BALTICA Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach Przez Przeszkody

28-30.09.2018
Ciekocinko

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 21:17:07
2018-09-28 20:46:46
Patrycja Kubicka PUARO
  • 1x 20/LL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
  • 1x 21/L/Zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 19:15:29
2018-09-27 13:49:07
Patrycja Grubba ATTILA
  • 2x 10/miniLL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
  • 1x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:36:15
2018-09-27 00:39:16
Wiktoria Konkol WEST
  • 2x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:36:19
2018-09-26 20:53:19
Piotr Tauba DARE DE LUX
  • 1x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/LL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
  • 1x 21/L/Zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:36:21
2018-09-26 20:51:19
Piotr Tauba CZARINA STAR
  • 2x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
  • 2x 20/LL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:36:24
2018-09-26 20:41:30
Piotr Tauba RIBANA
  • 1x 10/miniLL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
  • 1x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
  • 1x 19/miniLL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
  • 1x 20/LL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 18:43:49
2018-09-26 17:43:50
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 24/N/Dwufazowy 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 18:43:55
2018-09-26 13:45:59
Piotr Zielonka ORLANA
  • 1x 21/L/Zwykły
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 18:44:11
2018-09-26 13:45:01
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 24/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 25/C/Dwufazowy 274.5.5
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:58:19
2018-09-26 11:35:53
Izabella Littwin DAFNE
  • 2x 10/miniLL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:58:22
2018-09-26 10:33:48
Irena Matysiak DENVER
  • 1x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/LL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
  • 1x 21/L/Zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 21:59:52
2018-09-25 21:53:03
Adam Nicpoń SHANGRI-LA
  • 1x 25/C/Dwufazowy 274.5.5
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 21:59:55
2018-09-25 21:52:36
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 21:59:58
2018-09-25 21:51:00
Adam Nicpoń LAKE TAHOU
  • 2x 21/L/Zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:00:00
2018-09-25 21:49:48
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 24/N/Dwufazowy 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:00:03
2018-09-25 21:45:10
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 24/N/Dwufazowy 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:15:15
2018-09-25 19:41:41
Dominika Lemke ASTERIX
  • 1x 20/LL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
  • 1x 21/L/Zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:15:22
2018-09-25 19:37:57
Paulina Ślusarczyk FRUGO
  • 1x 20/LL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
  • 1x 21/L/Zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:30:21
2018-09-25 19:24:41
Daria Wieczorek DAMONA
  • 2x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:10:00
2018-09-25 18:54:17
Hanna Padalak FORTUNA
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:58:27
2018-09-25 12:04:37
Irena Matysiak ALCZENTO
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 24/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 25/C/Dwufazowy 274.5.5
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:49:56
2018-09-25 11:42:13
Krzysztof Stępień ŁAJKA
  • 2x 10/miniLL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:45:51
2018-09-24 21:43:09
Świec Konstancja MOHITO
  • 2x 10/miniLL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:16:08
2018-09-24 21:15:02
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:14:19
2018-09-24 21:05:22
Lesław Gerlaczyński GAZA
  • 2x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 2x 21/L/Zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:45:49
2018-09-24 20:37:35
Aleksandra Nowak CERTO
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 06:05:00
2018-09-23 22:54:03
Aleksandra Furgo MELISSA C
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/L/Zwykły
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 06:04:50
2018-09-23 22:53:21
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/L/Zwykły
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 18:44:17
2018-09-23 20:34:11
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 2x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/L/Zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 18:44:27
2018-09-23 20:32:53
Katarzyna Gałan GRENADINA
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/L/Zwykły
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:41:52
2018-09-22 21:40:27
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 2x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:41:40
2018-09-22 21:39:34
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:14:50
2018-09-22 20:51:27
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:14:54
2018-09-22 20:13:42
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:14:57
2018-09-22 20:12:55
Zuzanna Golicka CONTESS
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:30:59
2018-09-22 19:21:33
Julia Osowiecka TEKILA
  • 1x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 20/LL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
  • 1x 21/L/Zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 09:55:10
2018-09-22 08:18:11
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/L/Zwykły
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 09:55:14
2018-09-22 08:17:36
Ewa Podhajna DEMPO L
  • 2x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 2x 20/LL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
  • 1x 21/L/Zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 09:55:19
2018-09-22 08:14:10
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 24/N/Dwufazowy 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 09:55:22
2018-09-22 08:13:29
Julia Adamczewska SAVINA
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/L/Zwykły
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 14:53:39
2018-09-22 00:03:41
Katarzyna Kukowska FRUCOLA PG
  • 2x 10/miniLL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
  • 2x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:42:15
2018-09-20 19:21:19
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 21/L/Zwykły
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:58:37
2018-09-20 13:41:02
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:42:20
2018-09-20 08:28:50
Paulina Koprowska ATENA G
  • 2x /L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/L/Zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:42:22
2018-09-20 08:24:32
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x /L/Zwykły 238.2.1
  • 1x /P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:48:42
2018-09-19 17:00:05
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 21:14:08
2018-09-18 18:14:33
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz WIQUIRRA
  • 1x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 2x 21/L/Zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 16:21:18
2018-09-18 18:13:07
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 24/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 25/C/Dwufazowy 274.5.5
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:15:08
2018-09-18 18:12:20
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 24/N/Dwufazowy 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:42:31
2018-09-17 21:28:23
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x /L/Zwykły 238.2.1
  • 1x /P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/L/Zwykły
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:42:33
2018-09-16 19:32:03
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/L/Zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 14:39:51
2018-09-16 16:06:15
Dominika Reszuta GAMBLE
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 24/N/Dwufazowy 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 14:39:54
2018-09-16 16:05:25
Dominika Reszuta PEARL NIGHT
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 24/N/Dwufazowy 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 14:40:01
2018-09-16 16:04:14
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 24/N/Dwufazowy 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 14:40:10
2018-09-16 16:02:11
Marcelina Klasa CAMELOT
  • 2x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
  • 2x 20/LL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:42:51
2018-09-11 23:34:36
Katarzyna Falkiewicz SCHOCO
  • 2x /L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21/L/Zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 21:13:35
2018-09-08 08:02:47
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 21/L/Zwykły
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:42:55
2018-08-27 10:56:27
Ewa Kaminska MELODIA
  • 2x 11/LL/Dokładności - towarzyski 238.1.1
  • 1x 20/LL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
  • 1x 21/L/Zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:42:57
2018-08-27 00:35:42
Martyna Rzepka DEKS
  • 1x 19/miniLL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
  • 1x 20/LL/Zwykły - towarzyski 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 21:08:37
2018-08-26 23:10:42
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 2x 22/L/LICENCYJNY Art.6 reg. B
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 22:17:50
2018-08-26 18:59:32
Julia Chanaj CASTOR
  • 1x 12/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 19:00:06
2018-08-26 18:58:27
Sandra Irmer KASINIA
  • 1x /P/Zwykły 238.2.1
  • 1x /N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 19:00:03
2018-08-26 18:57:53
Sandra Irmer ALL MY HEART
  • 1x /P/Zwykły 238.2.1
  • 1x /N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 14/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 15/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 23/P/Zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2006 (JM.)
O039433
2. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O037996
3. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
4. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O007117
5. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
6. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O033321
7. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
8. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
9. Gałan Katarzyna KJ Kaja Grzybowo
S
O013130
10. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
11. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
12. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
13. Grubba Patrycja Brak
2005 (JM.)
Brak
14. Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
2000 (J.)
O028063
15. Klasa Marcelina bpk
2005 (JM.)
brak
16. Konkol Wiktoria Klub Jeździecki Lascalla
1997 (MJ.)
O007130
17. Konstancja Świec Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
18. Koprowska Paulina kj Bonin
S
Brak
19. Kostecki Kacper bpk
S
O003146
20. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O042669
21. Kubicka Patrycja JKS Senny Nowęcin
S
O050628
22. Kukowska Katarzyna JJ Darboven
2003 (JM.)
0038594
23. Lemke Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O034630
24. Littwin Izabella Brak
2002 (J.)
Brak
25. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
26. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O033657
27. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
28. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
29. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
30. Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O040278
31. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
O034991
32. Patalan Dominika bpk
S
O033904
33. Pellowska Paulina JKS Barłomino Sp. z o.o.
2008 (Mł.)
O051227
34. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
35. Podhajna Ewa JKS Amico Mołdawin
S
O007444
36. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
37. Reszuta Dominika Klub Jeździecki la scalla
1999 (MJ.)
O023149
38. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
39. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
40. Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2001 (J.)
O039824
41. Stępień Krzysztof BPK
S
O008307
42. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
43. Wieczorek Daria Bpk
1998 (MJ.)
brak
44. Wintoch Maria KJ Black Horse Team
2000 (J.)
O031453
45. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
46. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
47. Zielonka Piotr JKS EWRO
S
O022288
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

26

ALCZENTO SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Cento Sohn/Cento
M: Aloza/Marcus
O: Irena Matysiak
B: Romuald Surmacz
K013742
2.

29

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada F: Ekwador /
M: Argenta / Lambado
O: Leszek Pawlak
B: Aleksandra Lusina
K024450 616009640065212
3.

56

ASTERIX Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2012 Wałach kasztanowata/158cm F: Impuls
M: Artedora
O: Jadwiga Makowska-Lemke
B: Robert Brandt
K024379
4.

34

ATENA G SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Ekwador
M: Argenta
O: Paulina Koprowska
B: Aleksandra Lusina
K024064
5.

72

ATTILA Haflinger GER 2005 Wałach izabelowata/kuc: F: Almwind
M: Dorena
O: Irena Matysiak
B: Niemcy
Brak
6.

67

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
7.

48

BEAUTY C KWPN NLD 2006 Wałach siwa F: Untouchable Z
M: Victoria-C
O: Aleksandra Furgo
B: J W L. Cuppers
K013478
8.

24

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
9.

14

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
O: Dorota Szymankiewicz
B: szymankiewicz
K016149
10.

45

CARILO Holsztyńska GER 2012 Wałach gniada F: Crusander
M: Zemita
O: Zuzanna Golicka
B: Peter Nagel-Tornau
K022674 DE42000259512
11.

1

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
O: Leszek Pawlak
B: Frank Bensemer
K011970 DE421000273906
12.

6

CERTO SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: CHACCO FLY
M: CELIETTA
O: Aleksandra Nowak
B: Stadnina Koni Nowielice
K022825 616 009 64 00577 13
13.

36

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
14.

31

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/176 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
15.

47

CONTESS Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz siwa F: Con Sherry /
M: Cibell / Cincinatti
O: Zuzanna Golicka
B: Zuchtgemeinschaft Schmiedeberg
K026045 DE456570294409
16.

65

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Carry Son
M: Hera XXXIV
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874
17.

62

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
K023540 DE 421000693111
18.

51

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K025636
19.

70

CZARINA STAR SP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: LORD STAR
M: Carrera /Rytm
O: PIOTR OKOŃ /Piotr Tauba
B: Piotr Okoń
Brak
20.

63

DAFNE SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dal
M: NN
O: Izabella Littwin
B: Brak
Brak
21.

59

DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Catwalk Z / Caretano Z
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022718 056015Z55705513 105XQ15
22.

55

DAMONA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Arktos
M: Dominanta
O: Wieczorek Daria
B: Jasiak Stanisław
brak
23.

69

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/165 F: Hermes de Lux
M: Darola/Cabrol
O: PIOTR OKOŃ
B: Piotr Okoń
K025894 616009530046213
24.

42

DEMPO L SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Decyma
O: Ewa Podhajna
B: Nn
K025114
25.

64

DENVER Deutsche Sport Pferde GER 2010 Wałach gniada F: Falkenhof's Dijon
M: Monarchin
O: Irena Matysiak
B: Niemcy
Brak
26.

10

FERDINAND KWPN NLD 2010 Wałach siwa F: Faldo/Furioso II
M: Volisa/Elmshorn
O: YBM Sp. z o.o
B: Holandia
K016837
27.

54

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada F: Gluckespilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Głowacki
K009439 POL007611152804
28.

73

FRUCOLA PG SP POL 2013 Klacz gniada/172 F: Calderon
M: Frutina
O: Ewelina Kozłowska -Stegienta
B: Stanisław Pałczyński
Brak 616009520081813
29.

57

FRUGO Wielkopolsk POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
O: Bartosz Ślusarczyk
B: Włodarczyk Bogdan
K020692
30.

11

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
K021041
31.

50

GAZA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Krater
M: Gardenia
O: Henryk Boroń
B: Henryk Boroń
K025949 616 009 64 00948 09
32.

25

GRENADINA SP POL 2009 Klacz siwa/172 F: Capo Casione /
M: Gwiazdka /
O: Agnieszka Roganowska
B: Izabela Chodorowska
K017832 616009640046009
33.

13

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
34.

19

I-CAN KWPN AFG 2013 Wałach gniada F: Canabis Z
M: Cirane B
O: Marian Miąskowski
B: Jeroen H.W. Verver
K025790 528003201305552
35.

9

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Cantanis
M: Izogona
O: YBM sp z.o.o.
B: Sk racot
K017114
36.

30

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cassini Kama /
M: Kanasta / Czandor
O: Krzysztof Walicki
B: Krzysztof Walicki
K024449 616009640067912
37.

46

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial /
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
38.

60

LAKE TAHOU HOL POL 2014 Wałach kasztanowata F: LEOVISTO
M: GIPSY LADY II H
O: HORIZONTALSP.Z O.O.
B: SK Ciekocinko
K025183
39.

53

ŁAJKA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada/159 F: Czekan
M: Łucznia
O: Ewelina Kozłowska - Stegienta
B: Janusz Żelazek
Brak PÓŁ 007590239606
40.

41

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
O: Paulina Rzeplińska
B:
K017675 POL007610237807
41.

49

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
42.

52

MOHITO MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sex
M: xxx
O: xxx
B: xxx
xxx
43.

22

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
K016405 616013680076009
44.

75

NADIA typ kuc 2010 klacz C.GN. F: BRAK
M: BRAK
O:
B:
K026291
45.

21

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Xx
M: Zx
O: Iwona berg potrzebowska
B: Xx
K018220
46.

66

ORLANA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Winston
M: Oleina
O: Robert Nagórski
B: Robert Nagórski
K022681
47.

12

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
K015455
48.

76

PRETTY WOMAN SP POL klacz Sk.GN. F: Nightcarry
M: Princess P/Cantanis
O:
B:
K024991
49.

74

PUARO Trakeńska POL 2005-09-27 Ogier ciemnogniada F: Cugnot
M: Planeta
O: Patrycja Kubicka
B: Mirosław Kulpiński
K011059 POL 732 01 00178 05
50.

61

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
51.

71

RIBANA SP POL 2014 Klacz skarogniada F: It's me du Mensil /Narcos II
M: Rewia/Lascadell
O: Piotr Tauba
B: Polska
Brak 616007640073214
52.

44

SAVINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Savona
O: Adamczewska Magdalena
B: Nn
K017232
53.

38

SCHOCO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/159 F: Almanzor L
M: Sydney
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Wąsiakowska Katarzyna
K026224
54.

58

SHANGRI-LA OLD GER 2009 Klacz siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Baronara / Balou Gu Rouet
O: SK Ciekocinko
B:
K020308 DE418184082709 104YC70
55.

43

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
O: Fedenczak
B: Nn
K023754
56.

35

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
57.

23

TEKILA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: Player
M: Tifany
O: Zuzanna Golicka
B: Ryszard Bosek
K020170
58.

7

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
O: Roman Kostecki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K022876 DE418180227113
59.

68

WEST SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Winston
M: Wenecja
O: Leonard Konkol
B: Leonard Konkol
K025743
60.

8

WIQUIRRA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Wiquerra
O: Agata Piastowska
B: Stadnina Koni Prudnik
K024857 616006690058513
61.

33

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
30
80
SUM:
110.00
Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
30
SUM:
30.00
Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
80
SUM:
80.00
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
30
SUM:
30.00
Gałan Katarzyna KJ Kaja Grzybowo
100
SUM:
100.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
240
70
SUM:
310.00
Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
80
SUM:
80.00
Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
300
SUM:
300.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
30
210
80
SUM:
320.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
300
250
200
30
SUM:
780.00
Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
130
SUM:
130.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
120
SUM:
120.00
Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
150
SUM:
150.00
Reszuta Dominika Klub Jeździecki la scalla
150
190
270
130
80
SUM:
820.00
Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
50
SUM:
50.00
Wintoch Maria KJ Black Horse Team
50
SUM:
50.00
Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
50
SUM:
50.00
Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
120
190
SUM:
310.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Julia
JKS Amico Mołdawin
SAVINA (44)
2018-09-29
5
30
2018-09-29
13
2018-09-30
2
80
2018-09-30
8
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (22)
2018-09-29
1
2018-09-29
9
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
CASTOR (1)
2018-09-29
8
2018-09-29
18
2018-09-30
15
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2018-09-30
8
2018-09-30
16
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
SCHOCO (38)
2018-09-29
2018-09-29
4
30
2018-09-30
13
2018-09-30
Fedeńczak Martyna
JKS Amico Mołdawin
SUNFLY (43)
2018-09-29
4
80
2018-09-29
9
2018-09-30
2018-09-30
9
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-09-29
6
30
2018-09-29
19
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (51)
2018-09-29
9
2018-09-29
16
Gałan Katarzyna
KJ Kaja Grzybowo
2018-09-29
2
100
2018-09-29
15
2018-09-30
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
GAZA (50)
2018-09-29
2018-09-29
14
2018-09-30
12
2018-09-30
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
CARILO (45)
2018-09-29
13
2018-09-29
2018-09-29
1
240
2018-09-29
5
CONTESS (47)
2018-09-29
3
70
2018-09-29
22
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2018-09-30
7
2018-09-30
14
Grubba Patrycja
Brak
ATTILA (72)
2018-09-29
8
2018-09-29
6
2018-09-29
20
Irmer Sandra
JKS Elcon Szczecin
2018-09-29
17
2018-09-29
4
80
2018-09-30
10
2018-09-30
9
KASINIA (30)
2018-09-29
10
2018-09-29
6
2018-09-30
13
2018-09-30
13
Klasa Marcelina
bpk
CAMELOT (14)
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-30
7
2018-09-30
Konkol Wiktoria
Klub Jeździecki Lascalla
WEST (68)
2018-09-29
2018-09-29
16
Konstancja Świec
Kj Koko Brzeźniki
MOHITO (52)
2018-09-29
2018-09-29
7
2018-09-29
19
Kostecki Kacper
bpk
2018-09-29
8
2018-09-30
12
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (33)
2018-09-30
20
2018-09-30
5
Kubicka Patrycja
JKS Senny Nowęcin
PUARO (74)
2018-09-30
2
2018-09-30
9
Kukowska Katarzyna
JJ Darboven
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-29
18
2018-09-29
9
Lemke Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
ASTERIX (56)
2018-09-30
5
2018-09-30
6
Littwin Izabella
Brak
DAFNE (63)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
2018-09-29
1
300
2018-09-30
11
2018-09-30
2
DENVER (64)
2018-09-29
1
2018-09-30
6
2018-09-29
9
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I-CAN (19)
2018-09-30
2018-09-30
1
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-29
11
2018-09-30
2018-09-30
IZALCO (9)
2018-09-29
21
2018-09-29
10
2018-09-30
15
2018-09-29
6
30
2018-09-29
2
210
2018-09-30
4
80
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2018-09-30
1
300
2018-09-30
1
250
2018-09-30
2
200
2018-09-30
2018-09-30
4
30
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CERTO (6)
2018-09-29
7
2018-09-29
12
2018-09-30
7
Osowiecka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
TEKILA (23)
2018-09-29
1
2018-09-29
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (54)
2018-09-29
9
2018-09-29
11
2018-09-30
3
130
2018-09-30
7
Pellowska Paulina
JKS Barłomino Sp. z o.o.
NADIA (75)
2018-09-30
1
2018-09-30
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
2018-09-29
14
2018-09-30
11
2018-09-30
10
COUNTER (62)
2018-09-29
12
2018-09-29
3
120
2018-09-30
8
2018-09-30
6
Podhajna Ewa
JKS Amico Mołdawin
DEMPO L (42)
2018-09-29
1
2018-09-29
16
2018-09-30
2018-09-30
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
OLMAR (21)
2018-09-29
1
150
2018-09-29
Reszuta Dominika
Klub Jeździecki la scalla
GAMBLE (11)
2018-09-29
3
150
2018-09-29
8
2018-09-30
14
2018-09-30
18
2018-09-29
2
190
2018-09-29
7
2018-09-30
1
270
2018-09-29
14
2018-09-29
13
2018-09-30
3
130
2018-09-30
4
80
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2018-09-29
7
2018-09-29
11
2018-09-30
3
50
2018-09-30
17
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (36)
2018-09-29
10
2018-09-29
20
2018-09-30
11
2018-09-30
21
Ślusarczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
FRUGO (57)
2018-09-30
1
2018-09-30
10
Stępień Krzysztof
BPK
ŁAJKA (53)
2018-09-29
2018-09-29
Tauba Piotr
Jks Barłomino
2018-09-29
12
2018-09-30
3
2018-09-30
14
2018-09-29
9
2018-09-29
8
2018-09-30
2018-09-30
4
RIBANA (71)
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-30
1
2018-09-30
Wieczorek Daria
Bpk
DAMONA (55)
2018-09-29
1
2018-09-29
16
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team
2018-09-30
12
2018-09-30
5
50
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
2018-09-29
17
2018-09-29
5
50
Wojtas Julia
JKS Amico Mołdawin
MARKUS (41)
2018-09-29
15
2018-09-29
23
2018-09-30
1
120
2018-09-30
2
190
Zielonka Piotr
JKS EWRO
ORLANA (66)
2018-09-30
5
2018-09-30
19
AVANKA (67)
2018-09-30
6
2018-09-30
3

Number of Riders: 47

Number of Horses: 61

The sum of prizes: 3 820.00

Competition results developed by: SK Ciekocinko
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042016-1, HORIZONTAL Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl