Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
197 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 14:32:34
2018-12-14 14:31:44
Wiktoria Bulska DAVIDOFF BH
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
196 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 09:45:10
2018-12-14 09:42:13
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
195 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:54:59
2018-12-14 08:54:34
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
193 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:08:08
2018-12-14 03:17:49
Gabriella Niklińska TRYNIDAD
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:08:16
2018-12-13 23:32:01
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
191 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:08:21
2018-12-13 23:28:05
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
190 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:09:17
2018-12-13 23:27:19
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:09:32
2018-12-13 23:26:53
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:09:42
2018-12-13 23:26:06
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
187 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:09:47
2018-12-13 23:19:53
Kamila Sokołowska DEMON DEL
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
186 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:09:53
2018-12-13 23:19:13
Pola Waśniewska ZIRKO
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
185 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:10:05
2018-12-13 23:18:19
Julia Graczyk GELUKSROOS
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:10:20
2018-12-13 23:17:40
Natalia Goś GIOVVANI II KG
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:10:34
2018-12-13 23:11:20
Zofia Winiarska HAMLET F.S.
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:10:41
2018-12-13 23:09:42
Tomasz Olszewski HAMLET F.S.
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:11:17
2018-12-13 23:07:44
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
180 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:11:25
2018-12-13 23:06:37
Justyna Kopko CARRY LADY
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:11:37
2018-12-13 23:05:20
Gabriela Czarnomska JUNE
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
178 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 08:11:40
2018-12-13 23:04:12
Mariusz Czarnomski JUNE
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:21:17
2018-12-13 22:16:37
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:21:03
2018-12-13 22:13:53
Aliaksandr Sarachau EBEN HAEZER
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły z rozgrywką (art. 238.1.2/203.2.2), 120 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy licencją II i I
175 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:20:53
2018-12-13 22:13:09
Aliaksandr Sarachau MEGATRON
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:20:43
2018-12-13 21:54:37
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:20:39
2018-12-13 21:52:21
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 20:06:47
2018-12-13 19:50:22
Aureliusz Tymiński CHELSEA L
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
171 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:44:57
2018-12-13 19:43:13
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:45:06
2018-12-13 19:41:53
Urszula Oryga - Siwiak HIDALGO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:45:12
2018-12-13 19:41:26
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:45:23
2018-12-13 19:40:57
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:45:34
2018-12-13 19:40:28
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:40:22
2018-12-13 19:40:01
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:39:58
2018-12-13 19:39:33
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:39:30
2018-12-13 19:39:07
Aleksandra Madej DAMBIS-J
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:39:37
2018-12-13 19:38:42
Aleksandra Madej GIORGIO W
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
162 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 20:07:02
2018-12-13 19:38:11
Grzegorz Kubiak CARTIE BVR
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:40:53
2018-12-13 19:30:30
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 20:07:13
2018-12-13 19:29:51
Grzegorz Kubiak SILVER SELENO
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:47:12
2018-12-13 19:24:50
Hubert Aniołek TORRES EWITA
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
158 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:47:09
2018-12-13 19:23:21
Hubert Aniołek KUBA
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
157 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 15:51:45
2018-12-13 15:39:50
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:41:21
2018-12-13 11:40:57
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
155 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:41:33
2018-12-13 11:36:51
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
154 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:28:52
2018-12-13 11:26:35
Kaja Kamieniecka GWIAZDKA
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
153 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:28:58
2018-12-13 11:25:27
Aniela Lewandowska EL- VIS
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
152 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:23:30
2018-12-13 11:23:16
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
151 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:22:07
2018-12-13 11:21:41
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:29:10
2018-12-13 11:20:55
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:22:37
2018-12-13 11:16:08
Nikola Miłoszewska BIBI ZAGORKA
  • 2x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:22:43
2018-12-13 11:14:23
Iga Puławska FLUKS
  • 1x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:22:51
2018-12-13 11:13:07
Dominika Rajza GWIAZDKA
  • 1x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:23:02
2018-12-13 11:12:50
Magdalena Bukała RUSHMOOR RUMBLE
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
145 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 14:17:18
2018-12-13 11:12:28
Basia Rostek KAMINA D
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
144 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 14:17:17
2018-12-13 11:07:20
Julia Smuk HALOGEN
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
143 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:05:22
2018-12-13 11:02:55
Michalina Skonieczna FRESZ OLI
  • 2x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
142 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:02:44
2018-12-13 10:58:52
Klara Ohme KAZIK
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
141 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:02:36
2018-12-13 10:58:17
Urszula Kruszewska FILOZOFIA
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
140 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 08:58:13
2018-12-13 08:57:40
Michał Mordzelewski HESSEL-ST
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 08:58:03
2018-12-13 08:56:27
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 08:01:16
2018-12-13 01:59:58
Daniel Zawadzki DAR-S
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 5/Licencja/Styl/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
137 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 22:44:56
2018-12-12 22:14:00
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 22:44:34
2018-12-12 21:22:39
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 2x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły z rozgrywką (art. 238.1.2/203.2.2), 120 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy licencją II i I
135 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 22:44:01
2018-12-12 21:06:47
Jagna Grabowska SONIA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 22:43:52
2018-12-12 21:04:18
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
133 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 17:39:32
2018-12-12 16:49:23
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 2x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
132 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 12:49:16
2018-12-12 12:08:06
Adam Kaszuba CAOMA
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
131 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 12:49:12
2018-12-12 12:04:39
Damian Borkowski ELASTOR M
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:47:02
2018-12-11 20:53:08
Karolina Badowska LETYCJA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:46:50
2018-12-11 20:52:38
Karolina Badowska DABECJA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 20:45:10
2018-12-11 20:44:43
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 20:45:09
2018-12-11 20:44:11
Ewa Mazurowska HERR VITO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 20:06:52
2018-12-11 18:22:23
Andrzej Missala FERRERO
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 19:47:24
2018-12-11 18:06:18
Paulina Szuba LIDKA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 5/Licencja/Styl/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 15:06:16
2018-12-11 14:56:43
Aleksandra Miazga HOLLAND MK
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
123 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 14:38:46
2018-12-11 14:34:26
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
122 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 12:43:47
2018-12-11 12:04:45
Marek Wacławik CABO
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły z rozgrywką (art. 238.1.2/203.2.2), 120 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, GRAND PRIX, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 12:43:41
2018-12-11 12:04:09
Marek Wacławik WERONA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 12:43:32
2018-12-11 12:03:45
Marek Wacławik COFERTINO
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 11:45:04
2018-12-11 11:44:31
Leszek Nieużyła LET'S MAKE MONEY
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły z rozgrywką (art. 238.1.2/203.2.2), 120 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy licencją II i I
118 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 11:44:24
2018-12-11 11:43:59
Mikołaj Glasser ORCHIDEA-G
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 11:44:15
2018-12-11 11:31:18
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
116 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 10:35:02
2018-12-11 10:33:58
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 10:36:23
2018-12-11 10:33:03
Nadia Kuźma QUEENY
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 10:11:54
2018-12-11 10:02:12
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
113 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 10:11:37
2018-12-11 10:01:02
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 09:13:52
2018-12-11 09:09:49
Karolina Szostawicka MALIBU STAR
  • 1x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
111 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 09:14:04
2018-12-11 09:07:00
Julia Parda FIONA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
110 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 09:14:17
2018-12-11 09:04:08
Julia Parda JUULTJE
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
106 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 20:21:49
2018-12-10 20:21:12
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-12-15 17:42:00
2018-12-10 19:44:15
Patrycja Wysocka PARYS
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
104 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 20:21:28
2018-12-10 18:23:01
Karolina Sujecka FUGA
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
103 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 16:30:45
2018-12-10 16:04:38
Nikola Przybylska SAK SANT NOEL J
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
102 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 16:30:58
2018-12-10 15:58:47
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 14:57:57
2018-12-10 10:35:36
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-12-15 17:41:04
2018-12-10 08:55:23
Dominika Uchman QIDA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:34:32
2018-12-10 07:23:07
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
94 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 09:52:06
2018-12-10 07:03:13
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
93 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:34:04
2018-12-10 06:59:32
Karina Dzięgielewska PLOTER
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
92 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:33:54
2018-12-10 00:32:38
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły z rozgrywką (art. 238.1.2/203.2.2), 120 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy licencją II i I
91 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:33:39
2018-12-10 00:31:45
Adam Grzegorzewski DANTE
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, GRAND PRIX, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:33:27
2018-12-10 00:30:57
Adam Grzegorzewski AŻUR
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły z rozgrywką (art. 238.1.2/203.2.2), 120 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, GRAND PRIX, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:32:00
2018-12-09 23:22:05
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły z rozgrywką (art. 238.1.2/203.2.2), 120 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy licencją II i I
88 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:31:45
2018-12-09 22:08:01
Weronika Jonak ELFIR
  • 2x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
87 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:31:37
2018-12-09 22:06:45
Wiktoria Von Mauberg SANTINO
  • 2x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:56:05
2018-12-09 21:40:29
Zuzanna Różyc DE MARCO
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:55:54
2018-12-09 21:39:42
Małgorzata Olbryś DREAM SENSATION
  • 1x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:55:49
2018-12-09 21:38:43
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:55:33
2018-12-09 21:37:42
Weronika Olejnik CHARLYTTA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:55:18
2018-12-09 21:37:00
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:55:02
2018-12-09 21:36:17
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:54:47
2018-12-09 21:34:36
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:54:28
2018-12-09 21:34:02
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:54:24
2018-12-09 21:33:08
Wiktoria Świrska ORCHID GREY
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:31:50
2018-12-09 21:31:25
Franciszek Jonak JAZGAR
  • 2x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
75 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:30:39
2018-12-09 21:30:28
Julia Roniewicz PAMELA
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
74 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:29:58
2018-12-09 21:29:42
Zuzanna Tylicka PLEYBOY
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
73 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:28:24
2018-12-09 21:28:13
Zuzanna Frączkiewicz HAWEŁKA
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:28:20
2018-12-09 21:27:04
Anna Witkowska DEMON
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:28:12
2018-12-09 21:24:07
Lena Rudczyk HAWEŁKA
  • 2x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:28:04
2018-12-09 21:22:58
Martyna Więckowska POLONEZ
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:27:49
2018-12-09 21:16:02
Paulina Zientek FRYTKA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:27:45
2018-12-09 21:14:10
Joanna Świetlicka PAMELA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:27:41
2018-12-09 21:12:51
Karol Jonak JAZGAR
  • 2x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:27:37
2018-12-09 21:11:55
Zuzanna Łakus PLEYBOY
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:27:30
2018-12-09 21:10:19
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:27:19
2018-12-09 21:08:12
Jacek Jonak DEMON
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 21:02:16
2018-12-09 21:01:10
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły z rozgrywką (art. 238.1.2/203.2.2), 120 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, GRAND PRIX, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 19:13:06
2018-12-09 18:51:11
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 19:12:32
2018-12-09 18:24:58
Izabela Janusz JASPIS
  • 2x 5/Licencja/Styl/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 17:26:18
2018-12-09 16:46:30
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 15:31:38
2018-12-09 15:07:08
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 14:18:32
2018-12-09 14:16:30
Włodzimierz Gieryszewski DINA
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-12-09 14:19:13
2018-12-09 11:56:32
Raman Kastsetski PICCOLO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
54 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-12-09 14:19:28
2018-12-09 11:55:39
Raman Kastsetski CARRERAS
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 12:23:22
2018-12-09 11:48:42
Tomasz Chentkowski CANDOR
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 12:23:09
2018-12-09 11:47:38
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 12:23:01
2018-12-09 11:45:59
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 07:57:55
2018-12-08 23:53:33
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 07:57:33
2018-12-08 22:54:51
Dawid Kubiak SZIMANO
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 07:57:19
2018-12-08 22:53:42
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 07:57:09
2018-12-08 22:52:53
Dawid Kubiak OTAMENDI
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 07:56:58
2018-12-08 22:51:46
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 07:56:44
2018-12-08 22:49:56
Dawid Kubiak CERTO SUCCESSO
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 21:56:36
2018-12-08 21:51:21
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły z rozgrywką (art. 238.1.2/203.2.2), 120 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, GRAND PRIX, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 21:36:20
2018-12-08 21:01:15
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 22:43:42
2018-12-08 20:00:40
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 22:43:32
2018-12-08 19:59:36
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 18:53:39
2018-12-08 18:48:52
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 15:51:20
2018-12-08 15:26:21
Daria Danieluk AKITA R
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
38 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 15:51:13
2018-12-08 13:34:10
Milena Dobkowska AMETYST M
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 17:50:09
2018-12-07 17:02:42
Joanna Grabowska ANGELO
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:21:42
2018-12-07 15:18:23
Karolina Żołyniak DJOSER
  • 2x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:20:30
2018-12-07 15:07:09
Maja Wałach OZZI
  • 1x 1/60cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
34 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:18:18
2018-12-07 14:51:02
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 5/Licencja/Styl/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 12:45:59
2018-12-07 12:45:34
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 07:50:43
2018-12-06 21:35:17
Justyna Kociankowska J'03 PRIMAVERA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:50:48
2018-12-06 20:49:09
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 2x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 16:36:48
2018-12-06 19:29:33
Karolina Brauła EDMONTON P
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
26 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 10:36:50
2018-12-06 10:33:23
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 10:31:14
2018-12-06 10:29:38
Gabriela Grzymała TASMANIA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 5/Licencja/Styl/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 10:31:00
2018-12-06 10:26:49
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 17:09:55
2018-12-05 16:13:59
Ewa Ogonowska CONCORD F
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 5/Licencja/Styl/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:54:06
2018-12-05 13:51:19
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:34:26
2018-12-05 13:26:29
Gabriela Beczak VASYL
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 11:20:56
2018-12-05 13:17:34
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 20:07:11
2018-12-05 13:16:57
Magdalena Missala FERRERO
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
18 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:22:37
2018-12-05 13:09:01
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
17 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:01:05
2018-12-05 07:53:06
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:01:26
2018-12-04 23:21:28
Sophia Inguenaud SARINA
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
15 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:01:32
2018-12-04 23:20:25
Agata Jasnowska PESTKA
  • 2x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:58:03
2018-12-03 21:41:02
Karolina Woźniakowska CORSTAR
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
13 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:57:56
2018-12-03 21:40:24
Karolina Woźniakowska COLETTA 33
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 16:15:21
2018-12-03 16:05:31
Wiktor Łapiński TURINI
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:57:44
2018-12-03 15:58:43
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 06:54:28
2018-12-01 21:17:07
Aleksandra Tomczak ALPINEX
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
9 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 06:54:33
2018-12-01 21:16:32
Natalia Kubicka CZARNY
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
8 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 06:54:37
2018-12-01 21:15:38
Gabriela Krysiak PĄCZEK
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 20:02:43
2018-11-30 19:28:32
Magdalena Szturmowicz TOLTECHI GP Z
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 18:11:55
2018-11-29 12:47:50
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.238.2.1.) zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 18:11:44
2018-11-29 11:47:22
Parycja Mikus MAT
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 18:11:20
2018-11-29 11:46:32
Parycja Mikus DYMITR
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:41:54
2018-11-20 08:06:11
Konstancja Bohdanowicz ARIA
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (JM.)
O045368
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Bembenek Joanna JKS U Robsonów
S
O022618
5. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
6. Brauła Karolina KS AZS AWF Warszawa
S
O003906
7. Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O009485
10092457
8. Bukała Magdalena BPK
2001 (J.)
O035746
9. Bulska Wiktoria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
1999 (MJ.)
O020475
10. Burchard Janina KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
brak
11. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
12. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
13. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
14. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
15. Czarnomski Mariusz JKS OLSZA
S
Brak
16. Danieluk Daria Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035291
17. Dobkowska Milena Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (J.)
O040047
18. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
19. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
20. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
21. Florczak Aleksandra UKS Primo Grodzisk Maz.
2003 (J.)
O041726
22. Frączkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (J.)
brak
23. Gąsiorek Julia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
24. Gburzyński Grzegorz Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O049026
25. Gieryszewski Włodzimierz St. KSK Stare Babice
S
O005021
26. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
27. Glasser Mikołaj SCIM stajnia Agmaja
1998 (MJ.)
O024169
28. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
29. Goś Natalia KJ Wiktorowo
2002 (J.)
O040071
30. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
31. Grabowska Joanna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O008251
32. Grabowska Oliwia Largo Sp. z.o.o
S
O006099
33. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
34. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
35. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
36. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (J.)
O035305
37. Inguenaud Sophia Brak
1999 (MJ.)
Brak
38. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
39. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (MJ.)
O020386
40. Janusz Izabela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O043256
41. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
42. Jasnowska Agata Brak
S
Brak
43. Jendrych Gabriela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (MJ.)
O027472
44. Jonak Franciszek Klub Jeździecki Wiktorowo
2009 (Mł.)
brak
45. Jonak Jacek KJ Wiktorowo
S
brak
46. Jonak Karol KJ Wiktorowo
2006 (JM.)
brak
47. Jonak Weronika Klub Jeździecki Wiktorowo
S
brak
48. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
49. Kakus Zuzanna KJ Wiktorowo
2003 (J.)
brak
50. Kaleta Zuzanna Stajnia Agmaja
2007 (JM.)
brak
51. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043878
52. Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O011972
53. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
54. Kastsetski Raman KJ Welt Opypy
S
Brak
55. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
56. Kiliańska Klara Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (JM.)
O040214
57. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
58. Kociankowska Justyna Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2003 (J.)
O038517
59. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
O040144
60. Kopko Justyna JKS OLSZA
S
O003096
61. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
62. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
63. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
64. Krysiak Gabriela Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
65. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
66. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
67. Kubicka Natalia Stajnia Szybki Konik
2004 (JM.)
Brak
68. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
69. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
70. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
71. Lewandowska Weronika Akademia Jeździecka Dąbrowica
2005 (JM.)
O038650
72. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
73. Łapiński Wiktor brak
2006 (JM.)
brak
74. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
75. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
76. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
77. Mazurowska Ewa Strzała Krubiczew
O003222
78. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
79. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
80. Mikus Parycja Bpk maz
1998 (MJ.)
O023220
81. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
brak
82. Missala Andrzej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
83. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
84. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
85. Naruszewicz - Stroińska Julia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O030887
86. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
87. Niklińska Gabriella KJ Szumawa Bobrowiec
S
O019682
88. Ogonowska Ewa BPK
S
O043101
89. Ohme Klara KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
90. Olbryś Małgorzata Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (JM.)
00000
91. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (MJ.)
O024071
92. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
93. Oryga - Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042187
94. Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (J.)
O042186
95. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
96. Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O031618
97. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2004 (JM.)
O040145
98. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
99. Pruszkowska Kaja KJ Aromer Józefin
2001 (J.)
O032895
100. Przybylska Nikola -
2004 (JM.)
0
101. Ptaszyńska Julia bpk
2005 (JM.)
O037854
102. Puławska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
103. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
104. Rajza Dominika KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
brak
105. Roniewicz Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (J.)
brak
106. Rostek Basia KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
brak
107. Różyc Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
O045655
108. Rudczyk Lena KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
brak
109. Sarachau Aliaksandr KJ Hippica Polonia
S
O039839
110. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
111. Skonieczna Michalina KJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
brak
112. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
113. Sokołowska Kamila JKS OLSZA
2003 (J.)
Brak
114. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
115. Świetlicka Joanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
brak
116. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
brak
117. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
118. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
119. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
120. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
O045627
121. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
122. Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2002 (J.)
Brak
123. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
124. Tylicka Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
brak
125. Tymiński Aureliusz KJ Akademia Kucania
S
brak
126. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (JM.)
O039590
127. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
128. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
129. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
130. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
131. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
132. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2018 (Mł.)
O042191
133. Wcisło Magdalena BPK
2004 (JM.)
O032881
134. Wesołowska Aniela Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018 (Mł.)
O043883
135. Więckowska Martyna KJ Wiktorowo
S
O014576
136. Winiarska Zofia JKS Olsza
2001 (J.)
O038020
137. Witkowska Anna Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
brak
138. Woźniakowska Karolina KU AZS UW
2015 (Mł.)
O022151
139. Wysocka Patrycja TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2000 (MJ.)
brak
140. Ząbek Aleksandra BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O043937
141. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
142. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka
S
O034607
143. Zientek Paulina Klub Jeździecki Wiktorowo
S
brak
144. Żołyniak Karolina -
2002 (J.)
O046557
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

167

AFRODYTA AZ PKSP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S
M: Artemida
O: Dorota Szarmach-Jończyk
B: Andrzej Zdziebło
12797
2.

130

AJSZA Kuc Niemiecki NED 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: NN
M: NN
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
brak 528009091167446
3.

62

AKITA R Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa/161 F: Rubin
M: Anastazja
O: Katarzyna Klimowicz
B: Piotr Rembelski
K011821 POL 007 66 00069 04
4.

39

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
5.

61

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Amfora M / Faust Z
O: Agnieszka Dobkowska
B: Stadnina Koni Moszna Sp.z.o.o
K025840
6.

59

ANGELO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/167 F: Vittorio
M: Andaluzja
O: Zdzisław Grabowski
B: SK Nad Wigrami
* *
7.

154

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
8.

34

ARIA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/mk:156 F: Atut
M: Arenda
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Bogusław Leszczyński
K022331 616006580417012
9.

102

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Alma / Garibaldi
O:
B:
K021640 616009690142110
10.

96

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
11.

110

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
O: Dorota Radzikowska
B: Klimecki Roman
K019531
12.

158

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alina Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
13.

142

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
brak brak
14.

81

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Heinrich Clausen
K024276 DE421000119209
15.

120

BIRMA Deutsche Reitpony POL 2007 Klacz gniada/kuc:137 F: Durello Top
M: Banitka
O: Edyta Lewandowska
B: Tomasz Kowala
K016340 12162 12162
16.

190

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
K023961
17.

157

BLACK MAGIC WOMAN KUC POL 2013 Klacz inna/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alina Kiliańska
B:
K023961 616999660475513
18.

188

BRUNNERA SEA QUEST 87873 Welsh Pony Anglia 2010 Wałach Kara F:
M:
O:
B:
19.

73

CANDOR HAN GER 2006 Ogier siwa F: Calido / Cantus
M: Lagune 44465 / Lear
O: Remigiusz Makowski
B:
K010434 DE431310730106 104RI78
20.

50

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
K016641
21.

55

CAPRIOLE Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivalo
M: Gazelle
O: Izabella Rutkowska
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
22.

159

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382
23.

15

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
O: Remigiusz Makowski
B:
K016556 DE431312317110
24.

183

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Claudia / Campbell
O: Mariusz Czarnomski
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
25.

163

CARTIE BVR OLD GER 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Capo Cassione / Cassini I
M: Noblesse /
O: Victor Babenko
B: Niemcy
brak brak
26.

66

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
O: Dawid Kubiak
B: Grzegorz Kubiak
K026247
27.

95

CHARLYTTA Holsztyn GER 2011 Klacz gniada/178 F: Chin champ
M: Windhoek
O: Weronika Olejnik
B: Martina Rennekamp
K024555 DE421000277311
28.

162

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
K011364
29.

134

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
30.

52

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
31.

123

COFERTINO HOL. POL 2013 Wałach siwa/170 F: Cachas/ Caretino
M: Nefertina/ Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
32.

43

COLETTA 33 Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Cloney
M: Scarlett
O: Krzysztof Woźniakowski
B: Heinrich Grueppemeier
K024368
33.

48

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
O: Agnieszka Kołacz
B: brak
K021892
34.

51

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
O: Ewa Ogonowska
B: Marek Fimmel
K024715 616009610117211
35.

71

CORONER SP POL 2013 Ogier gniada F: Solaris
M: Coco Chanel
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K025637
36.

44

CORSTAR Holsztyńska GER 2011 Wałach gniada F: Corrado I
M: Patricia IX
O: Krzysztof Woźniakowski
B: ZG LESCHKE
K023722
37.

40

CZARNY Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kara/160 F: NN
M: NN
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: NN
Brak Brak
38.

30

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
K025355
39.

54

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 POL013640106004
40.

150

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Dambarta / Miami Prince
O: Grażyna Madej
B: Grzegorz Jasiczek
K010992 616009670032504
41.

45

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
O: Beata Naruszewicz - Stroińska
B:
K021889 528003000809047 105AY42
42.

103

DANTE SP POL 2011 Wałach siwa F: Orlando / Heartbreaker
M: Dida / First des Terms
O:
B:
K022318 616009590085211
43.

135

DAR-S Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Vandamme/Guidam s.f.
M: Canadian Winter xx
O: Daniel Zawadzki
B: Kazimierz Skrzypczyński
K018837
44.

187

DAVIDOFF BH SP POL 2008 Ogier kara F: Elf / Fanimo
M: Demeter /
O: Aleksandra Jakubicka
B: Bogna Hupa
K015563 616009661947608
45.

98

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Daisy PG / Calderon
O: Olga Roicka
B: Jan Ratajczak
K014910 12431
46.

82

DEMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Atylla / Argentinus
M: Delta / Flaming
O: Martyna Więckowska
B: Artur Paluch
K020032 POL009670083404
47.

177

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
48.

136

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
49.

3

DIANA L SP POL 2005 Klacz gniada F: BISCHOF L
M: DONNERDAMME L
O: -
B: -
K011520 11593 POL009580228105
50.

152

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
51.

74

DINA WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
O: Włodzimierz Gieryszewski
B:
K018987 DE441411193509
52.

58

DJOSER KWPN NED 2008 Wałach skarogniada F: Vermont
M: Pompersinaa
O: Antoni Chłapowski
B: A M. ANGENENT-DE BRUIJN
brak 528003000804221
53.

97

DREAM SENSATION DRP GER 2012 Klacz gniada/kuc:146 F: Champion de Luxe
M: Burghof's Dream Girl
O: T.Olbryś
B: GER
brak DE 434340703812
54.

35

DYMITR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Neo D'isle
M: Danina
O: Joanna Mikus
B: Waldemar Kalicki
K012989
55.

112

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
56.

169

EBEN HAEZER KWPN NED 2009 Wałach skarogniada/170 F: Veron/
M: Saniki/
O: Aliaksandr Sarachau
B: G. J. Bom
K020619
57.

9

EDMONTON P SP POL 2014 Wałach gniada F: Cassilio
M: Elcoria P
O: Karolina Brauła
B: Witold Polowczyk
K025463
58.

31

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
59.

115

ELZA - JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:131cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
K023955
60.

146

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
61.

108

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
62.

67

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
O: Dorota Zieniewicz
B: J. Oude Elbernik, Uden (NED)
K013792 104GY66
63.

101

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
64.

4

FERRERO Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus
M: Ferara
O: Stanisława Missala
B: Henryk Święcicki
K016048
65.

138

FILOZOFIA KUC POL 1997 Klacz kara/kuc:145 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
K014947 POL999660399497
66.

114

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954
67.

155

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
68.

143

FLUKS KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
69.

140

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
O: KJ Podkowa Leśna
B: Andrzej Wieczorek
brak 616012660176309
70.

87

FRYTKA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Martyna Więckowska
B: NN
brak
71.

111

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
72.

179

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
73.

151

GIORGIO W OLD DEU 2004 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Ola-Ola / Giorgio
O: Karolina Szereda
B: Niemcy
K008736
74.

180

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach gniada/171 F: Landor S
M: Genewa KG
O: Agnieszka Goś
B: Komin Grzegorz
K021971 616 009 61 01160 10
75.

149

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
76.

166

GREGORY PKSP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram
M: Galilea
O: Arkadiusz Grad
B: Krzysztof Byczkowski
brak
77.

144

GWIAZDKA TS POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś / nn
M: Hadora / Hadrian
O: Anna Sobańska
B:
K019024 POL999540183107
78.

32

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
K019314
79.

141

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
80.

181

HAMLET F.S. KWPN NED 2012 Wałach kara F: Zambesi / Heartbreaker
M: Sjanny / Kigali
O: Aleksandra Nazar
B: ? Holandia
K023255 68920103949595959595
81.

104

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
82.

89

HAWEŁKA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/kuc:148 F: Bekas
M: Habarin Jema po Bajt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
brak 616006660287309
83.

92

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
84.

8

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
85.

137

HESSEL-ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
O: Michał Mordzelewski
B:
K024083 528003201203631
86.

156

HIDALGO KUC ITA 2003 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Siwiak
B:
K022201 380011013003735
87.

127

HOLLAND MK WLKP POL 2014 Wałach gniada/- F: Marino
M: Huanita
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K025005 616007600086514
88.

33

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 372414005171435
89.

37

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
90.

126

INTERIA Małopolska POL 2008 Klacz gniada F: Irak
M: Hawajka
O: Sylwia Gąsiorek
B: Paweł Nurkowski
K017943
91.

78

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
92.

117

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
93.

77

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
K012350 11845
94.

79

JASPIS MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762
95.

85

JAZGAR KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: S.Jonak
B: S Jonak
brak
96.

184

JUNE Tinker POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Z
M: Z
O: Mariusz Czarnomski
B: Anglia
Brak Brak
97.

186

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
98.

14

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine
M: Kleopatra/Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
99.

139

KAZIK Typ Kuc POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak
100.

160

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
O: Aneta Aniołek
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
101.

174

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
102.

19

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011126
103.

122

LET'S MAKE MONEY Oldenburg GER 2007 Klacz gniada/Brak F: Ludwigs AS
M: Hauptstutbuch Annabella
O: Jerzy Korona
B: Brak
K022727 DE 433330516407
104.

29

LETYCJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Markies V
M: Lady Black
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
K025357
105.

28

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
106.

153

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
107.

13

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach kara F: Huzar
M: Łysica
O: Marek Wacławik
B: SK Walewice
K017722
108.

60

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
109.

113

MALIBU STAR Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:126 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
O: Julia Parda
B: Kamila Walkowska
K026544
110.

176

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
111.

36

MAT Typ Szlachetny POL 1998 Wałach gniada/164 F: Laureat
M: Juliana
O: Joanna Mikus
B: Zygmunt Olbrych
Brak
112.

168

MEGATRON Württemberger DEU 2011 Wałach siwa F: MONSUM
M: SINA
O: Krystyna Pędrakowska
B: Frieder Homberger
K025154
113.

91

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
K024870 POL006660070708
114.

171

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
115.

173

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
116.

147

NEVADA ROYAL Z Holsztyńska POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab de Reeve
M: Ziva Ropyal
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 brak
117.

118

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
118.

64

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Otill
M: Milka
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071
119.

107

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus
M: Oaza
O: Anna Dzięgielewska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
120.

90

ORCHID GREY Westfalski GER 2013 Wałach siwa/mk:157 F: Quote
M: Caukelis
O: Bogdan Świrski
B: Niemcy
brak
121.

121

ORCHIDEA-G SP POL 2012 Klacz gniada F: Cotton Club
M: Olinde I-S / Power Prince
O: Jerzy Korona
B: Tadeusz Godek
K024760
122.

68

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
O: Dawid Kubiak
B: -
K018733
123.

165

OZZI Hucuł POL 2005 Wałach srokata/kuc:133 F: Birat
M: Orka II
O: Anna Ząbek
B: Sadłos
brak 012540095205
124.

41

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
125.

57

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi
K024817
126.

86

PAMELA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma
O: Martyna Więckowska
B: Remigiusz Makowski
K011292
127.

24

PARYS SP POL 2008 Wałach gniada/bd F: Ludger
M: Piwonia
O: TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
128.

131

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
129.

148

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:143 F: Nando Super
M: Penny
O: Janina Burchard
B: nn
brak asd646548
130.

47

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
131.

75

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
132.

175

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
133.

84

PLEYBOY Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Petra
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
Brak
134.

105

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara F: Negro
M: Pokusa
O: Anna Dzięgielewska
B: Paweł Mazurek
K023801 616009670043112
135.

88

POLONEZ SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/173 F: Nameless
M: Polana
O: Martyna Więckowska , Jan Ratajczak
B: SK Kietlów
K008460 09902 103CF36
136.

72

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K021712 616009660474211
137.

6

PRIMAVERA OLD GER 2011 Klacz kasztanowata F: Prinzenadel/Peking
M: Granstina/Zatinus
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: Antonius Kessing
K022724 DE433330606011
138.

83

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
139.

69

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: -
B: -
K024110
140.

18

QIDA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Grotka
O: Weronika Bobotek
B: Grzegorz Kubiak
K009615
141.

133

QINGHAI V DV DNK 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
K024819 208333200507392
142.

119

QUEENY WESF GBR 2008 Klacz kara/169 F: Quo Vados
M: Habanera
O: Jacek Kuźma
B: Niemcy
K026549 DE441411964408 04WZ07
143.

63

QUIDAM’S DUKE Holsztyńska GER 2011 Wałach siwa F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
144.

93

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
145.

80

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Maćko
B: Grądek
K024820
146.

145

RUSHMOOR RUMBLE New Forest POL 2010 Wałach gniada/kuc:146 F: Brookshill Brumby
M: Rushmoor Ramble
O: Dariusz Sochocki
B: GBR
K024747 826038NFY520127
147.

109

SAK SANT NOEL J SP POL 05.06.2011 Wałach gniada/mk: F: Karbon
M: Santolina
O: Jacek Przybylski
B: Januszewo
0
148.

99

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska
B: Polska
K025155 616999662050808
149.

46

SARINA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Makler
M: Sara
O: Edyta Mikołajczyk
B: Jacek Brański
Brak 616006661652409
150.

164

SILVER SELENO Westf. POL 2013 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Falkenhof’s Lancis / Lancer III
O: Maria Zarzycka
B: Maria Zarzycka
K026556
151.

185

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
O: Michał Mordzelewski
B: Lump
K015692 616009540093107
152.

132

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland
M: Solina
O: Beata Grabowska
B: -
K011437
153.

70

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: -
B: -
K019371
154.

53

TASMANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Ustinov
M: Tesmiran / Creool
O: Joanna Majkowska
B: -
K023059 616009610139611
155.

38

TOLTECHI GP Z Z BEL 2011 Klacz gniada F: Takashi van Berkenbroek
M: Oxer
O: Magdalena Szturmowicz
B: Franco Juan Carlos
K023982
156.

5

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
157.

161

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
O: Krzysztof Aniołek
B: Wiesław Apanasewicz
K025449 616013670093809
158.

172

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Tiffany
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
K025358
159.

42

TURINI Folblut POL 2008 Klacz kasztanowata/163 F: belenus
M: turkawka
O: monika łapińska
B: golejewko
brak brak
160.

94

TUTSI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Arave II
M: Tesmiran
O: Aniela Wesołowska
B: G.A> Kubiak
K018661
161.

189

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K011640 08110466A 104ZC67
162.

65

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
163.

116

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
164.

124

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Coriano's Ass
M: Wygoda/ Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 Brak
165.

56

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/172 F: Guffi
M: Walentynka
O: Aleksandra Ząbek
B: Magdalena Żubka
K020641 616007520031511
166.

178

ZIRKO SP POL 2006 Wałach kasztanowata/171 F: nn
M: nn
O: Justyna Kopko
B: Polska
brak 335678999
Rider Club
Competition
Prize
Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
20
SUM:
20.00
Florczak Aleksandra UKS Primo Grodzisk Maz.
150
SUM:
150.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
20
SUM:
20.00
Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
100
450
SUM:
550.00
Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
400
SUM:
400.00
Kakus Zuzanna KJ Wiktorowo
20
SUM:
20.00
Kastsetski Raman KJ Welt Opypy
150
SUM:
150.00
Krysiak Gabriela Szybki Konik
50
SUM:
50.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
400
50
200
300
550
SUM:
1550.00
Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
300
SUM:
300.00
Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
150
SUM:
150.00
Mazurowska Ewa Strzała Krubiczew
300
SUM:
300.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
200
SUM:
200.00
Ohme Klara KJ Podkowa Leśna
30
SUM:
30.00
Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
100
SUM:
100.00
Skonieczna Michalina KJ Podkowa Leśna
40
SUM:
40.00
Świetlicka Joanna KJ Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
70
SUM:
70.00
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
100
SUM:
100.00
Ząbek Aleksandra BPK (MAZ)
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
KUBA (160)
2018-12-16
14
2018-12-16
3
2018-12-16
10
2018-12-16
5
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
LETYCJA (29)
2018-12-15
2018-12-15
DABECJA (30)
2018-12-15
2018-12-15
10
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (175)
2018-12-16
21
2018-12-16
MARKIZA (176)
2018-12-16
7
2018-12-16
2018-12-16
30
2018-12-16
5
Bembenek Joanna
JKS U Robsonów
OLINA (64)
2018-12-16
18
2018-12-16
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
ARIA (34)
2018-12-16
16
2018-12-16
2018-12-16
26
Brauła Karolina
KS AZS AWF Warszawa
2018-12-15
9
2018-12-15
2018-12-16
31
2018-12-16
Broniatowska Anastazja
KJ Trachy Sośnicowice
QINGHAI V (133)
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
Bukała Magdalena
BPK
2018-12-15
29
2018-12-15
Bulska Wiktoria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2018-12-16
14
2018-12-16
22
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania
2018-12-16
2018-12-16
2018-12-16
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
CORONER (71)
2018-12-15
2018-12-15
26
2018-12-16
21
PRESTON (72)
2018-12-15
17
2018-12-15
18
2018-12-16
6
CANDOR (73)
2018-12-15
16
2018-12-15
4
2018-12-16
3
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-12-16
5
2018-12-16
4
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (108)
2018-12-15
5
2018-12-15
9
2018-12-16
15
2018-12-16
10
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-12-15
16
2018-12-16
13
JUNE (184)
2018-12-15
10
2018-12-16
22
2018-12-16
Czarnomski Mariusz
JKS OLSZA
JUNE (184)
2018-12-15
2018-12-15
1
Danieluk Daria
Klub Jeździecki Podkowa Leśna
AKITA R (62)
2018-12-16
2018-12-16
10
2018-12-16
6
Dobkowska Milena
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2018-12-15
19
2018-12-15
20
2018-12-16
4
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
PLOTER (105)
2018-12-16
21
2018-12-16
OLSTER (107)
2018-12-16
7
2018-12-16
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2018-12-15
5
20
2018-12-15
19
2018-12-16
2018-12-16
3
2018-12-16
3
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-12-16
1
2018-12-16
2
2018-12-16
29
MOBY DIC (173)
2018-12-16
7
Florczak Aleksandra
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-12-15
1
150
2018-12-15
1
Frączkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-12-16
1
2018-12-16
1
2018-12-16
17
Gąsiorek Julia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
INTERIA (126)
2018-12-16
12
2018-12-16
3
2018-12-16
Gburzyński Grzegorz
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-12-15
17
2018-12-15
11
2018-12-15
10
Gieryszewski Włodzimierz
St. KSK Stare Babice
DINA (74)
2018-12-16
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (185)
2018-12-15
4
20
2018-12-15
2
Glasser Mikołaj
SCIM stajnia Agmaja
2018-12-16
19
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
2018-12-16
4
2018-12-16
9
Goś Natalia
KJ Wiktorowo
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
6
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (131)
2018-12-16
8
2018-12-16
9
SONIA (132)
2018-12-16
5
2018-12-16
20
Grabowska Joanna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
ANGELO (59)
2018-12-15
8
2018-12-15
2018-12-16
20
2018-12-16
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z.o.o
ŁAWNIK (13)
2018-12-15
8
Graczyk Julia
JKS Olsza
2018-12-15
2018-12-15
Grad Alicja
bpk
GREGORY (166)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
AŻUR (102)
2018-12-15
19
2018-12-15
5
100
2018-12-16
1
2018-12-16
1
DANTE (103)
2018-12-15
8
2018-12-15
5
2018-12-16
2
450
2018-12-16
16
2018-12-15
13
2018-12-15
15
2018-12-16
8
2018-12-16
17
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
2018-12-15
8
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
16
2018-12-16
1
2018-12-16
Inguenaud Sophia
Brak
SARINA (46)
2018-12-16
33
2018-12-16
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (83)
2018-12-15
3
50
2018-12-15
14
2018-12-16
10
2018-12-16
12
Janekovic Marie
KJ J.J. Darboven Rumia
DIANITA-H (152)
2018-12-15
7
2018-12-15
1
400
Janusz Izabela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
JASPIS (79)
2018-12-15
2018-12-15
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (146)
2018-12-16
11
2018-12-16
2018-12-16
8
Jasnowska Agata
Brak
PESTKA (47)
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Jendrych Gabriela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MAESTRO (60)
2018-12-15
7
2018-12-16
15
Jonak Franciszek
Klub Jeździecki Wiktorowo
JAZGAR (85)
2018-12-16
16
2018-12-16
1
Jonak Jacek
KJ Wiktorowo
DEMON (82)
2018-12-15
1
2018-12-15
14
2018-12-15
Jonak Karol
KJ Wiktorowo
JAZGAR (85)
2018-12-15
14
2018-12-15
1
2018-12-15
Jonak Weronika
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-12-15
1
2018-12-15
19
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
2018-12-16
11
Jończyk Amelia
bpk
2018-12-15
18
2018-12-15
14
Kakus Zuzanna
KJ Wiktorowo
PLEYBOY (84)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
4
20
Kaleta Zuzanna
Stajnia Agmaja
AJSZA (130)
2018-12-15
2018-12-15
20
2018-12-16
1
2018-12-16
18
2018-12-16
9
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania
GWIAZDKA (144)
2018-12-16
2018-12-16
2018-12-16
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BIQUEEN (81)
2018-12-16
4
2018-12-16
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-12-16
1
2018-12-16
Kastsetski Raman
KJ Welt Opypy
2018-12-15
3
150
2018-12-15
12
2018-12-16
2
2018-12-16
PICCOLO (75)
2018-12-15
17
2018-12-15
6
2018-12-16
Kiliańska Katarzyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (158)
2018-12-15
15
2018-12-15
20
Kiliańska Klara
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-12-15
1
2018-12-15
17
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-12-15
9
ISKRA (117)
2018-12-16
2018-12-16
2018-12-16
Kociankowska Justyna
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-12-15
9
2018-12-15
2018-12-15
17
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-12-16
13
2018-12-16
15
2018-12-16
Kopko Justyna
JKS OLSZA
2018-12-15
13
2018-12-15
2018-12-16
2018-12-16
22
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
LEON Q (19)
2018-12-16
9
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (37)
2018-12-15
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
FILOZOFIA (138)
2018-12-16
1
2018-12-16
12
Krysiak Gabriela
Szybki Konik
PĄCZEK (41)
2018-12-16
1
50
2018-12-16
8
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-12-15
18
2018-12-15
2018-12-16
23
2018-12-16
2018-12-15
5
50
2018-12-15
1
400
2018-12-16
2
2018-12-15
4
50
2018-12-15
11
2018-12-16
3
2018-12-15
20
2018-12-15
2018-12-16
8
2018-12-16
19
SZIMANO (70)
2018-12-15
3
200
2018-12-15
2
300
2018-12-16
1
550
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
ANTYLYA (154)
2018-12-15
21
2018-12-15
16
2018-12-15
6
2018-12-15
3
2018-12-15
27
2018-12-15
23
Kubicka Natalia
Stajnia Szybki Konik
CZARNY (40)
2018-12-16
17
2018-12-16
15
Kurosz Julia
Stowarzyszenie KS Chojnów
LUNA (153)
2018-12-15
11
2018-12-15
10
Kuźma Nadia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-12-15
4
QUEENY (119)
2018-12-15
7
2018-12-15
1
300
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (31)
2018-12-16
6
2018-12-16
5
2018-12-16
Lewandowska Weronika
Akademia Jeździecka Dąbrowica
BIRMA (120)
2018-12-16
2018-12-16
34
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
2018-12-15
1
2018-12-15
25
2018-12-15
2018-12-16
4
2018-12-16
9
2018-12-16
Łapiński Wiktor
brak
TURINI (42)
2018-12-16
8
2018-12-16
23
2018-12-16
Madej Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
DAMBIS-J (150)
2018-12-15
12
2018-12-15
4
150
GIORGIO W (151)
2018-12-15
28
2018-12-15
24
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2018-12-15
6
2018-12-15
6
2018-12-16
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2018-12-15
7
2018-12-15
16
Mazurowska Ewa
Strzała Krubiczew
2018-12-15
11
2018-12-15
2
300
Miazga Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
28
2018-12-16
25
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2018-12-15
2018-12-16
Mikus Parycja
Bpk maz
DYMITR (35)
2018-12-16
3
2018-12-16
2018-12-16
MAT (36)
2018-12-16
3
2018-12-16
2018-12-16
24
2018-12-16
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Missala Andrzej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-12-16
4
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-12-16
14
2018-12-16
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
DENDY (136)
2018-12-15
2
200
2018-12-15
15
HESSEL-ST (137)
2018-12-15
9
Naruszewicz - Stroińska Julia
BPK (MAZ)
DAME (45)
2018-12-15
14
2018-12-15
2018-12-16
13
2018-12-16
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-12-16
14
2018-12-16
6
Niklińska Gabriella
KJ Szumawa Bobrowiec
TRYNIDAD (172)
2018-12-15
15
2018-12-15
Ogonowska Ewa
BPK
2018-12-15
21
2018-12-15
8
2018-12-15
6
Ohme Klara
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (139)
2018-12-16
1
2018-12-16
3
30
Olbryś Małgorzata
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
5
2018-12-16
4
2018-12-16
14
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
2018-12-15
12
2018-12-15
18
2018-12-16
6
2018-12-16
16
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2018-12-16
17
2018-12-15
22
2018-12-16
10
Oryga - Siwiak Urszula
BPK (MAZ)
HIDALGO (156)
2018-12-15
24
2018-12-15
2018-12-15
Oryga -Siwiak Maja
BPK (MAZ)
FLORIS T (155)
2018-12-15
10
2018-12-15
13
Parda Julia
Polish Pony Club
FIONA (114)
2018-12-15
24
2018-12-16
2018-12-16
4
2018-12-15
13
2018-12-15
12
2018-12-16
2
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o.
2018-12-16
23
2018-12-16
7
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
2018-12-15
25
2018-12-15
21
2018-12-16
8
2018-12-16
11
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
MIGRENA (91)
2018-12-15
1
2018-12-15
2018-12-15
1
100
2018-12-16
20
2018-12-16
2018-12-16
26
2018-12-15
28
2018-12-15
5
2018-12-16
3
2018-12-16
17
Pruszkowska Kaja
KJ Aromer Józefin
JAREMA (77)
2018-12-15
6
2018-12-15
Przybylska Nikola
-
2018-12-16
10
2018-12-16
Ptaszyńska Julia
bpk
2018-12-15
Puławska Iga
KJ Akademia Kucania
FLUKS (143)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
BASHIRA-K (110)
2018-12-16
19
2018-12-16
Rajza Dominika
KJ Akademia Kucania
GWIAZDKA (144)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
Roniewicz Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
PAMELA (86)
2018-12-16
2018-12-16
12
2018-12-16
11
Rostek Basia
KJ Akademia Kucania
KAMINA D (186)
2018-12-16
24
2018-12-16
25
2018-12-16
Różyc Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2018-12-15
2018-12-15
7
2018-12-15
26
2018-12-16
2018-12-16
17
2018-12-16
2018-12-16
Rudczyk Lena
KJ Wiktorowo
2018-12-15
14
2018-12-15
14
2018-12-15
1
Sarachau Aliaksandr
KJ Hippica Polonia
MEGATRON (168)
2018-12-16
7
2018-12-16
13
2018-12-16
5
2018-12-16
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
HAMILTON (141)
2018-12-15
22
2018-12-15
13
2018-12-15
16
2018-12-15
Skonieczna Michalina
KJ Podkowa Leśna
FRESZ OLI (140)
2018-12-16
15
2018-12-16
1
2018-12-16
2
40
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (32)
2018-12-16
2
2018-12-16
6
2018-12-16
Sokołowska Kamila
JKS OLSZA
DEMON DEL (177)
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (111)
2018-12-16
9
2018-12-16
2018-12-16
7
Świetlicka Joanna
KJ Wiktorowo
PAMELA (86)
2018-12-15
1
2018-12-15
3
50
2018-12-15
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2018-12-15
2018-12-15
11
2018-12-16
7
2018-12-16
19
2018-12-16
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
GOLDIKA (149)
2018-12-16
24
2018-12-16
2018-12-16
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
2018-12-15
23
2018-12-15
22
2018-12-16
2
2018-12-16
5
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
FELINE WM (101)
2018-12-15
8
2018-12-15
14
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
19
2018-12-16
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (28)
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
2018-12-15
Tomczak Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (39)
2018-12-16
16
2018-12-16
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-12-16
2018-12-16
2018-12-16
Tylicka Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
PLEYBOY (84)
2018-12-16
2018-12-16
20
2018-12-16
27
Tymiński Aureliusz
KJ Akademia Kucania
CHELSEA L (162)
2018-12-15
21
2018-12-15
12
2018-12-15
Uchman Dominika
TKKF Hubert
QIDA (18)
2018-12-16
15
2018-12-16
12
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
SANTINO (99)
2018-12-15
1
2018-12-15
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
6
2018-12-16
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
2018-12-15
2018-12-16
14
2018-12-16
18
COFERTINO (123)
2018-12-16
11
2018-12-16
2
WERONA (124)
2018-12-16
9
2018-12-16
11
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
OZZI (165)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
13
2018-12-16
6
2018-12-16
Waśniewska Pola
JKS Olsza
ZIRKO (178)
2018-12-15
18
2018-12-15
2018-12-16
22
2018-12-16
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
RAFA (80)
2018-12-15
1
2018-12-15
2
70
2018-12-15
2018-12-16
19
2018-12-16
3
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
2018-12-15
3
2018-12-16
1
2018-12-15
2
100
2018-12-16
3
Wcisło Magdalena
BPK
CARLO R (159)
2018-12-15
14
2018-12-15
10
Wesołowska Aniela
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
TUTSI (94)
2018-12-15
23
2018-12-15
1
2018-12-16
18
2018-12-16
4
Więckowska Martyna
KJ Wiktorowo
POLONEZ (88)
2018-12-15
2018-12-15
15
2018-12-16
2018-12-16
25
2018-12-16
23
Winiarska Zofia
JKS Olsza
2018-12-15
11
2018-12-16
2
Witkowska Anna
Klub Jeździecki Wiktorowo
DEMON (82)
2018-12-16
1
2018-12-16
1
2018-12-16
21
Woźniakowska Karolina
KU AZS UW
2018-12-16
12
2018-12-16
CORSTAR (44)
2018-12-16
18
2018-12-16
Wysocka Patrycja
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
PARYS (24)
2018-12-16
32
2018-12-16
15
2018-12-16
Ząbek Aleksandra
BPK (MAZ)
WICHER (56)
2018-12-15
5
20
2018-12-15
27
2018-12-15
2018-12-16
16
2018-12-16
18
2018-12-16
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2018-12-15
18
2018-12-15
1
2018-12-16
7
2018-12-16
13
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka
DAR-S (135)
2018-12-15
25
2018-12-15
8
2018-12-15
6
Zientek Paulina
Klub Jeździecki Wiktorowo
FRYTKA (87)
2018-12-15
21
2018-12-15
21
2018-12-15
6
Żołyniak Karolina
-
DJOSER (58)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
1

Number of Riders: 144

Number of Horses: 166

The sum of prizes: 4 320.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl