Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Cavaliada Future-Eliminacja HZO-B DiM
Poczernin, 5-7 października 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
144 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:09:45
2018-10-03 10:40:34
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/125 cm/Konkurs nr 33 GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 17:57:51
2018-10-02 16:59:58
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/115 cm/Konkurs nr 31 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:33:09
2018-10-02 15:42:47
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
141 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-10-02 16:45:02
2018-10-02 14:26:52
Oliwia Płatek PIKTOGRAM
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:45:35
2018-10-02 14:08:38
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 12/130 cm/Konkurs nr 12 C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/130 cm/Konkurs nr 16 C 130 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/135 cm/Konkurs nr 34 FINAŁ Rundy J i Mł., 130cm/135 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:46:07
2018-10-02 14:06:55
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/Konkurs nr 8 120 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 25/130 cm/Konkurs nr 25 130 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 32/120 cm/Konkurs nr 32 GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 12:43:23
2018-10-02 12:03:45
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 12:43:03
2018-10-02 12:03:05
Zofia Teper EMIR
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 12:42:35
2018-10-02 11:59:55
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 09:59:25
2018-10-02 09:58:21
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:55:48
2018-10-02 09:48:08
Hubert Aniołek TORRES EWITA
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 07:43:16
2018-10-01 22:31:39
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:17:58
2018-10-01 19:01:44
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:37:46
2018-09-30 20:35:21
Maja Drobny GANGES
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:38:13
2018-09-30 20:23:35
Barbara Piontek CYKOR
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:12:02
2018-09-30 20:06:34
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:13:42
2018-09-30 19:59:31
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:14:04
2018-09-30 18:02:39
Jan Grzybowski KLEO
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
126 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-30 21:09:34
2018-09-30 17:10:52
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:15:18
2018-09-30 16:59:19
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:17:53
2018-09-30 07:34:20
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:18:05
2018-09-30 07:33:31
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:18:16
2018-09-30 07:32:38
Zuzanna Różyc DE MARCO
  • 2x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:18:29
2018-09-30 07:31:54
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:18:45
2018-09-30 07:31:00
Magdalena Piskorska NANDO SUPER
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:19:22
2018-09-30 07:30:02
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 06:00:04
2018-09-29 22:36:49
Marianna Dunajska MENTOS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 06:00:20
2018-09-29 22:36:07
Jagna Grabowska ZYGZAK
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 06:00:29
2018-09-29 22:35:14
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 06:01:59
2018-09-29 19:50:25
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 06:02:29
2018-09-29 19:49:35
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 14:51:05
2018-09-29 19:19:15
Nina Sokalska WIRUS
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 14:51:11
2018-09-29 19:18:18
Nina Sokalska STOUGJESHOEVE BENITA
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 05:48:13
2018-09-28 20:37:34
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 14:51:06
2018-09-28 13:14:29
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 13:13:15
2018-09-27 11:05:39
Antonina Benska LUBASZKA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 13:11:28
2018-09-27 11:04:58
Antonina Benska ROCK
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:11:39
2018-09-27 09:15:44
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 12/130 cm/Konkurs nr 12 C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/130 cm/Konkurs nr 16 C 130 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/135 cm/Konkurs nr 34 FINAŁ Rundy J i Mł., 130cm/135 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
102 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-27 12:12:32
2018-09-26 21:55:21
Hanna Stein WOJTEK
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 11:59:41
2018-09-26 16:06:11
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:14:53
2018-09-25 16:40:55
Lena Kołacka APASJONATA CON AMORE
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 20:52:24
2018-09-24 11:07:33
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 31/115 cm/Konkurs nr 31 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 20:52:37
2018-09-24 11:06:57
Katarzyna Żuchowicka ARON
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 31/115 cm/Konkurs nr 31 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 20:53:47
2018-09-24 11:06:12
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 20:53:59
2018-09-23 22:01:39
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:34:59
2018-09-22 09:22:05
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:19:43
2018-09-21 16:50:57
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:16:38
2018-09-21 14:54:53
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:10:46
2018-09-21 12:08:06
Alicja Łącka LADY
  • 2x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 2x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:12:14
2018-09-21 12:03:58
Michalina Łącka WOLF`S MORITZ "V"
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:12:45
2018-09-20 20:14:46
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:13:55
2018-09-20 19:17:08
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:22:56
2018-09-20 16:55:03
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:23:40
2018-09-20 12:41:40
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/115 cm/Konkurs nr 31 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 16:53:38
2018-09-20 12:36:03
Lena Janiszewska MAIDI
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 50 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:24:35
2018-09-20 12:34:37
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:25:04
2018-09-20 12:33:36
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:21:19
2018-09-19 21:42:04
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/115 cm/Konkurs nr 31 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:21:21
2018-09-19 21:40:37
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/130 cm/Konkurs nr 16 C 130 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/125 cm/Konkurs nr 33 GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:44:51
2018-09-19 20:59:16
Wiktoria Bytner ISLAND
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 19:35:29
2018-09-19 19:31:25
Wiktoria Strzeszewska HAROLD
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 19:36:57
2018-09-18 17:27:14
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 19:37:22
2018-09-18 17:26:12
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 31/115 cm/Konkurs nr 31 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 19:37:38
2018-09-18 09:54:38
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/115 cm/Konkurs nr 31 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:35:35
2018-09-18 09:53:41
Zuzanna Werelich BELLA CONTENDRA
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/115 cm/Konkurs nr 31 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:38:07
2018-09-16 22:45:28
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:38:46
2018-09-16 22:44:06
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 22:26:57
2018-09-14 15:24:09
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 29/95 cm/Konkurs nr 29 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 11:58:34
2018-09-13 18:49:30
Gabriela Grzymała TASMANIA
  • 2x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 2x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 37/L/P/Konkurs nr 37 Pocieszenia L/P, zwykły (art.238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 11:58:04
2018-09-13 18:45:50
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 37/L/P/Konkurs nr 37 Pocieszenia L/P, zwykły (art.238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:19:12
2018-09-13 16:50:44
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:05:56
2018-09-12 20:45:58
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 32/120 cm/Konkurs nr 32 GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:09:07
2018-09-12 17:20:01
Julia Kapel NEVIO 17
  • 2x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:30:21
2018-09-12 08:52:55
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:29:34
2018-09-10 22:15:40
Nel Skotarczak BATOR
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 07:02:49
2018-09-10 19:47:47
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
57 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-11 07:28:14
2018-09-10 15:02:06
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:59:43
2018-09-09 09:44:40
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 20:29:37
2018-09-08 21:15:52
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 20:30:18
2018-09-08 21:14:51
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 05:53:58
2018-09-07 22:29:35
Amelia Szczupakowska JOWISZ
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 29/95 cm/Konkurs nr 29 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 05:55:15
2018-09-07 21:04:19
Marianna Pupiałło TIRAMISU
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1 50 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 09:38:19
2018-09-07 21:02:15
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:01:00
2018-09-07 10:32:49
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/115 cm/Konkurs nr 31 FINAŁ Dzieci II/Jr.Mł, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:00:24
2018-09-07 10:31:48
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13 L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:00:12
2018-09-07 10:30:02
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 10:59:33
2018-09-07 10:23:49
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:57:27
2018-09-06 23:16:41
Helena Piontek ROLEX 2
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 29/95 cm/Konkurs nr 29 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 20:39:00
2018-09-06 23:14:39
Helena Piontek GLORY
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/95 cm/Konkurs nr 29 FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:24:25
2018-09-06 23:12:38
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:25:22
2018-09-06 15:58:10
Maria Michalska PORTOS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:25:55
2018-09-06 15:56:33
Maria Michalska PASJONATA AMIGO
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:26:00
2018-09-06 09:09:16
Agata Maćkowska GABON
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:26:55
2018-09-06 09:08:14
Natasza Rosin INIS SLÈ SORCERER
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:27:30
2018-09-06 09:04:31
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:27:59
2018-09-06 09:03:52
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:28:36
2018-09-06 09:03:17
Julia Pięta OSCAR
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:46:57
2018-09-06 07:12:00
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 16:48:24
2018-09-04 11:15:01
Matylda Szrajer RÓŻA
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:56:43
2018-09-04 10:50:35
Amelia Dąbek THREE-B-TWEET
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:56:17
2018-09-04 10:49:35
Amelia Trelińska JORDAN
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:55:11
2018-09-04 10:47:37
Zofia Sondej MAKS
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 36/80/90/100 cm/Konkurs nr 36 Pocieszenia grupy 80/90/100, zwykły (art.238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 08:16:54
2018-09-04 06:46:22
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 12/130 cm/Konkurs nr 12 C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/130 cm/Konkurs nr 16 C 130 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/125 cm/Konkurs nr 33 GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:16:49
2018-09-03 17:58:31
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:17:03
2018-09-03 17:57:56
Tamara Ferenc EQUUS
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:17:14
2018-09-03 17:57:02
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:18:22
2018-09-03 17:53:10
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:42:20
2018-09-03 17:52:12
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:42:30
2018-09-03 17:51:52
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 09:14:00
2018-09-02 22:51:33
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 09:13:07
2018-09-02 22:50:31
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 09:15:14
2018-09-02 22:49:26
Iga Bors SHADOW
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/Konkurs nr 8 120 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 09:09:07
2018-09-02 22:48:23
Maria Kiełczewska CHARLIE'S BOOMERANG
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:09:19
2018-09-02 21:59:10
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:47:18
2018-09-01 20:58:05
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 19:38:43
2018-09-01 20:55:42
Julia Walorek FALCO
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22 100 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/105 cm/Konkurs nr 30 FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 06:47:05
2018-09-01 20:54:40
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 06:46:00
2018-09-01 20:53:52
Antoni Śliwiński APLA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 06:44:10
2018-09-01 20:53:06
Nell Sówka FIGARO
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
9 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-02 06:42:09
2018-09-01 20:52:23
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 06:41:18
2018-09-01 20:51:27
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14 P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15 N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 16:48:16
2018-09-01 20:50:34
Aleksandra Osuch ROSA
  • 2x 8/120 cm/Konkurs nr 8 120 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 25/130 cm/Konkurs nr 25 130 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 32/120 cm/Konkurs nr 32 GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 19:39:11
2018-09-01 20:49:21
Sofi Przybylska JACOB
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 06:21:04
2018-08-31 23:52:34
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 19:51:08
2018-08-31 19:33:09
Emilia Pękal AMANDA
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 19:50:48
2018-08-31 19:32:28
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 15:32:23
2018-08-31 12:39:42
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/70 cm/Konkurs nr 19 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/65 cm/Konkurs nr 26 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 15:31:39
2018-08-31 12:39:02
Martyna Ufnal MACBETH
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20 80 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21 90 cm, dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 28/85 cm/Konkurs nr 28 Eliminacja CAVALIADA FUTURE MINI, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
4. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
5. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
6. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
7. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
8. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (Mł.)
O046916
10. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
O052536
11. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
12. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
13. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
14. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
15. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
16. Dańczak Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047648
17. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
18. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037893
19. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
20. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
21. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
22. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
23. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
24. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
25. Grzelczak Matylda BPK (MAZ)
2008 (Mł.)
O048940
26. Grzybowski Jan KJ Jarużyn
2005 (JM.)
O040856
27. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
28. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
29. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
30. Jackowiak Marcelina SKJ Gronówka
2007 (Mł.)
O039011
31. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (JM.)
O039284
32. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
33. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
34. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
35. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
36. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
37. Kiełczewska Maria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
O049949
38. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O040167
39. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
40. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
41. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
42. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
43. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
44. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O049201
45. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (Mł.)
O043384
46. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
47. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (Mł.)
O047667
48. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (Mł.)
O046352
49. Okupny Wiktoria SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
50. Oleszkiewicz Lena Aldragho
2005 (JM.)
O039679
51. Oleszkiewicz Nina Aldragho
2003 (JM.)
O039837
52. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
53. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
54. Pawłowska Irena bpk
2007 (Mł.)
O039852
55. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (Mł.)
O048610
56. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O041691
57. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (Mł.)
O039010
58. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
59. Piontek Barbara Pony Jumping Team Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
60. Piontek Helena Pony Jumping Team Krosinko
2006 (JM.)
O044520
61. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O032979
62. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
63. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
64. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
65. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
66. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
67. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (Mł.)
O049877
68. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
69. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
70. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
71. Roszczyk Maja KJ Rakowiec Kwidzyn
2007 (Mł.)
O047408
72. Różyc Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
O045655
73. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
74. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
75. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (Mł.)
O043628
76. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
77. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
78. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
79. Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2008 (Mł.)
O046567
80. Styła Olga Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044522
81. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (Mł.)
O052615
82. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
83. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
84. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
85. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
86. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O037910
87. Trelińska Amelia KKJ Kielce
2007 (Mł.)
O040528
88. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (Mł.)
O036152
89. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
90. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
91. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
92. Werelich Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
93. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka
2006 (JM.)
O042910
94. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
95. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
96. Żuchowicka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2007 (Mł.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

59

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
2.

17

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Olga Barszewska
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
3.

105

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
4.

112

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Ryszard Kołacki
B:
K020178 POL013610175508
5.

140

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
6.

109

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl / Luron
M: Aronia / Dixieland
O: Jakub Żuchowicki
B: SK Widzów- Krzysztof Tyszko
K011039 POL009540044005 104KI28
7.

41

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: -
B: -
K022314 528017200900598
8.

141

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
9.

68

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216 372414005999286
10.

92

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
11.

36

BELLA CONTENDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Contender Son
M: Bella Astra
O: Marcin Zając
B: Marcin Zając
K010989 POL009660316807
12.

138

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
13.

66

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
14.

110

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
15.

104

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
16.

98

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
17.

121

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
18.

29

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
19.

88

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: ool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
20.

61

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba/ Darco
O: Waldemar Osuch
B: Haras du Buisson Sarl
K024782 056015Z55743312 106CD55
21.

133

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
K020057 POL013600071409
22.

49

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
O: Olga Nawrocka
B: Horst Schilling
K024145 DE467000740601
23.

128

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Daisy PG / Calderon
O: Olga Roicka
B: Jan Ratajczak
K014910 12431
24.

108

DESERT GENERAL XX POL 2008 Wałach kasztanowata F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: -
B: GBR
K015725 8260GB45116184T
25.

95

DOLLAR DE NUEVO Westfale POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier/Jakości B
M: Lola II / Lancer III
O: Elżbieta Dziuba
B: Montis Sp. z o. o.
K012277 DE 441411221808 104OZ48
26.

102

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
27.

139

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
28.

70

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
29.

103

EROZJA Deutsche Reit Pony POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo
M: Eroika
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795
30.

3

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:148 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B: Bożena i Krzysztof Jędrzejewscy
K014704 POL013520019602
31.

18

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Romanowska
B:
K026409 A0001674S
32.

64

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Michał Stanisławiak
B:
K007293 528009041111799
33.

63

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O:
B:
K020430 POL013610260906
34.

125

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
K009870
35.

16

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
36.

132

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: P. Łukomski
K019951 POLP013610240808
37.

120

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
38.

15

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny’s Boy
M: Grażka
O: Rafał Wypiór
B: Majewska Agnieszka
K011908 POL 013610169106
39.

34

HAROLD KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:131 F: NN
M: KLEIN HUMALDA’S HOLLIDAY HEDWIG
O: Stella Strzeszewska
B: Piotr Grel
K016265
40.

32

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo/Watershof Pretendent
M: Die Langewiek Monique/Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
41.

106

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
42.

114

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
43.

81

INIS SL? SORCERER Kuc Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 372004100017044
44.

146

ISLAND Kuc Wal. POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky / Casperhof's Freddy
M: Ice-Road's Emily / Llanweneth Don
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K022340 616013661370212
45.

1

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
46.

78

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
47.

75

JORDAN Kuc Wal. POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
O: Dominik Treliński
B: Zdzisław Śniegucki
K018369 12567
48.

89

JOWISZ Kuc Wal POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
49.

38

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
50.

124

KLEO DRP GER 2009 Klacz kara/kuc:141 F: Kennedy / Kaiserjaeger
M: Lisa / nn
O: Jan Grzybowski
B: Heinrich Hilbers
K025007 DE435350055809
51.

126

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
K011976 0301032
52.

123

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata/136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
O: Marta Von Mauberg
B: J. Flier
K011976 KWPN0301032
53.

93

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
54.

99

LADY SP POL 2007 Klacz gniada/174 F: Niels / Los Angels
M: Legenda / Mywill
O: Aldona Łącka
B: Katarzyna Niedźwiecka
K020194 616009600310207
55.

82

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka / nn
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
K023103 203011993083511
56.

30

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
57.

116

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
58.

24

LOGOS SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
59.

19

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
60.

47

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
O: Adam Benski
B: Anna Zalewska
K009376
61.

56

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
O: Emilia Ufnal
B: Patrycja Dziewolska
K014100 616013610168707
62.

134

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max
M: Mika
O: Renata Bąk
B: Nn
K025715
63.

74

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
O: Iwona Dziarmaga
B: Karol Pękacki
K018799 POL013610202007
64.

144

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B: Hans Huster-Klatte
K020711 DE435350017509 105GR98
65.

83

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
K024965 528008080119808
66.

11

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
67.

117

MENTOS Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
O: Anna Dunajska
B:
K021624 616013660745308
68.

31

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Stanisław Poleszak
B: Maciej Krawczyk
K024870 6660070708
69.

71

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
70.

26

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
71.

136

MISTER Typ Szlach. POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
72.

69

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
73.

101

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
74.

130

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Mariusz Piskorski
B: Tomasz Gronet
K014382 POL013520094805
75.

113

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
76.

25

NEVIO 17 DRP DEU 2006 Wałach gniada/154 F: Nibelungenheld
M: Mhadina / Mentos
O: Jacek Kapel
B: Hedwig Buil
K026027 DE 443430007906
77.

60

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Nancy L / Czyżyk
O: Agata Pawłowska
B: KJ Alexander
K021917 POL013580217605
78.

107

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
79.

96

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
80.

67

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
81.

84

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'Aurar
O: Małgorzata Pięta
B: Gunther Vingerhoets
K024966 056-002-P00710373
82.

119

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
83.

80

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K018348 POL013610020809
84.

142

PIKTOGRAM SP POL 2012 Ogier siwa/kuc:148 F: Niels
M: Ponyta
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
616013520035811 616013520035811
85.

12

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
86.

79

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
87.

97

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
88.

131

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
89.

94

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
90.

72

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
91.

57

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
K013543 POL999580294301
92.

91

RIVER LILLY Irish Horse Register IRL 2011 Klacz bułana/kuc: F: Shadows Dun
M: Rosie Clover
O: Nina Sućko
B: Brian Morgan
K026539
93.

48

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
O: Adam Benski
B: ---
K022446
94.

77

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
95.

2

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
96.

111

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
97.

54

RÓŻA Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: Uiterwaarden's Tommy
M: Langvennen Rachel
O: Anna Szrajer
B: .
K025095
98.

62

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
99.

21

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: -
K019562
100.

5

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
101.

20

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: ,
K025054 616013610195811
102.

129

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska
B: Polska
K025155 616999662050808
103.

9

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
104.

145

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
O: Michał Mordzelewski
B: Lump
K015692 616009540093107
105.

127

STELLA PACK JURASEK Welsh Pony CZE 2003 Wałach gniada/kuc:137 F: Schonbruun Landgraf
M: Rozenka
O: Andrzej Różyc
B: Czechy
K007887
106.

51

STOUGJESHOEVE BENITA Welsh Pony NED 1999 Klacz siwa/kuc: F: High Flowns Japhet
M: Trefaes Bunny
O: Szweda Marek
B: Equita.pl. Verbaas
K023221
107.

6

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
108.

65

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Alicja Hendrys
B:
K016587 POL013640020904
109.

28

TASMANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Ustinov
M: Tesmiran / Creool
O: Joanna Majkowska
B: -
K023059 616009610139611
110.

52

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Jacky Legeay
K026542
111.

122

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
K014499 POL013520048606
112.

76

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: Three Star Orchid
O: Ewelina Dąbek
B: Ludwik Sander
K022625 POL013530053106
113.

143

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B: Rudiger Wassibauer
K018090 616009690190508 104QX68
114.

86

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
115.

147

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Klacz siwa F: Cicero Z
M: Vinny Van De Roshoeve
O: .
B: Stels Jean-Pierre
brak
116.

90

TIRAMISU KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:121 F: Hermes / Amor
M: Tonika / Dethmer
O: Monika Romanowska
B: Agnieszka Burzyńska
K025480 616013600242514
117.

137

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
118.

55

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
O: Krzysztof Aniołek
B: Wiesław Apanasewicz
K025449 616013670093809
119.

85

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
O: Andrzej Dąbrowski
B: Grzegorz Kotwicki
K014651 POL013640024405
120.

22

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
121.

135

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: VANDAME
M: ULINELA
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310 616009610227310
122.

87

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron /
M: Fiorini Van De Nethe / Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Marcus Stiekema
K025852 DE418182570913
123.

50

WIRUS KUC POL 2001 Wałach tarantowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marek Szweda
B:
K022491 POL999540060801
124.

115

WOJTEK KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:130 F: Monarcha / Wartownik
M: Wanessa / Eros
O: Klaudia Olejniczak
B: Zdzisław Szubstarski
K022377 616013610268210
125.

100

WOLF`S MORITZ W DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Michał Łącki
B:
K018713 DE434340050807
126.

58

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
127.

118

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K026245 13590162705
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
2018-10-06
21
2018-10-06
34
2018-10-07
24
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MARKIZA (11)
2018-10-05
2
2018-10-05
7
2018-10-06
12
2018-10-06
7
2018-10-07
PIPIN (12)
2018-10-05
11
2018-10-05
2018-10-06
6
2018-10-06
9
2018-10-07
10
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
2018-10-05
18
2018-10-05
1
2018-10-06
1
2018-10-06
1
ROCK (48)
2018-10-05
14
2018-10-05
17
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
17
Bigaj Irena
KS FARUK
LOTOS (19)
2018-10-05
21
2018-10-05
22
2018-10-06
1
2018-10-06
31
2018-10-07
18
SAMBOR (20)
2018-10-05
6
2018-10-05
18
2018-10-06
1
2018-10-06
21
2018-10-07
14
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-10-05
30
2018-10-05
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2018-10-05
7
2018-10-05
18
2018-10-06
8
2018-10-07
10
2018-10-06
11
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
HOKUS (114)
2018-10-05
3
2018-10-05
1
2018-10-06
9
2018-10-06
2
2018-10-07
1
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (9)
2018-10-05
5
2018-10-05
3
2018-10-06
2018-10-07
1
2018-10-06
3
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-10-06
Bytner Wiktoria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
ISLAND (146)
2018-10-05
2018-10-05
2018-10-05
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
2
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (122)
2018-10-06
17
2018-10-06
17
2018-10-07
1
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2018-10-05
9
2018-10-05
11
2018-10-06
1
2018-10-06
2018-10-07
1
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
2018-10-05
2018-10-05
2018-10-06
21
2018-10-06
32
2018-10-07
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-10-05
4
2018-10-06
1
2018-10-07
9
2018-10-05
1
2018-10-05
18
2018-10-06
32
2018-10-06
8
2018-10-07
13
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
VERONA (87)
2018-10-05
1
2018-10-05
1
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-05
1
2018-10-06
4
2018-10-07
2
2018-10-05
Dańczak Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
HELGA (106)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
5
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
GANGES (132)
2018-10-06
11
2018-10-07
6
2018-10-06
4
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (117)
2018-10-05
13
2018-10-05
23
2018-10-06
27
2018-10-06
13
2018-10-07
4
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2018-10-05
8
2018-10-05
5
2018-10-06
3
2018-10-06
6
2018-10-07
1
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-10-05
2018-10-07
9
2018-10-05
4
2018-10-06
5
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-10-05
24
2018-10-06
22
2018-10-06
30
2018-10-07
10
EQUUS (70)
2018-10-05
28
2018-10-05
27
2018-10-06
8
2018-10-07
23
2018-10-06
19
2018-10-06
35
2018-10-07
5
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (145)
2018-10-05
2018-10-05
7
2018-10-06
6
2018-10-06
8
2018-10-07
7
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-10-05
2018-10-06
28
2018-10-05
2018-10-06
33
2018-10-07
3
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
ZYGZAK (118)
2018-10-05
11
2018-10-05
22
2018-10-06
1
2018-10-06
14
2018-10-07
1
PASJA (119)
2018-10-05
1
2018-10-05
7
2018-10-06
22
2018-10-06
14
2018-10-07
6
Grzelczak Matylda
BPK (MAZ)
2018-10-07
Grzybowski Jan
KJ Jarużyn
KLEO (124)
2018-10-06
21
2018-10-06
24
2018-10-07
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
2018-10-05
13
2018-10-05
1
2018-10-06
1
2018-10-06
5
2018-10-07
2
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2018-10-05
1
2018-10-05
1
2018-10-06
1
2018-10-07
3
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (131)
2018-10-05
5
2018-10-05
2
2018-10-06
2
2018-10-06
5
2018-10-07
6
Jackowiak Marcelina
SKJ Gronówka
EROZJA (103)
2018-10-05
6
2018-10-05
29
2018-10-06
1
2018-10-06
6
2018-10-07
17
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2018-10-05
1
2018-10-05
5
2018-10-06
8
2018-10-06
1
2018-10-07
3
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2018-10-05
18
2018-10-05
22
2018-10-06
1
2018-10-06
20
2018-10-07
10
MAIDI (134)
2018-10-05
1
2018-10-05
4
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
12
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PORTOS (97)
2018-10-05
3
2018-10-05
4
2018-10-06
3
2018-10-06
4
2018-10-07
4
2018-10-06
6
2018-10-06
2
2018-10-07
1
2018-10-05
6
2018-10-05
2
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
2018-10-05
2018-10-05
2018-10-06
2018-10-06
8
2018-10-07
4
ULILEN (135)
2018-10-05
1
2018-10-05
1
2018-10-06
4
2018-10-06
5
2018-10-07
1
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-10-06
2018-10-06
10
2018-10-07
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-05
14
2018-10-05
1
2018-10-06
5
2018-10-07
3
Kiełczewska Maria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-10-05
13
2018-10-05
7
2018-10-06
15
2018-10-06
23
2018-10-07
8
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
2018-10-06
1
2018-10-06
16
2018-10-07
8
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-05
7
2018-10-05
4
2018-10-06
4
2018-10-07
4
2018-10-06
6
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (102)
2018-10-05
8
2018-10-05
18
2018-10-07
4
2018-10-06
28
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (111)
2018-10-05
6
2018-10-05
17
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
7
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (137)
2018-10-05
2018-10-05
2018-10-06
13
2018-10-06
10
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (93)
2018-10-05
7
2018-10-06
27
2018-10-07
5
2018-10-05
13
2018-10-06
25
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
LADY (99)
2018-10-05
7
2018-10-05
9
2018-10-06
10
2018-10-06
2018-10-07
3
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (113)
2018-10-05
1
2018-10-05
1
2018-10-06
29
2018-10-07
3
2018-10-06
21
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
GABON (16)
2018-10-05
2018-10-05
Michalska Maria
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (79)
2018-10-05
2018-10-05
2018-10-06
25
2018-10-07
20
2018-10-06
19
2018-10-05
2018-10-05
2018-10-06
3
2018-10-06
2
2018-10-07
15
Nawrocka Roksana
Stowarzyszenie Agro-Aves
D'ACORD (49)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
9
Okupny Wiktoria
SKJ Grobice
LOGOS (24)
2018-10-07
1
2018-10-06
4
2018-10-06
2
Oleszkiewicz Lena
Aldragho
2018-10-05
12
2018-10-05
2018-10-06
9
2018-10-07
2
Oleszkiewicz Nina
Aldragho
2018-10-05
15
2018-10-05
2018-10-06
12
2018-10-07
8
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
ARGENTINA (140)
2018-10-06
2018-10-06
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
ROSA (2)
2018-10-05
2
2018-10-05
1
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
2
2018-10-05
2
2018-10-05
2
2018-10-06
1
2018-10-06
2
2018-10-07
5
Pawłowska Irena
bpk
2018-10-05
8
2018-10-05
27
2018-10-06
26
2018-10-06
29
2018-10-07
14
Pawłowska Kornelia
BPK
2018-10-06
1
2018-10-06
32
2018-10-07
16
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (59)
2018-10-05
3
2018-10-05
9
2018-10-06
2018-10-07
11
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
MARCOS (83)
2018-10-05
8
2018-10-05
7
2018-10-06
1
2018-10-06
18
2018-10-07
2
OSCAR (84)
2018-10-05
13
2018-10-05
18
2018-10-06
9
2018-10-06
1
2018-10-07
22
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (82)
2018-10-05
6
2018-10-05
8
2018-10-06
10
2018-10-06
26
2018-10-07
Piontek Barbara
Pony Jumping Team Krosinko
2018-10-05
13
2018-10-05
23
2018-10-06
18
2018-10-06
9
2018-10-07
19
CYKOR (133)
2018-10-05
1
2018-10-05
2018-10-07
1
2018-10-06
30
2018-10-06
30
Piontek Helena
Pony Jumping Team Krosinko
GLORY (15)
2018-10-05
26
2018-10-05
2
2018-10-07
8
2018-10-06
7
ROLEX 2 (77)
2018-10-05
7
2018-10-05
25
2018-10-06
10
2018-10-07
1
2018-10-06
37
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
2018-10-05
1
2018-10-05
7
2018-10-06
8
2018-10-06
11
2018-10-07
7
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
PIKTOGRAM (142)
2018-10-06
TIK TAK (143)
2018-10-06
2
2018-10-06
1
2018-10-07
MAKUBA 21 (144)
2018-10-06
4
2018-10-07
5
2018-10-06
5
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
MIGRENA (31)
2018-10-05
29
2018-10-06
3
2018-10-06
10
2018-10-07
2018-10-05
2
2018-10-05
5
2018-10-05
3
2018-10-06
7
2018-10-06
3
2018-10-07
4
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2018-10-05
2018-10-05
2018-10-06
29
2018-10-06
12
2018-10-07
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2018-10-05
6
2018-10-05
2018-10-06
2018-10-06
6
2018-10-07
6
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (1)
2018-10-05
9
2018-10-05
11
2018-10-06
20
2018-10-06
1
2018-10-07
20
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy
FENIKS (18)
2018-10-06
21
2018-10-06
2018-10-06
18
2018-10-07
2018-10-06
1
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SANTINO (129)
2018-10-05
12
2018-10-05
21
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
11
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (116)
2018-10-05
9
2018-10-05
2018-10-06
2018-10-07
1
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2018-10-05
2018-10-05
2018-10-06
2018-10-06
21
2018-10-07
3
Roszczyk Maja
KJ Rakowiec Kwidzyn
2018-10-05
14
2018-10-05
23
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Różyc Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2018-10-05
13
2018-10-05
7
2018-10-06
2
2018-10-06
16
2018-10-07
7
DE MARCO (128)
2018-10-05
2018-10-05
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
1
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
BATOR (92)
2018-10-05
12
2018-10-05
6
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
6
2018-10-05
9
2018-10-05
11
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
18
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRARI (64)
2018-10-05
1
2018-10-05
6
2018-10-06
1
2018-10-06
21
2018-10-07
3
SZOGUN (65)
2018-10-05
1
2018-10-05
8
2018-10-06
36
2018-10-07
11
2018-10-06
6
Sokalska Nina
St. KJ Profit Orzesze
WIRUS (50)
2018-10-07
15
2018-10-07
21
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
MAKS (74)
2018-10-05
31
2018-10-05
13
2018-10-06
11
2018-10-06
4
2018-10-07
3
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-05
6
2018-10-05
1
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
19
FIGARO (63)
2018-10-05
22
2018-10-05
6
2018-10-06
1
2018-10-06
7
2018-10-07
12
Stein Hanna
Pony Jumping Team
WOJTEK (115)
2018-10-05
2018-10-05
1
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
13
Strzeszewska Wiktoria
Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
HAROLD (34)
2018-10-05
14
2018-10-06
18
2018-10-07
23
Styła Olga
Pony Jumping Team
2018-10-05
6
2018-10-05
9
2018-10-06
2
2018-10-07
6
Sućko Nina
JUKS Abakus Kaczyna
2018-10-05
2018-10-05
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
JOWISZ (89)
2018-10-05
25
2018-10-06
15
2018-10-07
2
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
RÓŻA (54)
2018-10-05
25
2018-10-05
18
2018-10-06
1
2018-10-06
21
2018-10-07
4
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2018-10-05
6
2018-10-05
5
2018-10-06
21
2018-10-07
22
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
CALYPSO (138)
2018-10-06
2018-10-06
EMIR (139)
2018-10-06
2018-10-06
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-10-05
7
2018-10-05
3
2018-10-06
20
2018-10-06
1
2018-10-07
5
Trelińska Amelia
KKJ Kielce
JORDAN (75)
2018-10-05
11
2018-10-05
21
2018-10-06
1
2018-10-07
16
2018-10-06
13
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia Słupno
MACBETH (56)
2018-10-05
28
2018-10-06
23
2018-10-06
22
2018-10-07
7
2018-10-05
18
RAMIRO (57)
2018-10-05
11
2018-10-05
1
2018-10-06
1
2018-10-07
2
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2018-10-05
1
2018-10-06
5
2018-10-06
4
2018-10-07
21
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2018-10-05
6
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FALCO (3)
2018-10-05
2018-10-05
Werelich Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-10-05
11
2018-10-05
8
2018-10-06
10
2018-10-06
7
2018-10-07
8
2018-10-05
1
2018-10-05
10
2018-10-06
8
2018-10-06
10
2018-10-07
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka
MISTER (136)
2018-10-05
2
2018-10-05
12
2018-10-06
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
ATOMIUM L (141)
2018-10-06
1
2018-10-06
10
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (22)
2018-10-05
13
2018-10-05
17
2018-10-06
21
2018-10-06
24
2018-10-07
9
Żuchowicka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-10-07
11
2018-10-05
9
2018-10-06
10
ARON (109)
2018-10-07
2018-10-05
2018-10-05
12
2018-10-06
14
2018-10-06
6
CHOPIN (110)
2018-10-05
7
2018-10-06
3
2018-10-07

Number of Riders: 96

Number of Horses: 127

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl