Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 21:23:34
2017-06-23 21:21:36
Iwona Oberlan CHACCO STERN
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 21:23:09
2017-06-23 21:15:38
Iwona Oberlan DENDY
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 21:23:46
2017-06-23 19:34:21
Kornelia Król PRINCE
  • 2x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 21:24:42
2017-06-23 19:33:22
Konstancja Płoskonka BISZKOPT
  • 1x 1/KL Mini LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 21:24:56
2017-06-23 19:31:37
Dominika Obrębska BISZKOPT
  • 2x 1/KL Mini LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 21:25:19
2017-06-23 16:31:30
Magdalena Jop HERALDIK
  • 2x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 21:25:40
2017-06-23 16:31:07
Denisa Brandt CALYPSO
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 21:25:56
2017-06-23 16:30:57
Klaudia Grabowska PESSARO
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 21:26:08
2017-06-23 16:30:12
Julia Dworczyk KARINO
  • 1x 1/KL Mini LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 21:26:27
2017-06-23 16:28:23
Denisa Brandt ALAN
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 21:26:41
2017-06-23 16:15:45
Denisa Brandt OSEINA
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 15:53:32
2017-06-23 15:30:56
Martyna Sibiga NELSON
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 15:53:18
2017-06-23 15:29:42
Laura Ławrukajtis NAJDI
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 15:53:01
2017-06-23 15:25:08
Natalia Kozik EMETYTA
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 15:14:13
2017-06-23 14:58:56
Karol Kuszilek HAMPER
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 2x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 08:14:54
2017-06-23 08:13:56
Anita Wrótna JOCER
  • 2x 1/KL Mini LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 08:10:59
2017-06-23 08:10:02
Justyna Stasiulewicz DIAMENT
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 08:10:31
2017-06-23 08:09:31
Justyna Stasiulewicz ARTEMOR
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 08:09:42
2017-06-23 08:08:39
Michał Pawłowicz IMPERIO
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 08:09:27
2017-06-23 08:04:30
Kamila Dobrołowicz CAMBEL
  • 2x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 08:08:59
2017-06-22 22:54:23
Michał Pawłowicz IMPERIO
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 08:09:11
2017-06-22 22:07:23
Edyta Łątkowska IRWIS
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 08:08:45
2017-06-22 22:05:08
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 08:08:30
2017-06-22 22:04:41
Agata Burzyńska SEXY MK
  • 2x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 08:08:16
2017-06-22 21:44:19
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 08:08:02
2017-06-22 21:42:39
Gabriela Popis READY TO FLY
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:53:59
2017-06-22 15:07:47
Julianna Wojtal BAŁKAN
  • 1x 1/KL Mini LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
  • 2x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 10:46:35
2017-06-22 09:52:44
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:50:25
2017-06-22 08:42:55
Urszula Werra CANTANA
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:50:40
2017-06-22 08:42:07
Urszula Werra ACANTINA
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 07:51:29
2017-06-21 23:35:42
Małgorzata Pasternak LEVANTE
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
30 ENTRY CANCELED 2017-06-23 09:41:09
2017-06-20 21:49:32
Michał Gospodarczyk VIVARO
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 21:11:35
2017-06-20 20:16:08
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 21:12:01
2017-06-20 20:15:22
Kaja Pietrzak CYPISEK
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 17:28:08
2017-06-20 15:31:22
Julia Parda ELZA - JUULTJE
  • 1x 1/KL Mini LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 17:28:23
2017-06-20 15:30:55
Julia Parda FIONA
  • 2x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 06:39:22
2017-06-20 09:58:06
Julia Osowiecka MARRY QUEEN
  • 2x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 08:03:57
2017-06-19 22:27:20
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 21:36:01
2017-06-19 18:52:20
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 21:35:44
2017-06-19 18:00:20
Martyna Kajko KEMENTARI D
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 21:35:27
2017-06-19 15:22:13
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 09:58:39
2017-06-19 08:59:29
Paulina Chojnowska GENTILLE
  • 2x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 09:58:55
2017-06-19 08:59:15
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 09:59:10
2017-06-19 08:59:00
Witold Burzyński KALAHARI
  • 2x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 09:59:28
2017-06-18 15:43:32
Michał Gospodarczyk SOFIA S
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 09:59:52
2017-06-18 15:39:09
Michał Gospodarczyk HAPPY BOY
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 08:13:38
2017-06-14 11:42:23
Iga Pieczkowska BACHUS
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 08:13:58
2017-06-14 11:41:36
Iga Pieczkowska ABSYNT
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:16:55
2017-06-13 08:15:12
Kasia Maksymiuk TRACY
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:16:41
2017-06-13 08:14:38
Hania Załęska TRACY
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:16:28
2017-06-13 08:14:09
Laura Brulińska TRACY
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:16:13
2017-06-13 08:13:27
Nicola Możdżonek SUŁTAN
  • 1x 1/KL Mini LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:15:58
2017-06-13 08:12:52
Natalia Nojak SUŁTAN
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:15:43
2017-06-13 08:12:04
Majka Sudejko MADISON
  • 1x 1/KL Mini LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:07:25
2017-06-11 01:45:39
Katarzyna Koroblewska WERBUENK
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 13:35:17
2017-06-05 13:34:46
Aleksandra Kozłowska MADISON
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:34:00
2017-06-01 08:28:50
Paulina Nowoświat PALOMA
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:38:02
2017-06-01 08:28:16
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 3/KL L dwufazowy/o Puchar i Nagrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • 1x 2/KL LL art.238.1.1/o Puchar i Nagrody MKJ Nenia w Pasłęku
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:35:14
2017-06-01 08:27:01
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:34:56
2017-06-01 08:26:22
Justyna Wrótna LUIZJANA
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
1 ENTRY CANCELED 2017-06-08 09:43:58
2017-06-01 08:16:29
Justyna Wrótna NORITO
  • 1x 4/KL P art. 269.5/o Puchar i Nagrody Burmistrza Pasłęka
  • 1x 5/KL N art.238.2.1/o Puchar i Nagrody Starosty Elbląskiego
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1.
2. Bejda Julia KJ BERTYN
2000 (J.)
O031160
3. Brandt Denisa Braci Romanowskich
2002 (JM.)
brak
4. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zzz
5. Burzyńska Agata G-RIDE TEAM
2001 (J.)
brak
6. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
7. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
8. Dobrołowicz Kamila Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
brak
9. Dworczyk Julia K.J. Kamińskich
2003 (JM.)
28609/17
10. Gospodarczyk Michał Niezrzeszony
S
brak
11. Grabowska Klaudia K.J. Kamińskich
2001 (J.)
28610/17
12. Jop Magdalena Braci Romanowskich
S
brak
13. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
LZRWZJ/412/15
14. Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
brak
15. Kozań Malwina G-RIDE TEAM
1999 (J.)
brak
16. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (J.)
20845/15
17. Kozłowska Aleksandra MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zzz
18. Król Kornelia OJ Pałac Pacółtowo
1999 (J.)
brak
19. Kukowska Katarzyna KJ BERTYN
2003 (JM.)
O038594
20. Kuszilek Karol Braniewo
2003 (JM.)
22527/15
21. Łątkowska Edyta Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
S
O043430
22. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
23. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
xxx
24. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
25. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
26. Nojak Natalia MKJ Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
brak
27. Nowoświat Paulina MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
xxxx
28. Oberlan Iwona KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
S
BRAK
29. Obrębska Dominika niezrzeszony
2007 (Mł.)
brak
30. Osowiecka Julia OSK Lipce
2002 (JM.)
brak
31. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
32. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
brak
33. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
0017371
34. Pawłowicz Michał Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
brak
35. Pawłowicz Michał KJ Sokolnik
S
Brak
36. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (J.)
O037230
37. Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
O034646
38. Płoskonka Konstancja niezrzeszony
2006 (Mł.)
brak
39. Popis Gabriela KJ Popisowo
1998 (MJ.)
-
40. Sibiga Martyna Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2001 (J.)
brak
41. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
42. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
43. Sudejko Majka MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (JM.)
xxxx
44. Werra Urszula KJ Bertyn-Piastowo
S
O012405
45. Wojtal Julianna Bertyn - Piastowo
2004 (JM.)
O038237
46. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
1996 (MJ.)
xxx
47. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
48. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

F:
M:
O:
B:
2.

46

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
Brak
3.

30

ACANTINA SP POL 2010 Klacz F: Carlo Grande
M: Alubetta
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019228
4.

10

ALAN Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
5.

18

ARTEMOR TRAK POL 2011 Ogier kara F: Emis
M: Artika
O: MIROSŁAW KULPIŃSKI
B: MIROSŁAW KULPIŃSKI
LKRWZJ/961/17
6.

45

BACHUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa F: Landor
M: Bonezja
O: Robert Pieczkowski
B: Ćwik Ireneusz
K017151
7.

27

BAŁKAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Grand de La Cour
M: Bursa
O: Wojtal Arkadiusz
B: Paprocki Stanisław
brak
8.

5

BISZKOPT Hucuł POL 2002 Wałach bułana/kuc:140 F: Waldi
M: Balbinka
O: Alicja Jankowska
B: Ruta Danuta
brak POL 012 66 04994 02
9.

52

BLASZKA ZZ POL 2001 Klacz inna F: ZZ
M: ZZ
O: ZZ
B: ZZ
ZZ
10.

7

CALYPSO Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
11.

20

CAMBEL Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/172 F: Emis
M: Cyrkulacja
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
brak
12.

29

CANTANA SP POL 2010 Klacz F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229
13.

2

CHACCO STERN Hannoveraner GER 2010 Wałach ciemnogniada F: CHACCO BLUE
M: SANISA/SANDRO/SACRAMENTO SONG
O: LESZEK ŚMIESZKO
B: SCHOCKEMOHLE
BRAK
14.

33

CYPISEK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach ciemnogniada/161 F: KOŁCZAN
M: CUSZIMA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: WOJTAS WŁADYSŁAW
K021095 POL 009 60 01344 01
15.

36

DARK PEARL Reńska DEU 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol
M: Riverdance
O: Myszka
B: Josef Hüpen
K010599
16.

3

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: WALLENBERG/STAKKATO
M: ZINCA
O: LESZEK ŚMIESZKO
B: BRAK
BRAK
17.

17

DIAMENT Trakeńska POL 2012 Ogier kara F: EMIS
M: DELICJA
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
brak
18.

34

ELZA - JUULTJE KUC NLD 2012 Klacz kara/kuc:135cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
brak
19.

14

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
brak POL 006 60 01532 05
20.

35

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
brak
21.

41

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
22.

40

GENTILLE Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz gniada F: Placido
M: Graffini
O: Witold Burzyński
B: Andrzej Borys
K017861
23.

32

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
24.

15

HAMPER Wielkopolska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Elekt
M: Hyrda
O: Maciej Kuszilek
B: Maciej Kuszilek
brak 616007610196312
25.

44

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
brak
26.

6

HERALDIK Hanowerska POL 2000 Wałach kara F: Heraldik
M: Fiona
O: Magdalena Jop
B: Burmester,Heinr.Brueninghorst.6,31 606
brak
27.

19

IMPERIO Trakeńska POL 2010 Wałach gniada F: Emis
M: Impresja
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
brak
28.

21

IMPERIO Traken POL 2010 Wałach gniada F: Emis
M: Impresja
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
Brak
29.

22

IRWIS Wielkopolska Poch.trakeńskie POL 09.04.2012 Wałach ciemnogniada/173 F: OLIVIER
M: ILIADA
O: Edyta Łątkowska
B: Stadnina Koni Liski
K023701 616007600220612
30.

37

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
31.

28

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
BRAK
32.

42

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
33.

23

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Katoda
O: Beata Kozań
B: --
34.

9

KARINO SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Granulat
M: Kabina
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
35.

38

KEMENTARI D SP POL 2009 Klacz F: Chery Cordial
M: Kiante D
O: Martyna Kajko
B: Domienikowski Stefan
brak
36.

39

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: LANCER III
M: CHANTAL
O: JERZY BEJDA
B: JERZY BEJDA
K021715 DE441411166011
37.

25

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
38.

31

LEVANTE Westfalska POL 2009 Wałach gniada F: Landacord
M: Galina
O: Małgorzata Pasternak
B: Skr Galiny
LKRWZJ/1663/17 DE441411195609
39.

53

LUIZJANA ZZ POL 2000 Klacz inna F: 000
M: 00
O: 00
B: 00
00
40.

49

MADISON X POL 2000 Wałach gniada F: ss
M: ss
O: ss
B: ss
ss
41.

1

MARRY QUEEN Oldenburska POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Quantum
M: Montana VI
O: Paula Myszka
B: Andreas Kosicki
K012423
42.

13

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
O: Teresa Konia
B: Teresa Kozik
brak POL 013 60 00485 05
43.

12

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
brak 616 007 60 0283910
44.

11

OSEINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1997 Klacz ciemnogniada F: Lombardo
M: Orissa
O: Lidia Brandt
B: Stadnina koni Posadowo
brak
45.

51

PALOMA SS POL 2000 Klacz inna F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx
46.

8

PESSARO SP POL 2004 Ogier gniada F: Ignam
M: Pepsi Cola
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
47.

4

PRINCE Typ Szlachetny POL 1998 Wałach siwa/162 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak 616 999 60 00922 98
48.

26

READY TO FLY SP POL 2009 Klacz srokata/160 F: Skips Sweety
M: Rosa
O: Monika Popis
B: Monika Popis
brak
49.

24

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa F: -
M: -
O: AGATA BURZYŃSKA
B: -
BRAK
50.

43

SOFIA S SP POL 2005 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Stella
O: Martyna Senska
B: Stanisław Szurik
brak
51.

48

SUŁTAN X POL 2000 Wałach biała F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx
52.

47

TRACY XX POL 2000 Klacz inna F: 00
M: 00
O: 00
B: 00
00
53.

50

WERBUENK Wielkopolska POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Kaliniec
M: Wesoła
O: Ewa Koroblewska
B: SK Rzeczna
K015710
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
Bejda Julia
KJ BERTYN
LACHATI (39)
2017-06-24
2017-06-24
Brandt Denisa
Braci Romanowskich
2017-06-24
2017-06-24
ALAN (10)
2017-06-24
2017-06-24
OSEINA (11)
2017-06-24
2017-06-24
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (47)
2017-06-24
Burzyńska Agata
G-RIDE TEAM
SEXY MK (24)
2017-06-24
2017-06-24
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
2017-06-24
2017-06-24
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
2017-06-24
2017-06-24
GEJSZA (41)
2017-06-24
2017-06-24
Dobrołowicz Kamila
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
CAMBEL (20)
2017-06-24
2017-06-24
Dworczyk Julia
K.J. Kamińskich
KARINO (9)
2017-06-24
5
2017-06-24
Gospodarczyk Michał
Niezrzeszony
SOFIA S (43)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
Grabowska Klaudia
K.J. Kamińskich
2017-06-24
2017-06-24
Jop Magdalena
Braci Romanowskich
2017-06-24
2017-06-24
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2017-06-24
2017-06-24
Koroblewska Katarzyna
SKJ Baskil Rzeczna
2017-06-24
2017-06-24
Kozań Malwina
G-RIDE TEAM
KAMELOT (23)
2017-06-24
2017-06-24
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (14)
2017-06-24
2017-06-24
Kozłowska Aleksandra
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (49)
2017-06-24
Król Kornelia
OJ Pałac Pacółtowo
PRINCE (4)
2017-06-24
2017-06-24
Kukowska Katarzyna
KJ BERTYN
LEOPARD (25)
2017-06-24
2017-06-24
Kuszilek Karol
Braniewo
HAMPER (15)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
Łątkowska Edyta
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
IRWIS (22)
2017-06-24
2017-06-24
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (13)
2017-06-24
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (47)
2017-06-24
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2017-06-24
2017-06-24
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (48)
2017-06-24
Nojak Natalia
MKJ Nenia Pasłęk
()
2017-06-24
1
Nowoświat Paulina
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (51)
2017-06-24
Oberlan Iwona
KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
2017-06-24
2017-06-24
DENDY (3)
2017-06-24
2017-06-24
Obrębska Dominika
niezrzeszony
2017-06-24
2017-06-24
Osowiecka Julia
OSK Lipce
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
2017-06-24
2017-06-24
Parda Julia
Polish Pony Club
2017-06-24
6
2017-06-24
1
FIONA (35)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
LEVANTE (31)
2017-06-24
2017-06-24
Pawłowicz Michał
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
IMPERIO (19)
2017-06-24
2017-06-24
Pawłowicz Michał
KJ Sokolnik
IMPERIO (21)
2017-06-24
2017-06-24
Pieczkowska Iga
AZS Olsztyn
BACHUS (45)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
ABSYNT (46)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
Pietrzak Kaja
KJ KAJA Czosnowo
GOPLANA (32)
2017-06-24
2017-06-24
CYPISEK (33)
2017-06-24
2017-06-24
Płoskonka Konstancja
niezrzeszony
2017-06-24
3
Popis Gabriela
KJ Popisowo
2017-06-24
2017-06-24
Sibiga Martyna
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (12)
2017-06-24
2017-06-24
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (37)
2017-06-24
2017-06-24
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
DIAMENT (17)
2017-06-24
2017-06-24
ARTEMOR (18)
2017-06-24
2017-06-24
Sudejko Majka
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (49)
2017-06-24
7
Werra Urszula
KJ Bertyn-Piastowo
CANTANA (29)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
Wojtal Julianna
Bertyn - Piastowo
BAŁKAN (27)
2017-06-24
4
2017-06-24
2017-06-24
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (51)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
2
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (52)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-24
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (47)
2017-06-24

Number of Riders: 48

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-3, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl