Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

PARKUR OTWARTY
Pasłęk, 20.06.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:41:46
2020-06-19 20:41:46
Majka Sudejko MADISON
  • 1x 1/MINI LL/
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:43:30
2020-06-19 18:43:30
Amelia Antczak JOCKER
  • 1x 1/MINI LL/
  • 2x 2/ LL/
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:24:55
2020-06-19 17:53:07
Aleksandra Dudek CESIMA
  • 1x 3/ L/
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 16:59:03
2020-06-19 16:23:43
Zuzanna Ruszkowska WILDER WIND
  • 2x 2/ LL/
  • 1x 3/ L/
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 16:59:08
2020-06-19 16:23:09
Zuzanna Ruszkowska DIARAVELL
  • 1x 2/ LL/
  • 2x 3/ L/
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 16:59:10
2020-06-19 15:01:21
Justyna Stasiulewicz HELIADAS
  • 2x 3/ L/
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 16:59:12
2020-06-19 12:40:13
Kamila Dobrołowicz VERITAS VICTIS
  • 1x 2/ LL/
  • 1x 3/ L/
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 12:25:52
2020-06-19 12:25:52
Natalia Nojak KASANDRA
  • 2x 2/ LL/
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 12:24:45
2020-06-19 12:24:45
Laura Brulińska LESOLEY
  • 1x 3/ L/
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 12:23:04
2020-06-19 12:23:04
Nicola Możdżonek TRACY
  • 1x 2/ LL/
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 12:20:27
2020-06-19 12:20:27
Natalia Nojak BLASZKA
  • 1x 3/ L/
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 12:19:26
2020-06-19 12:19:26
Agata Przewożniczuk BLASZKA
  • 1x 3/ L/
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 12:05:48
2020-06-19 09:54:21
Jelizawieta Karpińska CAMBEL
  • 2x 2/ LL/
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 22:12:54
2020-06-18 20:44:52
Kaja Pietrzak COLOR LAZAR
  • 1x 2/ LL/
  • 1x 3/ L/
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:08:03
2020-06-18 15:59:19
Alicja Kazimierska PUENTA
  • 1x 2/ LL/
  • 1x 3/ L/
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:52:39
2020-06-18 08:36:17
Maja Szpara MYSZA (NOWA ZO)
  • 2x 1/MINI LL/
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 08:52:35
2020-06-17 23:15:23
Julia Kijowska HENIUŚ
  • 2x 1/MINI LL/
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:30:46
2020-06-17 20:33:58
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 2x 1/MINI LL/
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 08:30:22
2020-06-17 08:30:22
Gabriela Ławrowska SUŁTAN
  • 2x 1/MINI LL/
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 08:19:12
2020-06-16 21:55:37
Andrzej Żubertowski HOSSA
  • 2x 2/ LL/
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 08:19:03
2020-06-16 21:53:51
Andrzej Żubertowski BRAWURA
  • 1x 3/ L/
  • 1x 4/ P/
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 08:18:56
2020-06-16 21:48:43
Ewelina Zienowicz HALEMBA
  • 1x 3/ L/
  • 1x 4/ P/
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 08:18:31
2020-06-16 20:37:41
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 2/ LL/
  • 1x 3/ L/
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 16:00:31
2020-06-16 12:36:38
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 4/ P/
  • 1x 5/ N/
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 06:56:26
2020-06-14 23:43:59
Emilia Szmydt DARLING
  • 1x 2/ LL/
  • 1x 3/ L/
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 20:00:14
2020-06-14 12:43:06
Roksana Reksa BAHARTA
  • 1x 1/MINI LL/
  • 2x 2/ LL/
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 07:07:37
2020-06-12 23:42:53
Oliwia Szałaś BAHIYA
  • 2x 1/MINI LL/
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 15:44:31
2020-06-11 11:44:55
Martyna Mazur ILANTE
  • 2x 1/MINI LL/
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:41:51
2020-06-10 19:51:33
Magdalena Szczechura HUGO
  • 2x 1/MINI LL/
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:41:58
2020-06-10 19:50:51
Julia Kijowska BALBINKA
  • 1x 1/MINI LL/
  • 2x 2/ LL/
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:41:56
2020-06-10 19:49:49
Alicja Waldzińska BAHIYA
  • 2x 1/MINI LL/
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:46:25
2020-06-10 07:46:25
Laura Brulińska WENTA
  • 1x 2/ LL/
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:45:55
2020-06-10 07:45:55
Anita Wrótna WENTA
  • 1x 2/ LL/
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 07:45:07
2020-06-10 07:45:07
Hanna Załęska NORITO
  • 1x 3/ L/
  • 1x 4/ P/
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 08:36:06
2020-06-08 08:36:06
Karina Filip MOLIER
  • 1x 1/MINI LL/
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 08:35:40
2020-06-08 08:35:40
Julia Antczak MOLIER
  • 1x 1/MINI LL/
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 08:31:39
2020-06-08 08:31:39
Karina Filip PAWIK
  • 1x 1/MINI LL/
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 08:31:03
2020-06-08 08:31:03
Majka Sudejko PAWIK
  • 1x 1/MINI LL/
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 19:56:16
2020-06-06 19:56:16
Aleksandra Karczewska TRACY
  • 1x 2/ LL/
  • 1x 3/ L/
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 19:54:21
2020-06-06 19:54:21
Agata Przewoźniczuk ARGENTO
  • 1x 2/ LL/
  • 2x 3/ L/
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:32:18
2020-06-06 19:52:54
Hanna Załęska LESOLEY
  • 1x 4/ P/
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 19:51:37
2020-06-05 22:58:50
Martyna Stankiewicz HAWRINA
  • 1x 1/MINI LL/
  • 1x 2/ LL/
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 08:15:36
2020-06-05 22:58:26
Lena Kisiel KORNETINUS G
  • 1x 1/MINI LL/
  • 1x 2/ LL/
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 19:51:39
2020-06-05 22:58:05
Blanka Boleska PIORUN
  • 2x 1/MINI LL/
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 19:51:46
2020-06-05 22:57:43
Aniela Szpara BRAWURA
  • 2x 1/MINI LL/
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 19:51:41
2020-06-05 22:57:19
Maja Szpara DUNKA
  • 2x 1/MINI LL/
5 ENTRY ACCEPTED 2020-05-31 09:21:03
2020-05-29 22:01:15
Nikoleta Cichocka CZARODZIEJ
  • 2x 1/MINI LL/
4 ENTRY ACCEPTED 2020-05-31 09:20:58
2020-05-29 19:17:35
Maciej Wedeł CANTO
  • 2x 1/MINI LL/
3 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 08:35:53
2020-05-29 08:35:53
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 3/ L/
  • 1x 4/ P/
2 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 08:34:34
2020-05-28 22:43:12
Joanna Szałaś WINNIE THE POOH
  • 2x 1/MINI LL/
1 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 08:34:44
2020-05-28 22:23:15
Joanna Wedeł EVEREST
  • 2x 3/ L/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Amelia MKJ Nenia
2007 (JM.)
2. Antczak Julia MKJ Nenia
2005 (JM.)
3. Boleska Blanka Weklice
2004 (J.)
Brak
4. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (JM.)
zzz
5. Cichocka Nikoleta Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
30507/17
6. Dobrołowicz Kamila Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O019715
7. Dudek Aleksandra SKJ Sokolnik
S
O003099
8. Filip Karina MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
brak
9. Kajrewicz Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O039500
10. Karczewska Aleksandra MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (JM.)
xx
11. Karpińska Jelizawieta SJ Sokolnik
2002 (J.)
33438/18
12. Karpińska Liza Sokolnik
13. Kazimierska Alicja SJ Sokolnik
2003 (J.)
O043251
14. Kijowska Julia Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
15. Kisiel Lena Weklice
S
Brak
16. Ławrowska Gabriela MKJ Nenia Pasłęk
2004 (J.)
xxx
17. Mazur Martyna bpk
2003 (J.)
brak
18. Możdżonek Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2001 (MJ.)
tt
19. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
zz
20. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
21. Pietrzak Kaja MKJ NENIA PASŁĘK
2005 (JM.)
O034646
22. Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
2013 (Mł.)
brak
23. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
brak
24. Przewoźniczuk Agata MKJ Nenia
25. Reksa Roksana Stajnia Pasja
2006 (JM.)
brak
26. Ruszkowska Zuzanna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2002 (J.)
26666/16
27. Soroka Alicja SKJ Baskil w Rzecznej
S
O019714
28. Stankiewicz Martyna Weklice
2007 (JM.)
O049941
29. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
30. Sudejko Majka MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (J.)
xxxx
31. Szałaś Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
32. Szczechura Magdalena Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
33. Szmydt Emilia SJ Sokolnik
2002 (J.)
O050043
34. Szpara Aniela Weklice
2008 (JM.)
Brak
35. Szpara Maja Weklice
2008 (JM.)
Brak
36. Waldzińska Alicja Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
37. Wedeł Joanna KJ Bertyn
S
O036489
38. Wedeł Maciej BPK
S
brak
39. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
40. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (JM.)
O043967
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

48

F:
M:
2.

20

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
3.

28

BAHARTA TYP SZLACHETNY POL 01.05.2011 klacz tarantowata/163 F: Pathos
M: Bahara
brak 616 999 53 00329 11
4.

24

BAHIYA HUCULSKA POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
brak
5.

27

BAHIYA HUCULSKA POL 2013 klacz srokata/kuc:134 F: Wariant
M: Balbinka
brak 616012600224013
6.

25

BALBINKA HUCULSKA POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
brak
7.

6

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
8.

19

BRAWURA M POL 2010 klacz siwa/162 F: Audytor
M: Bawaria
Brak 616006580511410
9.

33

BRAWURA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/165 F: Łoskot
M: Bella
Brak 616006600111010
10.

41

CAMBEL TRAKEŃSKA POL 2010 Wałach gniada/172 cm F: Emis
M: Cyrkulacja
brak
11.

51

Cambel TRAK F:
M:
12.

15

CANTO SP POL 2014 Wałach gniada/172 cm F: Contender Son
M: Duma po Graf Quidam
brak
13.

47

CESIMA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/163 F: Emis
M: Ceramika
K023783
14.

40

COLOR LAZAR OLD POL 2014 klacz ciemnogniada/164 F: Quinto De B / Quinar
M: Ukita / Quantum
K029317 DE433330971814
15.

16

CZARODZIEJ SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Viscout
M: Czarowna
Brak 696009620120515
16.

29

DARLING TRAKEŃSKA POL 2014 Wałach kara/160 F: Karmel
M: Duma
K028106 POL 732 01 00796 14
17.

44

DIARAVELL WESTFALSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/164 F: Diarado
M: Casandra L
K028475
18.

18

DUNKA WLKP POL 2009 klacz gniada/168 F: Piko
M: Dratwa
Brak 616007610206309
19.

2

EVEREST SP POL 2011 Wałach siwa F: Correro
M: Extra M
K026484
20.

31

HALEMBA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bianko
M: Hutka
K013065 POL006550013408
21.

17

HAWRINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: WALLON
M: HAGADA
BRAK 009600220305
22.

45

HELIADAS TRAKEŃSKA POL 2012 Ogier kara/170 F: Pyramus
M: Helestina
brak
23.

37

HENIUŚ KUC POL 2015 wałach kara/kuc:105 F: NN
M: NN
brak 826073001854886
24.

34

HOSSA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Colox Cup
M: Halemba
Brak
25.

23

HUGO KUC WALIJSKI POL 2016 Wałach siwa/kuc:123 F: Nanczo
M: Haja
brak brak
26.

26

ILANTE SP POL 2016 wałach ciemnosiwa/165 F: Larron hol
M: Likedeeler meklemb
brak 616007611132104
27.

30

IRYS WLKP POL 2005 wałach gniada/- F: Trawers / Grand As
M: Imulacja / Islam
K013059 007520109705
28.

10

JOCKER XX POL 2000 Wałach siwa/mk: F: xx
M: xx
xx
29.

42

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
30.

14

KORNETINUS G SP POL 2016 wałach gniada/165 F: If du reverdy
M: Kornelia j
Brak 616009520040216
31.

5

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
32.

49

MADISON XX POL 2007 Wałach kara F: x
M: x
brak
33.

50

MADISON X POL 2000 Wałach gniada F: ss
M: ss
ss
34.

9

MOLIER XX POL xx Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
xx xx
35.

38

MYSZA (NOWA ZO) KN POL 2008 klacz myszata/mk:135 F: Nokturn
M: Nówka
Brak Pol011600333208
36.

32

NIKIFOR J SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Karbon /
M: Nagroda / Golden Boy
K026186 616009600255314
37.

21

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
K020653 616009600112812
38.

3

PALOMA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
K022670
39.

36

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999520132712
40.

8

PAWIK XX POL xx Wałach kasztanowata/xx F: xx
M: xx
xx xx
41.

4

PIORUN TYP SZLACHETNY POL 2014 Wałach siwa/mk:156 F: PALMETTO OO
M: ESTADA M
BRAK 616999600250414
42.

39

PUENTA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz skarogniada/163 F: Gluosnis
M: Penelopa
K025827 616009600235011
43.

35

SUŁTAN X POL 2000 Wałach biała F: xx
M: xx
xx
44.

7

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
K016349
45.

46

VERITAS VICTIS TRAKENSKA POL 2015 ogier kara/170 F: Hektoras
M: Virze
Brak 616003010092415
46.

22

WENTA Szlachetna Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/xx F: Marino
M: Wolnica
xx xx
47.

43

WILDER WIND TRAKEŃSKA POL 2014 Klacz gniada/164 F: Eposstein
M: Wirginia
brak
48.

1

WINNIE THE POOH KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Amelia
MKJ Nenia
JOCKER (10)
2020-06-20
6
2020-06-20
15
Antczak Julia
MKJ Nenia
MOLIER (9)
2020-06-20
1
Boleska Blanka
Weklice
PIORUN (4)
2020-06-20
30
2020-06-20
13
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
2020-06-20
6
WENTA (22)
2020-06-20
Cichocka Nikoleta
Sopocki Klub Jeździecki
2020-06-20
2020-06-20
Dobrołowicz Kamila
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2020-06-20
3
2020-06-20
14
Dudek Aleksandra
SKJ Sokolnik
CESIMA (47)
2020-06-20
17
2020-06-20
8
Filip Karina
MKJ Nenia w Pasłęku
PAWIK (8)
2020-06-20
12
MOLIER (9)
2020-06-20
35
2020-06-20
Kajrewicz Aleksandra
bpk
2020-06-20
16
2020-06-20
16
2020-06-20
14
Karczewska Aleksandra
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (7)
2020-06-20
10
2020-06-20
Karpińska Jelizawieta
SJ Sokolnik
CAMBEL (41)
2020-06-20
13
2020-06-20
6
Karpińska Liza
Sokolnik
Cambel (51)
2020-06-20
10
Kazimierska Alicja
SJ Sokolnik
PUENTA (39)
2020-06-20
2
2020-06-20
2020-06-20
4
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
2020-06-20
14
2020-06-20
8
2020-06-20
7
HENIUŚ (37)
2020-06-20
21
2020-06-20
24
Kisiel Lena
Weklice
2020-06-20
18
2020-06-20
1
Ławrowska Gabriela
MKJ Nenia Pasłęk
SUŁTAN (35)
2020-06-20
8
2020-06-20
9
Mazur Martyna
bpk
ILANTE (26)
2020-06-20
27
2020-06-20
34
Możdżonek Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (7)
2020-06-20
5
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
2020-06-20
9
2020-06-20
9
2020-06-20
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
2020-06-20
2
2020-06-20
13
2020-06-20
3
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA PASŁĘK
2020-06-20
Pietrzak Pola
MKJ NENIA Pasłęk
2020-06-20
28
2020-06-20
33
2020-06-20
26
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
2020-06-20
10
Przewoźniczuk Agata
MKJ Nenia
ARGENTO (20)
2020-06-20
4
2020-06-20
1
2020-06-20
11
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (49)
2020-06-20
5
Reksa Roksana
Stajnia Pasja
BAHARTA (28)
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-20
Ruszkowska Zuzanna
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-20
2020-06-20
Soroka Alicja
SKJ Baskil w Rzecznej
IRYS (30)
2020-06-20
Stankiewicz Martyna
Weklice
HAWRINA (17)
2020-06-20
16
2020-06-20
11
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2020-06-20
7
2020-06-20
15
Sudejko Majka
MKJ Nenia w Pasłęku
PAWIK (8)
2020-06-20
MADISON (50)
2020-06-20
23
Szałaś Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
BAHIYA (27)
2020-06-20
22
2020-06-20
15
Szczechura Magdalena
Stajnia Wilkowo
HUGO (23)
2020-06-20
2
2020-06-20
4
Szmydt Emilia
SJ Sokolnik
DARLING (29)
2020-06-20
12
2020-06-20
12
2020-06-20
3
Szpara Aniela
Weklice
BRAWURA (19)
2020-06-20
3
2020-06-20
31
Szpara Maja
Weklice
DUNKA (18)
2020-06-20
17
2020-06-20
11
2020-06-20
7
2020-06-20
25
Waldzińska Alicja
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (24)
2020-06-20
29
2020-06-20
20
Wedeł Joanna
KJ Bertyn
2020-06-20
18
2020-06-20
Wedeł Maciej
BPK
CANTO (15)
2020-06-20
32
2020-06-20
19
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (3)
2020-06-20
2
2020-06-20
1
WENTA (22)
2020-06-20
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (21)
2020-06-20
5

Number of Riders: 40

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-3, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl