Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO DiM i ZR w skokach przez przeszkody
Poczernin, 26-28 kwietnia 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
139 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:34:01
2019-04-24 21:29:44
Żaneta Zwierzyńska CHIARA DE REMELING
  • 1x R1 P/P/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:12:49
2019-04-24 21:12:03
Żaneta Zwierzyńska AL AWAR
  • 1x 10/P DK/Konkurs nr 10 P 110 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:10:13
2019-04-24 21:08:11
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 10/P DK/Konkurs nr 10 P 110 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/N DK/Konkurs nr 11 N 120 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:00:45
2019-04-24 20:44:11
Rafał Perlikowski CASSA CIARA
  • 1x R2 P/P/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N/Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/P/Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 N/N/Konkurs nr R3 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:01:01
2019-04-24 20:43:40
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x R2 L/L/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x R3 L/L/Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:01:19
2019-04-24 20:43:08
Mirosława Gdaniec SAPHIRE
  • 1x R2 L/L/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 L/L/Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/P/Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:02:14
2019-04-24 20:42:37
Maja Drobny GANGES
  • 1x 22/100 cm KUCE/Konkurs nr 22 100 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/110 cm KUCE/Konkurs nr 23 110 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 29/105 cm KUCE/Konkurs nr 29 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 20:37:18
2019-04-24 19:18:12
Anna Sobala SIRENDOS
  • 1x R1 L/L/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:04:23
2019-04-24 18:29:36
Joanna Dąbek GANGSTER
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 16:45:18
2019-04-24 16:23:07
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 16:46:02
2019-04-24 16:22:16
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 14:03:26
2019-04-24 13:44:03
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 28/95 cm KUCE/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:31:19
2019-04-24 12:53:57
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x R1 L/L/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 L/L/Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/P/Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:24:10
2019-04-24 11:23:04
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 10/P DK/Konkurs nr 10 P 110 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/N DK/Konkurs nr 11 N 120 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 15/N DK/Konkurs nr 15 N 120 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:05:46
2019-04-24 11:19:58
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 11/N DK/Konkurs nr 11 N 120 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 12/C DK/Konkurs nr 12 C 130 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 16/C DK/Konkurs nr 16 C 130 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/130 cm/Konkurs nr 33 FINAŁ Rundy J i Mł., 130cm/135 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 06:39:31
2019-04-23 22:38:56
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 2x 6/100 cm KUCE/Konkurs nr 6 100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 17:59:50
2019-04-23 15:52:21
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 2x R2 L/L/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 06:12:22
2019-04-23 05:51:56
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 11/N DK/Konkurs nr 11 N 120 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 12/C DK/Konkurs nr 12 C 130 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 15/N DK/Konkurs nr 15 N 120 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/C DK/Konkurs nr 16 C 130 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/GP 125 cm/Konkurs nr 32 GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 06:12:45
2019-04-23 05:50:55
Wiktoria Jannasz PHENIX
  • 1x 11/N DK/Konkurs nr 11 N 120 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 16/C DK/Konkurs nr 16 C 130 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/GP 125 cm/Konkurs nr 32 GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 06:13:03
2019-04-23 05:49:29
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 11/N DK/Konkurs nr 11 N 120 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 12/C DK/Konkurs nr 12 C 130 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 15/N DK/Konkurs nr 15 N 120 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/C DK/Konkurs nr 16 C 130 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/130 cm/Konkurs nr 33 FINAŁ Rundy J i Mł., 130cm/135 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 08:07:20
2019-04-22 21:37:52
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 22/100 cm KUCE/Konkurs nr 22 100 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 29/105 cm KUCE/Konkurs nr 29 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 10:52:50
2019-04-22 21:35:42
Nina Ambroziak RINGO
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 21:56:20
2019-04-22 21:03:05
Natalia Goś GIOVVANI II KG
  • 2x R1 L/L/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x R2 L/L/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 15:44:07
2019-04-22 15:22:54
Tomasz Olszewski DAVISHILL
  • 1x R1 L/L/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N/Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 15:46:18
2019-04-22 15:21:21
Julia Graczyk ALTIVO Z
  • 2x R1 L/L/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x R2 L/L/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 15:46:31
2019-04-22 15:18:25
Kamila Sokołowska DEMON DEL
  • 2x R1 L/L/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x R2 L/L/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 15:46:45
2019-04-22 15:17:16
Daria Pleśnierowicz GERWAZY
  • 1x R1 P/P/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 N/N/Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N/Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 15:46:58
2019-04-22 15:13:24
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x R1 L/L/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 15:47:02
2019-04-22 15:12:54
Justyna Kopko BONO
  • 1x R2 N/N/Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 15:47:04
2019-04-22 15:11:35
Justyna Kopko BILLY ROUBLE
  • 1x R1 P/P/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 N/N/Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N/Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 21:17:35
2019-04-21 20:59:30
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 22/100 cm KUCE/Konkurs nr 22 100 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/110 cm KUCE/Konkurs nr 23 110 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 21:17:01
2019-04-21 20:58:46
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 23/110 cm KUCE/Konkurs nr 23 110 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm KUCE/Konkurs nr 24 120 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 21:15:56
2019-04-21 20:58:10
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 23/110 cm KUCE/Konkurs nr 23 110 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm KUCE/Konkurs nr 24 120 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 21:15:25
2019-04-21 20:53:25
Karina Dzięgielewska PLOTER
  • 2x R2 L/L/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 L/L/Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 20:52:56
2019-04-21 20:52:25
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 13/L DK/Konkurs nr 13 L 100 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/Konkurs nr 14 P 110 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 20:52:18
2019-04-21 20:49:28
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 8/120 cm KUCE/Konkurs nr 8 120 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/120 cm KUCE/Konkurs nr 24 120 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 31/GP 120 cm/Konkurs nr 31 GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 12:57:18
2019-04-20 10:21:01
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 10/P DK/Konkurs nr 10 P 110 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/N DK/Konkurs nr 11 N 120 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 14/P DK/Konkurs nr 14 P 110 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N DK/Konkurs nr 15 N 120 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
98 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-20 13:00:17
2019-04-20 09:30:55
Jakub Mroczek MATADOR
  • 1x 1/50 cm KUCE/Konkurs nr 1 50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/50 cm KUCE/Konkurs nr 17 50 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
97 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-20 13:02:09
2019-04-20 09:23:56
Julia Parda MALIBU STAR
  • 1x 1/50 cm KUCE/Konkurs nr 1 50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:00:01
2019-04-20 09:21:25
Julia Parda FIONA
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
95 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-20 13:04:04
2019-04-20 09:19:51
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
92 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-20 06:50:12
2019-04-19 17:20:00
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 1/50 cm KUCE/Konkurs nr 1 50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/50 cm KUCE/Konkurs nr 17 50 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:04:16
2019-04-19 15:47:39
Mateusz Owczarz ZUCCHERO A VELO
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 14:57:35
2019-04-18 08:47:59
Adam Hybiak KASKADA
  • 1x R1 L/L/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/L/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P/Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 L/L/Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/P/Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
89 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-21 14:58:48
2019-04-18 08:47:00
Maja Nagła BRANDON
  • 1x 1/50 cm KUCE/Konkurs nr 1 50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 13:41:35
2019-04-17 12:47:48
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 11/N DK/Konkurs nr 11 N 120 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 12/C DK/Konkurs nr 12 C 130 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 15/N DK/Konkurs nr 15 N 120 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/C DK/Konkurs nr 16 C 130 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/130 cm/Konkurs nr 33 FINAŁ Rundy J i Mł., 130cm/135 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 11:09:52
2019-04-16 22:27:20
Alicja Poniatowska TERCJA
  • 1x 1/50 cm KUCE/Konkurs nr 1 50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 11:10:22
2019-04-16 22:20:28
Agata Ściegienko TERCJA
  • 1x 1/50 cm KUCE/Konkurs nr 1 50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/50 cm KUCE/Konkurs nr 17 50 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-17 11:11:18
2019-04-16 22:18:57
Oliwia Kosakiewicz E - FIFKA
  • 2x 1/50 cm KUCE/Konkurs nr 1 50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/50 cm KUCE/Konkurs nr 17 50 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
83 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-17 11:12:45
2019-04-16 22:16:37
Kinga Berghauzen PENELOPA
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/95 cm KUCE/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
82 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-17 11:13:04
2019-04-16 22:15:01
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 11:13:49
2019-04-16 22:12:49
Nayon Lee MANCHESTER 0012
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 11:13:58
2019-04-16 22:11:25
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 1x 6/100 cm KUCE/Konkurs nr 6 100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/105 cm KUCE/Konkurs nr 29 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
79 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-16 15:24:00
2019-04-16 08:40:29
Karolina Wernerowicz PRAGA
  • 1x 1/50 cm KUCE/Konkurs nr 1 50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/50 cm KUCE/Konkurs nr 17 50 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 15:25:26
2019-04-16 08:39:27
Nikola Miłoszewska BIBI ZAGORKA
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 06:15:17
2019-04-15 12:28:21
Hubert Aniołek KUBA
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 06:14:35
2019-04-15 12:27:37
Hubert Aniołek BENETON
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 15:26:57
2019-04-15 10:30:16
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 2x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 15:27:48
2019-04-15 10:28:37
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 2x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 06:09:02
2019-04-14 21:30:21
Amelia Lewkowicz ANTONY HOPKINS
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 06:09:43
2019-04-14 21:28:38
Agata Maćkowska GABON
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 06:10:17
2019-04-14 21:27:28
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 06:11:16
2019-04-14 10:19:55
Zuzanna Szczepanowska GILDZIA
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 28/95 cm KUCE/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 21:46:47
2019-04-13 21:12:00
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 2x 6/100 cm KUCE/Konkurs nr 6 100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 21:47:21
2019-04-13 21:10:52
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 21:47:46
2019-04-13 21:10:15
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 21:48:53
2019-04-13 21:08:19
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 2x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 21:49:19
2019-04-13 21:07:53
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 21:49:55
2019-04-13 21:07:14
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 21:50:25
2019-04-13 21:06:45
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 21:55:58
2019-04-13 14:43:39
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 9/L DK/Konkurs nr 9 L 100cm, DUŻE KONIE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x R1 L/L/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/L/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L DK/Konkurs nr 13 L 100 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3 L/L/Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 21:56:43
2019-04-13 14:35:40
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 9/L DK/Konkurs nr 9 L 100cm, DUŻE KONIE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/P DK/Konkurs nr 10 P 110 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 13/L DK/Konkurs nr 13 L 100 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/Konkurs nr 14 P 110 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:07:24
2019-04-11 20:41:58
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 9/L DK/Konkurs nr 9 L 100cm, DUŻE KONIE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/P DK/Konkurs nr 10 P 110 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 13/L DK/Konkurs nr 13 L 100 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/Konkurs nr 14 P 110 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:07:34
2019-04-11 20:38:33
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 9/L DK/Konkurs nr 9 L 100cm, DUŻE KONIE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/P DK/Konkurs nr 10 P 110 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 13/L DK/Konkurs nr 13 L 100 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/Konkurs nr 14 P 110 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 08:03:59
2019-04-11 19:54:52
Julia Walorek FIGARO
  • 2x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 18:50:39
2019-04-11 12:54:40
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 7/110 cm KUCE/Konkurs nr 7 110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-19 22:14:13
2019-04-10 23:21:17
Gabriela Romanowska ERO
  • 1x 1/50 cm KUCE/Konkurs nr 1 50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:34:09
2019-04-10 11:24:04
Julia Walorek FALCO
  • 2x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:57:11
2019-04-10 07:29:26
Zuzanna Liszkowska LAMPEDUSA
  • 2x 9/L DK/Konkurs nr 9 L 100cm, DUŻE KONIE, dokładności (art.238.1.1)
  • 2x 13/L DK/Konkurs nr 13 L 100 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/L-C/Konkurs nr 35 Pocieszenia L/P/N/C, DK, zwykły (art.238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:58:05
2019-04-10 07:26:06
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:58:48
2019-04-10 07:25:13
Nel Skotarczak DENIS
  • 2x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:59:25
2019-04-10 07:24:30
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 2x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 06:40:15
2019-04-09 22:51:47
Roksana Naumiuk JAWA
  • 2x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
48 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 06:05:54
2019-04-09 22:50:28
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 17:40:31
2019-04-08 16:36:21
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 28/95 cm KUCE/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:48:17
2019-04-07 21:11:39
Helena Piontek ROLEX 2
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm KUCE/Konkurs nr 6 100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:49:02
2019-04-07 21:08:57
Helena Piontek KAMILLIA H
  • 2x 6/100 cm KUCE/Konkurs nr 6 100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:49:32
2019-04-07 21:06:04
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:50:28
2019-04-07 21:03:39
Barbara Piontek CYKOR
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:51:05
2019-04-07 20:55:26
Elena Gieruszczak ROYBOSS
  • 2x R1 L/L/Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x R2 L/L/Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:51:41
2019-04-07 20:49:02
Agata Stasiak IKONA
  • 1x 1/50 cm KUCE/Konkurs nr 1 50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:52:37
2019-04-07 19:06:49
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x 10/P DK/Konkurs nr 10 P 110 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/N DK/Konkurs nr 11 N 120 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:53:08
2019-04-07 19:05:56
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 2x 7/110 cm KUCE/Konkurs nr 7 110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:53:41
2019-04-07 19:05:02
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:54:33
2019-04-07 19:04:09
Nell Sówka BEN GUN
  • 2x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:55:50
2019-04-07 19:03:22
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:56:18
2019-04-07 19:02:32
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 2x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
30 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-08 06:57:06
2019-04-07 19:01:47
Antoni Śliwiński APLA
  • 2x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:57:52
2019-04-07 17:17:30
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:58:37
2019-04-07 12:04:16
Lena Sawicka M'08 REYLEM CORNELIA GR. C
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:59:24
2019-04-07 12:00:51
Lena Sawicka M'08 LOVERBOY
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 21:59:45
2019-04-05 17:32:05
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 1x 7/110 cm KUCE/Konkurs nr 7 110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/120 cm KUCE/Konkurs nr 8 120 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/120 cm KUCE/Konkurs nr 24 120 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 25/130 cm KUCE/Konkurs nr 25 130 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
23 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-05 22:01:25
2019-04-05 17:30:58
Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY
  • 1x 6/100 cm KUCE/Konkurs nr 6 100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm KUCE/Konkurs nr 7 110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/110 cm KUCE/Konkurs nr 23 110 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm KUCE/Konkurs nr 24 120 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 22:02:46
2019-04-05 17:29:24
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm KUCE/Konkurs nr 6 100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 22/100 cm KUCE/Konkurs nr 22 100 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 29/105 cm KUCE/Konkurs nr 29 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 22:04:17
2019-04-04 19:46:47
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 11/N DK/Konkurs nr 11 N 120 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 12/C DK/Konkurs nr 12 C 130 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 06:40:46
2019-04-04 19:46:10
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x R1 P/P/Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 06:41:23
2019-04-04 19:44:41
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 22:05:36
2019-04-04 19:43:34
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 22:06:22
2019-04-04 19:34:04
Michał Sieńko ELVIS
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:47:55
2019-04-01 21:57:03
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 9/L DK/Konkurs nr 9 L 100cm, DUŻE KONIE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/P DK/Konkurs nr 10 P 110 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 13/L DK/Konkurs nr 13 L 100 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/Konkurs nr 14 P 110 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 09:36:17
2019-04-01 13:47:13
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 22/100 cm KUCE/Konkurs nr 22 100 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 14:16:06
2019-04-01 10:23:29
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 18:10:49
2019-03-30 22:08:05
Pola Skarżyńska CZANDRA
  • 2x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 22/100 cm KUCE/Konkurs nr 22 100 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 29/105 cm KUCE/Konkurs nr 29 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 10:28:16
2019-03-30 16:07:18
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 10/P DK/Konkurs nr 10 P 110 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/N DK/Konkurs nr 11 N 120 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 14/P DK/Konkurs nr 14 P 110 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N DK/Konkurs nr 15 N 120 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/GP 125 cm/Konkurs nr 32 GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 14:16:38
2019-03-29 11:00:59
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm KUCE/Konkurs nr 6 100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm KUCE/Konkurs nr 22 100 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 23/110 cm KUCE/Konkurs nr 23 110 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 29/105 cm KUCE/Konkurs nr 29 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 22:07:17
2019-03-26 23:29:18
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 28/95 cm KUCE/Konkurs nr 28 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 16:29:01
2019-03-26 16:23:54
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm KUCE/Konkurs nr 5 90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 21/90 cm KUCE/Konkurs nr 21 90 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 16:28:26
2019-03-26 16:22:02
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm KUCE/Konkurs nr 18 60 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm KUCE/Konkurs nr 26 FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 06:39:38
2019-03-25 23:22:21
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 9/L DK/Konkurs nr 9 L 100cm, DUŻE KONIE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/P DK/Konkurs nr 10 P 110 cm, DUŻE KONIE, zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 14/P DK/Konkurs nr 14 P 110 cm, DUŻE KONIE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110/115/Konkurs nr 30 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 17:35:27
2019-03-25 14:52:57
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm KUCE/Konkurs nr 4 80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 17:34:56
2019-03-25 14:45:25
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2 60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm KUCE/Konkurs nr 3 70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm KUCE/Konkurs nr 19 70 cm, KUCE, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm KUCE/Konkurs nr 20 80 cm, KUCE, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 27/85 cm KUCE/Konkurs nr 27 FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
3. Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
2007 (JM.)
O045368
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
5. Berghauzen Kinga Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O045550
6. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O039226
7. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
8. Ciszek Zofia UKS Primo
2010 (Mł.)
O051053
9. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
10. Dąbek Joanna Kj Akademia Kucania
2007 (JM.)
O050769
11. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
12. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
13. Drobny Maja St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
14. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
15. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
16. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
17. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
18. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
19. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
20. Gieruszczak Elena KJ Stajnia Bukowiec
2004 (JM.)
O044129
21. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
22. Goś Natalia JKS Olsza
2002 (J.)
O040071
23. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
24. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
25. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O032572
26. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
27. Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037386
28. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
29. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
30. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
31. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
32. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
33. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
34. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
35. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
36. Kosakiewicz Oliwia Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2007 (JM.)
O054453
37. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
38. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
39. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
40. Ludwicka Karina LKJ GAŁKOWO
2006 (JM.)
O044637
41. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
42. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
43. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
44. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
45. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
O053404
46. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O052047
47. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
48. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
49. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
50. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
51. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
52. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
53. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
54. Pawłowska Irena bpk
2007 (JM.)
O039852
55. Pawłowska Kornelia BPK - MAZ
2007 (JM.)
O048610
56. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
57. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
58. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
59. Pleśnierowicz Daria JKS OLSZA
S
O029204
60. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
61. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
62. Ptaszyńska Julia K.J. Plejada
2005 (JM.)
O037854
63. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
64. Romanowska Gabriela UKS Primo
2009 (Mł.)
O052504
65. Sawicka Lena Bpk
2008 (Mł.)
O046346
66. Ściegienko Agata Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2007 (JM.)
brak
67. Sieńko Michał St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O036736
68. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
69. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
70. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
71. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
O003357
72. Sokołowska Kamila JKS OLSZA
2003 (J.)
O053979
73. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
74. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
75. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
76. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
77. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
78. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
79. Szczepanowska Zuzanna SKJ Grobice
2006 (JM.)
O040068
80. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O037910
81. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
82. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
83. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
84. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
85. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
86. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
87. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
88. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
89. Zwierzyńska Żaneta Klub Jeździecki Aromer
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

135

AL AWAR HANN GER 2007 Ogier skarogniada/168 F: CONTENDRO I
M: FAIR LADY/FOR PLEASURE
O: ŻANETA ZWIERZYŃSKA
B: HANS-HERMANN MAACK (GER)
K012340 DE431310052007 104OJ51
2.

109

ALTIVO Z Zangersheide POL 2005 Wałach ciemnogniada/173 F: Z
M: Z
O: Renata Graczyk
B: Holandia
Brak 45832822737
3.

100

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Anapon Raska
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
K024821
4.

84

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
5.

122

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
6.

58

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: brak
K020178 POL013610175508
7.

60

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K009670 528009041111799
8.

97

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
9.

34

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
10.

41

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216 372414005999286
11.

86

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
12.

37

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
O: Ewa Ciszek
B: Ewa Ciszek
K018400 POL013610022506
13.

57

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Durello Top /
M: Bunia /
O: Magdalena Kiczka
B: Dominik Gronet
K021760 616013640053309
14.

20

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Aneta Aniołek
B: Dariusz Markiewicz
K023005
15.

88

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:124 F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
K024338 brak
16.

115

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
O: Justyna
B: Wielka Brytania
K027089 9373474747
17.

114

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K015755 616499920001020009
18.

23

BRANDON KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kornelia Nagla
B: Kornelia Nagla
K020442
19.

65

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
20.

30

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
21.

129

CASSA CIARA Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
O: Emilian Perlikowski
B: Niemcy
K019109
22.

134

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon / Colman
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzyński
B:
K018658 616009610156011
23.

136

CHIARA DE REMELING SF FRA 2012 Klacz gniada/173 F: HALOUBET DE GORZE / GALOUBET A
M: LARA DU JARDIN / TRESOR DE CHEUX
O: Xxx
B: Xxx
K025041 12178210P
24.

74

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
25.

119

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
26.

44

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
27.

42

CONAN MC MURPHY DRP GER 2012 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Creston Dundee / Cocky Duundee
M: Lonetta / Hagelkruis Monarch
O: Jarosław Pielak
B: Hans Peter Saile
K024336 DE473730240712
28.

36

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Agnieszka Bala
B: Henrike Feldhaus
K025023 DE421000048113
29.

95

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba/ Darco
O: Waldemar Osuch
B: Haras du Buisson Sarl
K024782 056015Z55743312
30.

51

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
K020057 POL013600071409
31.

38

CZANDRA Typ Szlach. POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Sylwia Szczęsna
B: Katarzyna Skarzynska
K018722 616999690192507
32.

108

DAVISHILL Irish Sport Horse IRL 2010 Wałach kara/170 F: Nigrasine
M: Flagmount Shelly
O: Tomasz Olszewski
B: Andrew Deegan
K027013 brak
33.

110

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
34.

96

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
35.

68

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Skotarczak
B: Strużyński Leszek
K018170 POL013660381205
36.

73

DIACONTINA Hannover POL 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus
M: Elysa
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Andreas Klobke
K026084 DE431311405414
37.

28

DŻARNA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada/mk:149 F: NN
M: NN
O: Anna Łajc-Ambroziak
B: Anna Łajc-Ambroziak
K018849 POL999540127802
38.

92

E - FIFKA KUC POL 2011 Klacz inna/kuc:130 F: Elektron
M: Fantazja
O: Krzysztof Król
B: Jarosław Śmiech
K027308 616013580198411
39.

82

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
O: Katarzyna Dembska
B: //
K016564 616999680094506 //
40.

46

ELVIS KUC POL 1999 Wałach izabelowata/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Paulina Martynuska
B: NN
K016840
41.

125

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
42.

71

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira
O: Rafał Romanowski
B: Dziubich Agnieszka
K027538 616013590107609
43.

130

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
O: Artur Wiśniewski
B:
K012969 POL007611510404
44.

70

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:148 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B: Bożena i Krzysztof Jędrzejewscy
K014704 POL013520019602
45.

81

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet
M: Felina
O: Joanna Różewska
B: Wiesław Apanasewicz
K022440 616013670119510
46.

17

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O: Michał Walorek
B:
K020430 POL013610260906
47.

27

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954
48.

69

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
K009870
49.

106

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Szymon Tuliszkiewicz
B:
K022353 616013520045812
50.

85

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
51.

132

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: Jerzy Łukomski
K019951
52.

133

GANGSTER KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Joanna Dąbek
B: nn
brak brak
53.

113

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
54.

111

GERWAZY WLKP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Revel
M: Greta
O: Daria Pleśnierowicz
B: SK Rzeczna
K017179 brak
55.

87

GILDZIA KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:134 F: Granit
M: Grenada
O: Ewa Muszyńska
B: Benz Romuald
K020730
56.

116

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach gniada/171 F: Landor S
M: Genewa KG
O: Agnieszka Goś
B: Komin Grzegorz
K021971 616 009 61 01160 10
57.

39

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
58.

124

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
59.

127

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
O: Dziemba Zygmunt
B: Schmidt ingeborg
K027183 124
60.

79

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
61.

53

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Stasiak
B:
K007301 POL999611032300
62.

50

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
63.

13

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
O: Emilia Naumiuk
B: Śniegucki Zdzisław
K027304
64.

49

KAMILLIA H Hulpboek Rijpony Register A POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Kamaro Van Orchid's
M: Carmen M
O: Tomasz Piontek
B: W.P.M. Hermans
K027071 528008070049307
65.

22

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
O: Adam Hybiak
B: Tomasz Poliński
K023557 POL999611266404
66.

90

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
K011976 0301032
67.

64

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
68.

19

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
O: Aneta Aniołek
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
69.

66

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Lansada
O: Joanna Liszkowska
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K018544 616009510353511
70.

75

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
71.

83

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
72.

54

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Krzysztof Konarski
B: SK Pródnik
K013182 POL009690088908
73.

63

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
K026551
74.

99

MALIBU STAR Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:126 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
O: Julia Parda
B: Kamila Walkowska
K026544
75.

94

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
76.

77

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
77.

98

MATADOR KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Grey
M: Magia
O: Polish Pony Club
B: Zbigniew Gandecki
K027548 brak
78.

1

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
O: Piotr Pawłowski
B: Karol Gmyrek
K014928 616009670128709
79.

80

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
80.

33

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
81.

101

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
82.

4

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
83.

121

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
84.

102

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus
M: Oaza
O: Anna Dzięgielewska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
85.

43

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
86.

93

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
87.

118

PHENIX WESTF POL 2003 Wałach gniada/185 F: Pilgrim
M: Holsatia X/Landgraf I
O: Largo sp z o.o.
B: Peter Nagel-Tom
K007202 09159
88.

76

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
89.

6

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
90.

103

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara F: Negro
M: Pokusa
O: Anna Dzięgielewska
B: Paweł Mazurek
K023801 616009670043112
91.

117

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
92.

137

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
93.

78

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
94.

62

REYLEM CORNELIA WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
O: Zuzanna Lach
B: Wielka Brytania
K027046 143418
95.

29

RINGO NN POL 2009 Wałach bułana/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Krzysztof Aniolek
B: Krzysztof Aniolek
K024952 6169996611981209
96.

48

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
97.

104

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
98.

52

ROYBOSS Westfalska POL 2006 Wałach gniada/168 F: Rabiatos
M: Dalmina
O: Jakub Gieruszczak
B: West
K015047 DE441411901506
99.

56

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
100.

55

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
101.

89

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska
B: Polska
K025155 616999662050808
102.

131

SAPHIRE WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Likus / Playboy
M: Szalka / Mandaryn
O: Aleksandra Antzoulatos
B: Aleksandra Antzoulatos
K017429 616007520059510
103.

128

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Endos
M: Silesia
O: Cezary Cybulski
B: Szczuka Jarosław
K013855
104.

35

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: -
B: -
K024941 826073001322207
105.

32

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
106.

59

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Marcin Śliwiński
B: x
K016587 POL013640020904
107.

91

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata F: nn / nn
M: Karina / nn
O: Krzysztof Król
B: Bogdan Domagała
K019807 POL999670132904
108.

105

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B:
K022375 DE441410714004 105LZ26
109.

9

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
110.

126

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Dziemba Zygmunt
B: Dominik Gronet
K013909 123
111.

45

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
O: Andrzej Dąbrowski
B: Grzegorz Kotwicki
K014651 POL013640024405
112.

2

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
113.

72

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
114.

8

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Marcus Stiekema
K025852 DE418182570913
115.

67

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Łukasz Skotarczak
B: Piątkowscy
K010983 POL013670112006
116.

61

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Monika Steczowicz
B: nn
K024361 POL 999640075603
117.

26

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc: F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
O: Krupiński
B: Barbara Niemczewska
K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (28)
2019-04-27
4
2019-04-27
7
2019-04-28
2
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
RINGO (29)
2019-04-27
1
2019-04-27
12
2019-04-28
17
Aniołek Hubert
SKJ PONY POWER
KUBA (19)
2019-04-26
13
2019-04-26
7
2019-04-27
10
2019-04-27
12
2019-04-28
5
BENETON (20)
2019-04-26
3
2019-04-26
4
2019-04-27
1
2019-04-27
12
2019-04-28
16
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (76)
2019-04-26
2
2019-04-26
19
2019-04-27
16
2019-04-27
2
2019-04-28
4
MARKIZA (77)
2019-04-26
24
2019-04-26
24
2019-04-27
1
2019-04-27
6
2019-04-28
2
2019-04-27
25
Berghauzen Kinga
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-04-26
2019-04-28
3
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-04-26
5
2019-04-28
5
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-04-26
2019-04-26
2019-04-27
23
2019-04-26
8
2019-04-26
5
2019-04-27
10
2019-04-27
1
Ciszek Zofia
UKS Primo
BEŁT (37)
2019-04-26
11
2019-04-26
4
2019-04-27
10
2019-04-27
1
2019-04-28
8
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2019-04-26
13
2019-04-26
4
2019-04-27
12
2019-04-27
19
2019-04-28
2019-04-27
1
2019-04-28
5
2019-04-27
10
Dąbek Joanna
Kj Akademia Kucania
GANGSTER (133)
2019-04-26
2019-04-26
2019-04-27
10
2019-04-27
5
2019-04-28
3
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2019-04-26
1
2019-04-26
17
2019-04-27
15
2019-04-27
8
2019-04-28
4
2019-04-26
8
2019-04-26
7
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-28
7
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (8)
2019-04-26
5
2019-04-27
2
2019-04-27
2
2019-04-26
8
2019-04-26
4
2019-04-27
6
2019-04-28
Drobny Maja
St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
GANGES (132)
2019-04-27
10
2019-04-27
7
2019-04-28
4
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
HERR VITO (124)
2019-04-26
3
2019-04-26
1
2019-04-28
3
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
OLSTER (102)
2019-04-27
1
2019-04-27
9
2019-04-28
1
PLOTER (103)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
Dziemba Olivia
BPK
TOP MAN (126)
2019-04-26
1
2019-04-26
13
2019-04-28
2019-04-27
16
2019-04-26
3
2019-04-26
2
2019-04-28
7
2019-04-27
2019-04-27
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-04-26
18
2019-04-26
19
2019-04-27
10
2019-04-27
20
2019-04-28
13
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-04-26
11
2019-04-26
13
2019-04-27
24
2019-04-27
12
2019-04-28
2
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
SAPHIRE (131)
2019-04-27
4
2019-04-27
4
2019-04-28
2019-04-28
4
Gieruszczak Elena
KJ Stajnia Bukowiec
ROYBOSS (52)
2019-04-26
8
2019-04-26
2019-04-27
2019-04-27
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-04-26
28
2019-04-26
5
2019-04-27
13
2019-04-27
4
2019-04-28
6
Goś Natalia
JKS Olsza
2019-04-26
2019-04-26
2019-04-27
2019-04-27
Gosztyła Weronika
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-04-26
13
2019-04-27
9
Graczyk Julia
JKS Olsza
ALTIVO Z (109)
2019-04-26
7
2019-04-26
2019-04-27
1
2019-04-27
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
ROSANNA (104)
2019-04-27
9
2019-04-27
3
2019-04-28
TIFFANY (105)
2019-04-27
5
2019-04-27
5
2019-04-28
2
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
2019-04-26
2
2019-04-27
2
2019-04-28
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia ADAMUS
KASKADA (22)
2019-04-26
9
2019-04-26
2019-04-27
2
2019-04-27
7
2019-04-28
2019-04-28
2
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (137)
2019-04-26
2019-04-26
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PORTOS (117)
2019-04-26
3
2019-04-26
2
2019-04-27
4
2019-04-27
5
2019-04-28
PHENIX (118)
2019-04-26
2
2019-04-27
2019-04-28
1
CLICQUOT (119)
2019-04-26
1
2019-04-26
3
2019-04-27
1
2019-04-27
2
2019-04-28
3
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (125)
2019-04-26
18
2019-04-26
31
2019-04-27
2
2019-04-27
2019-04-28
1
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
BATOR (86)
2019-04-27
1
2019-04-27
12
2019-04-28
4
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-04-27
9
2019-04-27
8
2019-04-28
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2019-04-26
1
2019-04-27
6
2019-04-28
9
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-04-26
5
2019-04-26
5
2019-04-27
5
2019-04-27
1
2019-04-28
2
2019-04-26
5
2019-04-26
1
2019-04-27
1
2019-04-27
4
2019-04-28
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-04-26
2
2019-04-26
3
BONO (114)
2019-04-27
4
2019-04-26
2019-04-26
2019-04-27
1
2019-04-27
3
Kosakiewicz Oliwia
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2019-04-26
2019-04-26
2019-04-27
2019-04-27
4
2019-04-28
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-04-26
2
2019-04-27
9
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-04-27
1
2019-04-27
2019-04-28
15
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-04-26
2019-04-26
2019-04-28
Ludwicka Karina
LKJ GAŁKOWO
KORUND (64)
2019-04-26
3
2019-04-26
28
2019-04-27
17
2019-04-27
19
2019-04-28
9
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (4)
2019-04-26
2
2019-04-27
18
2019-04-27
10
2019-04-28
7
2019-04-26
19
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
GABON (85)
2019-04-27
7
2019-04-27
18
2019-04-28
11
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2019-04-26
10
2019-04-26
5
2019-04-27
3
2019-04-28
1
2019-04-26
1
2019-04-26
9
2019-04-27
1
2019-04-27
3
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
2019-04-26
1
2019-04-26
2019-04-27
2019-04-27
5
2019-04-28
2
2019-04-26
5
2019-04-26
8
2019-04-27
3
2019-04-27
9
2019-04-28
3
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania
2019-04-26
11
2019-04-26
18
2019-04-27
10
2019-04-27
12
2019-04-28
11
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
MATADOR (98)
2019-04-26
2019-04-26
2019-04-27
2019-04-28
ANDER (100)
2019-04-26
5
2019-04-26
2019-04-27
2019-04-27
26
2019-04-28
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
BRANDON (23)
2019-04-26
4
2019-04-26
17
2019-04-27
1
2019-04-28
12
2019-04-27
1
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
C.SIOUX (65)
2019-04-26
17
2019-04-26
13
2019-04-28
6
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
JAWA (13)
2019-04-26
19
2019-04-26
15
2019-04-28
5
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
DAVISHILL (108)
2019-04-26
4
2019-04-26
6
2019-04-27
6
2019-04-27
5
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-04-26
7
2019-04-26
1
2019-04-28
2
2019-04-27
1
2019-04-27
3
Owczarz Mateusz
UKS Primo Kozery
2019-04-26
9
2019-04-26
11
2019-04-27
11
2019-04-28
8
Parda Julia
Polish Pony Club
FIONA (27)
2019-04-26
7
2019-04-26
9
2019-04-27
1
2019-04-27
11
2019-04-28
10
2019-04-26
1
2019-04-26
13
2019-04-27
10
2019-04-27
1
2019-04-28
3
Pawłowska Irena
bpk
2019-04-26
4
2019-04-26
6
2019-04-27
4
2019-04-27
4
2019-04-28
5
Pawłowska Kornelia
BPK - MAZ
2019-04-26
5
2019-04-26
11
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-28
2
2019-04-26
20
2019-04-26
11
2019-04-27
8
2019-04-27
2019-04-28
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-04-27
3
2019-04-27
1
2019-04-28
2019-04-28
1
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
2019-04-26
13
2019-04-26
15
2019-04-27
2019-04-28
14
CYKOR (51)
2019-04-26
9
2019-04-26
11
2019-04-27
5
2019-04-27
14
2019-04-28
1
Piontek Helena
RIO GRANDE Krosinko
ROLEX 2 (48)
2019-04-26
24
2019-04-26
2
2019-04-27
3
2019-04-27
2019-04-28
6
2019-04-26
10
2019-04-26
9
2019-04-27
12
2019-04-27
6
2019-04-28
3
Pleśnierowicz Daria
JKS OLSZA
GERWAZY (111)
2019-04-26
2
2019-04-26
2019-04-27
5
2019-04-27
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TERCJA (91)
2019-04-26
2019-04-27
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-04-26
16
2019-04-26
16
2019-04-27
12
2019-04-27
12
2019-04-28
13
Ptaszyńska Julia
K.J. Plejada
2019-04-26
1
2019-04-26
2
2019-04-27
2
2019-04-27
6
2019-04-28
4
2019-04-26
1
2019-04-26
10
2019-04-27
4
2019-04-27
12
2019-04-28
1
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SANTINO (89)
2019-04-26
3
2019-04-26
8
2019-04-27
1
2019-04-27
12
2019-04-28
9
Romanowska Gabriela
UKS Primo
ERO (71)
2019-04-26
3
2019-04-26
2019-04-27
1
2019-04-27
17
2019-04-28
Sawicka Lena
Bpk
2019-04-26
2019-04-26
2019-04-28
2019-04-26
2019-04-26
2019-04-28
Ściegienko Agata
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
TERCJA (91)
2019-04-26
2019-04-27
2019-04-28
Sieńko Michał
St. SKJ Grobice
ELVIS (46)
2019-04-26
2
2019-04-26
13
2019-04-27
1
2019-04-28
10
2019-04-27
14
Skarżyńska Pola
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
CZANDRA (38)
2019-04-26
2019-04-26
2019-04-27
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-04-26
3
2019-04-26
17
2019-04-27
1
2019-04-28
8
DENIS (68)
2019-04-26
1
2019-04-26
2019-04-27
12
2019-04-28
14
2019-04-26
2
2019-04-26
2019-04-27
1
2019-04-27
6
2019-04-28
12
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOGUN (59)
2019-04-26
2
2019-04-26
1
2019-04-27
5
2019-04-28
1
APLA (60)
2019-04-26
2
2019-04-26
10
2019-04-27
2
2019-04-27
1
2019-04-28
4
Sobala Anna
LKJ Ochaby
SIRENDOS (128)
2019-04-26
1
2019-04-26
4
2019-04-27
6
Sokołowska Kamila
JKS OLSZA
DEMON DEL (110)
2019-04-26
6
2019-04-26
2019-04-27
3
2019-04-27
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
FIGARO (17)
2019-04-26
1
2019-04-26
3
2019-04-27
4
2019-04-28
6
2019-04-26
13
2019-04-26
9
2019-04-27
13
2019-04-28
1
BEN GUN (57)
2019-04-26
19
2019-04-26
2
2019-04-27
8
2019-04-27
5
2019-04-28
2
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
IKONA (53)
2019-04-26
2
2019-04-26
1
2019-04-27
1
2019-04-27
12
2019-04-28
15
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (61)
2019-04-26
15
2019-04-26
21
2019-04-27
1
2019-04-27
2019-04-28
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (97)
2019-04-26
9
2019-04-26
6
2019-04-27
1
2019-04-27
5
2019-04-28
2
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
2019-04-26
4
2019-04-26
8
2019-04-27
2
2019-04-28
1
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
GOLDIKA (39)
2019-04-26
6
2019-04-26
11
2019-04-28
8
2019-04-27
7
2019-04-27
2
Szczepanowska Zuzanna
SKJ Grobice
GILDZIA (87)
2019-04-26
7
2019-04-26
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-04-26
1
2019-04-26
1
2019-04-27
1
2019-04-28
1
2019-04-26
2
2019-04-26
4
2019-04-27
3
2019-04-27
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
FUNNY BOY (106)
2019-04-27
3
2019-04-27
4
2019-04-28
6
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2019-04-26
3
2019-04-27
3
2019-04-27
7
2019-04-28
3
2019-04-26
2
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FALCO (70)
2019-04-26
14
2019-04-26
27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
2019-04-26
3
2019-04-26
30
2019-04-27
17
2019-04-28
9
2019-04-27
15
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
2019-04-26
5
2019-04-26
16
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-28
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2019-04-26
4
2019-04-26
2019-04-27
7
2019-04-27
7
2019-04-28
7
Wiśniewski Antoni
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-04-27
5
2019-04-27
2019-04-28
1
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
2019-04-26
1
2019-04-27
6
2019-04-26
5
2019-04-28
Zwierzyńska Żaneta
Klub Jeździecki Aromer
CASTEL-L (134)
2019-04-26
3
2019-04-26
4
2019-04-27
13
2019-04-27
2019-04-28
2
AL AWAR (135)
2019-04-26
7
2019-04-27
11
2019-04-27
2019-04-28
1
2019-04-26
5
2019-04-26
2019-04-27

Number of Riders: 89

Number of Horses: 117

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl