BALTICA Zawody Regionalne

21-22.08.2018
Ciekocinko

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

BALTICA Zawody Regionalne
Ciekocinko, 21-22.08.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:34:05
2018-08-20 16:33:25
Monika Skowrońska MORITZ
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 01:52:07
2018-08-19 23:10:59
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 01:51:35
2018-08-19 23:10:35
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 01:50:07
2018-08-19 23:08:12
Adam Nicpoń LAKE TAHOU
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 2x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:57:30
2018-08-19 17:32:10
Joanna Czarnecka DEMETER
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:57:27
2018-08-19 08:12:14
Joanna Czarnecka AZTEC
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 19:39:36
2018-08-18 19:23:02
Katarzyna Sobczyk PHOENIX 03
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 19:40:15
2018-08-18 19:22:43
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
79 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-19 19:56:43
2018-08-17 15:32:36
Katarzyna Falkiewicz SCHOCO
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/L/238.2.1 Zwykly
78 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-20 18:23:11
2018-08-17 15:31:59
Katarzyna Falkiewicz PŁENTA
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
77 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-17 11:40:05
2018-08-17 10:00:44
Julia Lieske CARERRA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
75 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-17 20:40:58
2018-08-16 12:48:09
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 14:14:14
2018-08-15 20:34:50
Julia Borys NEFRYT
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 2x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 12:53:33
2018-08-15 20:31:23
Antoni Borys ARGO
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-18 19:48:43
2018-08-15 19:26:33
Piotr Zielonka ORLANA
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
71 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-18 19:48:45
2018-08-15 19:26:03
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 22:11:34
2018-08-15 18:50:00
Marcin Bętkowski INDIVAR
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 13:50:59
2018-08-15 18:37:36
Justyna Motyl ORA
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
68 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-15 14:08:42
2018-08-15 13:00:04
Katarzyna Wasilewska NAGATO
  • 2x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:30:05
2018-08-15 11:41:09
Nina Gawkowska TRIPLE SPEED
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
66 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-15 12:33:01
2018-08-15 11:05:46
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:27:17
2018-08-15 09:21:25
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:40:49
2018-08-14 10:37:35
Jacek Zagor MONTBLANC 11
  • 2x 2/L/238.2.1 Zwykly
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:40:48
2018-08-14 10:31:47
Jacek Zagor WARS
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:40:46
2018-08-14 10:31:10
Jacek Zagor LORANO
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:40:45
2018-08-14 10:30:35
Jacek Zagor CARELESS WHISPER
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:40:43
2018-08-14 10:30:08
Jacek Zagor BIG STAR O Z
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
59 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-14 08:20:53
2018-08-14 08:15:14
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 12:44:03
2018-08-13 22:31:01
Marcel Telej ZORINA
  • 2x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 2x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 13:33:20
2018-08-13 22:28:00
Wiktoria Marcińska FABIEN SANTANA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 09:18:23
2018-08-13 18:38:36
Karina Falkowska CANNON
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
55 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-16 21:04:26
2018-08-13 11:48:27
Olga Szumigaj FANTAZJA QUIRINA
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 12:42:16
2018-08-13 10:47:09
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 12:43:07
2018-08-13 10:46:16
Dawid Czarnecki BERETTA
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 12:43:13
2018-08-13 10:44:54
Dawid Czarnecki CORLEONE
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 12:43:17
2018-08-13 10:43:55
Dawid Czarnecki CASSINA ROYALE
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
49 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-18 12:44:25
2018-08-13 10:41:58
Dawid Czarnecki BELLISIMA
  • 2x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 2x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
48 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-18 13:10:55
2018-08-13 09:00:39
Olga Mikołajun OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
47 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-16 13:31:04
2018-08-13 08:52:09
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:47:16
2018-08-12 21:52:48
Małgorzata Tomczuk-Michalska SARDYNIA
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:46:55
2018-08-12 21:52:14
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 20:54:14
2018-08-12 21:22:08
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
43 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-16 13:32:34
2018-08-12 20:30:10
Zofia Osowska YUCA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-18 19:37:30
2018-08-12 15:18:03
Irena Matysiak ALCZENTO
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 14:15:15
2018-08-12 15:17:10
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 19:37:40
2018-08-10 17:53:11
Weronika Wilska TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 21:33:16
2018-08-10 13:34:22
Adam Kucia DANTE
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 20:53:25
2018-08-10 13:33:56
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
37 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-14 13:54:24
2018-08-09 16:36:07
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
36 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-14 13:53:29
2018-08-09 16:35:11
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 13:16:20
2018-08-09 13:04:41
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 17:38:36
2018-08-09 11:40:45
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
33 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-11 18:38:18
2018-08-09 11:34:44
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 18:39:10
2018-08-09 08:30:34
Konrad Hołodiuk ESMERALDA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
30 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-09 07:41:38
2018-08-08 22:25:24
Sandra Kawała DALEMIR
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
29 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-08 22:14:56
2018-08-08 21:55:56
Dorota Lost EGON
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
28 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-11 18:45:45
2018-08-08 11:22:20
Paweł Hołownia ROMANTIC PRINCESS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 14:25:38
2018-08-07 22:24:26
Zuzanna Piątek SZAFIR
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 13:16:58
2018-08-07 22:23:50
Jakub Rawecki BIO
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 13:21:30
2018-08-07 22:12:12
Michał Przybecki ECCE LAMPO
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 13:21:58
2018-08-07 22:11:33
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 13:22:21
2018-08-07 22:09:18
Michał Przybecki GRANDE DIVA
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 13:23:58
2018-08-07 22:08:21
Sandra Hochschulz SANTORINI
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
21 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-20 01:43:56
2018-08-07 10:53:55
Natalia Klebba OKTAWA
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 00:31:14
2018-08-06 21:01:05
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
19 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-11 18:40:00
2018-08-06 08:43:23
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 2x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 2x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
18 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-11 18:40:27
2018-08-06 08:43:00
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik CENTO BOY
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 13:29:24
2018-08-05 21:13:30
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 2x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 2x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 11:27:01
2018-08-05 20:30:24
Marek Lewicki LA PEZI
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 11:27:23
2018-08-05 20:29:53
Małgorzata Ciszek-Lewicka NIKO
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 18:44:55
2018-08-04 23:00:25
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 21:02:00
2018-08-04 07:29:58
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
9 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-14 13:51:28
2018-08-03 19:03:03
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
8 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-14 13:52:29
2018-08-03 19:02:31
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 4/N/238.2.1 Zwykly
  • 1x 8/N/274.5.3 Dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 18:43:50
2018-08-02 23:42:49
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 2x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 17:35:33
2018-08-02 15:01:47
Zuzanna Majewska HONEY
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-08 22:15:50
2018-08-02 09:59:58
Paulina Zapała SON OF LIGHT
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 08:29:45
2018-08-02 09:46:54
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 2/L/238.2.1 Zwykly
  • 1x 3/P/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 6/L/274.5.3 Dwufazowy
  • 1x 7/P/238.2.1 Zwykly
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
3. Borys Antoni Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O051774
4. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
5. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
6. Czarnecka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O028625
7. Czarnecki Dawid Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O003411
8. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
9. Falkowska Karina Niezrzeszona
S
Brak
10. Gawkowska Nina Jeździecki Klub Sportowy Ewro
1999 (MJ.)
O036675
11. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
12. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
13. Gurazda Monika KJ Pegaz Reda
S
O032375
14. Hochschulz Sandra KJ Michałówka
S
O014110
15. Hołodiuk Konrad KS AZS UWM Olsztyn
S
O012238
16. Hołownia Paweł J.J.Darboven
S
O041859
17. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
18. Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
O044754
19. Kawała Sandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O035507
20. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
21. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
22. Kostecki Kacper bpk
S
O003146
23. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O042669
24. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
25. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
26. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
27. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
28. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
29. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
30. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
1997 (MJ.)
O024663
31. Majewska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
S
O008291
32. Marcińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O035207
33. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
34. Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015207
35. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
36. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O030561
37. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
38. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (J.)
O028061
39. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
40. Osowska Zofia Brak przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
41. Patalan Dominika bpk
S
O033904
42. Piątek Zuzanna KJ Michałówka
S
O023742
43. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
44. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
45. Rawecki Jakub KJ Michałówka
S
O040715
46. Skowrońska Monika Baskil Rzeczna
S
O014077
47. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
48. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
49. Szumigaj Olga Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O039476
50. Telej Marcel BPK
2003 (JM.)
O044719
51. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
52. Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia
1997 (MJ.)
O020861
53. Wasilewska Katarzyna KJ Neksico Kędzierzyn
S
O037684
54. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
55. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
56. Zapała Paulina KJ Bachmat
S
O014145
57. Zielonka Piotr JKS EWRO
S
O022288
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

872

ALCZENTO SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Cento Sohn/Cento
M: Aloza/Marcus
O: Irena Matysiak
B: Romuald Surmacz
K013742
2.

805

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczyk
K010496
3.

817

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
4.

803

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
5.

809

AZTEC SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Ignam
M: Asta
O: Joanna Czarnecka
B: Stadnina koni Liski
K008818 POL 007600018604
6.

807

BELLISIMA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Anna Garapuczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
616009510342512 105QZ54
7.

865

BERETTA Holsztyn GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano/Coriano
M: Hagitta/ Leonid/ Landgraf I
O: ———————-
B: Peters Timm
K020111
8.

856

BIG STAR O Z BWP BEL 2012 Wałach kara F: Big Star Z
M: Papilion
O: Andriej
B: NN
K025682
9.

828

BIO SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama
M: Boliwia
O: Jakub Rawecki
B: ..
K017330
10.

851

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
11.

848

CANNON WLKP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Imequyl/Luron
M: Chmura
O: Karina Falkowska
B: Marek Romanowski
K026383
12.

857

CARELESS WHISPER Holst. GER 2002 Klacz gniada F: Clearway
M: Olinda I /Parco XX
O: Olga Świątkowska
B: Hanz Dieter Poort
K024486
13.

861

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
O: Piotr Lieske
B: Piotr Okoń
K024365
14.

867

CASSINA ROYALE Holsztyn GER 2010 Klacz kasztanowata F: Claudio/Carthago
M: Toskana IV/ Cassini I
O: ———————
B: Peters Timm
K021157
15.

823

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/176 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
16.

866

CORLEONE Holsztyn GER 2010 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Wiona I / For Pleasure
O: ——————
B: Peters Timm
K018371
17.

840

CORTINA DRP POL 2007 Klacz siwa F: Clinton II / Carolus
M: Aldato Dama / Aldato-208
O: Dorota Walkowska
B: Zsolt Batori
K024376 DE410101514807
18.

878

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
K023540 DE 421000693111
19.

832

DALEMIR Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada/170 F: Konig Sobieski
M: Drama
O: Izabela Kawała
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K013778 61600753036104
20.

839

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
21.

810

DEMETER Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz gniada/165 F: Love Affair
M: Deskaty
O: Joanna Czarnecka
B: Marek Adamuszewski
K024629 616009660658614
22.

820

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Kaszubowska
B:
K024258
23.

875

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
O: Patrycja Wołowicz
B: ..
K025141
24.

827

ECCE LAMPO BWP POL 2004 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Cinderella / Carte D Or
O: Michał Przybecki
B: Lampo Pol
K012366 W-231322-BWP
25.

831

EGON Małopolska POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
O: Katarzyna Sroka
B: Marek Kołcon
K011853 POL006580095806
26.

833

ESMERALDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Landacord
M: Estyma
O: Beata Vetter
B: Ewa Fabińska
K026137 616 009 51 04147 09
27.

849

FABIEN SANTANA SP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Fascynacja Louisa / Louis
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
K009712 POL009530469904
28.

847

FANTAZJA QUIRINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
K009713
29.

814

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
30.

825

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
O: Michałówka Sp. z o. o.
B: J.H.M. Evers
K023225 528003201100163
31.

800

HONEY SP POL 2013 Wałach siwa/178 F: KINGSTEN
M: HELLANA
O: Zuzanna Majewska
B:
K026367
32.

837

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
33.

822

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
O: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
B: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
K024632 616009530075014
34.

876

INDIVAR KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Bu Balou
M: Cardento
O: Bartosz Szymborski&Piotr Gadomski
B: Holender
K026386
35.

843

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
36.

850

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
O: Dariusz Nowak
B: Grzegorz Maliszewski
K020958
37.

871

JESI SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Winston
M: Jakuzetta
O: Alicja Kozikowska
B: Dominik Dąbrowski
K021207
38.

841

JUKA F:
M:
O:
B:
K026392
39.

835

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
40.

845

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
41.

877

LAKE TAHOU HOL POL 2014 Wałach kasztanowata F: LEOVISTO
M: GIPSY LADY II H
O: HORIZONTALSP.Z O.O.
B: SK Ciekocinko
K025183
42.

811

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
43.

858

LORANO SP POL 2012 Wałach siwa F: Bishof L
M: Luana/ Last Liberty
O: Karina Fałkowska
B: Ewa Prus
K026322
44.

860

MONTBLANC 11 Hanowerska DEU 2014 Wałach siwa F: Marius Claudius
M: Silvana
O: Olga Świątkowska
B: Andrea und Norbert Wulf
K026346
45.

880

MORITZ Małopolska POL 2011 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: -Monika Skowrońska
B: -
K026387
46.

815

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
47.

854

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
O: Katarzyna Wasilewska
B: SK Rzeczna
K022014 12736
48.

862

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
49.

818

NIKO SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: CHACCO FLY
M: NADIA / ALFARO
O: Małgorzata Ciszek-Lewicka
B: SK Nowielice
K025440
50.

842

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
K022847 616009670073112
51.

813

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
52.

801

OKTAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Madison
M: Oriola
O: Łukasz Klebba
B: SK Nowielice
K018337 616009640024910
53.

869

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
O: Wojciech Motyl
B: SK Nowielice
K021538
54.

804

ORLANA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Winston
M: Oleina
O: Robert Nagórski
B: Robert Nagórski
K022681
55.

802

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN POL 2005 Wałach gniada/167 F: LANDO DH430 DK
M: TAYLOR O
O: Olga Mikołajun
B: J A M. Van Oers
K010838 103FB85
56.

874

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
57.

838

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
58.

863

PŁENTA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewcz
B: Filip Falkiewicz
K023549
59.

879

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
60.

852

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
61.

830

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Denator
M: Romantyka
O: Alicja Hołownia
B: Paweł Hołownia
K016421
62.

824

SANTORINI OLD POL 2009 Wałach gniada F: Stalypso / Stakatto
M: Pilgrim Star / Aquamarin
O:
B:
K024428 DE433331041609
63.

844

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/164 F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Santina /
O: Andrzej Michalski
B: SK Nowielice
K024115 616009640004713
64.

806

SCHOCO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/159 F: Almanzor L
M: Sydney
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Wąsiakowska Katarzyna
K026224
65.

812

SON OF LIGHT Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray of Light
M: Sonerila
O: Paulina Zapała
B: SK Jaroszówka
K009146 POL040000003110
66.

836

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
67.

829

SZAFIR Wielkopolska POL 2007 Wałach siwa F: Lwówek
M: Sisi
O: Jakub Rawecki
B: ..
K026382
68.

873

TJUNMIRA LA NEBBIA SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Tjungske
M: By Quamiro
O: Weronika Wilska
B: Xyz
K021851
69.

853

TRIPLE SPEED XX POL 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill
M: Three Roses
O: Nina Gawkowska
B: Marek Szeszuła
K024216
70.

834

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
O: Roman Kostecki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K022876 DE418180227113
71.

826

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
O: Michał Przybecki
B: K. Gevlekte
K008557 0200654
72.

859

WARS S.P. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Spartakus
M: W Darla
O: KJ Nad Wirami
B: Nad Wigrami
K021010
73.

855

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
74.

868

ZORINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Solaris
M: Zorza
O: -
B: -
K022160
Rider Club
Competition
Prize
Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
40
SUM:
40.00
Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
30
90
30
SUM:
150.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
90
SUM:
90.00
Górska Anna KJ Black Horse Team
30
SUM:
30.00
Hołodiuk Konrad KS AZS UWM Olsztyn
30
SUM:
30.00
Hołownia Paweł J.J.Darboven
60
SUM:
60.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
30
SUM:
30.00
Kostecki Kacper bpk
50
50
30
SUM:
130.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
200
70
30
370
SUM:
670.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
120
SUM:
120.00
Kucia Adam UKS Trójka
140
30
SUM:
170.00
Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
50
30
SUM:
80.00
Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
110
SUM:
110.00
Majewska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
130
SUM:
130.00
Marcińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
100
240
320
SUM:
660.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
60
SUM:
60.00
Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
60
SUM:
60.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
130
150
530
SUM:
810.00
Osowska Zofia Brak przynależności klubowej
80
SUM:
80.00
Patalan Dominika bpk
30
30
SUM:
60.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
150
70
70
SUM:
290.00
Przybecki Michał KJ Michałówka
300
SUM:
300.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
180
SUM:
180.00
Szumigaj Olga Sopocki Klub Jeździecki
30
90
SUM:
120.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
30
210
SUM:
240.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
30
230
SUM:
260.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
440
150
370
SUM:
960.00
Zapała Paulina KJ Bachmat
30
SUM:
30.00
Zielonka Piotr JKS EWRO
260
30
SUM:
290.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (837)
2018-08-21
17
2018-08-21
PIONIER (838)
2018-08-22
10
2018-08-22
17
2018-08-21
11
2018-08-21
30
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
INDIVAR (876)
2018-08-21
21
2018-08-21
21
2018-08-22
23
2018-08-22
17
Borys Antoni
Bez przynależności klubowej
ARGO (805)
2018-08-21
9
2018-08-22
7
2018-08-21
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
NEFRYT (862)
2018-08-22
2018-08-22
2018-08-21
2018-08-21
33
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
NIKO (818)
2018-08-21
20
2018-08-21
7
40
2018-08-22
15
Czarnecka Joanna
Jeździecki Klub Sportowy Senny
AZTEC (809)
2018-08-21
32
2018-08-21
27
DEMETER (810)
2018-08-21
10
2018-08-21
2018-08-22
11
2018-08-22
Czarnecki Dawid
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
BERETTA (865)
2018-08-21
11
2018-08-22
12
CORLEONE (866)
2018-08-21
5
2018-08-22
11
2018-08-21
22
2018-08-22
16
BELLISIMA (807)
2018-08-22
13
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
SCHOCO (806)
2018-08-21
26
2018-08-21
2018-08-22
8
30
2018-08-22
PŁENTA (863)
2018-08-22
3
90
2018-08-22
7
30
2018-08-21
11
2018-08-21
19
Falkowska Karina
Niezrzeszona
CANNON (848)
2018-08-21
6
2018-08-21
Gawkowska Nina
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2018-08-21
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (852)
2018-08-22
4
90
2018-08-22
16
Górska Anna
KJ Black Horse Team
COLLARIO (823)
2018-08-22
7
30
2018-08-22
12
Gurazda Monika
KJ Pegaz Reda
O'KEY (813)
2018-08-21
19
2018-08-21
2018-08-22
19
2018-08-22
24
Hochschulz Sandra
KJ Michałówka
SANTORINI (824)
2018-08-21
15
2018-08-21
20
Hołodiuk Konrad
KS AZS UWM Olsztyn
ESMERALDA (833)
2018-08-22
27
2018-08-21
4
30
2018-08-22
30
2018-08-21
16
Hołownia Paweł
J.J.Darboven
2018-08-21
8
2018-08-21
2018-08-22
3
60
2018-08-22
21
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2018-08-21
2018-08-21
9
30
2018-08-22
2018-08-22
15
Kaszubowska Oliwia
Sopocki Klub Jeździecki
DEPUTY 8 (820)
2018-08-21
2018-08-21
35
2018-08-22
25
2018-08-22
Kawała Sandra
Pomorska Liga Jeździecka
DALEMIR (832)
2018-08-21
23
2018-08-21
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (811)
2018-08-21
12
2018-08-21
16
2018-08-22
11
2018-08-22
20
Klebba Natalia
KJ Arpav
OKTAWA (801)
2018-08-21
17
2018-08-22
10
Kostecki Kacper
bpk
2018-08-21
4
50
2018-08-21
6
50
2018-08-22
6
30
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (855)
2018-08-22
9
2018-08-22
9
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (871)
2018-08-22
2018-08-21
2018-08-21
18
2018-08-22
8
2018-08-22
20
2018-08-21
7
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
GRAFFA (814)
2018-08-21
2
200
2018-08-21
7
2018-08-22
6
NABAB (815)
2018-08-21
3
70
2018-08-21
8
30
2018-08-22
1
370
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (835)
2018-08-21
2
120
2018-08-21
11
2018-08-22
13
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (851)
2018-08-22
18
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (839)
2018-08-22
2
140
2018-08-22
27
2018-08-21
6
30
2018-08-21
24
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARERRA (861)
2018-08-21
31
2018-08-22
6
2018-08-21
2018-08-21
3
50
2018-08-22
10
30
Lost Dorota
Pomorska Liga Jeździecka
EGON (831)
2018-08-21
1
110
2018-08-21
24
Majewska Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
HONEY (800)
2018-08-22
2018-08-22
1
130
2018-08-21
2018-08-21
Marcińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
2018-08-22
4
2018-08-22
29
2018-08-21
5
2018-08-21
8
30
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
ALCZENTO (872)
2018-08-21
4
100
2018-08-21
9
2018-08-22
2
240
2018-08-22
2
320
Mikołajun Olga
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2018-08-21
9
2018-08-22
31
2018-08-22
2018-08-21
25
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (845)
2018-08-22
19
2018-08-22
8
2018-08-21
10
2018-08-21
12
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (869)
2018-08-21
29
2018-08-22
18
2018-08-21
29
2018-08-22
23
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2018-08-21
14
2018-08-22
4
60
2018-08-22
2018-08-21
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (850)
2018-08-22
5
60
2018-08-22
15
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
NOWIKA (842)
2018-08-22
4
130
2018-08-21
3
150
2018-08-21
1
530
Osowska Zofia
Brak przynależności klubowej
JUKA (841)
2018-08-22
2018-08-22
5
2018-08-21
2
80
2018-08-21
Patalan Dominika
bpk
SUNSHINE (836)
2018-08-22
5
30
2018-08-22
25
2018-08-21
5
30
2018-08-21
30
Piątek Zuzanna
KJ Michałówka
SZAFIR (829)
2018-08-21
2018-08-21
13
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (878)
2018-08-21
4
150
2018-08-22
10
2018-08-21
5
70
RAPSODIA (879)
2018-08-21
10
2018-08-22
5
70
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2018-08-21
14
2018-08-21
1
300
2018-08-21
2018-08-21
15
Rawecki Jakub
KJ Michałówka
BIO (828)
2018-08-21
2018-08-21
Skowrońska Monika
Baskil Rzeczna
MORITZ (880)
2018-08-21
12
2018-08-22
9
2018-08-22
26
Sobczyk Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2018-08-22
22
2018-08-22
32
2018-08-22
26
2018-08-22
28
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (817)
2018-08-21
1
180
2018-08-21
12
2018-08-22
14
2018-08-22
11
Szumigaj Olga
Sopocki Klub Jeździecki
2018-08-21
2018-08-22
6
30
2018-08-21
2018-08-22
2
90
Telej Marcel
BPK
ZORINA (868)
2018-08-21
2018-08-22
2018-08-21
34
2018-08-22
16
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (843)
2018-08-22
8
30
2018-08-22
3
210
SARDYNIA (844)
2018-08-22
21
2018-08-22
14
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar Kobylarnia
CORTINA (840)
2018-08-22
12
2018-08-22
14
2018-08-21
27
2018-08-21
25
Wasilewska Katarzyna
KJ Neksico Kędzierzyn
NAGATO (854)
2018-08-22
2018-08-22
24
Wilska Weronika
Sopocki KJ
2018-08-21
26
2018-08-21
7
30
2018-08-22
1
230
2018-08-22
28
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-08-21
8
2018-08-22
1
440
2018-08-21
6
2018-08-22
LORANO (858)
2018-08-21
13
2018-08-21
23
2018-08-22
3
150
WARS (859)
2018-08-21
2
370
2018-08-21
2018-08-21
22
2018-08-22
2018-08-22
13
Zapała Paulina
KJ Bachmat
2018-08-21
28
2018-08-21
28
2018-08-22
9
30
2018-08-22
Zielonka Piotr
JKS EWRO
AVANKA (803)
2018-08-21
3
260
2018-08-21
13
2018-08-22
22
2018-08-22
7
ORLANA (804)
2018-08-21
10
30
2018-08-21
18
2018-08-22
2018-08-22
29

Number of Riders: 57

Number of Horses: 74

The sum of prizes: 6 270.00

Competition results developed by: SK Ciekocinko
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042016-1, HORIZONTAL Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl