Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT- B Moszna 29.09.2018
Stadnina Koni Moszna, 29.09.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 13:24:54
2018-09-28 13:21:04
Katarzyna Baherycz GENERALIA M
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 13:00:15
2018-09-28 12:18:23
Agnieszka Luksa GOLDEN STAR
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/zwykły art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 13:00:11
2018-09-28 11:53:17
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x 1/LL/zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 13:00:10
2018-09-28 11:33:14
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 4/N/zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 09:03:12
2018-09-28 08:56:59
Lena Uryga T-STAR Z
  • 2x 1/LL/zwykły art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:26:31
2018-09-27 23:37:47
Julia Majer WANESS
  • 2x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 23:13:14
2018-09-27 21:21:03
Patrycja Konieczny LORDON
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/zwykły art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 23:13:12
2018-09-27 21:07:25
Emilia Kolaniak HAKUNA MA TATA
  • 1x 1/LL/zwykły art 238.2.1
  • 2x 2/L/zwykły art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 17:09:06
2018-09-27 16:34:28
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 4/N/zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/C/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2.
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 17:09:00
2018-09-27 16:34:06
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 4/N/zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/C/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2.
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 17:08:56
2018-09-27 16:33:23
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/zwykły art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 13:26:58
2018-09-27 13:25:32
Idalia Haracz ELOKWENCJA M
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:47:49
2018-09-27 08:26:04
Larysa Haberstroh CLAIRE LG
  • 2x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:25:11
2018-09-27 07:52:26
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:30:59
2018-09-26 21:05:54
Maja Puda BARDO
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:30:54
2018-09-26 20:56:23
Filip Piontek BAKALIA M
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:30:48
2018-09-26 20:25:14
Sabina Lip RAMOOL
  • 2x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:30:45
2018-09-26 19:18:14
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 1/LL/zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 16:09:07
2018-09-26 13:24:22
Dominika Poliwoda KASAFI
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 16:09:04
2018-09-26 12:21:22
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/zwykły art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 16:09:01
2018-09-26 11:06:16
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/zwykły art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:28:21
2018-09-26 08:49:28
Szymon Meysztowicz KENTACKY
  • 2x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:58:03
2018-09-25 21:20:41
Tadeusz Pończochin GLADIUS
  • 2x 1/LL/zwykły art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:58:06
2018-09-25 21:10:13
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/C/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2.
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:58:07
2018-09-25 21:09:56
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/C/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2.
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:54:34
2018-09-25 15:30:48
Marta Burba KANDYS
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:54:32
2018-09-25 15:29:57
Pavel Veres EVIT SOON
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 11:32:57
2018-09-25 09:58:28
Elżbieta Gerstel ROKSANA
  • 1x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 1/LL/zwykły art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 11:32:54
2018-09-25 09:57:46
Karolina Gerstel SOMARA
  • 2x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 11:32:52
2018-09-25 09:54:19
Alicja Urbanek DA LUNA
  • 2x 2/L/zwykły art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 09:03:27
2018-09-25 08:53:33
Anna Pęciak LAVINA
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:15:45
2018-09-24 21:15:35
Oliwia Smykała FANTAZJA
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:15:43
2018-09-24 21:15:11
Oliwia Smykała DORA
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 07:26:39
2018-09-24 17:16:24
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:47:38
2018-09-24 17:16:01
Wiktoria Dżugaj KALISTER
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:47:43
2018-09-24 17:15:23
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 2x 2/L/zwykły art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:15:32
2018-09-24 14:32:39
Julia Moskal AMANDA
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/zwykły art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:15:24
2018-09-24 08:19:35
Bartłomiej Rogaczewski TORO
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:15:29
2018-09-24 08:18:55
Bartłomiej Rogaczewski SHARON ARON
  • 1x 4/N/zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 06:41:10
2018-09-23 22:01:53
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 4/N/zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 06:41:03
2018-09-23 22:01:17
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 06:40:59
2018-09-23 18:46:27
Emilia Zawadzka JUDY
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 06:40:57
2018-09-23 18:45:30
Lena Kraka DONNA DORADA
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 18:09:22
2018-09-23 11:51:26
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 1/LL/zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 23:13:05
2018-09-22 21:09:30
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 09:39:44
2018-09-22 16:13:04
Dorota Potrzebka PABLO
  • 2x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:12:15
2018-09-21 14:04:36
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:12:28
2018-09-21 14:03:45
Patryk Pawłowicz ARMANI
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:12:18
2018-09-21 14:02:51
Amelia Orlińska HERMETTA
  • 2x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:12:25
2018-09-21 14:02:06
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:43:00
2018-09-21 10:32:19
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/C/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2.
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:42:57
2018-09-21 09:20:58
Stefania Król PRIMA
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:58:10
2018-09-20 21:55:44
Joanna Włodarz HERON
  • 2x 1/LL/zwykły art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:42:46
2018-09-20 21:55:25
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 1/LL/zwykły art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:42:42
2018-09-20 21:54:47
Przemysław Czekaj CURLY SUE
  • 2x 2/L/zwykły art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 14:56:36
2018-09-20 12:16:04
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 14:56:32
2018-09-19 20:54:13
Pola Żyglicka CLINTELLA
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 14:56:20
2018-09-19 11:54:08
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:16:22
2018-09-18 10:54:59
Katarzyna Nagrodzka IKRA
  • 1x 1/LL/zwykły art 238.2.1
  • 2x 2/L/zwykły art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:16:18
2018-09-18 07:24:58
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 4/N/zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:16:13
2018-09-17 22:30:51
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 1x 1/LL/zwykły art 238.2.1
  • 2x 2/L/zwykły art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:16:07
2018-09-17 22:30:12
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 2x 1/LL/zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:16:03
2018-09-17 22:29:16
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/C/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2.
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:15:59
2018-09-17 22:28:43
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:15:56
2018-09-17 13:41:38
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/C/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2.
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:15:53
2018-09-17 13:29:10
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:15:49
2018-09-17 13:28:48
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/C/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2.
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:15:45
2018-09-17 12:31:41
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 5/N1/dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/C/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2.
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:15:29
2018-09-16 17:59:57
Alicja Musiał MY LITTLE PONY
  • 2x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 09:03:20
2018-09-16 09:41:48
Daria Feliks SZALONY CHICCO
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/zwykły art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:15:13
2018-09-15 21:48:23
Adrianna Zwolińska WATERLO
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 06:26:45
2018-09-15 21:43:06
Nadia Pasieka BLACK LITTLE COFFE
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 06:40:49
2018-09-15 21:42:27
Weronika Tokarska EUFORIA
  • 2x 1/LL/zwykły art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:15:09
2018-09-15 21:41:51
Julia Sitarek MANIANA P
  • 1x 02/70 cm/Towarzyski - wys 70 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 1/LL/zwykły art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 06:26:53
2018-09-15 15:38:37
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/zwykły art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 06:26:55
2018-09-15 10:48:25
Alicja Coppin TEXAS
  • 2x 2/L/zwykły art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 06:26:58
2018-09-14 15:08:50
Lena Gruca LEAP STAR
  • 1x 2/L/zwykły art 238.2.1
  • 2x 3/P/dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
3. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
4. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
5. Bomba Bartosz KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
Brak
6. Bugla Zofia niezrzeszona
2004 (JM.)
O036058
7. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
8. Coppin Alicja KJ Royal
Brak
9. Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna
S
O024922
10. Feliks Daria LZJ DRAMA Zbrosławice
2005 (JM.)
Brak
11. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
12. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
13. Gerstel Karolina Jumping Team Brynica
S
Brak
14. Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O020568
15. Gruca Lena BPK
2007 (Mł.)
BRAK
16. Gut Oliwia stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
2003 (JM.)
None
17. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (JM.)
O042448
18. Haracz Idalia LKJ Moszna
S
O040305
19. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
20. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
21. Kolaniak Emilia KJ Na Górce w Marklowicach
2001 (J.)
O043612
22. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
1997 (MJ.)
O023108
23. Kozołup Hanna bpk
2003 (JM.)
O036792
24. Kraka Lena Bp
2005 (JM.)
Brak
25. Król Stefania KJ Trachy Sośnicowice
S
123
26. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
27. Lip Sabina BPK
S
brak
28. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
29. Luksa Agnieszka Kj okoły
Brak
30. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
31. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
32. Meysztowicz Szymon Lkj Moszna
2007 (Mł.)
BRAK
33. Moskal Julia Klub Jeździecki AMIGO
2004 (JM.)
brak
34. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (JM.)
Brak
35. Musiał Alicja LZJ Drama Zbrosławice
2009 (Mł.)
Brak
36. Nagrodzka Katarzyna KJ Na Górce Marklowice
S
O014314
37. Orlińska Amelia Stajnia Tabaluga
2001 (J.)
Brak
38. Pasieka Nadia BPK
2006 (JM.)
brak
39. Pawłowicz Patryk Stajnia Tabaluga
2006 (JM.)
None
40. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
41. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
42. Piontek Filip BPK
2003 (JM.)
brak
43. Poliwoda Dominika LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O029239
44. Pończochin Tadeusz Ludowy Klub Jeździecki Moszna
S
O013638
45. Potrzebka Dorota Bez przynależności klubowej
S
O039218
46. Puda Maja Bp
2004 (JM.)
Brak
47. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
48. Sitarek Julia LZJ Drama Zbroslawice
2006 (JM.)
Brak
49. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
50. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
51. Smykała Oliwia HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
2006 (JM.)
brak
52. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
53. Staszczak Helena STAJNIA TABALUGA
S
NONE
54. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
55. Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O045396
56. Urbanek Alicja Lkj Moszna
2003 (JM.)
Brak
57. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (Mł.)
brak
58. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
59. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
60. Zawadzka Emilia Bp
2005 (JM.)
Brak
61. Zwolińska Adrianna Bpk
2002 (J.)
Brak
62. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
O041526
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

51

AMANDA Śląska POL 2009 Klacz gniada F: Jarsen
M: Aurelia
O: Zygmunt Lenart
B: Zygmunt Lenart
K019001 POL008690013809
2.

42

ARMANI Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: PAW
M: RUSAŁKA
O: HELENA STASZCZAK
B: ZIĘBA EUGENIUSZ
POL 0120570024206
3.

70

BAKALIA M SP POL 2009 Klacz gniada/mk: F: So in Love
M: Bazylia
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
brak
4.

27

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: H.F.S.M. Harink
K013846 5280030606180
5.

71

BARDO Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Plucińska
B: Karolina Plucińska
Brak
6.

47

BASALINO FS Brandenburg GER 2010 Wałach gniada F: Black Jack
M: Salanda FS
O: Wiesław Piecha
B: Matthias Schulze
K012636
7.

19

BLACK LITTLE COFFE NN POL 2009 Klacz kara F: Nn
M: Nn
O: Aneta Pasieka
B: Nn
Nn
8.

44

BORÓWKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
O: Hanna Kozołup
B: Nieznany
K023042 616 999 67 01218 12
9.

65

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
10.

75

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So in Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak
11.

72

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
12.

29

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
13.

11

CHELSEA L Westf. GER 2009 Klacz gniada F: Albaran xx
M: Galina westf.
O: Tomasz Śmiały
B: Theo Lohmann, Niemcy
K018980 DE441410634209
14.

66

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
15.

48

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K012642
16.

73

CLAIRE LG SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Puma
M: Carrara N
O: Eliza Stranc-Haberstroh
B: Agro-Mazury Sp. z o.o.
K011772
17.

33

CLINTELLA Westfalska POL 2009 Klacz siwa F: Clinton
M: Marena
O: Izabella Żyglicka
B: Montis Sp.zo.o.
K018034
18.

55

DA LUNA XX POL 2013 Klacz gniada F: Needham's Fort
M: Da Lakta
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
Brak
19.

45

DONNA DORADA Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Barnaba
M: Doga
O: Krzysztof Kraka
B: Anna Hajnos
Brak
20.

52

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Zagwocki
B: Nieznany
brak
21.

14

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762 616009690058514
22.

13

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz siwa F: Genius II
M: Armena
O: Wojciech Chłapek
B: Kristyna Jirsova
Brak 203009222634509
23.

74

ELOKWENCJA „M” SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Elegancja „M”
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak 616009690067814
24.

30

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
25.

68

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444 616009690058313
26.

4

EUFORIA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Armand
M: Elena
O: Anna Tokarska
B: Basia Guniewicz
K021932
27.

34

EVERY TIME SP POL 2005 Wałach gniada F: Edminton
M: Klasika
O: Katarzyna Bugla
B: TJ Slovan
brak
28.

53

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
O: Marcelina Czech
B: Skorpion K&K Sp.z o.o.
brak
29.

84

GENERALIA M Szlachtna Półkrew POL 2014 Klacz siwa F: Corrado Boy
M: Generacja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
30.

60

GLADIUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/164 F: Elear
M: Geneza
O: Aleksandra Pończochin
B: Paweł Szwonder
brak POL 009 69 00748 05
31.

83

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
32.

24

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
33.

78

HAKUNA MA TATA Małopolska POL 2011 Klacz siwa/168 F: Alczyk
M: Hipnoza
O: Nagrodzka Katarzyna
B: Kowalczyk Zbigniew
brak 616 006 55 01138 11
34.

40

HERMETTA Pełna Krew Angielska POL 2004 Klacz gniada/165 F: DOUBLE ALLEGED (USA)
M: HERETTA
O: HELENA STASZCZAK
B: POLSKA KORPORACJA INWESTYCYJNA S.A.
POL040000002937
35.

63

HERON Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
O: agnieszka czekaj
B: SK Janów Podlaski
brak
36.

31

IKRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Alvarez17/ Alexis Z
M: Istna / Rambo
O: Katarzyna Nagrodzka
B: Huzar Roman
K024522 POL 009 67 00065 09
37.

32

ILONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/163 F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
Brak POL009690005608
38.

46

JUDY Gypsy Cob POL 2009 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Karolina Plucińska
B: Karolina Plucińska
Brak
39.

15

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster / Czandor
M: Kariera / Nurjev
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263 POL009640024204
40.

41

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
O: Helena Staszczak
B: Kisam Czesław
K025504
41.

67

KASAFI SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
O: Agata Poliwoda
B: Tomasz Gałczyński
K022153 616009670088809
42.

64

KENTACKY Kuc Feliński POL 1997 Ogier siwa/kuc: F: Kalisto
M: Kika
O: Kamil Skupień
B: Roman Burda
0
43.

82

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
44.

54

LAVINA Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada F: Lantino
M: Havina
O: Anna Pęciak
B: Paul Sprehe
4846/18B DE421000533212
45.

22

LEAP STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 stycz Wałach kasztanowata F: Long Star
M: Zofia
O: Karolina Gruca
B: Prywatna stadnina koni hanowerskich
Brak
46.

38

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
47.

79

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
O: Patrycja Konieczny
B: Leszek Kośnik
K018239 616999540119008
48.

28

LOVE PARADE HOL GER 2001 Ogier gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686 DE421000026601
49.

5

MANIANA P SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corleone Z
M: Matnia
O: Magdalena Galwas
B: Parkitny Bogdan
K016215
50.

20

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
51.

1

MY LITTLE PONY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Karolina Rodek- Musiał
B: NN
Brak
52.

81

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
O: AGNIESZKA LUKSA
B: WIOLETTA PAWELUS
K021215 616009690079212
53.

43

PABLO SP POL 1999 Wałach siwa F: ELVIS / LE MEXICO
M: PILICA / ELECTRIC CHARGER
O: Dorota Potrzebka
B: Agnieszka Krysik
K018901
54.

37

PRIMA Typ Szlachetny POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
O: Stefania Król
B: Krzysztof Król
123
55.

69

RAMOOL XX POL 2013 Ogier kasztanowata F: Mamool
M: Resaca
O: Stadnina Koni Moszna
B: Gestut Ohlerweiherhof
brak
56.

57

ROKSANA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: CANCOON
M: REGENTKA
O: ELŻBIETA GERSTEL
B: JÓZEF WYWIJAS
BRAK 616 007 61 00650 11
57.

25

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
58.

39

ROSEMARY Małopolska POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
O: Helena Staszczak
B: Stadnina koni Prudnik
956000001644606
59.

50

SHARON ARON SP POL 2010 Wałach gniada F: Gluskspilz /
M: Sharon 52 / Sandro Song
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Krzysztof Szczepaniak
K019117 616009610162110
60.

56

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
61.

77

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
62.

2

SZALONY CHICCO SP POL 2009 Wałach gniada F: Chicago I Z
M: Szalona Queen
O: Adrian Feliks
B: SK Ochaby
Brak
63.

80

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
brak BEL40167
64.

21

TEXAS SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Anna Coppin
B: brak
brak
65.

49

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Talina
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
66.

23

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
67.

76

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
68.

18

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS
M: WANESSA
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
69.

3

WATERLO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Lou Reed
M: Wenecja
O: Joanna Zwolińska- Szałek
B: Piotr Mazurek
616 009 67 01086 10
70.

36

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
KJ Jumping Team Brynica
BALOU (27)
2018-09-29
2
2018-09-29
18
2018-09-29
6
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
CALIA M (75)
2018-09-29
3
2018-09-29
5
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
2018-09-29
1
2018-09-29
13
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2018-09-29
17
2018-09-29
Bomba Bartosz
KJ Trachy Sośnicowice
ILONA (32)
2018-09-29
19
2018-09-29
7
Bugla Zofia
niezrzeszona
2018-09-29
3
2018-09-29
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-09-29
3
2018-09-29
1
2018-09-29
8
2018-09-29
4
Coppin Alicja
KJ Royal
TEXAS (21)
2018-09-29
7
2018-09-29
Dżugaj Wiktoria
LKJ Moszna
EFLIM (14)
2018-09-29
10
2018-09-29
2018-09-29
1
2018-09-29
6
Feliks Daria
LZJ DRAMA Zbrosławice
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-29
4
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (23)
2018-09-29
7
2018-09-29
3
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
ROKSANA (57)
2018-09-29
26
2018-09-29
14
Gerstel Karolina
Jumping Team Brynica
SOMARA (56)
2018-09-29
12
2018-09-29
8
Giełdon-Chłapek Zofia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
ELITA (13)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Gruca Lena
BPK
2018-09-29
18
2018-09-29
17
Gut Oliwia
stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
KARINO (41)
2018-09-29
9
2018-09-29
13
2018-09-29
1
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2018-09-29
13
2018-09-29
11
Haracz Idalia
LKJ Moszna
2018-09-29
1
2018-09-29
13
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-09-29
2
2018-09-29
2018-09-29
11
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (65)
2018-09-29
13
2018-09-29
3
Kolaniak Emilia
KJ Na Górce w Marklowicach
2018-09-29
15
2018-09-29
24
2018-09-29
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
LORDON (79)
2018-09-29
6
2018-09-29
7
Kozołup Hanna
bpk
2018-09-29
11
2018-09-29
20
Kraka Lena
Bp
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Król Stefania
KJ Trachy Sośnicowice
PRIMA (37)
2018-09-29
1
2018-09-29
25
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Lip Sabina
BPK
RAMOOL (69)
2018-09-29
13
2018-09-29
Luksa Agnieszka
KJ OKOŁY
NAOMI (81)
2018-09-29
2018-09-29
9
Luksa Agnieszka
Kj okoły
2018-09-29
1
2018-09-29
6
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (18)
2018-09-29
5
2018-09-29
16
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2018-09-29
5
Meysztowicz Szymon
Lkj Moszna
2018-09-29
1
2018-09-29
Moskal Julia
Klub Jeździecki AMIGO
AMANDA (51)
2018-09-29
1
2018-09-29
13
Mundziakiewicz Julia
Brak
2018-09-29
3
2018-09-29
Musiał Alicja
LZJ Drama Zbrosławice
2018-09-29
2018-09-29
14
Nagrodzka Katarzyna
KJ Na Górce Marklowice
IKRA (31)
2018-09-29
7
2018-09-29
22
2018-09-29
Orlińska Amelia
Stajnia Tabaluga
2018-09-29
2018-09-29
1
Pasieka Nadia
BPK
2018-09-29
9
2018-09-29
13
2018-09-29
1
Pawłowicz Patryk
Stajnia Tabaluga
ARMANI (42)
2018-09-29
1
2018-09-29
13
2018-09-29
13
Pęciak Anna
KJ Hipodrom Five Oaks
2018-09-29
1
2018-09-29
LAVINA (54)
2018-09-29
23
2018-09-29
14
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-09-29
14
2018-09-29
9
CLAAS (48)
2018-09-29
9
2018-09-29
4
Piontek Filip
BPK
2018-09-29
9
2018-09-29
13
Poliwoda Dominika
LZJ Drama Zbrosławice
KASAFI (67)
2018-09-29
4
2018-09-29
10
Pończochin Tadeusz
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
GLADIUS (60)
2018-09-29
2018-09-29
9
Potrzebka Dorota
Bez przynależności klubowej
PABLO (43)
2018-09-29
6
2018-09-29
12
Puda Maja
Bp
BARDO (71)
2018-09-29
13
2018-09-29
13
Rogaczewski Bartłomiej
KJ Dworzysko
TORO (49)
2018-09-29
9
2018-09-29
15
2018-09-29
8
2018-09-29
10
Sitarek Julia
LZJ Drama Zbroslawice
2018-09-29
1
2018-09-29
10
2018-09-29
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
2018-09-29
8
2018-09-29
21
2018-09-29
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2018-09-29
4
2018-09-29
8
Smykała Oliwia
HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
DORA (52)
2018-09-29
8
2018-09-29
16
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2018-09-29
5
2018-09-29
2
2018-09-29
2
2018-09-29
2
Staszczak Helena
STAJNIA TABALUGA
2018-09-29
15
2018-09-29
1
2018-09-29
13
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (20)
2018-09-29
2
2018-09-29
1
Tokarska Weronika
LZJ Drama Zbrosławice
2018-09-29
2018-09-29
Urbanek Alicja
Lkj Moszna
DA LUNA (55)
2018-09-29
15
2018-09-29
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2018-09-29
5
2018-09-29
Włodarz Joanna
bpk
HERON (63)
2018-09-29
12
2018-09-29
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (68)
2018-09-29
1
2018-09-29
16
Zawadzka Emilia
Bp
JUDY (46)
2018-09-29
9
2018-09-29
13
Zwolińska Adrianna
Bpk
2018-09-29
1
2018-09-29
27
2018-09-29
13
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
2018-09-29
1
2018-09-29

Number of Riders: 62

Number of Horses: 70

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-2, Stadnina Koni Moszna Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl