Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
109 ACCEPTED 2022-12-02 10:01:45
2022-12-02 10:01:45
Mateusz Kroc LINKWOOD
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 16/P/(110cm) zwykły Art.. 238.2.1 „o drzewko bożonarodzeniowe”
  • 1x 18/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świąteczną bombkę”
108 ACCEPTED 2022-12-02 10:00:49
2022-12-02 10:00:49
Mateusz Kroc ORTEGA 10
  • 1x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 12/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
107 ACCEPTED 2022-12-01 14:39:38
2022-12-01 14:39:38
Apolonia Jóźwik GENETYKA
  • 1x 1/LL 20-30/towarzyski pierwszy skok 20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1.
  • 1x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
106 ACCEPTED 2022-12-01 14:37:21
2022-12-01 14:37:21
Martyna Tracz GRECJA
  • 1x 3/LL 60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
105 ACCEPTED 2022-11-29 12:54:46
2022-11-29 10:17:23
Ida Kutyło TALIZMAN
  • 1x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
104 ACCEPTED 2022-11-28 19:45:01
2022-11-28 18:50:50
Joanna Lorek HIGH TOWER AS
  • 1x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 12/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
103 ACCEPTED 2022-11-28 16:53:58
2022-11-28 16:42:33
Joanna Rosicka-Tyszko LEANDER DREAM OF HEAVEN
  • 2x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-11-28 08:49:32
2022-11-27 23:59:48
Zuzanna Michalska LADY SNOW
  • 2x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
101 ACCEPTED 2022-11-29 14:20:29
2022-11-27 23:58:26
Zuzanna Michalska DIAMENT
  • 2x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
  • 1x 16/P/(110cm) zwykły Art.. 238.2.1 „o drzewko bożonarodzeniowe”
100 ACCEPTED 2022-11-27 21:36:19
2022-11-27 21:21:39
Aleksander Pluta DAISY
  • 1x 3/LL 60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
99 ACCEPTED 2022-11-27 21:36:15
2022-11-27 19:40:42
Małgorzata Suflida FINLANDIA-W
  • 2x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
98 ACCEPTED 2022-11-27 21:36:12
2022-11-27 19:22:18
Zuzanna Suflida FINLANDIA-W
  • 2x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
97 ACCEPTED 2022-11-27 21:36:08
2022-11-27 19:10:20
Nina Siarkiewicz ENZO
  • 2x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 10/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 12/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
96 ACCEPTED 2022-11-27 21:36:00
2022-11-27 19:08:03
Zbigniew Kostrzewski KANTATA HIPPICA
  • 1x 16/P/(110cm) zwykły Art.. 238.2.1 „o drzewko bożonarodzeniowe”
  • 1x 18/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świąteczną bombkę”
95 ACCEPTED 2022-11-27 21:35:57
2022-11-27 19:07:10
Zbigniew Kostrzewski KALIFORNIA HIPPICA
  • 1x 16/P/(110cm) zwykły Art.. 238.2.1 „o drzewko bożonarodzeniowe”
  • 1x 18/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świąteczną bombkę”
94 ACCEPTED 2022-11-27 21:35:53
2022-11-27 18:21:51
Hanna Sakrajda PASJONATA POGROMS
  • 2x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
93 ACCEPTED 2022-11-27 21:35:50
2022-11-27 17:54:14
Weronika Świetlik RANDEVU
  • 1x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-11-27 21:35:42
2022-11-27 16:54:07
Oliwia Stanisławczyk RAPHAELLA P
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
91 ACCEPTED 2022-11-27 21:35:39
2022-11-27 16:53:08
Wiktoria Stanisławczyk AVE ZAMBESI
  • 2x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 2x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
90 ACCEPTED 2022-11-27 21:35:31
2022-11-27 16:32:23
Natalia Kagankiewicz KALIFORNIA
  • 2x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
89 ACCEPTED 2022-11-27 21:35:25
2022-11-27 16:31:46
Maria Biskupska CYRANO
  • 2x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
88 ACCEPTED 2022-11-27 21:35:21
2022-11-27 16:13:50
Dawid Eljasz TAMIR
  • 1x 10/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
87 ACCEPTED 2022-11-27 21:35:15
2022-11-27 15:51:13
Roksana Nawrocka GACARLA VDL
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 1x 17/P1/N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) z rozgrywką Art. 273.2.1,3.2
86 ACCEPTED 2022-11-27 21:35:11
2022-11-27 15:50:42
Roksana Nawrocka CHENOA
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 1x 17/P1/N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) z rozgrywką Art. 273.2.1,3.2
85 ACCEPTED 2022-11-27 21:35:07
2022-11-27 15:43:57
Helena Jankowska WESSUS
  • 2x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
84 ACCEPTED 2022-11-27 15:19:07
2022-11-27 12:06:21
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 16/P/(110cm) zwykły Art.. 238.2.1 „o drzewko bożonarodzeniowe”
  • 1x 18/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świąteczną bombkę”
83 ACCEPTED 2022-11-27 15:19:04
2022-11-27 10:50:16
Emilia Krawczyk MIMOZA
  • 2x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 2x 10/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
82 ACCEPTED 2022-11-27 15:19:00
2022-11-27 10:16:39
Zuzanna Nogal RON RED ROAN
  • 2x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
81 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:49
2022-11-26 21:22:53
Wiktoria Troć COOKIE MONSTER
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:45
2022-11-26 21:05:39
Lilia Wieczorek CEZAR
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
79 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:42
2022-11-26 21:05:04
Hanna Wyrzutowicz PEREŁKA
  • 2x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
78 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:39
2022-11-26 21:04:00
Julia Kapala WHAT`S UP TEDDY
  • 2x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
77 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:36
2022-11-26 21:03:15
Elżbieta Cosgrave WENUS
  • 2x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
76 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:32
2022-11-26 21:02:39
Joanna Cosgrave CYRKA
  • 2x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
75 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:29
2022-11-26 21:02:12
Liwia Bartczak CEZAR
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
74 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:25
2022-11-26 21:01:35
Nel Stevens MAKTULIN
  • 2x 3/LL 60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL 70/75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
73 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:17
2022-11-26 21:00:30
Joanna Wierzbicka CALINECZKA
  • 2x 1/LL 20-30/towarzyski pierwszy skok 20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1.
  • 2x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
72 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:13
2022-11-26 18:58:54
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
  • 1x 16/P/(110cm) zwykły Art.. 238.2.1 „o drzewko bożonarodzeniowe”
71 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:08
2022-11-26 18:58:19
Sylwester Majdziński INSIDER
  • 2x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
70 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:04
2022-11-26 18:57:09
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 16/P/(110cm) zwykły Art.. 238.2.1 „o drzewko bożonarodzeniowe”
  • 1x 18/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świąteczną bombkę”
69 ACCEPTED 2022-11-27 15:18:01
2022-11-26 18:35:36
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-11-27 15:17:57
2022-11-26 18:35:06
Dagmara Antczak ARON
  • 1x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2022-11-27 15:17:52
2022-11-26 18:33:43
Wiktoria Marciniak PEETRI
  • 2x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
66 ACCEPTED 2022-11-26 13:04:52
2022-11-26 08:22:09
Julia Tybulczuk LORISA
  • 2x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 2x 14/L/L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
65 ACCEPTED 2022-11-26 13:04:49
2022-11-25 23:15:57
Adrianna Ostrowska FERRY
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 18/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świąteczną bombkę”
64 ACCEPTED 2022-11-26 13:04:46
2022-11-25 23:15:32
Adrianna Ostrowska NAGANO
  • 2x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
63 ACCEPTED 2022-11-26 13:04:42
2022-11-25 23:15:11
Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEURIJDTHOF
  • 2x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-11-26 13:04:39
2022-11-25 23:14:35
Emilia Ziętal FERRY
  • 1x 3/LL 60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 2x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
61 ACCEPTED 2022-11-26 13:04:35
2022-11-25 23:12:02
Natalia Urbańska CALISIA
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 16/P/(110cm) zwykły Art.. 238.2.1 „o drzewko bożonarodzeniowe”
  • 1x 18/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świąteczną bombkę”
60 ACCEPTED 2022-11-26 13:04:31
2022-11-25 23:11:36
Natalia Urbańska JUDSON
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 1x 17/P1/N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) z rozgrywką Art. 273.2.1,3.2
59 ACCEPTED 2022-11-26 13:04:28
2022-11-25 23:10:58
Oliwia Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 1x 9/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 18/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świąteczną bombkę”
58 ACCEPTED 2022-11-26 13:04:25
2022-11-25 23:10:22
Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 1x 17/P1/N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) z rozgrywką Art. 273.2.1,3.2
57 ACCEPTED 2022-11-26 13:04:21
2022-11-25 23:09:53
Hanna Ciepłucha SATISFACTION
  • 2x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 2x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2022-11-25 22:18:17
2022-11-25 17:37:20
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 1x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2022-11-30 15:02:41
2022-11-25 17:36:24
Milena Kołodziejczyk TISSOT
  • 1x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
  • 1x 16/P/(110cm) zwykły Art.. 238.2.1 „o drzewko bożonarodzeniowe”
54 ACCEPTED 2022-12-01 18:00:59
2022-11-25 17:26:01
Paulina Lewandowska SEA OF SILENCE
  • 2x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
53 ACCEPTED 2022-12-01 18:01:18
2022-11-25 17:25:15
Paulina Lewandowska INVINCIBLE GUNNER
  • 2x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
52 ACCEPTED 2022-11-25 22:17:47
2022-11-25 16:50:33
Ewa Kwiatkowska BERNIKLA
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L/L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
  • 1x 17/P1/N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) z rozgrywką Art. 273.2.1,3.2
51 ACCEPTED 2022-11-25 22:17:39
2022-11-25 16:35:50
Wiktor Helbich NESME
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 16/P/(110cm) zwykły Art.. 238.2.1 „o drzewko bożonarodzeniowe”
  • 1x 18/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świąteczną bombkę”
50 ACCEPTED 2022-11-25 15:22:46
2022-11-25 12:34:32
Nina Terkiewicz KOKAINA
  • 2x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
49 ACCEPTED 2022-11-28 08:49:25
2022-11-25 12:34:00
Emilia Sujewicz MAYLY
  • 2x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
48 ACCEPTED 2022-11-25 15:22:33
2022-11-25 12:31:18
Nina Panasiuk ZEFIR
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
47 ACCEPTED 2022-11-25 15:22:30
2022-11-25 12:30:43
Martyna Cichuta ZEFIR
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
46 ACCEPTED 2022-11-27 21:35:01
2022-11-25 10:36:56
Nina Siarkiewicz OLIVER
  • 2x 10/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
45 ACCEPTED 2022-11-25 15:22:23
2022-11-25 10:36:21
Jeremi Zawalski WIMBLEDON
  • 1x 3/LL 60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 2x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 11/LL 70/75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
  • 2x 12/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
44 ACCEPTED 2022-11-25 09:09:22
2022-11-25 08:13:21
Małgorzata Zabrzycka LASCAR
  • 1x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
  • 1x 16/P/(110cm) zwykły Art.. 238.2.1 „o drzewko bożonarodzeniowe”
43 ACCEPTED 2022-11-25 09:09:19
2022-11-24 21:47:36
Julia Janczak GRENADA
  • 2x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
42 ACCEPTED 2022-11-25 09:09:15
2022-11-24 21:46:50
Klaudia Siucińska TIKAL
  • 2x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-11-25 22:17:32
2022-11-23 21:13:32
Szymon Górski EASTER FOR EVER
  • 2x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 2x 14/L/L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
  • 1x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
40 ACCEPTED 2022-11-23 20:11:09
2022-11-23 15:48:27
Nina Milczarek PARADISE
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 16/P/(110cm) zwykły Art.. 238.2.1 „o drzewko bożonarodzeniowe”
  • 1x 18/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świąteczną bombkę”
39 ACCEPTED 2022-11-23 20:11:04
2022-11-23 15:48:07
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L/L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
38 ACCEPTED 2022-11-23 14:04:49
2022-11-22 23:28:27
Konstancja Dziedzińska KILTORMER SOCKS
  • 2x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
37 ACCEPTED 2022-11-23 14:04:38
2022-11-22 23:21:37
Antonina Słodkiewicz DON NATHANIEL PP
  • 2x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
36 ACCEPTED 2022-11-23 14:04:35
2022-11-22 23:20:36
Maja Mirek IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
35 ACCEPTED 2022-11-23 14:04:31
2022-11-22 23:20:13
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
34 ACCEPTED 2022-11-23 14:04:27
2022-11-22 23:19:28
Franciszek Głoskowski C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 1/LL 20-30/towarzyski pierwszy skok 20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1.
  • 2x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
33 ACCEPTED 2022-11-23 14:04:23
2022-11-22 23:18:35
Maja Głoskowska ROSENBACHS TAJO
  • 1x 3/LL 60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2022-11-23 14:04:19
2022-11-22 23:18:16
Maja Głoskowska APASJONATA AUREUS
  • 1x 3/LL 60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2022-11-23 14:04:15
2022-11-22 08:17:07
Nikola Grzyb GIGÀSZ
  • 1x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 2x 12/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
30 ACCEPTED 2022-11-22 21:07:04
2022-11-22 08:04:18
Natasza Waloch DA LUNA
  • 1x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 2x 12/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
29 ACCEPTED 2022-11-22 21:07:01
2022-11-21 21:54:18
Marta Frukacz LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 3/LL 60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL 70/75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
28 ACCEPTED 2022-11-22 21:06:57
2022-11-21 21:53:49
Marta Frukacz BATOR
  • 1x 3/LL 60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL 70/75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
27 ACCEPTED 2022-11-22 21:06:54
2022-11-21 20:52:02
Katarzyna Kapszewicz DIDI
  • 1x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2022-11-22 21:06:51
2022-11-21 20:51:36
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 1x 9/N/(120cm) zwykły Art.. 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-11-22 21:06:48
2022-11-21 12:29:36
Marta Szkiela ACON
  • 2x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
24 ACCEPTED 2022-11-22 21:06:44
2022-11-21 12:20:48
Julia Paradowska IRENEUSZ
  • 1x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 8/P/(110cm) dwufazowy Art. 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2022-11-22 21:06:41
2022-11-20 21:22:41
Aleksandra Piejek HOUBLON EFGE
  • 1x 12/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
22 ACCEPTED 2022-11-22 21:06:37
2022-11-20 21:22:00
Zuzanna Piejek BALTAZAR
  • 1x 12/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
21 ACCEPTED 2022-11-22 21:06:32
2022-11-20 21:21:03
Zuzanna Nowak GERONIMO
  • 2x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-11-28 15:42:21
2022-11-20 16:19:22
Judyta Kędziak BONAPARTE
  • 2x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 2x 14/L/L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
  • 1x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
19 ACCEPTED 2022-11-19 09:22:46
2022-11-18 16:14:01
Nikola Cichuta DAKARIA K
  • 2x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 2x 12/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
18 ACCEPTED 2022-11-17 20:58:14
2022-11-17 17:31:11
Szymon Górski JULIETTE
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L/L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
17 ACCEPTED 2022-11-17 20:58:11
2022-11-17 16:49:08
Sandra Górska KENZO BOY
  • 1x 3/LL 60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL 70/75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
16 ACCEPTED 2022-11-17 20:58:07
2022-11-17 10:33:57
Nicola Ways CARTE BLANCHE
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L/L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
15 ACCEPTED 2022-11-17 20:58:03
2022-11-17 10:32:22
Julia Biskupska ALIA
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L/L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
14 ACCEPTED 2022-11-17 20:58:00
2022-11-17 08:43:05
Amelia Szczepaniak MAXIMUS
  • 2x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 2x 12/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
13 ACCEPTED 2022-11-17 20:57:56
2022-11-17 08:42:03
Maja Jóźwiak DOSIA
  • 1x 3/LL 60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL 70/75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
12 ACCEPTED 2022-11-17 20:57:53
2022-11-17 08:40:29
Blanka Gala Jm'07 A-CWAŁ
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L/L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
11 ACCEPTED 2022-11-16 22:42:58
2022-11-16 20:08:40
Maria Sakrajda DECOLA
  • 1x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 2x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
10 ACCEPTED 2022-11-16 22:42:55
2022-11-16 20:08:08
Hanna Lacheta BIG BILLY
  • 2x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 2x 17/P1/N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) z rozgrywką Art. 273.2.1,3.2
9 ACCEPTED 2022-11-16 22:42:52
2022-11-16 20:07:19
Amelia Woźniak PASJONATA POGROMS
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
8 ACCEPTED 2022-11-16 22:42:48
2022-11-16 20:06:47
Nela Woźniak PASJONATA POGROMS
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
7 ACCEPTED 2022-11-28 08:49:20
2022-11-16 11:20:09
Oliwia Borkowska DOMINO
  • 2x 1/LL 20-30/towarzyski pierwszy skok 20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1.
  • 1x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
6 ACCEPTED 2022-11-15 16:38:57
2022-11-14 22:08:37
Martyna Smolarek LUBA
  • 1x 2/LL 50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 4/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 12/LL 80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - dodatek S1
  • 1x 13/LL 30/70/100/towarzyski specjalny przebierany 30cm, 70cm i 100cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.2.1 (przebranie obowiązkowe) „o czapkę Św. Mikołaja”
5 ACCEPTED 2022-11-14 21:23:02
2022-11-14 14:31:04
Gaja Kazimierczak LONGLIFE
  • 1x 3/LL 60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL 70/75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
4 ACCEPTED 2022-11-13 19:19:38
2022-11-13 15:57:13
Weronika Polaczek FURTIVA
  • 2x 5/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1
  • 2x 15/L/(100cm) zwykły Art.. 238.2.1 „ o świątecznego renifera”
3 ACCEPTED 2022-11-11 20:04:37
2022-11-11 15:26:25
Aleksandra Lota COCO BOMB
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 1x 17/P1/N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) z rozgrywką Art. 273.2.1,3.2
2 ACCEPTED 2022-11-10 17:54:49
2022-11-10 17:17:49
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L/L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
1 ACCEPTED 2022-11-10 14:41:38
2022-11-10 11:57:57
Alicja Gabrysiak MERLIN
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 1x 17/P1/N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) z rozgrywką Art. 273.2.1,3.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O038694
2. Bartczak Liwia KJ Fun Farma
2012 (Mł.)
brak
3. Biskupska Julia Bez Przynależności Klubowej K P O
2008 (JM.)
brak
4. Biskupska Maria Stadnina koni Ślądkowice
2011 (Mł.)
0084624
5. Borkowska Oliwia BRAK
2013 (Mł.)
BRAK
6. Cichuta Martyna Klub Sportowy Happy Horse
2001 (MJ.)
O038441
7. Cichuta Nikola bk
2009 (JM.)
brak
8. Ciepłucha Hanna Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (J.)
O051409
9. Cosgrave Elżbieta KJ Fun Farma
2011 (Mł.)
O070635
10. Cosgrave Joanna KJ Fun Farma
2012 (Mł.)
O070634
11. Dziedzińska Konstancja Kj Infernal Team
2013 (Mł.)
Brak
12. Eljasz Dawid Stajnia pasat
2006 (J.)
Brak
13. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
14. Gabrysiak Alicja ŁKJ Łódź
2004 (J.)
O036581
15. Gala Jm'07 Blanka SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
2007 (JM.)
Brak
16. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
17. Głoskowski Franciszek KJ Infernal Team Golesze
2016 (Mł.)
Brak
18. Górska Sandra TKJ Garbówek
2013 (Mł.)
Brak
19. Górski Szymon TKJ Garbówek
2007 (JM.)
Brak
20. Grzyb Nikola BPK
2008 (JM.)
Brak
21. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
22. Janczak Julia Łódzki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
-
23. Jankowska Helena BPK
2007 (JM.)
O060946
24. Jóźwiak Maja SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
2010 (JM.)
Brak
25. Jóźwik Apolonia Stajnia Bogusławice
2010 (JM.)
Brak
26. Kagankiewicz Natalia Stajnia Jasień
2008 (JM.)
brak
27. Kapala Julia KJ Fun Farma
2012 (Mł.)
O070729
28. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ Łódź
S
O006328
29. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
30. Kędziak Judyta Brak
2010 (JM.)
Brak
31. Kołodziejczyk Milena St. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O050091
32. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
33. Krawczyk Emilia So Boguslawice
2008 (JM.)
Brak
34. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
35. Kutyło Ida Bogusławicki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
Brak
36. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
37. Lacheta Hanna SK Happy Horse
2006 (J.)
O049245
38. Lewandowska Paulina ŁKJ Łódź
S
O035551
39. Lorek Joanna TKJ Garbówek
2005 (J.)
O050970
40. Lota Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O035558
41. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
42. Marciniak Wiktoria BPK
2006 (J.)
brak
43. Michalska Zuzanna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2005 (J.)
O052948
44. Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze
S
O026267
45. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O062693
46. Nawrocka Roksana BPK (LOD)
2008 (JM.)
O046352
10226561
47. Nogal Zuzanna Stajnia Pasat
2007 (JM.)
Brak
48. Nowak Zuzanna SKJ HORSEPROFI
2006 (J.)
O068149
49. Olaszek Alicja KJ Janowice
2009 (JM.)
O055650
50. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
S
O009229
51. Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (J.)
O052862
52. Panasiuk Nina KS Happy Horse
2010 (JM.)
brak
53. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
S
O033511
54. Piejek Aleksandra SK Happy Horse
2005 (J.)
Brak
55. Piejek Zuzanna SK Happy Horse
2005 (J.)
O063157
56. Pluta Aleksander Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2013 (Mł.)
Brak
57. Polaczek Weronika KJ Zbrosławice
2001 (MJ.)
O033395
58. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
59. Sakrajda Hanna Sk Happy Horse
2012 (Mł.)
Brak
60. Sakrajda Maria Sk happy horse
2005 (J.)
0049445
61. Siarkiewicz Nina bpk
2005 (J.)
xxx
62. Siarkiewicz Nina BPK
2005 (J.)
Xxx
63. Siucińska Klaudia ŁKJ Łódź
2001 (MJ.)
O035603
64. Słodkiewicz Antonina KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O065067
65. Smolarek Martyna Nie przynależy
2007 (JM.)
brak
66. Stanisławczyk Oliwia Tuszyński KJ Garbówek
2011 (Mł.)
O064918
67. Stanisławczyk Wiktoria Tuszyński KJ Garbówek
2012 (Mł.)
O064919
68. Stevens Nel KJ Fun Farma
2011 (Mł.)
O068196
69. Suflida Małgorzata brak
2010 (JM.)
O071575
70. Suflida Zuzanna brak
2010 (JM.)
O071581
71. Sujewicz Emilia KS Happy Horse
2009 (JM.)
Brak
72. Świetlik Weronika SKJ HORSEPROFI
2005 (J.)
O059928
73. Szczepaniak Amelia SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
2009 (JM.)
O079841
74. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
75. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2012 (Mł.)
O059242
76. Terkiewicz Nina Klub Sportowy Happy Horse
S
O038440
77. Tracz Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2013 (Mł.)
O063721
78. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (MJ.)
O042931
79. Tybulczuk Julia BPK (LOD)
2009 (JM.)
O069766
80. Urbańska Natalia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
81. Waloch Natasza BPK
2010 (JM.)
brak
82. Ways Nicola Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
83. Wieczorek Lilia KJ Fun Farma
2011 (Mł.)
brak
84. Wierzbicka Joanna KJ Fun Farma
2014 (Mł.)
brak
85. Woźniak Amelia Bez Przynależności Klubowej
2015 (Mł.)
Brak
86. Woźniak Nela Brak
2017 (Mł.)
Brak
87. Wyrzutowicz Hanna KJ Fun Farma
2011 (Mł.)
brak
88. Zabrzycka Małgorzata BPK (MAZ)
S
O011976
89. Zawalski Jeremi KJ Janowice
2012 (Mł.)
O068882
90. Ziętal Emilia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2010 (JM.)
O062985
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

36

A-CWAŁ SP POL 2011 wałach gniada/172 F: Cefal
M: Alaska
Brak 616009661312811
2.

47

ACON WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/162 F: Szewron
M: Amanda
K027914 POL007520155407
3.

39

ALIA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz ciemnogniada/170 F: Marino
M: Akina
brak 616007590081804
4.

53

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 ogier bułana/pony:136 F: Linde Hoeves Optimist / Shamrock Mr. Oliver
M: Frankenhoehs Aura / Bonsay
K012069 POL013610111106
5.

83

ARON OLDENBURG POL 2015 wałach ciemnogniada/178 F: It's Me du
M: Grandina / Argentinus
K034150 DE418182521815
6.

104

AVE ZAMBESI Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2011 wałach kasztanowata/164 F: ZAMBESI/ HEARTBREAKER
M: AVISTA/ELVIS
K022977 616009510353411
7.

7

BALTAZAR SP POL 2007 wałach kasztanowata/163 F: Czekan
M: Ballada
K018367 POL 009590244507
8.

50

BATOR KUC HUN 2004 wałach kara/pony:125 F: Maashoeven’s Egor
M: Manci
K022347 POL013611585004
9.

70

BERNIKLA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/162 F: Czardasz / Chellano's Boy D Z
M: Berenika / Cap De B'Neville
K029125 616007610089215
10.

34

BIG BILLY Irish Sport Horse POL 2013 wałach kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak 372003006866524
11.

10

BONAPARTE TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach gniada/175 F: Idrys
M: Bona
brak A0005380S
12.

55

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/pony:120 F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally / Castellau VTP
K032417 616013520029212
13.

88

CALINECZKA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/pony:115 F: Mercus Thoran
M: Mercus Celine
brak 616013690109812
14.

76

CALISIA SP POL 2015 klacz siwa/170 F: F-One USA ex Faro / Toulon
M: Caldera / Calico
K029687 616009510293415
15.

40

CARTE BLANCHE SP POL 2011 klacz gniada/167 F: Bolshoi
M: Catharsis
brak 616009670105311
16.

90

CEZAR KUC POL 2015 wałach srokata/pony:125 F: NN
M: NN
brak 616999540120515
17.

99

CHENOA HAN GER 2012 klacz siwa/174 F: Cassini II / Capitol I
M: Lara My Love / Landor S
K031511 DE431312003212
18.

29

COCO BOMB WESTFALSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/161 F: Cottonclub
M: Lady Ship /Lancer III
K029417 DE 441411214315
19.

95

COOKIE MONSTER HOL GER 2011 wałach skarogniada/175 F: Cachas / Caretino
M: M-Lavaletta / Linaro
K031308 DE421000079011
20.

102

CYRANO DSP POL 2011 wałach gniada/173 F: Levistano
M: Cyferka
256544 DE456-5702396-11
21.

122

CYRANO DDH F:
M:
22.

91

CYRKA KUC POL 2011 klacz ciemnogniada/pony:114,5 F: Nion
M: Mercus Celine
brak 616013690088011
23.

52

DA LUNA Pełna Krew Angielska POL 2013 klacz gniada/159 F: Needham's Fort
M: Da Lakta
Brak 616POL13008183T
24.

84

DACOLINO KWPN POL 2008 wałach gniada/173 F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
K019988
25.

113

DAISY KUC POL 2013 klacz jasnokasztanowata/pony:137 F: Anapon Scarto
M: Nina
Brak B0152571S
26.

43

DAKARIA K WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: karbit
M: delicja
brak 007520171509
27.

35

DECOLA TYP POGRUBIONY POL 2011 klacz kara/160 F: Aktyw
M: Deborah
K026349 61699966188611
28.

26

DIAMENT SP POL 2013 wałach kasztanowata/180 F: Landos II
M: Doltella
K022773 616009592048813
29.

49

DIDI AES POL 2016 klacz siwa/165 F: Surrimo / Stakkato
M: Dżumena / Tioman Island
K033591 826002160881428
30.

6

DOMINO KUC POL 2018 wałach srokata/148 F: Gabaryt
M: Damara
Brak 616999580333818
31.

58

DON NATHANIEL PP DRP POL 2010 wałach izabelowata/152 F: Der Harlekin B
M: Novella PP / Cocky Dundee
K018290 DE434340606110
32.

37

DOSIA TYP PRYMITYWNY POL 2011 klacz skarogniada/pony:140 F: NN
M: NN
K028587 616999660578411
33.

13

EASTER FOR EVER HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach skarogniada/172 F: EPHEBE FOR EVER
M: ZARIN/CLINTON
brak DE421000583012
34.

73

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
K018683 528003200905392 104TO53
35.

110

ENZO SP POL 2004 wałach skarogniada/167 F: xxx
M: xxx
xxx xxx
36.

77

FERRY NIEM. SPORT. GER 2017 klacz kasztanowata/165 F: Grande /
M: Fiona /
K033249 DE456560524417
37.

111

FINLANDIA-W KUC POL 2009 klacz srokata/pony:130 F: WACAT
M: FIFI
O071581 616013580384109
38.

112

FINLANDIA-W KUC POL 2009 klacz srokata/pony:130 F: WACAT
M: FIFI
O071575 616013580384109
39.

123

FOXTROT DES ISLES F:
M:
40.

30

FURTIVA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/163 F: Ekoton
M: Florencja
K028113 POL 616006550058015
41.

100

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz gniada/170 F: AREZZO VDL
M: BACARLA VDL
K030245 528003201110593
42.

119

GENETYKA - POL - klacz /- F: -
M: -
43.

45

GERONIMO KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno
M: Contica
K020233 528003201110280
44.

11

GIGASZ Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach siwa/165 F: The Bogberry
M: Gina Maxi
Brak HUNMAT140101202
45.

118

GRECJA TYP PRYMITYWNY POL 2009 klacz kara/pony:kuc:k F: Nn
M: Nn
K030724 616999630074209
46.

63

GRENADA SP POL 2008 klacz kasztanowata/160 F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL009590009208
47.

116

HIGH TOWER AS HOLSZTYŃSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/185 F: Cascadello II
M: Whist
K035168 DE421000154715
48.

8

HOUBLON EFGE SELL FRANCE PYF 2017 wałach kasztanowata/170 F: Nn
M: Nn
Brak 616999661188611
49.

57

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/pony:148 F: Nando Super /
M: Imka /
K026535 POL013520034909
50.

86

INSIDER HANOVERSKA GER 2015 wałach ciemnogniada/166 F: INLINER
M: Lady Dream of Dance
00000 DE431316200115
51.

18

INVINCIBLE GUNNER Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/164 F: Frozen Power
M: Sisceal
Brak 372IRE45229635T
52.

46

IRENEUSZ PKSP POL 2016 Wałach siwa/160 F: Tjungske
M: Ira-j
K029284 6160095900087
53.

87

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
54.

75

JUDSON M. POL 2005 wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
K010745 POL006590181905 103PF73
55.

42

JULIETTE NN GER 2014 klacz gniada/149 F: Nn
M: Nn
Brak 528008140091514
56.

103

KALIFORNIA SP POL 2004 klacz gniada/163 F: Hindostan
M: Kolizja
brak 009580120504
57.

108

KALIFORNIA HIPPICA OS POL 2016 klacz gniada/168 F: Kannan
M: California Hippica
K033662 DE418180318116
58.

109

KANTATA HIPPICA OS POL 2015 klacz gniada/169 F: Kannan
M: Casablanca Hippica
K033663 DE418182524915
59.

71

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/165 F: Rodrigo VDL / Indoctro
M: Ines / Arizona
K028414 528003201509939
60.

41

KENZO BOY NN POL 2014 wałach ciemnogniada/141 F: Nn
M: Nn
Brak 616999592031514
61.

56

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/pony:141 F: Killaspic Braveheart /
M: Shanacnucc Lady / nn
K032857 372414005423067
62.

59

KILTORMER SOCKS KUC POL 2017 wałach gniada/pony:147 F: //
M: //
K033806 Xxx
63.

68

KOKAINA NN POL 2013 klacz gniada/156 F: nn
M: nn
brak ...
64.

114

LADY SNOW SP POL 2018 klacz ciemnogniada/167 F: Tjungske
M: Lila
brak 616009592001818
65.

64

LASCAR MAŁOPOLSKA POL 2014 ogier siwa/170 F: Huzar
M: Lotta / Top Gun
K025996 616006660096114
66.

115

LEANDER DREAM OF HEAVEN HOL POL 2013 wałach kara/172 F: Levistano
M: Aramie Dream
--- DE431316201413
67.

121

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady / Cannavaro
K028687 DE418181087113
68.

85

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 wałach gniada F: For Passion D'ive Z / For Pleasure
M: Quandretta Pangaardenhof / Andretti
K024603 056002W00298853
69.

31

LONGLIFE Holenderski Kuc Walijski NED 2011 wałach gniada/pony:147 F: Leandros Sirik
M: Blakt’s Ashly
K028152 528017201101099m
70.

48

LORELI TK SP POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Clear to Jump St Gyvan Z / Carnute
M: R.S. Lorelei (ex La Bomba) / Lord Pezi
K027457 616009540047013
71.

80

LORISA PKS POL 2006 klacz siwa/163 F: Contender son
M: La cora
K021593 616009600288606
72.

32

LUBA TYP SZLACHETNY POL brak klacz ciemnogniada/152 F: NN
M: NN
brak 616999590296410
73.

51

LUPIDELIA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/pony:132 F: Turnina's Gismore /
M: Firwood's Ella /
K027160 616013590109311
74.

89

MAKTULIN Czysta Krew Arabska POL 2017 wałach gniada/pony:147 F: Mohikan
M: Messina
K034693 616POL17011924A
75.

38

MAXIMUS SP POL 2007 wałach gniada/175 F: Palegro
M: Miranda
Brak POL 009590008507
76.

16

MAYLY MAŁY KOŃ POL 2013 klacz ciemnogniada/140 F: Waldi
M: Mila
Brak 616013592000913
77.

27

MERLIN WLKP POL 2016 wałach gniada/165 F: Santos / Guidam
M: Malta / Cajero
K029359 616007610056216
78.

97

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
79.

22

MIMOZA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz srokata/155 F: Mariensztat
M: Karina
brak 616009680076611
80.

79

NAGANO KWPN POL 2018 ogier kasztanowata/167 F: Inaico VDL
M: Fargane / Chin Chin
K034730 528003201804360
81.

69

NESME OLD POL 2016 klacz gniada/178 F: Numero Uno /
M: Esme / Lake Bid
K034039 DE418180221016
82.

15

OLIVER KUC POL 2013 wałach srokata/pony:140 F: Nn
M: Nn
Xxx 826004500355500
83.

74

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 klacz gniada/170 F: Jenson van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen van D'Abdijhoeve / Diabeau
K027435 056002W00308022
84.

120

ORTEGA 10 HOLSTEINER POL 2018 ogier gniada/169 F: Ogano Sitte
M: S-Valona/Casco
brak DE421000515518
85.

61

PARADISE SP POL 2017 wałach siwa/165 F: Candor /
M: Palomina / Gaspar
K033383 616009660546217
86.

33

PASJONATA POGROMS KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/pony:130 F: Pl Nitro
M: Pasjonata Pollyanna
Brak 616013610201115
87.

82

PEETRI MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/166cm F: Euroboss
M: Petunia
brak 616 006 59 20127 13
88.

94

PEREŁKA KUC POL 2015 klacz siwa/pony:120 F: NN
M: NN
brak 616999661350415
89.

28

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/pony:149 F: Rolex / Martell
M: Pola / nn
K027493 616013540074515
90.

107

RANDEVU ŁOTEWSKA LAT 2006 klacz kasztanowata/170 F: Salana-Radians
M: Vegeta
K020553 0000016133
91.

105

RAPHAELLA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz siwa/164 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
92.

96

RON RED ROAN TYP SZLACHETNY POL 2018 wałach siwa/149 F: Nn
M: Nn
Brak 616999690087218
93.

54

ROSENBACHS TAJO WELSH PONY POL 2015 wałach izabelowata/pony:130 F: Moorkieker Tacitius
M: Kinsachtal's Sahara
K029554 Brak
94.

72

SATISFACTION SP POL 2014 ogier gniada/168 F: Cacao Courcelle
M: Serbina / Lando
K026361 616009592005714
95.

19

SEA OF SILENCE Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach gniada/162 F: With approval
M: Electra Deelites
Brak 17750959D
96.

78

STORMER VAN HET BEURIJDTHOF BWP POL 2018 ogier gniada/167 F: Inaico VDL
M: Puaedra Van Het Beurijdthof / Cardento
K034729 056002W00319976
97.

60

SUBLIEM'S MILANO KUC NEW FOREST POL 2014 wałach gniada/pony:148 F: Reekamp's Slogan /
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
K030398 528018020141035
98.

117

TALIZMAN KUC POL 2012 wałach gniada/pony:153 F: Meteor
M: Tara
Brak 616013610186012
99.

101

TAMIR TYP POGRUBIONY POL 2016 wałach kara/165 F: Tabasco
M: Lalka
Brak 61699959005216
100.

62

TIKAL XX POL 2018 wałach kasztanowata/-- F: Star Poker /Footstepsinthesand
M: Tinca / Saphir
K033329 616POL18010252T
101.

20

TISSOT SP POL 2004 wałach siwa/nn F: nn
M: nn
K010646 POL999611517904
102.

92

WENUS KUC POL 2005 klacz kasztanowata/pony:134 F: Elliot
M: Warmia
brak POL013660655205
103.

98

WESSUS Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach kasztanowata/156 F: Sus
M: Westalka
brak 616POL12009324A
104.

93

WHAT`S UP TEDDY Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 wałach kasztanowata/pony:126 F: TJID VLIJT`S CYBER
M: WATKA
brak 616013590034914
105.

65

WIMBLEDON SP POL 2003 wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
- -
106.

66

ZEFIR NN POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak ...
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny
200
SUM:
200.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
150
100
SUM:
250.00
Kapszewicz Katarzyna ŁKJ Łódź
300
SUM:
300.00
Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
150
SUM:
150.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
JKS Salio Besiekierz Rudny
ARON (83)
2022-12-03
5
2022-12-03
11
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
2
200
2022-12-03
14
2022-12-04
2022-12-04
Bartczak Liwia
KJ Fun Farma
CEZAR (90)
2022-12-04
Biskupska Julia
Bez Przynależności Klubowej K P O
ALIA (39)
2022-12-03
9
2022-12-04
9
Biskupska Maria
Stadnina koni Ślądkowice
CYRANO (102)
2022-12-03
2022-12-03
Borkowska Oliwia
BRAK
DOMINO (6)
2022-12-04
2022-12-04
Cichuta Martyna
Klub Sportowy Happy Horse
ZEFIR (66)
2022-12-04
Cichuta Nikola
bk
2022-12-03
6
2022-12-03
2022-12-04
Ciepłucha Hanna
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2022-12-03
2
2022-12-03
8
2022-12-04
2022-12-04
Cosgrave Elżbieta
KJ Fun Farma
WENUS (92)
2022-12-04
2022-12-04
Cosgrave Joanna
KJ Fun Farma
CYRKA (91)
2022-12-04
2022-12-04
Dziedzińska Konstancja
Kj Infernal Team
2022-12-03
2022-12-03
11
2022-12-04
2022-12-04
Eljasz Dawid
Stajnia pasat
TAMIR (101)
2022-12-04
2022-12-04
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
BATOR (50)
2022-12-03
1
2022-12-03
1
2022-12-04
1
Gabrysiak Alicja
ŁKJ Łódź
MERLIN (27)
2022-12-03
1
2022-12-04
1
Gala Jm'07 Blanka
SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
A-CWAŁ (36)
2022-12-03
5
2022-12-04
5
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
1
2022-12-04
1
Głoskowski Franciszek
KJ Infernal Team Golesze
2022-12-03
1
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-04
Górska Sandra
TKJ Garbówek
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-03
1
2022-12-04
1
Górski Szymon
TKJ Garbówek
2022-12-04
2022-12-03
1
2022-12-04
1
Grzyb Nikola
BPK
GIGASZ (11)
2022-12-03
12
2022-12-03
11
2022-12-04
2022-12-04
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
NESME (69)
2022-12-03
3
150
2022-12-04
2022-12-03
9
2022-12-04
2022-12-03
7
2022-12-04
2022-12-03
3
100
2022-12-04
Janczak Julia
Łódzki Klub Jeździecki
GRENADA (63)
2022-12-03
8
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Jankowska Helena
BPK
WESSUS (98)
2022-12-03
6
2022-12-03
Jóźwiak Maja
SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
DOSIA (37)
2022-12-03
1
2022-12-04
1
Jóźwik Apolonia
Stajnia Bogusławice
GENETYKA (119)
2022-12-03
1
2022-12-03
4
2022-12-04
2022-12-04
Kagankiewicz Natalia
Stajnia Jasień
2022-12-03
1
2022-12-03
Kapala Julia
KJ Fun Farma
2022-12-04
2022-12-04
Kapszewicz Katarzyna
ŁKJ Łódź
2022-12-03
1
300
2022-12-04
DIDI (49)
2022-12-03
6
2022-12-03
10
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
Kazimierczak Gaja
KJ Janowice
2022-12-03
1
2022-12-04
1
Kędziak Judyta
Brak
2022-12-04
2022-12-03
10
2022-12-04
10
Kempska Julia
Tuszyński KJ Garbówek
2022-12-04
2022-12-04
Kołodziejczyk Milena
St. Interhorse Dobra Nadzieja
TISSOT (20)
2022-12-04
2022-12-03
10
2022-12-03
12
2022-12-04
KEES (71)
2022-12-03
13
2022-12-03
6
2022-12-04
2022-12-04
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
Krawczyk Emilia
So Boguslawice
MIMOZA (22)
2022-12-03
3
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
ORTEGA 10 (120)
2022-12-04
2022-12-03
5
2022-12-03
4
2022-12-04
LINKWOOD (121)
2022-12-03
9
2022-12-04
2022-12-03
2
150
2022-12-04
Kutyło Ida
Bogusławicki Klub Jeździecki
TALIZMAN (117)
2022-12-03
7
2022-12-04
2022-12-04
Lorek Joanna
TKJ Garbówek
2022-12-04
2022-12-03
2
2022-12-03
8
2022-12-04
Lota Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
2022-12-03
5
2022-12-04
4
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2022-12-04
2022-12-04
INSIDER (86)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
Marciniak Wiktoria
BPK
PEETRI (82)
2022-12-03
10
2022-12-03
Michalska Zuzanna
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
DIAMENT (26)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
1
2022-12-03
13
2022-12-04
LADY SNOW (114)
2022-12-03
12
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Milczarek Nina
KJ Infernal Team Golesze
2022-12-03
5
2022-12-04
2022-12-03
4
2022-12-04
Mirek Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-12-03
5
2022-12-04
5
Nawrocka Roksana
BPK (LOD)
CHENOA (99)
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-03
1
2022-12-04
1
Nogal Zuzanna
Stajnia Pasat
2022-12-04
2022-12-04
Nowak Zuzanna
SKJ HORSEPROFI
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
Olaszek Alicja
KJ Janowice
2022-12-03
1
2022-12-04
1
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
FERRY (77)
2022-12-03
8
2022-12-04
2022-12-03
1
200
NAGANO (79)
2022-12-03
2022-12-03
9
2022-12-03
7
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Panasiuk Nina
KS Happy Horse
ZEFIR (66)
2022-12-04
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2022-12-04
2022-12-04
Piejek Aleksandra
SK Happy Horse
2022-12-04
2022-12-04
Piejek Zuzanna
SK Happy Horse
2022-12-04
2022-12-04
Pluta Aleksander
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
DAISY (113)
2022-12-03
10
2022-12-04
7
Polaczek Weronika
KJ Zbrosławice
FURTIVA (30)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
11
2022-12-03
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2022-12-03
14
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Sakrajda Hanna
Sk Happy Horse
2022-12-03
2022-12-03
2
Sakrajda Maria
Sk happy horse
DECOLA (35)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
10
2022-12-03
3
Siarkiewicz Nina
BPK
OLIVER (15)
2022-12-04
2022-12-04
Siarkiewicz Nina
bpk
ENZO (110)
2022-12-03
9
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Siucińska Klaudia
ŁKJ Łódź
TIKAL (62)
2022-12-03
12
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Słodkiewicz Antonina
KJ Infernal Team Golesze
2022-12-03
4
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Smolarek Martyna
Nie przynależy
LUBA (32)
2022-12-03
5
2022-12-03
3
2022-12-04
2022-12-04
Stanisławczyk Oliwia
Tuszyński KJ Garbówek
2022-12-03
8
2022-12-04
8
Stanisławczyk Wiktoria
Tuszyński KJ Garbówek
2022-12-03
1
2022-12-04
1
Stevens Nel
KJ Fun Farma
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Suflida Małgorzata
brak
2022-12-03
Suflida Zuzanna
brak
2022-12-03
Sujewicz Emilia
KS Happy Horse
MAYLY (16)
2022-12-04
2022-12-04
Świetlik Weronika
SKJ HORSEPROFI
RANDEVU (107)
2022-12-03
7
2022-12-03
Szczepaniak Amelia
SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
MAXIMUS (38)
2022-12-03
14
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI Łódź
ACON (47)
2022-12-04
2022-12-04
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team Golesze
2022-12-03
1
2022-12-04
1
Terkiewicz Nina
Klub Sportowy Happy Horse
KOKAINA (68)
2022-12-04
2022-12-04
Tracz Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
GRECJA (118)
2022-12-03
1
2022-12-04
1
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2022-12-03
6
2022-12-03
7
2022-12-04
Tybulczuk Julia
BPK (LOD)
LORISA (80)
2022-12-03
5
2022-12-04
5
Urbańska Natalia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
JUDSON (75)
2022-12-03
1
2022-12-04
1
CALISIA (76)
2022-12-03
4
2022-12-04
2022-12-03
5
2022-12-04
Waloch Natasza
BPK
DA LUNA (52)
2022-12-03
8
2022-12-03
9
2022-12-04
2022-12-04
Ways Nicola
Bez Przynależności Klubowej
2022-12-03
13
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Wieczorek Lilia
KJ Fun Farma
CEZAR (90)
2022-12-04
Wierzbicka Joanna
KJ Fun Farma
2022-12-03
1
2022-12-03
5
2022-12-04
2022-12-04
Woźniak Amelia
Bez Przynależności Klubowej
2022-12-04
Woźniak Nela
Brak
2022-12-04
Wyrzutowicz Hanna
KJ Fun Farma
2022-12-04
2022-12-04
Zabrzycka Małgorzata
BPK (MAZ)
LASCAR (64)
2022-12-04
2022-12-04
Zawalski Jeremi
KJ Janowice
2022-12-04
2022-12-04
Ziętal Emilia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2022-12-03
1
2022-12-03

Number of Riders: 90

Number of Horses: 106

The sum of prizes: 1 100.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-112022-1, Piotr Skoneczny)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl