Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 14:21:08
2020-07-24 14:10:45
Wiktoria Szypiło TANE
  • 2x 1/MINI LL/
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 14:21:12
2020-07-24 14:10:02
Kornelia Knap SORPRESSA A.S.
  • 2x 1/MINI LL/
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 11:13:33
2020-07-24 10:10:37
Emilia Szmydt DARLING
  • 1x 2/LL/
  • 1x 4/L/
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 11:13:10
2020-07-24 09:16:51
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 4/L/
  • 1x 5/P/
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 11:12:53
2020-07-24 09:16:18
Karolina Szostawicka MALIBU STAR
  • 2x 1/MINI LL/
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:22:58
2020-07-23 23:06:04
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 4/L/
  • 1x 5/P/
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:23:13
2020-07-23 23:00:28
Antonina Dyrda ROKI
  • 2x 3/L Licencyjny/
  • 1x 4/L/
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:23:57
2020-07-23 22:59:54
Antonina Dyrda PROXIMUS
  • 1x 2/LL/
  • 1x 4/L/
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:24:35
2020-07-23 22:24:09
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 5/P/
  • 1x 6/N/
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:25:01
2020-07-23 22:22:56
Anna Kopcych CON AMORE
  • 1x 4/L/
  • 1x 5/P/
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:25:15
2020-07-23 22:21:26
Oliwia Nowacka JEŻYNA
  • 1x 2/LL/
  • 1x 4/L/
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:25:30
2020-07-23 21:35:59
Zuzanna Białek JANKES
  • 1x 1/MINI LL/
  • 1x 2/LL/
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:25:46
2020-07-23 21:11:50
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 2x 3/L Licencyjny/
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:26:01
2020-07-23 21:00:57
Dominika Bandurska SOFIA S
  • 1x 2/LL/
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:26:06
2020-07-23 21:00:34
Amelia Piątek SOFIA S
  • 1x 1/MINI LL/
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:26:16
2020-07-23 20:53:28
Martyna Senska NADRA
  • 2x 1/MINI LL/
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 08:26:38
2020-07-23 20:53:06
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 1x 1/MINI LL/
  • 1x 2/LL/
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 20:13:22
2020-07-23 20:11:13
Anna Stasiewicz ABSYNT
  • 2x 3/L Licencyjny/
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 19:56:22
2020-07-23 19:35:00
Denisa Brandt SYMFONIA
  • 1x 5/P/
  • 1x 6/N/
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 19:56:20
2020-07-23 19:34:11
Magdalena Jop GRAAL
  • 2x 2/LL/
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 19:56:16
2020-07-23 19:16:43
Natalia Kozik NELSON
  • 1x 2/LL/
  • 1x 4/L/
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 19:56:13
2020-07-23 19:16:09
Laura Ławrukajtis EMETYTA
  • 1x 1/MINI LL/
  • 1x 2/LL/
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 19:07:42
2020-07-23 19:02:30
Wiktoria Orzechowska SAKE J
  • 2x 4/L/
  • 1x 5/P/
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 19:07:40
2020-07-23 19:02:20
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 2x 4/L/
  • 1x 5/P/
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 11:12:21
2020-07-23 18:43:46
Zuzanna Daniłowicz MOONCANTA
  • 2x 2/LL/
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 17:25:33
2020-07-23 17:25:33
Majka Sudejko SUŁTAN
  • 1x 1/MINI LL/
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 17:12:39
2020-07-23 17:01:56
Alicja Kazimierska PUENTA
  • 1x 2/LL/
  • 1x 4/L/
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 15:00:12
2020-07-23 14:51:57
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 5/P/
  • 1x 6/N/
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 12:31:43
2020-07-23 11:47:29
Marcelina Hryniewicz EDEK
  • 2x 1/MINI LL/
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 12:32:10
2020-07-23 10:42:13
Aleksandra Hubacz WERDANDI
  • 1x 2/LL/
  • 1x 4/L/
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 12:32:30
2020-07-23 10:39:16
Maja Sitkowska CEJLUS
  • 2x 2/LL/
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 12:32:51
2020-07-23 10:38:41
Julia Brdak PASJONATA
  • 2x 2/LL/
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 12:33:12
2020-07-23 10:25:25
Alicja Masalska GUCIO
  • 2x 1/MINI LL/
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 12:33:33
2020-07-23 10:22:35
Alicja Waldzińska BAHIYA
  • 2x 1/MINI LL/
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 09:44:25
2020-07-23 07:39:22
Karolina Szostawicka JASMINA PPC
  • 2x 1/MINI LL/
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 20:54:41
2020-07-22 20:18:58
Daria Terlecka CORNEL V
  • 1x 1/MINI LL/
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 20:54:54
2020-07-22 20:18:17
Danuta Obrycka CORNEL V
  • 1x 1/MINI LL/
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 20:54:45
2020-07-22 19:59:37
Adrianna Baranowska BAWARIA
  • 1x 1/MINI LL/
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:56:10
2020-07-22 19:27:44
Alicja Susmarska BAWARIA
  • 1x 1/MINI LL/
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 18:41:32
2020-07-22 18:21:56
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 3/L Licencyjny/
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:19:06
2020-07-22 10:42:26
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 2x 4/L/
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:19:15
2020-07-22 10:42:04
Karina Kuć SWEET SURPRISE
  • 1x 1/MINI LL/
  • 1x 2/LL/
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:19:12
2020-07-22 10:41:35
Tomasz Burzyński CINZANO
  • 1x 2/LL/
  • 1x 4/L/
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 13:39:38
2020-07-21 21:08:35
Paulina Filipek APRILLIS
  • 1x 2/LL/
  • 2x 4/L/
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 21:02:07
2020-07-21 17:50:20
Hanna Załęska AISHA
  • 1x 1/MINI LL/
  • 1x 2/LL/
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:36:44
2020-07-21 10:55:01
Ewelina Zienowicz HALEMBA
  • 1x 2/LL/
  • 1x 4/L/
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 21:49:12
2020-07-20 20:13:16
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 2/LL/
  • 1x 4/L/
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:47:00
2020-07-20 18:14:17
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 5/P/
  • 1x 6/N/
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 11:25:57
2020-07-20 09:39:26
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 4/L/
  • 1x 5/P/
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 11:26:02
2020-07-20 09:36:09
Amelia Grudzińska MARINA S
  • 2x 3/L Licencyjny/
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 21:11:51
2020-07-19 19:55:46
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 5/P/
  • 1x 6/N/
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 21:12:02
2020-07-19 19:55:11
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 5/P/
  • 1x 6/N/
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 18:11:54
2020-07-19 18:11:54
Anita Wrótna WENTA
  • 1x 2/LL/
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 18:11:10
2020-07-19 18:11:10
Anita Wrótna PALOMA
  • 2x 4/L/
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:29:17
2020-07-14 21:21:13
Laura Brulińska WENTA
  • 1x 2/LL/
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:29:46
2020-07-14 21:20:13
Amelia Antczak JOCKER
  • 2x 1/MINI LL/
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:30:19
2020-07-14 21:17:45
Karina Filip PAWIK
  • 1x 1/MINI LL/
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:30:44
2020-07-11 14:57:38
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 2x 1/MINI LL/
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:31:07
2020-07-11 14:57:04
Kaja Pietrzak COLOR LAZAR
  • 1x 4/L/
  • 1x 5/P/
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:31:42
2020-07-08 08:53:23
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 2/LL/
  • 1x 4/L/
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:31:58
2020-07-07 12:33:35
Katarzyna Maksymiuk KASANDRA
  • 1x 1/MINI LL/
  • 1x 2/LL/
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:32:13
2020-07-07 12:32:33
Hanna Załęska NORITO
  • 1x 4/L/
  • 1x 5/P/
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:32:28
2020-07-07 12:30:24
Kaja Pietrzak LESOLEY
  • 1x 6/N/
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:32:43
2020-07-07 12:29:32
Laura Brulińska LESOLEY
  • 1x 5/P/
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:33:02
2020-07-03 12:42:16
Gabriela Ławrowska SUŁTAN
  • 1x 1/MINI LL/
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:33:15
2020-07-03 12:41:22
Karina Filip MOLIER
  • 1x 2/LL/
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:33:30
2020-07-03 12:40:38
Julia Antczak MOLIER
  • 1x 1/MINI LL/
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:33:49
2020-07-03 12:38:13
Aleksandra Karczewska TRACY
  • 1x 2/LL/
  • 1x 4/L/
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:34:04
2020-07-03 12:37:17
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 1x 2/LL/
  • 2x 4/L/
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 11:34:23
2020-07-03 12:36:18
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 4/L/
  • 1x 5/P/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Amelia MKJ Nenia
2007 (JM.)
2. Antczak Julia MKJ Nenia
2005 (JM.)
3. Bandurska Dominika Niezrzeszona
S
Brak
4. Baranowska Adrianna Fundacja Końskie Zdrowie
2003 (J.)
brak
5. Białek Zuzanna FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
2006 (JM.)
Brak
6. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
7. Boleska Blanka Weklice
2004 (J.)
Brak
8. Brandt Denisa Klub Jeździecki Champion
2002 (J.)
O042874
9. Brdak Julia Ośrodek Jeździecki Amador
S
Brak
10. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (JM.)
zzz
11. Daniłowicz Zuzanna brak
2005 (JM.)
brak
12. Dobrołowicz Kamila xx
S
xx
13. Dudkowska Monika KJ Stania Szyldak
S
O022478
14. Dyrda Antonina Klub Jeździecki Kamińskich
2003 (J.)
O052078
15. Filip Karina MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
brak
16. Filipek Paulina Brak
S
O035929
17. Grudzińska Amelia bpk
2005 (JM.)
O059423
18. Hryniewicz Marcelina B.P.K
2010 (Mł.)
Brak
Brak
19. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2004 (J.)
brak
20. Jop Magdalena Klub Jeździecki Champion
S
brak
21. Kajrewicz Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O039500
22. Kamińska Aleksandra bpk
S
O048490
23. Karczewska Aleksandra MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
xx
24. Kazimierska Alicja SJ Sokolnik
2003 (J.)
O043251
25. Kisiel Lena Weklice
S
Brak
26. Knap Kornelia Milejewko
2003 (J.)
brak
27. Kopcych Anna LKJ Gałkowo
S
O011373
28. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
29. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie
S
O045404
30. Kuć Karina SKJ Zastawno
2008 (JM.)
brak
31. Ławrowska Gabriela MKJ Nenia Pasłęk
2004 (J.)
xxx
32. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
33. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
34. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (J.)
O049106
35. Masalska Alicja Stajnia Wilkowo
S
Brak
36. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
37. Nowacka Oliwia Jacek Dyrda
2004 (J.)
O051320
38. Oberlan Paulina Weklice
2007 (JM.)
Brak
39. Obrycka Danuta Końskie Zdrowie Elbląg
S
brak
40. Orzechowska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O035180
41. Piątek Amelia Stajnia Ząbrowiec
2004 (J.)
Brak
42. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
43. Pietrzak Kaja MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O034646
44. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
45. Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
2013 (Mł.)
brak
46. Piskorski Przemysław Weklice
2001 (MJ.)
Brak
47. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
brak
48. Senska Martyna Niezrzeszony
S
Brak
49. Sitkowska Maja Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2001 (MJ.)
O043438
50. Soroka Alicja SKJ Baskil w Rzecznej
S
O019714
51. Stankiewicz Martyna Weklice
2007 (JM.)
O049941
52. Stasiewicz Anna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (J.)
O046559
53. Sudejko Majka MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (J.)
xxxx
54. Susmarska Alicja Fundacja Końskie Zdrowie
2003 (J.)
brak
55. Szmydt Emilia SJ Sokolnik
2002 (J.)
O050043
56. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
O045627
57. Szpara Aniela Weklice
2008 (JM.)
Brak
58. Szpara Maja Weklice
2008 (JM.)
Brak
59. Szypiło Wiktoria Milejewko
2006 (JM.)
brak
60. Terlecka Daria Fundacja Końskie Zdrowie
1999 (MJ.)
brak
61. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
62. Waldzińska Alicja Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
63. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
64. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
65. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
66. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (JM.)
O043967
67. Załęska Hanna MKJ Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O043967
68. Zienowicz Ewelina Bpk
S
O023664
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

ABSYNT ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada/169cm F: Czynel
M: Aldona
K014833 POL008600065808
2.

74

Aischa F:
M:
3.

27

AISHA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/175 F: Colox Cup
M: Atrakcja
K028469
4.

16

APRILLIS WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
5.

2

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
6.

46

BAHIYA HUCULSKA POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
brak
7.

38

BAWARIA MLP POL 2006 klacz siwa/165 F: Paszkwil
M: Batalia
brak POL 006 66 03122 06
8.

10

BITYNIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
K026419 POL 007600433508
9.

1

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
10.

33

BRAWURA M POL 2010 klacz siwa/162 F: Audytor
M: Bawaria
Brak 616006580511410
11.

43

CEJLUS TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Impuls
M: Cygana
brak brak
12.

6

CILO MK SP POL 2015 klacz siwa/163 F: Bolero de Ravel
M: Cher/ Classiker
Brak 616009600207115
13.

35

CINZANO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Colox Cup
M: Cicha Woda
brak
14.

22

COLI HANNOVER POL 2015 klacz gniada/166 F: Colestus
M: Hawana
K029458 DE431436981115
15.

11

COLOR LAZAR OLD POL 2014 klacz ciemnogniada/164 F: Quinto De B / Quinar
M: Ukita / Quantum
K029317 DE433330971814
16.

61

CON AMORE OLD POL 2005 Wałach gniada/- F: Cartoon / Carthago
M: Centina Z / Cento
K011800 DE418180020305
17.

39

CORNEL V SP POL 2013 wałach kara/167 F: Come Back II
M: Sunshine V
brak 208333201302711
18.

34

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/159 F: Faktor
M: Dynastia
K029153 616007600111313
19.

70

DARLING TRAKEŃSKA POL 2014 Wałach kara/160 F: Karmel
M: Duma
K028106 POL 732 01 00796 14
20.

67

DEYSSY KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
Brak Brak
21.

32

DUNKA WLKP POL 2009 klacz gniada/168 F: Piko
M: Dratwa
Brak 616007610206309
22.

41

EDEK KUC SZETLAND POL 2017 wałach kara/kuc:100 cm F: NN
M: NN
Brak -
23.

51

EMETYTA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
K023880 POL 006 60 01532 05
24.

21

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
K022919 616999600367009
25.

53

GRAAL SP POL 2015 Gelding bay/0 F: Almanzor L
M: Gawona
0 0
26.

45

GUCIO HUCULSKA POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Wariant
M: Gracja
brak
27.

26

HALEMBA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bianko
M: Hutka
K013065 POL006550013408
28.

31

HAWRINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: WALLON
M: HAGADA
BRAK 009600220305
29.

24

IRYS WLKP POL 2005 wałach gniada/- F: Trawers / Grand As
M: Imulacja / Islam
K013059 007520109705
30.

63

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
K008038 007530016300
31.

40

JASMINA PPC KUC POL 2015 Klacz siwa/kuc:129 F: NN
M: NN
K029021 616999600258915
32.

62

JEŻYNA SP POL 2012 Klacz kara/170 F: Etos
M: Jagoda
Brak Brak Brak
33.

14

JOCKER XX POL 2000 Wałach siwa/mk: F: xx
M: xx
xx
34.

49

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
K017281
35.

9

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
36.

28

KORNETINUS G SP POL 2016 wałach gniada/165 F: If du reverdy
M: Kornelia j
Brak 616009520040216
37.

47

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
38.

60

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
39.

7

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
40.

69

MALIBU STAR KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:126 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
K026544
41.

23

MARINA S SP POL 2003 klacz ciemnogniada/168 F: GRAND DE LA COUR
M: MARKIZA
Brak POL 009 52 00291 03
42.

4

MOLIER XX POL xx Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
xx xx
43.

17

MOONCANTA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Cantanis
M: Moonlight II
brak -
44.

66

NADRA NN POL 2015 klacz kara/.. F: NN
M: NN
Brak ..
45.

52

NELSON WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
K021648 616 007 60 0283910
46.

25

NIKIFOR J SP POL 2014 wałach gniada/- F: Karbon / Landor S
M: Nagroda / Golden Boy
K026186 616009600255314
47.

8

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
K020653 616009600112812
48.

18

PALOMA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
K022670
49.

12

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999520132712
50.

44

PASJONATA TRAKEŃSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Impuls
M: Pistacja
Brak
51.

13

PAWIK KARY POL 2005 Wałach kara/kuc:xx F: xx
M: xx
xx xx
52.

37

PEPE TYP POGRUBIONY POL 2011 Wałach bułana/161 F: nn / nn
M: nn / nn
K025971 616999520132411
53.

59

PIORUN TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/mk:156 F: PALMETTO OO
M: ESTADA M
BRAK 616999600250414
54.

30

PROKAZ SP POL 2009 wałach gniada/176 F: DURYT
M: PROMESA
BRAK 616009530267209
55.

58

PROXIMUS SP POL 2005 wałach gniada/170 F: Burgund
M: Pepsi Cola
brak brak
56.

48

PUENTA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz skarogniada/163 F: Gluosnis
M: Penelopa
K025827 616009600235011
57.

57

ROKI SP POL 2010 wałach siwa/168 F: Epistratos
M: Riwiera
brak brak
58.

50

SAKE J SP POL 2008 Klacz kasztanowata/160 cm F: Karbon
M: Santolina
K018758
59.

65

SOFIA S SP POL 2005 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Stella
K017846
60.

72

SORPRESSA A.S. SP POL 2011 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Maram
M: Szamanka
brak 616009600160811
61.

29

STORM TYP POGRUBIONY POL 2002 wałach gniada/161 F: NN
M: NN
BRAK 616999600163002
62.

5

SUŁTAN X POL 2000 Wałach biała F: xx
M: xx
xx
63.

36

SWEET SURPRISE Szlachetna Półkrew POL 2009 klacz gniada/158 F: Lordanos
M: S-Landdiva
brak 66009530297209
64.

54

SYMFONIA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Stalone
M: Sikorka
K016708
65.

71

TANE HAFLINGER POL 2003 Klacz izabelowata/kuc: F: Allegretto
M: Seradina
brak
66.

3

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
K016349
67.

73

Veritsas Viktis TRAK F:
M:
68.

20

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
69.

15

WENTA XX POL 2012 Klacz dereszowata/xx F: xx
M: xx
xx xx
70.

19

WENTA Szlachetna Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/xx F: Marino
M: Wolnica
xx xx
71.

42

WERDANDI TRAKEŃSKA POL 2010 Klacz kasztanowata F: Wezyr I
M: Walgrind
brak
72.

64

WIMBLEDON WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/175 F: Almanzor L
M: Wigonia
K028468 616007600048415
73.

56

WOTAN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks
M: Wiedza
K015896 POL006630149705
74.

68

WOTAN MŁP POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
K015896 POL006630149705
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Amelia
MKJ Nenia
JOCKER (14)
2020-07-25
13
2020-07-25
25
Antczak Julia
MKJ Nenia
MOLIER (4)
2020-07-25
35
Bandurska Dominika
Niezrzeszona
SOFIA S (65)
2020-07-25
13
Baranowska Adrianna
Fundacja Końskie Zdrowie
BAWARIA (38)
2020-07-25
28
Białek Zuzanna
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
JANKES (63)
2020-07-25
3
2020-07-25
1
Biały Julia
KS AZS UWM OLSZTYN
2020-07-25
2020-07-25
6
2020-07-25
6
Boleska Blanka
Weklice
PIORUN (59)
2020-07-25
2020-07-25
Brandt Denisa
Klub Jeździecki Champion
2020-07-25
10
2020-07-25
4
Brdak Julia
Ośrodek Jeździecki Amador
2020-07-25
14
2020-07-25
17
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
2020-07-25
2
WENTA (15)
2020-07-25
18
Daniłowicz Zuzanna
brak
2020-07-25
3
2020-07-25
8
2020-07-25
Dobrołowicz Kamila
xx
2020-07-25
12
2020-07-25
Dyrda Antonina
Klub Jeździecki Kamińskich
ROKI (57)
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-25
Filip Karina
MKJ Nenia w Pasłęku
PAWIK (13)
2020-07-25
2020-07-25
Filipek Paulina
Brak
2020-07-25
22
2020-07-25
8
2020-07-25
2020-07-25
Grudzińska Amelia
bpk
2020-07-25
4
2020-07-25
Hryniewicz Marcelina
B.P.K
EDEK (41)
2020-07-25
16
2020-07-25
14
Hubacz Aleksandra
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2020-07-25
11
2020-07-25
Jop Magdalena
Klub Jeździecki Champion
GRAAL (53)
2020-07-25
9
2020-07-25
Kajrewicz Aleksandra
bpk
2020-07-25
20
2020-07-25
17
Kamińska Aleksandra
bpk
PEPE (37)
2020-07-25
7
2020-07-25
3
Karczewska Aleksandra
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (3)
2020-07-25
12
2020-07-25
Kazimierska Alicja
SJ Sokolnik
PUENTA (48)
2020-07-25
10
2020-07-25
7
Kisiel Lena
Weklice
2020-07-25
2020-07-25
Knap Kornelia
Milejewko
2020-07-25
30
2020-07-25
5
2020-07-25
Kopcych Anna
LKJ Gałkowo
2020-07-25
4
2020-07-25
1
2020-07-25
5
2020-07-25
12
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (52)
2020-07-25
6
2020-07-25
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowoie
COLI (22)
2020-07-25
9
2020-07-25
9
2020-07-25
5
Kuć Karina
SKJ Zastawno
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-25
32
Ławrowska Gabriela
MKJ Nenia Pasłęk
2020-07-25
19
2020-07-25
26
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (51)
2020-07-25
9
2020-07-25
21
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
2020-07-25
3
2020-07-25
8
MOLIER (4)
2020-07-25
16
2020-07-25
27
2020-07-25
2020-07-25
5
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
DAFNE (34)
2020-07-25
2020-07-25
Masalska Alicja
Stajnia Wilkowo
GUCIO (45)
2020-07-25
36
2020-07-25
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
2020-07-25
5
2020-07-25
1
Nowacka Oliwia
Jacek Dyrda
JEŻYNA (62)
2020-07-25
15
2020-07-25
16
2020-07-25
Oberlan Paulina
Weklice
STORM (29)
2020-07-25
2020-07-25
Obrycka Danuta
Końskie Zdrowie Elbląg
2020-07-25
15
Orzechowska Wiktoria
KS AZS UWM Olsztyn
SAKE J (50)
2020-07-25
2020-07-25
4
2020-07-25
7
Piątek Amelia
Stajnia Ząbrowiec
SOFIA S (65)
2020-07-25
22
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DEYSSY (67)
2020-07-25
24
2020-07-25
4
Pietrzak Kaja
MKJ Nenia w Pasłęku
2020-07-25
3
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
2020-07-25
1
2020-07-25
11
2020-07-25
7
GOPLANA (21)
2020-07-25
5
2020-07-25
2
Pietrzak Pola
MKJ NENIA Pasłęk
2020-07-25
8
2020-07-25
1
Piskorski Przemysław
Weklice
PROKAZ (30)
2020-07-25
2020-07-25
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
2020-07-25
7
2020-07-25
11
2020-07-25
Senska Martyna
Niezrzeszony
NADRA (66)
2020-07-25
11
2020-07-25
23
Sitkowska Maja
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
CEJLUS (43)
2020-07-25
5
2020-07-25
4
Soroka Alicja
SKJ Baskil w Rzecznej
IRYS (24)
2020-07-25
3
2020-07-25
6
Stankiewicz Martyna
Weklice
HAWRINA (31)
2020-07-25
2020-07-25
Stasiewicz Anna
KS AZS UWM Olsztyn
ABSYNT (55)
2020-07-25
2020-07-25
6
Sudejko Majka
MKJ Nenia w Pasłęku
2020-07-25
18
Susmarska Alicja
Fundacja Końskie Zdrowie
BAWARIA (38)
2020-07-25
33
Szmydt Emilia
SJ Sokolnik
DARLING (70)
2020-07-25
2020-07-25
13
2020-07-25
2
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2020-07-25
10
2020-07-25
21
2020-07-25
2
2020-07-25
7
Szpara Aniela
Weklice
BRAWURA (33)
2020-07-25
2020-07-25
Szpara Maja
Weklice
DUNKA (32)
2020-07-25
2020-07-25
Szypiło Wiktoria
Milejewko
TANE (71)
2020-07-25
20
2020-07-25
17
Terlecka Daria
Fundacja Końskie Zdrowie
2020-07-25
31
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
BITYNIA (10)
2020-07-25
2
2020-07-25
15
Waldzińska Alicja
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (46)
2020-07-25
37
2020-07-25
34
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
WOTAN (56)
2020-07-25
2
2020-07-25
1
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
WOTAN (68)
2020-07-25
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (18)
2020-07-25
2020-07-25
10
2020-07-25
WENTA (19)
2020-07-25
19
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (8)
2020-07-25
14
2020-07-25
Załęska Hanna
MKJ Nenia Pasłęk
AISHA (27)
2020-07-25
29
2020-07-25
2020-07-25
12
Zienowicz Ewelina
Bpk
HALEMBA (26)
2020-07-25

Number of Riders: 68

Number of Horses: 74

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-3, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl