Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Eliminacja HPP 2018 HZO**-B + HZR
Poczernin, 26-28 października 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
226 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 23:00:24
2018-10-23 22:59:24
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x R2 N/N Reg./Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
225 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 19:10:00
2018-10-23 18:51:19
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x R3 L/L Reg./Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
224 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 18:35:04
2018-10-23 18:25:59
Julia Ostrowska EYE CATCHER
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
223 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 13:37:34
2018-10-23 13:34:21
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 10/DZIECI I N1/10. Eliminacje HPP - Dzieci I zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
222 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 12:56:38
2018-10-23 12:50:57
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 7/JUNIORZY C1/Konkurs nr 7. Eliminacja HPP – Juniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 C1 135 cm
221 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 09:59:48
2018-10-23 09:47:51
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N Reg./Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
219 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 09:37:09
2018-10-23 09:29:58
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 8/DR CC/Konkurs nr 8. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 13/GP CC1/Konkurs nr 13. GRAND PRIX Eliminacja HPP – Seniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC1 145 cm
218 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 07:36:43
2018-10-23 06:41:03
Olga Grabowska DANCING QUEEN
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N Reg./Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
217 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 07:36:05
2018-10-23 06:40:35
Olga Grabowska EL TIGRE
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N Reg./Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
216 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 07:35:23
2018-10-22 22:47:14
Weronika Wiszorowska OLIWIA
  • 2x R1 Lic/Lic/Styl/Konkurs nr R1 Lic Licencyjny, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
215 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 20:53:18
2018-10-22 20:45:35
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
214 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 20:53:56
2018-10-22 20:44:59
Michał Kubiak CARO
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
213 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 20:54:20
2018-10-22 20:29:55
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
212 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 20:54:48
2018-10-22 20:26:20
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 L/L Reg./Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/110 Reg./Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
211 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-10-22 20:58:27
2018-10-22 20:10:24
Amelia Wodzicka GARDEN M
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
210 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 20:58:51
2018-10-22 20:00:21
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
209 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 18:43:04
2018-10-22 18:44:33
Wiktoria Jannasz BACO
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 10/DZIECI I N1/10. Eliminacje HPP - Dzieci I zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
208 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 20:59:48
2018-10-22 17:44:57
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
207 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 15:06:06
2018-10-22 12:01:14
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
206 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 15:08:30
2018-10-22 11:30:44
Leszek Nieużyła CALLIA L
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
205 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 15:15:40
2018-10-22 11:29:41
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 8/DR CC/Konkurs nr 8. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 13/GP CC1/Konkurs nr 13. GRAND PRIX Eliminacja HPP – Seniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC1 145 cm
204 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 15:08:42
2018-10-22 10:37:08
Krzysztof Retka ETO'O
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
203 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 15:08:55
2018-10-22 10:36:46
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
202 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 15:11:32
2018-10-22 10:36:24
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
201 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 15:11:45
2018-10-22 10:35:52
Krzysztof Retka M CANTORI S
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
200 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 10:11:13
2018-10-22 09:51:50
Patryk Mordaka FINLANDIA
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
199 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 10:10:58
2018-10-22 09:49:28
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 2x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
198 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 09:21:12
2018-10-22 08:52:03
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x R2 N/N Reg./Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
197 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 07:14:00
2018-10-22 01:48:22
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/110 Reg./Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
196 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 07:14:19
2018-10-22 01:42:15
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
195 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 07:14:39
2018-10-22 01:41:24
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 8/DR CC/Konkurs nr 8. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 13/GP CC1/Konkurs nr 13. GRAND PRIX Eliminacja HPP – Seniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC1 145 cm
194 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 07:15:09
2018-10-22 00:26:58
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GIMMICK FIELD
  • 2x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
193 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 07:15:26
2018-10-21 22:32:26
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:09:46
2018-10-21 21:47:50
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
191 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 15:41:18
2018-10-21 15:40:46
Natalia Dragan JASPIS
  • 2x R3 L/L Reg./Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
190 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-10-21 14:31:11
2018-10-21 14:24:15
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
188 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 14:33:06
2018-10-21 09:37:06
Julia Kapel ULILEN
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 20:36:37
2018-10-20 20:27:15
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
186 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 20:36:44
2018-10-20 20:23:57
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 L/L Reg./Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/110 Reg./Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
185 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 20:36:56
2018-10-20 20:19:25
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
184 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 18:52:47
2018-10-20 18:27:13
Paula Tronina HERCULES
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
183 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 17:37:32
2018-10-20 16:39:21
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x R2 Lic/Lic/Styl/Konkurs nr R2 Lic Licencyjny, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
182 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 14:02:10
2018-10-20 13:07:14
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 7/JUNIORZY C1/Konkurs nr 7. Eliminacja HPP – Juniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 C1 135 cm
  • 1x 11/FINAŁ ŚR C1/Konkurs nr 11. Finał Średniej Rundy dwufazowy 274.5.3 C1 135 cm
181 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 23:20:51
2018-10-19 23:09:31
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N Reg./Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/110 Reg./Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 N/120 Reg./Konkurs nr R3 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 23:22:26
2018-10-19 22:52:51
Maciej Żołądkiewicz BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 8/DR CC/Konkurs nr 8. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 12/MJ HPP CC/Konkurs nr 12. Eliminacja HPP – Młodzi Jeźdźcy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC 140 cm
179 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 21:45:02
2018-10-19 21:43:09
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 21:02:13
2018-10-19 20:58:13
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 8/DR CC/Konkurs nr 8. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 13/GP CC1/Konkurs nr 13. GRAND PRIX Eliminacja HPP – Seniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC1 145 cm
177 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 18:44:53
2018-10-19 17:46:35
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:04:19
2018-10-18 20:13:10
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
171 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 19:28:35
2018-10-18 16:32:56
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 09:27:43
2018-10-18 14:09:14
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 12:02:49
2018-10-18 11:52:23
Daria Pietrzak MIŁEK PONYSPORT
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:27:18
2018-10-18 10:56:50
Wiktor Helbich MARINO
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/110 Reg./Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:14:45
2018-10-18 07:35:56
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
166 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:16:31
2018-10-17 23:17:29
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N Reg./Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 N/120 Reg./Konkurs nr R3 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:17:00
2018-10-17 23:15:59
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
164 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:17:16
2018-10-17 22:57:33
Milena Dobkowska AMETYST M
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 08:47:48
2018-10-17 21:36:38
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N Reg./Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:18:02
2018-10-17 21:13:58
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 19:57:10
2018-10-17 19:16:23
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 11/FINAŁ ŚR C1/Konkurs nr 11. Finał Średniej Rundy dwufazowy 274.5.3 C1 135 cm
160 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:41:35
2018-10-17 09:29:11
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:00:24
2018-10-17 07:51:05
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x R3 P/110 Reg./Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 N/120 Reg./Konkurs nr R3 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:00:53
2018-10-17 07:50:43
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x R3 L/L Reg./Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/110 Reg./Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:07:43
2018-10-16 22:58:43
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 7/JUNIORZY C1/Konkurs nr 7. Eliminacja HPP – Juniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 C1 135 cm
  • 1x 11/FINAŁ ŚR C1/Konkurs nr 11. Finał Średniej Rundy dwufazowy 274.5.3 C1 135 cm
156 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:08:06
2018-10-16 22:32:37
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
155 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:08:46
2018-10-16 22:31:38
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
154 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:09:02
2018-10-16 22:31:16
Joanna Rosicka-Tyszko KENTUCKY'S PICOBELLO
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
153 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:09:25
2018-10-16 22:18:44
Małgorzata Zubrycka FUNKY FILLY VM
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 12/MJ HPP CC/Konkurs nr 12. Eliminacja HPP – Młodzi Jeźdźcy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC 140 cm
152 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:09:45
2018-10-16 22:18:09
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 12/MJ HPP CC/Konkurs nr 12. Eliminacja HPP – Młodzi Jeźdźcy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC 140 cm
149 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:10:34
2018-10-16 21:16:56
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N Reg./Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 N/120 Reg./Konkurs nr R3 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:11:59
2018-10-16 20:52:11
Michał Tyszko GOLDEN ROSE
  • 2x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:12:38
2018-10-16 20:51:43
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
146 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 07:12:59
2018-10-16 20:43:45
Michał Tyszko DARING QUEEN
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
145 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:40:17
2018-10-16 20:39:27
Julia Burnos DONAT
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
144 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:39:35
2018-10-16 20:39:01
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
143 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 19:19:43
2018-10-16 19:07:28
Marek Wacławik PHENIX
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 8/DR CC/Konkurs nr 8. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 13/GP CC1/Konkurs nr 13. GRAND PRIX Eliminacja HPP – Seniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC1 145 cm
142 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 19:19:47
2018-10-16 19:06:58
Marek Wacławik A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 11/FINAŁ ŚR C1/Konkurs nr 11. Finał Średniej Rundy dwufazowy 274.5.3 C1 135 cm
140 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 13:53:20
2018-10-16 13:32:06
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 L/L Reg./Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/110 Reg./Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 13:53:36
2018-10-16 12:48:13
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 11/FINAŁ ŚR C1/Konkurs nr 11. Finał Średniej Rundy dwufazowy 274.5.3 C1 135 cm
138 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 09:17:31
2018-10-16 12:47:19
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
137 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:45:30
2018-10-16 12:41:24
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x R2 N/N Reg./Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
  • 1x R3 N/120 Reg./Konkurs nr R3 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 12:45:46
2018-10-16 12:40:24
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
135 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:43:05
2018-10-16 09:41:53
Cezary Kalinowski ROSATO SPRITZZ FP
  • 2x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:43:16
2018-10-16 09:41:16
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:43:26
2018-10-16 09:40:39
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
132 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:39:22
2018-10-16 09:26:41
Jakub Jarecki LAMPEDUSA
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
131 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:41:03
2018-10-16 09:25:49
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
130 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:39:48
2018-10-16 09:25:12
Łukasz Troszczyński OLZA
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
128 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:40:08
2018-10-16 09:19:58
Jakub Jarecki LARUM
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:40:20
2018-10-16 09:18:24
Łukasz Troszczyński UTA
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:40:46
2018-10-16 09:17:27
Jakub Jarecki MY NAME IS NOBODY
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
125 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:43:37
2018-10-16 09:13:55
Jakub Jarecki VERONA
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:44:15
2018-10-16 09:12:04
Łukasz Troszczyński TRACJA
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
123 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:44:41
2018-10-16 08:53:31
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 7/JUNIORZY C1/Konkurs nr 7. Eliminacja HPP – Juniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 C1 135 cm
  • 1x 11/FINAŁ ŚR C1/Konkurs nr 11. Finał Średniej Rundy dwufazowy 274.5.3 C1 135 cm
122 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:45:05
2018-10-16 08:52:46
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 7/JUNIORZY C1/Konkurs nr 7. Eliminacja HPP – Juniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 C1 135 cm
  • 1x 11/FINAŁ ŚR C1/Konkurs nr 11. Finał Średniej Rundy dwufazowy 274.5.3 C1 135 cm
121 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:45:41
2018-10-16 08:51:37
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
120 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:37:17
2018-10-16 06:31:20
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
119 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 09:36:58
2018-10-16 06:30:14
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 11/FINAŁ ŚR C1/Konkurs nr 11. Finał Średniej Rundy dwufazowy 274.5.3 C1 135 cm
118 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:11:02
2018-10-16 00:07:40
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:11:13
2018-10-15 23:52:38
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:11:43
2018-10-15 23:51:33
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:12:00
2018-10-15 23:28:55
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:12:14
2018-10-15 22:49:51
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:12:29
2018-10-15 22:49:02
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:12:46
2018-10-15 22:48:28
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:13:04
2018-10-15 22:47:56
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:13:28
2018-10-15 22:47:07
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:13:41
2018-10-15 22:46:34
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:13:57
2018-10-15 22:45:38
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:14:09
2018-10-15 22:45:00
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:14:27
2018-10-15 22:44:19
Andrzej Głoskowski CENTROPLAST-DINAR
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:14:51
2018-10-15 22:43:55
Seweryn Murdzia TREFL-K
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:15:01
2018-10-15 22:43:45
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:15:17
2018-10-15 22:43:03
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:15:28
2018-10-15 22:42:17
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:11:05
2018-10-15 17:46:38
Karolina Kłos ASSANI
  • 2x R1 Lic/Lic/Styl/Konkurs nr R1 Lic Licencyjny, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:43:09
2018-10-15 15:17:43
Julia Kozerska GALANT
  • 2x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:43:28
2018-10-15 15:16:15
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:43:39
2018-10-15 15:13:03
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:43:49
2018-10-15 15:12:21
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:43:59
2018-10-15 15:11:45
Antoni Strzałkowski CLEARSENSE
  • 2x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:44:10
2018-10-15 15:08:46
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N Reg./Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 N/120 Reg./Konkurs nr R3 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:45:02
2018-10-15 15:07:48
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 11/FINAŁ ŚR C1/Konkurs nr 11. Finał Średniej Rundy dwufazowy 274.5.3 C1 135 cm
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:45:14
2018-10-15 15:05:40
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 8/DR CC/Konkurs nr 8. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 13/GP CC1/Konkurs nr 13. GRAND PRIX Eliminacja HPP – Seniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC1 145 cm
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:45:53
2018-10-15 13:32:20
Stanisław Przedpełski SUN PAULA
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 16:46:04
2018-10-15 13:31:20
Stanisław Przedpełski COCO LADY
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 06:23:06
2018-10-14 21:16:26
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:02:47
2018-10-14 17:30:50
Natalia Liszewska SUPREME
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 16:00:12
2018-10-14 10:15:42
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 16:00:33
2018-10-14 08:56:23
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 18:43:20
2018-10-13 18:42:47
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 18:41:29
2018-10-13 18:40:31
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 2x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 18:27:28
2018-10-13 17:48:09
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 18:28:06
2018-10-13 13:14:25
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 2x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 07:03:12
2018-10-12 21:07:46
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 7/JUNIORZY C1/Konkurs nr 7. Eliminacja HPP – Juniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 C1 135 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 16:00:51
2018-10-12 17:01:15
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 07:03:43
2018-10-12 15:56:46
Iga Głośniak FIODOR
  • 2x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 07:33:17
2018-10-11 22:58:14
Zuzanna Kuc ESTERA
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 L/L Reg./Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 P/110 Reg./Konkurs nr R3 P, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 07:33:49
2018-10-11 22:57:23
Zuzanna Kuc LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:08:53
2018-10-11 20:40:53
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 8/DR CC/Konkurs nr 8. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 13/GP CC1/Konkurs nr 13. GRAND PRIX Eliminacja HPP – Seniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC1 145 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:09:09
2018-10-11 20:40:12
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 8/DR CC/Konkurs nr 8. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 13/GP CC1/Konkurs nr 13. GRAND PRIX Eliminacja HPP – Seniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC1 145 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:09:36
2018-10-11 20:18:49
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:09:56
2018-10-11 13:45:38
Beata Szumińska COCA SZUMAWA
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R2 N/N Reg./Konkurs nr R2 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:10:16
2018-10-11 13:44:48
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 20:10:49
2018-10-11 10:43:05
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 Lic/Lic/Styl/Konkurs nr R1 Lic Licencyjny, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 L/L Reg./Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:34:54
2018-10-10 21:52:08
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:35:12
2018-10-10 21:18:32
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 20:29:31
2018-10-10 19:38:53
Alicja Markiewicz TOPAZ
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 19:05:45
2018-10-10 18:59:51
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R1 Lic/Lic/Styl/Konkurs nr R1 Lic Licencyjny, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 18:50:38
2018-10-10 18:26:20
Robert Wilczewski FANTASTIC GR
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 18:50:53
2018-10-10 18:22:12
Julia Błaszczak GOOD LOOKING OF HERITAGE
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 18:51:06
2018-10-10 18:21:53
Julia Błaszczak E-ACTION B
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 18:51:20
2018-10-10 18:21:31
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 18:51:33
2018-10-10 18:21:09
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 18:51:57
2018-10-10 15:57:17
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:00:40
2018-10-10 09:39:38
Magda Kamińska CARMEN-N
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:56:09
2018-10-09 19:40:46
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 10/DZIECI I N1/10. Eliminacje HPP - Dzieci I zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 22:07:43
2018-10-09 19:06:33
Marta Wypiór HOKEY POKEY
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 10/DZIECI I N1/10. Eliminacje HPP - Dzieci I zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 12:41:04
2018-10-09 12:24:33
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 7/JUNIORZY C1/Konkurs nr 7. Eliminacja HPP – Juniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 C1 135 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 12:08:04
2018-10-09 11:53:20
Magda Kamińska LA CRUZA
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 12:09:49
2018-10-09 11:52:36
Magda Kamińska QUE SERANDO
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 12:10:02
2018-10-09 11:51:44
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 10:51:17
2018-10-09 11:50:58
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 15:10:06
2018-10-08 16:39:05
Alicja Karbownik ALINA
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:55:10
2018-10-08 11:05:24
Milena Dobkowska ZALVO
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 12:56:02
2018-10-08 11:05:10
Milena Dobkowska ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 10:14:58
2018-10-08 09:49:21
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 10:14:44
2018-10-08 09:48:39
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 08:50:21
2018-10-08 08:21:25
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 2x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 L/L Reg./Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 08:39:07
2018-10-07 23:25:59
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 18:04:12
2018-10-07 15:38:58
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 08:00:51
2018-10-05 21:47:48
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 08:01:07
2018-10-05 21:47:11
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 08:01:20
2018-10-05 21:46:37
Maja Marchwicka CANION
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 21:00:16
2018-10-05 21:00:29
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 21:00:32
2018-10-05 20:59:57
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 08:02:01
2018-10-05 20:58:56
Mateusz Sputowski BORA
  • 2x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 08:02:26
2018-10-05 20:58:06
Anna Białas GERY
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 08:02:43
2018-10-05 15:05:23
Daria Pietrzak MONSUN
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 10/DZIECI I N1/10. Eliminacje HPP - Dzieci I zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:48:39
2018-10-05 15:04:42
Daria Pietrzak SONATA W
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 08:03:53
2018-10-04 22:02:59
Justyna Gaczkowska COSIMA
  • 2x R1 L/L Reg./Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 2x R2 L/L Reg./Konkurs nr R2 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x R3 L/L Reg./Konkurs nr R3 L, Klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 18:41:55
2018-10-04 19:56:30
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
  • 1x 10/DZIECI I N1/10. Eliminacje HPP - Dzieci I zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 18:42:36
2018-10-04 19:55:30
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
  • 1x 10/DZIECI I N1/10. Eliminacje HPP - Dzieci I zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 06:24:31
2018-10-03 21:56:26
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:18:03
2018-10-03 19:40:54
Monika Balcer AL AWAR
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 6/ŚR C/Konkurs nr 6. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 12/MJ HPP CC/Konkurs nr 12. Eliminacja HPP – Młodzi Jeźdźcy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC 140 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 06:54:08
2018-10-02 22:11:44
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 06:54:23
2018-10-02 17:06:39
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 06:54:33
2018-10-02 17:04:56
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x R1 P/P Reg./Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x R2 P/P Reg./Konkurs nr R2 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
  • 1x 9/FINAŁ MR N/Konkurs nr 9. Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 N 120 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 20:51:16
2018-09-29 09:52:10
Aleksandra Pietryszyn AMANITA
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
  • 1x 4/MR N/Konkurs nr 4. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 5/HPP OPEN N1/Konkurs nr 5. Eliminacja HPP – OPEN zwykły z rozgrywką 238.2.2 N1 125 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 19:23:45
2018-09-26 22:43:05
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 3/DR CC/Konkurs nr 3. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 8/DR CC/Konkurs nr 8. Duża Runda dwufazowy 274.5.3 CC 140 cm
  • 1x 13/GP CC1/Konkurs nr 13. GRAND PRIX Eliminacja HPP – Seniorzy zwykły z rozgrywką 238.2.2 CC1 145 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:47:54
2018-09-22 21:37:09
Karolina Godoś DR. JONES
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:37:31
2018-09-22 21:36:24
Karolina Godoś GRANDIOS
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:37:50
2018-09-22 21:35:29
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x R1 N/N Reg./Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 20:27:58
2018-09-21 19:31:19
Wiktoria Głowacka HAPPYLINA
  • 1x 1/MR N/Konkurs nr 1. Mała Runda zwykły 238.2.1 N 120 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 20:27:32
2018-09-21 19:30:38
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 2/ŚR C/Konkurs nr 2. Średnia Runda zwykły 238.2.1 C 130 cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O022861
10112948
3. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
4. Białecka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O034789
5. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
6. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
7. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
8. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
9. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
10. Chmaj Julia SKJ Horseprofi
2003 (JM.)
O025961
11. Chudzik Julia UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O039428
12. Ciegert Martyna Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2002 (J.)
O040922
13. Dobkowska Milena Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (JM.)
O040047
14. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
15. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (JM.)
O048865
16. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O037743
17. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
18. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O020384
19. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
20. Glasser Mikołaj SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
1998 (MJ.)
O024169
21. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
22. Głośniak Iga UKS Primo Grodzisk Maz.
2003 (JM.)
O039424
23. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
24. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
25. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
26. Grabowska Oliwia Largo Sp. z.o.o
S
O006099
27. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
28. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
29. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
30. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
31. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
32. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
33. Jendrych Gabriela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (J.)
O027472
34. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
35. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
36. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
37. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
38. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
39. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
40. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034396
41. Karczemny Mateusz brak
S
brak
42. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
43. Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
44. Kłos Karolina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (JM.)
O041683
45. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
46. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
47. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
48. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
49. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
50. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
51. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
52. Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
S
O000334
53. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
54. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
55. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
56. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
57. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
58. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
59. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
60. Lubicka Jowita KI Infernal Team
1999 (MJ.)
O023050
61. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
62. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
63. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
64. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (JM.)
O033077
65. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
66. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
67. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
68. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1997 (MJ.)
O021314
10147770
69. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
70. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
71. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
72. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
73. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
74. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
75. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
76. Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2003 (JM.)
O032321
77. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
78. Pankiewicz Ireneusz BPK (MAZ)
S
O028769
79. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
80. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
81. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (J.)
O031245
82. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2006 (JM.)
O044725
83. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
84. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
85. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
86. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
87. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O003131
88. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
O044692
89. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
90. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
91. Skarżyńska Pola BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032070
92. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
93. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
94. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (J.)
O037246
95. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
96. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
97. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
98. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
99. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
100. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
101. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
102. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
103. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
104. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
105. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
106. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
107. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
108. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
109. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
110. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
O042191
111. Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O039971
112. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
113. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
114. Wiszorowska Weronika KJ Szumawa Bobrowiec
2002 (J.)
O043444
115. Wodzicka Amelia LKJ Moszna
2003 (JM.)
O041350
116. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
117. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
118. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
119. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
120. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

43

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
2.

156

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Quanta / Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE421000595010
3.

62

AL AWAR HAN GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Fair Lady / For Pleasure
O: Edyta Balcer
B:
K012340 DE431310052007 104OJ51
4.

21

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 6160090142710
5.

5

AMANITA Czeska Gorącokrw. CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
6.

173

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
K024969
7.

175

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Amfora M / Faust Z
O: Agnieszka Dobkowska
B: Stadnina Koni Moszna Sp.z.o.o
K025840
8.

54

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
9.

119

ASSANI MŁP POL 2007 Wałach siwa F: Efekt
M: Azalia
O: Joanna Zdankiewicz
B: Aleksander Łój
K026310
10.

134

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
11.

52

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: LABABE VAN HAMME
O: --
B: --
K026277
12.

186

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B:
K009763 DE418180010103 103US72
13.

86

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O: Joanna Błaszczak
B: Racot
K010588
14.

210

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
O: EH
B: Axel Verloy
K024576 056015Z55768413
15.

108

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
16.

116

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
17.

101

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
18.

67

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
19.

22

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
20.

191

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
21.

26

CALIDA R Hannowerska GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
O: ANNA MICHALIK
B: mgr inż. DIRK ROST
K026356
22.

144

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
23.

91

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
24.

218

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
25.

38

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
26.

66

CANION SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Baldini II
M: Chelsea
O: Mirosław Bach
B: *
K012389
27.

211

CAPRIOLE Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Candivalo
M: Gazelle
O: Izabella Rutkowska
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
28.

35

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrada
O: Michał Mordzelewski
B: Eco Abi Ewa Fabiańska
K023534
29.

176

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
30.

81

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
O: AllSet Management
B: Polska
K021098
31.

209

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
O: Anna Pietrzak
B:
K017152 DE441410913409
32.

85

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Eurocommerce Berlin
M: Oh Chic/Baloubet Du Rouet
O: Janusz Błaszczak
B: Gesteut Lewitz
K022964
33.

190

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon / Colman
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzyński
B:
K018658 616009610156011
34.

57

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
35.

132

CENTROPLAST-DINAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
O: PPH Centoplast Sp. z o. o.
B: Arkadiusz Hamczyk
K013390 POL009590280708 104LY18
36.

154

CHACCO-LAUREN OLD. POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
37.

170

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
38.

96

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
39.

129

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
40.

13

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
41.

103

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
42.

219

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa/172 F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
O: Agnieszka Gierszewska
B: Małgorzata Siergiej
K015704 DE418180684809 104WI84
43.

165

CLANET Holsztyńska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clinton I
M: New Origin
O: Beata Kłęk
B: Siergiej Małgorzata
K016736
44.

102

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
45.

142

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Clarina SR / Clarimo
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022586 616009510253312
46.

61

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
47.

230

CLAVEL hol. 2012 Wałach siwa/166 F: Colbert GTI / Cantus
M: P-Chenet / Chamonix
O: Monika Rozenberg
B:
K022404
48.

90

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado I
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Ewa Żak
B:
K011765 W210642BWP
49.

113

CLEARSENSE OLD GER 2011 Wałach siwa F: Cortez
M: Pandora
O: Piotr Strzalkowski
B: Lewitz
K022624
50.

19

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
51.

95

COCA SZUMAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Krzysztof Szumiński
B: Adam Sosnowski
K019784 616009670142910 104WM73
52.

197

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
53.

118

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394
54.

225

COLETT PRINCESS 19 SP 2014 Kaszt F: Zinedine
M: Colett 18
O:
B:
K026605
55.

231

COLINERO old. 2012 Ogier gniada/180 F: Cola / Contender
M: Elvita / Escudo I
O:
B:
K021311
56.

150

CONTESSA 183 OLD DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Argentina / Pirus Z
O: Bartłomiej Lewandowski
B: Ralf Blanke
K017806 DE433330339107 103YV69
57.

157

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
58.

59

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
59.

70

COSIMA Niem. Sport. POL 2011 Klacz siwa F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Ryszard Gaczkowski
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
60.

125

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
61.

51

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979 528003000812823
62.

217

DANCING QUEEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Championship F .P.
M: Dalida
O: -
B: -
K023575
63.

151

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
64.

180

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cassilio
M: Demeter / Czarownik
O: Grutza Gerard
B: Grutza Gerard
K022194
65.

128

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B:
K014234 528003000806018 104OQ43
66.

87

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: EMPIRE
M: DIAMANTINA
O: ANNA HIPSZ
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI
K020906 616009661132009
67.

168

DARING QUEEN HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K019579 DE421000691211
68.

36

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
69.

14

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
K023823 DE 433331014513
70.

124

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
71.

232

DOMINO SP 2007 F: Cantanis
M:
O:
B:
72.

158

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 POL009540174307
73.

1

DR. JONES KWPN NED 2008 Wałach siwa F: Vingino
M: Zolavsca Fortuna/ Casco
O: Marek Stefański
B: P.& A. M. Rinkes-Tjeenk Willink
K018405
74.

131

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
75.

192

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
76.

187

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
77.

84

E-ACTION B KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Action-Breaker
M: Oderna / Animo
O: Joanna Błaszczak
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
K020045
78.

167

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
79.

20

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
O: katarzyna skarzynska
B: Janusz Majkowski
K018452 009661261408 105DW35
80.

216

EL TIGRE KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Warrant / Numero Uno
M: O-Ditsy / Karlstad
O: Olga Grabowska i K. Jerzak
B:
K021338 K021338
81.

185

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
82.

171

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
83.

105

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
84.

169

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
85.

97

ESTERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/167cm F: Grey / Cynik
M: Elmoda / Montevideo
O: Urszula Kuc
B: Babiś Józef
K009486
86.

204

ETO'O KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Tygo / Numero Uno
M: Karla / Graaf Grande
O:
B:
K022703
87.

42

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B:
K024086 616009640083212
88.

222

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nabab de Reve
M: Tolia / Indoctro
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Holandia
K024780 104ZS80
89.

214

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
90.

82

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
91.

164

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
92.

201

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
93.

122

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
O: Włodzimierz Urbański
B:
K024231 528003201011191 104QX59
94.

100

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
95.

153

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
96.

163

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Klacz gniada/172 F: Cleano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: KJ Złoty Rubin
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
97.

109

GALANT KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Querly-Elvis
M: Rosette C
O: Strzałkowski Dinks
B: Derikx
K024822
98.

224

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
99.

111

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Ulmerette
O: Zdzisław Urban
B: W. Van de Mheen
K019622
100.

212

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K023035 616009690071812
101.

99

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
102.

200

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Garonna / Rosey
O: Katarzyna Białecka
B:
K019104 POL009661486607
103.

149

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Vantana D / Darco
O: Bartłomiej Lewandowski
B: De Prins BVBA
K025777 BELW253076BWP 104ZX94
104.

68

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
105.

223

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
K018789
106.

112

GJALT-D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: J. Dijkstra
K022542 528003201105500
107.

166

GOLDEN ROSE HOL POL 2014 Klacz siwa F: Mylord Carthago /
M: Adrette /
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K026474 DE421000549514
108.

83

GOOD LOOKING OF HERITAGE Belgijski Gorącokrwisty BEL 2006 Ogier F: Action-breaker
M: Ronka III A
O: Joanna Błaszczak
B: Boonen Karel
K022387
109.

189

GRAND CORIDA SP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Corleone Z / Coriall
M: Garda / Grandeur
O: Piotr Zwierzyński
B: Jan Chrzanowski
K014374 POL009670025206 104QD98
110.

56

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
111.

130

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Ludwika Hrabska
B:
K023183 056015Z55803509 104FH61
112.

63

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
113.

55

HAPPYLINA KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon/Voltaire
M: Roberlina/Hemmingway
O: Wiktoria Głowacka
B: Jan Greve
K023155 528003201205792
114.

188

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: Violetta Nojman
K022156
115.

94

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
116.

24

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
117.

48

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
118.

29

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
119.

193

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
120.

148

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674 104SV21
121.

199

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
122.

58

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
123.

184

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
124.

226

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine
M: Kleopatra/Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
125.

145

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
126.

174

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
127.

135

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
128.

121

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
129.

77

LA CRUZA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cruizero L
M: Lizystrata L
O: Szewczyk Monika
B: Polska
K020324 POL009580007208
130.

60

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
131.

159

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402
132.

137

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Galina
M: Lansada / Lancer III
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K018544 616009510353511
133.

139

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022577 616009510254013
134.

181

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
135.

183

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps
M: La Jana
O: Konrad Pawłowski
B: Konrad Pawłowski
K017882
136.

110

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011126
137.

227

LIBRETTO F:
M:
O:
B:
138.

115

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K022002 056002W00297758
139.

228

LIRYKA F:
M:
O:
B:
140.

123

LISA BONA L WESTF GER 2005 Klacz gniada F: Lissabon/Lordanos
M: Anneliese/Avocado
O: Maja Synowicz
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE441410947605
141.

104

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810
142.

98

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP POL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
143.

106

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato
M: Lansada
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430
144.

220

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
145.

207

M CANTORI S PZHK POL 2010 Wałach kara F: Campari M
M: Magia
O:
B:
K017802
146.

213

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
147.

178

MARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek
M: Miranda
O: Marcin Helbich
B: Mirosław Sadowski
K011139 POL009590018306
148.

196

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
O: Paulina Kozakiewicz
B: Tom Lievens
K022980 056002W00300749
149.

114

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
O: Piotr Strzałkowski
B: Erik De Wispelaere
K022027 056002W00301556
150.

206

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada F:
M: Magia
O:
B:
K020359
151.

69

MONSUN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Contact Me
M: Marinera
O: Anna Pietrzak
B: Gołaś Andrzej
K010773 103WQ62
152.

141

MY NAME IS NOBODY BAYER GER 2009 Ogier inna F: CALVADOS Z
M: NACANUDA
O: MARCIN ORŁOWSKI
B: MARCIN ORŁOWSKI
K026403 DE 481810050109 2009
153.

172

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Niezapominajka
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
154.

205

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
O:
B:
K013858
155.

215

OLIWIA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2010 Klacz siwa/kuc:148 F: Aragano
M: Ordrina
O: Agnieszka Wiszorowska
B: Krzysztof Szumiński
K023223
156.

138

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / Ol Metta
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022592 616009510386512
157.

208

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Grzegorz Kubiak & Anna Siwiak
B: Adam Sosnowski
K024787 A0014891S
158.

155

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
159.

127

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
160.

160

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Pot Marigola / Corland
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K021639
161.

18

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
162.

88

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
163.

78

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
164.

92

QUI GIGI OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Elite-St. Hauptstutbuch Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
165.

221

QUIDAM’S DUKE Holsztyńska GER 2011 Wałach siwa F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
166.

182

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
167.

152

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
168.

126

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
169.

177

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
170.

65

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Mirosław Bach
B: ,
K012388
171.

143

ROSATO SPRITZZ FP HOL GER 2012 Wałach gniada F: Riscal
M: Baroness XIII
O: Jacek Rode
B: Niemcy
K025325
172.

73

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
173.

195

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
O: Michał Mordzelewski
B: Lump
K015692 616009540093107
174.

15

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
K021065 616009630203510
175.

117

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
176.

107

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
O: Zbigniew Liszewski
B: Luise Benjes
K023966 DE431319633809
177.

64

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: SELENE M
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
K013813
178.

23

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Klacz siwa F: Cicero Z
M: Vinny Van De Roshoeve
O: .
B: Stels Jean-Pierre
K022239
179.

89

TOPAZ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Efekt
M: Tamaria
O: Agnieszka Markiewicz
B: Janów Podlaski
K010029
180.

147

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: T CHicatora / Triple
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022584 616009510253413
181.

133

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
182.

93

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008 105RK79
183.

49

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: VANDAME
M: ULINELA
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310 616009610227310
184.

76

ULYSSE DE GRANDERIE Selle Français FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker
M: Lunanime De Grandry
O: Agnieszka Dobkowska
B: FRA
K011640
185.

140

UTA SP POL 2013 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K024614 616009510253713
186.

72

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
187.

146

VERONA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Diaverdo / Verdi
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021492 616009510343512
188.

136

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
189.

80

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa F: Clarimo
M: Wachtel
O: Józef Buczyński
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 105TE66
190.

229

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
191.

79

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
192.

74

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
193.

75

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K008472 5280030411274 103CC23
Rider Club
Competition
Prize
Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
175
SUM:
175.00
Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
15
SUM:
15.00
Błaszczak Julia JKS u Robsonów
50
105
80
350
SUM:
585.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
200
SUM:
200.00
Chmaj Julia SKJ Horseprofi
150
100
100
SUM:
350.00
Chudzik Julia UKS Primo Grodzisk Maz.
150
SUM:
150.00
Dobkowska Milena Stowarzyszenie WKJ Warszawa
375
500
500
SUM:
1375.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
200
20
120
SUM:
340.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
60
90
SUM:
150.00
Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
100
100
SUM:
200.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
50
50
200
SUM:
400.00
Glasser Mikołaj SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
20
SUM:
20.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
300
280
SUM:
580.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
100
160
500
15
75
188
20
105
1280
SUM:
2443.00
Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
20
SUM:
20.00
Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
150
SUM:
150.00
Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
25
750
20
SUM:
795.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
15
60
15
SUM:
90.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
100
SUM:
100.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
20
175
250
SUM:
445.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
250
115
300
800
500
90
225
SUM:
2280.00
Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
15
20
SUM:
35.00
Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
500
1600
SUM:
2100.00
Kłos Karolina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
20
20
SUM:
40.00
Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
480
SUM:
480.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
15
15
SUM:
30.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
15
250
SUM:
265.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
800
SUM:
800.00
Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
250
SUM:
250.00
Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
20
15
SUM:
35.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
15
25
SUM:
40.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
250
SUM:
250.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
15
300
1000
280
SUM:
1595.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
350
SUM:
350.00
Lubicka Jowita KI Infernal Team
140
SUM:
140.00
Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
750
SUM:
750.00
Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
15
240
SUM:
255.00
Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
250
600
20
SUM:
870.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
150
350
1600
200
SUM:
2300.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
240
SUM:
240.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
1600
SUM:
1600.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
50
150
150
SUM:
350.00
Murdzia Seweryn bpk
800
2600
200
240
520
75
125
SUM:
4560.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
25
SUM:
25.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
375
1280
1950
150
1300
SUM:
5055.00
Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
100
SUM:
100.00
Patejko Sara KJ Aromer Józefin
400
250
SUM:
650.00
Pawłowski Konrad KJ Arpav
160
4160
SUM:
4320.00
Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
480
400
SUM:
880.00
Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
188
25
20
SUM:
233.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
15
SUM:
15.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
1000
SUM:
1000.00
Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
600
800
650
SUM:
2050.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
160
SUM:
160.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
150
SUM:
150.00
Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
50
SUM:
50.00
Synowicz Maja KJ SO Łąck
100
SUM:
100.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
15
SUM:
15.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
25
115
SUM:
140.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
20
20
SUM:
40.00
Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
150
SUM:
150.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
280
200
910
20
50
200
SUM:
1660.00
Urbaniak Marek BPK (MAZ)
20
SUM:
20.00
Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
1280
400
SUM:
1680.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
400
600
780
25
SUM:
1805.00
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
50
50
SUM:
100.00
Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
200
640
SUM:
840.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
200
300
300
SUM:
800.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
800
750
SUM:
1550.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
25
300
1000
SUM:
1325.00
Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
100
50
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
AMBROZJA (173)
2018-10-26
33
2018-10-26
14
2018-10-27
11
2018-10-28
6
2018-10-26
35
2018-10-27
38
2018-10-27
24
2018-10-28
49
Balcer Monika
SKJ Bajardo Augustówek
AL AWAR (62)
2018-10-26
5
175
2018-10-27
26
2018-10-28
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
GERY (68)
2018-10-26
42
2018-10-26
38
2018-10-27
9
15
2018-10-28
38
Białecka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
GAZELLA (200)
2018-10-26
20
2018-10-26
65
2018-10-27
16
2018-10-27
43
2018-10-28
36
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2018-10-26
3
50
2018-10-27
5
105
2018-10-28
8
80
2018-10-26
32
2018-10-27
16
2018-10-28
19
2018-10-26
27
2018-10-27
5
350
2018-10-28
9
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
HOKUS (48)
2018-10-27
15
2018-10-27
11
2018-10-28
16
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
CORJANA P (157)
2018-10-26
29
2018-10-26
54
2018-10-27
1
200
2018-10-27
11
DONAT (158)
2018-10-26
27
2018-10-27
35
2018-10-28
25
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (94)
2018-10-26
41
2018-10-26
30
2018-10-27
17
2018-10-27
25
2018-10-28
20
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-10-26
33
2018-10-27
27
2018-10-27
18
2018-10-28
26
Chmaj Julia
SKJ Horseprofi
JUTRZENKA (184)
2018-10-26
1
150
2018-10-26
24
2018-10-27
2
100
2018-10-27
2
100
Chudzik Julia
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-10-26
17
2018-10-26
5
2018-10-27
2
2018-10-27
2018-10-28
1
150
Ciegert Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
BISZKOPT (108)
2018-10-26
44
2018-10-27
2018-10-27
9
2018-10-28
46
Dobkowska Milena
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
ZALVO (75)
2018-10-26
3
375
2018-10-27
13
2018-10-28
4
500
2018-10-26
14
2018-10-27
4
500
2018-10-28
AMETYST M (175)
2018-10-26
7
2018-10-27
10
2018-10-28
9
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (135)
2018-10-26
9
2018-10-26
72
2018-10-27
20
2018-10-27
7
200
2018-10-28
13
20
WESFALIA (136)
2018-10-26
45
2018-10-26
40
2018-10-27
18
2018-10-28
6
120
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (193)
2018-10-27
2018-10-27
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
COSIMA (70)
2018-10-26
8
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-27
2018-10-28
10
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (101)
2018-10-26
8
60
2018-10-26
25
2018-10-27
6
90
2018-10-27
10
Gierszewska Natalia
SKJ Bajardo Augustówek
CLANDOR (219)
2018-10-26
3
100
2018-10-27
3
100
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (195)
2018-10-26
2
100
2018-10-26
23
2018-10-27
3
50
2018-10-27
3
50
2018-10-28
1
200
Glasser Mikołaj
SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
JEGOCIN (199)
2018-10-26
4
20
2018-10-26
32
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
DUCATI (131)
2018-10-26
18
2018-10-27
21
2018-10-28
19
2018-10-26
40
2018-10-27
6
2018-10-28
3
300
2018-10-26
12
2018-10-27
5
280
2018-10-28
13
Głośniak Iga
UKS Primo Grodzisk Maz.
FIODOR (100)
2018-10-26
10
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-27
18
2018-10-28
14
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (54)
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-26
63
2018-10-27
20
2018-10-28
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2018-10-26
25
2018-10-26
8
100
2018-10-27
16
2018-10-27
8
160
2018-10-28
4
500
2018-10-26
9
15
2018-10-27
9
2018-10-27
7
75
2018-10-28
18
2018-10-26
7
2018-10-26
3
188
2018-10-27
20
2018-10-28
33
2018-10-26
5
20
2018-10-26
5
105
2018-10-27
1
1280
2018-10-28
35
Grabowska Olga
KJ Dworek Okuniew
EL TIGRE (216)
2018-10-27
5
20
2018-10-27
17
2018-10-27
19
2018-10-27
21
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z.o.o
2018-10-26
28
2018-10-26
30
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
MARINO (178)
2018-10-27
21
2018-10-27
36
2018-10-28
12
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2018-10-26
2018-10-26
62
2018-10-27
4
150
2018-10-28
6
Hrabska Ludwika
KJ Infernal Team
2018-10-26
11
25
2018-10-27
3
750
2018-10-28
14
20
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PORTOS (18)
2018-10-26
14
15
2018-10-27
8
60
2018-10-28
7
2018-10-26
13
15
2018-10-28
10
2018-10-27
11
BACO (52)
2018-10-26
53
2018-10-27
32
2018-10-28
21
Jarecki Jakub
KS Nad Wigrami Mikołajewo
LAMPEDUSA (137)
2018-10-26
34
2018-10-26
30
2018-10-27
14
2018-10-28
39
LARUM (139)
2018-10-26
20
2018-10-26
11
2018-10-27
12
2018-10-26
19
2018-10-26
18
2018-10-27
13
2018-10-27
18
VERONA (146)
2018-10-26
21
2018-10-26
37
2018-10-27
11
LIRYKA (228)
2018-10-26
2018-10-26
29
2018-10-27
14
2018-10-27
Jaworska Monika
KJ Hippica Polonia Słupno
EUFORIA (42)
2018-10-27
31
2018-10-27
19
Jendrych Gabriela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MAESTRO (213)
2018-10-26
12
2018-10-26
52
2018-10-27
13
2018-10-27
22
2018-10-28
31
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
RAVECCO S (152)
2018-10-26
44
2018-10-27
15
2018-10-28
29
2018-10-27
42
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-10-26
2
100
2018-10-26
CLAUS (61)
2018-10-26
2018-10-26
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-10-26
24
2018-10-26
2018-10-27
13
2018-10-27
35
2018-10-28
7
2018-10-26
22
2018-10-26
36
2018-10-27
15
2018-10-27
26
2018-10-28
4
20
KEMBALL (145)
2018-10-26
24
2018-10-27
5
175
2018-10-28
7
250
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LASSINI N (181)
2018-10-27
23
2018-10-27
30
2018-10-28
28
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
BRANDY (22)
2018-10-26
4
250
2018-10-26
9
2018-10-27
7
115
2018-10-28
6
300
2018-10-26
39
2018-10-26
28
2018-10-27
12
2018-10-27
33
2018-10-28
43
2018-10-26
10
2018-10-27
18
2018-10-28
14
2018-10-26
1
800
2018-10-27
2
500
2018-10-28
13
2018-10-26
15
2018-10-26
6
90
2018-10-27
3
225
2018-10-28
34
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
ULILEN (49)
2018-10-27
6
2018-10-27
1
2018-10-28
5
Karbownik Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (21)
2018-10-26
15
15
2018-10-26
26
2018-10-27
23
2018-10-28
10
20
Karczemny Mateusz
brak
WINNETOU (229)
2018-10-26
1
2018-10-26
15
Kawa Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
WIENA (80)
2018-10-26
2
500
2018-10-27
1
1600
2018-10-28
14
Kłęk Jakub
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CLANET (165)
2018-10-26
28
2018-10-27
27
2018-10-27
20
2018-10-28
7
2018-10-26
9
Kłos Karolina
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
ASSANI (119)
2018-10-26
3
2018-10-26
2
2018-10-27
4
20
2018-10-28
4
20
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
SUN PAULA (117)
2018-10-26
1
480
2018-10-27
12
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-10-26
10
15
2018-10-26
42
2018-10-27
11
15
2018-10-27
12
2018-10-28
21
WOODY (74)
2018-10-26
2018-10-27
8
2018-10-27
40
2018-10-28
44
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2018-10-26
2018-10-27
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
GALANT (109)
2018-10-26
2018-10-26
33
LEON Q (110)
2018-10-26
39
2018-10-27
31
2018-10-28
32
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (90)
2018-10-26
16
2018-10-26
6
2018-10-27
17
2018-10-28
5
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (177)
2018-10-26
17
15
2018-10-26
29
2018-10-27
4
250
2018-10-28
8
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
DANTOS (128)
2018-10-26
10
2018-10-26
47
2018-10-27
2
800
2018-10-28
15
CHERROKEE (129)
2018-10-26
14
2018-10-26
43
2018-10-27
15
2018-10-28
6
Krzyżostaniak Joanna
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
ESCHNAPUR (169)
2018-10-28
1
250
CHANTEL (170)
2018-10-28
10
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
PANJAA (208)
2018-10-26
24
2018-10-27
35
2018-10-28
CARO (209)
2018-10-26
19
2018-10-27
17
2018-10-28
12
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ESTERA (97)
2018-10-26
6
2018-10-26
41
2018-10-27
5
20
2018-10-27
32
2018-10-26
11
15
2018-10-27
24
2018-10-26
6
2018-10-27
8
2018-10-28
5
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-10-26
18
15
2018-10-26
10
25
2018-10-27
9
2018-10-28
18
Kurosz Julia
Stowarzyszenie KS Chojnów
LUNA (106)
2018-10-26
20
2018-10-27
28
2018-10-28
22
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2018-10-26
32
2018-10-27
7
250
2018-10-28
17
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2018-10-26
12
15
2018-10-26
16
2018-10-27
6
300
2018-10-28
10
2018-10-26
46
2018-10-26
47
2018-10-27
2
1000
2018-10-28
20
2018-10-26
70
2018-10-26
48
2018-10-27
5
280
2018-10-28
47
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
2018-10-26
26
2018-10-27
11
2018-10-28
5
350
SUPREME (107)
2018-10-26
69
2018-10-26
45
2018-10-27
35
2018-10-28
23
Lubicka Jowita
KI Infernal Team
DUETTE B. (192)
2018-10-26
57
2018-10-26
43
2018-10-27
13
2018-10-28
5
140
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-10-26
2018-10-27
30
2018-10-28
3
750
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-10-26
45
2018-10-27
41
2018-10-28
1
2018-10-26
21
2018-10-26
37
2018-10-27
13
2018-10-27
37
2018-10-28
11
CANION (66)
2018-10-26
27
2018-10-26
35
2018-10-27
10
15
2018-10-27
6
240
2018-10-28
30
Markiewicz Alicja
UKS Primo Grodzisk Maz.
TOPAZ (89)
2018-10-26
16
2018-10-26
2018-10-27
21
2018-10-28
9
Markiewicz Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
PODIAVOLA (160)
2018-10-26
13
2018-10-26
71
2018-10-27
1
250
2018-10-27
3
600
2018-10-26
4
20
2018-10-26
42
2018-10-27
6
2018-10-27
7
2018-10-28
8
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
2018-10-26
12
2018-10-26
4
2018-10-27
8
2018-10-27
3
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2018-10-26
18
2018-10-26
60
2018-10-27
16
2018-10-27
17
2018-10-28
12
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
CYANDRA (125)
2018-10-26
6
150
2018-10-27
34
2018-10-28
5
350
RISOTTO (126)
2018-10-26
34
2018-10-26
28
2018-10-27
10
2018-10-28
1
1600
PICASSO (127)
2018-10-26
59
2018-10-26
31
2018-10-27
32
2018-10-28
4
200
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
JOGA (58)
2018-10-26
6
240
2018-10-27
2018-10-28
12
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-10-27
17
2018-10-27
24
Mordaka Maria
KJ Infernal Team Golesze Duże
FINLANDIA (201)
2018-10-26
2018-10-26
2018-10-27
5
2018-10-27
5
2018-10-28
5
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2018-10-26
35
2018-10-26
29
2018-10-27
29
2018-10-28
1
1600
2018-10-26
12
2018-10-26
49
2018-10-27
16
2018-10-28
17
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CARDIFF (35)
2018-10-26
31
2018-10-26
9
2018-10-27
4
50
2018-10-28
2
150
DENDY (36)
2018-10-26
2
150
2018-10-26
34
2018-10-27
18
2018-10-28
30
Murdzia Seweryn
bpk
2018-10-26
23
2018-10-27
1
800
2018-10-27
12
2018-10-28
2
2600
2018-10-26
7
200
2018-10-27
6
240
2018-10-28
8
520
TREFL-K (133)
2018-10-26
7
75
2018-10-26
7
125
2018-10-27
17
2018-10-28
22
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-10-26
2018-10-26
46
2018-10-27
26
2018-10-27
2018-10-28
50
DOMINO (232)
2018-10-26
66
2018-10-28
40
2018-10-26
9
25
2018-10-27
19
2018-10-27
31
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-10-27
3
375
2018-10-27
1
1280
2018-10-28
3
1950
LUNA P (220)
2018-10-27
6
150
2018-10-27
16
2018-10-28
4
1300
Orlikowski Antoni
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2018-10-26
19
2018-10-26
2018-10-27
8
2018-10-28
2
100
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2018-10-26
21
2018-10-27
24
2018-10-28
15
Pankiewicz Ireneusz
BPK (MAZ)
2018-10-26
31
2018-10-26
44
2018-10-27
23
2018-10-27
25
2018-10-28
13
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-10-26
33
2018-10-28
2
400
2018-10-26
1
250
2018-10-27
10
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
LAUR (183)
2018-10-26
8
160
2018-10-27
9
2018-10-28
1
4160
Pietryszyn Aleksandra
KJ Profit Orzesze
2018-10-26
31
2018-10-26
36
2018-10-27
1
480
2018-10-27
4
400
2018-10-28
27
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2018-10-26
3
188
2018-10-27
28
2018-10-26
25
2018-10-27
10
25
2018-10-28
2
MONSUN (69)
2018-10-26
38
2018-10-27
15
2018-10-28
9
2018-10-26
5
20
2018-10-27
14
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
CAMARO (38)
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-28
24
2018-10-27
11
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2018-10-26
19
15
2018-10-27
2018-10-28
4
2018-10-26
17
2018-10-27
22
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
SUN PAULA (117)
2018-10-28
41
COCO LADY (118)
2018-10-26
49
2018-10-26
48
2018-10-27
27
2018-10-28
2
1000
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-10-27
2018-10-27
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
ETO'O (204)
2018-10-26
3
600
2018-10-27
2
800
2018-10-28
7
650
2018-10-26
11
2018-10-27
15
2018-10-28
10
2018-10-26
23
2018-10-26
17
2018-10-27
13
2018-10-28
28
2018-10-26
37
2018-10-26
22
2018-10-27
22
2018-10-28
11
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2018-10-27
22
2018-10-28
11
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-10-26
36
2018-10-27
8
160
2018-10-28
2018-10-27
34
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-10-27
1
150
Skarżyńska Pola
BPK (MAZ)
2018-10-26
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-27
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (67)
2018-10-26
32
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-27
2018-10-28
12
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
GALOUBET (111)
2018-10-26
13
2018-10-26
11
GJALT-D (112)
2018-10-26
38
2018-10-26
16
2018-10-26
30
2018-10-26
2018-10-27
10
2018-10-28
3
2018-10-27
22
2018-10-27
19
2018-10-28
24
BLANT (116)
2018-10-27
14
2018-10-28
11
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (176)
2018-10-26
18
2018-10-26
2018-10-27
37
2018-10-28
3
50
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
2018-10-26
55
2018-10-27
12
2018-10-28
7
100
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2018-10-26
4
50
2018-10-26
58
2018-10-27
25
2018-10-28
48
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-27
2018-10-28
2018-10-26
39
2018-10-26
2018-10-27
33
2018-10-27
20
2018-10-28
27
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
NADAL (172)
2018-10-26
16
15
2018-10-27
21
2018-10-28
37
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (151)
2018-10-26
43
2018-10-27
2018-10-27
14
2018-10-28
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2018-10-26
12
25
2018-10-27
7
115
2018-10-28
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
RASPBERRY (182)
2018-10-27
16
2018-10-27
2018-10-28
15
Tronina Paula
Soymax Horse Team
HERCULES (188)
2018-10-26
8
2018-10-26
26
2018-10-27
34
2018-10-27
21
2018-10-28
45
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
OLZA (138)
2018-10-26
13
2018-10-26
50
2018-10-27
31
2018-10-28
12
20
UTA (140)
2018-10-26
23
2018-10-26
17
2018-10-27
14
CLAUDIA (142)
2018-10-26
22
2018-10-26
8
2018-10-27
30
2018-10-28
11
20
TRACJA (147)
2018-10-26
15
2018-10-27
27
LIBRETTO (227)
2018-10-26
14
2018-10-27
23
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
CHILI PJ (103)
2018-10-26
27
2018-10-26
2018-10-27
9
2018-10-27
LORDANZ (104)
2018-10-26
67
2018-10-27
37
2018-10-27
29
2018-10-28
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (224)
2018-10-27
2
150
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-10-26
26
2018-10-26
2018-10-27
20
2018-10-27
2018-10-28
6
2018-10-26
68
2018-10-26
21
2018-10-27
14
2018-10-27
39
2018-10-28
42
2018-10-26
5
280
2018-10-27
7
200
2018-10-28
5
910
2018-10-26
21
2018-10-26
19
2018-10-27
30
2018-10-27
5
20
2018-10-28
4
CLAVEL (230)
2018-10-26
20
2018-10-26
7
2018-10-27
18
2018-10-27
4
50
2018-10-28
11
COLINERO (231)
2018-10-26
51
2018-10-26
20
2018-10-27
36
2018-10-28
8
200
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
EMIRATES (185)
2018-10-26
10
2018-10-27
15
2018-10-26
61
2018-10-27
27
2018-10-28
9
20
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
2018-10-26
41
2018-10-27
28
2018-10-28
23
FINNA W (122)
2018-10-26
1
1280
2018-10-27
4
400
2018-10-28
9
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
PHENIX (155)
2018-10-26
4
400
2018-10-27
3
600
2018-10-28
6
780
2018-10-26
13
25
2018-10-27
12
2018-10-28
25
2018-10-26
25
2018-10-26
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
CAPRIOLE (211)
2018-10-26
3
50
2018-10-26
22
2018-10-27
10
2018-10-28
3
50
Wawrzyniak Pola
KJ Infernal Team
DIMPLE (124)
2018-10-26
64
2018-10-26
15
2018-10-27
8
200
2018-10-28
1
640
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
2018-10-26
56
2018-10-27
29
2018-10-28
16
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
BERG (86)
2018-10-26
2018-10-27
23
2018-10-28
29
Wiszorowska Weronika
KJ Szumawa Bobrowiec
OLIWIA (215)
2018-10-26
2018-10-26
2018-10-27
3
2018-10-27
5
Wodzicka Amelia
LKJ Moszna
GARDEN M (212)
2018-10-27
11
2018-10-27
9
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2018-10-26
1
200
2018-10-26
2
300
2018-10-27
2
300
2018-10-27
7
2018-10-28
3
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
ENRICO (171)
2018-10-27
7
2018-10-27
33
2018-10-28
8
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2018-10-26
40
2018-10-26
2
800
2018-10-27
19
2018-10-28
3
750
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2018-10-27
26
2018-10-27
9
25
2018-10-28
6
300
2018-10-27
19
2018-10-27
20
2018-10-28
2
1000
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
2018-10-26
2018-10-27
29
2018-10-28
7
CASTEL-L (190)
2018-10-26
11
2018-10-27
19
2018-10-28
2
100
BURSZTYN (191)
2018-10-26
4
50
2018-10-27
25
2018-10-28
26

Number of Riders: 120

Number of Horses: 193

The sum of prizes: 53 311.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl