Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT B Moszna
Stadnina Koni Moszna, 21.04.2018r

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 21:14:17
2018-04-19 20:30:46
Agrypina Walaszek HOLANDIA
  • 1x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 20:26:14
2018-04-19 14:57:49
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 20:25:28
2018-04-19 14:57:27
Artsiom Piroh AŻUR
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/130 cm/C- Dwufazowy 274.5.6
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 20:25:15
2018-04-19 14:57:03
Kseniya Kavaliova RAMIRA K
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 20:24:56
2018-04-19 14:56:33
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:55:54
2018-04-18 23:44:50
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:55:40
2018-04-18 23:41:29
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:55:27
2018-04-18 22:51:21
Karolina Cichoń ROMAN CHOICE
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:54:47
2018-04-18 22:44:45
Karolina Maksara ADANERO
  • 2x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:54:30
2018-04-18 22:44:38
Kacper Kaliciński ROMAN CHOICE
  • 1x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:54:18
2018-04-18 22:14:06
Wiktoria Kałwińska BAKALIA M
  • 1x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:53:45
2018-04-18 22:03:47
Paulina Fryszkiewicz BAKALIA M
  • 1x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:53:30
2018-04-18 21:57:58
Eliza Masny CHEROKEE
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:53:18
2018-04-18 21:29:21
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:53:03
2018-04-18 21:28:44
Kamil Skupień DOLLAR BOY M
  • 1x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:52:38
2018-04-18 21:27:56
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:52:24
2018-04-18 21:26:04
Zuzanna Czubryk RAMOOL
  • 1x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:11:54
2018-04-18 20:05:53
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/130 cm/C- Dwufazowy 274.5.6
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:11:42
2018-04-18 20:05:20
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/130 cm/C- Dwufazowy 274.5.6
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:11:29
2018-04-18 20:04:33
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:11:15
2018-04-18 18:54:47
Alicja Urbanek DA LUNA
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 15:33:37
2018-04-18 14:33:00
Sonia Schwalbe EGER
  • 2x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 15:33:21
2018-04-18 14:25:14
Julia Oleszczuk AGAWA
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
  • 1x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 12:30:15
2018-04-18 12:30:05
Maja Opora ROLLING STONE M
  • 1x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:46:01
2018-04-18 11:44:44
Mateusz Mrugała BUSHIDO
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:29:04
2018-04-18 11:28:48
Amelia Wodzicka GARDEN M
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:24:35
2018-04-18 10:49:52
Wiktoria Skorupa CIUŁALA
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 2x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:24:25
2018-04-18 10:49:16
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:24:14
2018-04-18 10:15:05
Elżbieta Honysz PARYS
  • 1x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:24:03
2018-04-18 10:12:20
Hanna Doskocz PARYS
  • 1x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:23:32
2018-04-18 08:20:39
Tomasz Burzyński LOLEK
  • 2x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:23:19
2018-04-18 08:07:53
Julia Rozpondek MEBORA
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 08:04:02
2018-04-18 07:43:02
Magdalena Potysz LAUR
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 08:03:49
2018-04-18 07:42:29
Agnieszka Ciurzyńska LALA
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:58:51
2018-04-18 07:42:10
Agnieszka Ciurzyńska CZAKRAM
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:58:37
2018-04-17 23:43:02
Julia Majer WANESS
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:58:14
2018-04-17 23:41:06
Julia Majer POGODNA M
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:57:49
2018-04-17 22:44:58
Agata Trudzińska INEZ-PRO
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
  • 2x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:57:21
2018-04-17 22:33:59
Liwia Król CYTAT
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:57:01
2018-04-17 22:04:16
Karolina Moi CONQUEST
  • 1x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:56:40
2018-04-17 22:03:50
Maria Pacławska JARLA
  • 2x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:56:27
2018-04-17 22:03:22
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 2x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:56:07
2018-04-17 22:02:50
Karolina Moi GOLDEN LADY
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
  • 2x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:55:43
2018-04-17 21:52:12
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 21:26:58
2018-04-17 21:25:41
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 21:26:34
2018-04-17 21:14:24
Klaudia Bażan LUSI
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 21:26:05
2018-04-17 19:33:51
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 21:25:50
2018-04-17 15:12:58
Aleksandra Walkowicz CHESTER
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 21:25:32
2018-04-17 14:24:06
Iga Szpak CORINA - N
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:53:08
2018-04-17 13:23:08
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:22:05
2018-04-17 12:39:03
Dominika Glück CYNARA
  • 2x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:21:46
2018-04-17 12:32:32
Pavel Veres EVIT SOON
  • 2x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 13:21:35
2018-04-17 12:31:54
Marta Burba KANDYS
  • 2x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 09:57:30
2018-04-17 09:49:26
Agnieszka Żokowska B-LIBIA
  • 2x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 09:57:21
2018-04-17 08:46:46
Claudia Kopa LINARIA
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 09:57:09
2018-04-17 08:46:13
Natalia Szymczak MIWIA
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 09:56:57
2018-04-17 08:45:35
Marta Pietras MILWIA
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 09:56:43
2018-04-17 08:44:27
Angelika Mickiewicz HUGO
  • 1x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 09:56:23
2018-04-17 08:43:03
Iga Szpak DŻAGAS
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 09:56:10
2018-04-17 08:42:18
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 09:55:58
2018-04-17 08:41:43
Iga Szpak WIMELLA
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 09:55:44
2018-04-17 08:41:04
Patrycja Klakla EUMARA
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 06:18:10
2018-04-16 22:58:04
Marko Lenart MEGUN
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 06:17:55
2018-04-16 22:10:15
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/130 cm/C- Dwufazowy 274.5.6
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 06:17:43
2018-04-16 21:51:53
Dobrosława Janasik B-LAGUNA COR DE LA BLU
  • 2x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 06:17:31
2018-04-16 21:46:16
Dobrosława Janasik LAUFER
  • 2x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 06:17:18
2018-04-16 21:42:10
Kaja Fiedorowicz HUGO
  • 1x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 06:17:05
2018-04-16 21:27:23
Martyna Tuleja LACOSTA
  • 1x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 06:16:53
2018-04-16 18:32:27
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 2x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 06:16:38
2018-04-16 18:31:46
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 2x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 06:16:22
2018-04-16 16:06:15
Maja Szewczyk LA-CRUZA
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 06:16:00
2018-04-16 15:12:54
Paulina Biskup ULIANE
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
  • 2x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:12:46
2018-04-16 11:42:34
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 2x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 14:12:27
2018-04-16 11:41:49
Aleksandra Wandzioch DALIA
  • 2x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 08:54:49
2018-04-15 22:12:36
Joanna Włodarz DERYK
  • 2x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 08:55:40
2018-04-15 22:12:10
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 2x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 08:59:40
2018-04-15 22:10:55
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/130 cm/C- Dwufazowy 274.5.6
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:03:40
2018-04-15 22:10:34
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/130 cm/C- Dwufazowy 274.5.6
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:01:45
2018-04-15 18:45:44
Natalia Kruczkowska TANIEC
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:01:04
2018-04-15 14:29:13
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:00:51
2018-04-15 14:28:52
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 09:00:40
2018-04-14 23:12:55
Julia Szczurek NICOL
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 08:12:09
2018-04-14 23:12:23
Nina Nastałek NICOL
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 08:11:39
2018-04-13 21:29:57
Maja Bobrowska DAKOTA
  • 2x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 08:11:27
2018-04-13 18:11:42
Pola Żyglicka CLINTELLA
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 08:11:14
2018-04-13 16:55:11
Jakub Klekot SZTORM
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 08:10:22
2018-04-13 16:54:15
Jakub Klekot WATRA
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 2x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 12:01:58
2018-04-13 11:23:55
Dominika Kaszuba CON CHIRA
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 2x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 12:01:46
2018-04-13 11:15:00
Anna Rumin CYTRA
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 2x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 12:01:36
2018-04-13 06:18:03
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 12:01:24
2018-04-12 16:54:40
Agata Borowczak CABORA
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 2x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 11:23:09
2018-04-12 11:17:24
Natalia Osysko MAGNAT
  • 2x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 15:19:25
2018-04-12 10:45:20
Julia Gaweł LUNA
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 15:19:12
2018-04-12 09:50:56
Olga Tomanek TURBUD IQ
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:15:11
2018-04-12 00:20:05
Anna Gumowska CALL OF DUTY "M"
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 08:14:58
2018-04-11 22:04:22
Zuzanna Krzysztofik OLIWKA
  • 2x 01/60 zm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:06:33
2018-04-11 09:41:09
Justyna Wacławek KENIA CARCASES
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:06:20
2018-04-11 09:40:37
Justyna Wacławek ETER
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/130 cm/C- Dwufazowy 274.5.6
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:06:08
2018-04-11 09:40:12
Justyna Wacławek DAILY QUI
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:05:57
2018-04-10 23:25:14
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 22:01:25
2018-04-08 20:52:36
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 22:01:06
2018-04-08 20:52:17
Henryk Polednia KALISTER
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 09:24:40
2018-04-07 16:03:37
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 09:24:30
2018-04-06 07:52:57
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 09:24:20
2018-04-06 07:52:25
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 18:05:37
2018-04-05 17:48:51
Karolina Franas JOKER
  • 2x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 12:53:15
2018-04-03 12:23:13
Marek Garus LAURENCJA
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 09:52:11
2018-04-03 10:49:15
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 13:35:08
2018-04-03 10:48:44
Roksana Cieślik HERON
  • 2x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:57:47
2018-04-02 17:33:57
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 12:01:04
2018-03-30 01:59:22
Karolina Gerstel SOMARA
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
  • 2x 3/100 cm/L - z oceną stylu jeźdźca - egzamin licencyjny
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 11:50:34
2018-03-30 01:58:26
Elżbieta Gerstel ROKSANA
  • 1x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 1/90 cm/LL - zwykły art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 12:00:44
2018-03-28 15:23:10
Sebastian Kleinert BRENDA
  • 2x 02/80cm/Towarzyski dkładności bez rozgrywki 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 11:49:14
2018-03-27 19:14:55
Małgorzata Flis WITO
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 11:49:02
2018-03-27 12:52:07
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 4/110 cm/P - zwykły 238.2.1
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 10:15:08
2018-03-27 07:55:58
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 2x 2/100 cm/L - zwykły art238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 10:14:51
2018-03-27 07:55:28
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 5/120 cm/N - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/130 cm/C- Dwufazowy 274.5.6
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
3. Bejgier Betina Jumping Team Brynica
2002 (J.)
Brak
4. Biskup Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O034216
5. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
6. Bobrowska Maja niezrzeszona
2001 (J.)
brak
7. Borowczak Agata Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O039208
8. Burba Marta LKJ Ostroga
S
O039891
9. Burzyński Tomasz AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2004 (JM.)
O048239
10. Chmura Kornelia LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
brak
11. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
12. Cichoń Karolina Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2002 (J.)
Brak
13. Cieślik Roksana KJ Royal Opole
2002 (J.)
brak
14. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
15. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
16. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
17. Czubryk Zuzanna LKJ Moszna
2004 (JM.)
brak
18. Doskocz Hanna LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
19. Fiedorowicz Kaja Bez przynależności
2003 (JM.)
brak
20. Flis Małgorzata St. KS Arkadia
S
O021618
21. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (J.)
O039003
22. Fryszkiewicz Paulina LKJ Moszna
2001 (J.)
brak
23. Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O037352
24. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
25. Gaweł Julia St. KJ Preria Wilkowice
2000 (J.)
O037360
26. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
27. Gerstel Karolina Jumping Team Brynica
S
Brak
28. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
29. Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
S
O012775
30. Janasik Dobrosława KJ Trachy Gliwice
S
oo12347
31. Kaliciński Kacper LKJ Moszna
2001 (J.)
brak
32. Kałwińska Wiktoria LKJ Moszna
2003 (JM.)
Brak
33. Kaszuba Dominika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O037073
34. Kavaliova Kseniya KJ Okoly
1999 (MJ.)
Brak
35. Kleinert Sebastian Niezrzeszony
S
brak
36. Klekot Jakub St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O048007
37. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O038230
38. Kozołup Hanna bpk
2003 (JM.)
O036792
39. Król Liwia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
O034307
40. Kruczkowska Natalia bpk
2017 (Mł.)
O036789
41. Krzysztofik Zuzanna Nie zrzeszona
2003 (JM.)
brak
42. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
43. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045607
44. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
45. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
46. Maksara Karolina LKJ Moszna
2002 (J.)
brak
47. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
48. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
49. Moi Karolina LUKJ Antoniówka
S
brak
50. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
S001949
51. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (JM.)
Brak
52. Nastałek Nina LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
53. Oleszczuk Julia brak
2002 (J.)
brak
54. Opora Maja Ludowy Klub Jeździecki Moszna
S
brak
55. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
brak
56. Pacławska Maria LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
57. Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O021301
58. Pietras Marta LKJ OLIMP Prudnik
2002 (J.)
brak
59. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
60. Piroh Artsiom KJ OKOŁY
S
O045439
61. Podsiadło Sylwia Klub Jeździecki EQUITEAM
S
O007660
62. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
S
O024773
63. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
64. Rozpondek Julia BPK
2001 (J.)
O034302
65. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
66. Schwalbe Sonia LKJ Moszna
2001 (J.)
Brak
67. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
68. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
69. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
70. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
71. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
72. Szpak Iga LKJ OLIMP Prudnik
S
O004543
73. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
74. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
75. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
76. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (J.)
Brak
77. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
78. Tuleja Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2002 (J.)
brak
79. Urbanek Alicja Lkj Moszna
2003 (JM.)
Brak
80. Veres Pavel JS HORNY HERMANICE
S
brak
81. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
82. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
83. Wandzioch Aleksandra EQUITEAM
2001 (J.)
O032597
84. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
85. Wodzicka Amelia Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2003 (JM.)
Brak
86. Wolańska Klaudia Niezrzeszona
2002 (J.)
brak
87. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
88. Żokowska Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
2003 (JM.)
O031725
89. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
O041526
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

111

ADANERO XX POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Dylan Thomas
M: Aiming Upwards
O: Stadnina Koni Moszna
B: Kildare Racing Syndicate
brak
2.

12

AGAWA WLKP POL 2002 Klacz kasztanowata/mk: F: Czeladnik
M: Aronia
O: Julia Oleszczuk
B: Wilczyński Jacek
brak POL 007 61 11912 02
3.

116

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: ALMA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K021640
4.

59

B-LAGUNA COR DE LA BLU SP POL 2008 Klacz tarantowata F: BAKSIK
M: LUNA
O: DOBROSŁAWA JANASIK
B: SCHODZIŃSKA JOLANTA
brak
5.

69

B-LIBIA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada F: Louis
M: Bojarka
O: Andżelika
B: Markwa
brak
6.

108

BAKALIA M SP POL 2008 Klacz gniada F: .
M: .
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
7.

109

BAKALIA M SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: .
M: .
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak
8.

21

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B:
K013846 5280030606180
9.

117

BIG SPENDER Z Z NED 2013 Ogier gniada F: BIG STAR JR K Z
M: CHEELA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: VULLERS A.
K023405
10.

79

BORÓWKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
O: Hanna Kozołup
B: Nieznany
K023042 616 999 67 01218 12
11.

6

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Małys Adam
brak
12.

48

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dinar
M: Burka XXOO
O: Agnieszka Czekaj
B: Sk Kowalewko
brak
13.

96

BUSHIDO HAN GER 2013 Wałach gniada F: BALOU DU ROUET
M: CONTESSA
O: RAFAŁ JANOTA
B: GERD JANSS$EN
brak
14.

34

CABORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Quamiro
M: Carrera
O: Katarzyna Borowczak
B: Damian Wechta
K009069
15.

100

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So in Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak
16.

76

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
17.

54

CARATE L HAN. POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Contagio
M: Wendi
O: Joanna Leszczyńska
B: -
K022373 DE 431310077311
18.

18

CENTUCKY 2 Oldenburg POL 14.04.2002 Klacz gniada F: Capitol Paul
M: Lanol junge
O: Magdalena Bejgier
B: Magdalena Bejgier
B De 43333111302
19.

55

CHELSEA L Westf. POL 2009 Klacz gniada F: Albaran
M: Galina
O: Tomasz Śmiały
B: -
K018980 DE441410634209
20.

107

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: .
B: .
K023614
21.

75

CHESTER SP POL 2003 Wałach gniada F: Barbur
M: Cyrlica
O: Aleksandra Walkowicz
B: Roman Stodolny
K009898 10830
22.

40

CLINTELLA Westfalska POL 2009 Klacz siwa F: Clinton
M: Marena
O: Izabella Żyglicka
B: Montis Sp.zo.o.
K018034
23.

37

CON CHIRA Niem. Sport. POL 2009 Klacz gniada F: Convoi
M: Saphira
O: Michał Słoniec
B: brak informacji
K016118 DE456570094109
24.

81

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
brak
25.

74

CORINA - N SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cotton Club ex. Catmaran
M: Capri
O: Niedźwiecki Włodzimierz
B: Niedźwiecki Włodzimierz
Brak
26.

72

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
K024907
27.

83

CYTAT Typ Szlachetny POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
O: Monika król
B: Brak
K019877 Pol999540081303
28.

36

CYTRA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Psalm
M: Czajka
O: Jolanta Zielińska
B: brak informacji
K013039 POL009570017903
29.

87

CZAKRAM SP POL 2007 Wałach gniada F: Grand De La Cour
M: Czamira
O: Jerzy Dominiak
B: nn
K024384
30.

99

DA LUNA XX POL 2013 Klacz gniada F: Needham's Fort
M: Da Lakta
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
Brak
31.

27

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
O: Magda Zacharko
B: Dawid Szwetka
K020999
32.

41

DAKOTA SP POL 2004 Klacz gniada F: Czarownik
M: Dolina
O: Karina Gajda
B: TRZENSIOK SEBASTIAN
brak
33.

50

DALIA Małopolska POL 2006 Klacz gniada F: Alczyk
M: Diana
O: Anna Wandzioch
B: Strach Józef
brak
34.

103

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
brak
35.

49

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
36.

104

DOLLAR BOY M XX POL 2008 Wałach kasztanowata F: Zafonium (xx)
M: Dolriada (xx) po Llandaff (xx)
O: STADNINA KONI MOSZNA
B: STADNINA KONI MOSZNA
BRAK
37.

65

DŻAGAS M POL 2012 Ogier gniada F: Szkrab m
M: Dżaga m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021405 616006690016612
38.

98

EGER SP POL 2002 Wałach gniada F: Paradys
M: Elegia
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
Brak
39.

78

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444
40.

28

ETER M. POL 2005 Wałach siwa F: Wig / Garland
M: Elma / Elma
O: Justyna Wacławek
B: Izabela Margańska
K017853 POL006630084805
41.

71

EVIT SOON Czeski Koń Gorącokrwisty CZE 2013 Wałach kasztanowata/165 F: CHAMBERS
M: EVITA
O: PAVEL VERES
B: PAVEL VERES
brak
42.

93

GADIA CZEWB POL 2007 Klacz gniada F: GRAND STEP KOLACEK
M: COLETTE
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
brak
43.

95

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Garda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
44.

13

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
45.

19

HERON Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
O: agnieszka czekaj
B: SK Janów Podlaski
brak
46.

57

HUGO SP POL 2007 Wałach tarantowata/168 F: Eman
M: Hossa
O: Fiedorowicz Krystyna
B: Kmiecik Marek
brak
47.

84

INEZ-PRO SP POL 2010 Klacz gniada F: Pro-Savage
M: Izyda
O: Joachim Stiborski
B: Anna Błońska
K020810
48.

82

JARLA Szlachetna Półkrew POL 2000 Klacz kasztanowata F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
brak
49.

20

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K016908 616009690049710
50.

70

KANDYS SP POL 2003 Wałach gniada/165 F: GALILEUSZ
M: KANDA
O: MARTA BURBA
B: STANISLAW STANDURA
K020580 POL 009 54 00127 03
51.

29

KENIA CARCASES SP POL 2010 Klacz gniada F: Demetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: SK
Brak
52.

53

LA-CRUZA SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: CRUZEIRO L
M: LIZYSTRATA L
O: CITY FINANCE Monika Szewczyk
B: Aleksy Steć
K020324 POL 009580007208 , PZJ 12732
53.

56

LACOSTA SP POL 2011 Klacz gniada F: Lancet
M: Wanda
O: Martyna Tuleja
B: Kuczera Wilibald
brak
54.

88

LALA SP POL 2009 Klacz kara F: Bekas
M: Labelle
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Stanisław Siebielec
K024060
55.

58

LAUFER SP POL 2013 Wałach gniada F: Larron
M: Lillyfs
O: Rymaszewski Ryszard
B: Rymaszewski Ryszard
brak POL616009681001813
56.

89

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Professional
M: Lady In Heaven
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Marian Pokrywka
K012465
57.

10

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon
M: Lisa/Hades
O: Monika Garus
B: Zbigniew Płatos
K016707 DE433331562007
58.

60

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 12548
59.

68

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o
0000
60.

91

LOLEK Haflinger POL 2008 Wałach kasztanowata F: WILLORD DE VOROUX
M: LILA
O: DOBROSŁAWA JANASIK
B: Jerzy Podgórski
K025059
61.

22

LOVE PARADE HOL. GER 2001 Ogier gniada F: Lancer
M: Almara
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686
62.

73

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
63.

64

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan m
M: Luczia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K016385 616006690134409
64.

33

LUNA MŁP POL 2012 Klacz kara F: Bre Gun / Top Gun
M: ima / Larysz
O: Jakub Gaweł
B: Marta Heblik
K024189 616006540039112
65.

11

MAGNAT MŁP POL 1998 Wałach gniada F: DAKOTA
M: MINUTA
O: MAŁGORZATA KARNSK
B: MAŁGORZATA KARNSK
brak POL006600001198
66.

90

MEBORA WLKP POL 2008 Klacz izabelowata/162 F: Bonsun
M: Meduza
O: Marzena Rozpondek
B: Jan Gawron
K019048 POL007610203208
67.

15

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
68.

61

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
69.

66

MILWIA M POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019602 616006690084311
70.

67

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
71.

114

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
O: AGNIESZKA LUKSA
B: WIOLETTA PAWELUS
K021215 616009690079212
72.

42

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
brak 616008690139109
73.

46

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
74.

30

OLIWKA Huculska POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Pacyfek
M: S-Oleńka
O: Karina Gajda
B: Karina Gajda
brak 616012540090905
75.

92

PARYS SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckman's Looping
M: Plejada
O: Elżbieta Jarka-Doskocz
B: SK w Udorzu
brak 616009540020012
76.

85

POGODNA M Wielkp POL 2012 Klacz siwa/mk:157 F: FOR LEO
M: POEZJA
O: Julia Majer
B: LEON GAWROŃSKI
K022953 616007520038012
77.

51

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
brak
78.

115

RAMIRA K SP POL 2012 Klacz siwa F: CANTANIS
M: RENOMA
O: KOWOLIK
B: KOWOLIK
K023438
79.

106

RAMOOL XX POL 2013 Ogier kasztanowata F: Mamool
M: Resaca
O: Stadnina Koni Moszna
B: Gestüt Ohlerweiherhof
brak
80.

47

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
81.

17

ROKSANA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: CANCOON
M: REGENTKA
O: ELŻBIETA GERSTEL
B: JÓZEF WYWIJAS
BRAK 616 007 61 00650 11
82.

97

ROLLING STONE M SP POL 2005 Wałach gniada F: Sorbie Tower
M: Rosa Linda
O: Stadnina Koni Moszna
B: SK Moszna
brak
83.

110

ROMAN CHOICE SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Fanimo
M: Rafa
O: Stadnina Koni Moszna
B: .
brak
84.

14

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
85.

43

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
86.

105

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
87.

7

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
88.

35

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
89.

102

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
90.

39

SZTORM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/166 F: Bockman's Looping
M: Storia
O: ALEKSANDRA KLEKOT
B: Stadnina koni Udórz
K023422 616009540020112
91.

45

TANIEC SP POL 2003 Wałach inna F: Landos
M: Tanecznica
O: katarzyna kruczkowska
B: stadnina koni racot sp zoo
11201
92.

44

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: PEGASUS HB / FLEMMINGH
M: TIGRA / LORD ALEXANDER
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616 009 67 00750 09
93.

32

TURBUD IQ SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud-Ironia / Turbud Tempo
O: Michał Tomanek
B: -
PZJ - LKPZJ/1862/18 616009670123711
94.

52

ULIANE KWPN NED 2001 Klacz gniada F: Limit / Indoctro
M: Poliana / Zeus
O: Aurelia Długosz
B: J. Stegeman
K022973 528003200100620 SUI40285
95.

86

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS
M: WANESSA
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
96.

38

WATRA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/172 F: Tramal /
M: Warka /
O: Aleksandra Demel-Klekot
B: Zdzisław Goździor
K015276 POL007610213408
97.

9

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
98.

63

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl sp
M: Wiki sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013176 POL009690082007
99.

26

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
100.

16

WITO SP POL 2006 Wałach siwa F: Diatos / Five Star Camp
M: Wróżba / nn
O: Cezary Flis
B: Iwona Jasiulek
K013665 POL009690079606
Rider Club
Competition
Prize
Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
150
SUM:
150.00
Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
150
300
SUM:
450.00
Czekaj Przemysław KJ Okoły
400
SUM:
400.00
Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
300 zł
650 zł
Wacławek Justyna BPK - SLA
150 zł
400 zł
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Jumping Team Brynica
BALOU (21)
2018-04-21
2
150
2018-04-21
7
2018-04-21
4
2018-04-21
16
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
CALIA M (100)
2018-04-21
15
2018-04-21
19
Bejgier Betina
Jumping Team Brynica
2018-04-21
3
2018-04-21
1
Biskup Paulina
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ULIANE (52)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
14
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2018-04-21
3
2018-04-21
7
Bobrowska Maja
niezrzeszona
DAKOTA (41)
2018-04-21
2018-04-21
Borowczak Agata
Vanto Jumping Team
CABORA (34)
2018-04-21
8
2018-04-21
13
2018-04-21
12
Burba Marta
LKJ Ostroga
KANDYS (70)
2018-04-21
1
2018-04-21
27
Burzyński Tomasz
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
LOLEK (91)
2018-04-21
2018-04-21
12
Chmura Kornelia
LUKJ Antoniówka
2018-04-21
20
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-04-21
6
2018-04-21
4
2018-04-21
27
2018-04-21
Cichoń Karolina
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2018-04-21
1
Cieślik Roksana
KJ Royal Opole
HERON (19)
2018-04-21
15
2018-04-21
2018-04-21
32
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
CZAKRAM (87)
2018-04-21
2
150
2018-04-21
4
LALA (88)
2018-04-21
1
300
2018-04-21
15
Czartoryska Kamila
Brak
2018-04-21
20
2018-04-21
1
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
2018-04-21
17
2018-04-21
2
400
ROCCO (47)
2018-04-21
9
2018-04-21
3
Czubryk Zuzanna
LKJ Moszna
RAMOOL (106)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
Doskocz Hanna
LUKJ Antoniówka
PARYS (92)
2018-04-21
Fiedorowicz Kaja
Bez przynależności
HUGO (57)
2018-04-21
16
2018-04-21
1
2018-04-21
1
Flis Małgorzata
St. KS Arkadia
WITO (16)
2018-04-21
17
2018-04-21
18
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JOKER (20)
2018-04-21
10
2018-04-21
18
Fryszkiewicz Paulina
LKJ Moszna
BAKALIA M (108)
2018-04-21
1
Gajdzik Roxana
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
GADIA (93)
2018-04-21
22
2018-04-21
12
Garus Marek
LKJ Moszna
2018-04-21
6
2018-04-21
22
Gaweł Julia
St. KJ Preria Wilkowice
LUNA (33)
2018-04-21
9
2018-04-21
28
2018-04-21
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
ROKSANA (17)
2018-04-21
1
2018-04-21
2
2018-04-21
Gerstel Karolina
Jumping Team Brynica
SOMARA (7)
2018-04-21
9
2018-04-21
8
Glück Dominika
Brak
CYNARA (72)
2018-04-21
1
2018-04-21
14
Honysz Elżbieta
LUKJ Antoniówka
PARYS (92)
2018-04-21
1
2018-04-21
20
Janasik Dobrosława
KJ Trachy Gliwice
LAUFER (58)
2018-04-21
11
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
22
Kaliciński Kacper
LKJ Moszna
2018-04-21
14
2018-04-21
1
Kałwińska Wiktoria
LKJ Moszna
BAKALIA M (109)
2018-04-21
1
Kaszuba Dominika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2018-04-21
14
2018-04-21
16
Kavaliova Kseniya
KJ Okoly
RAMIRA K (115)
2018-04-21
12
2018-04-21
27
Kleinert Sebastian
Niezrzeszony
BRENDA (6)
2018-04-21
1
2018-04-21
30
Klekot Jakub
St. KJ Preria Wilkowice
WATRA (38)
2018-04-21
5
2018-04-21
17
SZTORM (39)
2018-04-21
2018-04-21
21
2018-04-21
20
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
LINARIA (68)
2018-04-21
1
2018-04-21
19
Kozołup Hanna
bpk
2018-04-21
20
2018-04-21
10
Król Liwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
CYTAT (83)
2018-04-21
11
2018-04-21
Kruczkowska Natalia
bpk
TANIEC (45)
2018-04-21
24
2018-04-21
4
2018-04-21
5
Krzysztofik Zuzanna
Nie zrzeszona
OLIWKA (30)
2018-04-21
12
2018-04-21
18
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (61)
2018-04-21
21
2018-04-21
21
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2018-04-21
27
2018-04-21
1
2018-04-21
1
Luksa Agnieszka
KJ OKOŁY
NAOMI (114)
2018-04-21
15
2018-04-21
20
Majer Julia
LKJ MOSZNA
2018-04-21
20
2018-04-21
WANESS (86)
2018-04-21
29
2018-04-21
1
Maksara Karolina
LKJ Moszna
ADANERO (111)
2018-04-21
16
2018-04-21
15
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (26)
2018-04-21
29
2018-04-21
33
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
CHEROKEE (107)
2018-04-21
19
2018-04-21
31
Moi Karolina
LUKJ Antoniówka
2018-04-21
2
2018-04-21
6
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
BUSHIDO (96)
2018-04-21
25
2018-04-21
34
Mundziakiewicz Julia
Brak
2018-04-21
1
2018-04-21
20
2018-04-21
Nastałek Nina
LUKJ Antoniówka
NICOL (42)
2018-04-21
1
Oleszczuk Julia
brak
AGAWA (12)
2018-04-21
13
Opora Maja
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2018-04-21
13
2018-04-21
1
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
MAGNAT (11)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
Pacławska Maria
LUKJ Antoniówka
JARLA (82)
2018-04-21
1
2018-04-21
20
Pęciak Anna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2018-04-21
2
300 zł
2018-04-21
1
650 zł
Pietras Marta
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (66)
2018-04-21
1
2018-04-21
7
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-04-21
5
2018-04-21
5
2018-04-21
2
2018-04-21
13
Piroh Artsiom
KJ OKOŁY
AŻUR (116)
2018-04-21
10
2018-04-21
5
2018-04-21
24
2018-04-21
31
Podsiadło Sylwia
Klub Jeździecki EQUITEAM
2018-04-21
23
2018-04-21
Potysz Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
LAUR (89)
2018-04-21
4
2018-04-21
23
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (35)
2018-04-21
18
2018-04-21
Rozpondek Julia
BPK
MEBORA (90)
2018-04-21
30
2018-04-21
Rumin Anna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CYTRA (36)
2018-04-21
11
2018-04-21
15
2018-04-21
19
Schwalbe Sonia
LKJ Moszna
EGER (98)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2018-04-21
2018-04-21
26
2018-04-21
18
2018-04-21
21
SIENA M (105)
2018-04-21
32
2018-04-21
11
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
2018-04-21
16
2018-04-21
2018-04-21
6
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
SYRIUSZ M (102)
2018-04-21
19
2018-04-21
7
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (42)
2018-04-21
27
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
2018-04-21
30
2018-04-21
23
Szpak Iga
LKJ OLIMP Prudnik
WIMELLA (63)
2018-04-21
10
2018-04-21
14
LUCIER (64)
2018-04-21
12
2018-04-21
8
DŻAGAS (65)
2018-04-21
23
2018-04-21
20
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
2018-04-21
22
2018-04-21
28
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (67)
2018-04-21
2018-04-21
4
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (15)
2018-04-21
8
2018-04-21
13
Tomanek Olga
KJ Preria Wilkowice
2018-04-21
10
2018-04-21
2018-04-21
Trudzińska Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
2018-04-21
5
2018-04-21
7
2018-04-21
20
Tuleja Martyna
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
LACOSTA (56)
2018-04-21
1
2018-04-21
20
Urbanek Alicja
Lkj Moszna
DA LUNA (99)
2018-04-21
17
2018-04-21
Veres Pavel
JS HORNY HERMANICE
2018-04-21
1
2018-04-21
1
Wacławek Justyna
BPK - SLA
2018-04-21
9
2018-04-21
3
150 zł
ETER (28)
2018-04-21
1
400 zł
2018-04-21
6
2018-04-21
9
2018-04-21
25
Walkowicz Aleksandra
BPK
CHESTER (75)
2018-04-21
17
2018-04-21
16
Wandzioch Aleksandra
EQUITEAM
DALIA (50)
2018-04-21
6
2018-04-21
16
Włodarz Joanna
bpk
DERYK (49)
2018-04-21
8
2018-04-21
Wodzicka Amelia
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2018-04-21
13
2018-04-21
13
Wolańska Klaudia
Niezrzeszona
LOZANO (73)
2018-04-21
1
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (78)
2018-04-21
1
2018-04-21
18
Żokowska Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice
B-LIBIA (69)
2018-04-21
3
2018-04-21
11
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
2018-04-21
7
2018-04-21
26

Number of Riders: 89

Number of Horses: 100

The sum of prizes: 1 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-2, Stadnina Koni Moszna Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl