Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 20:58:01
2018-10-12 20:55:54
Aleksandra Tomczak ALPINEX
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 20:52:02
2018-10-12 20:51:23
Gabriela Krysiak PĄCZEK
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 17:08:07
2018-10-12 17:04:46
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 13:09:23
2018-10-12 12:49:16
Hubert Aniołek MEKSYK
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 13:09:18
2018-10-12 11:32:19
Hubert Aniołek KUBA
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:05:20
2018-10-12 10:04:01
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:05:22
2018-10-12 10:02:00
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:05:24
2018-10-12 09:59:44
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 20:49:59
2018-10-12 09:51:31
Zofia Brońka SUNBIRD
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 07:27:51
2018-10-11 23:07:19
Marek Wacławik PHENIX
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, GRAND PRIX, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 07:27:58
2018-10-11 23:05:46
Marek Wacławik A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:36:57
2018-10-11 22:31:38
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Lic/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:37:14
2018-10-11 22:30:56
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:37:29
2018-10-11 22:30:16
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Lic/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:37:39
2018-10-11 22:29:25
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 07:34:19
2018-10-11 21:43:33
Zosia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Lic/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 20:49:50
2018-10-11 21:29:03
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 5/Lic/Styl/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 19:18:47
2018-10-11 19:16:42
Zuzanna Werelich BELLA CONTENDRA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 19:20:22
2018-10-11 18:50:36
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 19:19:13
2018-10-11 18:22:28
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 19:19:27
2018-10-11 16:05:51
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 13:12:56
2018-10-11 12:31:53
Urszula Kruszewska FILOZOFIA
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 13:12:47
2018-10-11 12:29:23
Klara Ohme KAZIK
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 20:59:52
2018-10-10 20:42:24
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Lic/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 21:00:06
2018-10-10 20:38:16
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 21:00:18
2018-10-10 20:37:27
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 07:33:47
2018-10-10 20:35:42
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 18:49:21
2018-10-10 20:35:21
Julia Smuk RONALDINI
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 18:49:34
2018-10-10 15:36:16
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 15:08:00
2018-10-10 14:06:02
Dominika Uchman QIDA
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 06:26:36
2018-10-10 00:51:35
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 06:26:41
2018-10-10 00:43:41
Matylda Jasiniak HERUBIN
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 06:26:55
2018-10-10 00:34:37
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 06:27:03
2018-10-10 00:28:43
Gabriela Beczak VASYL
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 06:27:07
2018-10-10 00:21:44
Maciej Janusik HRECZKA
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 06:27:12
2018-10-10 00:13:56
Andrzej Missala FERRERO
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 06:27:21
2018-10-10 00:07:25
Magdalena Missala FERRERO
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:23:45
2018-10-09 21:21:50
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 16/Lic/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 20:59:55
2018-10-09 19:19:01
Kornelia Kostrzewa OMENA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 23:04:58
2018-10-09 19:11:50
Kaja Milewska DRAGON
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:21:43
2018-10-09 17:29:02
Paulina Laskowska DARG
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 13:19:27
2018-10-09 13:04:46
Agata Fludra BASTION
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 13:19:38
2018-10-09 13:04:10
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 11:38:40
2018-10-09 11:27:37
Zuzanna Kłos PANDORA PQ
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 11:38:45
2018-10-09 11:25:26
Julia Buriak TANGENS
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 18:21:43
2018-10-09 10:21:48
Konstancja Szymacha NIGHT BOY VAN'T JENTINK
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 18:21:06
2018-10-09 10:14:41
Leszek Nieużyła FAJNA
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:43:10
2018-10-08 23:28:44
Sandra Leśkiewicz WARTA
  • 2x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:25:54
2018-10-08 23:23:12
Oliwia Żuchewicz MA SURCE (SUKRE)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:26:03
2018-10-08 23:21:48
Jakub Malinowski MAŁA STOKROTKA
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:26:09
2018-10-08 23:20:25
Michał Machowski MAGALA
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:26:14
2018-10-08 23:17:22
Martyna Rosiak CEDRA
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:26:26
2018-10-08 21:42:05
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 21:36:04
2018-10-08 21:30:28
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 21:36:16
2018-10-08 21:27:31
Tomasz Mielcarek CHEPETTO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 06:30:55
2018-10-08 19:54:35
Jakub Ferenc CONSTANCE
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 20:09:52
2018-10-08 18:22:35
Maja Gromadowska TOP EVITA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:56:31
2018-10-08 11:03:55
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:56:46
2018-10-08 10:35:37
Łukasz Kościesza MILUZA
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:37:24
2018-10-08 02:09:33
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 20:50:18
2018-10-07 19:50:02
Julia Parda FIONA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 20:50:39
2018-10-07 19:48:18
Julia Parda ELZA - JUULTJE
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:57:12
2018-10-06 19:46:14
Jacek Rode TIMIAN
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 17:03:05
2018-10-06 19:45:05
Jacek Rode GACEK
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 17:03:18
2018-10-06 19:43:45
Marek Pawluczuk CORFU
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 18:02:23
2018-10-06 19:42:39
Marek Pawluczuk CARUSO
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 17:02:49
2018-10-06 19:41:36
Kamila Pleskacz BAJRON
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 17:02:31
2018-10-06 19:40:16
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:21:58
2018-10-04 23:35:47
Aleksandra Dąbkowska FLASH BLUE B
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:22:42
2018-10-04 23:35:29
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 07:03:08
2018-10-04 07:01:28
Arkadiusz Mordzelewski ALMERA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 06:22:40
2018-10-03 22:03:24
Elina Dzmitruk CENNY
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 16:59:11
2018-10-03 16:29:17
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 16:59:27
2018-10-03 16:27:58
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 16:59:41
2018-10-03 08:54:30
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 06:56:33
2018-10-02 20:28:52
Karolina Woźniakowska CORSTAR
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 06:56:43
2018-10-02 20:26:53
Karolina Woźniakowska COLETTA 33
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 06:56:55
2018-10-02 15:02:44
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 06:57:21
2018-10-02 15:02:06
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 09:08:50
2018-10-02 08:52:15
Kamila Staros TSIRA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 09:07:09
2018-09-30 13:57:12
Katarzyna Stążka STACHATO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 20:21:02
2018-09-21 22:20:13
Dominika Maruda GAFA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:38:42
2018-09-21 22:19:05
Parycja Mikus DYMITR
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:39:00
2018-09-21 22:18:10
Karolina Sujecka FUGA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:39:23
2018-09-21 22:16:25
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Beczak Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
brak
4. Białecka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O034789
5. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
6. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
7. Buriak Julia KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
brak
8. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (JM.)
O034168
9. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
10. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
11. Dzmitruk Elina Poster
S
Brak
12. Ferenc Jakub bpk
S
none
13. Fludra Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O003338
14. Gąsiorek Julia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
15. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
16. Grabowska Oliwia Largo Sp. z.o.o
S
O006099
17. Gromadowska Maja Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O035878
18. Janusik Maciej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038343
19. Jasiniak Matylda Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
20. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
21. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
22. Kłos Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
brak
23. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
24. Kostrzewa Kornelia Stajnia u Tarnowskich
2003 (JM.)
-
25. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (Mł.)
rak
26. Krysiak Gabriela Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
27. Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
S
O000334
28. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
29. Leśkiewicz Sandra BPK (MAZ)
2000 (J.)
O034673
30. Machowski Michał Różaland
2000 (J.)
Brak
31. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
32. Malinowski Jakub Różaland
2007 (Mł.)
Brak
33. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
34. Michalak Zosia Brak
2005 (JM.)
O045772
35. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
36. Mikus Parycja Bpk maz
1998 (MJ.)
O023220
37. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
O042274
38. Missala Andrzej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
39. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
40. Mordzelewski Arkadiusz SJ Poster
S
O001333
41. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
42. Ohme Klara KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
43. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
O038604
44. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
45. Pawluczuk Marek JKS Equita Świętochów
S
O000482
46. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
47. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O040566
48. Przybysz Klaudia KS EQUIRIGHT
2004 (JM.)
O038241
49. Rode Jacek JKS Equita Świętochów
S
O015218
50. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
51. Staros Kamila SJ Poster
2000 (J.)
O048627
52. Stążka Katarzyna KJ Ślęża
2002 (J.)
O039528
53. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
54. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
55. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
56. Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2002 (J.)
Brak
57. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
58. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
59. Uchman Dominika TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2004 (JM.)
brak
60. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
61. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
O039315
62. Werelich Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
63. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
64. Woźniakowska Karolina KU AZS UW
2015 (Mł.)
O022151
65. Żuchewicz Oliwia Różaland
2001 (J.)
Brak
66. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O026990
67. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

87

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Quanta / Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE421000595010
2.

38

ALMERA SP POL 2001 Klacz kara F: Rubin
M: Anporra
O: Arkadiusz Mordzelewski
B: Tomaszewska Anna
K006891
3.

99

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
4.

77

BALSA SP POL 2005 Klacz siwa F: winston
M: bakara
O: Anna Sobańska
B: Tadeusz Kiempa
K020629 pol009530128305
5.

56

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
6.

78

BELLA CONTENDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Contender Son
M: Bella Astra
O: Marcin Zając
B: Marcin Zając
K010989 POL009660316807
7.

89

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
8.

28

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Monika Pasik
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
Brak
9.

81

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
K016641
10.

36

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O: Zuzanna Żuk
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
11.

39

CARUSO SP POL 2013 Ogier gniada F: Fuego Du Peret
M: Craysi / Cavalier
O: Jacek Rode
B: -
K024494
12.

90

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon / Colman
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzyński
B:
K018658 616009610156011
13.

37

CENNY Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada/169 F: Cato
M: Nessi
O: Elina Dmitruk
B: Agrar GmbH Crawinkel
Brak
14.

35

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
15.

48

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K025419
16.

33

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
17.

31

COLETTA 33 Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Cloney
M: Scarlett
O: Krzysztof Woźniakowski
B: Heinrich Grueppemeier
K024368
18.

45

CONSTANCE Slovakian Warmblood SVK 2006 Klacz kasztanowata F: Veneur du Luc, KWPN
M: Cosima, westf.
O: Jakub Ferenc
B: tbc
K016661
19.

11

CORFU HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corland / Cor de la Bryere
M: Roxana / Capo
O: Jacek Rode
B: -
K017144
20.

47

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
21.

30

CORSTAR Holsztyńska GER 2011 Wałach gniada F: Corrado I
M: Patricia IX
O: Krzysztof Woźniakowski
B: ZG LESCHKE
K023722
22.

59

DARG M POL 2013 Wałach gniada F: Arbon
M: Denisa
O: Bogusław Święcki
B: Bogusław Święcki
brak
23.

42

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
24.

60

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
25.

22

DRAGON Wielkopolska Poch.trakeńskiego POL 2003 Wałach gniada F: Ignam
M: Darling
O: Joanna Bembenek
B: brak danych
K013529
26.

15

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue
M: Armagh
O: -
B: -
K026111
27.

26

DYMITR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Neo D'isle
M: Danina
O: Joanna Mikus
B: Waldemar Kalicki
K012989
28.

41

ELZA - JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:131cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
K023955
29.

80

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
30.

94

FAJNA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
O: Jerzy Korona
B:
K019691 528003201012133
31.

66

FERRERO Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus
M: Ferara
O: Stanisława Missala
B: Henryk Święcicki
K016048
32.

76

FILOZOFIA KUC POL 1997 Klacz kara/kuc:145 F: nn
M: nn
O: TKKF Ognisko Podkowa
B: nn
K014947 POL999660399497
33.

40

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954
34.

14

FLASH BLUE B KWPN AFG 2010 Wałach gniada/168 cm F: Mr. Blue
M: Perla /Bruin
O: Klaudia Prymek
B: -
K024541
35.

27

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
36.

10

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada F: Demetrios
M: Godilo
O: Jacek Rode
B: Lingo Mirosław
K013287
37.

1

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
38.

57

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Garonna / Rosey
O: Katarzyna Białecka
B:
K019104 POL009661486607
39.

24

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
O: L.Paweł Chmielik
B: Nicola Porcina
K020127
40.

69

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
41.

88

GRAND CORIDA SP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Corleone Z / Coriall
M: Garda / Grandeur
O: Piotr Zwierzyński
B: Jan Chrzanowski
K014374 POL009670025206 104QD98
42.

72

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
43.

79

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
44.

62

HERUBIN Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Hordenina
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
brak
45.

65

HRECZKA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: brak
K025513
46.

13

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
47.

61

INTERIA Małopolska POL 2008 Klacz gniada F: Irak
M: Hawajka
O: Sylwia Gąsiorek
B: Paweł Nurkowski
K017943
48.

68

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
49.

71

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
50.

75

KAZIK Typ Kuc POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak
51.

93

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
52.

25

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
O: Aneta Aniołek
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
53.

82

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
54.

23

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
55.

32

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810
56.

43

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach kara F: Huzar
M: Łysica
O: Marek Wacławik
B: SK Walewice
K017722
57.

49

MA SURCE (SUKRE) Czysta Krew Arabska ESP 13.04.2007 Wałach siwa/mk: F: Sellui
M: Magala
O: Marcin Różalski
B: Magnolia Arabians
Brak 190201004601132
58.

51

MAGALA AA ESP 2004 Klacz siwa F: Borneo /
M: Trinidad /
O: Marta Kwiatkowska
B: -
brak 190201004501111
59.

50

MAŁA STOKROTKA Mały Koń POL 2009 Klacz tarantowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Różalski
B: Paweł Więcek
brak
60.

85

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
61.

92

MEKSYK KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:127 F: nn
M: nn
O: Aneta Aniołek
B: Janusz Adamski
brak
62.

44

MILUZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Mazepa
O: Ognisko TKKF Hubert
B: SK Rzeczna
brak
63.

95

NIGHT BOY VAN'T JENTINK Haflinger POL 2013 Wałach izabelowata/kuc: F:
M:
O: Jerzy Korona
B:
brak
64.

97

OMENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/184 F: CALDERON
M: OBLIGACJA
O: Grzegorz Świat
B: Malinowski Henryk
K013242 POL 009 61 01442 07
65.

58

OMENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz siwa F: Calderon
M: Obligacja
O: Grzegorz Świat
B: Henryk Malinowski
K013242 POL009610144207
66.

98

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
67.

21

PANDORA PQ Mały Koń POL 2009 Klacz siwa/mk: F: Ludger
M: Poezja
O: Anna Misior
B: Włodzimierz Kowalski
brak
68.

86

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
69.

84

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
70.

67

QIDA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Grotka
O: Weronika Bobotek
B: Grzegorz Kubiak
Brak
71.

83

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
72.

96

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546 732010006405
73.

29

STACHATO BAYER DEU 2010 Ogier gniada F: Stalypso
M: Georgina
O: Janusz Stążka
B: Gestüt Sprehe
K016469
74.

53

STAKKATOLIN Oldenburg GER 2012 Wałach siwa F: Stakkatol
M: Caretina
O: -
B: Gestut Lewitz
K025737 DE 418185020312
75.

91

SUNBIRD XX POL 2013 Ogier kasztanowata F: Roulette
M: Segasta
O: India Śliwińska
B: SK Kozienice
brak
76.

20

TANGENS KUC POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K019244
77.

9

TIMIAN Czes. Gorąc. CZE 2009 Ogier kasztanowata/175 F: Amarillo
M: Tajga
O: Jacek Rode
B: -
K018965
78.

46

TOP EVITA DRP POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Nasty Boy
M: Grafin-W
O: -
B: -
brak
79.

63

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
80.

4

TSIRA KWPN POL 2000 Klacz kasztanowata F: VOLTAIRE
M: ISRA
O: Kamila Staros
B: Vanema H.Velthuis
K006745 POL014590032400
81.

70

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
82.

64

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Agnieszka Janus
K019466
83.

18

WARTA Wielkopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Song
M: Wena
O: Karolina Osiewicz
B: Henryk Dudek
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Białecka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
150
SUM:
150.00
Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
400
400
SUM:
800.00
Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
100
SUM:
100.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
250
SUM:
250.00
Kostrzewa Kornelia Stajnia u Tarnowskich
20
SUM:
20.00
Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
50
SUM:
50.00
Milewska Kaja JKS u Robsonów
200
SUM:
200.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
300
SUM:
300.00
Parda Julia Polish Pony Club
20
SUM:
20.00
Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
20
SUM:
20.00
Rode Jacek JKS Equita Świętochów
100
SUM:
100.00
Staros Kamila SJ Poster
70
SUM:
70.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
200
SUM:
200.00
Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
70
100
50
20
SUM:
240.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
KUBA (25)
2018-10-14
1
2018-10-14
1
MEKSYK (92)
2018-10-14
2018-10-14
4
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (84)
2018-10-14
2018-10-14
MARKIZA (85)
2018-10-14
4
2018-10-14
2018-10-14
1
Beczak Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (64)
2018-10-14
17
2018-10-14
Białecka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
GAZELLA (57)
2018-10-13
2
150
2018-10-13
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-10-14
2018-10-14
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
SUNBIRD (91)
2018-10-13
2018-10-13
2018-10-14
16
2018-10-14
21
2018-10-14
Buriak Julia
KJ Aldragho Piaseczno
TANGENS (20)
2018-10-13
2
2018-10-13
1
2018-10-14
1
2018-10-14
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
GIOLI (24)
2018-10-13
2
50
2018-10-13
2018-10-13
1
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-10-13
1
400
2018-10-13
1
400
2018-10-13
4
2018-10-13
4
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2018-10-14
13
2018-10-14
14
Dzmitruk Elina
Poster
CENNY (37)
2018-10-13
2018-10-13
2018-10-14
2018-10-14
Ferenc Jakub
bpk
2018-10-14
2018-10-14
2018-10-14
Fludra Agata
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
BASTION (56)
2018-10-13
3
2018-10-13
3
Gąsiorek Julia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
INTERIA (61)
2018-10-14
11
2018-10-14
3
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
2018-10-13
6
2018-10-13
1
100
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z.o.o
ŁAWNIK (43)
2018-10-14
14
2018-10-14
4
Gromadowska Maja
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-10-13
2018-10-13
2018-10-14
2018-10-14
5
Janusik Maciej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HRECZKA (65)
2018-10-14
18
2018-10-14
Jasiniak Matylda
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (62)
2018-10-14
14
2018-10-14
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-10-14
2018-10-14
2018-10-14
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-10-14
1
2018-10-14
2
250
ISKRA (71)
2018-10-14
1
2018-10-14
3
Kłos Zuzanna
KJ Aldragho Piaseczno
2018-10-13
3
2018-10-13
1
2018-10-14
9
2018-10-14
6
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
MILUZA (44)
2018-10-14
12
2018-10-14
11
Kostrzewa Kornelia
Stajnia u Tarnowskich
OMENA (58)
2018-10-13
3
20
2018-10-13
2018-10-14
10
2018-10-14
16
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
2018-10-14
5
2018-10-14
10
Krysiak Gabriela
Szybki Konik
PĄCZEK (98)
2018-10-14
1
2018-10-14
3
Krzyżostaniak Joanna
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
CHANTEL (35)
2018-10-14
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
DARG (59)
2018-10-14
6
2018-10-14
15
Leśkiewicz Sandra
BPK (MAZ)
WARTA (18)
2018-10-14
1
2018-10-14
1
2018-10-14
2018-10-14
Machowski Michał
Różaland
MAGALA (51)
2018-10-14
1
2018-10-14
15
2018-10-14
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-10-14
3
2018-10-14
2
Malinowski Jakub
Różaland
2018-10-14
1
2018-10-14
1
2018-10-14
2
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
GAFA (1)
2018-10-14
6
2018-10-14
2018-10-13
2018-10-13
2018-10-14
8
2018-10-14
7
Michalak Zosia
Brak
2018-10-14
22
2018-10-14
1
2018-10-14
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
CORNAT (47)
2018-10-13
3
50
2018-10-13
8
2018-10-14
13
2018-10-14
11
2018-10-13
15
2018-10-13
7
2018-10-14
2018-10-14
17
2018-10-13
2018-10-13
8
2018-10-13
2018-10-14
14
2018-10-14
23
Mikus Parycja
Bpk maz
DYMITR (26)
2018-10-13
11
2018-10-13
2018-10-14
4
2018-10-14
12
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
DRAGON (22)
2018-10-13
12
2018-10-13
1
200
2018-10-14
2
2018-10-14
1
OMENA (97)
2018-10-13
10
Missala Andrzej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (66)
2018-10-14
4
2018-10-14
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (66)
2018-10-14
8
Mordzelewski Arkadiusz
SJ Poster
ALMERA (38)
2018-10-13
2018-10-13
2018-10-14
4
2018-10-14
21
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
FAJNA (94)
2018-10-13
1
300
2018-10-13
4
Ohme Klara
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (75)
2018-10-14
7
2018-10-14
1
Parda Julia
Polish Pony Club
FIONA (40)
2018-10-13
16
2018-10-14
2018-10-14
20
2018-10-13
4
20
2018-10-13
13
2018-10-14
1
2018-10-14
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-10-14
3
2018-10-14
1
Pawluczuk Marek
JKS Equita Świętochów
CORFU (11)
2018-10-13
8
2018-10-13
10
2018-10-14
12
2018-10-14
9
CARUSO (39)
2018-10-13
7
2018-10-13
2018-10-14
9
2018-10-14
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (13)
2018-10-13
5
20
2018-10-13
6
2018-10-14
5
2018-10-14
10
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (60)
2018-10-14
3
2018-10-14
2
Przybysz Klaudia
KS EQUIRIGHT
2018-10-13
2018-10-13
2018-10-14
Rode Jacek
JKS Equita Świętochów
TIMIAN (9)
2018-10-13
9
2018-10-13
2018-10-14
13
100
2018-10-14
10
GACEK (10)
2018-10-13
9
2018-10-13
2018-10-14
2018-10-14
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
BALSA (77)
2018-10-14
2018-10-14
2018-10-14
5
2018-10-14
6
2018-10-14
19
Staros Kamila
SJ Poster
TSIRA (4)
2018-10-13
1
70
2018-10-13
14
2018-10-14
18
2018-10-14
22
Stążka Katarzyna
KJ Ślęża
2018-10-13
2018-10-13
2018-10-14
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (27)
2018-10-13
5
2018-10-13
2018-10-14
3
2018-10-14
18
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
GOLDIKA (69)
2018-10-14
12
2018-10-14
11
2018-10-14
Szymacha Konstancja
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-10-13
1
2018-10-13
9
Tomczak Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (99)
2018-10-14
11
2018-10-14
1
2018-10-14
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-10-14
17
2018-10-14
20
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
LORDANZ (32)
2018-10-13
5
2018-10-13
5
2018-10-14
5
2018-10-14
7
2018-10-13
6
2018-10-13
2018-10-14
16
2018-10-14
Uchman Dominika
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
QIDA (67)
2018-10-14
2
2018-10-14
2
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
PHENIX (86)
2018-10-14
2018-10-14
1
2018-10-14
2
2018-10-14
1
Walczak Aleksandra
KJ Akademia Kucania
2018-10-14
9
2018-10-14
10
2018-10-14
Werelich Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-10-14
7
2018-10-14
8
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
KSENA (93)
2018-10-14
4
2018-10-14
Woźniakowska Karolina
KU AZS UW
CORSTAR (30)
2018-10-14
13
2018-10-14
2018-10-14
9
2018-10-14
8
Żuchewicz Oliwia
Różaland
2018-10-14
12
2018-10-14
7
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (36)
2018-10-13
2
200
2018-10-13
2
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
2018-10-13
2
70
2018-10-13
3
100
2018-10-14
6
50
2018-10-13
4
20
2018-10-14
5
2018-10-13
7
2018-10-13
2018-10-14
19
2018-10-14
15

Number of Riders: 67

Number of Horses: 83

The sum of prizes: 2 570.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl