Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 16:00:52
2017-06-09 15:58:45
Zuzanna Czubryk KENTACKY
  • 1x 1/60 cm/Towarzyski 60 cm ; dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 15:46:25
2017-06-09 15:46:10
Adam Wojtuś KOZAK
  • 1x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 15:39:32
2017-06-09 15:39:06
Alicja Coppin DELTA
  • 1x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 15:35:57
2017-06-09 15:35:42
Paulina Fryszkiewicz RAMOOL
  • 2x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:07:09
2017-06-08 23:26:23
Dominika Trześniewska VIKTORIA
  • 2x 1/60 cm/Towarzyski 60 cm ; dokładności bez rozgrywki 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:06:56
2017-06-08 23:01:27
Gerard Grutza DENERIS Z
  • 1x 4/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
  • 1x 5/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 16:58:22
2017-06-08 16:24:48
Laura Kostek GALILEO B
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 13:11:09
2017-06-08 11:40:06
Aleksandra Wandzioch DALIA
  • 2x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 13:10:55
2017-06-08 11:39:31
Sylwia Podsiadło CORINA - N
  • 2x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 23:01:24
2017-06-07 21:44:21
Olaf Klein CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
  • 1x 10/N1/konkurs klasy N1 - dwufazowy art 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 23:01:07
2017-06-07 21:30:17
Anna Bizoń-Zalewska CWAŁKA
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 23:00:54
2017-06-07 21:29:26
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 21:02:08
2017-06-07 20:18:52
Ewa Gajda WIGONIA M
  • 2x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 19:42:27
2017-06-07 19:13:13
Pavel Veres LOTODO
  • 2x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 19:42:15
2017-06-07 19:11:42
Marta Burba KANDYS
  • 2x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 19:41:57
2017-06-07 18:15:15
Idalia Haracz-Ostrowska CALIA "M"
  • 1x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:35:00
2017-06-07 12:44:35
Aneta Woźniak BORA
  • 1x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:34:44
2017-06-07 12:44:03
Patryk Wolny LIDKA
  • 1x 1/60 cm/Towarzyski 60 cm ; dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:34:30
2017-06-07 12:43:39
Marcela Łaskarzewska BRYLANT
  • 2x 1/60 cm/Towarzyski 60 cm ; dokładności bez rozgrywki 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:34:16
2017-06-07 10:36:02
Katarzyna Baherycz GARNIZON M
  • 2x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:28:58
2017-06-07 10:21:07
Dominik Słodczyk LUCKY M
  • 1x 4/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
  • 1x 5/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:28:46
2017-06-07 10:09:23
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
  • 1x 10/N1/konkurs klasy N1 - dwufazowy art 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:28:34
2017-06-07 10:08:41
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:28:15
2017-06-07 10:08:08
Katarzyna Baherycz GENEZA M
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:28:02
2017-06-07 08:23:59
Tomasz Stachowiak ROSVEEL T
  • 2x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:27:46
2017-06-07 08:13:08
Tomasz Stachowiak EREZ "M"
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:27:34
2017-06-07 08:12:25
Gabriela Stachowiak INES M
  • 1x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:27:20
2017-06-07 08:11:14
Gabriela Stachowiak DA LUNA
  • 2x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:27:05
2017-06-06 22:59:02
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:26:52
2017-06-06 22:58:34
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:26:31
2017-06-06 22:46:07
Paulina Selega IZONIA M
  • 1x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:26:18
2017-06-06 22:42:18
Paulina Selega GARDEN M
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:25:53
2017-06-06 22:07:30
Marko Lenart MEGUN
  • 2x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:25:38
2017-06-06 21:20:49
Natalia Osysko MAGNAT
  • 2x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:25:25
2017-06-06 21:20:01
Żaneta Nawrot NICOL
  • 2x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:25:07
2017-06-06 21:19:07
Julia Szczurek NICOL
  • 1x 1/60 cm/Towarzyski 60 cm ; dokładności bez rozgrywki 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:24:46
2017-06-06 21:17:49
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 2x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:24:09
2017-06-06 19:54:33
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
  • 1x 10/N1/konkurs klasy N1 - dwufazowy art 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 10:23:54
2017-06-06 18:40:02
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:17:11
2017-06-06 13:17:52
Justyna Maciejewska RAMONAY DE LA SILLA
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:17:21
2017-06-06 12:43:13
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 6/L/konkurs klasy L - z oceną stylu jeźdźca - Ezaminacyjny
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:17:31
2017-06-06 12:31:41
Iga Szpak WICHAWA
  • 1x 4/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
  • 1x 5/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:17:40
2017-06-06 12:30:26
Claudia Kopa SODŻA
  • 1x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:17:50
2017-06-06 12:29:42
Iga Szpak NEQUIMA
  • 2x 1/60 cm/Towarzyski 60 cm ; dokładności bez rozgrywki 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:17:59
2017-06-06 12:29:04
Iga Szpak WIEDŻMIRA
  • 2x 1/60 cm/Towarzyski 60 cm ; dokładności bez rozgrywki 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:18:10
2017-06-06 12:23:31
Maja Szewczyk LA-CRUZA
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
  • 1x 10/N1/konkurs klasy N1 - dwufazowy art 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:18:19
2017-06-06 12:23:09
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:18:29
2017-06-06 10:43:53
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
  • 1x 10/N1/konkurs klasy N1 - dwufazowy art 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:16:56
2017-06-06 10:43:32
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
  • 1x 10/N1/konkurs klasy N1 - dwufazowy art 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:16:44
2017-06-06 10:02:56
Julia Majer WANESS
  • 2x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:16:32
2017-06-06 10:01:50
Julia Majer POGODNA M
  • 2x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 21:49:29
2017-06-05 18:25:08
Maja Opora ROLLING STONE M
  • 2x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 21:49:16
2017-06-05 18:19:55
Wiktoria Dżugaj TURBUD CONSUL
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 21:49:02
2017-06-05 16:08:04
Henryk Polednia TURBUD IQ
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 21:48:48
2017-06-05 12:03:11
Paulina Adamiec BALOU
  • 2x 6/L/konkurs klasy L - z oceną stylu jeźdźca - Ezaminacyjny
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 21:48:34
2017-06-05 09:12:09
Krzysztof Gozdek NORTON
  • 1x 4/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
  • 1x 5/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:33:32
2017-06-04 23:03:19
Małgorzata Ćwikło LYIANEIRO Z
  • 1x 4/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
  • 1x 5/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:33:21
2017-06-04 22:15:48
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x 1/60 cm/Towarzyski 60 cm ; dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:33:09
2017-06-04 21:49:27
Agnieszka Osińska ARTEMIDA L
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:32:54
2017-06-04 21:43:21
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:32:42
2017-06-04 21:41:36
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 2x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 20:52:09
2017-06-04 19:31:45
Anna Sosińska EVEREST "M"
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
  • 1x 10/N1/konkurs klasy N1 - dwufazowy art 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 20:51:57
2017-06-04 14:42:22
Julita Popławska CUMA
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
  • 1x 10/N1/konkurs klasy N1 - dwufazowy art 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 20:51:44
2017-06-04 13:23:47
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x 1/60 cm/Towarzyski 60 cm ; dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 15:17:12
2017-06-02 17:17:36
Mateusz Mrugała WOULD LOVE
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 15:16:57
2017-06-02 17:12:39
Mateusz Mrugała MERCURY
  • 1x 4/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
  • 1x 5/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 15:16:45
2017-06-01 23:09:53
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
  • 1x 10/N1/konkurs klasy N1 - dwufazowy art 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 15:16:33
2017-06-01 23:09:19
Anna Rosińska BOSCH II
  • 1x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 3/LL/konkurs klasy LL - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 15:16:21
2017-06-01 15:36:31
Martyna Hilla RUBIN
  • 2x 1/60 cm/Towarzyski 60 cm ; dokładności bez rozgrywki 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 15:16:08
2017-06-01 15:36:01
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 2x 2/80 cm/Towarzyski 80cm I kwallifikacja Pucharu Mosznej Kategoria SILVER - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 19:40:52
2017-06-01 12:11:16
Karolina Fedorowicz GLORIA
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
  • 1x 9/N/konkurs klasy N - zwykły art.238.2.1I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria PLATINUM
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 13:43:42
2017-05-31 11:19:39
Agnieszka Środecka SANDRA DIAMOND S
  • 2x 6/L/konkurs klasy L - z oceną stylu jeźdźca - Ezaminacyjny
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 07:32:19
2017-05-29 21:28:02
Amelia Kupczyk ARSEN
  • 1x 4/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
  • 1x 5/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 14:47:54
2017-05-28 23:00:34
Aleksandra Szpryngiel OTIS
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 14:47:33
2017-05-28 22:59:51
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
  • 1x 8/P/konkurs klasy P - o wzrastającym stopniu trudnosci z Jokerem art. 269.5
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 14:47:21
2017-05-28 22:38:26
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 6/L/konkurs klasy L - z oceną stylu jeźdźca - Ezaminacyjny
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 14:46:41
2017-05-26 16:06:00
Izabela Safinowska DAREK
  • 1x 4/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
  • 1x 5/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 13:39:25
2017-05-23 08:42:03
Wojciech Pażucha SOLARIS VENTUS
  • 1x 4/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
  • 1x 5/L/konkurs klasy L - z oceną stylu konia - kwalifikacje MPMK -konie 4 letnie
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 20:50:59
2017-05-18 14:13:00
Justyna Gaczkowska BAJKA
  • 2x 6/L/konkurs klasy L - z oceną stylu jeźdźca - Ezaminacyjny
  • 1x 7/L/konkurs klasy L - zwykły art.238.2.1 I Kwalifikacja Pucharu Mosznej kategoria GOLD
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina KJ JUMPING TEAM BRYNICA
2003 (JM.)
O045600
2. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
3. Barczak Agnieszka bpk
2001 (J.)
28488/17
4. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
5. Burba Marta LKJ Ostroga
S
O039891
6. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
7. Coppin Alicja KJ ROYAL Opole
2002 (JM.)
brak
8. Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus
S
O006981
9. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (JM.)
O034268
10. Czubryk Zuzanna Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2004 (JM.)
Brak
11. Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
1996 (MJ.)
O024922
12. Fedorowicz Karolina KJ Korys Przygorzele
2000 (J.)
O024015
13. Fryszkiewicz Paulina Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2001 (J.)
Brak
14. Gaczkowska Justyna KJ Royal
2003 (JM.)
O037743
15. Gajda Ewa
16. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
17. Grutza Gerard KJ Zbrosławice
S
O003972
18. Haracz-Ostrowska Idalia LKJ Moszna
S
O040305
19. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
20. Klein Tomasz
21. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O038230
22. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
23. Kozołup Hanna bpk
2003 (JM.)
O036792
24. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (JM.)
O036435
25. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
26. Łaskarzewska Marcela BPK
S
brak
27. Maciejewska Justyna KJ KORYS Przygorzele
S
O012118
28. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
29. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (JM.)
O033842
30. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
S001949
31. Napiórkowska Kaja
32. Nawrot Żaneta LUKJ Antoniówka
S
brak
33. Opora Maja LKJ Moszna
S
brak
34. Osińska Agnieszka KJ Royal
S
O031744
35. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (Mł.)
brak
36. Pażucha Wojciech KJ Metpol Grodziec
S
O008158
10120384
37. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
38. Podsiadło Sylwia Klub Jeździecki EQUITEAM
S
O007660
39. Polednia Henryk Turbud Brzeg
O007664
40. Popławska Julita Klub Jeździecki Partynice
1996 (MJ.)
O030787
41. Pszowski Kamil Klub Jeździecki Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
42. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
43. Safinowska Izabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
44. Selega Paulina LKJ Moszna
S
brak
45. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
46. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
47. Sosińska Anna LKJ Tynka
1999 (J.)
O022994
48. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
49. Środecka Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O032260
50. Stachowiak Gabriela LKJ Moszna
2003 (JM.)
O034038
51. Stachowiak Tomasz LKJ Moszna
S
O000593
52. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
53. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (JM.)
O028301
54. Szpak Iga LKJ OLIMP Prudnik
S
O004543
55. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
56. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
57. Trześniewska Dominika LKJ Moszna
2000 (J.)
brak
58. Veres Pavel JS HORNY HERMANICE
S
brak
59. Wandzioch Aleksandra EQUITEAM
2001 (J.)
O032597
60. Wolańska Klaudia bpk
2002 (JM.)
brak
61. Wolny Patryk BPK
S
brak
62. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

69

ARSEN TS POL 2009 Wałach siwa F: nn/nn
M: nn/nn
O: Barbara Guniewicz
B: Barbara Guniewicz PonySport
K022202 616999570304909
2.

56

ARTEMIDA L SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Lansjer L
M: Alexiana L
O: Osiński Tomasz
B: X
K021288 616009580187406
3.

1

BAJKA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Klacz siwa/172 F: Basior
M: Branka
O: Ryszard Gaczkowski
B: Agata Plewka
K017508 POL009670022904
4.

52

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: NED
K013846 5280030606180
5.

15

BORA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Zoom
M: Batanga
O: Henryk Walczak
B: Henryk Walczak
brak POL 009690062709
6.

36

BORÓWKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
O: Hanna Kozołup
B: Nieznany
K023042 616 999 67 01218 12
7.

17

BRYLANT Śląska POL 2009 Wałach siwa/165 F: Zoom
M: Burgundia
O: Henryk Walczak
B: Henryk Walczak
brak POL 008690063209
8.

13

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So In Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak 616009690071612
9.

9

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
10.

7

CHAMPION DE NIGHT Oldenburger GER 2010 Ogier gniada F: Champion De Cord
M: Perle
O: Dttl sp Z.o.o
B: Dagmar Hans Werner Mueller
brak
11.

6

CORINA - N Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cotton Club ex. Catmaran
M: Capri
O: Niedźwiecki Włodzimierz
B: Niedźwiecki Włodzimierz
Brak
12.

60

CUMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Chellanos's Boy D Z / Chellano Z
M: Czanda / Lavendel
O: Cezary Popławski
B: Mieczysław Chomiak
K018430 POL009530066108
13.

8

CWAŁKA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Elvis
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K013786
14.

26

DA LUNA XX POL 2013 Klacz gniada/159 F: Needham's Fort
M: Da Lakta
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
15.

5

DALIA Małopolska POL 2006 Klacz gniada F: Alczyk
M: Diana
O: Anna Wandzioch
B: Strach Józef
brak
16.

73

DAREK Deutsches Sportpferd POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado
M: Sardynia
O: Adam Safinowski
B: Adam Safinowski
K022620
17.

77

DELTA SP POL 2006 Klacz gniada/165 cm F: nn
M: nn
O: adam wojtuś
B: adam wojtuś
brak 616999690153706
18.

3

DENERIS Z Zangersheide POL 2013 Klacz gniada/165 F: De Quidams
M: Why Walentine
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
K023248
19.

28

DONNA SUMMER M X POL 2012 Klacz kasztanowata F: Rhodesian Winner
M: Donna Polonia / Colonel Collins
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K021473 616POL12007859T
20.

24

EREZ M SP POL 2007 Wałach F: Montbard XX
M: Elegia
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K014898 12374
21.

59

EVEREST M SP POL 2010 Wałach gniada F: Nice Boy
M: Eneida
O: Anna Sosińska
B: SK Moszna
K020685
22.

55

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
O: Małgorzata Barczak
B: Justyna Czwojda
brak 616007610154310
23.

80

Frugo F:
M:
O:
B:
24.

4

GALILEO B SP POL 2007 Wałach gniada F: Walentijn / Flemingh
M: Graciella / Sofix
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Brog Media Biznesu
K018258 POL009600395107
25.

30

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Garda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
26.

18

GARNIZON M SP POL 2011 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau
M: Garda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
27.

22

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So in Love
M: Generacja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K018816
28.

14

GLORIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
O: Katarzyna Szydłowska
B: Agnieszka Łuczak
K016957 POL009690013308
29.

67

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
30.

44

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
31.

25

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K021474
32.

29

IZONIA M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Inwazja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
33.

12

KANDYS SP POL 2003 Wałach gniada/165 F: GALILEUSZ
M: KANDA
O: MARTA BURBA
B: STANISLAW STANDURA
K020580 POL 009 54 00127 03
34.

75

KENTACKY Kuc Feliński POL 1997 Ogier siwa/kuc: F: Kalisto
M: Kika
O: Kamil Skupień
B: xxBurda Małgorzata
Brak
35.

43

LA-CRUZA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cruizero L
M: Lizystrata L
O: Monika Szewczyk
B: Steć Aleksy
K020324
36.

16

LIDKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: BYSTRZAK
M: LAMRI
O: Henryk Walczak
B: Konig Roland
brak
37.

11

LOTODO Czeski Koń Gorącokrwisty CZE 2010 Wałach F: LORD CALETTO
M: PAMELA
O: PAVEL VERES
B: PAVEL VERES
brak
38.

61

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
39.

19

LUCKY M SP POL 2013 Wałach gniada F: De Quidams
M: Layla F
O: Dominik Słodczyk i Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K023229
40.

54

LYIANEIRO Z Zangersheide POL 2013 Wałach gniada/170 F: Lyjanero
M: Safari
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
Brak
41.

32

MAGNAT MŁP POL 1998 Wałach gniada F: DAKOTA
M: MINUTA
O: MAŁGORZATA KARNSK
B: MAŁGORZATA KARNSK
POL006600001198
42.

71

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
43.

31

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
44.

63

MERCURY SP POL 2013 Wałach gniada F: SWORD
M: MERQURIA
O: Karolina Kozik
B: SK Prudnik
brak
45.

41

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada F: IMEQUYL
M: NEQUA
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
brak 616009690057313
46.

33

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
616008690139109
47.

70

OTIS SP POL 2004 Wałach gniada F: Talent
M: Ożanka
O: Ewa Kisielewska
B: Ryszard Berendowicz
K019450 POL009690020304
48.

48

POGODNA M Wielkp POL 2012 Klacz siwa/mk:157 F: FOR LEO
M: POEZJA
O: Julia Majer
B: LEON GAWROŃSKI
K022953 616007520038012
49.

37

RAMONAY DE LA SILLA Oldenburg GER 2009 Klacz gniada F: Dolar King
M: Romy
O: Karol Adamczewski
B: Niemcy
Brak
50.

78

RAMOOL XX POL 2013 Wałach kasztanowata F: Mamool
M: Resaca
O: Stadnina Koni Moszna
B: Gestüt Ohlerweiherhof
Brak
51.

45

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
52.

49

ROLLING STONE M SP POL 2005 Wałach gniada F: Sorbie Tower
M: Rosa Linda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
53.

23

ROSVEEL T SP POL 2013 Wałach gniada/166 cm F: Bolshoi
M: Rosita
O: Jakob Trela
B: SK Racot
brak 6160090104513
54.

66

RUBIN Kuc Feliński POL 2002 Wałach gniada/kuc:140 F: Grafik
M: Rokitnica
O: Lucjan Hilla
B: Kowalik W.
616013580127702
55.

68

SANDRA DIAMOND S Niem. Sport. POL 2009 Klacz gniada F: Sandro Boy / Sandro Z
M: Apanaczi-Plus-S / Power Prince
O: Agnieszka Środecka
B: Zbigniew Szumlakowski
K023545 DE455879000109
56.

57

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: CONUS B
M: SZUBA / BANITA
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
57.

27

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
58.

40

SODŻA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: DŻAHIL
M: SORBONA
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
brak
59.

74

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: SOLARIS HAN / STALYPSO HAN
M: MEJSI / WELT GANG HAN
O: FH WOJCIECH PAŻUCHA
B: MAREK ADAMUSZEWSKI
K023629 616009661000213
60.

38

SONNY BOY ,,M Oldenburg POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior
M: SH Latina
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
-----------
61.

72

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
62.

20

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
63.

35

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Trixi de Schoenfeld
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE 455-8703629-08
64.

50

TURBUD CONSUL OLD DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: Con Capitol
M: Staranda
O: Henryk Polednia
B: X
K015432
65.

51

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: X
M: X
O: Henryk Polednia
B: X
K023355
66.

2

VIKTORIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Nice Boy
M: ---
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
Brak
67.

21

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
68.

82

Werbel F:
M:
O:
B:
69.

39

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023446 616006690057613
70.

81

Wigonia F:
M:
O:
B:
71.

34

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
72.

62

WOULD LOVE SP POL 2013 Wałach siwa F: D'CIN CIN PG
M: WENDY
O: Lisińska Milena
B: Lisińska Milena
K022445
73.

46

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis
M: Zazula
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B: a
brak
Rider Club
Competition
Prize
Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
60
SUM:
60.00
Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
150
120
100
SUM:
370.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
200
SUM:
200.00
Fedorowicz Karolina KJ Korys Przygorzele
150
SUM:
150.00
Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
120
SUM:
120.00
Klein Tomasz
250
SUM:
250.00
Mrugała Mateusz LKJ Moszna
100
SUM:
100.00
Popławska Julita Klub Jeździecki Partynice
300
SUM:
300.00
Pszowski Kamil Klub Jeździecki Metpol Grodziec
50
SUM:
50.00
Sosińska Anna LKJ Tynka
350
SUM:
350.00
Stachowiak Tomasz LKJ Moszna
150
SUM:
150.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
200
SUM:
200.00
Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
KJ JUMPING TEAM BRYNICA
BALOU (52)
2017-06-10
1
2017-06-10
11
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
2017-06-10
1
2017-06-10
21
2017-06-10
5
60
2017-06-10
9
Barczak Agnieszka
bpk
FAUL (55)
2017-06-10
2017-06-10
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2017-06-10
1
150
2017-06-10
3
120
2017-06-10
2
100
Burba Marta
LKJ Ostroga
KANDYS (12)
2017-06-10
1
2017-06-10
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-06-10
15
2017-06-10
2
200
Coppin Alicja
KJ ROYAL Opole
DELTA (77)
2017-06-10
12
2017-06-10
1
Ćwikło Małgorzata
WLKS Krakus
2017-06-10
5
2017-06-10
5
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ROCCO (45)
2017-06-10
12
2017-06-10
7
ZULUS (46)
2017-06-10
13
2017-06-10
3
Czubryk Zuzanna
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2017-06-10
2017-06-10
1
Dżugaj Wiktoria
Turbud Brzeg
2017-06-10
8
2017-06-10
13
Fedorowicz Karolina
KJ Korys Przygorzele
GLORIA (14)
2017-06-10
2
150
2017-06-10
6
Fryszkiewicz Paulina
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
RAMOOL (78)
2017-06-10
21
2017-06-10
21
Gaczkowska Justyna
KJ Royal
BAJKA (1)
2017-06-10
7
2017-06-10
5
Gajda Ewa
Wigonia (81)
2017-06-10
16
2017-06-10
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (35)
2017-06-10
4
120
2017-06-10
4
Grutza Gerard
KJ Zbrosławice
2017-06-10
6
2017-06-10
6
Haracz-Ostrowska Idalia
LKJ Moszna
2017-06-10
1
2017-06-10
1
Hilla Martyna
KJ Okoły
RUBIN (66)
2017-06-10
2017-06-10
2017-06-10
21
2017-06-10
1
Klein Tomasz
2017-06-10
1
250
2017-06-10
8
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
SODŻA (40)
2017-06-10
1
2017-06-10
1
Kostek Laura
bpk
2017-06-10
9
2017-06-10
15
Kozołup Hanna
bpk
2017-06-10
1
2017-06-10
12
Kupczyk Amelia
Pony Sport Wieliczka
ARSEN (69)
2017-06-10
17
2017-06-10
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (31)
2017-06-10
18
2017-06-10
Łaskarzewska Marcela
BPK
BRYLANT (17)
2017-06-10
2017-06-10
Maciejewska Justyna
KJ KORYS Przygorzele
2017-06-10
13
2017-06-10
12
Majer Julia
LKJ MOSZNA
2017-06-10
14
2017-06-10
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (34)
2017-06-10
9
2017-06-10
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
2017-06-10
7
2017-06-10
5
100
MERCURY (63)
2017-06-10
3
2017-06-10
3
Napiórkowska Kaja
Frugo (80)
2017-06-10
2017-06-10
Nawrot Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (33)
2017-06-10
1
2017-06-10
1
Opora Maja
LKJ Moszna
2017-06-10
1
2017-06-10
1
Osińska Agnieszka
KJ Royal
2017-06-10
6
2017-06-10
10
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
MAGNAT (32)
2017-06-10
1
2017-06-10
1
Pażucha Wojciech
KJ Metpol Grodziec
2017-06-10
1
2017-06-10
1
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2017-06-10
10
2017-06-10
Podsiadło Sylwia
Klub Jeździecki EQUITEAM
2017-06-10
8
2017-06-10
12
Polednia Henryk
Turbud Brzeg
2017-06-10
15
2017-06-10
14
Popławska Julita
Klub Jeździecki Partynice
CUMA (60)
2017-06-10
10
2017-06-10
2
300
Pszowski Kamil
Klub Jeździecki Metpol Grodziec
2017-06-10
3
2017-06-10
3
50
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (72)
2017-06-10
8
2017-06-10
2017-06-10
Safinowska Izabela
KJ Trachy Sośnicowice
DAREK (73)
2017-06-10
4
2017-06-10
4
Selega Paulina
LKJ Moszna
2017-06-10
27
2017-06-10
12
2017-06-10
8
2017-06-10
12
2017-06-10
8
Skupień Kamil
LKJ Moszna
SIENA M (27)
2017-06-10
19
2017-06-10
2017-06-10
6
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
LUCKY M (19)
2017-06-10
2
2017-06-10
2
Sosińska Anna
LKJ Tynka
2017-06-10
7
2017-06-10
1
350
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2017-06-10
8
2017-06-10
5
2017-06-10
11
2017-06-10
11
Środecka Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
2017-06-10
4
2017-06-10
6
Stachowiak Gabriela
LKJ Moszna
INES M (25)
2017-06-10
1
2017-06-10
2
2017-06-10
4
DA LUNA (26)
2017-06-10
1
2017-06-10
1
Stachowiak Tomasz
LKJ Moszna
2017-06-10
1
2017-06-10
21
2017-06-10
3
150
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (33)
2017-06-10
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
2017-06-10
14
2017-06-10
6
Werbel (82)
2017-06-10
1
200
Szpak Iga
LKJ OLIMP Prudnik
WICHAWA (39)
2017-06-10
1
2017-06-10
12
NEQUIMA (41)
2017-06-10
2017-06-10
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
OTIS (70)
2017-06-10
5
2017-06-10
4
100
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (71)
2017-06-10
7
2017-06-10
16
Trześniewska Dominika
LKJ Moszna
2017-06-10
2017-06-10
Veres Pavel
JS HORNY HERMANICE
LOTODO (11)
2017-06-10
1
2017-06-10
1
Wandzioch Aleksandra
EQUITEAM
DALIA (5)
2017-06-10
8
2017-06-10
8
Wolańska Klaudia
bpk
LOZANO (61)
2017-06-10
2017-06-10
1
Wolny Patryk
BPK
LIDKA (16)
2017-06-10
2017-06-10
21
Woźniak Aneta
bpk SLA
BORA (15)
2017-06-10
1
2017-06-10
17

Number of Riders: 62

Number of Horses: 73

The sum of prizes: 2 400.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-2, Stadnina Koni Moszna Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl