Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
147 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 22:36:14
2018-09-27 22:32:18
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 22:36:28
2018-09-27 21:52:43
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 25/L Regionalny/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P Regionalny/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 22:36:45
2018-09-27 19:48:30
Wojciech Sutkowski ARROW
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 22:37:05
2018-09-27 19:47:05
Julia Graczyk GELUKSROOS
  • 2x 15/L Regionalny/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 25/L Regionalny/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 22:37:19
2018-09-27 19:46:14
Zofia Winiarska HAMLET F.S.
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
142 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-27 22:38:00
2018-09-27 19:45:19
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 15/L Regionalny/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P Regionalny/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 25/L Regionalny/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P Regionalny/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 22:36:00
2018-09-27 19:44:05
Laura Pertkiewicz DEMON DEL
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
140 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 13:38:40
2018-09-27 13:37:33
Nadia Ambroziak MILO
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 21:42:33
2018-09-26 17:54:34
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 26/P Regionalny/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N Regionalny/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:20:14
2018-09-26 09:05:12
Marianna Dunajska MENTOS
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:32:39
2018-09-25 22:30:56
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 21:29:09
2018-09-25 21:25:03
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 18:59:19
2018-09-25 20:20:04
Kaja Januszkiewicz MILTON
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
134 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 21:30:07
2018-09-25 19:47:23
Aleksandra Majewska BAZAR
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:08:29
2018-09-25 18:23:33
Natacha Mont-Jovet HELERINA
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:09:35
2018-09-25 18:22:37
Natacha Mont-Jovet FAUNA
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:07:52
2018-09-25 18:07:57
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 10:51:54
2018-09-25 10:33:07
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 16/P Regionalny/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N Regionalny/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N Regionalny/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
129 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-25 10:54:46
2018-09-25 09:43:12
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
128 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-25 10:55:29
2018-09-25 09:42:38
Jagna Grabowska CYTRYNKA
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
127 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-25 10:56:16
2018-09-25 09:42:17
Jagna Grabowska ZYGZAK
  • 1x 5/B I półfinał/Konkurs nr 5, I półfinał Kuce gr. B, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 6/B II półfinał/Konkurs nr 6, II półfinał Kuce gr. B, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 20:45:36
2018-09-24 16:58:39
Weronika Sobczak DAMROKA
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 20:45:17
2018-09-24 11:21:14
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 11/E I półfinał/Konkurs nr 11, I półfinał MK gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E II półfinał/Konkurs nr 12, II półfinał MK gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 23/Finał E/Konkurs nr 23, Finał MK gr. E, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:41:21
2018-09-23 21:37:55
Jakub Zdzieszyński DOKITA
  • 2x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:17:34
2018-09-23 18:34:37
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 1x 16/P Regionalny/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N Regionalny/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P Regionalny/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N Regionalny/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:17:51
2018-09-23 18:33:35
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 16/P Regionalny/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N Regionalny/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P Regionalny/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N Regionalny/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:18:01
2018-09-23 18:32:32
Wiktoria Świrska ORCHID GREY
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:18:18
2018-09-23 13:53:34
Paulina Szpańska A CAPELLA
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:18:30
2018-09-21 22:00:12
Oliwia Przybysiak HELO
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:18:51
2018-09-21 21:04:05
Anna Mrowiec CHELSEA L
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 21:31:16
2018-09-20 22:23:27
Aniela Lewandowska GWIAZDKA
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:20:09
2018-09-20 21:54:40
Roża Sobierajska JASPER
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:20:23
2018-09-20 16:21:13
Magdalena Żukowska ERICE
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:20:35
2018-09-20 16:20:06
Dariusz Krupa PADYSZACH
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:21:47
2018-09-20 16:18:51
Dominika Łukaszewska TORERO
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:22:06
2018-09-20 16:17:50
Aleksandra Żmijewska BEN HUR
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
108 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-23 21:22:53
2018-09-20 16:16:39
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:24:01
2018-09-20 16:15:25
Magdalena Boguś CHAGAL
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
106 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-20 10:22:23
2018-09-20 10:07:21
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 08:08:57
2018-09-20 08:08:19
Zuzanna Różyc DE MARCO
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 08:07:23
2018-09-20 08:06:45
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 08:08:04
2018-09-20 08:05:50
Magdalena Piskorska NANDO SUPER
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 08:08:34
2018-09-20 08:05:05
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 1/A1 I półfinał/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1 II półfinał/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/Finał A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 08:06:41
2018-09-20 08:04:08
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 08:05:59
2018-09-20 07:53:13
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
99 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-20 08:05:29
2018-09-20 07:52:24
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 11/E I półfinał/Konkurs nr 11, I półfinał MK gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E II półfinał/Konkurs nr 12, II półfinał MK gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 23/Finał E/Konkurs nr 23, Finał MK gr. E, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:16:37
2018-09-20 06:42:46
Marta Barbuzińska ZICO
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
97 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-24 20:44:32
2018-09-19 22:11:58
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:18:31
2018-09-19 22:10:16
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:20:17
2018-09-19 22:09:26
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:03:48
2018-09-19 20:57:24
Izabela Cebo NIFAR FT
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:20:20
2018-09-19 20:19:15
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x 17/N Regionalny/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N Regionalny/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:21:12
2018-09-19 20:18:11
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 16/P Regionalny/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P Regionalny/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:21:17
2018-09-19 20:17:11
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 2x 15/L Regionalny/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 25/L Regionalny/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:22:03
2018-09-19 20:16:00
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:22:26
2018-09-19 20:13:58
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 19:41:54
2018-09-19 19:24:53
Wiktoria Strzeszewska HAROLD
  • 1x 1/A1 I półfinał/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1 II półfinał/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/Finał A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 19:42:08
2018-09-19 11:48:54
Dominika Jędrzejowska PEP TALK
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 19:42:26
2018-09-19 11:48:10
Dominika Jędrzejowska DON DE AVERINO P
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 19:42:39
2018-09-19 08:22:51
Ewelina Jezierska DONA
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-19 19:43:41
2018-09-18 21:56:51
Wiktoria Bytner ISLAND
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 19:44:15
2018-09-18 20:46:19
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 19:44:49
2018-09-18 20:41:11
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 15/L Regionalny/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P Regionalny/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P Regionalny/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N Regionalny/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 09:29:59
2018-09-18 15:00:49
Justyna Nagórka GIZELA
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
80 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-19 19:49:27
2018-09-18 10:07:14
Hubert Aniołek TORRES EWITA
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:00:27
2018-09-18 10:06:25
Hubert Aniołek RINGO
  • 1x 1/A1 I półfinał/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1 II półfinał/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/Finał A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:00:46
2018-09-18 09:42:11
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:00:56
2018-09-18 09:30:31
Katarzyna Królak ENIGMA
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:33:28
2018-09-17 23:24:31
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 21:31:33
2018-09-17 22:28:56
Rafał Okupny DIELEILA
  • 1x 15/L Regionalny/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P Regionalny/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 25/L Regionalny/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P Regionalny/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:34:21
2018-09-17 20:30:35
Agata Stryjkowska COMTESS
  • 1x 17/N Regionalny/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N Regionalny/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:01:24
2018-09-17 20:27:23
Natalia Stefańska EXIT REMO
  • 1x 17/N Regionalny/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N Regionalny/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:01:43
2018-09-17 20:26:28
Natalia Stefańska KASTELLO VAN’T ROOSAKKER
  • 1x 17/N Regionalny/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N Regionalny/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 10:15:11
2018-09-17 09:35:40
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 09:08:33
2018-09-16 20:47:37
Włodzimierz Kupczyk KANTO
  • 1x 15/L Regionalny/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 25/L Regionalny/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:35:43
2018-09-16 18:59:18
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 15/L Regionalny/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/P Regionalny/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 25/L Regionalny/Konkurs nr 25, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P Regionalny/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 04:23:51
2018-09-15 16:58:15
Marcelina Suchecka HIPOLIT
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 15:45:53
2018-09-15 14:56:03
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 11:55:40
2018-09-15 11:23:24
Ludwika Kozak ASZLI
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:08:38
2018-09-14 11:12:37
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 1x 1/A1 I półfinał/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1 II półfinał/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/Finał A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 06:34:26
2018-09-13 21:32:12
Julia Borys NEFRYT
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 06:02:35
2018-09-13 16:47:16
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 2x 15/L Regionalny/Konkurs nr 15, klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 05:59:09
2018-09-13 12:03:46
Ewa Kolasińska DAJ CASH
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:02:30
2018-09-12 13:12:33
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 1/A1 I półfinał/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1 II półfinał/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/Finał A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 16:09:52
2018-09-12 08:44:07
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:38:18
2018-09-10 21:14:44
Agata Koroluk ZUCCHERO A VELO
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
54 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-11 07:39:32
2018-09-10 19:46:30
Wiktoria Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:06:53
2018-09-10 19:45:48
Aleksandra Potocka MESCALERO
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:40:29
2018-09-10 19:44:38
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:41:09
2018-09-10 14:58:49
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:41:54
2018-09-10 14:58:19
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
48 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-09 19:03:30
2018-09-08 22:11:53
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 1/A1 I półfinał/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1 II półfinał/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/Finał A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 21:42:54
2018-09-08 00:25:22
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:43:45
2018-09-07 17:34:22
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:31:38
2018-09-07 17:33:05
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 11/E I półfinał/Konkurs nr 11, I półfinał MK gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E II półfinał/Konkurs nr 12, II półfinał MK gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 23/Finał E/Konkurs nr 23, Finał MK gr. E, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:56:05
2018-09-06 11:27:00
Julia Smuk RONALDINI
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
43 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-07 07:55:51
2018-09-06 11:26:12
Zuzanna Tomaszewska FLUKS
  • 1x 5/B I półfinał/Konkurs nr 5, I półfinał Kuce gr. B, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 6/B II półfinał/Konkurs nr 6, II półfinał Kuce gr. B, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/Finał B/Konkurs nr 20, Finał Kuce gr. B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 80/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:55:13
2018-09-06 11:25:25
Aleksandra Kołodziejczyk HALOGEN
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-07 07:54:52
2018-09-06 11:24:37
Aniela Lewandowska GWIAZDKA
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:52:40
2018-09-06 11:14:03
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:51:27
2018-09-06 10:37:11
Zofia Zawadzka RUSHMOOR RUMBLE
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:53:03
2018-09-05 08:51:37
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
37 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-23 21:25:00
2018-09-04 23:54:29
Alicja Lipkowska RAMBO
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:50:48
2018-09-04 23:53:19
Adela Kośmicka KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 07:33:37
2018-09-04 23:51:57
Zuzanna Bogłowska RIVALDO KG
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 11:04:03
2018-09-04 14:38:50
Michał Sieńko KARINO
  • 1x 1/A1 I półfinał/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1 II półfinał/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/Finał A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:51:53
2018-09-03 17:31:47
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:51:11
2018-09-03 17:30:26
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 1x 1/A1 I półfinał/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1 II półfinał/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/Finał A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:50:28
2018-09-03 17:28:01
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:49:36
2018-09-03 17:27:31
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 1/A1 I półfinał/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1 II półfinał/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/Finał A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 05:54:37
2018-09-03 17:17:38
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 11/E I półfinał/Konkurs nr 11, I półfinał MK gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E II półfinał/Konkurs nr 12, II półfinał MK gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 23/Finał E/Konkurs nr 23, Finał MK gr. E, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 05:54:10
2018-09-03 17:16:01
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 17:45:15
2018-09-03 16:24:19
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:01:03
2018-09-03 13:47:14
Karolina Szaniawska KUBA
  • 1x 5/B I półfinał/Konkurs nr 5, I półfinał Kuce gr. B, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 6/B II półfinał/Konkurs nr 6, II półfinał Kuce gr. B, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/Finał B/Konkurs nr 20, Finał Kuce gr. B, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 80/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 09:00:44
2018-09-02 22:50:49
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 11/E I półfinał/Konkurs nr 11, I półfinał MK gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E II półfinał/Konkurs nr 12, II półfinał MK gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 23/Finał E/Konkurs nr 23, Finał MK gr. E, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 08:59:51
2018-09-02 15:56:18
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 16/P Regionalny/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P Regionalny/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:47:58
2018-08-31 19:06:09
Nadia Sobiecka MARINELLO
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:08:08
2018-08-31 08:03:32
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 1x 7/C I półfinał/Konkurs nr 7, I półfinał Kuce gr. C, dokładności, wys. 80 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 8/C II półfinał/Konkurs nr 8, II półfinał Kuce gr. C, zwykły, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 21/Finał C/Konkurs nr 21, Finał Kuce gr. C, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/90 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew.
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:07:29
2018-08-30 22:13:35
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:06:57
2018-08-30 19:10:35
Alicja Kluczek BENETON
  • 1x 5/B I półfinał/Konkurs nr 5, I półfinał Kuce gr. B, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:06:21
2018-08-30 15:48:11
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 16/P Regionalny/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P Regionalny/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:05:42
2018-08-30 15:46:47
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 11/E I półfinał/Konkurs nr 11, I półfinał MK gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E II półfinał/Konkurs nr 12, II półfinał MK gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 23/Finał E/Konkurs nr 23, Finał MK gr. E, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:46:51
2018-08-30 15:43:30
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 1/A1 I półfinał/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1 II półfinał/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/Finał A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 17:40:47
2018-08-29 17:34:27
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 17:38:47
2018-08-29 17:33:19
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 17:38:16
2018-08-29 17:30:20
Maria Kiełczewska CHARLIE'S BOOMERANG
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 17:37:23
2018-08-29 17:29:13
Iga Bors SHADOW
  • 1x 9/D I półfinał/Konkurs nr 9, I półfinał Kuce gr. D, dokładności, wys. 90 cm (art. 238.1.1
  • 1x 10/D II półfinał/Konkurs nr 10, II półfinał Kuce gr. D, zwykły, wys.100 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 22/Finał D/Konkurs nr 22, Finał Kuce gr. D, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.100/105 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 17:36:19
2018-08-29 17:28:01
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 16/P Regionalny/Konkurs nr 16, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/N Regionalny/Konkurs nr 17, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 26/P Regionalny/Konkurs nr 26, klasa P, wys. 110 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 27/N Regionalny/Konkurs nr 27, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 17:41:44
2018-08-29 17:26:45
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 11/E I półfinał/Konkurs nr 11, I półfinał MK gr. E, dokładności, wys. 100 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 12/E II półfinał/Konkurs nr 12, II półfinał MK gr. E, zwykły, wys.105 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 23/Finał E/Konkurs nr 23, Finał MK gr. E, dwunawrotowy (zwykły, zwykły) wys.110/115 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 13:37:56
2018-08-29 10:40:02
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 1/A1 I półfinał/Konkurs nr 1, I półfinał Kuce gr. A1, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 2/A1 II półfinał/Konkurs nr 2, II półfinał Kuce gr. A1, zwykły, wys. 65 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 18/Finał A1/Konkurs nr 18, Finał Kuce gr. A1, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 65/65 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:49:55
2018-08-29 10:39:35
Martyna Ufnal MACBETH
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 04:36:51
2018-08-29 00:27:27
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 1x 3/A2 I półfinał/Konkurs nr 3, I półfinał Kuce gr. A2, dokładności, wys. 70 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4/A2 II półfinał/Konkurs nr 4, II półfinał Kuce gr. A2, zwykły, wys. 75 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 19/Finał A2/Konkurs nr 19, Finał Kuce gr. A2, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 75/80 cm, (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 04:38:06
2018-08-28 17:48:07
Jakub Ferenc CONSTANCE
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:22:51
2018-08-28 11:54:19
Magdalena Głaz AMADEUSZ
  • 1x 13/Amat. I półfinał/Konkurs nr 13, I półfinał Amatorzy, dokładności, wys. 85 cm (art. 238.1.1)
  • 1x 14/Amat. II półfinał/Konkurs nr 14, II półfinał Amatorów, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 24/Finał Amatorzy/Konkurs nr 24, Finał Amatorzy, dwunawrotowy (zwykły, zwykły), wys. 90/100 cm (art. 273. 2.1. 3.3 z ew. rozgrywką o medale)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Stajnia Brzozowy Las
2005 (JM.)
Brak
2. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Barbuzińska Marta BPK
S
Brak
5. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
6. Bogłowska Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O037773
7. Boguś Magdalena Klub Jeździecki Chrobry
2003 (JM.)
O050100
8. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
9. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
10. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
11. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
12. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
O052536
13. Cebo Izabela Stajnia Pod Zegarem
2005 (JM.)
Brak
14. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
15. Dobrowolska Katarzyna bpk
S
O004961
16. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (JM.)
O048865
17. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037893
18. Ferenc Jakub bpk
S
none
19. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
20. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
21. Głaz Magdalena KJ Milord Falenty Nowe
2000 (J.)
brak
22. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
23. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
24. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
25. Grzelczak Matylda BPK (MAZ)
2008 (Mł.)
O048940
26. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
27. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
brak
28. Januszkiewicz Kaja S.J Poster
2006 (JM.)
brak
29. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
30. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (J.)
O042742
31. Jezierska Ewelina Brak
S
O037542
32. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
33. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
34. Kiełczewska Maria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
O049949
35. Kluczek Alicja BZK
2007 (Mł.)
O052637
36. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
37. Kolasińska Ewa BPK
2004 (JM.)
O033578
38. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2004 (JM.)
O039866
39. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
40. Koroluk Agata UKS Primo Grodzisk Maz.
2006 (JM.)
O043576
41. Kośmicka Adela KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O038344
42. Kowalczyk Hubert Klub Jeździecki Chrobry
2009 (Mł.)
O048645
43. Kozak Ludwika bpk
2002 (J.)
O043334
44. Kozłowska Maria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2001 (J.)
O043870
45. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
46. Królak Katarzyna brak
S
brak
47. Krupa Dariusz KJ Chrobry Warszawa
S
O039618
48. Kupczyk Włodzimierz Stowarzyszenie '' Klub Jeździecki Legia-Kozielska''
S
O050624
49. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
50. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
51. Lewandowska Weronika Akademia Jeździecka Dąbrowica
2005 (JM.)
O038650
52. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O035966
53. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (Mł.)
O043384
54. Łukaszewska Dominika Klub Jeździecki Chrobry
2005 (JM.)
O050099
55. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (Mł.)
O048443
56. Majewska Aleksandra bpk
2003 (JM.)
brak
57. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
58. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
59. Mont-Jovet Natacha bpk
2004 (JM.)
O036944
60. Mrowiec Anna KJ Akademia Kucania
S
O046315
61. Nagórka Justyna Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
2006 (JM.)
O048642
62. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
63. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
64. Okupny Rafał SKJ Grobice
2002 (J.)
O037546
65. Okupny Wiktoria SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
66. Pawłowska Irena bpk
2007 (Mł.)
O039852
67. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (Mł.)
O048610
68. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2004 (JM.)
O040145
69. Piątkowska Krystyna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035294
70. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O032979
71. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
72. Potocka Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
brak
73. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
74. Przybysiak Oliwia Bez przynależności
2002 (J.)
Brak
75. Przybysz Klaudia KS EQUIRIGHT
2004 (JM.)
O038241
76. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
77. Roszczyk Maja KJ Rakowiec Kwidzyn
2007 (Mł.)
O047408
78. Różyc Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
O045655
79. Sawicka Lena Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
3526/18
80. Sieńko Michał St. SKJ Grobice
2007 (Mł.)
O036736
81. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
brak
82. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O043875
83. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
O041723
84. Sobiecka Nadia UKS Primo
2003 (JM.)
O036897
85. Sobierajska Roża KJ Akademia Kucania Dawidy
2004 (JM.)
O043484
86. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (Mł.)
O045595
87. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
88. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
89. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
10084777
90. Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2008 (Mł.)
O046567
91. Suchecka Marcelina KJ Aldragho
2007 (Mł.)
O043759
92. Sutkowski Wojciech JKS Olsza
S
O005592
93. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
brak
94. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
95. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
96. Szpańska Paulina BPK
S
brak
97. Tomaszewska Zuzanna KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043811
98. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O037910
99. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (Mł.)
O036152
100. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
101. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
102. Wesołowska Aniela Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
O043883
103. Winiarska Zofia JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
104. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka Majdan
2006 (JM.)
O042910
105. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
106. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O045569
107. Zdzieszyński Jakub Stajnia Agmaja
2003 (JM.)
Brak
108. Żmijewska Aleksandra Klub Jeździecki Chrobry
2003 (JM.)
O051069
109. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
110. Żuchowicka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2007 (Mł.)
O039387
111. Żukowska Magdalena Klub Jeździecki Chrobry
2005 (JM.)
O050777
112. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

114

A CAPELLA SP POL 2006 Klacz gniada F: Pluspunkt
M: Ava
O: Justyna Pyziołek
B: Pl
Brak
2.

25

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
3.

39

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
4.

51

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
5.

146

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
K006047 009 66 0005401
6.

78

ASZLI Wlkp (Poch. Trk.) POL 2009 Klacz kasztanowata/170 cm F: Essaul
M: Aksa
O: Jakub Kozak
B: Do uzupełnienia
K015185 616007600288709
7.

18

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: -
B: -
K022314 528017200900598
8.

47

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216 372414005999286
9.

111

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
10.

137

BAZAR Koń Wielkopolski POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Salazar
M: Barwina
O: Małgorzata Majewska
B: Jan Nowak
brak
11.

121

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K016929 616013640067709
12.

50

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Wojciech Kluczek
B: Markiewicz Dariusz
K023005 616013610071112
13.

52

BIRMA Deutsche Reitpony POL 2007 Klacz gniada/kuc:137 F: Durello Top
M: Banitka
O: Edyta Lewandowska
B: Tomasz Kowala
K016340 12162 12162
14.

126

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K017638 616999660119007 616999660119007
15.

53

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
16.

123

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
O: Agnieszka Kowalczyk
B: D. Gronet
K011834 POL013640015705 104IA89
17.

45

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
18.

116

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
K011364
19.

82

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
20.

43

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
21.

83

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada F: Conthargos / Converter
M: Sangria / Sandro Boy
O: Lachert Architekci od Pokoleń
B: Ulrich Henschke
K024215 DE418180535413
22.

41

CONSTANCE Slovakian Warmblood SVK 2006 Klacz kasztanowata F: Veneur du Luc, KWPN
M: Cosima, westf.
O: Jakub Ferenc
B: tbc
K016661
23.

122

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
O: Milena Kowalczyk
B: Dominik Gronet
K022425 616013640076211
24.

130

CYTRYNKA KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc: F: Filip / Epos
M: Crazy / Bagnet
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K020282 POL013590144202
25.

21

DAJ CASH Wielkopolska POL 2008 Wałach siwa F: JAKOBIN
M: DAJ MONEY
O: ANETTA KOLASIŃSKA
B: BRAK
K014575
26.

127

DAMROKA SP POL 2005 Klacz srokata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak 1239213678
27.

110

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Daisy PG / Calderon
O: Olga Roicka
B: Jan Ratajczak
K014910 12431
28.

145

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
29.

143

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
30.

128

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
31.

28

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Diter Staniek
K018104 616009540099610
32.

125

DOKITA KWPN NLD 28.06.2008 Klacz gniada F: Selle
M: Mimana
O: Jakub Zdzieszyński
B: Jakub Zdzieszyński
Brak
33.

132

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
34.

86

DON DE AVERINO P SP POL 2008 Wałach siwa F: AVERO
M: DUNKA
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: P
K022036
35.

87

DONA SP POL 2008 Klacz bułana F: CORLEONE Z
M: DYNA
O: Ewelina Jezierska
B: Ewelina Jezierska
K019964
36.

103

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Nadia Sobiecka
B:
K012792 POL999660497003
37.

94

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Plik
M: Ellili
O: Katarzyna Królak
B: Piotr Kapusta
brak 616009570146709
38.

60

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
39.

118

ERICE SP POL 2008 Klacz gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Ehrendame / Ehrentusch
O: Milena Kowalczyk
B: KJ Nad Wigrami
K012100 POL009510208208 104JR94
40.

29

EXIT REMO KWPN NED 2009 Wałach kara F: San Remo
M: Phantastia / Ferro
O: DIM SA
B: Brak
K018569
41.

134

FAUNA Kuc Feliński POL 2000 Klacz bułana/kuc:136 F: Krokiet /
M: Figraszka /
O: Malwina Mont-Jovet
B: Wacław Czechowicz
K019789 616013540001600
42.

99

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc:139 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
K016234 POL013580189807
43.

69

FLUKS KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
44.

147

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
45.

32

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: nn
M: Gabi AS / Rokset
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
46.

15

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Jan Szpak
K019278
47.

74

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
48.

12

GWIAZDKA Typ Szlachetny POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś
M: Hadora
O: Anna Sobańska
B: nn
K019024
49.

68

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja / Par
O: Michał Siejek
B: Marek Uszok
K019314
50.

148

HAMLET F.S. KWPN NED 2012 Wałach kara F: Zambesi / Heartbreaker
M: Sjanny / Kigali
O: Aleksandra Nazar
B: ? Holandia
K023255 68920103949595959595
51.

84

HAROLD KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:131 F: NN
M: KLEIN HUMALDA’S HOLLIDAY HEDWIG
O: Stella Strzeszewska
B: Piotr Grel
K016265
52.

79

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
brak 616009661583211
53.

13

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo/Watershof Pretendent
M: Die Langewiek Monique/Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
54.

133

HELERINA Trakeńska POL 2012 Klacz kara F: Velsas
M: Helmainte
O: Malwina Mont-Jovet
B: Tomasz Gąsowski
K022537 POL 732 01 00622 12
55.

115

HELO SP POL 2002 Wałach siwa F: -
M: -
O: Aleksander Gołębiewski
B: Polska
Brak
56.

80

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Grzegorz Suchecki
B: Dudkowiak Roman
K019548 POL013610117005
57.

149

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 372414005171435
58.

76

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
59.

88

ISLAND Kuc Wal. POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky / Casperhof's Freddy
M: Ice-Road's Emily / Llanweneth Don
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K022340 616013661370212
60.

102

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
61.

117

JASPER BWP POL 2009 Wałach gniada/157 F: Cesano II / Caretino
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam (Ex Adagio IV)
O: Róża Sobierajska
B: Róża Sobierajska
K026534 056002W00293935
62.

93

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
63.

27

KANTO Wielkopolska POL 2008 Wałach kara/168 F: Herkules
M: Kantra
O: Kupczyk Włodzimierz
B: Hadryś Paweł
K025979 POL 007 6101163 08
64.

150

KARINO PONY POL 1998 Wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
O: A. Rębacz
B: Nieznany
K005206 616999660548698
65.

30

KASTELLO VAN’T ROOSAKKER BEL BEL 2010 Wałach gniada F: Gwenny Van’t Roosakker
M: Echo Van’t Spieveld
O: DIM SA
B: Marc Kluskens
Brak
66.

90

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
67.

64

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
O: Monika Karpińska
B: -
K019199
68.

105

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
K011976 0301032
69.

65

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata/136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
O: Marta Von Mauberg
B: J. Flier
K011976 KWPN0301032
70.

10

KOLA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:123 F: Lotos / Dethmer
M: Kolia / Luzak
O: Wojciech Piasecki
B: Karolina Kentzer
K018409 POL013520105406
71.

57

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos /
M: Karina /
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
72.

58

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora / nn
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
K017140 616013680078609
73.

6

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
74.

22

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
75.

56

LOGOS SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
76.

71

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
K026551
77.

61

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
78.

4

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
O: Emilia Ufnal
B: Patrycja Dziewolska
K014100 616013610168707
79.

54

MARINELLO KUC GER 2001 Ogier bułana/kuc:140 F: Magic Main
M: Sanny
O: Maria Król
B: Maria Król
K007806
80.

7

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
81.

139

MENTOS Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
O: Anna Dunajska
B:
K021624 616013660745308
82.

141

MESCALERO SP POL 2006 Ogier kara F: -
M: -
O: Aleksandra Komar
B: -
brak
83.

14

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Stanisław Poleszak
B: Maciej Krawczyk
K024870 6660070708
84.

62

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
85.

142

MILO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/mk:152 F: Rabiatos Z
M: Madame
O: Anna Łajc-Ambroziak
B: Anna Łajc-Ambroziak
Brak Pol 007600198305
86.

136

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: -
Regionalna nr 4866/18
87.

19

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
88.

33

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
89.

140

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250 616POL10007028T
90.

59

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
91.

108

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Mariusz Piskorski
B: Tomasz Gronet
K014382 POL013520094805
92.

77

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
93.

81

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
94.

100

NIFAR FT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Farmer
M: Niwa
O: Rafał Cebo
B:
95.

40

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Nancy L / Czyżyk
O: Agata Pawłowska
B: KJ Alexander
K021917 POL013580217605
96.

113

ORCHID GREY Westfalski GER 2013 Wałach siwa/mk:157 F: Quote
M: Caukelis
O: Bogdan Świrski
B: Niemcy
brak
97.

46

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
98.

119

PADYSZACH WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Niels
M: Prima
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K008929
99.

129

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
100.

85

PEP TALK Angielska IRL 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like a Bird
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: Noeleen Roche
K024944 372IRE45168179T
101.

8

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
102.

138

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Frąckowiak Paweł
brak
103.

104

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
104.

107

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
105.

144

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
106.

124

RAMBO DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K016230
107.

5

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
K013543 POL999580294301
108.

92

RINGO KUC POL 2009 Wałach bułana/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Aniołek
B: Krzysztof Aniołek
K024952 616999661981209
109.

63

RIVALDO KG SP POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S
M: Rosocha
O: Marcin Bogłowski
B: nn
K012663
110.

70

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Gluosnis
M: Regina
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546
111.

66

RUSHMOOR RUMBLE New Forest POL 2010 Wałach gniada/kuc:146 F: Brookshill Brumby
M: Rushmoor Ramble
O: Dariusz Sochocki
B: GBR
K024747 826038NFY520127
112.

23

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: -
K019562
113.

109

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska
B: Polska
K025155 616999662050808
114.

44

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
115.

49

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
116.

106

STELLA PACK JURASEK Welsh Pony CZE 2003 Wałach gniada/kuc:137 F: Schonbruun Landgraf
M: Rozenka
O: Andrzej Różyc
B: Czechy
K007887
117.

135

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643
118.

34

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Jacky Legeay
K026542
119.

55

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
120.

48

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
121.

120

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K018393 POL013640060608
122.

91

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
O: Krzysztof Aniołek
B: Wiesław Apanasewicz
K025449 616013670093809
123.

67

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
124.

112

TUTSI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Arave II
M: Tesmiran
O: Aniela Wesołowska
B: G.A> Kubiak
K018661
125.

73

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
brak
126.

75

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
127.

89

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Monika Steczowicz
B: nn
K024361 POL 999640075603
128.

98

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
129.

101

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
O: Marta Barbuzińska
B: Grzegorz Kaczmarek
Brak
130.

72

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:141 F: Malborn
M: LH'S Zanadiqua
O: Arkadiusz Krupiński
B: Niemczewska Barbara
K023354 616013661439611 616098200041755
131.

131

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K026245 13590162705
Rider Club
Competition
Prize
Aniołek Hubert bpk
50
SUM:
50.00
Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
100
SUM:
100.00
Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
400
SUM:
400.00
Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
200
SUM:
200.00
Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
200
SUM:
200.00
Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
300
SUM:
300.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
500
SUM:
500.00
Kiełczewska Maria SKJ Ponylandia Wojciechowice
100
SUM:
100.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
200
SUM:
200.00
Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
100
SUM:
100.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
200
SUM:
200.00
Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
300
SUM:
300.00
Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
300
SUM:
300.00
Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Pawłowska Irena bpk
200
SUM:
200.00
Pawłowska Kornelia BPK
200
SUM:
200.00
Pertkiewicz Laura JKS Olsza
200
SUM:
200.00
Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
400
SUM:
400.00
Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
400
SUM:
400.00
Przybysiak Oliwia Bez przynależności
150
SUM:
150.00
Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
150
SUM:
150.00
Różyc Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
400
SUM:
400.00
Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
50
SUM:
50.00
Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
300
SUM:
300.00
Szmalc Helena KJ Wiktorowo
300
SUM:
300.00
Tomaszewska Zuzanna KJ Akademia Kucania
400
SUM:
400.00
Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
150
SUM:
150.00
Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
300
SUM:
300.00
Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
150
SUM:
150.00
Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka Majdan
500
SUM:
500.00
Żuchowicka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
250
SUM:
250.00
Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Stajnia Brzozowy Las
MILO (142)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
24
Aniołek Hubert
bpk
2018-09-29
1
2018-09-29
12
2018-09-30
13
RINGO (92)
2018-09-29
1
2018-09-29
6
2018-09-30
4
50
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-09-29
1
2018-09-29
4
2018-09-30
5
100
PIPIN (8)
2018-09-29
7
2018-09-29
1
2018-09-30
6
Barbuzińska Marta
BPK
ZICO (101)
2018-09-29
1
2018-09-29
18
2018-09-30
14
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
R-MEFISTO (144)
2018-09-29
24
2018-09-29
2018-09-30
31
Bogłowska Zuzanna
KJ Aldragho Piaseczno
2018-09-29
1
2018-09-29
19
2018-09-30
11
Boguś Magdalena
Klub Jeździecki Chrobry
CHAGAL (123)
2018-09-29
13
2018-09-29
14
2018-09-30
13
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
5
100
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (44)
2018-09-29
1
2018-09-29
4
2018-09-30
2
400
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
NEFRYT (77)
2018-09-29
1
2018-09-29
16
2018-09-30
25
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (138)
2018-09-29
20
2018-09-29
26
2018-09-30
18
Bytner Wiktoria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
ISLAND (88)
2018-09-29
1
2018-09-29
10
2018-09-30
11
Cebo Izabela
Stajnia Pod Zegarem
NIFAR FT (100)
2018-09-29
24
2018-09-29
34
2018-09-30
29
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2018-09-30
5
2018-09-30
Dobrowolska Katarzyna
bpk
KASZMIR (90)
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-30
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (93)
2018-09-29
24
2018-09-29
14
2018-09-30
34
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (139)
2018-09-29
11
2018-09-29
13
2018-09-30
13
Ferenc Jakub
bpk
2018-09-29
1
2018-09-29
28
2018-09-30
13
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-09-29
1
2018-09-29
4
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-30
6
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (60)
2018-09-29
1
2018-09-29
5
2018-09-30
14
Głaz Magdalena
KJ Milord Falenty Nowe
2018-09-29
24
2018-09-29
3
2018-09-30
32
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-09-29
1
2018-09-29
12
2018-09-30
3
200
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (129)
2018-09-29
15
2018-09-29
14
2018-09-30
8
CYTRYNKA (130)
2018-09-29
1
2018-09-29
12
ZYGZAK (131)
2018-09-29
1
2018-09-29
3
2018-09-30
3
200
Graczyk Julia
JKS Olsza
2018-09-29
3
2018-09-29
2018-09-30
7
2018-09-30
Grzelczak Matylda
BPK (MAZ)
2018-09-29
1
2018-09-29
4
2018-09-30
6
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (104)
2018-09-29
5
2018-09-29
5
2018-09-30
3
300
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (79)
2018-09-29
1
2018-09-29
7
2018-09-30
8
Januszkiewicz Kaja
S.J Poster
MILTON (136)
2018-09-29
1
2018-09-29
15
2018-09-30
10
Januszkiewicz Nina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-09-29
2
2018-09-29
3
Jędrzejowska Dominika
bpk MAZ
2018-09-29
1
2018-09-29
4
2018-09-30
10
2018-09-29
1
2018-09-29
Jezierska Ewelina
Brak
DONA (87)
2018-09-29
2018-09-29
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-09-29
1
2018-09-29
3
2018-09-30
1
500
CLAUS (43)
2018-09-29
5
2018-09-29
6
2018-09-30
2
2018-09-30
5
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-09-29
1
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
16
2018-09-30
16
Kiełczewska Maria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-09-29
1
2018-09-29
6
2018-09-30
5
100
Kluczek Alicja
BZK
BENETON (50)
2018-09-29
2018-09-29
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-09-29
1
2018-09-29
6
2018-09-30
3
200
ISKRA (76)
2018-09-29
1
2018-09-29
11
Kolasińska Ewa
BPK
2018-09-29
20
2018-09-29
20
2018-09-30
12
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania Dawidy
HALOGEN (68)
2018-09-29
24
2018-09-29
10
2018-09-30
5
100
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (132)
2018-09-29
2018-09-29
Koroluk Agata
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-09-29
11
2018-09-29
7
2018-09-30
6
Kośmicka Adela
KJ Aldragho Piaseczno
2018-09-29
1
2018-09-29
10
2018-09-30
10
Kowalczyk Hubert
Klub Jeździecki Chrobry
CUDUŚ (122)
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-30
10
Kozak Ludwika
bpk
ASZLI (78)
2018-09-29
1
2018-09-29
32
2018-09-30
23
Kozłowska Maria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
GREK (74)
2018-09-29
24
2018-09-29
5
2018-09-30
21
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (55)
2018-09-29
2018-09-30
Królak Katarzyna
brak
ENIGMA (94)
2018-09-29
24
2018-09-29
27
2018-09-30
27
Krupa Dariusz
KJ Chrobry Warszawa
PADYSZACH (119)
2018-09-29
23
2018-09-29
13
2018-09-30
16
Kupczyk Włodzimierz
Stowarzyszenie '' Klub Jeździecki Legia-Kozielska''
KANTO (27)
2018-09-29
6
2018-09-30
6
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2018-09-29
1
2018-09-29
6
2018-09-30
4
200
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
2018-09-29
15
2018-09-30
14
2018-09-29
Lewandowska Weronika
Akademia Jeździecka Dąbrowica
BIRMA (52)
2018-09-29
1
2018-09-29
8
2018-09-30
7
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
RAMBO (124)
2018-09-29
17
2018-09-29
2018-09-30
17
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (81)
2018-09-29
14
2018-09-29
1
2018-09-30
7
Łukaszewska Dominika
Klub Jeździecki Chrobry
TORERO (120)
2018-09-29
1
2018-09-29
3
2018-09-30
7
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2018-09-29
1
2018-09-29
3
2018-09-30
1
300
Majewska Aleksandra
bpk
BAZAR (137)
2018-09-29
33
2018-09-29
21
2018-09-30
35
Markiewicz Alicja
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-09-29
1
2018-09-29
6
2018-09-30
2
300
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-09-29
5
2018-09-29
6
2018-09-30
2
2018-09-30
Mont-Jovet Natacha
bpk
HELERINA (133)
2018-09-29
20
2018-09-29
31
2018-09-30
20
FAUNA (134)
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-30
11
Mrowiec Anna
KJ Akademia Kucania
CHELSEA L (116)
2018-09-29
34
2018-09-29
25
2018-09-30
19
Nagórka Justyna
Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
GIZELA (32)
2018-09-29
16
2018-09-29
17
2018-09-30
15
Naumiuk Kornelia
bpk
C.SIOUX (53)
2018-09-29
1
2018-09-29
5
2018-09-30
8
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (48)
2018-09-29
1
2018-09-29
7
2018-09-30
5
100
Okupny Rafał
SKJ Grobice
2018-09-29
2
2018-09-29
9
2018-09-30
4
2018-09-30
6
Okupny Wiktoria
SKJ Grobice
LOGOS (56)
2018-09-29
1
2018-09-29
2
2018-09-30
7
Pawłowska Irena
bpk
2018-09-29
1
2018-09-29
8
2018-09-30
3
200
Pawłowska Kornelia
BPK
2018-09-29
9
2018-09-29
1
2018-09-30
2
200
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
DEMON DEL (143)
2018-09-29
11
2018-09-29
11
2018-09-30
3
200
2018-09-29
4
2018-09-30
1
2018-09-29
Piątkowska Krystyna
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (135)
2018-09-29
1
2018-09-29
15
2018-09-30
9
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
2018-09-29
1
2018-09-29
7
2018-09-30
9
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2018-09-29
5
2018-09-29
4
2018-09-30
2
400
MIGRENA (14)
2018-09-29
1
2018-09-29
8
2018-09-30
12
Potocka Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
MESCALERO (141)
2018-09-29
2018-09-29
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka Majdan
IZIS KL (102)
2018-09-29
1
2018-09-29
6
2018-09-30
1
400
Przybysiak Oliwia
Bez przynależności
HELO (115)
2018-09-29
1
2018-09-29
17
2018-09-30
4
150
Przybysz Klaudia
KS EQUIRIGHT
DEKORACJA (145)
2018-09-30
3
2018-09-30
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SANTINO (109)
2018-09-29
1
2018-09-29
3
2018-09-30
3
150
Różyc Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2018-09-29
1
2018-09-29
3
2018-09-30
1
400
DE MARCO (110)
2018-09-29
1
2018-09-29
24
2018-09-30
25
Sawicka Lena
Stajnia Goplana
2018-09-29
10
2018-09-29
Sieńko Michał
St. SKJ Grobice
KARINO (150)
2018-09-29
1
2018-09-29
7
2018-09-30
7
Skłodowska Wiktoria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-09-29
2018-09-29
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
2018-09-29
24
2018-09-29
11
2018-09-30
15
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
DAMROKA (127)
2018-09-29
2018-09-29
Sobiecka Nadia
UKS Primo
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
12
Sobierajska Roża
KJ Akademia Kucania Dawidy
JASPER (117)
2018-09-29
35
2018-09-29
30
2018-09-30
28
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (89)
2018-09-29
1
2018-09-29
13
2018-09-30
13
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
2018-09-29
2
2018-09-30
1
2018-09-29
1
2018-09-30
3
2018-09-29
1
2018-09-30
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
2018-09-29
7
2018-09-30
3
2018-09-29
2018-09-30
5
BASTYLIA (111)
2018-09-29
3
2018-09-29
4
2018-09-30
1
2018-09-30
2
Stryjkowska Agata
KU AZS Politechniki Warszawskiej
COMTESS (83)
2018-09-29
5
2018-09-30
4
2018-09-29
4
Strzeszewska Wiktoria
Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
HAROLD (84)
2018-09-29
1
2018-09-29
8
2018-09-30
5
50
Suchecka Marcelina
KJ Aldragho
HIPOLIT (80)
2018-09-29
1
2018-09-29
11
2018-09-30
9
Sutkowski Wojciech
JKS Olsza
ARROW (146)
2018-09-29
1
2018-09-29
2
2018-09-30
6
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2018-09-29
24
2018-09-29
33
2018-09-30
22
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
GOLDIKA (15)
2018-09-29
1
2018-09-29
23
2018-09-30
17
KUBA (57)
2018-09-29
1
2018-09-29
2
2018-09-30
1
300
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
QUIESTUS (107)
2018-09-29
1
2018-09-29
8
2018-09-30
2
300
Szpańska Paulina
BPK
A CAPELLA (114)
2018-09-29
1
2018-09-29
22
2018-09-30
32
Tomaszewska Zuzanna
KJ Akademia Kucania
FLUKS (69)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
2
400
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-09-29
1
2018-09-29
13
2018-09-30
4
150
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia Słupno
2018-09-29
1
2018-09-29
14
2018-09-30
8
RAMIRO (5)
2018-09-29
1
2018-09-29
2
2018-09-30
1
300
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2018-09-30
4
150
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2018-09-29
1
2018-09-29
7
Wesołowska Aniela
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
TUTSI (112)
2018-09-29
8
2018-09-29
7
2018-09-30
4
2018-09-30
6
Winiarska Zofia
JKS Olsza
2018-09-29
2018-09-29
29
2018-09-30
30
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka Majdan
MISTER (33)
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-30
1
500
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
DONALD (103)
2018-09-29
1
2018-09-29
2
2018-09-30
9
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2018-09-29
1
2018-09-29
2
2018-09-30
11
Zdzieszyński Jakub
Stajnia Agmaja
DOKITA (125)
2018-09-29
Żmijewska Aleksandra
Klub Jeździecki Chrobry
BEN HUR (121)
2018-09-29
1
2018-09-29
2
2018-09-30
11
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (67)
2018-09-29
13
2018-09-29
5
2018-09-30
8
Żuchowicka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CHOPIN (82)
2018-09-29
1
2018-09-29
5
2018-09-30
2
250
Żukowska Magdalena
Klub Jeździecki Chrobry
ERICE (118)
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-30
7
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
2018-09-29
1
2018-09-29
12
2018-09-30
6
FAZA AS (99)
2018-09-29
11
2018-09-29
10
2018-09-30
4
150

Number of Riders: 112

Number of Horses: 131

The sum of prizes: 7 800.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl