Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 14:46:43
2017-09-01 11:25:09
Weronika Kaczmarek RAINBOW DASH
  • 1x 4/Poziom (L)/L - 2 - czworobok B
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 14:07:10
2017-08-30 14:04:18
Aleksandra Sobkiewicz GOLDEN BOY
  • 1x 8/Poziom (N)/N - 4 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom P/P - 2 - czworobok A
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 14:06:55
2017-08-30 14:03:45
Magdalena Szklarz SAMENCO
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom P/P - 2 - czworobok A
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 14:06:39
2017-08-30 14:03:15
Malwina Słowikowska SAMENCO
  • 1x 8/Poziom (N)/N - 4 - czworobok A
  • 1x 16/Poziom N/N - 5 - czworobok A
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 11:36:35
2017-08-28 21:59:37
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN9
  • 1x 8/Poziom (N)/N - 4 - czworobok A
  • 1x 16/Poziom N/N - 5 - czworobok A
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 17:48:37
2017-08-28 15:40:27
Małgorzata Miąso MEFISTO
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
  • 1x 7/Poziom (D)/D - 1 - czworobok A
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 17:48:26
2017-08-27 17:46:42
Katarzyna Fert BOLIWIA
  • 1x 8/Poziom (N)/N - 4 - czworobok A
  • 1x 16/Poziom N/N - 5 - czworobok A
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:35:33
2017-08-26 17:47:13
Maja Gugała SAFIRA
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom P/P - 2 - czworobok A
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:35:21
2017-08-25 22:16:05
Wiktoria Bobowiec VITUS
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
  • 1x 7/Poziom (D)/D - 1 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom P/P - 2 - czworobok A
  • 1x 15/Poziom D/D - 2- czworobok B
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:35:10
2017-08-25 21:07:15
Justyna Ruda SELEDYN "M"
  • 1x 1/I półfinał MPMK 4letnie/MPMK - 4 letnie - czworobok B
  • 1x 9/I półfinał MPMK - 4letnie/MPMK 4 - letnie - Czworobok B
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:34:57
2017-08-25 21:01:13
Justyna Ruda TIARA
  • 1x 1/I półfinał MPMK 4letnie/MPMK - 4 letnie - czworobok B
  • 1x 9/I półfinał MPMK - 4letnie/MPMK 4 - letnie - Czworobok B
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:34:42
2017-08-25 20:54:19
Justyna Ruda TESSAROSA
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom P/P - 2 - czworobok A
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:34:28
2017-08-25 17:33:45
Agnieszka Żokowska BAKALIA
  • 1x 7/Poziom (D)/D - 1 - czworobok A
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:34:15
2017-08-25 17:33:08
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x 7/Poziom (D)/D - 1 - czworobok A
29 ENTRY PRE-APPROVED 2017-08-27 06:33:15
2017-08-25 14:07:42
Anna Kierznowska HERAKLES
  • 1x 2/I półfinał MPMK 5 letnie/MPMK - 5 letnie - czworobok B
  • 1x 10/I półfinał MPMK - 5letnie/MPMK 5 - letnie - czworobok B
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:33:59
2017-08-25 10:43:14
Maja Włodarkiewicz MARKIZ
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
  • 1x 7/Poziom (D)/D - 1 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom P/P - 2 - czworobok A
  • 1x 15/Poziom D/D - 2- czworobok B
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:33:45
2017-08-25 10:10:38
Małgorzata Ostalak ŁARENNE
  • 1x 1/I półfinał MPMK 4letnie/MPMK - 4 letnie - czworobok B
  • 1x 9/I półfinał MPMK - 4letnie/MPMK 4 - letnie - Czworobok B
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:33:28
2017-08-25 10:09:52
Małgorzata Ostalak DI CAPRIO S
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom P/P - 2 - czworobok A
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:33:02
2017-08-24 15:33:40
Dominika Trześniewska SYRIA M
  • 1x 4/Poziom (L)/L - 2 - czworobok B
  • 1x 12/Poziom L/L - 3 - Czworobok B
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:31:49
2017-08-24 11:41:00
Karolina Mazurek PROWOKATOR
  • 1x 3/I półfinał MPMK 6 letnie/MPMK - 6 letnie - czworobok B
  • 1x 11/I półfinał MPMK - 6letnie/MPMK 6 - letnie - czworobok B
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:31:37
2017-08-24 11:40:23
Karolina Mazurek LIDER
  • 1x 3/I półfinał MPMK 6 letnie/MPMK - 6 letnie - czworobok B
  • 1x 11/I półfinał MPMK - 6letnie/MPMK 6 - letnie - czworobok B
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:31:23
2017-08-24 10:17:58
Anna Woźnica UNITED FADO
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom P/P - 2 - czworobok A
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:12:10
2017-08-24 09:27:32
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 6/Poziom P - KUCE/P - 3** - czworobok A (20x40)
  • 1x 14/Poziom P - KUCE/P - 4** - czworobok A
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:11:56
2017-08-23 23:07:35
Petra Štenclová GLERÁNO
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom P/P - 2 - czworobok A
  • 1x 15/Poziom D/D - 2- czworobok B
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:42:02
2017-08-23 19:40:46
Marcin Kural LANCELOT
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom P/P - 2 - czworobok A
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:21:49
2017-08-23 14:11:41
Natalia Kubacka WESTA
  • 1x 8/Poziom (N)/N - 4 - czworobok A
  • 1x 16/Poziom N/N - 5 - czworobok A
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:21:36
2017-08-23 11:03:54
Katarzyna Subocz DISNEY L
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom P/P - 2 - czworobok A
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:21:24
2017-08-22 23:36:59
Mateusz Pola DOMINATOR-P
  • 1x 2/I półfinał MPMK 5 letnie/MPMK - 5 letnie - czworobok B
  • 1x 10/I półfinał MPMK - 5letnie/MPMK 5 - letnie - czworobok B
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:21:13
2017-08-22 21:42:52
Małgorzata - Kinga Wandzel ISA'DOR W
  • 1x 3/I półfinał MPMK 6 letnie/MPMK - 6 letnie - czworobok B
  • 1x 8/Poziom (N)/N - 4 - czworobok A
  • 1x 11/I półfinał MPMK - 6letnie/MPMK 6 - letnie - czworobok B
  • 1x 16/Poziom N/N - 5 - czworobok A
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 06:39:31
2017-08-22 00:34:22
Joanna Jawor CORTINA
  • 1x 2/I półfinał MPMK 5 letnie/MPMK - 5 letnie - czworobok B
  • 1x 10/I półfinał MPMK - 5letnie/MPMK 5 - letnie - czworobok B
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 06:39:12
2017-08-21 22:38:17
Małgorzata Belicka DOCENT
  • 1x 2/I półfinał MPMK 5 letnie/MPMK - 5 letnie - czworobok B
  • 1x 8/Poziom (N)/N - 4 - czworobok A
  • 1x 10/I półfinał MPMK - 5letnie/MPMK 5 - letnie - czworobok B
  • 1x 16/Poziom N/N - 5 - czworobok A
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 06:38:59
2017-08-21 20:21:34
Hanna Suchan CARTE BLANCHE
  • 1x 5/Poziom (P)/P - 1 - czworobok A
  • 1x 7/Poziom (D)/D - 1 - czworobok A
  • 1x 13/Poziom P/P - 2 - czworobok A
  • 1x 15/Poziom D/D - 2- czworobok B
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 06:38:45
2017-08-21 20:15:36
Julia Pałuszka FRAU FUGGER
  • 1x 4/Poziom (L)/L - 2 - czworobok B
  • 1x 7/Poziom (D)/D - 1 - czworobok A
  • 1x 12/Poziom L/L - 3 - Czworobok B
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 06:38:27
2017-08-21 20:14:54
Magdalena Doniec AMOROSO
  • 1x 4/Poziom (L)/L - 2 - czworobok B
  • 1x 12/Poziom L/L - 3 - Czworobok B
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:13:38
2017-08-21 10:34:35
Kaja Koszowska MORENGO
  • 1x 7/Poziom (D)/D - 1 - czworobok A
  • 1x 15/Poziom D/D - 2- czworobok B
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:13:22
2017-08-21 10:03:32
Patrycja Frąk ERYK
  • 2x 2/I półfinał MPMK 5 letnie/MPMK - 5 letnie - czworobok B
  • 2x 10/I półfinał MPMK - 5letnie/MPMK 5 - letnie - czworobok B
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 06:32:39
2017-08-21 09:51:51
Anna Kierznowska GIVENCHY
  • 1x 3/I półfinał MPMK 6 letnie/MPMK - 6 letnie - czworobok B
  • 1x 11/I półfinał MPMK - 6letnie/MPMK 6 - letnie - czworobok B
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 21:21:41
2017-08-17 17:36:39
Michał Cichoń SWEET BOY
  • 1x 3/I półfinał MPMK 6 letnie/MPMK - 6 letnie - czworobok B
  • 1x 11/I półfinał MPMK - 6letnie/MPMK 6 - letnie - czworobok B
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 15:03:38
2017-08-16 13:47:44
Aleksandra Matkiewicz CALL ME MAYBE
  • 1x 2/I półfinał MPMK 5 letnie/MPMK - 5 letnie - czworobok B
  • 1x 10/I półfinał MPMK - 5letnie/MPMK 5 - letnie - czworobok B
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 15:35:19
2017-08-16 12:18:54
Maria Szmidt FIRST SHINE
  • 1x 1/I półfinał MPMK 4letnie/MPMK - 4 letnie - czworobok B
  • 1x 9/I półfinał MPMK - 4letnie/MPMK 4 - letnie - Czworobok B
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 15:03:13
2017-08-16 11:40:11
Katarzyna Sicinska TIFANY
  • 1x 8/Poziom (N)/N - 4 - czworobok A
  • 1x 16/Poziom N/N - 5 - czworobok A
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:49:23
2017-08-15 12:53:52
Kaja Koszowska HORMON PONYSPORT
  • 1x 6/Poziom P - KUCE/P - 3** - czworobok A (20x40)
  • 1x 14/Poziom P - KUCE/P - 4** - czworobok A
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Belicka Małgorzata Bez przynależności klubowej
S
O011107
2. Bobowiec Wiktoria OSK VIDAVIA
1999 (J.)
O040562
3. Czakańska Lena
4. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
brak
5. Fert Katarzyna BPK
S
O026810
6. Frąk Patrycja BPK (OJ Tango)
S
O002514
7. Garbowska Natalia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2004 (JM.)
O035363
8. Gawecki Jan Lider Radzionków
9. Jawor Joanna KJ OKOŁY
S
O002106
10. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
brak
11. Koszowska Kaja LKJ Lewada
2002 (JM.)
brak
12. Kozaczka Natalia
13. Kubacka Natalia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O043975
14. Kural Marcin Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O003223
15. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
16. Miąso Małgorzata SKJ Omega Ruda Śląska
S
O026724
17. Morawska Magdalena
18. Ostalak Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O002362
19. Pałuszka Julia JKS Cwał
2002 (JM.)
O042545
20. Pola Mateusz LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
S
O037867
21. Puliński Kamil LKJ Ochaby
22. Rachwał Piotr
23. Ruda Justyna LKJ Moszna
S
O001811
24. Sicinska Katarzyna SKS Arkadia Wielka Lipa
S
O037210
25. Słowikowska Malwina Klub Jeździecki PICADOR
S
O003610
26. Sobkiewicz Aleksandra Klub Jeździecki PICADOR
2001 (J.)
O036884
27. Štenclová Petra Stáj Kincl z.s.
S
H2825
28. Subocz Katarzyna brak przynależności
S
O019693
29. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
30. Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
31. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
32. Wandzel Małgorzata - Kinga KJK Szary Michałowice
S
O007609
33. Włodarkiewicz Maja BPK
1998 (MJ.)
O035733
34. Woźnica Anna TS Kuźnia Rybnik
S
O001632
35. Żokowska Agnieszka Klub Jeździecki PAINT HORSE
2003 (JM.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

35

AMOROSO Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/155 F: nn
M: nn
O: Anna Doniec
B: Halina Pasamonik
brak 616999540134210
2.

6

BOLIWIA Śląska POL 2006 Klacz kara F: Alkad
M: Basia
O: Katarzyna Fert
B: Hergezelt Wilhelm
K021412
3.

39

CALL ME MAYBE SP POL 2012 Ogier siwa F: Con Calma hol.
M: Colett han. / Contendro I
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K022122 Brak
4.

33

CARTE BLANCHE SP POL 2011 Klacz gniada F: Bolshoi
M: Catharsis
O: Hanna Suchan
B: Piotr Morsztyn
K022050
5.

31

CORTINA WB POL 2012 Klacz gniada F: Gold fiver
M: C
O: Herbert Rudiger wassibauer
B: Herbert Rudiger wassibauer
Brak
6.

42

Cristiano Top 2013 F: Stakkato
M: Maren
O:
B:
7.

52

DENIRO SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Baksik
M: Dessa
O: Grupa Rene L. Morawski
B: Koss Alfons
K014117
8.

18

DI CAPRIO S Niemiecki Sportowy POL 2010 Wałach kasztanowata F: Don Schufro
M: Giornata
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
9.

27

DISNEY L SP POL 2007 Klacz gniada/180 F: Cruzeiro L
M: Daisy L
O: Elżbieta Kucza
B: KJ Alexander
K018320 3993/17 A
10.

32

DOCENT Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Sentender
M: Duma
O: Sławomir Królik
B: Sławomir Królik
K023950 616006540032812
11.

28

DOMINATOR-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Ogier kara F: Ron William
M: Madera P
O: Krystian Pola
B: Bogdan Parkitny
K023031 61600967000721
12.

44

Donovan G 2013 F:
M:
O:
B:
13.

37

ERYK SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Grey
M: Elza
O: Bogusław Dworak
B: Bogusław Dworak
brak
14.

30

FIRST SHINE OLD POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Furst Wilhelm
M: Sunshine Of Justice
O: Maria Szmidt
B: Tomasz Kowalski
K022621 DE433332245113
15.

53

Flotar Kuc F:
M:
O:
B:
16.

34

FRAU FUGGER Oldenburg POL 2010 Klacz kara/164 F: Furst Fugger
M: Wicomaggia
O: Jerzy Pałuszka
B: Ralf Stienke
brak DE 433330986410
17.

43

Frodo G 2013 F:
M:
O:
B:
18.

51

Furst Sav 2013 F:
M:
O:
B:
19.

24

GLERÁNO Český Teplokrevník CZE 2012 Wałach gniada F: GENIUS L Fitmin
M: Lery
O: Jaroslav Kincl
B: Stáj Kincl z.s.
KJ0S9U 203009226481512
20.

45

Goudeloup F:
M:
O:
B:
21.

41

HORMON PONYSPORT KUC POL 1999 Wałach tarantowata/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: Małgorzata Koszowska
B: Małgorzata Koszowska
brak
22.

29

ISA'DOR W SP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Czumen K
M: Inger.
O: Aleksandra Rączka
B: Jacek Wilczyński
K018855
23.

25

LANCELOT SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Czarownik xx
M: Luiga
O: Justyna Śródecka
B: Gosp.Rol. Izabela i Jan Janasik
K014980 POL 009540116505
24.

23

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc: F: Nico-k
M: Lukka Ponysport
O: Wioletta Garbowska
B: .
K016146 POL013690114906
25.

17

ŁARENNE Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: El Bonillo
M: Łuna
O: Marta Mirowska
B: Marta Mirowska
K023040 616006630023113
26.

16

MARKIZ SP POL 1999 Ogier gniada/164 F: Nadruk
M: Marka
O: Anna Włodarkiewicz
B: Ewa Okraska
K021666 POL009660410499
27.

5

MEFISTO Śląska POL 2007 Wałach gniada F: Kanion
M: Marcysia
O: Małgorzata Miąso
B: nieznany
POL008540063407
28.

13

MOLIA L Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
O: Monika Graczyk - Żokowska
B: Janota Dariusz
K021556
29.

36

MORENGO KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: Havier
M: Mirabella
O: Malgorzata Koszowska
B: Mikołaj Smoląg
0135401084
30.

46

My Funny Valentine 2012 F:
M:
O:
B:
31.

48

Parma II F:
M:
O:
B:
32.

4

QUIRIN9 BAVAR GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Quartier Latin/Quattro B
M: Phantasie
O: Barbara Guniewicz
B: Willkommer Anton
K009982 PZJ:K009982 GER 43804
33.

1

RAINBOW DASH KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Stodoła Natalia
B: brak informacji
brak
34.

50

Ramino 2008 F:
M:
O:
B:
35.

3

SAMENCO DRPF POL 1999 Wałach kasztanowata F: Samenco K
M: Jasmin
O: Malwina Słowikowska
B: DE
K007990
36.

9

SELEDYN M SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Contendor
M: Selene M
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
brak 616 009 69 00547 13
37.

10

TIARA Traken POL 2013 Klacz kasztanowata/176 F: All Inclusive
M: Tessa
O: Adam Krysiak
B: Adam Krysiak
K023753 POL 732 01 00720 13
38.

40

TIFANY FRYZ POL 2006 Klacz kara/168 F: Sander/Oltman
M: Elke V/Feitse293
O: katarzyna sicinska
B: katarzyna sicinska
K019842 NL616004200600073
39.

22

UNITED FADO Hanowerska GER 2012 Wałach gniada/173 F: United
M: Wera
O: Anna Woźnica
B: Anne-D, DR. Fritz Winzer
brak
40.

8

VITUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: EGZOTYK
M: VEGA
O: MAGDALENA LISZKA
B: ANNA GÓRNA
K023119 POL 009 67 00626 08
41.

26

WESTA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pegasus HB
M: Wendy po Westrich
O: Cezary Kubacki
B: Paweł Mazurek
K021090
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Belicka Małgorzata
Bez przynależności klubowej
DOCENT (32)
2017-09-09
4
2017-09-10
4
Bobowiec Wiktoria
OSK VIDAVIA
VITUS (8)
2017-09-09
9
2017-09-09
3
2017-09-10
9
2017-09-10
2
Czakańska Lena
Flotar (53)
2017-09-09
3
2017-09-10
Doniec Magdalena
JKS Cwał
AMOROSO (35)
2017-09-09
1
2017-09-10
1
Fert Katarzyna
BPK
2017-09-09
6
2017-09-10
6
Frąk Patrycja
BPK (OJ Tango)
ERYK (37)
2017-09-09
5
2017-09-10
5
Garbowska Natalia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
LUNA (23)
2017-09-09
1
2017-09-10
2
Gawecki Jan
Lider Radzionków
2017-09-09
6
2017-09-10
4
2017-09-09
1
Jawor Joanna
KJ OKOŁY
CORTINA (31)
2017-09-09
3
2017-09-10
2
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
2017-09-09
3
2017-09-09
Koszowska Kaja
LKJ Lewada
MORENGO (36)
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-09
2
2017-09-10
1
Kozaczka Natalia
2017-09-09
2
2017-09-10
3
Kubacka Natalia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
WESTA (26)
2017-09-09
1
2017-09-10
1
Kural Marcin
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2017-09-09
6
2017-09-10
5
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2017-09-09
Miąso Małgorzata
SKJ Omega Ruda Śląska
2017-09-09
11
2017-09-09
7
Morawska Magdalena
DENIRO (52)
2017-09-09
3
2017-09-10
1
Ostalak Małgorzata
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2017-09-09
7
2017-09-10
6
2017-09-09
3
2017-09-10
Pałuszka Julia
JKS Cwał
2017-09-09
2
2017-09-09
2
2017-09-10
2
Pola Mateusz
LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA
2017-09-09
1
2017-09-10
1
Puliński Kamil
LKJ Ochaby
Frodo G (43)
2017-09-09
2
2017-09-10
1
2017-09-09
4
2017-09-10
3
Rachwał Piotr
2017-09-09
4
2017-09-10
3
Ruda Justyna
LKJ Moszna
2017-09-09
5
2017-09-10
4
TIARA (10)
2017-09-09
8
2017-09-10
7
Sicinska Katarzyna
SKS Arkadia Wielka Lipa
TIFANY (40)
2017-09-09
5
2017-09-10
5
Słowikowska Malwina
Klub Jeździecki PICADOR
2017-09-09
4
2017-09-10
3
Sobkiewicz Aleksandra
Klub Jeździecki PICADOR
2017-09-09
8
2017-09-10
6
Štenclová Petra
Stáj Kincl z.s.
2017-09-09
7
2017-09-10
8
2017-09-10
4
Subocz Katarzyna
brak przynależności
2017-09-09
5
2017-09-10
7
Suchan Hanna
JKS Cwał
2017-09-09
1
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
1
Szmidt Maria
OSK Michalscy Trzebnica
2017-09-09
3
2017-09-10
2
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
2017-09-09
2
2017-09-10
4
Wandzel Małgorzata - Kinga
KJK Szary Michałowice
2017-09-09
1
2017-09-10
1
2017-09-10
7
Włodarkiewicz Maja
BPK
MARKIZ (16)
2017-09-09
2017-09-09
4
2017-09-10
4
2017-09-10
3
Woźnica Anna
TS Kuźnia Rybnik
2017-09-09
2
2017-09-10
1
Żokowska Agnieszka
Klub Jeździecki PAINT HORSE
MOLIA L (13)
2017-09-09
10
2017-09-09
6
Ramino (50)
2017-09-09
12
2017-09-09
5

Number of Riders: 35

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-2, Stadnina Koni Moszna Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl