Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT B Moszna 2017 Puchar Mosznej 2017
Stadnina Koni Moszna, 16-17.09.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:42:17
2017-09-14 22:22:07
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x 9/L1/Zwykły
  • 1x 10/P/Dwufazowy
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 21:32:40
2017-09-14 19:42:40
Patryk Wolny LIDKA
  • 1x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 1x T3/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 21:32:28
2017-09-14 19:42:17
Aneta Woźniak DIANA
  • 1x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 1x T3/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 1x T6/80/Zwykły FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ SILVER
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 21:32:12
2017-09-14 18:36:57
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 2x T6/80/Zwykły FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ SILVER
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 21:31:58
2017-09-14 16:13:15
Wiktoria Dżugaj TURBUD CONSUL
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 13:50:10
2017-09-14 13:08:50
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x T1/60 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
  • 1x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 1x T3/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 13:49:50
2017-09-14 09:56:59
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 1/LL/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 9/L1/Zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 11:29:34
2017-09-14 09:54:24
Antonina Benska LUBASZKA
  • 2x T1/60 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 11:28:57
2017-09-14 09:51:14
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS. P
  • 1x 1/LL/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 9/L1/Zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 11:28:39
2017-09-14 09:43:04
Idalia Haracz-Ostrowska CALIA "M"
  • 1x 1/LL/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgrywki
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:24:21
2017-09-13 20:57:16
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 11/N/Zwykły, FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 12/N 1/Zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:24:11
2017-09-13 20:56:47
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 11/N/Zwykły, FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 12/N 1/Zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:23:58
2017-09-13 20:56:00
Katarzyna Baherycz GENEZA M
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 11/N/Zwykły, FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 12/N 1/Zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:23:44
2017-09-13 20:55:26
Katarzyna Baherycz GARNIZON M
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:25:59
2017-09-13 20:44:10
Iga Szpak DŻAGAS
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgrywki
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:23:07
2017-09-13 20:42:21
Claudia Kopa SODŻA
  • 1x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 1x T3/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 1x T6/80/Zwykły FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ SILVER
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 09:22:52
2017-09-13 20:36:30
Kaja Napiórkowska MIWIA
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 10/P/Dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 23:18:47
2017-09-13 20:36:00
Iga Szpak MILWIA
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 10/P/Dwufazowy
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 23:18:32
2017-09-13 20:35:25
Iga Szpak ROSA PRIMA
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 10/P/Dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 23:18:07
2017-09-13 20:34:57
Iga Szpak EUMARA
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 11/N/Zwykły, FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 23:17:47
2017-09-13 20:34:23
Aleksandra Pilatowicz WIMELLA
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 15:37:47
2017-09-13 15:37:23
Alicja Urbanek DŻULIETTA
  • 1x T1/60 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
  • 1x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 1x T4/60/Towarzyski dokładności bez rogrywki
  • 1x T5/70/Towarzyski dokładności bez rogrywki
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 08:55:43
2017-09-13 08:44:25
Mateusz Mrugała LORD CASTLEMAINE
  • 2x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 08:55:32
2017-09-13 08:43:51
Mateusz Mrugała BARSONY
  • 2x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:32:13
2017-09-12 22:05:54
Karolina Godoś COSIMA
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:32:00
2017-09-12 22:05:29
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:31:48
2017-09-12 22:04:56
Agnieszka Osińska ARTEMIDA L
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:31:34
2017-09-12 21:18:15
Pavel Veres LOTODO
  • 2x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 2x 9/L1/Zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:31:21
2017-09-12 21:15:39
Marta Burba KANDYS
  • 1x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 2x T3/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 2x T6/80/Zwykły FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ SILVER
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:31:07
2017-09-12 21:05:27
Anna Bizoń-Zalewska CWAŁKA
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:30:53
2017-09-12 21:04:43
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 13:05:13
2017-09-12 12:21:55
Dorota Lenik LA COSTA
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 9/L1/Zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 13:04:59
2017-09-12 11:34:05
Julia Szczurek NICOL
  • 1x T5/70/Towarzyski dokładności bez rogrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 13:04:42
2017-09-12 11:33:22
Nina Nastałek NICOL
  • 1x T4/60/Towarzyski dokładności bez rogrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 13:04:26
2017-09-12 11:32:34
Natalia Osysko MAGNAT
  • 1x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 1x T3/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 1x T5/70/Towarzyski dokładności bez rogrywki
  • 1x T6/80/Zwykły FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ SILVER
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 13:04:13
2017-09-12 11:31:07
Żaneta Nawrot NICOL
  • 1x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 1x T3/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
  • 1x T6/80/Zwykły FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ SILVER
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 13:03:59
2017-09-12 11:30:11
Karolina Franas JARLA
  • 1x 1/LL/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 13:03:46
2017-09-12 11:27:27
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 9/L1/Zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 11:14:46
2017-09-12 10:32:00
Martyna Bryk DUKE OF HOPE
  • 1x T1/60 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
  • 1x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 11:14:36
2017-09-12 10:21:12
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x T1/60 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
  • 1x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 11:14:26
2017-09-12 08:59:48
Nina Hoszek GRAND
  • 1x 1/LL/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
  • 2x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 11:14:13
2017-09-11 22:15:24
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 2x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 11:14:02
2017-09-11 22:14:17
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 21:23:40
2017-09-11 18:59:24
Anna Sosińska EVEREST "M"
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 11/N/Zwykły, FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 12/N 1/Zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 18:46:38
2017-09-11 14:19:58
Dominika Gluck CYNARA
  • 1x T1/60 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
  • 1x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 18:46:25
2017-09-11 12:31:24
Kevin Pszowski BONI
  • 2x T1/60 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 18:46:09
2017-09-11 12:31:02
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 2x T1/60 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 18:45:56
2017-09-11 12:30:33
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 18:45:43
2017-09-11 12:30:06
Barbara Adamietz FIGARO
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 18:45:29
2017-09-11 12:29:29
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 11:57:00
2017-09-11 10:13:27
Dominika Kunicka POLLY VICTORY
  • 2x T2/80 cm/Towarzyski dokładności bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ SILVER
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:30:39
2017-09-10 23:22:01
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 11/N/Zwykły, FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 12/N 1/Zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 11:50:04
2017-09-09 21:42:12
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 11:49:47
2017-09-09 06:52:00
Paula Janowska-Kiełkiewicz BAZALT
  • 1x 1/LL/Towarzyski dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 11:49:30
2017-09-09 06:48:29
Anna Miśkiewicz PATAGONIA
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 11/N/Zwykły, FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 12/N 1/Zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 11:48:38
2017-09-08 15:14:33
Zuzanna Siwek CENTURION L (EX CENTURION)
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L1/Zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 11:48:02
2017-09-07 18:08:05
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 11/N/Zwykły, FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 12/N 1/Zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 11:47:44
2017-09-07 12:56:29
Aleksandra Szpryngiel OTIS
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 10/P/Dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 11:47:18
2017-09-07 09:07:51
Elżbieta Gerstel SOMARA
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 10/P/Dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 16:24:57
2017-09-06 08:20:06
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 5/N/Zwykły I półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
  • 1x 6/N/Zwykły II półfinał PUCHARU MOSZNEJ PLATINUM
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 16:24:42
2017-09-06 08:19:19
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 11:53:14
2017-09-05 21:52:40
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 2/L/Zwykły bez rozgrywki I Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 3/L/Zwykły bez rozgrywki II Półfinał PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 8/L/Zwykły , FINAŁ PUCHARU MOSZNEJ GOLD
  • 1x 10/P/Dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
3. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
4. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2009 (Mł.)
-------
5. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
6. Bryk Martyna Klub Jeździecki EQUITEAM
S
brak
7. Burba Marta LKJ Ostroga
S
O039891
8. Cavour Natalia LKJ Ostroga Opole
1997 (MJ.)
O007988
9. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
10. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (JM.)
O034268
11. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
nn
12. Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
1996 (MJ.)
O024922
13. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (J.)
O039003
14. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
15. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
16. Gluck Dominika Brak
2005 (JM.)
Brak
17. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
18. Hałoń Katarzyna KJ Picador Wrocław
2002 (JM.)
O033286
19. Hałoń Klaudia KJ Picador
1997 (MJ.)
O033287
20. Haracz-Ostrowska Idalia LKJ Moszna
S
O040305
21. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
22. Janowska-Kiełkiewicz Paula Kj volta
S
Brak
23. Konieczny Patrycja
1997 (MJ.)
24. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
25. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (JM.)
O033842
26. Miśkiewicz Anna KJ Volta Miłocice Małe
S
O007369
27. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
O001949
28. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
29. Nastałek Nina LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
30. Nawrot Żaneta LUKJ Antoniówka
S
brak
31. Osińska Agnieszka KJ Royal
S
O031744
32. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (Mł.)
brak
33. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
34. Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik
S
O018692
35. Podsiadło Sylwia Klub Jeździecki EQUITEAM
S
O007660
36. Pończochin Tadeusz LKJ Moszna
37. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
38. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
brak
39. Remisz Halina Kj Royal
S
O013600
40. Siwek Zuzanna KJ-Woltyżerski Faworyt
2003 (JM.)
O028604
41. Sosińska Anna LKJ Tynka
1999 (J.)
O022994
42. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
43. Świąder Agata LKJ Ostroga
S
O020664
44. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
45. Szewczyk Maja KJ Avanti Sp. z o. o. Opole
2002 (JM.)
O028301
46. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
47. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
48. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
49. Urbanek Alicja Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2002 (JM.)
Brak
50. Veres Pavel JS HORNY HERMANICE
S
brak
51. Wolny Patryk BPK
S
brak
52. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

ARTEMIDA L SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Lansjer L
M: Alexiana L
O: Osiński Tomasz
B: X
K021288 616009580187406
2.

60

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: SARANTOS
M: PANDORA
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: NED
K013846
3.

24

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
O: Lucjan Hilla
B:
brak
4.

53

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/175 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614 POL009670021703
5.

45

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc: F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B:
K020735 POL013640011904
6.

10

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So In Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak 616009690071612
7.

7

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue
M: Wadi el Hasa
O: Danuta Hałoń
B: a
K022652
8.

31

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
9.

26

CATOKI SON Hanower GER 2010 Wałach gniada F: Catoki
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Weronika Frydel
B: 00
K022647 DE431316679210
10.

55

CENTURION L (EX CENTURION) SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero /
M: Centuria / Power Prince
O: Ewa Manoryk
B: Artur Nicpoń
K020789 616009670031207
11.

25

COSIMA Niem. Sportowa POL 2011 Klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
12.

30

CWAŁKA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Elvis
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K013786
13.

44

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special power
M: Cudna
O: Beata gluck
B: Sk Kozienice spółka z o.o
Brak
14.

3

DIANA SP POL 2011 Klacz kara/164 F: Nefryt
M: Draga
O: Henryk Walczak
B: Krystian Gruszka
K019311 616009690071811
15.

38

DUKE OF HOPE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata F: CORLEOLORD L
M: DONNA KARAN
O: Martyna Bryk
B: Mateusz Kożuch
brak
16.

15

DŻAGAS M POL 2012 Ogier gniada F: Szkrab m
M: Dżaga m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021405 616006690016612
17.

22

DŻULIETTA Pełna Krew Angielska POL 2008 Klacz gniada F: Roulette
M: Dżamajka
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
brak
18.

20

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K012195 POL009690089208
19.

43

EVEREST M SP POL 2010 Wałach gniada F: Nice Boy
M: Eneida
O: Anna Sosińska
B: SK Moszna
K020685
20.

48

FIGARO Westfalska GER 2001 Wałach kara F: Ferragamo
M: Desire
O: Rajmund Adamietz
B: Rajmund Adamietz
brak POL40539
21.

49

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento
M: Anouk Van Het Pangaardenhof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311
22.

14

GARNIZON M SP POL 2011 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau
M: Garda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
23.

13

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So in Love
M: Generacja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K018816
24.

61

Gladius F:
M:
O:
B:
25.

6

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
26.

59

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
27.

64

I-Quick Jump Klacz F:
M:
O:
B:
28.

9

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quickfeuer Van Koekshof
M: Elka Van De Molendrieshoeve
O: Danuta Hałoń
B: a
K024162
29.

36

JARLA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K021718
30.

29

KANDYS SP POL 2003 Wałach gniada/165 F: GALILEUSZ
M: KANDA
O: MARTA BURBA
B: STANISLAW STANDURA
K020580 POL 009 54 00127 03
31.

2

LIDKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: BYSTRZAK
M: LAMRI
O: Henryk Walczak
B: Konig Roland
brak
32.

23

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
O: Lucjan Hilla
B: Cian Melia
brak
33.

62

LORDON 2008 F:
M:
O:
B:
34.

28

LOTODO Czeski Koń Gorącokrwisty CZE 2010 Wałach F: LORD CALETTO
M: PAMELA
O: PAVEL VERES
B: PAVEL VERES
brak
35.

8

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
O: Adam Benski
B: Anna Zalewska
nn
36.

35

MAGNAT MŁP POL 1998 Wałach gniada F: DAKOTA
M: MINUTA
O: MAŁGORZATA KARNSK
B: MAŁGORZATA KARNSK
POL006600001198
37.

51

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
38.

18

MILWIA M POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Miechelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019602 616006690084311
39.

17

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Miechelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
40.

34

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
616008690139109
41.

57

OTIS SP POL 2004 Wałach gniada F: Talent
M: Ożanka
O: Ewa Kisielewska
B: Ryszard Berendowicz
K019450 POL009690020304
42.

54

PATAGONIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
43.

39

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
brak
44.

32

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
45.

19

ROSA PRIMA SP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Chef Supreme xx
M: Rosa Brenna sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019141 616009690084011
46.

42

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: CONUS B / COSINUS
M: SZUBA / BANITA
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
47.

16

SODŻA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dżahir
M: Sorbona
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
0000
48.

58

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
49.

47

SONNY BOY M OLD POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
50.

11

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
51.

41

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: PEGASUS HB / FLEMMINGH
M: TIGRA / LORD ALEXANDER
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616 009 67 00750 09
52.

46

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc: F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
brak
53.

56

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Trixi de Schoenfeld
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE 455-8703629-08
54.

5

TURBUD CONSUL OLD DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: Con Capitol
M: Staranda
O: Henryk Polednia
B: X
K015432
55.

12

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
56.

52

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Walim sp
M: Werka sp
O: Monika Szewczyk
B: Józef Polnik
K009989 POL009540023003
57.

21

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl sp
M: Wiki sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013176 POL009690082007
58.

1

WIOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Winona
O: Lidia Twardowska-Gajda
B: SK Prudnik
K020763
59.

37

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Jumping Team Brynica
BALOU (60)
2017-09-16
3
2017-09-16
4
2017-09-17
3
200 zł
2017-09-17
2
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
FIGARO (48)
2017-09-16
2
100 zł
2017-09-17
3
2017-09-16
16
2017-09-16
6
2017-09-17
7
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
2017-09-16
14
2017-09-16
4
2017-09-17
8
2017-09-17
5
2017-09-16
14
2017-09-16
11
2017-09-17
9
Benska Antonina
Klub Jeździecki Metpol
2017-09-16
10
2017-09-16
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
CWAŁKA (30)
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-17
4
2017-09-16
4
2017-09-16
2
2017-09-17
8
Bryk Martyna
Klub Jeździecki EQUITEAM
2017-09-16
1
2017-09-16
6
Burba Marta
LKJ Ostroga
KANDYS (29)
2017-09-16
6
2017-09-16
7
2017-09-16
1
2017-09-17
1
2017-09-17
4
Cavour Natalia
LKJ Ostroga Opole
BARSONY (24)
2017-09-16
6
2017-09-16
5
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-09-16
7
2017-09-16
8
2017-09-17
1
850 zł
2017-09-17
7
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ROCCO (32)
2017-09-16
4
2017-09-16
1
2017-09-17
3
2017-09-17
3
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (46)
2017-09-16
12
2017-09-16
1
Dżugaj Wiktoria
Turbud Brzeg
2017-09-16
6
2017-09-16
3
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JARLA (36)
2017-09-16
1
2017-09-16
12
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (56)
2017-09-16
11
2017-09-16
10
2017-09-17
5
2017-09-17
2
200 zł
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
SOMARA (58)
2017-09-16
2
2017-09-16
13
2017-09-17
6
2017-09-17
7
Gluck Dominika
Brak
CYNARA (44)
2017-09-16
1
2017-09-16
2017-09-16
7
2017-09-17
1
2017-09-17
8
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
COSIMA (25)
2017-09-16
13
2017-09-16
5
2017-09-16
4
2017-09-16
8
Hałoń Katarzyna
KJ Picador Wrocław
2017-09-16
7
2017-09-16
15
2017-09-16
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (7)
2017-09-16
1
2017-09-16
11
2017-09-16
Haracz-Ostrowska Idalia
LKJ Moszna
2017-09-16
1
2017-09-16
9
2017-09-17
1
Hilla Martyna
KJ Okoły
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-17
1
2017-09-17
3
Janowska-Kiełkiewicz Paula
Kj volta
BAZALT (53)
2017-09-16
1
2017-09-16
8
2017-09-16
12
2017-09-17
4
2017-09-17
Konieczny Patrycja
LORDON (62)
2017-09-16
15
2017-09-16
13
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
SODŻA (16)
2017-09-16
6
2017-09-16
7
2017-09-17
6
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (37)
2017-09-16
13
2017-09-16
8
2017-09-17
7
2017-09-17
6
Miśkiewicz Anna
KJ Volta Miłocice Małe
2017-09-16
9
2017-09-16
9
2017-09-17
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
2017-09-16
2017-09-16
17
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (17)
2017-09-16
16
2017-09-16
14
2017-09-17
11
2017-09-17
8
Nastałek Nina
LUKJ Antoniówka
NICOL (34)
2017-09-17
1
Nawrot Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (34)
2017-09-16
1
2017-09-16
7
2017-09-17
5
Osińska Agnieszka
KJ Royal
2017-09-16
5
2017-09-16
6
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
MAGNAT (35)
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-17
1
2017-09-17
1
250 zł
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2017-09-16
1
2017-09-16
7
2017-09-17
6
2017-09-17
5
2017-09-16
6
2017-09-16
7
2017-09-17
1
450 zł
2017-09-17
4
Pilatowicz Aleksandra
LKJ Olimp Prudnik
WIMELLA (21)
2017-09-16
2
2017-09-16
12
Podsiadło Sylwia
Klub Jeździecki EQUITEAM
2017-09-16
10
2017-09-16
6
Pończochin Tadeusz
LKJ Moszna
Gladius (61)
2017-09-16
1
2017-09-16
1
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2017-09-16
18
2017-09-16
3
2017-09-17
10
2017-09-17
1
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (45)
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-17
1
2017-09-17
1
Remisz Halina
Kj Royal
2017-09-17
5
2017-09-17
1
Siwek Zuzanna
KJ-Woltyżerski Faworyt
2017-09-17
3
2017-09-17
5
Sosińska Anna
LKJ Tynka
2017-09-16
12
2017-09-16
2017-09-17
9
2017-09-17
6
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2017-09-16
3
2017-09-16
11
2017-09-17
6
2017-09-17
4
2017-09-16
6
2017-09-16
3
2017-09-17
4
2017-09-17
1
300 zł
Świąder Agata
LKJ Ostroga
WIOTKA (1)
2017-09-17
3
2017-09-17
5
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (34)
2017-09-17
1
Szewczyk Maja
KJ Avanti Sp. z o. o. Opole
WERBEL (52)
2017-09-16
10
2017-09-16
6
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
DŻAGAS (15)
2017-09-17
1
2017-09-17
3
MILWIA (18)
2017-09-16
5
2017-09-17
2
100 zł
2017-09-16
1
150 zł
2017-09-16
5
2017-09-17
1
150 zł
EUMARA (20)
2017-09-16
1
2017-09-16
2
2017-09-17
2
650 zł
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
OTIS (57)
2017-09-16
5
2017-09-16
9
2017-09-17
2
300 zł
2017-09-17
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (51)
2017-09-16
7
2017-09-16
10
2017-09-17
5
2017-09-17
6
Urbanek Alicja
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-17
1
2017-09-17
7
Veres Pavel
JS HORNY HERMANICE
LOTODO (28)
2017-09-16
10
2017-09-16
2017-09-17
7
2017-09-17
Wolny Patryk
BPK
LIDKA (2)
2017-09-16
11
2017-09-16
1
Woźniak Aneta
bpk SLA
DIANA (3)
2017-09-16
6
2017-09-16
1
2017-09-17
2
200 zł

Number of Riders: 52

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-2, Stadnina Koni Moszna Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl