Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie w Ujeżdżeniu CDN 2017
Stadnina Koni Moszna, 9-10.09.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 14:46:17
2017-09-01 11:26:43
Olivia Ribol DRAKAR
  • 1x 4/Poziom (C)/C - 2 - czworobok A
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:54:59
2017-08-29 13:48:24
Roxana Slomiany MASUMI
  • 1x 4/Poziom (C)/C - 2 - czworobok A
  • 1x 12/Poziom (C)/C - 3 - czworobok A
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:54:44
2017-08-29 13:47:58
Magdalena Morawska DENIRO
  • 1x 2/Poziom (N)/N - 5 - czworobok A
  • 1x 10/Poziom (N)/N - 6 - Czworobok A 20x60)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:32:04
2017-08-26 17:43:31
Liwia Misztal TEJSI
  • 1x 2/Poziom (N)/N - 5 - czworobok A
  • 1x 10/Poziom (N)/N - 6 - Czworobok A 20x60)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:31:53
2017-08-25 20:11:11
Natalia Badura MARCO
  • 1x 6/Poziom CC Mała Runda/C C - 4 - czworobok A
  • 1x 14/Poziom CC Mała Runda/CC - 5- Czworobok A
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:31:40
2017-08-25 08:56:30
Marta Ginda RESULTON SG II
  • 1x 8/Poziom CS Duża Runda/CS - 2 - czworobok A
  • 1x 16/Poziom CS Duża Runda/CS - 4 - czworobok A
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 01:01:54
2017-08-25 08:55:32
Marta Ginda FOR SURPRISE 3
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 01:01:34
2017-08-24 20:58:53
Mateusz Pola GALAPAGOS
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 07:10:29
2017-08-24 20:48:09
Dorota Opyd SANDRO HERO
  • 1x 6/Poziom CC Mała Runda/C C - 4 - czworobok A
  • 1x 14/Poziom CC Mała Runda/CC - 5- Czworobok A
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 07:10:16
2017-08-24 17:24:17
Aleksandra Ordon DON GLORY
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:11:34
2017-08-24 09:25:56
Natalia Garbowska VICTORY
  • 1x 1/Poziom (D)/D - 2 - czworobok B
  • 1x 9/Poziom (D)/D - 3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:20:45
2017-08-23 10:42:45
Julia Brodziak FLOIYD
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 17:35:40
2017-08-23 10:38:25
Filip Kowalski NEVERLAND
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:20:18
2017-08-23 10:36:06
Alicja Pachulska BENTAMO 2
  • 1x 4/Poziom (C)/C - 2 - czworobok A
  • 1x 12/Poziom (C)/C - 3 - czworobok A
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:20:04
2017-08-23 10:35:32
Tomasz Kowalski IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF
  • 1x 6/Poziom CC Mała Runda/C C - 4 - czworobok A
  • 1x 14/Poziom CC Mała Runda/CC - 5- Czworobok A
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:19:51
2017-08-23 10:35:03
Filip Kowalski ROYAL DIAMOND
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:19:36
2017-08-23 10:33:04
Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON
  • 1x 4/Poziom (C)/C - 2 - czworobok A
  • 1x 12/Poziom (C)/C - 3 - czworobok A
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:19:18
2017-08-23 10:32:14
Małgorzata Kowalska GLAMOUR PP
  • 1x 3/Poziom N KUCE/N - 2 Czworobok A (20x60)
  • 1x 11/Poziom N KUCE/N - 3 - Czworobok A (20x60)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:19:05
2017-08-22 23:34:31
Mateusz Pola SANDRO
  • 1x 6/Poziom CC Mała Runda/C C - 4 - czworobok A
  • 1x 14/Poziom CC Mała Runda/CC - 5- Czworobok A
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:18:51
2017-08-22 23:33:30
Jagoda Dąbrowska MARGOT
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:18:18
2017-08-22 23:31:30
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:18:37
2017-08-22 23:30:38
Katarzyna Popiołek ADRENALIN
  • 1x 8/Poziom CS Duża Runda/CS - 2 - czworobok A
  • 1x 16/Poziom CS Duża Runda/CS - 4 - czworobok A
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:18:04
2017-08-22 22:53:11
Dagmara Kopeć BUTTERFLY
  • 1x 4/Poziom (C)/C - 2 - czworobok A
  • 1x 12/Poziom (C)/C - 3 - czworobok A
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 18:57:57
2017-08-22 13:25:41
Julia Ziółkowska NUGAT PP
  • 1x 3/Poziom N KUCE/N - 2 Czworobok A (20x60)
  • 1x 11/Poziom N KUCE/N - 3 - Czworobok A (20x60)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 06:39:57
2017-08-22 00:36:31
Joanna Jawor CHICOLINA
  • 1x 4/Poziom (C)/C - 2 - czworobok A
  • 1x 12/Poziom (C)/C - 3 - czworobok A
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 06:37:07
2017-08-21 20:21:58
Anna Hałasowska GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE
  • 1x 3/Poziom N KUCE/N - 2 Czworobok A (20x60)
  • 1x 11/Poziom N KUCE/N - 3 - Czworobok A (20x60)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 07:56:03
2017-08-18 15:19:24
Jadwiga Ptaszyńska VULCANO HIPPICA
  • 1x 4/Poziom (C)/C - 2 - czworobok A
  • 1x 12/Poziom (C)/C - 3 - czworobok A
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 07:55:52
2017-08-18 15:13:16
Michalina Maria Terlecka SULEYKEN
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 07:55:37
2017-08-18 11:16:21
Aleksandra Chachulska REKTOR
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:36:00
2017-08-17 22:09:06
Maryana Mishlanava YANKO VI
  • 1x 6/Poziom CC Mała Runda/C C - 4 - czworobok A
  • 1x 14/Poziom CC Mała Runda/CC - 5- Czworobok A
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 21:20:58
2017-08-16 17:12:55
Karol Walas ENTER
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 21:20:46
2017-08-16 17:11:57
Marcin Kural DAFNE M
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 21:20:33
2017-08-16 16:27:10
Julia Bilicka DONEVAN
  • 1x 1/Poziom (D)/D - 2 - czworobok B
  • 1x 3/Poziom N KUCE/N - 2 Czworobok A (20x60)
  • 1x 11/Poziom N KUCE/N - 3 - Czworobok A (20x60)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 15:02:47
2017-08-16 13:46:41
Aleksandra Matkiewicz WORLD MAGIC GB
  • 1x 8/Poziom CS Duża Runda/CS - 2 - czworobok A
  • 1x 16/Poziom CS Duża Runda/CS - 4 - czworobok A
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 15:02:32
2017-08-16 12:18:05
Maria Szmidt DON CASPAL
  • 1x 5/Poziom CC Młodzieżowy/C C - 2 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom CC Młodzieżowy/CC - 3 - czworobok A
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:48:56
2017-08-16 07:42:48
Katarzyna Kuriata DOMINGUEZ
  • 1x 4/Poziom (C)/C - 2 - czworobok A
  • 1x 12/Poziom (C)/C - 3 - czworobok A
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:48:37
2017-08-15 14:49:00
Katarzyna Sicinska TIFANY
  • 1x 2/Poziom (N)/N - 5 - czworobok A
  • 1x 10/Poziom (N)/N - 6 - Czworobok A 20x60)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:48:25
2017-08-15 09:09:22
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x 8/Poziom CS Duża Runda/CS - 2 - czworobok A
  • 1x 16/Poziom CS Duża Runda/CS - 4 - czworobok A
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
2. Brodziak Julia Silesia Dressage Club
1997 (MJ.)
na
3. Dąbrowska Jagoda LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
1999 (J.)
O024546
4. Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O003304
5. Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice
S
O005762
6. Hałasowska Anna KJ Grodno-Dwór
O038944
7. Kopeć Dagmara KJ Profit
1996 (MJ.)
O013038
8. Kowalska Małgorzata Silesia Dressage Club
2001 (J.)
O036911
9. Kowalski Filip Silesia Dressage Club
1998 (MJ.)
brak
10. Kowalski Tomasz Silesia Dressage Club
S
Z000796
11. Kural Marcin Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O003223
12. Kuriata Katarzyna KS ARKADIA
1999 (J.)
O023921
13. Mishlanava Maryana PLJ Dziemiany
S
932/15
14. Opyd Dorota KJ Facimiech
S
none
15. Ordon Aleksandra LKJ LEWADA
1997 (MJ.)
O037868
16. Pola Mateusz LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O037867
17. Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O003103
10100046
18. Puliński Kamil LKJ Ochaby
19. Ribol Olivia Lewada Zakrzów
brak
20. Slomiany Roxana Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
S
O005776
21. Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
22. Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1998 (MJ.)
O019382
23. Walas Karol Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O009277
24. Ziółkowska Julia Largo Sp. z o. o.
2002 (JM.)
O035725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

ADRENALIN Hanowerska GER 2005 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Akita
O: CANTER Anetta Sałacka
B: Baumgart GbR
K009578 DE431316630305
2.

13

ATTACK WITH ME Hanowerska GER 2003 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Dorothee
O: PH Attack Roman Dąbrowski
B: Gretus Buss
K008159 DE431316774603 104TX53
3.

23

BUTTERFLY Niem.sport. POL 2010 Klacz gniada F: Belissimo M
M: Rainbow
O: Witold Kopeć
B: Zbigniew Szumlakowski
K017346
4.

32

DAFNE M Fryzyjska POL 2009 Klacz kara F: Meint S. R.
M: Isa van't Speyksbosch
O: Aleksandra Marcol-Majewska
B: Aleksandra Marcol-Majewska
K017447 616004200905695
5.

36

DOMINGUEZ HANN POL 2008 Wałach kasztanowata F: Don Frederico
M: Nane
O: Replika spółka z o.o.
B: Hermann Thumann
K017947 DE431318328508
6.

35

DON CASPAL WURTT DEU 2003 Wałach gniada F: Donnerprinz / Donnerhall
M: Kobra / Korporal
O: Maria Szmidt
B: -
K014770 DE473730214303
7.

11

DON GLORY Oldenburg DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: DON PRIMERO
M: RIENNA
O: Edyta Ordon
B: Clemens von Merveldt
K019555
8.

38

DON KENNEDY SP POL 2009 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Dolina / Caletto`s Son
O: Agnieszka Domagała
B: Diter Staniek
K014293 616009540179709
9.

33

DONEVAN DRP GER 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: ERFTTAL DUNCAN
M: PALOMA
O: GRZESŁAW BILICKI
B: JOACHIM GLIENKE
K022079 DE434340275509
10.

1

DRAKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/171 F: Landjunker S
M: Dextera
O: Stodoła Natalia
B: Stodoła Witold
brak 11973
11.

31

ENTER Małopolska POL 2007 Ogier gniada/169 cm F: Eden II
M: Elita
O: Magdalena Głąb
B: Lalik Piotr
K016918 616006570107607
12.

14

FLOIYD SP POL 1999 Wałach siwa F: Florestan I
M: Mirage
O: Julia Brodziak
B: Latała
NA
13.

8

FOR SURPRISE 3 OLD GER 2008 Ogier gniada/165 F: For Compliment
M: Sally
O: Krzysztof Nowak
B: gestuet lewitz
K013643 DE 433330678208
14.

39

Freaky like me F:
M:
O:
B:
15.

9

GALAPAGOS Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
B: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
K017344 616007610019110
16.

18

GLAMOUR PP DRP POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc: F: Hemingway B
M: Ginger PP
O: Andrzej Kucharski
B: Niemcy
K019556
17.

26

GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Kuc Walijski POL 2006 Wałach kara/kuc: F: Orchard Boginov
M: Goldwind Empire's First Lady
O: Jolanta Hałasowska
B: Anton ter Bogt
K022603 5280170600581
18.

16

IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2008 Wałach kara F: Douglas
M: Fanny van de Leeuwerk
O: Andrzej Kucharski
B: Belgia
brak
19.

6

MARCO SP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Nameless / Nimrod B
M: Marka / Gordon I
O: Natalia Badura
B: Dariusz Niewadzi
K008054 POL009670097203 103PV77
20.

21

MARGOT Hanowerska GER 2005 Klacz kasztanowata F: Margue H
M: Scarlett
O: Roman Dąbrowski Przedsięb.Handlowe ATTACK
B: Marianne Stubbemann
K014897 DE431316626705
21.

2

MASUMI SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Landjonker S
M: Mersi
O: Grzegorz Dreszer
B: Konrad Jaskulski
K020134 616 009 61 02361 09
22.

4

NEVERLAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Rhytmus S
M: Nescafe
O: Mariola Penno-Szypowska
B: Remigiusz Makowski
brak
23.

24

NUGAT PP DRP POL 2011 Wałach gniada/kuc:149 F: NEMAX
M: NANOUK PP
O: Jacek Ziółkowski
B: Procima Sp. z o.o.
K020700 DE 434340719011
24.

19

RAIKANO'S SON Rheinisches Reitpferd POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Raikano
M: Wolkenspiel
O: GR Kowalski SP.J.
B: Yzermann, Gerd
brak
25.

7

RESULTON SG II PRE ESP 2009 Wałach gniada F: Naviero SG
M: Resultona
O: Katarzyna Lach
B: Yaguada Soto Gil
K022877 724015090248647
26.

17

ROYAL DIAMOND Hanoverian POL 2009 Wałach kasztanowata F: Royal Blend
M: po Diamond Hit
O: GR Kowalski SP.J.
B: brak
brak
27.

20

SANDRO Oldenburska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Stedinger
M: Erle
O: Krystian Pola
B: Guenter Herms
K020562 DE433330891805
28.

10

SANDRO HERO Oldenburg GER 2004 Wałach gniada F: Sandro Hit
M: Sandblume
O: Dorota Opyd
B: Schockemöhle
K021910
29.

28

SULEYKEN Hanowerska DEU 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: San Amour
M: Della Casa W
O: Michalina Terlecka
B: Niemcy
K018334 DE431310570710
30.

30

YANKO VI Andaluzyjska ESP 2008 Ogier siwa F: Impaciente II
M: Laida
O: Maryana Mishlanava
B: Yeguada Senorio de Bariain
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
MARCO (6)
2017-09-09
1
2017-09-10
1
Brodziak Julia
Silesia Dressage Club
FLOIYD (14)
2017-09-09
4
2017-09-10
7
Dąbrowska Jagoda
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-09-09
1
2017-09-10
2
MARGOT (21)
2017-09-09
7
2017-09-10
9
Domagała Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-09
2
2017-09-10
3
Ginda Marta
WLKS Krakus Swoszowice
2017-09-09
3
2017-09-10
4
2017-09-09
9
2017-09-10
6
Hałasowska Anna
KJ Grodno-Dwór
2017-09-09
3
2017-09-10
3
Kopeć Dagmara
KJ Profit
2017-09-09
4
2017-09-10
3
Kowalska Małgorzata
Silesia Dressage Club
2017-09-09
1
2017-09-10
2
2017-09-09
1
2017-09-10
1
Kowalski Filip
Silesia Dressage Club
2017-09-09
2
2017-09-10
5
2017-09-09
3
2017-09-10
3
Kowalski Tomasz
Silesia Dressage Club
2017-09-09
2017-09-10
1
Kural Marcin
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DAFNE M (32)
2017-09-09
11
2017-09-10
11
Kuriata Katarzyna
KS ARKADIA
2017-09-09
3
2017-09-10
2
Mishlanava Maryana
PLJ Dziemiany
2017-09-09
3
2017-09-10
2
Opyd Dorota
KJ Facimiech
2017-09-09
2
2017-09-10
3
Ordon Aleksandra
LKJ LEWADA
2017-09-09
10
2017-09-10
8
Pola Mateusz
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-09-09
5
2017-09-10
1
SANDRO (20)
2017-09-09
1
2017-09-10
1
Popiołek Katarzyna
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-09-09
1
2017-09-10
2
Puliński Kamil
LKJ Ochaby
2017-09-09
2
2017-09-10
4
Ribol Olivia
Lewada Zakrzów
DRAKAR (1)
2017-09-09
5
DONEVAN (33)
2017-09-09
Slomiany Roxana
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
MASUMI (2)
2017-09-09
6
2017-09-10
5
Szmidt Maria
OSK Michalscy Trzebnica
2017-09-09
7
Terlecka Michalina Maria
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2017-09-09
6
2017-09-10
4
Walas Karol
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
ENTER (31)
2017-09-09
2017-09-10
10
Ziółkowska Julia
Largo Sp. z o. o.
2017-09-09
1
2017-09-10
1

Number of Riders: 24

Number of Horses: 30

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-2, Stadnina Koni Moszna Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl