Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

VI Święto Konia ZT i ZP
Rychlik/Trzcianka, 02.09.2018 rok

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 22:56:14
2018-09-01 15:59:06
Maja Rutecka SOSENKA
  • 1x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 14:59:16
2018-09-01 12:28:29
Agnieszka Kiedrowska TIM
  • 2x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 14:59:43
2018-09-01 12:27:43
Agnieszka Kiedrowska SAWANNA-K
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 14:59:56
2018-09-01 12:27:00
Paula Wiśniewska MAJK
  • 2x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 15:00:02
2018-09-01 12:26:11
Jarosław Pojasek BRUNO
  • 1x 6/6/Zręczność powożenia - II nawroty próba zręczności zgodnie z regulaminem powożenia Art.4.4
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 23:38:49
2018-08-31 22:36:18
Maciej Drygas NERON
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:10:41
2018-08-31 20:58:51
Alina Celmerowska FIONA
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:10:43
2018-08-31 20:58:21
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:10:38
2018-08-31 13:10:52
Agnieszka Urbanowicz VISCONTI
  • 2x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:10:45
2018-08-31 12:28:43
Joanna Żak CUPIDO
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:10:36
2018-08-31 12:28:13
Joanna Żak BANICJA
  • 2x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:10:31
2018-08-30 23:00:10
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:10:27
2018-08-30 21:50:53
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 1x 1/1/Mini LL (60 cm) - ,,Debiuty w normę czasu (art. 238.1.1.)
  • 2x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:10:24
2018-08-30 21:40:33
Zuzanna Wiśniewska EGON
  • 2x 1/1/Mini LL (60 cm) - ,,Debiuty w normę czasu (art. 238.1.1.)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:10:22
2018-08-30 21:39:54
Hanna Wikieł CASINO
  • 1x 1/1/Mini LL (60 cm) - ,,Debiuty w normę czasu (art. 238.1.1.)
  • 1x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:09:53
2018-08-30 21:39:04
Nicole Sochacka AMEBA
  • 2x 1/1/Mini LL (60 cm) - ,,Debiuty w normę czasu (art. 238.1.1.)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:09:47
2018-08-30 21:21:26
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
NEFRYT
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:09:32
2018-08-30 21:20:38
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
MAGNEZJA
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:09:29
2018-08-30 21:05:10
Julia Kulawińska CASCH
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:09:26
2018-08-30 20:31:05
Marcin Miazek I.DŻIGIT
  • 1x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:09:23
2018-08-30 20:30:32
Jowita Wawrzeńczyk I.DŻIGIT
  • 1x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
  • 1x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:09:20
2018-08-30 20:29:59
Jowita Wawrzeńczyk GRACJA
  • 1x 1/1/Mini LL (60 cm) - ,,Debiuty w normę czasu (art. 238.1.1.)
  • 1x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:09:19
2018-08-30 17:21:44
Katarzyna Jarzyńska MAJA
  • 2x 1/1/Mini LL (60 cm) - ,,Debiuty w normę czasu (art. 238.1.1.)
  • 1x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:09:17
2018-08-30 17:19:20
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 2x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:09:10
2018-08-30 16:10:46
Piotr Bąk LARINERO
  • 2x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:09:15
2018-08-30 07:03:09
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 1x 1/1/Mini LL (60 cm) - ,,Debiuty w normę czasu (art. 238.1.1.)
  • 2x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:09:11
2018-08-28 21:18:15
Piotr Bąk FOR CANTO
  • 1x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:08:53
2018-08-28 21:17:33
Piotr Bąk ERYK
  • 1x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:08:56
2018-08-28 20:56:20
Maja Przybył RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:08:51
2018-08-28 10:42:02
Samanta Kawalec ABBAS
  • 2x 1/1/Mini LL (60 cm) - ,,Debiuty w normę czasu (art. 238.1.1.)
  • 1x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:08:48
2018-08-28 10:41:21
Aleksandra Dobak KORDIAN
  • 2x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
  • 1x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:07:27
2018-08-27 19:31:21
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:07:25
2018-08-27 19:30:49
Maciej Ceglarski CHARYZMA
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:07:23
2018-08-27 17:04:47
Klaudia Kwiecień CONTENDRO SON
  • 2x 1/1/Mini LL (60 cm) - ,,Debiuty w normę czasu (art. 238.1.1.)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:07:19
2018-08-27 09:05:58
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:07:17
2018-08-27 09:05:12
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:07:13
2018-08-27 00:12:45
Weronika Morawska BLUE CHACCO
EXTAZA
  • 1x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:07:11
2018-08-26 19:46:11
Martyna Michalska GLOSA
  • 1x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:07:08
2018-08-26 19:39:57
Emilia Skrzeczkowska LUKSJA
  • 1x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:06:59
2018-08-26 19:38:30
Emilia Skrzeczkowska DESPERADO
  • 1x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:06:57
2018-08-26 19:38:07
Maja Przybył LUKSJA
  • 1x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:06:53
2018-08-26 19:37:42
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:06:50
2018-08-26 19:37:17
Aleksandra Piotrowska LUKSJA
  • 1x 1/1/Mini LL (60 cm) - ,,Debiuty w normę czasu (art. 238.1.1.)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:06:47
2018-08-26 19:36:57
Aleksandra Piotrowska RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 1/1/Mini LL (60 cm) - ,,Debiuty w normę czasu (art. 238.1.1.)
  • 1x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:06:43
2018-08-26 19:36:17
Agata Piątek DESPERADO
  • 1x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:06:24
2018-08-26 19:35:48
Natalia Derezińska GLOSA
  • 1x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:06:01
2018-08-26 19:35:02
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 2/2/LL przebierany koń i jeździec (70 cm) w normę czasu (art. 238.1.1.)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 22:17:42
2018-08-23 21:53:53
Małgorzata Kowal CAYENNE
  • 1x 3/3/LL (90 cm)- ,, Super Amator zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 22:17:50
2018-08-23 15:45:14
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 22:17:45
2018-08-23 15:44:49
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 22:17:48
2018-08-23 15:32:32
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 4/4/L (100 cm)- zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 5/5/L1-(105 cm)- wzrastających trudności z Jokerem (art.269.5)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
brak
4. Bramowicz Sławomir brak
S
brak
5. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
6. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
7. Chojnacka Maja Klub Jeździecki Leśna Podkowa
8. Czeszewska Eliza Klub Jeździecki Leśna Podkowa
9. Derezińska Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
brak
10. Dobak Aleksandra OJ Lipowy Dwór
2001 (J.)
brak
11. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
12. Hoppe Aleksandra brak
2002 (J.)
brak
13. Jarzyńska Katarzyna Stajnia Kosno Piła
2004 (JM.)
Brak
14. Jurkiewicz Zdzisław Klub Jeździecki Leśna Podkowa
15. Kawalec Samanta Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
2003 (JM.)
brak
16. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (JM.)
O041402
17. Kiernikowska Dominika
18. Kowal Małgorzata KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
Brak
19. Kowalczyk Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo
S
O036424
20. Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
S
O000334
21. Kucharska Katarzyna
22. Kulawińska Julia BPK
2003 (JM.)
O039339
23. Kwiecień Klaudia BZ
2002 (J.)
Brak
24. Lidka Wojciechowska KJ Leśna Podkowa
25. Machowska Ania Klub Jeździecki Leśna Podkowa
26. Magdziarz Zuzanna
27. Miazek Marcin KJ Jeziorki - Osieczna
S
O026449
28. Michalska Martyna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2003 (JM.)
Brak
29. Mielcarek Zuzanna
30. Piątek Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
31. Pietruszka Magdalena
32. Piotrowska Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
brak
33. Podskarbi Piotr Klub Jeździecki Leśna Podkowa
34. Pojasek Jarosław JKS Karolewko
S
brak
35. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
36. Przybył Maja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2000 (J.)
brak
37. Rimke Dominika
38. Rimke Karolina
39. Skrzeczkowska Emilia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
brak
40. Sochacka Nicole K.J. RUNOWO
2006 (JM.)
brak
41. Spychała Klaudia Klub Jeździecki Leśna Podkowa
42. Stochaj Julia Leśna Podkowa Rychlik
2002 (J.)
O049229
43. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
44. Szypryt Aleksandra KJ Leśna Podkowa Rychlik
1999 (MJ.)
O051362
45. Urbanowicz Agnieszka Brak przynależności
S
O011406
46. Wawrzeńczyk Jowita brak
2004 (JM.)
O036991
47. Wikieł Hanna K.J. RUNOWO
2005 (JM.)
brak
48. Wiśniewska Paula Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2006 (JM.)
brak
49. Wiśniewska Zuzanna K.J. RUNOWO
2002 (J.)
brak
50. Wojciechowska Lidka Klub Jeździecki Leśna Podkowa
51. Żak Joanna KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
S
O022930
52. Złocińska Monika Klub Jeździecki Leśna Podkowa
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

24

ABBAS Duży Koń Bez Przynależności Ra POL 2011 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
2.

36

AMEBA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:135 F: Ami
M: Burza
O: Magdalena Wroczyńska
B: Marczak Jan
brak 616013680046313
3.

12

Baccara F:
M:
O:
B:
4.

42

BANICJA SP POL 2007 Klacz siwa F: Czumak
M: Brawura
O: Andrzej Kosakowski
B: brak
brak
5.

53

BRUNO SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: CZAO
M: BALERINA
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Remigiusz Rozentryd
009530164805 POL009 53 01648 05
6.

33

CASCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev
M: Casablanka
O: Ewa Kulawińska
B: Jerzy Cerba
K007762 09474
7.

37

CASINO KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Wroczyńska
B: Magdalena Wroczyńska
brak
8.

3

CAYENNE WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Cytolog /
M: Basia /
O: Małgorzata Kowal
B:
brak
9.

4

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
10.

21

CHARYZMA SP. POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik xx/Freedom's Choice
M: Chloe/Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: Stadnina Koni Racot
Brak
11.

20

CONTENDRO SON Hanowerska POL 2002 Wałach gniada F: Contendro l
M: Laurentia
O: Klaudia Kwiecień
B: -
Brak
12.

46

CUPIDO Węg. Półkrew HUN 2012 Wałach gniada F: Agropoin Chupalido / Calido I
M: Cleris / Castor
O:
B:
K025277 HUNMMF122290310
13.

28

DEJLI KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Hoppe Andrzej
B: Hoppe Andrzej
brak 616999640074612 616999640074612
14.

13

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
15.

9

Dragon-B F:
M:
O:
B:
16.

39

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
17.

38

EGON SP POL 2002 Wałach gniada F: ILION
M: EUFORIA
O: Magdalena Wroczyńska
B: Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie
brak
18.

18

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
19.

25

ERYK BRAK POL 2014 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
20.

6

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
21.

5

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
22.

27

FOR CANTO BRAK POL 2013 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
23.

14

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
O: Przemysław Dereziński
B: Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o.
brak
24.

31

GRACJA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:125 cm F: NN
M: NN
O: Cegiełka Natalia
B: Cegiełka Natalia
Brak 616999610187213
25.

22

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata/172 F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: Stadnina Koni Nowielice
brak
26.

32

I.DŻIGIT TS POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
O: Natalia Cegiełka
B: Roman Kaczmarek
K023279 616999530228609
27.

19

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
28.

60

K 2 F:
M:
O:
B:
29.

59

K2 F:
M:
O:
B:
30.

58

K4 F:
M:
O:
B:
31.

23

KORDIAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach kasztanowata F: Kober
M: NN
O: Marzena Deneszewska
B: Marzena Deneszewska
brak
32.

11

Libon/Tara/?/? F:
M:
O:
B:
33.

16

LUKSJA Wielkopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Azer
M: Laguna
O: Natalia Przybył
B: Jan Jeziorny
brak
34.

34

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
35.

30

MAJA Typ Szlachetny POL 2005 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Krzysztof Jarzyński
B: -
Brak
36.

52

MAJK KUC POL 1997 Ogier siwa/kuc:134 F: Angelo
M: NN
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Wojciech Fragstein-Niemsdorff
11693
37.

2

Mitzi F:
M:
O:
B:
38.

55

Myszka/Misia F:
M:
O:
B:
39.

35

NEFRYT Wielkopolska POL 2003 Wałach kara F: Corofini
M: Nostalgia
O: Marcin Turtoń
B: Marcin Turtoń
007 64 00263 03
40.

47

NERON SP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Czad
M: Newada
O: Lucjan Barczyński
B: Lucjan Barczyński
brak
41.

29

OMAR Małopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Figlarz
M: Orda Dahomanka
O: Aleksandra Szypryt
B: Nowak Ireneusz
brak
42.

40

ORBITA WLKP POL 2007 Klacz kara/168 F: Mariot /
M: Orenda /
O: Dariusz Stochaj
B: Marian Gilas
brak 007520068307
43.

56

Pyrka F:
M:
O:
B:
44.

15

RAGGIO DI SPERANZA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cytolog
M: Reakcja
O: Marek Przywara
B: Magdalena Jeżewska
brak
45.

57

Ramonie F:
M:
O:
B:
46.

1

Renoma F:
M:
O:
B:
47.

7

Rezydent F:
M:
O:
B:
48.

51

SAWANNA-K SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Windsor
M: Salamanka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024316
49.

8

Surma F:
M:
O:
B:
50.

50

TIM KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:144cm F: Durello Top
M: Tina
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Dominik Gronet
12027 013640015905
51.

43

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
O: Agnieszka Urbanowicz
B: SK Moszna
K005969 POL009690008200
52.

10

Wenig F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (18)
2018-09-02
7
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2018-09-02
4
EMPATIA (18)
2018-09-02
9
ERYK (25)
2018-09-02
3
2018-09-02
15
2018-09-02
6
2018-09-02
10
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-09-02
2
Bramowicz Sławomir
brak
DROPS (39)
2018-09-02
2
2018-09-02
13
2018-09-02
4
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-09-02
1
2018-09-02
1
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
2018-09-02
6
2018-09-02
10
HONDA (22)
2018-09-02
2
2018-09-02
7
Chojnacka Maja
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
Mitzi (2)
2018-09-02
2018-09-02
8
Czeszewska Eliza
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
Renoma (1)
2018-09-02
16
Derezińska Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (14)
2018-09-02
11
Dobak Aleksandra
OJ Lipowy Dwór
KORDIAN (23)
2018-09-02
2018-09-02
9
2018-09-02
10
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
NERON (47)
2018-09-02
12
2018-09-02
15
Hoppe Aleksandra
brak
DEJLI (28)
2018-09-02
6
2018-09-02
6
2018-09-02
Jarzyńska Katarzyna
Stajnia Kosno Piła
MAJA (30)
2018-09-02
1
2018-09-02
21
2018-09-02
9
Jurkiewicz Zdzisław
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2018-09-02
8
Kawalec Samanta
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
ABBAS (24)
2018-09-02
19
2018-09-02
2018-09-02
14
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
TIM (50)
2018-09-02
19
2018-09-02
17
2018-09-02
2018-09-02
8
Kiernikowska Dominika
Pyrka (56)
2018-09-02
9
Kowal Małgorzata
KJ Leśna Podkowa Rychlik
2018-09-02
1
2018-09-02
3
2018-09-02
2
Kowalczyk Ewelina
Stajnia Zagroda Janczewo
2018-09-02
5
2018-09-02
2018-09-02
11
NEFRYT (35)
2018-09-02
13
2018-09-02
6
2018-09-02
Krzyżostaniak Joanna
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2018-09-02
12
2018-09-02
4
Kucharska Katarzyna
Ramonie (57)
2018-09-02
17
Kulawińska Julia
BPK
CASCH (33)
2018-09-02
4
2018-09-02
2018-09-02
3
Kwiecień Klaudia
BZ
2018-09-02
20
2018-09-02
17
Lidka Wojciechowska
KJ Leśna Podkowa
Mitzi (2)
2018-09-02
Machowska Ania
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2018-09-02
15
Surma (8)
2018-09-02
14
Magdziarz Zuzanna
Ramonie (57)
2018-09-02
7
Miazek Marcin
KJ Jeziorki - Osieczna
2018-09-02
7
Michalska Martyna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (14)
2018-09-02
13
Mielcarek Zuzanna
Pyrka (56)
2018-09-02
12
Piątek Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-09-02
8
Pietruszka Magdalena
2018-09-02
5
Piotrowska Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-09-02
10
2018-09-02
11
LUKSJA (16)
2018-09-02
Podskarbi Piotr
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2018-09-02
7
Wenig (10)
2018-09-02
1
Pojasek Jarosław
JKS Karolewko
BRUNO (53)
2018-09-02
6
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (14)
2018-09-02
2
Przybył Maja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-09-02
12
LUKSJA (16)
2018-09-02
Rimke Dominika
K4 (58)
2018-09-02
4
K 2 (60)
2018-09-02
2
Rimke Karolina
K2 (59)
2018-09-02
3
Skrzeczkowska Emilia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-09-02
16
LUKSJA (16)
2018-09-02
Sochacka Nicole
K.J. RUNOWO
AMEBA (36)
2018-09-02
13
2018-09-02
7
Spychała Klaudia
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
Surma (8)
2018-09-02
10
2018-09-02
11
Stochaj Julia
Leśna Podkowa Rychlik
ORBITA (40)
2018-09-02
5
2018-09-02
9
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (19)
2018-09-02
8
2018-09-02
5
Szypryt Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Rychlik
OMAR (29)
2018-09-02
4
2018-09-02
2018-09-02
Urbanowicz Agnieszka
Brak przynależności
2018-09-02
14
2018-09-02
16
2018-09-02
13
Wawrzeńczyk Jowita
brak
GRACJA (31)
2018-09-02
3
2018-09-02
8
2018-09-02
3
2018-09-02
14
Wikieł Hanna
K.J. RUNOWO
CASINO (37)
2018-09-02
18
2018-09-02
5
Wiśniewska Paula
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
MAJK (52)
2018-09-02
2018-09-02
1
Wiśniewska Zuzanna
K.J. RUNOWO
EGON (38)
2018-09-02
11
2018-09-02
4
Wojciechowska Lidka
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
Baccara (12)
2018-09-02
2018-09-02
15
Żak Joanna
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
BANICJA (42)
2018-09-02
12
2018-09-02
CUPIDO (46)
2018-09-02
18
2018-09-02
16
Złocińska Monika
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
Renoma (1)
2018-09-02
14

Number of Riders: 52

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052014-2, P.H.U. Baccara Monika Kochanowska)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl