Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
111 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 13:48:14
2017-07-27 13:41:21
Julia Szczurek NICOL
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 13:47:54
2017-07-27 13:40:47
Żaneta Nawrot NICOL
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
109 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 13:47:31
2017-07-27 13:40:06
Natalia Osysko MAGNAT
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 13:47:09
2017-07-27 13:39:19
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 13:46:22
2017-07-27 13:38:35
Elżbieta Honysz IWAN
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 13:46:03
2017-07-27 13:37:58
Karolina Franas JARLA
  • 1x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 08:08:39
2017-07-27 08:08:22
Kristýna Lamlová CANADA 1
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 07:56:00
2017-07-27 07:55:16
Anna Kurkova LUNA 19
  • 2x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 07:38:00
2017-07-27 07:37:41
Vanda Bockova ALKA
  • 2x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 07:33:47
2017-07-27 07:32:41
Vanda Bockova MIA 6
  • 2x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 23:06:17
2017-07-26 22:46:33
Natalia Cavour BARSONY
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 23:06:01
2017-07-26 22:28:03
Natalia Cavour KNOCKKASH GIRL
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:19:27
2017-07-26 21:19:08
Aleksandra Walkowicz MIRABELA
  • 2x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:19:10
2017-07-26 21:04:21
Eliška Mrkvová ACHERON
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:58:10
2017-07-26 19:55:02
Karolina Godoś GRANDIOS
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:57:49
2017-07-26 19:53:27
Patryk Wolny LIDKA
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:57:35
2017-07-26 19:53:09
Marcela Łaskarzewska BRYLANT
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:57:20
2017-07-26 19:52:53
Aneta Woźniak DIANA
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:52:33
2017-07-26 19:48:35
Kevin Pszowski BONI
  • 2x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:52:21
2017-07-26 19:44:29
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 2x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:52:09
2017-07-26 19:44:01
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:51:57
2017-07-26 19:42:15
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:51:44
2017-07-26 19:41:51
Maria Adamietz BAGIER III
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:51:30
2017-07-26 19:41:17
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:51:13
2017-07-26 19:39:00
Emilia Wacławczyk PRIMA
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:51:00
2017-07-26 18:12:13
Maja Wodzicka KENTACKY
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:50:44
2017-07-26 18:10:18
Maja Wodzicka HARLEY
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:50:31
2017-07-26 18:01:04
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:50:13
2017-07-26 18:00:39
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:42:42
2017-07-26 17:34:52
Julia Oleszczuk AGAWA
  • 1x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:27:09
2017-07-26 16:56:45
Aleksandra Walkowicz CHESTER
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:26:47
2017-07-26 16:28:43
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:26:37
2017-07-26 15:55:59
Tomasz Stachowiak ROSVEEL T
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:26:23
2017-07-26 15:55:09
Tomasz Stachowiak TIN - WHISTLE
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:26:04
2017-07-26 15:51:17
Tomasz Stachowiak IGA
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:25:43
2017-07-26 15:45:14
Tomasz Stachowiak EREZ "M"
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:25:19
2017-07-26 15:43:26
Gabriela Stachowiak DA LUNA
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
  • 1x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:25:06
2017-07-26 15:27:57
Alicja Borek BARDO
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:24:51
2017-07-26 15:27:28
Maja Puda BARDO
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:24:39
2017-07-26 15:26:51
Lena Kraka JUDY
  • 2x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:24:22
2017-07-26 15:24:12
Julia Majer WANESS
  • 2x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 15:29:40
2017-07-26 15:23:01
Julia Majer POGODNA M
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:43:39
2017-07-26 14:32:03
Paulina Selega IZONIA M
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
  • 2x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:43:18
2017-07-26 14:31:37
Paulina Selega GARDEN M
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:43:00
2017-07-26 14:31:12
Maja Opora ROLLING STONE M
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
  • 1x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:04:56
2017-07-26 13:59:31
Patrycja Pacyna FRUGO
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:04:40
2017-07-26 13:58:53
Kaja Napiórkowska FRUGO
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:04:26
2017-07-26 13:49:18
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
  • 1x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:04:09
2017-07-26 13:48:25
Mateusz Mrugała LORD CASTLEMAINE
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:21:56
2017-07-26 13:03:08
Małgorzata Kluba FAWORYT
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:21:40
2017-07-26 12:59:42
Dominika Gluck CYNARA
  • 2x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 10:29:47
2017-07-26 10:27:02
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 10:29:34
2017-07-26 10:26:24
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 10:29:18
2017-07-26 10:25:46
Katarzyna Baherycz GENEZA M
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 10:29:04
2017-07-26 10:25:20
Katarzyna Baherycz GARNIZON M
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 10:28:23
2017-07-26 10:24:50
Kaja Napiórkowska MIWIA
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 10:28:04
2017-07-26 10:21:12
Dominika Szczygieł LINARIA
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 10:27:49
2017-07-26 10:20:45
Claudia Kopa SODŻA
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 08:52:54
2017-07-26 08:08:32
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 06:56:12
2017-07-25 22:39:41
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 2x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 06:55:59
2017-07-25 22:38:57
Artsiom Piroh AŻUR
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 06:55:42
2017-07-25 22:33:17
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 06:55:24
2017-07-25 22:24:34
Ewa Kempińska ICE COFFEE
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 06:55:12
2017-07-25 21:37:00
Karolina Godoś CAPPONE
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 06:55:01
2017-07-25 21:36:29
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 06:54:49
2017-07-25 21:35:44
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 06:54:38
2017-07-25 21:34:06
Agnieszka Osińska ARTEMIDA L
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 06:54:23
2017-07-25 20:48:20
Martina Macková ELMONT
  • 2x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 06:54:07
2017-07-25 19:59:09
Anna Bizoń-Zalewska CWAŁKA
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 06:53:54
2017-07-25 19:58:16
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:04:37
2017-07-25 18:06:48
Kaja Napiórkowska NENIA
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:04:23
2017-07-25 18:03:15
Iga Szpak WIEDŻMIRA
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:04:11
2017-07-25 18:02:39
Iga Szpak WICHAWA
  • 2x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:03:59
2017-07-25 18:01:17
Iga Szpak GRASZKA
  • 2x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:03:37
2017-07-25 17:55:46
Iga Szpak MILWIA
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:03:14
2017-07-25 17:54:31
Iga Szpak ROSA PRIMA
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:02:59
2017-07-25 17:53:22
Iga Szpak EUMARA
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:02:05
2017-07-25 12:19:04
Michalina Szymankiewicz WEKTOR
  • 2x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:01:48
2017-07-25 09:11:05
Marcelina Hodera BARTEK
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 07:51:55
2017-07-24 22:47:32
Pavel Veres LOTODO
  • 2x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 07:51:37
2017-07-24 22:45:03
Marta Burba KANDYS
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 22:24:32
2017-07-24 20:44:38
Anna Odrowąż IKA
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 22:24:16
2017-07-24 17:49:03
Nina Jarosz SANSIERRA
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 16:18:23
2017-07-24 13:19:10
Oliwia Śmigiel LIBELLO-STAR
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 16:18:07
2017-07-24 13:18:10
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 11:25:21
2017-07-24 11:04:09
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 11:25:08
2017-07-24 11:03:56
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 10:01:33
2017-07-24 08:21:41
Sarah Omari ACAPULCO 11
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 14:36:02
2017-07-22 16:41:52
Agata Trudzińska INEZ-PRO
  • 1x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 14:35:51
2017-07-22 12:43:54
Monika Leszczyńska AMELIA PRO
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 14:35:39
2017-07-22 09:49:32
Iga Tokarska DAMAR
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 14:35:29
2017-07-22 09:48:56
Piotr Jacek Tokarski QUILERO
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 14:35:16
2017-07-22 09:48:06
Iga Tokarska URODA
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 14:35:05
2017-07-22 09:47:37
Iga Tokarska CZESTER
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 14:34:54
2017-07-22 09:46:54
Iga Tokarska CALITICO
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 14:34:40
2017-07-22 09:46:23
Paulina Burdyka PIPPI
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 14:34:19
2017-07-22 09:30:43
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 14:34:06
2017-07-21 21:11:24
Weronika Dźwigońska OLIVEIRA
  • 1x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 20:38:41
2017-07-21 14:45:30
Oliwia Hałka STRZAŁKA
  • 1x 3/LL/KONKURS kl. LL art. 238.1.1
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 20:38:17
2017-07-21 10:04:40
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x 1//Towarzyski 60 cm art. 238.1.1
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 20:38:04
2017-07-21 09:04:58
Elżbieta Gerstel SOMARA
  • 1x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:38:52
2017-07-20 23:45:39
Marko Lenart HRABINA
  • 2x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:38:35
2017-07-20 23:08:51
Marko Lenart MEGUN
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
  • 1x 5/P/KONKURS kl. P art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:38:23
2017-07-20 22:11:17
Sabina Paprskářová AFRODYTA
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 20:35:45
2017-07-19 16:27:08
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 08:01:07
2017-07-18 23:22:36
Marek Garus WHOOPY BOY
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 07:39:05
2017-07-18 19:49:50
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 2//Towarzyski 80 cm art. 238.1.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA SILVER
  • 2x 4/L/KONKURS kl. L art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA GOLD
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 20:44:35
2017-07-18 13:39:25
Anna Sosińska EVEREST "M"
  • 1x 6/N/KONKURS kl. N art. 238.2.1 II Kwalifikacja Pucharu Mosznej KATEGORIA PLATINUM
  • 1x 7/N 1/KONKURS kl. N 1 art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (JM.)
O036795
3. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
4. Barczak Agnieszka bpk
2001 (J.)
28488/17
5. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
6. Bockova Vanda SK Falco
brak
7. Borek Alicja bpk
2001 (J.)
-
8. Burba Marta LKJ Ostroga
S
O039891
9. Burdyka Paulina KJ Bachmat Pruszowice
S
O007002
10. Cavour Natalia KJ Okoły
1997 (MJ.)
brak
11. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
12. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (JM.)
O034268
13. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
nn
14. Dźwigońska Weronika WKS Śląsk Wrocław
2002 (JM.)
O044851
15. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (J.)
O039003
16. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
17. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
18. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
19. Gluck Dominika Brak
2005 (JM.)
Brak
20. Godoś Karolina KJ Royal
1997 (MJ.)
O009247
21. Godoś Karolina KJ ROYAL
1997 (MJ.)
O009247
22. Hałka Oliwia bpk
2003 (JM.)
O038729
23. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
24. Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
S
O012775
25. Jarosz Nina LKJ Platan Wrocław
1997 (MJ.)
O027017
26. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O035254
27. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O038230
28. Kraka Lena bpk
2005 (JM.)
-
29. Kurkova Anna Stajnia na Warszawskie Glubczice
H3712
30. Kuwik Karolina LKJ Platan Wrocław
2003 (JM.)
O039250
31. Lamlová Kristýna Spolek Jezdecký Caballero
Z9002
32. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
33. Leszczyńska Monika LKJ Platan
1999 (J.)
brak
34. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
35. Łaskarzewska Marcela BPK
S
brak
36. Macková Martina brak
2000 (J.)
brak
37. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
38. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (JM.)
O033842
39. Mrkvová Eliška JC Město Albrechtice
2002 (JM.)
none
40. Mrugała Mateusz Lkj moszna
S
Brak
41. Napiórkowska Kaja LKJ OLIMP PRUDNIK
2000 (J.)
O024925
42. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
43. Nawrot Żaneta LUKJ Antoniówka
S
brak
44. Odrowąż Anna bpk
2000 (J.)
O036104
45. Oleszczuk Julia brak
2002 (JM.)
brak
46. Omari Sarah LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O042512
31845027528
47. Opora Maja LKJ Moszna
S
brak
48. Osińska Agnieszka KJ ROYAL
1999 (J.)
brak
49. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (Mł.)
brak
50. Pacyna Patrycja bpk
S
brak
51. Paprskářová Sabina JK Horní Heřmanice
1997 (MJ.)
brak
52. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
53. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
54. Piroh Artsiom KJ OKOŁY
S
O045439
55. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
56. Pszowski Kevin Klub Jeździecki Metpol
2008 (Mł.)
.....
57. Puda Maja bpk
2004 (JM.)
-
58. Selega Paulina LKJ Moszna
S
brak
59. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
60. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
61. Sosińska Anna LKJ Tynka
1999 (J.)
O022994
62. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
63. Stachowiak Gabriela LKJ Moszna
2003 (JM.)
O034038
64. Stachowiak Tomasz LKJ Moszna
S
O000593
65. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
66. Szczygieł Dominika LKJ Olimp Prudnik
2003 (JM.)
0000
67. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
68. Szymankiewicz Michalina Ludowy klub jeździecki Platan
2004 (JM.)
O044791
-
69. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
70. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
71. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
72. Veres Pavel JS HORNY HERMANICE
S
brak
73. Wacławczyk Emilia brak
2000 (J.)
O043667
74. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
75. Wodzicka Maja LKJ Moszna
S
1
76. Wolańska Klaudia bpk
2002 (JM.)
brak
77. Wolny Patryk BPK
S
brak
78. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

85

ACAPULCO 11 PZHK POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: AROSA/CANTUS
O: Fahim Omari
B: Rüdiger Wassibauer
616009690131611 105NR93
2.

13

ACHERON Anglicky Plnokrevník CZE 2003 Klacz ciemnogniada/mk: F: Hankalo
M: Agáta
O: Eliška Mrkvová
B: Eliška Mrkvová
CZE000267030
3.

102

AFRODYTA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz ciemnogniada/157 F: nn
M: nn
O: Jadwiga Grubizna
B: Jadwiga Grubizna
brak 616999670177206
4.

29

AGAWA WLKP POL 2002 Klacz kasztanowata/mk: F: Czeladnik
M: Aronia
O: Julia Oleszczuk
B: Wilczyński Jacek
brak POL 007 61 11912 02
5.

8

ALKA XX POL 0000 Klacz gniada F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
brak
6.

88

AMELIA PRO SP POL 3005 Klacz gniada/173 F: Pro Savage
M: Avista
O: Jerzy Leszczyński
B: Maciej Lobina
7.

64

ARTEMIDA L SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Lansjer L
M: Alexiana L
O: Tomasz Osiński
B: KJ Aleksander Elizówka, 21-003 Ciecierzyn
K021288 616 009 58 01874 06
8.

58

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: ALMA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K021640
9.

22

BAGIER III SP POL 2002 Wałach siwa F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Baja / Jarabub
O: Rajmund Adamietz
B:
K008568 POL009540039802
10.

37

BARDO Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: Iskra
O: Karolina Plucińsk
B: nieznany
--- POL 999 69 00612 02
11.

10

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal
M: Szikrazo bambi
O: Lucjan Hilla
B: hun
brak
12.

57

BIG SPENDER Z Z NED 2013 Ogier gniada F: BIG STAR JR K Z
M: CHEELA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: VULLERS A.
K023405
13.

18

BONI KUC POL 2014 Klacz izabelowata/kuc: F: ...
M: ....
O: Joanna Pszowska
B: ....
......
14.

16

BRYLANT Śląska POL 2009 Wałach siwa/165 F: Zoom
M: Burgundia
O: Henryk Walczak
B: Henryk Walczak
brak POL 008690063209
15.

93

CALITICO HAN GER 2009 Wałach kara F: Calido /
M: Alexa / Athletico
O: Piotr Jacek Tokarski
B:
brak
16.

6

CANADA 1 Slovenský Teplokrevník CZE 2009 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Anabell
O: Lamla Patrik,Chlebičov, Opava, MSL
B: 41393929, Strnadel Miroslav,Frenštát p.Radhoště
KJ0J9N
17.

61

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Untouchable / Hors La Loi II
M: L. Coradin / Corrado I
O: Iwona Kraszewska-Godoś
B: Comb. Aldering Swelhaim
K012295 528003000705369 104FM66
18.

67

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
19.

106

CATOKI SON Hanower GER 2010 Wałach gniada F: Catoki
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Weronika Frydel
B: 00
K022647 DE431316679210
20.

21

CHELSEA-BLUE OLD. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Rajmund Adamietz
B: -
K010510
21.

30

CHESTER SP POL 2003 Wałach gniada F: Barbur
M: Cyrlica
O: Aleksandra Walkowicz
B: Roman Stodolny
K009898 10830
22.

103

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K012642
23.

62

COSA CHE Aust. Gorąc. AUT 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
24.

66

CWAŁKA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Elvis
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K013786
25.

48

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special power
M: Cudna
O: Beata gluck
B: Sk Kozienice spółka z o.o
Brak
26.

92

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Qulester /
M: Czesna / Sterowiec
O: Iga Tokarska
B: Żaneta Przybył
K022234 616007610044911
27.

36

DA LUNA XX POL 2013 Klacz gniada/159 F: Needham's Fort
M: Da Lakta
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
28.

17

DIANA SP POL 2011 Klacz kara/164 F: Nefryt
M: Draga
O: Henryk Walczak
B: Krystian Gruszka
K019311 616009690071811
29.

28

DONNA SUMMER M XX POL 2012 Klacz kasztanowata F: Rhodesian Winner
M: Donna Polonia / Colonel Collins
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K021473 616POL12007859T
30.

65

ELMONT NN CZE 2012 Wałach kasztanowata F: Strawberry´s Flower
M: 71/711 Ester
O: Občanské sdružení Ester
B: Občanské sdružení Ester
brak
31.

74

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K012195 POL009690089208
32.

105

EVEREST M SP POL 2010 Wałach gniada F: Nice Boy
M: Eneida
O: Anna Sosińska
B: SK Moszna
K020685
33.

95

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
O: Małgorzata Barczak
B: Justyna Czwojda
brak 616007610154310
34.

47

FAWORYT SP POL 1999 Wałach gniada/167 F: Rabiat II Turbud Z
M: Fantazja
O: Kluba Sebastian
B: Andrzej Skibinski
K008247 POL 009611003599
35.

23

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento
M: Anouk Van Het Pangaardenhof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311
36.

44

FRUGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Pikap
M: Fatyga
O: Patrycja Pacyna
B: Patrycja Pacyna
brak 616009610144411
37.

42

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Garda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
38.

52

GARNIZON M SP POL 2011 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau
M: Garda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
39.

51

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So in Love
M: Generacja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K018816
40.

45

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
41.

82

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
42.

71

GRASZKA MŁP POL 2013 Klacz gniada F: Szkrab
M: Grawitacja
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023445
43.

26

HARLEY KUC POL 0000 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
44.

34

IGA Typ Szlachetny POL 2009 Klacz siwa F: Bajou du Rouet
M: Izolda
O: Tomasz Tarczyński
B: Piotr Ryszka
brak 616 999 54 01811 09
45.

79

IKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Iskar
M: Ikona
O: Karina Pietras
B: -
brak
46.

87

INEZ-PRO SP POL 2010 Klacz gniada F: Pro-Savage
M: Izyda
O: Joachim Stiborski
B: Anna Błońska
K020810
47.

1

IWAN MŁP POL 2007 Wałach F: Dimax
M: Italika
O: Zofia Krajczy
B: Grzegorz Gawlik
K019055
48.

41

IZONIA M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Inwazja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
49.

5

JARLA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K021718
50.

38

JUDY Tinker ISL 2009 Klacz srokata/kuc:138 F: -
M: -
O: Karolina Plucińska
B: -
-
51.

78

KANDYS SP POL 2003 Wałach gniada/165 F: GALILEUSZ
M: KANDA
O: MARTA BURBA
B: STANISLAW STANDURA
K020580 POL 009 54 00127 03
52.

25

KENTACKY Kuc Feliński POL 1997 Ogier siwa/kuc: F: Kalisto
M: Kika
O: Kamil Skupień
B: Roman Burda
0
53.

11

KNOCKKASH GIRL Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: xxx
M: xxx
O: Lucjan Hilla
B: xxx
brak
54.

81

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
55.

15

LIDKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: BYSTRZAK
M: LAMRI
O: Henryk Walczak
B: Konig Roland
brak
56.

54

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o
0000
57.

46

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui
M: Galloon Silver Rose
O: Lucjan Hilla
B: Cian Melia
brak
58.

77

LOTODO Czeski Koń Gorącokrwisty CZE 2010 Wałach F: LORD CALETTO
M: PAMELA
O: PAVEL VERES
B: PAVEL VERES
brak
59.

98

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
60.

7

LUNA 19 XX POL 0000 Klacz gniada F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
KJ0U0T
61.

3

MAGNAT MŁP POL 1998 Wałach gniada F: DAKOTA
M: MINUTA
O: MAŁGORZATA KARNSK
B: MAŁGORZATA KARNSK
POL006600001198
62.

86

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
63.

101

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
64.

9

MIA 6 Welsh Part-Bred - Wpbr CZE 2010 Klacz gniada/kuc: F: H-S Manhattan (OS)
M: Siera
O: Hlaváček Dušan,Opava-Kateřinky, Opava, KVR
B: Benešová Lenka,Aš, Cheb, KVR
KJ0TKW
65.

72

MILWIA M POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019602 616006690084311
66.

12

MIRABELA Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Con Calma
M: Metaksa
O: Aleksandra Walkowicz
B: Tadeusz Tomala
brak DE 455-8703161-12
67.

53

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
68.

59

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
O: AGNIESZKA LUKSA
B: WIOLETTA PAWELUS
K021215 616009690079212
69.

68

NENIA SP POL 2007 Klacz gniada/167 F: Imequyl sp
M: Nena sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K011277 POL009690081607
70.

2

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
616008690139109
71.

96

OLIVEIRA Pełna Krew Angielska POL 1998 Klacz ciemnogniada/168 F: Kastet / Dakota
M: Oliera / Club House
O: Ireneusz Dźwigoński
B: SK Moszna
K023369 POL980000005561
72.

94

PIPPI HAN GER 2011 Klacz kara F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
O: Paulina Burdyka
B: Bernhard i Britta Nordbeck
K022654 DE431318501211
73.

40

POGODNA M Wielkp POL 2012 Klacz siwa/mk:157 F: FOR LEO
M: POEZJA
O: Julia Majer
B: LEON GAWROŃSKI
K022953 616007520038012
74.

24

PRIMA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Arbon
M: Periba
O: Wacławczyk Marek
B: Dajczak Jerzy
K023041
75.

90

QUILERO HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintender /
M: A-Luciana / Achill-Liberoh
O: Piotr Jacek Tokarski
B:
K022236 DE431316829809
76.

31

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
77.

43

ROLLING STONE M SP POL 2005 Wałach gniada F: Sorbie Tower
M: Rosa Linda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
78.

73

ROSA PRIMA SP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Chef Supreme xx
M: Rosa Brenna sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019141 616009690084011
79.

32

ROSVEEL T SP POL 2013 Wałach gniada/166 cm F: Bolshoi
M: Rosita
O: Jakob Trela
B: SK Racot
brak 6160090104513
80.

80

SANSIERRA WESTF POL 2005 Klacz gniada F: San Siro /
M: Pia / Paradermarsch II
O: Joanna Jarosz
B: Heinrich Beckmeier
K019153 DE441411339105
81.

83

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: CONUS B / COSINUS
M: SZUBA / BANITA
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
82.

27

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
83.

55

SODŻA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: DŻAHIL
M: SORBONA
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
brak
84.

99

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
85.

20

SONNY BOY M OLD. POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678
86.

97

STRZAŁKA SP POL 2006 Klacz gniada F: San /
M: Satena / Adriatyk
O: Weronika Lucińska
B:
K023009 POL999540148806
87.

49

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
88.

84

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: PEGASUS HB / FLEMMINGH
M: TIGRA / LORD ALEXANDER
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616 009 67 00750 09
89.

19

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc: F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
brak
90.

56

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Trixi de Schoenfeld
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE 455-8703629-08
91.

91

URODA SP POL 2001 Klacz izabelowata/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
92.

50

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
93.

39

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS
M: WANESSA
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
94.

75

WEKTOR KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:133 F: Oskal
M: Wanilia
O: Bolesław Kuczerawy
B: -
brak - -
95.

104

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672 616009690074711
96.

70

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023446 616006690057613
97.

4

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2017-07-29
9
2017-07-29
5
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2017-07-29
10
2017-07-29
9
2017-07-29
20
2017-07-29
5
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
2017-07-29
4
2017-07-29
18
2017-07-29
27
2017-07-29
Barczak Agnieszka
bpk
FAUL (95)
2017-07-29
31
2017-07-29
34
2017-07-29
27
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
CWAŁKA (66)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
2017-07-29
5
2017-07-29
Bockova Vanda
SK Falco
ALKA (8)
2017-07-29
2017-07-29
MIA 6 (9)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Borek Alicja
bpk
BARDO (37)
2017-07-29
30
2017-07-29
28
Burba Marta
LKJ Ostroga
KANDYS (78)
2017-07-29
1
2017-07-29
28
Burdyka Paulina
KJ Bachmat Pruszowice
PIPPI (94)
2017-07-29
8
2017-07-29
6
Cavour Natalia
KJ Okoły
BARSONY (10)
2017-07-29
1
2017-07-29
28
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-07-29
8
2017-07-29
7
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ROCCO (31)
2017-07-29
20
2017-07-29
6
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (19)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Dźwigońska Weronika
WKS Śląsk Wrocław
2017-07-29
1
2017-07-29
4
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JARLA (5)
2017-07-29
7
2017-07-29
24
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (56)
2017-07-29
13
2017-07-29
10
Garus Marek
LKJ Moszna
2017-07-29
4
2017-07-29
4
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
SOMARA (99)
2017-07-29
2
2017-07-29
2
Gluck Dominika
Brak
CYNARA (48)
2017-07-29
23
2017-07-29
25
2017-07-29
28
Godoś Karolina
KJ Royal
CAPPONE (61)
2017-07-29
5
2017-07-29
11
2017-07-29
2
2017-07-29
1
Godoś Karolina
KJ ROYAL
2017-07-29
16
2017-07-29
21
Hałka Oliwia
bpk
2017-07-29
7
2017-07-29
7
Hilla Martyna
KJ Okoły
2017-07-29
1
2017-07-29
7
Honysz Elżbieta
LUKJ Antoniówka
IWAN (1)
2017-07-29
17
2017-07-29
13
Jarosz Nina
LKJ Platan Wrocław
2017-07-29
11
2017-07-29
Kluba Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
FAWORYT (47)
2017-07-29
10
2017-07-29
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
SODŻA (55)
2017-07-29
1
2017-07-29
28
Kraka Lena
bpk
JUDY (38)
2017-07-29
25
2017-07-29
23
Kurkova Anna
Stajnia na Warszawskie Glubczice
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Kuwik Karolina
LKJ Platan Wrocław
MASIMO (86)
2017-07-29
1
2017-07-29
25
2017-07-29
Lamlová Kristýna
Spolek Jezdecký Caballero
2017-07-29
18
2017-07-29
13
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (101)
2017-07-29
17
2017-07-29
Leszczyńska Monika
LKJ Platan
2017-07-29
15
2017-07-29
Luksa Agnieszka
KJ OKOŁY
NAOMI (59)
2017-07-29
16
2017-07-29
14
Łaskarzewska Marcela
BPK
BRYLANT (16)
2017-07-29
33
2017-07-29
1
Macková Martina
brak
ELMONT (65)
2017-07-29
25
2017-07-29
31
2017-07-29
37
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (39)
2017-07-29
17
2017-07-29
14
2017-07-29
32
2017-07-29
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (4)
2017-07-29
13
2017-07-29
Mrkvová Eliška
JC Město Albrechtice
ACHERON (13)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Mrugała Mateusz
Lkj moszna
2017-07-29
1
2017-07-29
36
Napiórkowska Kaja
LKJ OLIMP PRUDNIK
FRUGO (44)
2017-07-29
1
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (53)
2017-07-29
12
2017-07-29
NENIA (68)
2017-07-29
33
2017-07-29
20
Nawrot Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (2)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Odrowąż Anna
bpk
IKA (79)
2017-07-29
2017-07-29
1
Oleszczuk Julia
brak
AGAWA (29)
2017-07-29
1
2017-07-29
26
Omari Sarah
LKJ Ostroga Opole
2017-07-29
28
2017-07-29
Opora Maja
LKJ Moszna
2017-07-29
25
2017-07-29
1
Osińska Agnieszka
KJ ROYAL
2017-07-29
3
2017-07-29
3
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
MAGNAT (3)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Pacyna Patrycja
bpk
FRUGO (44)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Paprskářová Sabina
JK Horní Heřmanice
AFRODYTA (102)
2017-07-29
1
2017-07-29
31
2017-07-29
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CLAAS (103)
2017-07-29
12
2017-07-29
12
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2017-07-29
9
2017-07-29
15
2017-07-29
1
2017-07-29
Piroh Artsiom
KJ OKOŁY
2017-07-29
15
2017-07-29
1
AŻUR (58)
2017-07-29
16
2017-07-29
2
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2017-07-29
2017-07-29
23
Pszowski Kevin
Klub Jeździecki Metpol
BONI (18)
2017-07-29
25
2017-07-29
1
Puda Maja
bpk
BARDO (37)
2017-07-29
1
Selega Paulina
LKJ Moszna
2017-07-29
33
2017-07-29
18
2017-07-29
18
2017-07-29
11
2017-07-29
18
Skupień Kamil
LKJ Moszna
SIENA M (27)
2017-07-29
2017-07-29
30
2017-07-29
10
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2017-07-29
6
2017-07-29
11
Sosińska Anna
LKJ Tynka
2017-07-29
6
2017-07-29
15
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2017-07-29
15
2017-07-29
8
2017-07-29
12
2017-07-29
14
Stachowiak Gabriela
LKJ Moszna
DA LUNA (36)
2017-07-29
7
2017-07-29
29
Stachowiak Tomasz
LKJ Moszna
2017-07-29
34
2017-07-29
25
IGA (34)
2017-07-29
22
2017-07-29
21
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (2)
2017-07-29
1
Szczygieł Dominika
LKJ Olimp Prudnik
LINARIA (54)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
WICHAWA (70)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
GRASZKA (71)
2017-07-29
18
2017-07-29
7
MILWIA (72)
2017-07-29
17
2017-07-29
8
2017-07-29
7
EUMARA (74)
2017-07-29
3
2017-07-29
14
Szymankiewicz Michalina
Ludowy klub jeździecki Platan
WEKTOR (75)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
URODA (91)
2017-07-29
1
2017-07-29
3
CZESTER (92)
2017-07-29
14
2017-07-29
9
2017-07-29
21
2017-07-29
19
Tokarski Piotr Jacek
KJ Bachmat Pruszowice
QUILERO (90)
2017-07-29
7
2017-07-29
19
Trudzińska Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
2017-07-29
1
2017-07-29
2017-07-29
19
Veres Pavel
JS HORNY HERMANICE
LOTODO (77)
2017-07-29
13
2017-07-29
1
Wacławczyk Emilia
brak
PRIMA (24)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Walkowicz Aleksandra
BPK
2017-07-29
7
2017-07-29
16
CHESTER (30)
2017-07-29
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
2017-07-29
1
2017-07-29
1
HARLEY (26)
2017-07-29
34
2017-07-29
1
Wolańska Klaudia
bpk
LOZANO (98)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Wolny Patryk
BPK
LIDKA (15)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Woźniak Aneta
bpk SLA
DIANA (17)
2017-07-29
25
2017-07-29
1

Number of Riders: 78

Number of Horses: 97

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-2, Stadnina Koni Moszna Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl