Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
181 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:47:44
2019-03-15 09:47:04
Natalia Goś GIOVVANI II KG
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
180 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 22:41:30
2019-03-14 22:40:40
Michał Siejek LIBRETTO
  • 2x 25/L/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
179 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 22:41:28
2019-03-14 22:39:47
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 25/L/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
178 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 21:20:21
2019-03-14 21:18:55
Aliaksandr Sarachau EBEN HAEZER
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
177 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 21:18:33
2019-03-14 21:18:07
Aliaksandr Sarachau MEGATRON
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
176 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:54:21
2019-03-14 20:45:31
Anna Sobala WELTMEISTER
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
175 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:44:19
2019-03-14 20:38:15
Anna Sobala SIRENDOS
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
174 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:44:28
2019-03-14 20:20:41
Ewa Mazurowska HERR VITO
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 25/L/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
173 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:44:55
2019-03-14 20:08:24
Żaneta Zwierzyńska AL AWAR
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
172 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:45:04
2019-03-14 20:06:14
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
171 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:45:10
2019-03-14 20:03:41
Żaneta Zwierzyńska SANGAL
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
170 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:45:13
2019-03-14 20:00:51
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
168 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 13:34:17
2019-03-14 12:33:56
Zuzanna Prymek T. GOLD QUIDAME Z
  • 1x 3/Dzieci I/Konkurs nr 3, I półfinał Dzieci I, dokładności, wysokość 105 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/Dzieci I/Konkurs nr 4, II półfinał Dzieci I, zwykły, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 19/Dzieci I/Konkurs nr 19, Finał Dzieci I, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość110/115 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) (kopia) pod patrontem sklepu DRYF
167 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 10:18:56
2019-03-14 12:30:22
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
166 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 11:28:29
2019-03-14 11:11:35
Julia Praga POLAŃCZYK
  • 2x 25/L/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 09:49:56
2019-03-14 08:40:02
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
164 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 13:38:04
2019-03-13 19:49:29
Gabriella Niklińska SZAMAN HIPPICA
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 17:40:40
2019-03-12 17:39:24
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 17:40:24
2019-03-12 17:38:36
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
160 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 17:26:12
2019-03-12 17:08:52
Beata Szumińska TRYNIDAD
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
159 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 17:26:14
2019-03-12 17:07:35
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Seniorzy/Konkurs nr 24, Finał Seniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 130/130 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem Kliniki Stomatologicznej AVODENT
158 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 14:27:55
2019-03-12 12:37:21
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 14:30:13
2019-03-12 12:16:18
Łukasz Częścik SIR CONUS ZW
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 25/L/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 08:58:37
2019-03-12 08:57:27
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
155 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 08:50:12
2019-03-12 08:48:50
Daria Pleśnierowicz GERWAZY
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
154 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 09:26:56
2019-03-12 08:48:03
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Seniorzy/Konkurs nr 24, Finał Seniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 130/130 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem Kliniki Stomatologicznej AVODENT
153 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 08:50:32
2019-03-12 08:47:48
Laura Pertkiewicz LIBERACE
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
151 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:47:57
2019-03-12 08:45:52
Justyna Kopko BILLY ROUBLE
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 21:23:35
2019-03-11 21:23:00
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Seniorzy/Konkurs nr 24, Finał Seniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 130/130 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem Kliniki Stomatologicznej AVODENT
149 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 21:22:45
2019-03-11 21:22:03
Michał Mordzelewski CONTRA MELLONI
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Seniorzy/Konkurs nr 24, Finał Seniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 130/130 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem Kliniki Stomatologicznej AVODENT
148 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 19:23:12
2019-03-11 19:18:54
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 19:23:27
2019-03-11 19:18:28
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 12:12:00
2019-03-11 12:04:34
Maja Kosińska MERWIN
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
144 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 10:56:54
2019-03-11 10:00:47
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
143 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:52:39
2019-03-11 07:47:12
Anna Królikowska AWANGARDA
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
142 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:09:56
2019-03-11 06:01:14
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
141 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:10:07
2019-03-10 23:43:44
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 25/L/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:10:33
2019-03-10 23:41:26
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 26/P/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 19:45:09
2019-03-10 19:15:14
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 19:45:23
2019-03-10 11:22:36
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 25/L/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:07:59
2019-03-10 10:02:15
Alicja Markiewicz TOPAZ
  • 1x 1/Dzieci II/Konkurs nr 1, I półfinał Dzieci II, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/Dzieci II/Konkurs nr 2, II półfinał Dzieci II, zwykły, wysokość 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 18/Dzieci II/Konkurs nr 18, Finał Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość100/105 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem firmy HandKate
136 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 05:15:12
2019-03-09 23:37:27
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
135 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 05:16:04
2019-03-09 23:31:48
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 3/Dzieci I/Konkurs nr 3, I półfinał Dzieci I, dokładności, wysokość 105 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/Dzieci I/Konkurs nr 4, II półfinał Dzieci I, zwykły, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 19/Dzieci I/Konkurs nr 19, Finał Dzieci I, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość110/115 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) (kopia) pod patrontem sklepu DRYF
134 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 05:16:19
2019-03-09 23:17:22
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 1x 1/Dzieci II/Konkurs nr 1, I półfinał Dzieci II, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/Dzieci II/Konkurs nr 2, II półfinał Dzieci II, zwykły, wysokość 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 18/Dzieci II/Konkurs nr 18, Finał Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość100/105 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem firmy HandKate
133 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 05:16:38
2019-03-09 23:13:17
Olga Rzycka VERLINDO
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 05:16:50
2019-03-09 16:31:42
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 07:18:24
2019-03-09 01:31:25
Malwina Urbańska JERIMO
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 07:18:39
2019-03-09 01:30:12
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 21:45:08
2019-03-08 19:08:56
Paulina Szuba LIDKA
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 21:45:41
2019-03-08 17:25:06
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
126 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 16:13:49
2019-03-08 10:32:58
Natalia Stevnert IRRESISTIBLE B
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 08:23:51
2019-03-08 08:05:05
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 06:16:00
2019-03-08 01:34:42
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Seniorzy/Konkurs nr 24, Finał Seniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 130/130 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem Kliniki Stomatologicznej AVODENT
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 20:25:34
2019-03-07 16:44:50
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 05:33:04
2019-03-06 22:06:49
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 05:33:15
2019-03-06 22:06:14
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 05:33:37
2019-03-06 22:05:33
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:34:55
2019-03-06 19:36:48
Zuzanna Chwalińska FREDORA
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:35:54
2019-03-06 19:35:55
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 25/L/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:36:06
2019-03-06 19:35:00
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:36:21
2019-03-06 19:34:29
Patrycja Matyjasik MONTE CHRISTO
  • 1x 1/Dzieci II/Konkurs nr 1, I półfinał Dzieci II, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/Dzieci II/Konkurs nr 2, II półfinał Dzieci II, zwykły, wysokość 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 18/Dzieci II/Konkurs nr 18, Finał Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość100/105 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem firmy HandKate
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:36:32
2019-03-06 19:33:32
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 25/L/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:36:47
2019-03-06 12:10:10
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:36:57
2019-03-06 10:35:45
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:37:04
2019-03-06 10:34:55
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:37:07
2019-03-06 10:34:25
Paweł Kaliciński ESKOBAR
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 25/L/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:37:14
2019-03-06 10:33:56
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Seniorzy/Konkurs nr 24, Finał Seniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 130/130 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem Kliniki Stomatologicznej AVODENT
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:37:17
2019-03-06 10:33:16
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Seniorzy/Konkurs nr 24, Finał Seniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 130/130 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem Kliniki Stomatologicznej AVODENT
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 06:46:59
2019-03-05 22:53:58
Dawid Kubiak LANCELOT
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 06:47:06
2019-03-05 22:49:15
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 06:47:12
2019-03-05 22:48:33
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 06:47:19
2019-03-05 22:47:53
Dawid Kubiak CERTO SUCCESSO
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 06:47:31
2019-03-05 16:12:51
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 13:10:30
2019-03-05 13:07:11
Magdalena Kudła FOREST
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 13:04:16
2019-03-05 12:45:16
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 08:32:16
2019-03-05 08:26:12
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 08:34:20
2019-03-05 08:24:53
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 08:34:47
2019-03-05 08:23:56
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 1/Dzieci II/Konkurs nr 1, I półfinał Dzieci II, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/Dzieci II/Konkurs nr 2, II półfinał Dzieci II, zwykły, wysokość 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 18/Dzieci II/Konkurs nr 18, Finał Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość100/105 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem firmy HandKate
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 08:35:04
2019-03-05 08:23:09
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 1/Dzieci II/Konkurs nr 1, I półfinał Dzieci II, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/Dzieci II/Konkurs nr 2, II półfinał Dzieci II, zwykły, wysokość 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 18/Dzieci II/Konkurs nr 18, Finał Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość100/105 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem firmy HandKate
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 05:20:54
2019-03-04 22:29:30
Alicja Komsta LARIHORN
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:45:37
2019-03-04 21:35:19
Kacper Mróz LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:45:45
2019-03-04 21:34:24
Kacper Mróz ARIE D. D. H
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:19:00
2019-03-04 13:13:28
Paulina Sypuła KALISIA W
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 21:19:07
2019-03-04 13:11:47
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 12:27:27
2019-03-04 12:26:49
Olga Celska ESCATO
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 12:26:15
2019-03-04 12:25:59
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 12:12:35
2019-03-04 12:09:12
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 12:09:05
2019-03-04 12:07:36
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 10:55:24
2019-03-04 10:00:19
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:57:28
2019-03-04 00:51:17
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 06:45:44
2019-03-03 23:17:35
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Seniorzy/Konkurs nr 24, Finał Seniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 130/130 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem Kliniki Stomatologicznej AVODENT
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 18:44:49
2019-03-03 17:38:11
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 18:45:14
2019-03-03 16:53:59
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:40:39
2019-03-03 11:26:33
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 16:31:56
2019-03-03 10:44:28
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 3/Dzieci I/Konkurs nr 3, I półfinał Dzieci I, dokładności, wysokość 105 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/Dzieci I/Konkurs nr 4, II półfinał Dzieci I, zwykły, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 19/Dzieci I/Konkurs nr 19, Finał Dzieci I, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość110/115 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) (kopia) pod patrontem sklepu DRYF
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:29:42
2019-03-02 20:21:47
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:22:04
2019-03-02 19:10:31
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:22:18
2019-03-02 19:09:44
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 11:19:34
2019-03-02 11:06:02
Wiktoria Świrska ORCHID GREY
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 25/L/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:25:02
2019-03-02 11:05:02
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 11:21:13
2019-03-02 10:59:12
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 11:22:24
2019-03-02 10:57:57
Weronika Olejnik CHARLYTTA
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 11:22:00
2019-03-02 10:56:32
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 09:23:21
2019-03-02 08:24:06
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 09:23:38
2019-03-02 08:21:07
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 1/Dzieci II/Konkurs nr 1, I półfinał Dzieci II, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/Dzieci II/Konkurs nr 2, II półfinał Dzieci II, zwykły, wysokość 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 18/Dzieci II/Konkurs nr 18, Finał Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość100/105 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem firmy HandKate
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 06:20:12
2019-03-02 05:53:10
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 26/P/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 06:20:18
2019-03-02 05:45:12
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 15:51:23
2019-03-01 14:16:13
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Seniorzy/Konkurs nr 24, Finał Seniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 130/130 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem Kliniki Stomatologicznej AVODENT
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 15:51:28
2019-03-01 14:15:28
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Seniorzy/Konkurs nr 24, Finał Seniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 130/130 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem Kliniki Stomatologicznej AVODENT
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 10:39:00
2019-03-01 09:22:44
Natalia Dragan JASPIS
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:43:01
2019-03-01 06:17:17
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:43:22
2019-03-01 06:15:20
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 1/Dzieci II/Konkurs nr 1, I półfinał Dzieci II, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/Dzieci II/Konkurs nr 2, II półfinał Dzieci II, zwykły, wysokość 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 18/Dzieci II/Konkurs nr 18, Finał Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość100/105 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem firmy HandKate
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:43:44
2019-03-01 03:32:19
Agata Vollenhoven BASTION
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
  • 1x 24/Seniorzy/Konkurs nr 24, Finał Seniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 130/130 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem Kliniki Stomatologicznej AVODENT
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:44:21
2019-02-28 18:52:48
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:44:54
2019-02-28 15:40:35
Julia Kozerska ELUE VAN T&L
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:45:05
2019-02-28 09:51:39
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:45:22
2019-02-28 09:49:16
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 1/Dzieci II/Konkurs nr 1, I półfinał Dzieci II, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/Dzieci II/Konkurs nr 2, II półfinał Dzieci II, zwykły, wysokość 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 18/Dzieci II/Konkurs nr 18, Finał Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość100/105 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem firmy HandKate
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:45:40
2019-02-28 07:54:17
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 3/Dzieci I/Konkurs nr 3, I półfinał Dzieci I, dokładności, wysokość 105 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/Dzieci I/Konkurs nr 4, II półfinał Dzieci I, zwykły, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 19/Dzieci I/Konkurs nr 19, Finał Dzieci I, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość110/115 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) (kopia) pod patrontem sklepu DRYF
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:46:29
2019-02-28 07:52:59
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:46:54
2019-02-28 07:52:19
Wiktoria Leszek-Karwańska GRACJANA
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:47:00
2019-02-28 07:51:46
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 16:42:43
2019-02-27 16:15:59
Julia Kozerska GALANT
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 16:43:03
2019-02-27 16:07:47
Antoni Strzałkowski CLEARSENSE
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 16:43:07
2019-02-27 16:06:54
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 16:43:32
2019-02-27 16:06:19
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x 13/Seniorzy/Konkurs nr 13, I półfinał Seniorzy, dokładności, wysokość 120 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/Seniorzy/Konkurs nr 14, II półfinał Seniorzy, zwykły, wysokość 125 cm (art.238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 07:47:14
2019-02-27 16:05:50
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
39 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-02-27 12:29:48
2019-02-27 10:28:01
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 06:23:39
2019-02-26 22:00:54
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 21:31:57
2019-02-26 21:29:28
Olga Szuran VABIO
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 20:06:27
2019-02-26 17:17:44
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 3/Dzieci I/Konkurs nr 3, I półfinał Dzieci I, dokładności, wysokość 105 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/Dzieci I/Konkurs nr 4, II półfinał Dzieci I, zwykły, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 19/Dzieci I/Konkurs nr 19, Finał Dzieci I, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość110/115 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) (kopia) pod patrontem sklepu DRYF
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 15:12:34
2019-02-25 14:24:15
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 09:58:30
2019-02-25 09:45:35
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:57:20
2019-02-24 22:17:43
Zuzanna Różyc DE MARCO
  • 1x 2/Dzieci II/Konkurs nr 2, II półfinał Dzieci II, zwykły, wysokość 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 1/Dzieci II/Konkurs nr 1, I półfinał Dzieci II, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/Dzieci II/Konkurs nr 18, Finał Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość100/105 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem firmy HandKate
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:56:56
2019-02-24 11:20:38
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:56:30
2019-02-24 07:46:32
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 10:57:36
2019-02-23 18:34:06
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 3/Dzieci I/Konkurs nr 3, I półfinał Dzieci I, dokładności, wysokość 105 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/Dzieci I/Konkurs nr 4, II półfinał Dzieci I, zwykły, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 19/Dzieci I/Konkurs nr 19, Finał Dzieci I, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość110/115 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) (kopia) pod patrontem sklepu DRYF
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 06:55:15
2019-02-23 16:43:54
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 06:55:40
2019-02-23 14:27:15
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 06:56:00
2019-02-23 10:35:44
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:53:05
2019-02-22 21:35:52
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:30:27
2019-02-22 12:13:15
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:27:08
2019-02-22 08:47:47
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:27:54
2019-02-21 22:47:49
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:28:12
2019-02-21 22:47:10
Katarzyna Żuchowicka ARON
  • 1x 5/JM/Konkurs nr 5, I półfinał Juniorzy Młodsi Duże konie, dokładności, wysokość 100 cm (art.238.1.1)
  • 1x 6/JM/Konkurs nr 6, II półfinał Juniorzy Młodsi-Duże konie, zwykły, wysokość 105 cm (art.238.2.1)
  • 1x 20/Juniorzy Młodsi/Konkurs nr 20, Finał Juniorzy Młodsi Duże konie, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 105/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 06:56:13
2019-02-21 22:45:56
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 2/Dzieci II/Konkurs nr 2, II półfinał Dzieci II, zwykły, wysokość 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 1/Dzieci II/Konkurs nr 1, I półfinał Dzieci II, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/Dzieci II/Konkurs nr 18, Finał Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość100/105 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem firmy HandKate
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 21:01:12
2019-02-21 20:41:13
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 18:37:35
2019-02-21 18:29:38
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 18:37:23
2019-02-21 13:26:14
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 23:15:25
2019-02-20 22:42:13
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 10:04:08
2019-02-20 21:49:38
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:54:35
2019-02-20 21:18:54
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 1/Dzieci II/Konkurs nr 1, I półfinał Dzieci II, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/Dzieci II/Konkurs nr 2, II półfinał Dzieci II, zwykły, wysokość 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 18/Dzieci II/Konkurs nr 18, Finał Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość100/105 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem firmy HandKate
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 18:32:51
2019-02-20 19:52:47
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 23:19:30
2019-02-20 19:32:20
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 7/III Licencja/Konkurs nr 7, I półfinałzawodnicyz III licencją, dokładności,wysokość100cm(art.238.1.1)
  • 1x 8/III Licencja/Konkurs nr 8, II półfinałzawodnicy z III licencją, zwykły,wysokość105cm(art.238.2.1)
  • 1x 21/III Licencja/Konkurs nr 21, Finał zawodnicy z III licencją, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 110/110 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Koński Świat Łomianki
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 18:45:34
2019-02-20 19:21:55
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 9/Juniorzy/Konkurs nr 9, I półfinał Juniorzy, dokładności, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/Juniorzy/Konkurs nr 10, II półfinał Juniorzy, zwykły, wysokość 115 cm (art.238.2.1)
  • 1x 22/Juniorzy/Konkurs nr 22, Finał Juniorzy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 120/120 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patrontem sklepu DRYF
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 23:21:32
2019-02-20 19:15:35
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x 2/Dzieci II/Konkurs nr 2, II półfinał Dzieci II, zwykły, wysokość 100 cm (art.238.2.1)
  • 1x 1/Dzieci II/Konkurs nr 1, I półfinał Dzieci II, dokładności, wysokość 90 cm (art.238.1.1)
  • 1x 18/Dzieci II/Konkurs nr 18, Finał Dzieci II, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość100/105 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem firmy HandKate
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 23:22:01
2019-02-20 19:09:18
Weronika Olejnik CHARLYTTA
  • 1x 11/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 11, I półfinał Młodzi Jeźdźcy, dokładności, wysokość 115 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 12, II półfinał Młodzi Jeźdźcy, zwykły, wysokość 120 cm (art.238.2.1)
  • 1x 23/Młodzi Jeźdzcy/Konkurs nr 23, Finał Młodzi Jeźdźcy, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość 125/125 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) pod patronatem sklepu Prestige Equishop
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 15:22:40
2019-02-20 18:08:47
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 3/Dzieci I/Konkurs nr 3, I półfinał Dzieci I, dokładności, wysokość 105 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/Dzieci I/Konkurs nr 4, II półfinał Dzieci I, zwykły, wysokość 110 cm (art.238.1.1)
  • 1x 19/Dzieci I/Konkurs nr 19, Finał Dzieci I, dwunawrotowy (zwykły,zwykły), wysokość110/115 cm (art. 273. 2.1.3.3 z ewentualną rozgrywką o medale) (kopia) pod patrontem sklepu DRYF
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
2. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
3. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
4. Cebula Olga Jeździecki Klub Sportowy Equita
2006 (JM.)
O049784
5. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
6. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
7. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
8. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
9. Częścik Łukasz KS Poster Piaseczno
S
O004937
10. Dobrowolska Katarzyna bpk
S
O004961
11. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (J.)
O048865
12. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
13. Dzięgielewska Karina St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
14. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
15. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
16. Florczak Aleksandra EQUIKAM
2003 (J.)
O041726
17. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
18. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O020384
19. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
20. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy
1998 (MJ.)
O024169
21. Głośniak Iga Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O039424
22. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
23. Goś Natalia JKS Olsza
2002 (J.)
O040071
24. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
25. Hipsz Kaja KJ Aldragho
2005 (JM.)
O039853
26. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
27. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
28. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
29. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
30. Kajak Dawid SKJ Bajardo
S
O028288
31. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
32. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
33. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
34. Klimczak Martyna Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039324
35. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
36. Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
37. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
38. Kosińska Maja BPK
2000 (MJ.)
O035697
39. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
40. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
41. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
42. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
43. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
44. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
45. Kudła Magdalena bpk
S
O013898
46. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
47. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
48. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
49. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
50. Maślanka Bogdan St. SKJ Bobrowy Staw
S
O022341
51. Matyjasik Patrycja Bpk
2005 (JM.)
O046279
52. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
53. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
54. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
55. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
56. Miedziocha Hanna bpk
2005 (JM.)
O042682
57. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
58. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
59. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
60. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
61. Niklińska Gabriella KJ Szumawa Bobrowiec
S
O019682
62. Okupny Wiktoria SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
63. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (MJ.)
O024071
64. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
65. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
66. Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O031618
67. Pawłowska Irena bpk
2007 (JM.)
O039852
68. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2004 (JM.)
O040145
69. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
70. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
71. Pilkiewicz Krystyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O031627
72. Pleśnierowicz Daria JKS OLSZA
S
O029204
73. Płatek Monika KS EQUIRIGHT
2000 (MJ.)
O026756
74. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
75. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
76. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
77. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
78. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
79. Przybysz Klaudia KS EQUIRIGHT
2004 (JM.)
O038241
80. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
81. Ptaszyńska Julia K.J. Plejada
2005 (JM.)
O037854
82. Rogalska Rita Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
83. Różyc Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
O045655
84. Rzycka Olga BPK MAZ
S
O053523
85. Sarachau Aliaksandr KJ Hippica Polonia
S
O039839
86. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
87. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
O003357
88. Steczowicz Zofia SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
89. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
90. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
91. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
92. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
93. Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
2001 (J.)
O034385
94. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
95. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
96. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
97. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
98. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
99. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O012293
100. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
101. Tomaszewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O037371
102. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
103. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
104. Vollenhoven Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O003338
105. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O039315
106. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
107. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
108. Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
109. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
110. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
111. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
112. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
113. Żuchowicka Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2007 (JM.)
O039387
114. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
115. Zwierzyńska Żaneta Klub Jeździecki Aromer
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

131

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
2.

77

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE 421000595010
3.

170

AL AWAR HANN GER 2007 Ogier skarogniada/168 F: CONTENDRO I
M: FAIR LADY/FOR PLEASURE
O: ŻANETA ZWIERZYŃSKA
B: HANS-HERMANN MAACK (GER)
K012340 DE431310052007 104OJ51
4.

102

ARIE D. D. H KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
O: Robert Zagożdżon
B: Dekstation de Havikerwaard
K012072 5280030512185
5.

45

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl / Luron
M: Aronia / Dixieland
O: Jakub Żuchowicki
B: SK Widzów- Krzysztof Tyszko
K011039 POL009540044005 104KI28
6.

55

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
7.

147

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Cassilio
M: Alegoria
O: Piotr Piasecki
B: Pol
K024767 616009660177712
8.

75

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
9.

23

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
10.

46

BALOU DEJA VU Hanowerska POL 2010 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly
M: Franciade
O: Marta Zadrożna
B: Paul Schockemohle
K016332 DE431310662310
11.

66

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
12.

106

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
O: Anna Kasprzyszak
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
13.

121

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
O: Sławomir Rogowiec
B:
K025753 DE418182504914
14.

129

CABALLO KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
O: Tomasz Szychulski
B: E. Schep
K020113 528003000711104 105EN95
15.

104

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
16.

94

CAPRIOLE Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
O: Izabella Rutkowska
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
17.

145

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
18.

171

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon / Colman
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzyński
B:
K018658 616009610156011
19.

113

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
O: Dawid Kubiak
B: Grzegorz Kubiak
K026247
20.

162

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
21.

48

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
O: Klaudia Fabicka
B: Anna Milewska
K021925 616POL11007152T
22.

39

CHARLYTTA Holsztyńska POL 2011 Klacz gniada/175 F: Chin Champ
M: Windhoek Rose
O: Weronika Olejnik
B: Martina Rennekamp
K024555 DE421000277311
23.

10

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
24.

71

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
25.

134

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa/172 F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
O: Agnieszka Gierszewska
B: Małgorzata Siergiej
K015704 DE418180684809 104WI84
26.

91

CLANET Holsztyńska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clinton I
M: New Origin
O: Beata Kłęk
B: Siergiej Małgorzata
K016736
27.

4

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
28.

61

CLEARSENSE OLD GER 2011 Wałach siwa F: Cortez
M: Pandora
O: Piotr Strzalkowski
B: Lewitz
K022624
29.

151

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
30.

112

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
31.

89

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
32.

141

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
33.

153

CONTRA MELLONI Westfalska POL 2009 Klacz gniada/168 F: Contendro I
M: CIKILLIS
O: Mordzelewski Michał
B: niemcy
K017703 brak
34.

2

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lardanos
O: Agnieszka Bala
B: Henrike Feldhaus
K025023 DE421000048113
35.

78

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B: Staszczak Małgorzata
K012952 POL009610200007
36.

92

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 cm F: Posejdon (sp.)
M: Czantoria (sp.)
O: Jarosław Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
K025138
37.

114

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
38.

56

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: EMPIRE
M: DIAMANTINA
O: ANNA HIPSZ
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI
K020906 616009661132009
39.

53

DE MARCO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Daisy PG / Calderon
O: Andrzej Różyc
B: Makowski Remigiusz
K014910 12431
40.

52

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
41.

54

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
O: KRASOWSKI SPÓŁKA JAWNA
B: K. Z. Krasowscy
K016373 6160060050610
42.

154

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
43.

44

DESERT GENERAL Pełna Krew Angielska GBR 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: Jakub Żuchowicki
B: GBR
K015725 8260GB45116184T
44.

108

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
45.

70

DIACONTINA Hannover POL 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus
M: Elysa
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Andreas Klobke
K026084 DE431311405414
46.

36

DIANA L SP POL 2005 Klacz gniada/- F: BISCHOF L
M: DONNERDAMME L
O: Florczak
B: -
K011520 11593 POL009580228105
47.

117

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
O: Anita Skulska
B: /
K015387 /
48.

176

EBEN HAEZER KWPN NED 2009 Wałach skarogniada/170 F: Veron/
M: Saniki/
O: Aliaksandr Sarachau
B: G. J. Bom
K020619
49.

82

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
O: Katarzyna Dembska
B: //
K016564 616999680094506 //
50.

125

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
51.

126

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
52.

69

ELUE VAN T&L BWP BEL 2010 Klacz kasztanowata F: Beaulieu's Think Big / Toulon
M: Champi / Nabab De Reve
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K018728 056007000E48349
53.

98

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
54.

123

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach gniada F: Carlos DZ
M: Europa
O: Alan Kinas
B: Stefan Dziewięcki
K025190
55.

116

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
56.

124

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
57.

37

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
58.

42

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
59.

80

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
60.

109

FOREST Małopolska POL 2003 Wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
O: Magdalena Kudła
B: Sławomir Kornalski
K022238 POL006550021403
61.

130

FORIA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
62.

115

FREDORA KWPN POL 2010 Klacz kara// F: Baanbreker HBC
M: Tandora
O: Jerzy Korona
B: /
K016717 528003201005223 105AT05
63.

47

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: -
K020695 -
64.

60

GALANT KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Querly-Elvis
M: Rosette C
O: Strzałkowski Dinks
B: Derikx
K024822
65.

95

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
66.

63

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Ulmerette
O: Zdzisław Urban
B: W. Van de Mheen
K019622
67.

155

GERWAZY WLKP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Revel
M: Greta
O: Daria Pleśnierowicz
B: SK Rzeczna
K017179 brak
68.

179

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach gniada/171 F: Landor S
M: Genewa KG
O: Agnieszka Goś
B: Komin Grzegorz
K021971 616 009 61 01160 10
69.

62

GJALT-D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: J. Dijkstra
K022542 528003201105500
70.

107

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
71.

12

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
72.

74

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:156 F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Brak
K017246 0000
73.

58

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
74.

148

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
75.

139

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Landjonker S / Landjonker
O: Dorota Miedziocha
B:
K009062 POL009530036004
76.

180

HAWANA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Lotos
M: Hrafina M
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Jurek Zbigniew
K021074
77.

21

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
78.

34

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
79.

97

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
80.

119

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
81.

158

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 372414005171435
82.

132

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
O: Dominika Bronz
B: Hemmelhorst Sporthorses
K027177 528003201306684 106DT66
83.

96

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
84.

65

ISKRA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord
M: Iza
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
85.

146

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
O: Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818
86.

72

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Baldini II
M: Ikaria
O: Rafał Przybylski
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
87.

76

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
88.

14

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
89.

135

JERIMO KWPN NED 2014 Wałach gniada/brak F: El Primero
M: Brak
O: Millennium
B: Brak
K026984 brak
90.

99

KALISIA W WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Kondina / Rulon
O: Paulina Sypuła
B: Wilczyński Jacek
K015132 616007610028409
91.

166

KASTET WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Kasandra / Kartacz
O: Bogdan Maślanka
B: Ryszard Szczęsny
K019298 POL007520075604
92.

35

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
93.

15

KLONDAIKA Lot.gorac LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta
O: Olga Rzycka
B: .
K027064 0000023411
94.

136

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
95.

73

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402
96.

105

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
97.

110

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
O: Marek Rocki
B: -
K016163 -
98.

101

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Klacz gniada F: Harley-VDL (Ex Ursel)
M: Turbine Z
O: Waldemar Mróz
B: Dirk En Thomas Mertens
K026062 056-002-W00298586
99.

103

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
O: Tomasz Komsta
B: Peters Timm
K022211 DE421000098512
100.

87

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
101.

17

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011126
102.

157

LIBERACE Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach skarogniada/168 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
O: Piotr Pertkiewicz
B: J Chapman
K027004 brak
103.

81

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
104.

178

LIBRETTO Gniady POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik
M: Luśnia
O: Michał Siejek
B: SK Pępowo
brak
105.

133

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
106.

50

LOGOS SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
107.

137

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
108.

49

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
109.

159

LORIDA PP Hanowerska POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos
M: Alida
O: Procima sp. z o. o.
B: Procima sp. z o. o.
K027200
110.

163

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
111.

175

MEGATRON Württemberger DEU 2011 Wałach siwa F: MONSUM
M: SINA
O: Krystyna Pędrakowska
B: Frieder Homberger
K025154
112.

149

MERWIN Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Hanna Kosińska
B: NN
K007711
113.

7

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
O: Piotr Pawłowski
B: Karol Gmyrek
K014928 616009670128709
114.

22

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
K024870 POL006660070708
115.

118

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044
116.

177

NEVADA ROYAL Z Holsztyńska POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab de Reeve
M: Ziva Ropyal
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 brak
117.

67

OLSTER Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160 F: Falbrus
M: Oaza
O: Anna Dzięgielewska
B: Prywatny
K023339 brak
118.

51

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus
M: Oaza
O: Anna Dzięgielewska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
119.

93

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
120.

83

ORCHID GREY Westfalski GER 2013 Wałach siwa/mk:157 F: Quote
M: Caukelis
O: Bogdan Świrski
B: Niemcy
K027066
121.

88

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
122.

167

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
123.

152

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
124.

38

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
125.

85

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
126.

111

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: -
B: -
K024110
127.

100

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
O: Paulina Sypuła
B: Adam Sosnowski
K019085 DE433331687309
128.

90

QUIDAM’S DUKE Holsztyńska GER 2011 Wałach siwa F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
129.

84

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
130.

43

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Landino
M: Rewelacja
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowronski
K023397 616009590190809
131.

172

SANGAL KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Sanwan / Navajo
M: Gala / Darino
O: Piotr Zwierzyński
B:
K009868 POL013611080504
132.

160

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Conus B
M: Safi
O: Prodatecc Anton Huber
B: Wojciech Zdebel
K020615 616009540005411
133.

169

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Endos
M: Silesia
O: Cezary Cybulski
B: Szczuka Jarosław
K013855
134.

138

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
O: Michał Mordzelewski
B: Lump
K015692 616009540093107
135.

120

SUPREME Hanowerska POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
O: Joanna Głuchowska
B: Brak
K023966 DE431319633809
136.

41

SZACHRAJ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Viskis
M: Szajka
O: Jarosław Płatek
B: Małgorzata Filipska
K011593
137.

32

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
O: Michał Mordzelewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K013615
138.

156

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
139.

168

T. GOLD QUIDAME Z ZANG. POL 2013 Klacz gniada/. F: Tangelo van de zuthoeva
M: Gold Quidame L
O: .
B: .
Brak .
140.

127

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
141.

33

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Klacz siwa F: Cicero Z
M: Vinny Van De Roshoeve
O: .
B: Stels Jean-Pierre
K022239
142.

142

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
143.

144

TOPAZ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Efekt
M: Tamaria
O: Agnieszka Markiewicz
B: Janów Podlaski
K010029
144.

143

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
145.

161

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V / Guidam
M: Tiffany / Karbon
O: Krzysztof Szuminski
B: SK Rzeczna
K025358 616009600164113
146.

128

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
147.

5

TUTSI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Piotr Wesołowski
B: Piotr Wiese
K018661
148.

57

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
O: Kamila Jarosz
B: Diter Staniek
K005067 07143
149.

64

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
150.

140

VERLINDO KWPN GBR 2002 Ogier gniada/165 F: Numero Uno/Libero H
M: Perlinda/Burggraf
O: Olga Rzycka
B: J.van den Heuvel
K027181 0203418
151.

174

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
O: Anna Sobala
B: M. Holweg
K008251
152.

181

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982 616009661492612
153.

173

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
Rider Club
Competition
Prize
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
300
SUM:
300.00
Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
300
SUM:
300.00
Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
100
SUM:
100.00
Florczak Aleksandra EQUIKAM
450
SUM:
450.00
Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
400
SUM:
400.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
400
SUM:
400.00
Hamera Helena BPK (MAZ)
350
SUM:
350.00
Hipsz Kaja KJ Aldragho
200
SUM:
200.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
500
SUM:
500.00
Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
300
SUM:
300.00
Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
200
SUM:
200.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
400
SUM:
400.00
Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
300
SUM:
300.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
500
SUM:
500.00
Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
100
SUM:
100.00
Okupny Wiktoria SKJ Grobice
400
SUM:
400.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
200
SUM:
200.00
Pawłowska Irena bpk
350
SUM:
350.00
Pertkiewicz Laura JKS Olsza
200
SUM:
200.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
100
SUM:
100.00
Pilkiewicz Krystyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
200
SUM:
200.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
300
SUM:
300.00
Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
100
SUM:
100.00
Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
200
SUM:
200.00
Ptaszyńska Julia K.J. Plejada
350
SUM:
350.00
Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
300
SUM:
300.00
Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
350
SUM:
350.00
Szmalc Helena KJ Wiktorowo
100
SUM:
100.00
Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
400
SUM:
400.00
Tomaszewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
100
SUM:
100.00
Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
200
SUM:
200.00
Vollenhoven Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
500
SUM:
500.00
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
400
SUM:
400.00
Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
300
SUM:
300.00
Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (88)
2019-03-16
2019-03-16
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (117)
2019-03-16
1
2019-03-16
22
2019-03-17
10
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-03-16
14
2019-03-16
11
2019-03-17
12
Cebula Olga
Jeździecki Klub Sportowy Equita
GLITTER (107)
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
11
2019-03-17
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (97)
2019-03-16
9
2019-03-16
2
2019-03-17
8
ESCATO (98)
2019-03-16
1
2019-03-16
3
2019-03-17
3
300
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (47)
2019-03-16
14
2019-03-16
18
2019-03-17
14
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-03-16
10
2019-03-16
2
2019-03-17
3
300
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
FREDORA (115)
2019-03-16
7
2019-03-16
12
2019-03-17
13
2019-03-16
15
2019-03-16
2019-03-17
12
2019-03-17
16
Częścik Łukasz
KS Poster Piaseczno
2019-03-16
10
2019-03-16
13
2019-03-17
14
2019-03-17
17
Dobrowolska Katarzyna
bpk
KASZMIR (35)
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-17
20
2019-03-17
18
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (76)
2019-03-16
17
2019-03-16
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
OLSTER (51)
2019-03-16
10
2019-03-17
5
100
Dzięgielewska Karina
St. KSK Stare Babice
OLSTER (67)
2019-03-16
1
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
COCO LADY (141)
2019-03-16
1
2019-03-16
6
2019-03-17
6
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
TREZOR (143)
2019-03-16
11
2019-03-16
6
2019-03-17
8
Florczak Aleksandra
EQUIKAM
DIANA L (36)
2019-03-16
1
2019-03-16
3
2019-03-17
1
450
Foremny Paweł
JKS Umiastów
HAWANA (180)
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
23
2019-03-17
Gierszewska Natalia
SKJ Bajardo Augustówek
CLANDOR (134)
2019-03-16
1
2019-03-16
4
2019-03-17
2
400
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (138)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
1
400
Glasser Mikołaj
KJ Akademia Kucania Dawidy
JEGOCIN (14)
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
25
2019-03-17
Głośniak Iga
Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
FIODOR (37)
2019-03-16
1
2019-03-16
4
2019-03-17
9
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
SUPREME (120)
2019-03-16
25
2019-03-16
23
Goś Natalia
JKS Olsza
2019-03-16
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2019-03-16
1
2019-03-16
4
2019-03-17
2
350
Hipsz Kaja
KJ Aldragho
2019-03-16
1
2019-03-16
2
2019-03-17
4
200
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
LOLITA BH (137)
2019-03-16
11
2019-03-16
5
2019-03-17
7
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (85)
2019-03-16
14
2019-03-16
5
2019-03-17
15
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
CLICQUOT (151)
2019-03-16
7
2019-03-16
7
2019-03-17
8
PORTOS (152)
2019-03-16
1
2019-03-16
4
2019-03-17
1
500
Januszkiewicz Nina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-03-16
11
2019-03-16
11
2019-03-17
12
Kajak Dawid
SKJ Bajardo
GRYKA (58)
2019-03-16
1
2019-03-16
19
2019-03-17
18
Kaliciński Paweł
St. Warszawski KJ
ESKOBAR (123)
2019-03-16
9
2019-03-16
12
2019-03-17
9
2019-03-17
11
FAMATA B (124)
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-16
8
2019-03-16
6
2019-03-17
3
300
WILLIE (181)
2019-03-16
4
2019-03-16
4
2019-03-17
2
2019-03-17
2
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
6
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
BASTYLIA (106)
2019-03-16
1
2019-03-16
6
2019-03-17
4
200
Klimczak Martyna
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
BETINA (121)
2019-03-16
27
2019-03-16
17
2019-03-17
17
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2019-03-16
1
2019-03-16
9
2019-03-17
10
ISKRA (65)
2019-03-16
1
2019-03-16
3
2019-03-17
1
400
Kłęk Jakub
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CLANET (91)
2019-03-16
15
2019-03-16
15
2019-03-17
14
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
LARIHORN (103)
2019-03-16
11
2019-03-16
2019-03-17
12
2019-03-17
15
Kosińska Maja
BPK
MERWIN (149)
2019-03-16
24
2019-03-16
8
2019-03-17
26
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
LEON Q (17)
2019-03-16
1
2019-03-16
9
2019-03-17
10
GALANT (60)
2019-03-16
8
2019-03-17
10
2019-03-16
2019-03-17
2
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (127)
2019-03-16
25
2019-03-16
10
2019-03-17
21
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (142)
2019-03-16
1
2019-03-16
21
2019-03-17
13
Krasowski Zbigniew
KJ DWOREK
DELILAH (54)
2019-03-16
1
2019-03-16
6
2019-03-17
11
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
ROMINA (43)
2019-03-16
1
2019-03-16
12
2019-03-17
3
300
AWANGARDA (147)
2019-03-16
29
2019-03-16
9
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
LANCELOT (110)
2019-03-16
1
2019-03-16
4
2019-03-17
8
2019-03-17
11
2019-03-16
6
2019-03-16
2
2019-03-17
1
2019-03-17
13
2019-03-16
2
2019-03-17
6
2019-03-16
3
2019-03-16
2019-03-17
5
2019-03-17
5
Kudła Magdalena
bpk
FOREST (109)
2019-03-16
5
2019-03-16
14
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (119)
2019-03-17
21
2019-03-17
20
Kurosz Julia
Stowarzyszenie KS Chojnów
LUNA (163)
2019-03-16
1
2019-03-16
6
2019-03-17
11
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-03-16
1
2019-03-16
8
2019-03-17
1
500
2019-03-16
13
2019-03-16
12
2019-03-17
14
BAD BOY (75)
2019-03-16
1
2019-03-16
5
2019-03-17
6
Markiewicz Alicja
UKS Primo Grodzisk Maz.
TOPAZ (144)
2019-03-16
1
2019-03-16
5
2019-03-17
5
100
Maślanka Bogdan
St. SKJ Bobrowy Staw
KASTET (166)
2019-03-16
2019-03-16
Matyjasik Patrycja
Bpk
2019-03-16
9
2019-03-16
2019-03-17
9
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2019-03-16
11
2019-03-16
8
2019-03-17
3
2019-03-17
22
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2019-03-16
1
2019-03-17
3
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
2019-03-16
1
2019-03-16
13
2019-03-17
7
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-17
8
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2019-03-16
6
2019-03-16
6
2019-03-17
6
Miedziocha Hanna
bpk
HARVARD (139)
2019-03-16
1
2019-03-16
7
2019-03-17
7
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
A CATOKI (131)
2019-03-16
14
2019-03-16
14
2019-03-17
7
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-03-16
13
2019-03-16
2019-03-17
1
2019-03-17
1
DENDY (154)
2019-03-16
1
2019-03-16
5
2019-03-17
7
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2019-03-16
1
2019-03-16
14
2019-03-17
7
2019-03-17
7
2019-03-16
13
2019-03-17
9
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (130)
2019-03-16
1
2019-03-16
12
2019-03-17
10
Niklińska Gabriella
KJ Szumawa Bobrowiec
2019-03-17
19
2019-03-17
Okupny Wiktoria
SKJ Grobice
LOGOS (50)
2019-03-16
1
2019-03-16
7
2019-03-17
1
400
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
2019-03-16
7
2019-03-16
10
2019-03-17
11
Orlikowski Antoni
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-03-16
14
2019-03-16
20
2019-03-17
8
Pankiewicz Ireneusz
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-03-16
27
2019-03-16
2019-03-17
25
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o.
2019-03-16
1
2019-03-16
8
2019-03-17
4
200
Pawłowska Irena
bpk
2019-03-16
1
2019-03-16
3
2019-03-17
2
350
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
LIBERACE (157)
2019-03-16
12
2019-03-16
12
2019-03-17
11
2019-03-16
1
2019-03-16
2
2019-03-17
4
200
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
LORIDA PP (159)
2019-03-16
9
2019-03-16
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2019-03-16
14
2019-03-16
9
2019-03-17
8
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
5
100
Pilkiewicz Krystyna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
CAMARO (104)
2019-03-16
13
2019-03-16
1
2019-03-17
4
200
LAKRO (105)
2019-03-16
14
2019-03-16
3
2019-03-17
13
Pleśnierowicz Daria
JKS OLSZA
GERWAZY (155)
2019-03-16
14
2019-03-16
1
2019-03-17
6
Płatek Monika
KS EQUIRIGHT
2019-03-16
2019-03-16
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2019-03-16
2019-03-16
8
2019-03-17
12
MIGRENA (22)
2019-03-16
15
2019-03-16
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2019-03-16
1
2019-03-16
2
2019-03-17
8
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
2019-03-17
22
2019-03-17
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2019-03-16
1
2019-03-16
10
2019-03-17
7
2019-03-16
1
2019-03-16
5
2019-03-17
3
300
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka Majdan
IZIS KL (72)
2019-03-16
1
2019-03-16
5
2019-03-17
5
100
Przybysz Klaudia
KS EQUIRIGHT
2019-03-16
1
2019-03-16
11
2019-03-17
13
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
CZEKAN (92)
2019-03-16
1
2019-03-16
2
2019-03-17
4
200
Ptaszyńska Julia
K.J. Plejada
2019-03-16
1
2019-03-16
14
2019-03-17
9
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
2
350
Rogalska Rita
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-03-16
30
2019-03-16
25
2019-03-17
7
2019-03-17
Różyc Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2019-03-16
8
2019-03-16
4
2019-03-17
6
Rzycka Olga
BPK MAZ
2019-03-16
14
2019-03-16
2019-03-17
23
VERLINDO (140)
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-16
6
Sarachau Aliaksandr
KJ Hippica Polonia
MEGATRON (175)
2019-03-16
7
2019-03-16
5
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-03-17
8
2019-03-17
18
LIBRETTO (178)
2019-03-17
2019-03-17
Sobala Anna
LKJ Ochaby
SIRENDOS (169)
2019-03-16
3
2019-03-16
1
2019-03-17
15
2019-03-16
2019-03-16
10
2019-03-17
13
2019-03-17
Steczowicz Zofia
SKJ Grobice
2019-03-16
14
2019-03-16
27
2019-03-17
20
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
MIGRENA (22)
2019-03-17
26
2019-03-17
2019-03-17
4
2019-03-17
4
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2019-03-16
2
2019-03-16
6
2019-03-17
10
GJALT-D (62)
2019-03-16
1
2019-03-16
4
2019-03-17
4
2019-03-16
9
2019-03-16
10
2019-03-17
6
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (126)
2019-03-16
1
2019-03-16
7
2019-03-17
3
300
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2019-03-16
7
2019-03-16
2019-03-17
24
2019-03-17
Sypuła Paulina
JKS Wyręba Świętochów
2019-03-16
1
2019-03-16
14
2019-03-17
10
QUICKSTEP (100)
2019-03-16
1
2019-03-16
15
2019-03-17
2
350
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
GOLDIKA (12)
2019-03-16
7
2019-03-16
2019-03-17
7
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
2019-03-16
1
2019-03-16
13
2019-03-17
5
100
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (133)
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-17
22
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
TRYNIDAD (161)
2019-03-16
12
2019-03-16
16
2019-03-17
21
2019-03-17
17
2019-03-16
12
2019-03-16
11
2019-03-17
9
Szuran Olga
UKS Military Kąck
VABIO (57)
2019-03-16
2019-03-16
24
2019-03-17
24
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
CABALLO (129)
2019-03-16
7
2019-03-16
3
2019-03-17
3
2019-03-17
9
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SZIMANO (156)
2019-03-16
1
2019-03-16
3
2019-03-17
2
400
Tomaszewska Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
DANDY (114)
2019-03-16
7
2019-03-16
2
2019-03-17
5
100
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (95)
2019-03-16
15
2019-03-16
2019-03-17
6
2019-03-17
5
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
JERIMO (135)
2019-03-16
5
2019-03-16
2019-03-17
16
2019-03-17
2019-03-16
9
2019-03-16
7
2019-03-17
4
200
Vollenhoven Agata
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
BASTION (66)
2019-03-16
1
2019-03-16
8
2019-03-17
1
500
Walczak Aleksandra
KJ Akademia Kucania
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-17
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
2
400
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2019-03-16
1
2019-03-16
4
2019-03-17
3
300
Wesołowska Aniela
Klub Jeździecki Wiktorowo
TUTSI (5)
2019-03-16
1
2019-03-16
11
2019-03-17
12
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2019-03-16
23
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2019-03-16
26
2019-03-17
19
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-03-16
1
2019-03-16
9
2019-03-17
5
100
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
2019-03-17
18
2019-03-17
IVY (146)
2019-03-17
10
2019-03-17
Żuchowicka Katarzyna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
CHOPIN (10)
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-17
10
2019-03-16
12
2019-03-16
15
ARON (45)
2019-03-16
12
2019-03-16
3
2019-03-17
14
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
AL AWAR (170)
2019-03-16
1
2019-03-16
12
2019-03-17
9
CASTEL-L (171)
2019-03-16
16
2019-03-17
9
2019-03-17
6
Zwierzyńska Żaneta
Klub Jeździecki Aromer
SANGAL (172)
2019-03-16
14
2019-03-16
16
2019-03-17
16
2019-03-16
1
2019-03-16
7

Number of Riders: 115

Number of Horses: 153

The sum of prizes: 9 950.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl