BALTICA Halowe Zawody Ogólnopolskie w Skokach I kwalifikacja do HPP

od 2018-10-05 do 2018-10-07
Ciekocinko

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:38:29
2018-10-03 20:34:39
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:38:38
2018-10-03 20:33:22
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 22:08:12
2018-10-02 21:25:37
Adam Nicpoń RAPSODIA
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 19:26:36
2018-10-02 19:16:15
Tomasz Miśkiewicz CARTOCLINTON
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 17:15:23
2018-10-02 16:43:36
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 4/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 17:15:25
2018-10-02 16:42:27
Krzysztof Retka ETO'O
  • 1x 4/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:38:44
2018-10-02 16:40:08
Krzysztof Retka DURANO G
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 14:44:00
2018-10-01 13:02:13
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:45:02
2018-09-30 19:40:42
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:45:27
2018-09-30 19:25:56
Tomasz Miśkiewicz WESTA
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:45:30
2018-09-30 19:25:11
Tomasz Miśkiewicz VERSAILLES DU BUST
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:45:32
2018-09-30 19:24:34
Tomasz Miśkiewicz BELLA DONNA 106
  • 1x 4/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:45:36
2018-09-30 19:24:05
Tomasz Miśkiewicz BELLA BELLISIMA
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 23:45:39
2018-09-30 18:35:49
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 15:34:37
2018-09-30 15:23:38
Marek Lewicki CHINA
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 15:34:40
2018-09-30 15:22:56
Marek Lewicki CORNET`S SUNSHINE
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 15:34:42
2018-09-30 15:22:17
Marek Lewicki CADILLAC JACK
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 15:34:44
2018-09-30 15:21:49
Marek Lewicki LA PEZI
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 15:34:47
2018-09-30 15:21:14
Filip Lewicki CORRADO X
  • 1x 4/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 15:34:51
2018-09-30 15:20:53
Filip Lewicki DAREDEVIL JD
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/MAŁA RUNDA 1 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/MAŁA RUNDA 1 110cm/dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 15:34:54
2018-09-30 15:20:21
Małgorzata Ciszek-Lewicka NIKO
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 15:34:58
2018-09-30 12:59:48
Maciej Żołądkiewicz BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/KWALIFIKACJA HPP MJ 140cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 15:35:01
2018-09-29 14:01:16
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 15:35:04
2018-09-28 23:41:36
Adam Nicpoń SHANGRI-LA
  • 1x 4/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 15:35:06
2018-09-28 23:40:29
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/MAŁA RUNDA 2 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 2 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 22:43:00
2018-09-28 20:43:57
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 6/MAŁA RUNDA 2 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/KWALIFIKACJA HPP JUNIORÓW135cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:26:11
2018-09-28 12:16:07
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:13:10
2018-09-28 09:43:25
Violetta Kaczmarek CORLEONE GRANDE
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/MAŁA RUNDA 1 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/MAŁA RUNDA 1 110cm/dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:13:28
2018-09-28 09:41:17
Marcin Burakowski BLUEGREY
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY 135cm/dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:13:45
2018-09-25 22:07:23
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:13:48
2018-09-25 22:03:18
Grzegorz Kubiak ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 23:39:49
2018-09-25 22:02:52
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:13:49
2018-09-25 22:02:20
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 4/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:13:54
2018-09-25 13:05:36
Andrzej Głoskowski FOLLOW ME
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:13:57
2018-09-25 13:03:51
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
43 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-28 12:14:03
2018-09-25 13:03:15
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:14:06
2018-09-25 13:02:35
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
40 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-28 12:14:15
2018-09-25 13:00:58
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-28 12:14:17
2018-09-25 12:59:28
Andrzej Głoskowski CENTROPLAST-DINAR
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:14:20
2018-09-25 12:58:43
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:14:31
2018-09-23 15:52:06
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:14:33
2018-09-23 15:51:40
Katarzyna Frydel CENAR
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:05:31
2018-09-23 15:48:22
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/KWALIFIKACJA HPP MJ 140cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:14:38
2018-09-22 21:28:07
Karolina Godoś DR. JONES
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:14:41
2018-09-22 21:14:32
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/MAŁA RUNDA 2 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/KWALIFIKACJA HPP OPEN 125cm/zwykły z rozgrywką,art. 238.2.2
  • 1x 12/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 2 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:14:43
2018-09-22 21:13:31
Karolina Godoś GRANDIOS
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/KWALIFIKACJA HPP OPEN 125cm/zwykły z rozgrywką,art. 238.2.2
  • 1x 12/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 2 125cm/dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 15:35:09
2018-09-22 11:10:50
Julia Poschauko JEEFREY
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY 135cm/dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-28 12:14:50
2018-09-21 23:35:23
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/KWALIFIKACJA HPP JUNIORÓW135cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:14:54
2018-09-21 22:18:41
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/MAŁA RUNDA 1 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/MAŁA RUNDA 2 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/MAŁA RUNDA 1 110cm/dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-28 12:15:08
2018-09-21 20:03:58
Robert Wilczewski LAVISTO STAR
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:15:11
2018-09-21 20:03:33
Robert Wilczewski KAPITO
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:15:14
2018-09-21 20:03:03
Julia Błaszczak E-ACTION B
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:15:16
2018-09-21 20:02:39
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:15:19
2018-09-21 14:23:52
Magda Kamińska CARMEN-N
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:15:22
2018-09-21 14:17:38
Magda Kamińska LA CRUZA
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:15:25
2018-09-21 14:16:57
Magda Kamińska IZMIR
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:15:27
2018-09-21 14:12:32
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:15:29
2018-09-21 14:11:45
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 4/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:15:33
2018-09-21 14:10:57
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:15:46
2018-09-21 06:28:55
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ŚREDNIA RUNDA 130cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/KWALIFIKACJA HPP JUNIORÓW135cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:15:49
2018-09-21 06:27:52
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/MAŁA RUNDA 1 110cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/MAŁA RUNDA 2 120cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/MAŁA RUNDA 1 110cm/dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:15:53
2018-09-20 21:56:25
Marek Wacławik CABO
  • 1x 4/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/GP KWALIFIKACJA HPP 145cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:16:02
2018-09-20 21:55:49
Marek Wacławik PHENIX
  • 1x 4/DUŻA RUNDA 140cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/DUŻA RUNDA 140cm/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/GP KWALIFIKACJA HPP 145cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:16:04
2018-09-20 21:55:02
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 1/MAŁA RUNDA 1 110cm/ zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:16:09
2018-09-20 17:10:28
Juliana Suska PIEROT
  • 1x 14/KWALIFIKACJA HPP JUNIORÓW135cm/zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:16:46
2018-09-20 17:09:35
Juliana Suska GILEA
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:16:51
2018-09-20 07:34:29
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 2/MAŁA RUNDA 2 120cm/ zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/ŚREDNIA RUNDA 130cm/ zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiak Filip KJ Infernal Team
2001 (J.)
O034130
10153034
2. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
3. Burakowski Marcin Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O007804
4. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
5. Dobkowska Milena Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (JM.)
O040047
6. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
7. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
8. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
9. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
10. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
11. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
12. Kaczmarek Violetta Kaszuskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O045689
13. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
14. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
15. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
16. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
17. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
18. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
19. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
20. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (J.)
O021958
21. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
22. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
23. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
24. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
25. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
26. Ostapczuk Martyna BPK (PDL)
2004 (JM.)
O039176
27. Poschauko Julia St. KJ Legia Kozielska Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
28. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
none
29. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (JM.)
O036369
30. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
31. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
32. Wcisło Magdalena BPK
2004 (JM.)
O032881
33. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
34. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

53

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
2.

28

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
3.

62

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B:
K009763 DE418180010103 103US72
4.

70

BELLA BELLISIMA HOL GER 2009 Klacz kara F: Diarado
M: Regina /Carolus
O: Marcin Burakowski
B: Niemcy
Brak
5.

69

BELLA DONNA 106 HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: Udina /Nekton
O: Marcin Burakowski
B: Niemcy
K015275
6.

72

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
7.

18

BLUEGREY Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Calido I
M: Kyra XXII
O: Marcin Burakowski
B: Rohde Wolfgang
K015272
8.

54

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
9.

47

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
10.

45

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
11.

48

CABO MAKL GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta/ Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: Niemcy
K016006 DE427271663208 104QY29
12.

57

CADILLAC JACK OS GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Granette / Grandeur
O: Marek Lewicki
B: ...
K026077 DE418181086813
13.

19

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382
14.

40

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
O: AllSet Management
B: Polska
K021098
15.

75

CARTOCLINTON OLD GER 2012 Wałach siwa F: Cartoon /
M: Calubet / Clinton II
O:
B: Gestut Lewitz
K021313 DE418185027712
16.

39

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Eurocommerce Berlin
M: Oh Chic/Baloubet Du Rouet
O: Janusz Błaszczak
B: Gesteut Lewitz
K022964
17.

32

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
18.

27

CENTROPLAST-DINAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
O: PPH Centoplast Sp. z o. o.
B: Arkadiusz Hamczyk
K013390 POL009590280708 104LY18
19.

23

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
20.

10

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Izabela Libera
B:
K013340 DE421000403503
21.

17

CORLEONE GRANDE Holsztyńska POL 2010 Ogier gniada F: Carlo Grande
M: Tatanka
O: Marcin Burakowski
B: Mirosław Owczarek
K018576
22.

79

CORNELIA MARIE han. 2011 gn. F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Gute Daisy / Graf Top
O:
B:
K026570 DE431310383111
23.

56

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
O: Monika Chrzanowski
B: Fabian Scholz
K022732 DE441411086513
24.

59

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
O: Marek Lewicki
B:
K015030 DE421000282408
25.

65

DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Catwalk Z / Caretano Z
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022718 056015Z55705513 105XQ15
26.

24

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B:
K014234 528003000806018 104OQ43
27.

60

DAREDEVIL JD SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada F: Sarantos / Emilion
M: Calionid / Calido
O: Sandra J. Zalewski & Spółka
B:
K023913 25000113417984J
28.

31

DR. JONES KWPN NED 2008 Wałach siwa F: Vingino
M: Zolavsca Fortuna/ Casco
O: Marek Stefański
B: P.& A. M. Rinkes-Tjeenk Willink
528003000811231
29.

26

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
30.

15

DURANO G KWPN NED 2008 Wałach biała F: Canturano / Canturo
M: Zienna G / Indorado
O: Buena Piotr Badowski
B: Stoeterij Gaesbeek
K012657 528003000813564 103XW95
31.

38

E-ACTION B KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Action-Breaker
M: Oderna / Animo
O: Joanna Błaszczak
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
K020045
32.

35

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
33.

74

ETO'O KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Tygo / Numero Uno
M: Karla / Graaf Grande
O:
B:
K022703
34.

63

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
35.

22

FOLLOW ME Niem.sport. POL 2007 Klacz gniada F: Fly High
M: Donner-Knispel
O: Marta Von Mauberg
B: Ralf Litz
K015296
36.

71

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
37.

52

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806 105DJ37
38.

33

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
39.

25

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Ludwika Hrabska
B:
K023183 056015Z55803509 104FH61
40.

46

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
41.

42

IZMIR KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Q.Breitling LS / Quintero
M: Kiki / Voltaire
O: Szweda Marek
B:
K024326 528003201307447
42.

1

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Jennifer / Lord Sherry
O: Monika Popławska
B: Renata Marocka
K012535 POL009530260706 104FN35
43.

37

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo
M: Kastylia
O: Janusz Błaszczak
B: Ryszard Mordzelewski
K019995
44.

13

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
K021518 616009600138712
45.

41

LA CRUZA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cruizero L
M: Lizystrata L
O: Szewczyk Monika
B: Polska
K020324 POL009580007208
46.

58

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
O: Józef Walat
B:
K024699 DE418180215613
47.

36

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
48.

16

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
49.

50

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
50.

61

NIKO SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: CHACCO FLY
M: NADIA / ALFARO
O: Małgorzata Ciszek-Lewicka
B: SK Nowielice
K025440
51.

73

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
O:
B:
K013858
52.

49

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
53.

51

PIEROT WESTF GER 2007 Wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
O: Euro Holding Sp. z o. o.
B:
K011983 DE441411573907 104CI80
54.

44

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
55.

76

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
56.

64

SHANGRI-LA OLD GER 2009 Klacz siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Baronara / Balou Gu Rouet
O: SK Ciekocinko
B:
K020308 DE418184082709 104YC70
57.

66

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
58.

78

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
59.

21

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
60.

20

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton de Kreisker / Diamant de Semilly
M: Lunaninme de Grandry / Quidam de Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B: Haras de Granderie
K011640
61.

68

VERSAILLES DU BUST SF FRA 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon
M: Liane de Gouey /Versailles II
O: Marcin Burakowski
B: Francją
Brak
62.

67

WESTA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger, Adrian Burzych
B:
K020686 616009661037610
63.

43

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
64.

77

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
65.

34

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K008472 5280030411274 103CC23
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip KJ Infernal Team
100
300
SUM:
400.00
Błaszczak Julia JKS u Robsonów
100
150
SUM:
250.00
Burakowski Marcin Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
100
850
SUM:
950.00
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
100
50
SUM:
150.00
Dobkowska Milena Stowarzyszenie WKJ Warszawa
125
300
800
SUM:
1225.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
200
SUM:
200.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
500
50
250
1350
1350
4000
SUM:
7500.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
150
250
700
SUM:
1100.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
600
150
150
50
150
400
200
175
100
SUM:
1975.00
Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
50
SUM:
50.00
Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
175
1600
SUM:
1775.00
Kaczmarek Violetta Kaszuskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
125
SUM:
125.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
175
250
50
100
150
175
800
50
200
200
350
350
600
SUM:
3450.00
Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
225
SUM:
225.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
50
100
SUM:
150.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
75
50
300
SUM:
425.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
600
2000
SUM:
2600.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
225
700
SUM:
925.00
Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
125
100
SUM:
225.00
Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
400
600
450
50
SUM:
1500.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
250
50
125
75
150
50
SUM:
700.00
Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1200
SUM:
1200.00
Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
500
100
150
75
200
200
250
SUM:
1575.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
100
100
350
350
SUM:
900.00
Ostapczuk Martyna BPK (PDL)
300
350
225
SUM:
875.00
Poschauko Julia St. KJ Legia Kozielska Warszawa
100
400
SUM:
500.00
Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
200
1500
800
3000
SUM:
5500.00
Suska Juliana KS Euro Holding
200
175
500
1200
SUM:
2075.00
Urbaniak Marek BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
1000
650
800
400
1000
SUM:
3850.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
125
800
300
300
150
SUM:
1675.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
200
1000
1600
SUM:
2800.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiak Filip
KJ Infernal Team
2018-10-05
18
2018-10-06
19
2018-10-07
8
100
2018-10-05
9
2018-10-06
3
300
2018-10-07
16
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2018-10-05
2018-10-06
11
2018-10-06
12
2018-10-07
15
2018-10-05
23
2018-10-06
14
2018-10-07
7
100
BERG (72)
2018-10-05
6
150
2018-10-06
2018-10-07
Burakowski Marcin
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2018-10-05
8
100
2018-10-07
1
850
2018-10-06
9
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
NIKO (61)
2018-10-05
5
100
2018-10-06
9
2018-10-07
6
50
Dobkowska Milena
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2018-10-05
12
2018-10-06
7
125
2018-10-07
5
300
ZALVO (34)
2018-10-05
11
2018-10-07
3
800
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (54)
2018-10-06
4
200
2018-10-06
11
2018-10-07
10
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2018-10-05
13
2018-10-06
DUCATI (26)
2018-10-05
22
2018-10-06
21
2018-10-07
3
500
2018-10-05
12
2018-10-06
6
50
2018-10-07
1
250
2018-10-05
1
1350
2018-10-06
1
1350
2018-10-07
1
4000
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (53)
2018-10-05
5
150
2018-10-05
10
2018-10-06
4
250
2018-10-07
3
700
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2018-10-05
23
2018-10-05
20
2018-10-06
1
600
2018-10-06
12
2018-10-07
6
150
2018-10-05
3
150
2018-10-05
8
50
2018-10-06
5
150
2018-10-06
2
400
2018-10-07
10
2018-10-05
19
2018-10-05
25
2018-10-07
4
200
2018-10-06
2
175
2018-10-06
6
100
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o.
ŁAWNIK (50)
2018-10-05
14
2018-10-05
21
2018-10-06
8
50
2018-10-06
13
2018-10-07
19
Hrabska Ludwika
KJ Infernal Team
2018-10-05
13
2018-10-05
24
2018-10-06
5
175
2018-10-07
1
1600
Kaczmarek Violetta
Kaszuskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2018-10-05
4
125
2018-10-06
14
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
2018-10-05
2
175
2018-10-05
17
2018-10-06
1
250
2018-10-06
14
2018-10-07
9
2018-10-05
6
50
2018-10-05
26
2018-10-06
9
2018-10-06
5
100
2018-10-07
3
150
IZMIR (42)
2018-10-05
9
2018-10-05
12
2018-10-06
15
2018-10-07
2
175
2018-10-05
1
800
2018-10-06
16
2018-10-07
8
50
2018-10-05
11
2018-10-06
7
200
2018-10-07
8
200
BRANDY (45)
2018-10-05
1
350
2018-10-05
3
350
2018-10-06
15
2018-10-07
2
600
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
KRONOS (13)
2018-10-05
22
2018-10-06
3
225
2018-10-06
17
2018-10-07
12
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (77)
2018-10-06
13
2018-10-06
8
50
2018-10-07
6
100
2018-10-06
20
2018-10-06
16
2018-10-07
9
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
2018-10-05
15
2018-10-05
7
75
2018-10-06
1
2018-10-07
18
DANTOS (24)
2018-10-05
8
50
2018-10-05
10
2018-10-06
2018-10-07
2
300
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
SZULER (21)
2018-10-05
4
600
2018-10-07
3
2000
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-10-05
15
2018-10-05
3
225
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
3
700
Kurosz Julia
Stowarzyszenie KS Chojnów
LUNA (16)
2018-10-05
2018-10-06
4
125
2018-10-06
2018-10-07
5
100
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
2018-10-05
5
400
2018-10-06
4
600
2018-10-07
7
450
2018-10-05
10
2018-10-06
12
2018-10-07
8
50
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2018-10-05
1
250
2018-10-06
7
50
2018-10-07
4
125
2018-10-05
20
2018-10-06
7
75
2018-10-07
17
LA PEZI (58)
2018-10-05
11
2018-10-06
3
150
2018-10-07
7
50
2018-10-05
13
2018-10-06
13
2018-10-07
9
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2018-10-05
9
2018-10-07
2
1200
2018-10-06
10
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-10-05
19
2018-10-06
18
2018-10-05
15
2018-10-07
8
50
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
WESTA (67)
2018-10-05
6
100
2018-10-05
21
2018-10-06
2
500
2018-10-07
7
100
2018-10-05
14
2018-10-06
6
150
2018-10-07
7
75
2018-10-05
10
2018-10-06
6
200
2018-10-07
2018-10-05
4
200
2018-10-05
4
250
2018-10-06
9
2018-10-05
27
2018-10-06
10
2018-10-07
14
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2018-10-05
8
100
2018-10-06
8
100
2018-10-07
2018-10-05
16
2018-10-06
1
350
2018-10-07
1
350
2018-10-05
18
2018-10-06
2018-10-07
11
Ostapczuk Martyna
BPK (PDL)
2018-10-05
2
300
2018-10-05
16
2018-10-06
2018-10-06
3
350
2018-10-07
3
225
Poschauko Julia
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2018-10-05
14
2018-10-06
8
100
2018-10-07
4
400
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2018-10-05
2018-10-05
6
200
2018-10-06
10
2018-10-07
4
1500
ETO'O (74)
2018-10-05
9
2018-10-06
3
800
2018-10-07
2
3000
Suska Juliana
KS Euro Holding
PIEROT (51)
2018-10-07
6
200
2018-10-05
5
175
GILEA (52)
2018-10-05
2
500
2018-10-07
2
1200
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
2018-10-05
7
50
2018-10-05
25
2018-10-06
10
2018-10-06
11
2018-10-07
13
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
CABO (48)
2018-10-05
2
1000
2018-10-06
2018-10-07
6
650
PHENIX (49)
2018-10-05
3
800
2018-10-06
5
400
2018-10-07
5
1000
Wcisło Magdalena
BPK
CARLO R (19)
2018-10-05
24
2018-10-06
2018-10-07
9
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
2018-10-05
7
125
2018-10-06
1
800
2018-10-07
5
300
KAPITO (37)
2018-10-05
11
2018-10-06
2
300
2018-10-07
5
150
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2018-10-05
17
2018-10-05
7
200
2018-10-06
2
1000
2018-10-07
1
1600

Number of Riders: 34

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 46 950.00

Competition results developed by: SK Ciekocinko
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042016-1, HORIZONTAL Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl