-05-12
2
Hubacz Aleksandra
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2018-05-12
2018-05-12
Jop Magdalena
Braci Romanowskich
2018-05-12
10
2018-05-12
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2018-05-12
2
2018-05-12
1
FLIPJE (34)
2018-05-12
13
2018-05-12
3
2018-05-12
16
Kamińska Aleksandra
-
PEPE (19)
2018-05-12
23
2018-05-12
Karczewska Ola
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-05-12
Karpińska Jelizawieta
SJ Sokolnik
CAMBEL (5)
2018-05-12
13
2018-05-12
31
2018-05-12
Kasza Natalia
Bertyn Piastowo
ARIETA (60)
2018-05-12
8
2018-05-12
15
2018-05-12
Kot - Sendlewska Agnieszka
BLG CONSULTING
2018-05-12
2018-05-12
Kozań Malwina
G-RIDE TEAM
KAMELOT (39)
2018-05-12
13
2018-05-12
1
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (58)
2018-05-12
35
2018-05-12
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2018-05-12
7
2018-05-12
13
2018-05-12
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2018-05-12
11
2018-05-12
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (11)
2018-05-12
18
2018-05-12
10
2018-05-12
4
2018-05-12
10
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
LEOPARD (53)
2018-05-12
2
2018-05-12
7
Laszecki Adam
Baskil Rzeczna
2018-05-12
34
2018-05-12
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2018-05-12
14
2018-05-12
9
WALIA (26)
2018-05-12
18
2018-05-12
15
Łątkowska Edyta
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
HARICO (55)
2018-05-12
12
2018-05-12
2018-05-12
22
Ławrowska Gabrysia
MKJ Nenia w Pasłęku
2018-05-12
11
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (3)
2018-05-12
4
2018-05-12
21
2018-05-12
Mierzejewski Tomasz
JKS Challenger Crostowo
IWIANO (13)
2018-05-12
2018-05-12
Miszczuk Katarzyna
Sekcja Jeździecka KS AZS UWM Olsztyn
2018-05-12
11
2018-05-12
7
Możdżonek Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (4)
2018-05-12
7
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
SAKO (8)
2018-05-12
Nojak Natalia
MKJ Nenia Pasłęk
SUŁTAN (77)
2018-05-12
27
Oberland Iwona
PKJ Bracia Romanowscy
2018-05-12
13
2018-05-12
17
Oberland Iwona
PKJ Bracia Romanowscy
2018-05-12
21
2018-05-12
16
Orzeszek Kiga
Bertyn Piastowo
Colada (71)
2018-05-12
5
2018-05-12
Osmańska Zuzanna
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2018-05-12
2018-05-12
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
JANKES (31)
2018-05-12
3
2018-05-12
12
2018-05-12
14
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
ACAI (27)
2018-05-12
18
2018-05-12
25
2018-05-12
5
2018-05-12
24
GOPLANA (29)
2018-05-12
16
2018-05-12
14
2018-05-12
12
2018-05-12
5
Płoskonka Konstancja
BPK
PRINCE (54)
2018-05-12
9
2018-05-12
4
2018-05-12
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (4)
2018-05-12
16
Puchalska - Chromik Monika
BPK
HERMOSA (16)
2018-05-12
10
2018-05-12
26
2018-05-12
Sibiga Martyna
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (59)
2018-05-12
28
2018-05-12
Sitkowska Maja
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
WOGRA (23)
2018-05-12
2018-05-12
15
ŚMIESZKO Leszek
PKJ Bracia Romanowscy
CARUZO (74)
2018-05-12
22
2018-05-12
15
2018-05-12
11
2018-05-12
12
LACARO (76)
2018-05-12
17
2018-05-12
16
Sobucka Sandra
Bertyn Piastowo
BITYNIA (70)
2018-05-12
3
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
BLASZKA (17)
2018-05-12
5
2018-05-12
6
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
WENEZJA (67)
2018-05-12
20
Suwał Martyna
Bertyn Piastowo
2018-05-12
4
2018-05-12
25
2018-05-12
Szmydyt Emilia
SJ Sokolnik
DELICJA (37)
2018-05-12
14
2018-05-12
6
2018-05-12
Tulisow Nina
Bertyn Piastowo
GIGI (61)
2018-05-12
17
2018-05-12
9
2018-05-12
RAFIA (65)
2018-05-12
6
2018-05-12
29
2018-05-12
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
BITYNIA (70)
2018-05-12
2
2018-05-12
Wedeł Joanna
KJ Bertyn
EVEREST (48)
2018-05-12
14
2018-05-12
Wedeł Maciej
BPK
2018-05-12
8
2018-05-12
Werra Urszula
Bertyn Piastowo
2018-05-12
2018-05-12
Wiśniowska Natalia
Klub Jeździecki Kamińskich
PESSARO (56)
2018-05-12
3
2018-05-12
9
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
2018-05-12
30
2018-05-12
26
2018-05-12
CANTANA (68)
2018-05-12
24
2018-05-12
2018-05-12
6
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (1)
2018-05-12
1
2018-05-12
2018-05-12
Zienowicz Ewelina
Bpk
BRAWURA (46)
2018-05-12
HALEMBA (47)
2018-05-12
19
2018-05-12
1

Number of Riders: 67

Number of Horses: 76

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-3, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl