Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

II Eliminacja Zimowego Pucharu Poczernina 2019
Poczernin, 17-18 listopada 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
160 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 15:28:57
2018-11-16 15:28:09
Natalia Kubicka CZARNY
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
159 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 10:27:25
2018-11-16 09:56:17
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 10:27:18
2018-11-16 09:54:49
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 10:27:08
2018-11-16 09:53:22
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 10:26:58
2018-11-16 09:51:14
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 09:35:11
2018-11-16 09:10:41
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 07:50:21
2018-11-16 07:49:17
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:50:11
2018-11-15 22:08:17
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
152 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:50:43
2018-11-15 22:04:45
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:50:56
2018-11-15 22:02:08
Julia Smuk RONALDINI
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
150 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:51:08
2018-11-15 22:01:38
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:51:23
2018-11-15 22:01:15
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:51:34
2018-11-15 22:00:48
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:51:46
2018-11-15 21:59:52
Basia Rostek HALOGEN
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
146 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:51:52
2018-11-15 21:57:23
Aniela Lewandowska EL- VIS
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
145 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:54:26
2018-11-15 21:35:55
Mariusz Czarnomski JUNE
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
144 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:51:55
2018-11-15 21:29:08
Justyna Kopko LIQUORICE
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
143 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:54:22
2018-11-15 21:25:44
Milena Olesińska WILKISMOORE JADE
  • 2x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
142 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:54:14
2018-11-15 21:23:30
Julia Suchecka FADO
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
141 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:57:46
2018-11-15 21:16:10
Natalia Goś GIOVVANI II KG
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:53:50
2018-11-15 21:11:46
Tomasz Olszewski SZMULA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:53:30
2018-11-15 21:10:45
Kamila Sokołowska DEMON DEL
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:53:23
2018-11-15 20:51:26
Wiktor Łapiński TURINI
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
137 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:53:14
2018-11-15 20:23:20
Aliaksandr Sarachau EBEN HAEZER
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:57:48
2018-11-15 20:20:13
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:57:52
2018-11-15 20:03:53
Cezary Kalinowski ROXANNE 154
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 19:36:52
2018-11-15 19:35:49
Wiktoria Jannasz CANASTA L
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 18:29:15
2018-11-15 18:26:08
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły (art. 238.2.1), 130 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
132 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 18:29:18
2018-11-15 18:24:48
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły (art. 238.2.1), 130 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
131 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 16:43:34
2018-11-15 16:40:04
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
130 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:37:26
2018-11-15 15:29:48
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 2x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
129 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 13:06:24
2018-11-15 13:05:12
Marcel Prusinowski APOLLO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 09:59:07
2018-11-15 09:37:18
Klara Ohme KAZIK
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
127 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 09:59:04
2018-11-15 09:36:38
Urszula Kruszewska FILOZOFIA
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 09:23:23
2018-11-15 09:21:26
Marek Wacławik CONQUESTINA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 09:23:13
2018-11-15 09:16:36
Marek Wacławik EMIRATES
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 09:22:54
2018-11-15 08:30:36
Pawel Rutkowski AMIGO
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 09:22:46
2018-11-15 08:27:57
Julia Parda FIONA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 09:22:31
2018-11-15 08:26:35
Julia Parda ELZA - JUULTJE
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 07:13:47
2018-11-14 22:55:42
Justyna Kopko BLACK MAGIC
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
119 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-11-15 07:19:04
2018-11-14 22:52:49
Justyna Kopko GUINNESS
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 07:17:49
2018-11-14 22:50:16
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 07:17:45
2018-11-14 22:49:32
Justyna Kopko CARRY LADY
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 07:17:36
2018-11-14 22:48:01
Wojciech Sutkowski ARROW
  • 2x 5/Licencja/Styl/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 07:17:18
2018-11-14 22:46:51
Julia Jaworska KINRA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 07:16:53
2018-11-14 22:43:51
Marta Ziółkowska ZIRKO
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
112 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-11-15 07:19:20
2018-11-14 22:42:55
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 07:16:04
2018-11-14 21:29:38
Zofia Dąbrowska GWIAZDA
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 18:56:22
2018-11-14 15:57:33
Aleksandra Wołąs GRAFITI
  • 2x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 14:04:04
2018-11-14 12:27:53
Malwina Urbańska JERIMO
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 14:04:34
2018-11-14 10:09:43
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły (art. 238.2.1), 130 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 14:05:02
2018-11-14 10:07:21
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 08:58:15
2018-11-14 08:57:42
Agata Fludra BASTION
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły (art. 238.2.1), 130 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, GRAND PRIX, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 08:55:21
2018-11-14 08:53:20
Marianna Pracel KANTUS
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 08:55:39
2018-11-14 08:50:50
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 07:38:39
2018-11-14 07:35:38
Emilia Kruk DELICJA
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
99 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 07:38:49
2018-11-14 07:34:56
Katarzyna Murzyńska PROUD OF CARRY
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 21:44:28
2018-11-13 21:43:56
Konstancja Szymacha FAJNA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 21:44:38
2018-11-13 21:43:30
Leszek Nieużyła LEMA WM
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, GRAND PRIX, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 21:44:49
2018-11-13 21:43:04
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły (art. 238.2.1), 130 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, GRAND PRIX, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 21:49:30
2018-11-13 21:42:13
Mikołaj Glasser ORCHIDEA-G
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 18:53:30
2018-11-13 18:32:42
Magdalena Zalewska DARFUR
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 14:39:15
2018-11-13 14:32:38
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 14:39:24
2018-11-13 14:32:15
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 13:37:14
2018-11-13 13:25:32
Magdalena Kudła FOREST
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 12:51:55
2018-11-13 12:02:04
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
89 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 10:27:58
2018-11-13 09:51:29
Gabriela Beczak VASYL
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
88 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-11-13 06:51:12
2018-11-12 22:33:35
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 21:12:45
2018-11-12 20:43:12
Parycja Mikus MAT
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 21:12:53
2018-11-12 20:27:23
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 21:13:00
2018-11-12 20:24:50
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:13:21
2018-11-12 20:08:04
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 2x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 2x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:07:37
2018-11-12 20:06:32
Dawid Kubiak OTAMENDI
  • 2x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 2x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:07:00
2018-11-12 20:05:04
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 18:51:29
2018-11-12 18:42:04
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 18:51:37
2018-11-12 18:20:00
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 16:27:29
2018-11-12 16:23:50
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 13:08:26
2018-11-12 12:43:54
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły (art. 238.2.1), 130 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 13:08:35
2018-11-12 12:41:38
Larysa Krulik G’ZEUS
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły (art. 238.2.1), 130 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, GRAND PRIX, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
75 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-11-12 09:26:13
2018-11-12 08:47:05
Zofia Brońka SUNBIRD
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 14:40:26
2018-11-11 22:10:32
Patrycja Wysocka PARYS
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 14:40:29
2018-11-11 20:50:12
Weronika Wójcik DAFNE
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:36:42
2018-11-11 19:20:44
Magdalena Missala FERRERO
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:36:44
2018-11-11 19:19:49
Ida Lewicka HRECZKA
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:09:52
2018-11-11 19:07:59
Maciej Janusik WASYL
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:09:55
2018-11-11 18:59:17
Andrzej Missala FERRERO
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:09:58
2018-11-11 18:58:06
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:10:12
2018-11-11 18:58:03
Michał Tyszko CARENSKY
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 9/CC/Konkurs nr 9, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły (art. 238.2.1), 130 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/CC/Konkurs nr 20, GRAND PRIX, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:10:18
2018-11-11 18:56:06
Matylda Jasiniak HERUBIN
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:10:29
2018-11-11 18:54:28
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:11:57
2018-11-11 18:53:09
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:12:12
2018-11-11 18:50:13
Michał Tyszko PITAGORAS
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:12:18
2018-11-11 18:39:48
Michał Tyszko GOLDEN ROSE
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:12:25
2018-11-11 18:38:50
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:12:31
2018-11-11 18:36:40
Michał Tyszko CARENZA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:12:45
2018-11-11 18:35:44
Michał Tyszko BEAU DU SANCY
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły (art. 238.2.1), 130 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 15:51:54
2018-11-11 15:26:58
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 15:52:30
2018-11-11 15:26:08
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 11:20:38
2018-11-11 11:10:57
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 10/60 cm/Konkurs nr 10, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 10:34:36
2018-11-11 10:32:52
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 10:34:29
2018-11-11 10:27:00
Ewa Mazurowska ROSATO SPRIZZ FP
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 10:24:16
2018-11-11 10:03:23
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 07:06:43
2018-11-10 18:48:31
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 17:10:31
2018-11-10 16:23:46
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 15:32:19
2018-11-10 15:28:42
Dominika Uchman QIDA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 5/Licencja/Styl/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:51:32
2018-11-10 11:23:31
Kaja Milewska DIGISPORT CORADA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:51:43
2018-11-10 11:09:00
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:51:54
2018-11-10 11:08:31
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 18:54:40
2018-11-09 17:59:46
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 12:32:30
2018-11-09 12:00:41
Maja Gromadowska TOP EVITA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:40:50
2018-11-09 08:51:19
Maja Wodzicka NAWARA EWITA
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 09:40:45
2018-11-09 08:34:46
Amelia Wodzicka GARDEN M
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 17:47:44
2018-11-08 17:44:09
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 17:47:54
2018-11-08 17:43:02
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 15:34:48
2018-11-08 14:50:45
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 5/Licencja/Styl/Konkurs nr 5 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/Licencja/Styl/Konkurs nr 16, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 18:53:42
2018-11-08 13:28:11
Agata Florkiewicz DALLOUSINA M
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 10:22:42
2018-11-08 10:12:03
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 22:28:59
2018-11-07 21:47:58
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 22:29:07
2018-11-07 21:46:18
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 18:12:43
2018-11-07 18:00:06
Jakub Zdzieszyński DOKITA
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 18:12:54
2018-11-07 17:20:00
Zuzanna Werelich BELLA CONTENDRA
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 22:29:22
2018-11-07 13:01:31
Magdalena Szturmowicz TOLTECHI GP Z
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/C/Konkurs nr 8, klasa C, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 130 cm (art. 274.5.3)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/C/Konkurs nr 19, klasa C, , zwykły (art. 238.2.1), 130 cm ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją II i I
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 15:15:53
2018-11-07 08:24:18
Martyna Wichiciel BLAZING DESERT JESTER
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:56:27
2018-11-06 22:09:19
Karolina Woźniakowska CORSTAR
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 06:56:40
2018-11-06 22:08:57
Karolina Woźniakowska COLETTA 33
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 09:05:08
2018-11-05 21:45:11
Monika Powroźnik GAFA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 09:04:58
2018-11-05 20:17:07
Anna Lemańska WERMUT
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 09:04:47
2018-11-05 20:16:39
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 13:12:42
2018-11-05 15:06:48
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:52:50
2018-11-04 20:51:42
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 7/N/Konkurs nr 7, klasa N, wys. 120 cm, zwykły (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:52:27
2018-11-04 20:51:20
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 18:23:43
2018-11-04 18:15:38
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 18/N/Konkurs nr 18, klasa N, dwufazowy, zwykły, zwykły, wys. 120 cm (art. 274.5.3) W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 18:23:53
2018-11-04 18:14:27
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:12:53
2018-11-04 17:09:19
Laura Tomann EXPRESSO EH Z
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 15:33:56
2018-11-04 13:43:33
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 15:34:17
2018-11-03 15:13:38
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 12:02:09
2018-11-03 10:48:08
Weronika Królak BALTAZAR
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 12:02:26
2018-11-03 10:00:07
Aleksandra Bieleń ARISTON
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 12:02:44
2018-10-31 22:40:21
Katarzyna Stążka STACHATO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/Konkurs nr 6, klasa P, wys. 110 cm (art.269.5) zwykły, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód)
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 08:30:21
2018-10-23 21:38:33
Aleksandra Tomczak ALPINEX
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 08:30:30
2018-10-23 21:37:50
Gabriela Krysiak PĄCZEK
  • 1x 11/60 cm/Konkurs nr 11, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/80 cm/Konkurs nr 12, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 07:07:53
2018-10-20 21:28:26
Parycja Mikus DYMITR
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 17/P/Konkurs nr 17, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z licencją III i II)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 17:46:55
2018-10-20 15:14:35
Karolina Sujecka FUGA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 13/80 cm/Konkurs nr 13, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 17:47:07
2018-10-20 15:13:47
Dominika Maruda ASCOT
  • 2x 4/L/Konkurs nr 4, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja ZPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 17:48:22
2018-10-20 15:12:31
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, klasa LL, wys. 80 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 14/90 cm/Konkurs nr 14, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja ZPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Beczak Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
brak
3. Białecka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O034789
4. Bieleń Aleksandra Klub Jeździecki Huzar
2002 (J.)
Brak
5. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
6. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
7. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
8. Chodorski Krzysztof Klub Jeździecki HIPPICA POLONIA
S
O013608
9. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
10. Czarnomski Mariusz JKS OLSZA
S
Brak
11. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
12. Dąbrowska Zofia bpk
2008 (Mł.)
brak
13. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (JM.)
O048865
14. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
15. Fludra Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O003338
16. Gąsiorek Julia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
17. Glasser Mikołaj SCIM stajnia Agmaja
1998 (MJ.)
O024169
18. Goś Natalia KJ Wiktorowo
2002 (J.)
O040071
19. Gromadowska Maja Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O035878
20. Grzelczak Matylda BPK (MAZ)
2008 (Mł.)
O048940
21. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
22. Janusik Maciej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038343
23. Jasiniak Matylda Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
24. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
25. Kaleta Zuzanna Stajnia Agmaja
2007 (Mł.)
brak
26. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
27. Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O011972
28. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
29. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
30. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
O040144
31. Kopko Justyna JKS OLSZA
S
O003096
32. Królak Weronika Klub Jeździecki Huzar
2001 (J.)
brak
33. Kruk Emilia bpk
2003 (JM.)
brak
34. Krulik Larysa BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O013841
35. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (Mł.)
rak
36. Krysiak Gabriela Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
37. Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
S
O000334
38. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
39. Kubicka Natalia Stajnia Szybki Konik
2004 (JM.)
Brak
40. Kudła Magdalena bpk
S
O013898
41. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
1997 (MJ.)
O023317
42. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
43. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
44. Lewicka Ida Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
brak
45. Łapiński Wiktor BPK
2006 (JM.)
Brak
46. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
47. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
48. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
49. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
50. Mazurowska Ewa Strzała Krubiczew
O003222
51. Melich Oliwia Brak
2008 (Mł.)
Brak
52. Miedziocha Hanna BPK - MAZ
2005 (JM.)
O042682
53. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
O042274
54. Missala Andrzej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
55. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
56. Murzyńska Katarzyna bpk
2002 (J.)
brak
57. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
58. Ohme Klara KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
59. Olesińska Milena JKS OLSZA
S
Brak
60. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
61. Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2003 (JM.)
O032321
62. Pankiewicz Ireneusz BPK (MAZ)
S
O028769
63. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
O038604
64. Pertkiewicz Laura Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O040145
65. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2004 (JM.)
O040145
66. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
67. Pracel Marianna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O048998
68. Prusinowski Marcel bpk
2003 (JM.)
Brak
69. Ptaszyńska Julia bpk
2005 (JM.)
O037854
70. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
71. Rostek Basia KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
brak
72. Rutkowski Pawel KJ Łąck
S
O000552
73. Sarachau Aliaksandr KJ Hippica Polonia
S
O039839
74. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
75. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
76. Sokołowska Kamila JKS OLSZA
2003 (JM.)
Brak
77. Stążka Katarzyna KJ Ślęża
2002 (J.)
O039528
78. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O032055
79. Suchecka Julia bpk
2002 (J.)
brak
80. Sutkowski Wojciech JKS Olsza
S
O005592
81. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
82. Szturmowicz Magdalena KJ Strzała Krubiczew
S
O003941
83. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
84. Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2002 (J.)
Brak
85. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
86. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
87. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (JM.)
O039590
88. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
89. Usiądek Weronika brak
2006 (JM.)
brak
90. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
91. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (Mł.)
O046357
92. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
O042191
93. Werelich Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
94. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
95. Wichiciel Martyna Brak
2004 (JM.)
Brak
96. Wodzicka Amelia LKJ Moszna
2003 (JM.)
O041350
97. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (Mł.)
O047155
98. Wójcik Weronika TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2004 (JM.)
brak
99. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
100. Woźniakowska Karolina KU AZS UW
2015 (Mł.)
O022151
101. Wysocka Patrycja TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2000 (J.)
brak
102. Zalewska Magdalena Bpk
S
brak
103. Zdzieszyński Jakub Stajnia Agmaja
2003 (JM.)
Brak
104. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
105. Ziajkowska Magdalena Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
106. Ziółkowska Marta JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
107. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

128

AJSZA Kuc Walijski NED 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: NN
M: NN
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
brak 528009091167446
2.

21

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
3.

53

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
K024969
4.

121

AMIGO PKSP POL 2013 Wałach siwa/165 F: Rumianek
M: Andazuzja
O: Piotr Ziębicki
B: Piotr Ziębicki
brak
5.

127

APOLLO KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: ANNA DOROTA WIECKOWSKA
B: Grabowska Magdalena
brak
6.

24

ARISTON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aquedukt
M: Aluzja
O: Ksenia Samsel
B: Krzysztof Galiński
Brak POL 009 59 0886 07
7.

115

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
K006047 009 66 0005401
8.

18

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
9.

80

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
10.

23

BALTAZAR Wielkopolska POL 1998 Wałach gniada F: Galapagos
M: Nn
O: Marek Samsel
B: Marek Samsel
brak
11.

26

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
O: Dorota Radzikowska
B: Klimecki Roman
K019531
12.

104

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
13.

74

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 Wałach kasztanowata F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
K018025 DE433331655510 105CD73
14.

40

BELLA CONTENDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Contender Son
M: Bella Astra
O: Marcin Zając
B: Marcin Zając
K010989 POL009660316807
15.

107

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Heinrich Clausen
K024276 DE421000119209
16.

110

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
K023961
17.

38

BLAZING DESERT JESTER Cob Walijski POL 2005 Wałach gniada/kuc:146 F: Broomells Desert Monarch
M: Chelsea
O: Agnieszka Wichiciel
B: Susie Brooks
Brak
18.

155

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
19.

19

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Monika Pasik
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
Brak
20.

132

CANASTA L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/// F: Con Calma
M: Callas
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Nicpon Artur
K021840 616 007 67 00143 12
21.

108

CAPRIOLE Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Candivalo
M: Gazelle
O: Izabella Rutkowska
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
22.

66

CARENSKY HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada/180 F: Cornet Obolensky
M: T-Iguacu / C-Ingmar
O: Joanna Maluszynska
B: Niemcy
K024737 DE421000278310
23.

73

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara F: Carenzo
M: Newada
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
K018026
24.

116

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Claudia / Campbell
O: Mariusz Czarnomski
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
25.

156

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon / Colman
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzyński
B:
K018658 616009610156011
26.

28

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
27.

89

CHARDONNAY Deutsches Sportpferd GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag
M: Classic Cera
O: Magdalena Ziajkowska
B: Niemcy
DE 456560008014
28.

57

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
29.

5

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
30.

131

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
31.

83

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
32.

81

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
33.

37

COLETTA 33 Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Cloney
M: Scarlett
O: Krzysztof Woźniakowski
B: Heinrich Grueppemeier
K024368
34.

65

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
O: Agnieszka Kołacz
B: brak
K021892
35.

158

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Conquest boy
M: Impresja
O: Maciej Strzeszewski
B: Józef Rzepka
K019377 616007661217209
36.

124

CONQUESTINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Conquest Boy
M: Impresja / Jakobin
O: Maciej Strzeszewski
B: Józef Rzepka
K019377
37.

36

CORSTAR Holsztyńska GER 2011 Wałach gniada F: Corrado I
M: Patricia IX
O: Krzysztof Woźniakowski
B: ZG LESCHKE
K023722
38.

159

CZARNY Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kara/160 F: NN
M: NN
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: NN
Brak Brak
39.

13

DAFNE KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:bd F: nn
M: nn
O: TKKF Hubert
B: prywatny
brak
40.

150

DAKOTA N KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Colandro
M: Trienta HZ
O: Sasinowski Leszek
B: M. Nikolic
K012755
41.

95

DARFUR Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/173 F: Banita
M: Dalarna
O: Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego
B: Stadnina Koni Liski Sp. Z o. O.
Brak POL 007 60 02976 06
42.

100

DELICJA Wielkopolska POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Denar
M: Dzida
O: Maciej Krukowski
B: Artur Pleszewa
brak POL007610147106
43.

144

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
44.

51

DIGISPORT CORADA Oldenburska GER 2005 Klacz gniada/164 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Lagrana / Landor S
O: -
B: Alwin Schrand
K013907 104HT79
45.

39

DOKITA KWPN NLD 28.06.2008 Klacz gniada F: Selle
M: Mimana
O: Jakub Zdzieszyński
B: Jakub Zdzieszyński
Brak
46.

43

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
47.

72

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
48.

142

EBEN HAEZER KWPN NED 2009 Wałach skarogniada/170 F: Veron/
M: Saniki/
O: Aliaksandr Sarachau
B: G. J. Bom
K020619
49.

140

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
50.

119

ELZA - JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:131cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
K023955
51.

123

EMIRATES HAN. GER 2011 Wałach gniada F: El Bundy
M: Lady Lou KHR/ Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472
52.

93

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
53.

27

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
54.

85

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
O: Dorota Zieniewicz
B: J. Oude Elbernik, Uden (NED)
K013792 104GY66
55.

94

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
56.

146

FADO Huculska POL 2008 Wałach gniada/kuc:140 F: Nicpoń
M: Wanilka
O: Małgorzata Suchecka
B: Brzyska Dorota
brak
57.

96

FAJNA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
O: Jerzy Korona
B:
K019691 528003201012133
58.

157

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc:139 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
K016234 POL013580189807
59.

64

FERRERO Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus
M: Ferara
O: Stanisława Missala
B: Henryk Święcicki
K016048
60.

125

FILOZOFIA KUC POL 1997 Klacz kara/kuc:145 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
K014947 POL999660399497
61.

120

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954
62.

56

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
63.

92

FOREST Małopolska POL 2003 Wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
O: Magdalena Kudła
B: Sławomir Kornalski
K022238 POL006550021403
64.

17

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
65.

79

G’ZEUS SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Bajou Du Rouet
M: Gaja
O: Leonid Loshakov
B: Zwierz Krzysztof
K015486
66.

33

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
67.

47

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K023035 616009690071812
68.

103

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Garonna / Rosey
O: Katarzyna Białecka
B:
K019104 POL009661486607
69.

98

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
70.

160

GIOVVANI II KG SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Landor S / Landadel
M: Genewa KG / Campari M
O: Agnieszka Goś
B: Grzegorz Komin
K021971 616009610116010
71.

149

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach gniada/171 F: Landor S
M: Genewa KG
O: Agnieszka Goś
B: Komin Grzegorz
K021971 616 009 61 01160 10
72.

71

GOLDEN ROSE HOL POL 2014 Klacz siwa F: Mylord Carthago /
M: Adrette /
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K026474 DE421000549514
73.

136

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
74.

109

GRAFITI Typ Kuc POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: Nn
M: Nn
O: Aleksandra Wołąs
B: Brak
Brak 616999540116713
75.

29

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
O: Wiktoria Kurzyp
B: -
K025760
76.

117

GUINNESS Irish Sport Horse IRL 2011 Wałach gniada/167 F: x
M: x
O: Justyna Kopko
B: Irlandia
brak 49349393930002002
77.

111

GWIAZDA KUC POL 2002 Klacz kara/kuc:140 F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Gutkowska
B: Agnieszka Gutkowska
Brak
78.

139

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
brak
79.

134

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
80.

60

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
brak 616 999 66 17686 10
81.

91

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada F: Landjoker S / Landjonker
M: Havana / Mirandus
O: Hanna Miedziocha
B: Lech Żurawski
K009062 POL009530036004
82.

31

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
83.

44

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
84.

67

HERUBIN Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Hordenina
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
brak
85.

118

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 372414005171435
86.

75

HRECZKA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: brak
K025513
87.

69

INTERIA Małopolska POL 2008 Klacz gniada F: Irak
M: Hawajka
O: Sylwia Gąsiorek
B: Paweł Nurkowski
K017943
88.

138

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
89.

152

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
90.

105

JERIMO KWPN NED 2014 Wałach gniada/brak F: El Primero
M: Brak
O: Millennium
B: Brak
brak brak
91.

148

JUNE Tinker POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Z
M: Z
O: Mariusz Czarnomski
B: Anglia
Brak Brak
92.

102

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Marta Witos
B:
K010747 POL009640036406
93.

126

KAZIK Typ Kuc POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak
94.

114

KINRA SP POL 2001 Klacz gniada/167 F: Rubin
M: Kinetyka
O: Justyna Kopko
B: Ryszard Szczesny
K015535 POL 009 52 00113 01
95.

45

KURTYNIA HAVBEK TRK. POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek
M: Kubatura / Kesar
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848
96.

30

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
97.

97

LEMA WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
O: Jerzy Korona
B: Wojciech Majewski
K017756 DE 455-8770023-07
98.

141

LIQUORICE Tinker IRL 2008 Wałach srokata/kuc:138 F: Nn
M: Nn
O: Justyna Kopko
B: Irlandia
Brak Brak
99.

87

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
100.

48

NAWARA EWITA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Tupet
M: Nirvana Ewita
O: W.Apanasewicz
B: W.Apanasewicz
brak 616 013 67 01193 10
101.

133

NEVADA ROYAL Z Holsztyńska POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab de Reeve
M: Ziva Ropyal
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
brak brak
102.

99

ORCHIDEA-G SP POL 2012 Klacz gniada F: Cotton Club
M: Olinde I-S / Power Prince
O: Jerzy Korona
B: Tadeusz Godek
K024760
103.

84

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
O: Dawid Kubiak
B: -
K018733
104.

22

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
105.

14

PARYS SP POL 2008 Wałach gniada/bd F: Ludger
M: Piwonia
O: TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
106.

70

PITAGORAS SP POL 2010 Wałach siwa/172 F: Carlo Grande
M: Paranoja
O: Marzena Falarz
B: K. Kuśpiel
K022903 616009600254010
107.

25

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
108.

46

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
109.

129

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Frąckowiak Paweł
brak
110.

130

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
111.

101

PROUD OF CARRY PKSP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Nightcarry
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Katarzyna Murzyńska
B: Paulina Wilska
brak 616009530059611
112.

54

QIDA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Grotka
O: Weronika Bobotek
B: Grzegorz Kubiak
K009615
113.

59

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
114.

135

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546 732010006405
115.

58

ROSATO SPRIZZ FP HOL GER 2012 Wałach gniada F: Riscal
M: Baroness XIII
O: Jacek Rode
B: Niemcy
K025325
116.

151

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara/Brak F: Cheenook
M: Reingold
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
117.

2

STACHATO BAYER DEU 2010 Ogier gniada F: Stalypso
M: Georgina
O: Janusz Stążka
B: Gestüt Sprehe
K016469
118.

76

SUNBIRD XX POL 2013 Ogier kasztanowata F: Roulette
M: Segasta
O: India Śliwińska
B: SK Kozienice
brak
119.

88

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
120.

145

SZMULA SP POL 2013 Klacz tarantowata/168 F: Telco
M: Samira
O: Tomasz Olszewski
B: Józef Wiśniewski
K024178 616009640050413
121.

82

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Jacky Legeay
K026542
122.

6

TOLTECHI GP Z Z BEL 2011 Klacz gniada F: Takashi van Berkenbroek
M: Oxer
O: Magdalena Szturmowicz
B: Franco Juan Carlos
K023982
123.

49

TOP EVITA DRP POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Nasty Boy
M: Grafin-W
O: -
B: -
brak
124.

68

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
125.

143

TURINI Pełna Krew Angielska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Belenus
M: Truskawka
O: Monika Łapińska
B: SK Golejewko
Brak
126.

137

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
127.

90

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Agnieszka Janus
K019466
128.

63

WASYL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Delegat
M: Walentynka
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: RSP Przyszłość
brak 616009661794809
129.

55

WEDOG PRIDE N JOY Cob Walijski POL 2012 Klacz inna/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: Holly
O: Ewa Owczarz
B: Alina Kujawa
Brak
130.

32

WERMUT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Cezary Lemański
B: Lidia Woźniczka
K020317 616007610018611
131.

50

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
132.

147

WILKISMOORE JADE Tinker GBR 2014 Klacz srokata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
O: Justyna Kopko
B: Anglia
Brak 7393383833838
133.

154

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
134.

112

ZIRKO SP POL 2006 Wałach kasztanowata/171 F: nn
M: nn
O: Justyna Kopko
B: Polska
brak 335678999
135.

78

ZONENBOLD TRK POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Pavaroti /
M: Burka /
O: Leonid Loshakov
B: Leonid Loshakov
K015194 103MI43
Rider Club
Competition
Prize
Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
100
SUM:
100.00
Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
100
30
50
50
SUM:
230.00
Gąsiorek Julia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
50
SUM:
50.00
Glasser Mikołaj SCIM stajnia Agmaja
100
SUM:
100.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
20
SUM:
20.00
Kopko Justyna JKS OLSZA
100
50
SUM:
150.00
Krysiak Gabriela Szybki Konik
10
SUM:
10.00
Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
150
SUM:
150.00
Mazurowska Ewa Strzała Krubiczew
150
SUM:
150.00
Milewska Kaja JKS u Robsonów
20
20
50
SUM:
90.00
Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
20
SUM:
20.00
Murzyńska Katarzyna bpk
30
SUM:
30.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
400
300
SUM:
700.00
Ohme Klara KJ Podkowa Leśna
20
SUM:
20.00
Olszewski Tomasz JKS Olsza
100
SUM:
100.00
Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
250
SUM:
250.00
Parda Julia Polish Pony Club
70
70
20
SUM:
160.00
Rostek Basia KJ Akademia Kucania
70
SUM:
70.00
Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
50
SUM:
50.00
Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
10
SUM:
10.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Uchman Dominika TKKF Hubert
20
SUM:
20.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
200
SUM:
200.00
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
50
SUM:
50.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-11-18
Beczak Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (90)
2018-11-18
2018-11-18
Białecka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
GAZELLA (103)
2018-11-17
19
2018-11-17
10
Bieleń Aleksandra
Klub Jeździecki Huzar
ARISTON (24)
2018-11-17
1
2018-11-17
17
2018-11-17
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
SUNBIRD (76)
2018-11-17
22
2018-11-17
7
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-11-17
19
2018-11-17
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (129)
2018-11-18
13
2018-11-18
6
Chodorski Krzysztof
Klub Jeździecki HIPPICA POLONIA
DAKOTA N (150)
2018-11-18
10
2018-11-18
11
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (93)
2018-11-17
3
100
2018-11-17
15
2018-11-18
8
2018-11-18
19
2018-11-17
16
2018-11-17
8
2018-11-18
16
2018-11-18
13
Czarnomski Mariusz
JKS OLSZA
JUNE (148)
2018-11-18
2018-11-18
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2018-11-17
1
2018-11-17
1
100
2018-11-18
2
30
2018-11-18
2
50
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
50
2018-11-18
1
Dąbrowska Zofia
bpk
GWIAZDA (111)
2018-11-18
1
2018-11-18
12
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (152)
2018-11-18
18
2018-11-18
2018-11-18
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2018-11-17
20
2018-11-17
1
2018-11-18
8
2018-11-18
1
Fludra Agata
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
BASTION (104)
2018-11-18
5
2018-11-18
2
Gąsiorek Julia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
INTERIA (69)
2018-11-18
3
50
2018-11-18
7
2018-11-18
3
Glasser Mikołaj
SCIM stajnia Agmaja
2018-11-17
16
2018-11-17
20
2018-11-18
6
2018-11-18
3
100
Goś Natalia
KJ Wiktorowo
2018-11-17
4
2018-11-17
2018-11-18
Gromadowska Maja
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-11-17
18
2018-11-17
2018-11-18
2018-11-18
Grzelczak Matylda
BPK (MAZ)
2018-11-17
2018-11-17
20
2018-11-18
14
2018-11-18
2018-11-18
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PORTOS (130)
2018-11-18
4
CLICQUOT (131)
2018-11-18
5
2018-11-18
7
CANASTA L (132)
2018-11-17
2018-11-17
17
Janusik Maciej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
WASYL (63)
2018-11-18
11
2018-11-18
10
Jasiniak Matylda
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (67)
2018-11-18
15
2018-11-18
Jaworska Julia
JKS Olsza
KINRA (114)
2018-11-17
10
Kaleta Zuzanna
Stajnia Agmaja
AJSZA (128)
2018-11-18
2018-11-18
2018-11-18
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-11-17
10
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BIQUEEN (107)
2018-11-17
11
2018-11-17
4
2018-11-18
3
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2018-11-17
11
2018-11-17
2018-11-18
21
2018-11-18
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-11-18
5
20
2018-11-18
15
ISKRA (138)
2018-11-18
19
2018-11-18
15
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-11-18
12
2018-11-18
11
Kopko Justyna
JKS OLSZA
2018-11-18
2018-11-18
1
100
2018-11-17
3
50
2018-11-18
25
2018-11-18
GUINNESS (117)
2018-11-17
19
2018-11-17
2018-11-17
24
2018-11-18
20
2018-11-18
LIQUORICE (141)
2018-11-18
13
2018-11-18
Królak Weronika
Klub Jeździecki Huzar
2018-11-17
12
2018-11-17
8
2018-11-17
Kruk Emilia
bpk
DELICJA (100)
2018-11-18
6
2018-11-18
7
2018-11-18
20
Krulik Larysa
BPK (MAZ)
2018-11-18
1
2018-11-18
9
2018-11-18
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
FILOZOFIA (125)
2018-11-18
1
2018-11-18
9
Krysiak Gabriela
Szybki Konik
PĄCZEK (22)
2018-11-18
4
10
2018-11-18
8
Krzyżostaniak Joanna
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2018-11-18
1
CHANTEL (28)
2018-11-18
1
150
2018-11-18
22
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-11-17
6
2018-11-18
4
2018-11-17
6
2018-11-17
2
2018-11-18
16
2018-11-17
3
2018-11-18
2
Kubicka Natalia
Stajnia Szybki Konik
CZARNY (159)
2018-11-18
10
2018-11-18
10
Kudła Magdalena
bpk
FOREST (92)
2018-11-18
8
2018-11-18
22
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (29)
2018-11-17
14
2018-11-17
23
2018-11-18
17
2018-11-18
14
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2018-11-18
7
2018-11-18
17
WERMUT (32)
2018-11-18
13
2018-11-18
18
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (140)
2018-11-18
3
2018-11-18
15
2018-11-18
Lewicka Ida
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HRECZKA (75)
2018-11-18
16
2018-11-18
Łapiński Wiktor
BPK
TURINI (143)
2018-11-18
9
2018-11-18
2018-11-18
9
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2018-11-17
18
2018-11-17
2018-11-18
19
2018-11-17
5
2018-11-17
24
2018-11-18
19
2018-11-18
23
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (50)
2018-11-17
9
2018-11-17
2018-11-18
2018-11-18
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
FUGA (17)
2018-11-17
15
2018-11-17
2018-11-17
2018-11-18
7
ASCOT (18)
2018-11-17
28
2018-11-17
2018-11-18
2018-11-18
2018-11-17
12
2018-11-17
2018-11-18
13
2018-11-18
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2018-11-17
26
2018-11-17
27
Mazurowska Ewa
Strzała Krubiczew
RIANA P (59)
2018-11-18
2
150
2018-11-18
7
Melich Oliwia
Brak
2018-11-17
2018-11-18
Miedziocha Hanna
BPK - MAZ
HARVARD (91)
2018-11-18
2018-11-18
2018-11-18
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
2018-11-17
5
20
2018-11-17
1
2018-11-17
2018-11-18
4
20
2018-11-18
5
50
Missala Andrzej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (64)
2018-11-18
4
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (64)
2018-11-18
4
20
2018-11-18
Murzyńska Katarzyna
bpk
2018-11-18
1
2018-11-18
3
30
2018-11-18
8
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
LEMA WM (97)
2018-11-17
14
2018-11-17
1
400
2018-11-18
10
2018-11-18
2018-11-17
2
300
2018-11-17
2
2018-11-18
8
2018-11-18
3
CASTEL-L (156)
2018-11-18
11
Ohme Klara
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (126)
2018-11-18
1
2018-11-18
3
20
Olesińska Milena
JKS OLSZA
2018-11-18
7
2018-11-18
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
SZMULA (145)
2018-11-17
22
2018-11-17
25
2018-11-18
2
100
2018-11-18
21
2018-11-18
23
Orlikowski Antoni
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2018-11-17
14
2018-11-17
15
2018-11-18
1
250
2018-11-18
12
Pankiewicz Ireneusz
BPK (MAZ)
2018-11-17
25
2018-11-17
21
2018-11-18
20
2018-11-18
21
Parda Julia
Polish Pony Club
2018-11-17
2
70
2018-11-17
15
2018-11-18
1
70
FIONA (120)
2018-11-17
2018-11-17
2018-11-18
5
20
Pertkiewicz Laura
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-11-18
16
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
2018-11-17
17
2018-11-17
8
2018-11-18
12
Powroźnik Monika
LKJ Gałkowo
GAFA (33)
2018-11-17
9
2018-11-17
2018-11-18
2018-11-18
2018-11-18
Pracel Marianna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KANTUS (102)
2018-11-17
23
2018-11-17
20
2018-11-17
Prusinowski Marcel
bpk
APOLLO (127)
2018-11-17
12
2018-11-17
16
Ptaszyńska Julia
bpk
2018-11-17
6
2018-11-17
27
2018-11-17
2018-11-18
12
2018-11-18
12
2018-11-18
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-11-18
22
2018-11-18
Rostek Basia
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (139)
2018-11-18
5
2018-11-18
2
70
2018-11-18
Rutkowski Pawel
KJ Łąck
AMIGO (121)
2018-11-17
10
2018-11-17
11
Sarachau Aliaksandr
KJ Hippica Polonia
2018-11-18
6
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-11-18
16
2018-11-18
HAMILTON (134)
2018-11-17
11
2018-11-17
5
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
RONALDINI (135)
2018-11-18
9
2018-11-18
24
2018-11-18
2
Sokołowska Kamila
JKS OLSZA
DEMON DEL (144)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
Stążka Katarzyna
KJ Ślęża
2018-11-17
6
2018-11-17
12
2018-11-18
10
2018-11-18
17
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2018-11-18
13
2018-11-18
9
Suchecka Julia
bpk
FADO (146)
2018-11-18
8
2018-11-18
8
Sutkowski Wojciech
JKS Olsza
ARROW (115)
2018-11-17
5
2018-11-17
3
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
GOLDIKA (136)
2018-11-18
2018-11-18
2018-11-18
4
Szturmowicz Magdalena
KJ Strzała Krubiczew
2018-11-17
2018-11-18
Szymacha Konstancja
KJ J.J. Darboven Rumia
FAJNA (96)
2018-11-17
22
2018-11-17
13
2018-11-18
4
50
2018-11-18
20
Tomczak Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (21)
2018-11-18
5
10
2018-11-18
4
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-11-18
2018-11-18
2018-11-18
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-11-17
3
2018-11-17
1
2018-11-18
10
2018-11-18
1
2018-11-17
23
2018-11-17
17
2018-11-18
24
2018-11-18
14
2018-11-17
12
2018-11-17
2018-11-18
14
2018-11-18
2018-11-17
4
50
2018-11-17
12
2018-11-18
6
2018-11-18
18
CARENZA (73)
2018-11-17
26
2018-11-17
7
2018-11-18
15
2018-11-17
4
2018-11-18
6
Uchman Dominika
TKKF Hubert
QIDA (54)
2018-11-17
4
20
2018-11-17
4
2018-11-17
1
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
JERIMO (105)
2018-11-17
21
2018-11-17
Usiądek Weronika
brak
HARNAŚ (60)
2018-11-18
1
2018-11-18
6
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
EMIRATES (123)
2018-11-17
1
200
2018-11-17
1
2018-11-17
7
2018-11-17
9
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
PLASTYK (25)
2018-11-17
1
2018-11-17
2018-11-17
13
2018-11-18
7
2018-11-18
6
2018-11-18
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
CAPRIOLE (108)
2018-11-17
2
2018-11-17
5
50
2018-11-18
9
2018-11-18
8
Werelich Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-11-17
13
2018-11-17
16
2018-11-18
25
2018-11-18
11
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2018-11-17
2
150
2018-11-17
5
2018-11-18
14
2018-11-18
2
Wichiciel Martyna
Brak
2018-11-17
1
2018-11-17
7
2018-11-18
2018-11-18
5
2018-11-18
Wodzicka Amelia
LKJ Moszna
2018-11-17
3
2018-11-17
14
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
2018-11-17
3
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Wójcik Weronika
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
DAFNE (13)
2018-11-17
2018-11-17
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
GRAFITI (109)
2018-11-18
1
2018-11-18
9
Woźniakowska Karolina
KU AZS UW
CORSTAR (36)
2018-11-18
11
2018-11-18
18
2018-11-18
Wysocka Patrycja
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
PARYS (14)
2018-11-17
11
2018-11-17
Zalewska Magdalena
Bpk
DARFUR (95)
2018-11-18
10
2018-11-18
21
2018-11-18
Zdzieszyński Jakub
Stajnia Agmaja
DOKITA (39)
2018-11-18
2018-11-18
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-11-17
8
2018-11-17
9
2018-11-18
10
2018-11-18
3
Ziajkowska Magdalena
Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
2018-11-17
13
2018-11-17
2018-11-18
26
2018-11-18
Ziółkowska Marta
JKS Olsza
ZIRKO (112)
2018-11-17
2018-11-17
2018-11-18
17
2018-11-18
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
2018-11-18
2
BURSZTYN (155)
2018-11-17
18
2018-11-18
3
50
CASTEL-L (156)
2018-11-17
10
2018-11-18
9
FAZA AS (157)
2018-11-17
1

Number of Riders: 107

Number of Horses: 135

The sum of prizes: 2 980.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl