Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CSIYH1*
BALTICA EQUESTRIAN SPRING TOUR 2018
Ciekocinko, 15.05-20.05.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 17:10:16
2018-05-14 17:10:16
Lukasz Troszczynski CORDOBA
  • 1x //entries
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:24:46
2018-05-14 14:24:46
Malgorzata Ciszek - Lewicka ISLANDER
  • 1x //entries
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:24:45
2018-05-14 14:24:45
Marek Lewicki CHINA
  • 1x //entries
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:24:45
2018-05-14 14:24:45
Marek Lewicki CORNET'S SUNSHINE
  • 1x //entries
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Malwina Urbanska HAMILTON
  • 1x //entries
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Michal Nowacki QUINTESENCE RED WINE
  • 1x //entries
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Tomasz Miskiewicz ANKA LAZAR
  • 1x //entries
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Tomasz Miskiewicz GRANNUS LAZAR
  • 1x //entries
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Agasamad Gambarov MISS CASALL MNM
  • 1x //entries
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Agasamad Gambarov TUTU MNM
  • 1x //entries
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Kamil Grzelczyk IL DE FONSE
  • 1x //entries
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL
  • 1x //entries
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Emma Stoker ILLONOIS
  • 1x //entries
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Emma Stoker COOL CASH
  • 1x //entries
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Emma Stoker CLARENCE
  • 1x //entries
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Emma Stoker BALZANE DU MAZES
  • 1x //entries
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Emma Stoker Q SEVEN
  • 1x //entries
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Emma Stoker GRAND STAKKATO
  • 1x //entries
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Michal Ziebicki GENTELMAN
  • 1x //entries
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Michal Ziebicki GUESS
  • 1x //entries
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Paul Wiktor LOTTA 236
  • 1x //entries
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Paul Wiktor JUST RIDING OHIO
  • 1x //entries
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Mark Hallion HINDE ES
  • 1x //entries
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Lukasz Troszczynski GINEKE
  • 1x //entries
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Lukasz Troszczynski GANGES
  • 1x //entries
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Lukasz Troszczynski CANOSSA
  • 1x //entries
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Lukasz Troszczynski LIBRETTO
  • 1x //entries
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Lukasz Troszczynski TRACJA
  • 1x //entries
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Carla Cimolai PEBBELS Z
  • 1x //entries
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:41
2018-05-14 12:23:41
Carla Cimolai Q-TWO TL
  • 1x //entries
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Piotr Morsztyn QUIDAM'S DUKE
  • 1x //entries
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x //entries
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Radoslaw Zalewski HERE I AM
  • 1x //entries
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Radoslaw Zalewski NIXON JS
  • 1x //entries
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Radoslaw Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x //entries
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Paul-Richard Argus JAY-Z BEE
  • 1x //entries
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Malwina Urbanska L COLANTOS
  • 1x //entries
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Adam Nicpon DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x //entries
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Adam Nicpon COUNTER
  • 1x //entries
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x //entries
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Sebastien Kapel VANDA MOET
  • 1x //entries
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Ricardo Valadas Coelho MISS BALOUBET MNM
  • 1x //entries
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Ricardo Valadas Coelho MISS CARETINO MNM
  • 1x //entries
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Anna Szary Ziebicka LUCIANO
  • 1x //entries
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Dawid Skiba ASTIL L
  • 1x //entries
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x //entries
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Dawid Skiba AMARU L
  • 1x //entries
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Dawid Skiba SECRET WEAPON L
  • 1x //entries
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Jessica Timgren APOLLO MYLORD
  • 1x //entries
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Maria Simakhodskaya QUENTIN A.L.
  • 1x //entries
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Lukasz Kazmierczak WIKTOR
  • 1x //entries
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Marek Lewicki ITOULON B
  • 1x //entries
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x //entries
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x //entries
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x //entries
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 12:23:40
2018-05-14 12:23:40
Dariia Iurchenko WHISKEY TIME
  • 1x //entries
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Argus Paul-Richard EST
S
10013003
2. Cimolai Carla ITA
S
10018602
3. Ciszek - Lewicka Malgorzata POL
S
10021325
4. Gambarov Agasamad AZE
S
10081846
5. Grzelczyk Kamil POL
S
10113493
6. Hallion Mark GBR
S
10065309
7. Iurchenko Dariia UKR
S
10094853
8. Kapel Sebastien NED
S
10000831
9. Kazmierczak Lukasz POL
S
10007294
10. Lewicki Marek POL
S
10002146
11. Miskiewicz Tomasz POL
S
10077586
12. Morsztyn Piotr POL
S
10011418
13. Nicpon Adam POL
S
10033929
14. Nowacki Michal POL
S
10141965
15. Ojczenasz Angelika POL
S
10037751
16. Ostrowska Adrianna POL
S
10065898
17. Simakhodskaya Maria RUS
2000 (J.)
10080585
18. Skiba Dawid POL
S
10009140
19. Stoker Emma GBR
S
10032050
20. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
21. Szmytkowski Piotr POL
S
10119995
22. Timgren Jessica FIN
S
10015770
23. Tomaszewski Beniamin POL
S
10074127
24. Troszczynski Lukasz POL
S
10082145
25. Urbanska Malwina POL
S
10041168
26. Valadas Coelho Ricardo POR
S
10109032
27. Wiktor Paul GER
S
10092907
28. Zalewski Radoslaw POL
S
10040868
29. Ziebicki Michal POL
S
10013394
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

236

AKONIT S HANN GER 2004 Gelding Chestnut F: ASKARI
M: WINNIPEG/WERTHER
O: Stahlberg, Peter
B: SCHAREINA, ANGELIKA (GER)
104WC58
2.

222

AKVELINS LAT 2010 Gelding Bay F: OL10 AVELLYNUS
M: KOKLE LS/HN262 KOLIBRI
O: Rosa Mäkelä
B:
105FF84
3.

10

AMARU L HOLST GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Karl-Heinrich Pries
105XG83
4.

3

ANDORA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Aneta Ostrowska
B: Krzysztof Kluzowski
105QH13
5.

29

ANKA LAZAR HOLST GER 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten Ingwersen
105LV17
6.

225

ANNCHEN 11 DSP GER 2006 Mare Bay F: CARLANDO I (BAVAR)
M: ARIA DON DIEGA (BAVAR)/QUARTIER LATIN (OLDBG)
O: Klub Jezdziecki Golebin Stary
B: Helmut Feigl
104KE98
7.

12

APOLLO MYLORD FWB FIN 2013 Male Grey F: MYLORD CARTHAGO
M: ELEKTRA F/
O: Apollo Holding Oy
B:
106AE49
8.

16

ARGENTINA Z PZHK 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Krzysztof Zielinski
B: Krzysztof Zielinski
105QQ06
9.

208

ARMANII OLDBG GER 2004 Male Bay F: ABKE
M: GRAGENTINA/ARGENTINUS
O: Danuta Nowacka
B: Mike Schmidt
105GU05
10.

217

ARTUUR JH Z ZANG BEL 2006 Gelding Grey F: ANDIAMO
M: BABELOE JH Z/BALOUBET DU ROUET
O: Starhorses nv
B: Slootmaeckers Dirk
103MZ81
11.

227

ASER PZHK POL 2007 Stallion Bay F: IMEQUYL (SP)
M: ASTRA (SP)/DONALD (SP)
O: Andrzej Stelmach
B: STADNIKA KONI WIDZÓW, WIDZÓW (POL)
104UP92
12.

175

ASHLEY S OS GER 2003 Mare Chestnut F: ASKARI (HOLST)
M: PASADENIA (OLD)/SADENIO (OLD)
O: Wioletta Wroblewska
B: Julius-Peter Sinnack
102OK12
13.

223

ASTERIX PZHK POL 2009 Gelding Bay F: HELERIS
M: ASTA/HAMLET GO
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski Sp. z o.o.
104QX92
14.

8

ASTIL L HOLST GER 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Henrike Feldhaus
105XH67
15.

153

AVOCADO L WESTF GER 2006 Gelding Bay F: CO- PILOT (WESTF)
M: ANNELIESE (WESTF)/AVOCADO (WESTF)
O: Jan Ludwiczak
B: Bernd & Karl- Heinz Funke
103UQ54
16.

152

BADORETTE KWPN NED 2006 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: VOILA B./NOLISCO
O: Jan Ludwiczak
B: W. VAN DE MHEEN, HOEVELAKEN (NED)
103OZ45
17.

246

BAKKARA MNM GER 2009 Mare Bay F: CASSINI I
M: S-KLEOPATRA/CLAUDIO'S SON
O: Gestüt Günay Equestrian Invest GmbH
B: GUENAY EQUESTRIAN INVEST
103ZZ13
18.

38

BALZANE DU MAZES SF FRA 2011 Mare Chestnut F: KANNAN
M: OSTRALE DU MAZES/NIDOR PLATIERE
O: Bob YOUNG OBE
B: G.A.E.C Du Mazes
105VJ93
19.

91

BANDERAS B KWPN NED 2006 Gelding Bay F: EMPIRE
M: VIVADA/INDORADO
O: Maarja MARTINSON
B: H. Brals
104BJ58
20.

214

BARCELONA KWPN NED 2006 Gelding Bay F: MR. BLUE
M: PINOT ROSSO/VOLTAIRE
O: ABDULKARIM ABDULRAHMAN ABBAR
B: PEGASUS STABLES, BENTELO (NED)
103IU00
21.

56

BE CLEAR SR HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Barbara Klein
B: ZG Sleutels/Holandia
105MV01
22.

173

BEL AIR 2 ZANG GER 2008 Mare Chestnut F: BALOUGRAN
M: ALOUETTE/ACALWAHN BY ZYX
O: Schmitz, Manuela
B: Schmitz, Manuela
104FN52
23.

195

BELLISIMO KWPN NED 2006 Gelding Bay F: QUASIMODO Z
M: VAFOU/HAMLET
O: Genene BURNETT
B: B. FEENSTRA, ZANDHUIZEN (NED)
103XH58
24.

118

BENSHOUF OLDBG GER 2009 Mare Other F: LORD PEZI
M: COMTESA K/COULEUR-RUBIN
O: Sultan Alasmi &Leonie Erkelens
B: Johann Kuepers
104XG24
25.

169

BERLINO Z ZANG BEL 2009 Gelding Grey F: EUROCOMMERCE BERLIN
M: CONTESSA Z/CHELLANO Z
O: Cox Karel
B:
104GO02
26.

255

BERNESTINA DSP GER 2006 Mare Bay F: BALOUBINO 2
M: COSA B/COSINUS B
O: Hipp, Stefan
B: Hengststation Bachl
103LS57
27.

120

C ISSY BEE Z ZANG BEL 2008 Gelding Bay F: CYBER V BERKENBROECK
M: APPLE BEE/CAESAR VAN DE HELLE
O: MRS ANGELA DAWES
B: MATTHEUS GERT
104RC50
28.

184

CAESAR ESHB EST 2009 Gelding Other F: CASH
M: ATHENA/AGROVORM'S AMERIGO
O: Paul Argus
B:
104UY36
29.

186

CALYDOR WESTF POL 2010 Gelding Bay F: CARLO GRANDE
M: PANJA/POET
O: Wlodzimierz Urbanski
B: Adam Sosnowski
105GY39
30.

84

CAMARO HANN POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Slawomir UCHWAT
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
105UX70
31.

48

CANOSSA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105TL98
32.

179

CARACAS HOLST GER 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Nerijus Sipaila
B: P. Marcussen
105LY55
33.

141

CARDHU OS GER 2010 Mare Black F: DIARADO (HOLST)
M: CASTINA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Artur BIEGALSKI
B: Gestuet Lewitz
104TK58
34.

144

CARIGO OS GER 2011 Gelding Bay F: CONOGLIO
M: QUEVIDA/QUATTRO 7
O: Thomas HACKEBUSCH
B: Thomas Hackebusch
106BN59
35.

123

CARL 101 DSP GER 2010 Stallion Chestnut F: DOBEL'S CENTO
M: COSA B/COSINUS 5
O: Hipp, Stefan
B: Stefan Hipp
105KZ81
36.

215

CARRERA KWPN NED 2007 Stallion Grey F: LARINO COOPER
M: EHRENTENDER/CONTENDER
O: Gebroeders van Manen & Stal van Vliet
B: A. FLORYN, GEESTEREN GLD (NED)
104VC73
37.

72

CASABLANCA L PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
105KK40
38.

224

CASANOVA 468 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CARRICO
M: SORIELLA/CORIANO
O: Gestüt Süderrade
B: Hartl, Rainer
105AZ77
39.

97

CASPIAN MNM FRA 2008 Mare Other F: CALIDO I
M: GERLIS I/AHORN Z
O: TEYMUR NADIROGLU
B:
103VZ16
40.

258

CASQUIN HOLST POL 2009 Stallion Grey F: CASSINI II
M: V-QUETTA/QUINAR
O: Stanislaw Procajlo
B: SIERGIEJ MALGORZATA, CEDYNIA (POL)
104LK04
41.

94

CASSCARE DSP GER 2007 Stallion Grey F: CASSINI II
M: CRACE/CARETINO
O: ROTENBERG, Karina
B: Günther Karle (GER)
103ZU10
42.

66

CASSIANO OS POL 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Katarzyna Kieljan-Maczka
B: Michal Ziebicki
105PZ18
43.

78

CASSILIANO PZHK 2012 Male Bay F:
M: /
O: Slawomir Zygowski
B:
105TB51
44.

201

CASSIUS CLAY NED 2006 Gelding Bay F: CAROLUS H
M: HANNIE/BURGGRAAF
O: Karina ROTENBERG
B: R. van Bussel
104IJ85
45.

17

CASVELLE HOLST 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Krzysztof Zielinski
B: Gunnar Lass
105QP98
46.

209

CATALAYA HANN GER 2009 Mare Bay F: CORLENSKY G
M: MEERROSE RS/ARGENTINUS
O: Anna Manczak
B: ELISABETH KAPP (GER)
104WJ09
47.

248

CATAMARA'N HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CORRADO I
M: OLRAUNE/CAMBRIDGE
O: Jan Zybala
B: Gerken Doerte
105FU22
48.

203

CATLIN PZHK POL 2009 Mare Bay F: ULISSES (KWPN)
M: CATOSALE (AUSTR)/CAPUCINO (HOLST)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104HO84
49.

221

CAVARELLI OLDBG GER 2007 Gelding Grey F: COUPE DE COEUR 2
M: LAVARELL/CONTENDER
O: Andrzej Blazejewski & Jan Chrzanowski
B: Lambardt, Rudolf & Dirk
104EQ07
50.

139

CENTO BOY OLDBG 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Pawel WOJCIK
B: GESTUET LEWITZ
106AR80
51.

231

CEVIN COSTNER OLDBG GER 2004 Stallion Other F: CHICO'S BOY
M: CALLINDA Z/CALVIN
O: ROTENBERG, Karina
B: Biermann, Martina
103CM69
52.

121

CEVIN Z' JOY AES GBR 2007 Mare Grey F: CEVIN Z
M: CARNAVAL JOY/CARNAVAL DRUM
O: Joan Hood
B: J Hood
104EV31
53.

249

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestuet Lewitz
104MO61
54.

106

CHACCO DU ROUET OS 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: Heinz Meyer
105PC60
55.

182

CHACCO NANN OS GER 2010 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: GOLD ANNA (OS)/KANNAN (KWPN)
O: Marek Lewicki
B: Gestuet Lewitz
104SC39
56.

24

CHALLENGE PICOBELLO Z ZANG BEL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Jacek KUZMA
B: LRF NV Picobello Horses
106BP99
57.

71

CHE GUEVARA L HOLST GER 2005 Stallion Bay F: CASSINI I
M: O-CONTENDRA/CONTENDER
O: Jan Ludwiczak
B: LUETKEMEIER FRIEDRICH, PADERBORN (GER)
102ZD07
58.

85

CHECKALIDO OLDBG GER 2012 Male Grey F: CHECKPOINT 19
M: CHIARA/CALIDO I
O: Eufinger,Heinz
B: Leo König
105ST02
59.

264

CHICCO 419 BAVAR AUT 2008 Gelding Other F: CARBO H
M: RARITAET 14/RABIAT Z BY ZYX
O: Hipp, Stefan
B: Hipp, Stefan
105TL89
60.

265

CHINA OLDBG GER 2013 Mare Grey F:
M: /
O: Carla BIANCHI MICHIEL
B: Sapril Eko.s.r.o.
106BG96
61.

157

CHIRIVELL RHEIN GER 2005 Stallion Grey F: CALATO
M: CHICLANA/CALIDO
O: Schult, Hermann
B: SCHULT, HERMANN, HÜNXE (GER)
104DA00
62.

110

CHONZ'O ROSE HANN 2008 Male Grey F:
M: /
O: Aneta ZAWADZKA
B: Heinrich Keller
105YE77
63.

63

CHOPPER 7 BAVAR GER 2011 Gelding Other F: CONTENDROS 2
M: NICE TO KNOW/CORRADINO
O: Hipp, Stefan
B: Hipp, Stefan
105TC53
64.

128

CHUCK CHIN LE KWPN NED 2007 Gelding Bay F: CHIQUITIN LA SILLA
M: PIA SOPHIE/SILBERSEE
O: Primavera Furniture
B: M. SCHAAP, WOUDRICHEM (NED)
103XJ27
65.

171

CINNAMON 14 HOLST GER 2003 Male Other F: CON AIR 7
M: IVORY II/CARTHAGO
O: Schmitz, Manuela
B: MIETZ ANDREA, SUKOW (GER)
102TE01
66.

180

CLAIRE DE LUNE 21 HANN GER 2010 Mare Bay F: CONTAGIO
M: FOR NISTRIA/
O: VsI Hobby Horse
B: Gestut Waldershausen
105AX14
67.

37

CLARENCE Mipaaf ITA 2012 Gelding Grey F: CLARIMO
M: WYLANDRA/MARLON
O: Bob YOUNG OBE
B:
105PC44
68.

88

CLAYTON BWP BEL 2002 Male Bay F: CLINTON
M: ORLEEN VAN HET VIJVERBOS/FEINSCHITT I VAN DE RICHTER
O: Ewa Zak
B: DE BELLEFROID PAUL, HASSELT (BEL)
102QQ05
69.

108

CLINT PLEASURE HOLST GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Joanna LEHMANN
B: Otto Boje Schoof
106AY52
70.

275

COLMAR 8 OLDBG GER 2010 Gelding Grey F: CAMPUS 25
M: FINESSE/CLAPTON 6
O: Roman SAMOKHIN
B: Grashorn, Gerald
105MD64
71.

205

COLUMBIA PZHK POL 2010 Mare Bay F: ULTIMO
M: CONTESSA/CORIANO Z
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105GM03
72.

162

CON QUICK GER 2008 Gelding Bay F: CORLAND
M: GALISA H DE321210216492/ALASCA HLP DE321210049685
O: Urmas Rägo
B: Luessing Hermann-Josef
104CL31
73.

54

CONTENDROS HOLST POL 2008 Stallion Bay F: CONTENDER
M: N-LIBERTINA/LIBERTINO I
O: Roman Siwek
B: SCHULZ-MASCHKE MARITA, BOITZENBURGER LAND (GER)
104BT46
74.

53

CONTINIA MECKL GER 2008 Mare Bay F: CONTINUE (OLD)
M: DIANA (MECKL)/DUROS 3471 (BRDBG)
O: Roman Siwek
B: Berkholzer Putenmast GmbH
104UJ40
75.

36

COOL CASH OLDBG GER 2011 Mare Bay F: CADENSKY
M: V DOLLY/DOLLAR DELA PIERRE
O: ROBERT YOUNG OBE
B: DIRK AHLMANN
105AY18
76.

213

COOLINA SF FRA 2011 Mare Bay F: CALVARO F.C.
M: VIOLA VAN DE RILRO/LIMBO
O: Julia FRYDLING
B: S.C.E.A. Aurel'Happy Horse
105WT50
77.

199

COPERNICA Q SWB SWE 2009 Mare Bay F: CARDENTO
M: MAGINA/MAGINI
O: Eva Olausson
B: Eva Olausson
104ZZ54
78.

268

CORDOBA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp.z o.o.
B: Eco - Abi, Ewa Fabinska
105NA09
79.

174

CORENTO HOLST GER 2009 Male Grey F: COLBERT GTI
M: GWENDOLINA B/LORD
O: Schmitz, Manuela
B: WOECKENER AXEL, OER-ERKENSCHWICK (GER)
104VX18
80.

266

CORNET'S SUNSHINE WESTF GER 2013 Gelding Grey F:
M: /
O: Monika CHRZANOWSKA
B: Fabian Scholz
106BH12
81.

188

CORRADO X HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CORRADO I
M: BARONESS X/FERNANDO
O: Marek Lewicki
B: Horst Guenter Kruse
104JU61
82.

117

CORTINELLA PZHK POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Tereny Rekreacyjno-Wypoczynkowe Milosna Sp. z o.o.
B: Gospodarstwo Rolne Dabki Roman Barlik
105QY17
83.

2

COUNTER HOLST 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Adam Nicpon
B: Malgorzata Siergiej
105QH49
84.

158

CROWN PRINCE 2 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CASSIN 2
M: KAISERKRONE/ACORD II
O: Thormaehlen, Harm
B: THORMAEHLEN HARM, KOLLMAR/LANGENHALS (GER)
104QD51
85.

137

CRYSTAL CHLOE WESTF GER 2007 Mare Grey F: CRISTALLO 7
M: ECOLE CHARLYN/ESPRI
O: Schmitz, Manuela
B: Peter Daldrup
104JG65
86.

197

DADDY COOL KWPN NED 2008 Gelding Grey F: DOUGLAS
M: ZENDIELA/RADISSON
O: MASLOV, Sergey
B: A. BEKKERS, SINT-OEDENRODE (NED) / STABLES NARITA, Uden (NED)
104NU43
87.

64

DIATY FORTUNA KWPN NED 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Nina Cederberg
B: P.& A.M. Rinkjes-Tjeenk Willink
105OA62
88.

242

DIGISPORT SATISFACTION HANN GER 2008 Mare Bay F: STAKKATO GOLD (HANN)
M: CENTA (WURT)/CENTO (HOLST)
O: Jaroslaw Sekula
B: Marlies Visscher
104ZE95
89.

204

DJARVI B KWPN NED 2008 Mare Black F: ZENTO
M: PASSE PARTOUT B/KARLSTAD
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: L. BETHLEHEM, DWINGELOO (NED)
103XJ65
90.

132

DONALD 567 BAVAR GER 2012 Gelding Other F: DIARADO
M: COSA B/COSINUS 5
O: Hipp, Stefan
B: Hipp, Stefan
105TC59
91.

252

DONNA KWPN NED 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Maarja Martinson & Paul Argus
B:
105NW78
92.

133

DONNERWETTER 82 BAVAR GER 2012 Gelding Other F: DOLLAR D'OR SB
M: RARITAET/RABIAT Z BY ZYX
O: Hipp, Stefan
B: Hipp, Stefan
105TC45
93.

187

DORAVELLA PZHK POL 2008 Mare Bay F: ARAVEL II (SP)
M: DORETTA Z (ZANG)/DUTCH CAPITOL (HOLST)
O: Stanislaw Malek
B: GR DABKI ROMAN BARLIK, DABKI (POL)
104OY31
94.

234

DREAM ON KWPN NED 2008 Gelding Bay F: DOUGLAS
M: ARINA/OKLUND
O: Slawomir Hartman
B: HANS DINGS BV, HEEZE (NED)
103YL25
95.

220

DUKE KWPN NED 2008 Gelding Chestnut F: PHIN PHIN
M: WIENKE/
O: Bartosz Goszczynski
B: R. Bril
105AZ51
96.

273

EDJIN KWPN NED 2009 Gelding Bay F: DOUGLAS
M: ASTARA/CASMIR Z
O: Slawomir Hartman
B: HANS DINGS BV, HEEZE (NED)
104XD43
97.

216

EDOWANDO SOMARA KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: SOMARA/MURANO
O: COLOMBARI ALBERTO
B:
105QO92
98.

80

EHRAYA OMHG KWPN NED 2009 Mare Chestnut F: SINGAPORE
M: SHORAYA/
O: Taru-Liisa HIRVONEN
B: R. Krouwenhoven
105VB75
99.

149

ELBERO H KWPN NED 2009 Mare Grey F: ODERMUS R
M: NIPORTO/LIBERO H
O: Stado Ogierow w Boguslawicach Sp. z o.o.
B: J W M. Heldens
104SQ56
100.

148

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
101.

105

ENZO KWPN NED 2009 Gelding Black F: DIARADO
M: SEFINE/BURGGRAAF
O: Malgorzata TEJCHMAN-KONARZEWSKA
B:
105BH67
102.

170

ENZO VAN DE HERKKANT BWP BEL 2004 Gelding Chestnut F: DARCO
M: NATIFKA VAN DE HERKKANT/FURIOSO
O: cimolai carla
B: PAULISSEN JOHAN EN RONNY , SINT-TRUIDEN (BEL)
103VO86
103.

181

ERRANTO NED 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius Petrovas
B: H.V.D. Weerdt
105QO47
104.

109

ESCALONA HANN GER 2001 Mare Bay F: ESCUDO I
M: CHERRYBOMB HANN/CALYPSO II
O: Dariusz Michalak
B: Gabriele Schliffke
POL40408
105.

210

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Stallion Bay F: NAMELUS R
M: LORY/EKSTEIN
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: J.M.F M. VAN TARTWIJK, WESEPE (NED)
104MZ26
106.

150

EVERDI KWPN NED 2009 Stallion Grey F: VERDI
M: NN (KWPN)/CASSINI I
O: Slawomir Miasko
B: E. GAUDIANO, BUTTELHORN (GER)
104VJ80
107.

163

EVERTON DE VILLEE SBS BEL 2010 Stallion Bay F: ARKO III
M: TORNADE DES BIEZ/DARCO
O: ROBERT YOUNG
B: XAVIER HANNETON
104OS05
108.

237

EVOLUTION SWB SWE 2008 Mare Grey F: STOKDALS LIVANOS
M: MINT JULEP/EVEREST
O: Meja Vu AB
B: HELENA HOLM (SWE)
104PU36
109.

86

EXELLENT 9 HANN GER 2006 Gelding Other F: EL BONITO
M: LAGOSTELLA/LANDS RIVER
O: SAMOKHIN, Roman
B: Tietjen, Fritz Dieter
103KY73
110.

211

EYE CATCHER KWPN NED 2009 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: TOLIA/INDOCTRO
O: Anna STUPKIEWICZ-OSTROWSKA
B:
104ZS80
111.

240

FABERGE H & S KWPN NED 2010 Gelding Bay F: CORNEILLE
M: TADERMIE/BURGGRAAF
O: Saunopol Maciejewski Sp. J.
B: T.C. Heeregrave- Smits & R Heeregrave
105CX44
112.

198

FALKON E HANN GER 2008 Stallion Other F: FOR EDITION
M: RUBINIE/RAPHAEL
O: Ermak Studfarm
B:
105JN73
113.

154

FAMIEBUR B KWPN NED 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Marcin PAKULA
B: J. Verink
105TU41
114.

103

FARDON KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Maria SIMAKHODSKAYA
B:
105ON20
115.

136

FAREWELL 26 HANN GER 2002 Gelding Other F: FOR KEEPS
M: GOLDIKA/GODEHARD
O: Schmitz, Manuela
B: Gestüt Wäldershausen
102QW77
116.

125

FIDORKA CZEWB CZE 2009 Mare Bay F: FEDERWEISSER
M: GEISHA/GOTTWARD
O: Jezdecky klub Melnik
B:
105ZH69
117.

168

FIONA KWPN NED 2010 Mare Bay F: WARRANT
M: ZAFIRA/SIR CORLAND
O: CIMOLAI CARLA
B:
105HQ91
118.

254

FIRST LADY KWPN NED 2010 Mare Other F: CLINTON
M: WOYTILLA/QUIDAM DE REVEL
O: Michal Ziebicki
B: WAM B.V.
105BK42
119.

160

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Klaudia PRYMEK
B: Stal Burg B.V.
106AW17
120.

230

FLORIS TN KWPN NED 2010 Stallion Bay F: QUALITY TIME
M: ARISINAA/VANCOUVER
O: Jamal Rahimov & Karina Rotenberg
B: H. BREUKINK, VORDEN (NED)
104XW88
121.

18

FOCUS OS 2012 Stallion Black F:
M: /
O: Angelika OJCZENASZ
B: Malgorzata I Tomasz Siergiej
105YL09
122.

233

FOR SUCCESS HANN GER 2004 Stallion Other F: FLASHLIGHT 16
M: SUPERGIRL/STAKKATO
O: Stall Königshofer Heide & Sportpferde M&M Haunhorst
B: Siemers, Hans
103LV47
123.

177

FOR VITO HANN GER 2010 Gelding Chestnut F: FOR PLEASURE (HANN)
M: GRACYONA D'AMAIN (KWPN)/PAPILLON ROUGE (SF)
O: Marcin Plitt
B: Arnd Deters
104WX58
124.

122

FOREVER TROOPER GBR 2011 Male Bay F: SUPER TROOPER DE NESS
M: YOURS FOREVER MORE/PION
O: Sue MARCHANT
B:
105XU15
125.

67

FORTITUDE GBR 2012 Male Chestnut F: SUPER TROOPER DE NESS
M: SUPERGIRL/FOR PLEASURE
O: Stephen MERCER
B:
106AY30
126.

126

FRUGO PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106AZ41
127.

202

GALAKTYKA PZHK POL 2009 Mare Black F: CLINTON (HOLST)
M: GALA (SP)/PALEGRO (WESTF)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104HO89
128.

47

GANGES PZHK POL 2012 Gelding Black F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp.z o.o.
B: Eco - Abi, Ewa Fabinska
105NA05
129.

81

GARDEN CATCH SWB SWE 2008 Gelding Black F: CALIDO I
M: ROXETTE H/ROCKY
O: Anne-Caroline Johann Forss
B: Monica Pettersson
105GW07
130.

41

GENTELMAN KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: W. Verschuren
105QQ17
131.

111

GILEA PZHK POL 2006 Mare Bay F: LUDGER (HANN)
M: GAISMA (SP)/GINTS L 1198
O: Polskie Lowy Sp. z o.o.
B: Sylwester Kosinski
105DJ37
132.

46

GINEKE KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: E.BUUNK-HOFS
105NO87
133.

243

GIRALDO L KWPN NED 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: H. Lensing
105KN73
134.

102

GODECJA PZHK POR 2006 Mare Bay F: QUAMIRO
M: GARDENIA (WLKP)/MANGAN (XX)
O: Przeglad Przemyslowy Zbigniew Chelchowski
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
104EW79
135.

276

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Gelding Bay F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ZENZI HBC/CANTOS
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: TH. Griffioen
105FV12
136.

235

GOLDMAN S KWPN NED 2011 Gelding Grey F: COLMAN
M: NADETTE S/LUX
O: Slawomir Hartman
B: E. H. Schroembges
105FV17
137.

40

GRAND STAKKATO HANN GER 2012 Stallion Chestnut F: GRAF TOP
M: STAPIRA/STAKKATO
O: Bob Young OBE
B:
105IL95
138.

30

GRANNUS LAZAR OLDBG POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Edmund LAZAREWICZ
B: Jaroslaw Sekula
106BR75
139.

73

GRASSI PZHK POL 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Stanislaw Malek
B: Robert Nagorski
105FB50
140.

271

GREATEST KWPN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wanda Szmyt
B: J. van Kooten BV
105PH45
141.

206

GREENLANES BALOU STAR GBR 2008 Mare Chestnut F: BALOU DU ROUET
M: DANZIG STAR XX/DANZIG CONNESTION
O: Angela DAWES
B:
105XU25
142.

96

GREENWICH IRL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Dariia IURCHENKO
B:
106AQ33
143.

74

GRIBALDI VAN 'T 'S GRAVENHOF BWP BEL 2006 Male Grey F: CARTIER VAN DE HEFFINCK
M: WABITHA VAN T HEIKE/CAESAR VAN DE HELLE
O: Peter Verheyden
B: HOFMANS FRANCOIS
104AH93
144.

42

GUESS KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Bevelsborg Horses B.V.
105KR91
145.

59

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicki
B: W. van de Mheen
105NE08
146.

27

HAMILTON KWPN NED 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Jantex Sp. z o.o.
B: W. Luttikhuis
105PS55
147.

57

HANGA PZHK POL 2008 Mare Bay F: CORRERO (HOLST)
M: HANCZA (WLKP)/RABIATO TURBUD Z (SP)
O: Jan Zybala
B: Kazimierz Bartkowiak
105DH42
148.

253

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Gelding Bay F: HEARTBREAKER
M: NAFANORY/G.RAMIRO Z
O: Michal Ziebicki
B: J.A.G. STURKENBOOM-VERNOOY, ODIJK (NED)
POL40411
149.

112

HEARTY HERCULES FWB FIN 2012 Male Bay F: CAGLIOSTRO 161
M: DIMIT BOY-T/
O: Maarit HARTELA-VARKKI, Kristiina HÖRKKÖ
B:
106AE45
150.

113

HEARTY HERO FWB FIN 2012 Stallion Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: HEARTY DOUBLE O/
O: Maarit HARTELA-VARKKI
B: Maarit Hartela-Varkki
106AE46
151.

146

HEKTORAS LTU 2011 Stallion Black F:
M: /
O: Robert Hestkowski
B: UAB Nemuno Zirgynas
105JQ60
152.

196

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Male Bay F: HEARTBREAKER
M: LARUNA/LAROME
O: Anna Szary-Ziebicka
B: FRANKEN CORNEEL, WUUSTWEZEL (BEL)
103TE66
153.

79

HENRIKAS LTU 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: UAB Lietuvos žirgynas
B: UAB Nemuno zirgynas
105VA43
154.

127

HERCULES PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Paula TRONINA
B: Violetta Nojman
106AU69
155.

22

HERE I AM KWPN NED 2012 Gelding Grey F: UNTOUCHABLE 27
M: DELIAH/
O: Jacek KUZMA
B: Horses & Horse Products V.O.F.
105RY85
156.

119

HHS DUBLIN ISH IRL 2006 Gelding Black F: ARD VDL DOUGLAS
M: FULL TILT/CAVALIER ROYALE
O: Amre HAMCHO
B: MIGUEL BRAVO
104JR31
157.

75

HHS FORACRUISE IRL 2005 Male Grey F: HERITAGE FORTUNUS
M: KINGCORA CRUISE/CRUISING
O: Brian & Vicky Tew
B:
103DK11
158.

45

HINDE ES NED 2012 Mare Chestnut F:
M: /
O: Claire STEEL-JOHN
B:
106BJ67
159.

145

HIPOIDAS DSP LTU 2006 Stallion Bay F: HELERIS
M: HIPE/HORALAS
O: Robert Hestkowski
B: UAB Nemuno Zirgynas
104XD55
160.

33

IL DE FONSE PZHK POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Aneta KLAWE
B: Katarzyna Bawlowicz
105YD90
161.

239

ILATINA BWP BEL 2008 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: CITA VC B BOS Z/CARTHAGO
O: Jacek KUZMA
B: SONIA DECKX
104IA32
162.

35

ILLONOIS KWPN NED 2013 Male Bay F: ZAMBESI
M: ELMA M/CASSANOVA
O: Bob YOUNG OBE
B:
105WG94
163.

267

ISLANDER KWPN NED 2013 Stallion Grey F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: Fam. Klinkhamer
106BG91
164.

262

ITALIAN PZHK POL 2009 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Michal Stanislawiak
B: Adam Omen
105TR56
165.

15

ITOULON B KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Jozef WALAT
B: A Th. De Boer
106AE69
166.

25

JAY-Z BEE ESHB 2012 Mare Bay F: JOHNSON
M: LOUISE/LORD Z
O: Paul-Richard ARGUS, Dina ELLERMANN
B:
105ZP13
167.

260

JERICO PZHK POL 2008 Gelding Grey F: WIELAND
M: JENNIFER (SP)/EVER FOR PLEASURE (HANN)
O: Remigiusz Makowski
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
104RI79
168.

76

JOGANO VAN SCHERPEN DONDER BWP 2009 Male Bay F:
M: /
O: Stephex Stables
B: GORIS-VAN HOVE
105NB88
169.

244

JOLINE FWB FIN 2009 Mare Bay F: JAGUAR MAIL
M: TILLY'S OMEN/
O: Kumpulan Tila
B: Kumpulan Tila
106AE48
170.

193

JOLLY OS POL 2006 Mare Bay F: LUXIUS
M: JESSY/COR DE LA BRYERE
O: Janusz Cebulak
B: Zbigniew Kostrzewski
104WH67
171.

228

JUDSON PZHK POL 2005 Gelding Bay F: SAGANEK (M)
M: JUDYTA (M)/JUDEX (XX)
O: Aneta Ostrowska
B: STADNINA KONI WALEWICE SP. Z O.O., WALEWICE (POL)
103PF73
172.

257

JURANDA PZHK POL 2008 Mare Chestnut F: ENDOS (SP)
M: JURATA (M)/GRIN (SP)
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o.
B: JAN TOMASZ PROCAJLO, LUBACZOW (POL)
104LK02
173.

44

JUST RIDING OHIO PZHK POL 2012 Gelding Bay F: QUO VADIS
M: OPTIMA-E/DUKAT
O: Wiktoria COLEMAN
B:
106BP15
174.

251

K DON DIEGO VD GRUNDEVAL Z ZANG BEL 2009 Gelding Bay F: KASHMIR V SCHTTERSHOF
M: TIANA I VD GRUNDEVAL Z/T' IS VOLTAIRE
O: SIMAKHODSKY, Oleg
B: PIET VANNESTE
104VI39
175.

92

KABULAS 2012 Male Black F:
M: /
O: Vera Yarmolyuk
B: Uab Nemuno Zirgynas, Litwa
105TG96
176.

238

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Gelding Bay F: COOPER VD HEFFINCK
M: URGA/HEARTBREAKER
O: Radoslaw Zalewski
B: Stal van de Molendreef
105GA52
177.

200

L B CAILLOU HOLST GER 2006 Gelding Bay F: CARINJO
M: SORINA H/NEWTON
O: Francisca VAZ GUEDES
B: VOELZ LOTHAR UND SVEN, WOEHRDEN (GER)
103MK69
178.

26

L COLANTOS PZHK POL 2011 Gelding Bay F: COLA
M: LOTTE/LEVANTOS I
O: Wlodzimierz Urbanski
B: Adam Sosnowski
105HD33
179.

192

LA PAZ PZHK POL 2005 Gelding Bay F: PALEGRO WESTF
M: LANSADA/LANCER III HOLST
O: Slawomir Miasko
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104EG83
180.

9

LA VULKANO L PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
105PL93
181.

272

LADY VON BAYERN OLDBG POL 2007 Mare Bay F: LUDWIG VON BAYERN (BAVAR)
M: PETITE II (HOLST)/LITERAT (HOLST)
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
104KC52
182.

115

LARINA ESHB 2009 Mare Grey F: LARINO
M: LAMELA/GERMUS
O: Rita KAUNA
B:
106AW70
183.

107

LARINO PZHK 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco - Abi, Ewa Fabinska
105XD27
184.

155

LAUR PZHK POL 2007 Gelding Bay F: FOR KEEPS
M: LA JANA/LANDADEL
O: Konrad Pawlowski
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105IB29
185.

70

LE CORBUSIER PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CARAMBOLE
M: LA PALOMA/PALEGRO
O: Jan LUDWICZAK
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105HA51
186.

140

LEGENDA HOLST GER 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Malgorzata TEJCHMAN-KONARZEWSKA
B: Gerken Kai
106BL39
187.

116

LEMUR LAT 2009 Gelding Bay F: LEVANTOS I
M: AUSTRIJA/
O: Sirpa MÄKELÄ
B: SIA 3 Vitolu Stalli
105ZB92
188.

49

LIBRETTO PZHK POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
106BT04
189.

143

LONDON CUP PZHK POL 2009 Gelding Grey F: CLIRO
M: LARA CROFT/LERANO 2
O: Paul WIKTOR
B:
106BN57
190.

77

LORD PZHK POL 2008 Gelding Bay F: LANDINO (HOLST)
M: LORA/LOUIS (HOLST)
O: Arpav Sp. z o.o.
B: WLADYSLAW GIZA, KRAKÓW (POL)
104WS90
191.

43

LOTTA 236 HANN GER 2012 Mare Grey F: LEVISONN
M: GINA/GRAF GRANNUS
O: Anke FRANK
B: Auge, Josef
106BQ69
192.

7

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Marek Duszkiewicz
105KR90
193.

124

LUSTIG 53 BAVAR GER 2011 Mare Bay F: LAST MANS HOPE
M: COSA B/COSINUS 5
O: Hipp, Stefan
B: Hipp, Stefan
105SQ26
194.

130

M CANTORI S PZHK POL 2010 Stallion Black F:
M: /
O: Jadwiga Los
B: Jadwiga Los
105RQ67
195.

114

MEADOW JOHN-PATRIK FWB FIN 2012 Stallion Bay F: CAGLIOSTRO 931
M: MEADOW BUG/
O: Anne-Maj GRÖNROOS-VON RETTIG
B: Anna-Maj Grönroos-von Rettig
106AE51
196.

82

MEADOW QUICKSTEP FWB FIN 2011 Mare Bay F: QUALITY TIME
M: MEADOW BUG/
O: Anne-Maj GRÖNROOS-VON RETTIG
B:
106AE47
197.

60

MILLION DREAMS OS POL 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Michal Ziebicki
B: Zbigniew Kostrzewski
105NE05
198.

5

MISS BALOUBET MNM HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Guenay Equestrian Invest
105VQ90
199.

100

MISS CANTURO MNM HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Guenay Equestrian Invest
105VQ98
200.

6

MISS CARETINO MNM HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Guenay Equestrian Invest
105VQ97
201.

31

MISS CASALL MNM HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Struve-Brandt Doerte
105VQ99
202.

34

MISTER DR HEIGL WESTF GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil GRZELCZYK
B: Friedrich Niemeyer
105RP51
203.

131

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Jadwiga LOS
B: Jadwiga Los
105XL69
204.

207

MUMS THE WORD GBR 2010 Mare Chestnut F: ROMANO V
M: TERALDINE/GERMUS R
O: Stephen MERCER
B:
105XU12
205.

95

MUSTAX CATOKI'S CANNON HOLST GER 2005 Stallion Other F: CATOKI
M: OPHELIA XI/EXORBITANT XX
O: ROTENBERG, Karina
B: HENNING HEINZ, TREMSBUETTEL (GER)
103DA73
206.

98

NABRAN MNM GER 2010 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: POLYATCHKA MNM/ASBEST
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Gunay Equestrian Invest
105HG23
207.

159

NIRVARO OS GER 2008 Stallion Bay F:
M: /
O: Waldemar ZIENTEK
B: Gestuet Lewitz
105XW77
208.

23

NIXON JS BWP BEL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Jacek KUZMA
B: Johan Schutters
106BP95
209.

101

NOUGATINO V G Z ZANG BEL 2004 Gelding Bay F: NELSON Z
M: ULENA V G/HEARTBREAKER
O: Jan Chrzanowski
B: Alois van Gorp
102YX74
210.

65

OLIWIER PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Justyna SWINIARSKA-KEDZIERSKA
B: Marek Strzyz
106BL50
211.

93

ONASIS PZHK POL 2010 Stallion Chestnut F: CALATO KAMA (HOLST)
M: OMONIA (SP)/ALFARO (OLD)
O: Ryszard Gardyjas
B: RYSZARD GARDYJAS, SIEROSLAWICE (POL)
104WJ86
212.

51

PEBBELS Z BEL 2011 Gelding Grey F: PRESIDENT
M: SAMINA'S IRIS/CALVADOS
O: Geryl Perry
B: Nicole Vieren
105TO25
213.

189

PHILADELPHIA HANN GER 2011 Mare Chestnut F: PERIGUEUX
M: CHAREN/CHASSEUR I
O: Carla Bianchi Michel
B: Georg Gerken jun.
105FS51
214.

219

PIEROT WESTF GER 2007 Gelding Chestnut F: PIANO II (WESTF)
M: TU TUUT (NL)/LUX (HANN)
O: KS Holding Sp. z o.o.
B: Oliver Brinkmeyer
104CI80
215.

55

PING PONG V ESHB EST 2012 Gelding Bay F: PONSEE V
M: DALVI/CALVINO Z
O: Maarja Martinson & Paul Argus
B: Peeter Viiard
105TZ54
216.

39

Q SEVEN HANN GER 2013 Gelding Chestnut F: QUAID
M: SENSATION/STAKKATO
O: Bob YOUNG OBE
B:
105WG92
217.

52

Q-TWO TL SWB SWE 2012 Gelding Bay F: CABACHON
M: Q-ONE GREENFIELD Z/QUITE CAPITOL
O: Sofie BRANDEBO, Dennis LINDBLOM
B: Tomas Wigren
105YG75
218.

58

QUAIDO HANN GER 2009 Gelding Grey F: QUAID
M: PUNKERIN/PICARD
O: Jan Zybala
B: Juergen Meyer
105DH05
219.

138

QUEEN FLY PZHK POL 2012 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jan Bobik
B: Jacek Bobik
105PL82
220.

13

QUENTIN A.L. 2013 Gelding Bay F: QUIDAM DE REVEL
M: CIARA/CALETTO I
O: Inna SIMAKHODSKAYA
B:
106AD70
221.

172

QUI VIE ZANG BEL 2006 Mare Bay F: QUINTESSENCE Z
M: /
O: Schmitz, Manuela
B:
104NL85
222.

20

QUIDAM'S DUKE HOLST GER 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Piotr Michalski
B: Wilhelm Graf
105ST06
223.

274

QUINLEEN HOLST GER 2006 Mare Bay F: QUANTUM
M: N-CELIN/CANDILLO
O: Gospodarstwo Rolne Slawomir Polikowski
B: SCHROEDER KRISTINA, HEMDINGEN (GER)
103MJ36
224.

28

QUINTESENCE RED WINE OS 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Michal NOWACKI
B: Malgorzata I Tomasz Siergiej
106AQ14
225.

250

QUINTO OLDBG GER 2005 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: N.R./LAVARINO
O: SIMAKHODSKY, Oleg
B:
104RI99
226.

270

QUIRO 5 OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: WINANDA/LANDOR S
O: Zygfryd Grosz
B: Gerd Fass
105GE01
227.

90

QUITANA OS POL 2007 Mare Bay F: COLA (HOLST)
M: QUANTA (OLD)/QUIDAM'S RUBIN (HOLST)
O: Kazimierz Mordaka
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
104QF63
228.

142

RATINO PZHK POL 2006 Stallion Bay F: LE VOLTAIRE (KWPN)
M: ROKSANA (SP)/OLIMP (SP)
O: Patrycja Biernacka
B: ZBIGNIEW KOWALEWSKI, BARCZEWKO (POL)
104GL48
229.

183

RENESSIN FIN 2007 Gelding Chestnut F: LAURISSIN
M: IRENE II/
O: Liisa Lähdesmäki & Paul Argus
B: Liisa Lähdesmäki
104VF76
230.

87

ROCKETMAN 2 HANN 2001 Gelding Bay F: RAPHAEL
M: CLARA/CALYPSO II
O: New Sport Reitpferde GmbH & Mr. Vladimir Beletskiy
B: Dieckmann Gerhard
GER45024
231.

247

SANTISA PZHK POL 2006 Mare Grey F: CANTANIS
M: SAMANTA (SP)/DIDO (HANN)
O: SK Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
103VV34
232.

151

SANTORINI L HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Lothar & Sven Voelz
105VL90
233.

99

SAVALAN MNM GER 2009 Stallion Grey F: CASSINI I
M: SAMMY JOE/CARETINO
O: Gestüt Günay Equestrian Invest GmbH
B: GUENAY EQUESTRIAN INVEST
103ZZ17
234.

11

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: J. Verhagen
105KM78
235.

212

SHANGRI LA OS GER 2009 Mare Grey F: STAKKATOL (OS)
M: BARONARA (OS)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: Gestuet Lewitz
104YC70
236.

263

SHEILA 385 MECKL GER 2009 Mare Other F: STAKKATOL
M: GALADIA/GRABENSTERN
O: Tovarnak, Sabrina
B: Kaagst, Fritz
105SW09
237.

135

SHUTER'S DIAMOND CZE 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicka
B: Frischeis Johann-Gestuet Obora
105KT69
238.

226

SILVER STAR HOLST GER 2010 Mare Grey F: LEGOLAS
M: SUNSHINE/CARANO
O: Joanna Lehmann
B: Harald Meyer
105FG31
239.

156

SNOWBALL SWB SWE 2004 Gelding Grey F: IRCO MENA
M: MISS CORTINA/CORTEZ
O: MEJA Verksamhetsutveckling AB
B: PER-INGE OHLSSON STALL NYBO, KRISTIANSTAD (SWE)
103KD66
240.

147

SOPHIA OLDBG POL 2008 Mare Grey F: STALYPSO (HANN)
M: RAMONA (SP)/LAMB (HOLST)
O: BST Wynajem sp. z o. o.
B: Witold Pietrzyk
104LH41
241.

167

SOURIS DE DIME DELLA LOGGIA Mipaaf ITA 2009 Mare Bay F: L'ARC DE TRIOMPHE
M: DIME DE LA COUR/SAPHIR D'ELLE
O: PORPORATO GIUSEPPE
B: ALLEV.TO DELLA LOGGIA S.A.S. DI ARIOLDI R. & C., ZERBOLO'(PV) (ITA)
104WS51
242.

190

SPACE GIRL 4 GER 2010 Mare Bay F: SPACEBALL
M: LUISE/
O: Evren ALAM
B:
105ZZ68
243.

232

STRANGELOVE ENNEMMEL SF FRA 2006 Stallion Bay F: QUINCY / QUAPRICE
M: GOLDCOIN (WESTF)/GOLDLACK
O: ROTENBERG, Karina
B: MME ILARIA ANTINORI MARZICHI LENZI, PARIS 08 (FRA)
104AS74
244.

68

SUPER DOOPER AES GBR 2011 Gelding Bay F: SUPER TROOPER DE NESS
M: TERALDINE/GERMUS R
O: Stephen MERCER, Claire STEEL-JOHN
B: Stephen Mercer
105UL90
245.

89

SZAMBELAN PZHK POL 2004 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir Grzelczyk
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105QH23
246.

245

TALL BOY MNM BEL 2006 Stallion Bay F: QUERLYBET HERO
M: VENIZI D'IVE/QUIDAM DE REVEL
O: Gestüt Günay Equestrian Invest GmbH
B:
103KL56
247.

83

TANJA NED 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Anne-Caroline FORSS
B: Hengstenhouderij Tivoli
106AE54
248.

21

TIGRINA PZHK 2013 Mare Grey F:
M: /
O: Emilia KASPROWICZ
B: MAREK ROMANOWSKI
105YW84
249.

218

TOKAJER 8 OS GER 2008 Mare Bay F: TINKA'S BOY (KWPN)
M: AXINA (HANN)/ACORD II (HOLST)
O: KS Holding Sp. z o.o.
B: Florian Rappold
104ZT81
250.

164

TOWNHEAD ANNIE HANN GER 2004 Mare Bay F: CONTENDRO I
M: FANTASIA/FOR PLEASURE
O: Bob YOUNG OBE
B: J. TOBABEN, OTTENSEN, DE (GER)
103UQ66
251.

165

TOWNHEAD BALLULAH DEN 2009 Mare Chestnut F: CARTANI
M: TAKE ON ME MAK/TABASCO LA SILLA
O: MR BOB YOUNG OBE
B: STALD MAK V/MARTIN SCHOUGAARD, THEM (DEN)
104MD90
252.

134

TOWNHEAD LIBERTY V HANN GER 2011 Mare Bay F: LORD PEZI
M: SPOTLIGHT/STOLZENBERG
O: Bob YOUNG OBE
B:
105WG89
253.

166

TOWNHEAD TALLULAH V NWB NOR 2005 Mare Bay F: TABASCO LA SILLA
M: URO'S IRIS/CALVADOS
O: Robert Young
B:
103DZ20
254.

50

TRACJA PZHK POL 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Stadnina Koni Nad Wigrami-Gospodarstwo Rolne Wojciech Marian Fabinski
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
106BT03
255.

32

TUTU MNM GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Günay Equestrian Invest GmbH
B: Guenay Equestrian Invest
105VR00
256.

256

VAN HALEN KWPN NED 2002 Gelding Chestnut F: HORS LA LOI II
M: HORETTA/CAVALIER
O: Monika Morsztyn
B: R. TEWIS, WESTDORP (NED)
102YW87
257.

62

VANDA GUCCI WESTF GER 2009 Gelding Grey F: CRISTALLO
M: CAPRICE/CARETINO
O: Genene Burnett
B:
104PU13
258.

194

VANDA HERMES GBR 2009 Gelding Grey F: CARDENTO
M: URSULLA/FLYINGE ELECTRO
O: Sebastien KAPEL
B:
105LZ33
259.

4

VANDA MOET KWPN NED 2011 Gelding Grey F: BERNINI
M: ZARAGOSA/CLINTON
O: GENENE BURNETT
B: W VAN HOOF
105IK22
260.

61

VANDA VOGUE GER 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Genene BURNETT
B:
103LB10
261.

229

WARRIOR KWPN NED 2003 Stallion Chestnut F: KITILE HORTA
M: PHILLIANE A/HEARTBREAKER
O: JAMAL RAHIMOV
B: L. DE BRUIJN, LIESSEL (NED)
GBR43011
262.

19

WHISKEY TIME UKR 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Dariia IURCHENKO
B:
105ZQ22
263.

129

WHO KNOWS HANN GER 2008 Gelding Black F: ESCUDO I
M: ROMINA ROSE/LEGAL LEGEND
O: Monika Sliwinska
B: Raeael Antkowski
105GY45
264.

185

WIBARO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: BAJOU DU ROUET
M: WIAGRA (SP)/GRAF QUIDAM (SP)
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
104OY63
265.

14

WIKTOR PZHK POL 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Vivien KAZMIERCZAK
B: Beata Bierastowska
106BT11
266.

104

WILD HUNTER OS POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Jaroslaw SKRZYCZYNSKI
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
105WN38
267.

277

Z RIARALDA Z ZANG BEL 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: C. Wernsen
106BT23
268.

69

ZACTLY VOSS KWPN NED 2004 Gelding Chestnut F: EPILOT
M: NAOMI/ELEGANT
O: Miss Claire Steel-John
B:
105PC82
269.

161

ZADYMKA PZHK POL 2007 Mare Bay F: CONTENDER SON (HOLST)
M: ZADUMA (SP)/AUTOKRATA (M)
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
105AW87
270.

191

ZALVO KWPN NED 2004 Stallion Chestnut F: PHIN PHIN
M: SARINA/CALVADOS / SABLE ROSE
O: Marek Kubacki
B: J.G. VENDERBOSCH, VARSSEVELD (NED)
103CC23
271.

176

ZET BLUE PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Dabki Roman Barlik
B: Gospodarstwo Rolne Dabki Roman Barlik
105LE82
272.

178

ZUKO S KWPN NED 2004 Gelding Chestnut F: ODERMUS R
M: KIRSTEN S/VOLTAIRE
O: Andrius Petrovas/Kristaps Neretnieks
B: G. SOEPENBERG, DEN HAM OV (NED)
103GQ39
Rider Country
Competition
Prize
Argus Paul-Richard
in kind
264
SUM:
264.00
Cimolai Carla
120
144
150
SUM:
414.00
Ciszek - Lewicka Malgorzata
in kind
80
400
SUM:
480.00
Gambarov Agasamad
in kind
120
120
in kind
640
SUM:
880.00
Grzelczyk Kamil
in kind
400
1080
in kind
SUM:
1480.00
Hallion Mark
in kind
100
SUM:
100.00
Iurchenko Dariia
in kind
Kapel Sebastien
192
SUM:
192.00
Lewicki Marek
in kind
800
800
160
320
1000
SUM:
3080.00
Miskiewicz Tomasz
144
336
330
SUM:
810.00
Morsztyn Piotr
336
1200
SUM:
1536.00
Nicpon Adam
120
120
SUM:
240.00
Nowacki Michal
80
100
SUM:
180.00
Ojczenasz Angelika
in kind
160
480
SUM:
640.00
Ostrowska Adrianna
800
120
SUM:
920.00
Skiba Dawid
in kind
96
100
280
192
1200
600
SUM:
2468.00
Stoker Emma
in kind
176
220
1200
480
1500
in kind
720
264
in kind
80
600
in kind
120
1080
SUM:
6440.00
Szary Ziebicka Anna
264
120
240
SUM:
624.00
Szmytkowski Piotr
in kind
480
120
SUM:
600.00
Tomaszewski Beniamin
420
120
144
150
SUM:
834.00
Troszczynski Lukasz
480
120
900
128
280
in kind
224
120
in kind
336
SUM:
2588.00
Urbanska Malwina
192
960
180
220
144
SUM:
1696.00
Valadas Coelho Ricardo
960
720
150
100
720
SUM:
2650.00
Wiktor Paul
in kind
100
144
in kind
1000
SUM:
1244.00
Zalewski Radoslaw
in kind
600
120
in kind
96
100
SUM:
916.00
Ziebicki Michal
144
180
SUM:
324.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Argus Paul-Richard
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
19
2018-05-17
6
264
Cimolai Carla
2018-05-15
10
120
2018-05-16
9
144
2018-05-17
10
150
Ciszek - Lewicka Malgorzata
ISLANDER (267)
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
11
80
2018-05-17
4
400
Gambarov Agasamad
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
9
120
2018-05-17
12
120
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
2
640
2018-05-17
15
Grzelczyk Kamil
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
4
400
2018-05-17
1
1080
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
17
2018-05-17
14
Hallion Mark
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
11
100
2018-05-17
Iurchenko Dariia
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
13
2018-05-17
14
Kapel Sebastien
2018-05-15
13
2018-05-16
7
192
2018-05-17
Kazmierczak Lukasz
WIKTOR (14)
2018-05-15
16
2018-05-16
16
2018-05-17
13
Lewicki Marek
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
1
800
2018-05-17
2
800
CHINA (265)
2018-05-15
12
2018-05-16
14
2018-05-17
7
160
2018-05-15
12
2018-05-16
4
320
2018-05-17
1
1000
Miskiewicz Tomasz
2018-05-15
9
144
2018-05-16
5
336
2018-05-17
6
330
2018-05-15
13
2018-05-17
Morsztyn Piotr
2018-05-15
5
336
2018-05-16
16
2018-05-17
2
1200
Nicpon Adam
2018-05-15
12
120
2018-05-16
12
120
2018-05-17
14
Nowacki Michal
2018-05-15
12
2018-05-16
10
80
2018-05-17
12
100
Ojczenasz Angelika
FOCUS (18)
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
7
160
2018-05-17
4
480
Ostrowska Adrianna
ANDORA (3)
2018-05-15
18
2018-05-16
2
800
2018-05-17
11
120
Skiba Dawid
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
8
96
2018-05-17
10
100
2018-05-15
13
2018-05-16
5
280
2018-05-17
7
192
AMARU L (10)
2018-05-15
20
2018-05-16
16
2018-05-17
15
2018-05-15
14
2018-05-16
1
1200
2018-05-17
4
600
Stoker Emma
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
6
176
2018-05-17
6
220
2018-05-15
1
1200
2018-05-16
4
480
2018-05-17
1
1500
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
15
2018-05-17
13
2018-05-15
3
720
2018-05-16
6
264
2018-05-17
13
Q SEVEN (39)
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
12
80
2018-05-17
3
600
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
8
120
2018-05-17
1
1080
Szary Ziebicka Anna
2018-05-15
6
264
2018-05-16
11
120
2018-05-17
7
240
Szmytkowski Piotr
TIGRINA (21)
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
3
480
2018-05-17
8
120
Timgren Jessica
2018-05-15
17
Tomaszewski Beniamin
2018-05-15
16
2018-05-16
14
2018-05-17
5
420
2018-05-15
11
120
2018-05-16
8
144
2018-05-17
12
150
Troszczynski Lukasz
GINEKE (46)
2018-05-15
4
480
2018-05-16
10
120
2018-05-17
3
900
GANGES (47)
2018-05-15
18
2018-05-16
14
2018-05-17
CANOSSA (48)
2018-05-15
13
2018-05-16
18
2018-05-17
2018-05-15
11
2018-05-16
7
128
2018-05-17
5
280
TRACJA (50)
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
5
224
2018-05-17
9
120
CORDOBA (268)
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
13
2018-05-17
5
336
Urbanska Malwina
2018-05-15
7
192
2018-05-16
2
960
2018-05-17
9
180
2018-05-15
13
2018-05-16
6
220
2018-05-17
9
144
Valadas Coelho Ricardo
2018-05-15
2
960
2018-05-16
3
720
2018-05-17
11
150
2018-05-15
17
2018-05-16
10
100
2018-05-17
3
720
Wiktor Paul
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
12
100
2018-05-17
8
144
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
1
1000
2018-05-17
16
Zalewski Radoslaw
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
3
600
2018-05-17
10
120
2018-05-15
1
in kind
2018-05-16
9
96
2018-05-17
11
100
2018-05-15
12
2018-05-16
15
2018-05-17
16
Ziebicki Michal
2018-05-15
15
2018-05-16
15
2018-05-17
15
GUESS (42)
2018-05-15
8
144
2018-05-16
13
2018-05-17
8
180

Number of Riders: 29

Number of Horses: 272

The sum of prizes: 31 600.00

Competition results developed by: SK Ciekocinko
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042016-1, HORIZONTAL Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl