Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 07:06:37
2018-09-21 21:56:08
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 07:06:15
2018-09-21 21:55:17
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:04:46
2018-09-21 09:40:53
Jakub Wawszczak HELERINA
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:05:05
2018-09-21 09:40:25
Natacha Mont-Jovet HELERINA
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:05:16
2018-09-21 09:39:55
Natacha Mont-Jovet FAUNA
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:05:19
2018-09-21 07:46:31
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:05:28
2018-09-20 22:16:35
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:39:31
2018-09-20 21:20:52
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P1/Konkurs nr 19, FINAŁ klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPZawodnicy z licencją III i II)P -
  • 1x 20/N1/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:39:19
2018-09-20 21:14:38
Żaneta Zwierzyńska SANGAL
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:39:10
2018-09-20 21:13:13
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:38:48
2018-09-20 21:07:17
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:38:42
2018-09-20 21:05:46
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 20:42:08
2018-09-20 19:13:19
Magdalena Kudła FOREST
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 20:42:18
2018-09-20 16:19:26
Maciej Skwarski GAJA
  • 2x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 20:42:35
2018-09-20 14:59:46
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 20:42:48
2018-09-20 14:50:52
Aliaksandr Sarachau EBEN HAEZER
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P1/Konkurs nr 19, FINAŁ klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPZawodnicy z licencją III i II)P -
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 20:43:00
2018-09-20 14:50:35
Aliaksandr Sarachau MEGATRON
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P1/Konkurs nr 19, FINAŁ klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPZawodnicy z licencją III i II)P -
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:12:40
2018-09-19 21:53:26
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:12:50
2018-09-19 21:52:50
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
93 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-20 07:14:02
2018-09-19 21:51:53
Kornelia Naumiuk MILTON
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:14:38
2018-09-19 21:51:28
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:56:03
2018-09-19 21:46:23
Karolina Krzykowska KADRA
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:55:54
2018-09-19 21:31:50
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 19/P1/Konkurs nr 19, FINAŁ klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPZawodnicy z licencją III i II)P -
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:55:51
2018-09-19 21:31:06
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N1/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:11:03
2018-09-19 21:09:09
Michalina Banaszek SZOGUN
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:04:03
2018-09-19 19:28:02
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:04:13
2018-09-19 19:27:21
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:04:33
2018-09-19 14:52:09
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzros
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:08:46
2018-09-19 14:51:13
Aniela Lewandowska GWIAZDKA
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:08:49
2018-09-19 14:50:43
Roża Sobierajska JASPER
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:09:00
2018-09-19 13:52:50
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 19/P1/Konkurs nr 19, FINAŁ klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPZawodnicy z licencją III i II)P -
  • 1x 20/N1/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:09:13
2018-09-19 13:52:18
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P1/Konkurs nr 19, FINAŁ klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPZawodnicy z licencją III i II)P -
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:09:21
2018-09-19 12:47:34
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:09:27
2018-09-19 12:46:46
Natalia Dragan JASPIS
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 23:16:33
2018-09-18 21:37:37
Agata Jasnowska PESTKA
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 23:17:31
2018-09-18 20:45:59
Maciej Pekaniec CANASTA L
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 23:17:46
2018-09-18 20:45:41
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 19/P1/Konkurs nr 19, FINAŁ klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPZawodnicy z licencją III i II)P -
  • 1x 20/N1/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 23:18:02
2018-09-18 19:00:39
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 23:18:25
2018-09-18 15:03:12
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 19/P1/Konkurs nr 19, FINAŁ klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPZawodnicy z licencją III i II)P -
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:34:09
2018-09-18 10:23:30
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:34:20
2018-09-18 10:22:54
Zuzanna Werelich BELLA CONTENDRA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:06:32
2018-09-18 10:04:10
Hubert Aniołek TORRES EWITA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzros
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:06:14
2018-09-18 10:02:55
Hubert Aniołek RINGO
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 09:12:03
2018-09-18 09:10:43
Julia Bies KORAL
  • 2x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 09:11:48
2018-09-18 09:06:07
Marianna Dunajska MENTOS
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 09:11:40
2018-09-18 09:05:28
Jagna Grabowska CYTRYNKA
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:32:05
2018-09-17 22:40:00
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 07:31:50
2018-09-17 22:39:25
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:16:50
2018-09-17 15:46:38
Kornelia Kostrzewa GOJA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:16:27
2018-09-17 15:45:53
Kaja Milewska DRAGON
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 23:18:38
2018-09-17 13:29:12
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 15:17:25
2018-09-17 13:28:47
Katarzyna Żuchowicka ARON
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 15:17:10
2018-09-17 13:22:08
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 10:04:28
2018-09-17 09:59:00
Alicja Kluczek BENETON
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzros
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:23:46
2018-09-16 16:25:16
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:24:09
2018-09-16 16:24:55
Bartosz Janiszek LANDGRAF II
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 07:24:18
2018-09-16 16:24:31
Bartosz Janiszek CAPRI
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 04:22:07
2018-09-16 00:07:59
Zofia Zawadzka RUSHMOOR RUMBLE
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzros
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 04:22:21
2018-09-15 19:03:48
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 15:43:47
2018-09-15 15:18:00
Marcelina Suchecka HIPOLIT
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzros
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 08:07:25
2018-09-15 06:54:42
Paweł Kaliciński DISCOVER-S
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 11/CC/Konkurs nr 11, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 08:07:31
2018-09-15 06:54:16
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 08:07:43
2018-09-15 06:53:51
Paweł Kaliciński BETINA
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 08:07:47
2018-09-15 06:53:27
Paweł Kaliciński GRACJANA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 08:07:49
2018-09-15 06:53:01
Paweł Kaliciński LITTLE PRINCES
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 08:07:51
2018-09-15 06:52:32
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 08:07:54
2018-09-15 06:52:01
Paweł Kaliciński BEAURIVAGE N
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 22:24:06
2018-09-14 16:19:13
Jakub Zdzieszyński DOKITA
  • 2x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:46:50
2018-09-14 12:42:13
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 11/CC/Konkurs nr 11, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:46:41
2018-09-14 12:41:07
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 10:43:22
2018-09-14 10:02:36
Karolina Woźniakowska COLETTA 33
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:35:26
2018-09-13 18:33:35
Gabriela Grzymała TASMANIA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:35:49
2018-09-13 18:31:45
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P1/Konkurs nr 19, FINAŁ klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPZawodnicy z licencją III i II)P -
36 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-13 19:37:06
2018-09-13 17:08:59
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:37:51
2018-09-13 17:08:07
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzros
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:38:08
2018-09-13 17:07:32
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzros
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:38:34
2018-09-13 17:07:08
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:38:45
2018-09-13 17:06:46
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:38:58
2018-09-13 17:05:25
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/Lic/Styl/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:39:05
2018-09-13 17:04:51
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:39:13
2018-09-13 17:03:03
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzros
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:30:08
2018-09-12 21:58:57
Elina Dzmitruk CENNY
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
26 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-13 07:30:28
2018-09-12 21:52:48
Kamila Staros TSIRA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 20:50:11
2018-09-12 08:48:50
Jan Oleksyn GIZELA
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:31:25
2018-09-12 08:47:44
Justyna Nagórka GRAPPA
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/65 cm/Konkurs nr 13, FINAŁ Open, zwykły, wys. 65 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:31:36
2018-09-12 08:45:05
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 12:39:08
2018-09-10 10:19:23
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 2x 7/Lic/Styl/Konkurs nr 7, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 12:38:31
2018-09-10 10:17:39
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 20:50:27
2018-09-09 17:49:28
Lena Czeszejko-Sochacka 150135 CWMHIR SWEET EMMA
  • 2x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzros
  • 2x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
19 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-09-09 19:04:22
2018-09-08 22:07:51
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 19:04:09
2018-09-08 17:44:59
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/N1/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 21/C1/Konkurs nr 21, FINAŁ klasa C1, zwykły, wys. 135 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:09:38
2018-09-07 10:25:38
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N1/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 21/C1/Konkurs nr 21, FINAŁ klasa C1, zwykły, wys. 135 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:57:06
2018-09-07 10:25:12
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
  • 1x 20/N1/Konkurs nr 20, FINAŁ klasa N1, zwykły, wys. 125 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 21/C1/Konkurs nr 21, FINAŁ klasa C1, zwykły, wys. 135 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:09:55
2018-09-07 10:24:42
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:10:03
2018-09-07 10:24:14
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzros
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:19:21
2018-08-31 03:21:06
Alicja Lipkowska RAMBO
  • 1x 3/80 cm/Konkurs nr 3, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzros
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 14/85 cm/Konkurs nr 14, FINAŁ Open, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:19:17
2018-08-31 03:15:39
Adela Kośmicka KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:19:14
2018-08-31 03:13:41
Zuzanna Bogłowska RIVALDO KG
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:19:11
2018-08-30 16:19:08
Julia Kuszewska GRAFIK
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:19:08
2018-08-28 20:43:07
Zofia Aleksandra Romańczuk OSKAR
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, Open, zwykły, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 08:33:12
2018-08-24 12:21:21
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P1/Konkurs nr 19, FINAŁ klasa P1, zwykły, wys. 115 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPZawodnicy z licencją III i II)P -
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 15:16:42
2018-08-17 08:39:09
Dominika Maruda GAFA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 16/95 cm/Konkurs nr 16, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 95 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:11:51
2018-08-17 08:36:27
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/85 cm/Konkurs nr 15, FINAŁ Open klasa LL, zwykły, wys. 85 cm (art.238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:11:16
2018-08-17 08:35:37
Dominika Maruda ASCOT
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, FINAŁ klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Banaszek Michalina Nie zrzeszona
2010 (Mł.)
Brak
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
5. Bogłowska Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O037773
6. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
7. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
8. Chodorski Krzysztof Klub Jeździecki HIPPICA POLONIA
S
O013608
9. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
10. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
11. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (JM.)
O048865
12. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
13. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037893
14. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
15. Dzmitruk Elina Poster
S
Brak
16. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
17. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
18. Glasser Mikołaj SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
1998 (MJ.)
O024169
19. Gonciarek Maria SKJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
20. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
21. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
22. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
23. Grzelczak Matylda BPK (MAZ)
2008 (Mł.)
O048940
24. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
25. Janiszek Bartosz SJ Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
26. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
27. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
28. Jasnowska Agata Stajnia Agmaja
S
Brak
29. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
30. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
31. Kluczek Alicja BZK
2007 (Mł.)
Brak
32. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
33. Kośmicka Adela KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O038344
34. Kostrzewa Kornelia Stajnia u Tarnowskich
S
brak
35. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
36. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
37. Krzykowska Karolina Stajnia u Romanów
2003 (JM.)
BRAK
38. Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
S
O000334
39. Kudła Magdalena bpk
S
brak
40. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
41. Kuptel Małgorzata KJ Rock Horses
S
O019672
42. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (Mł.)
Brak
43. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
44. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
45. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O035966
46. Małys Gabriela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2006 (JM.)
O041899
47. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
48. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
49. Milewska Kaja JKS U Robsonów
2004 (JM.)
O042274
50. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
51. Mont-Jovet Natacha bpk
2004 (JM.)
O036944
52. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (MJ.)
O034233
53. Nagórka Justyna Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
2006 (JM.)
O048642
54. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
55. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
56. Oleksyn Jan Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O046552
57. Pekaniec Maciej SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O001374
58. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
59. Romańczuk Zofia Aleksandra Stajnia Nad Wisłą - Łomianki
2004 (JM.)
brak
60. Sarachau Aliaksandr KJ Hippica Polonia
S
O039839
61. Sawicka Lena Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
O046346
62. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
63. Skwarski Maciej bpk
S
O011456
64. Sobierajska Roża KJ Akademia Kucania Dawidy
2004 (JM.)
O043484
65. Staros Kamila SJ Poster
2000 (J.)
brak
66. Suchecka Marcelina KJ Aldragho
2007 (Mł.)
O043759
67. Sutkowski Wojciech JKS Olsza
S
O005592
68. Wawszczak Jakub brak
S
O003552
69. Werelich Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
70. Woźniakowska Karolina KU AZS UW
2015 (Mł.)
O022151
71. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O045569
72. Zdzieszyński Jakub Stajnia Agmaja
2003 (JM.)
Brak
73. Żuchowicka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2007 (Mł.)
O039387
74. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

11

150135 CWMHIR SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
2.

64

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
K024969
3.

61

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl / Luron
M: Aronia / Dixieland
O: Jakub Żuchowicki
B: SK Widzów- Krzysztof Tyszko
K011039 POL009540044005 104KI28
4.

115

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
K006047 009 66 0005401
5.

17

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
6.

60

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Piotr Piasecki
B: -
K024767
7.

53

BEAURIVAGE N KWPN NED 2006 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Minula N / Ramiro Z
O: Paweł Kaliciński
B:
K010846 5280030600130
8.

72

BELLA CONTENDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Contender Son
M: Bella Astra
O: Marcin Zając
B: Marcin Zając
K010989 POL009660316807
9.

14

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Wojciech Kluczek
B: Markiewicz Dariusz
K023005 616013610071112
10.

49

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
O: Sławomir Rogowiec
B:
K025753 DE418182504914
11.

103

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
12.

95

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
13.

18

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Monika Pasik
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
Brak
14.

76

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/165 F: Contendros
M: Bianka
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Witold Szydelko
K021841
15.

75

CANASTA L SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma
M: Callas
O: Katarzyna Małecka-Pekaniec
B: Nicpoń Artur
K021840
16.

59

CAPRI HOL. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Cristo
M: Kantate III
O: Mariusz Janiszek
B: Schacht Ernst
K014766
17.

28

CENNY Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada/169 F: Cato
M: Nessi
O: Elina Dmitruk
B: Agrar GmbH Crawinkel
Brak
18.

85

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
19.

15

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
20.

80

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
21.

89

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
22.

109

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
23.

34

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
24.

43

COLETTA 33 Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Cloney
M: Scarlett
O: Krzysztof Woźniakowski
B: Heinrich Grueppemeier
K024368
25.

66

CYTRYNKA KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc: F: Filip / Epos
M: Crazy / Bagnet
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K020282 POL013590144202
26.

98

DAKOTA N KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Colandro
M: Trienta HZ
O: Sasinowski Leszek
B: M. Nikolic
4821/18 B
27.

47

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
28.

46

DOKITA KWPN NLD 28.06.2008 Klacz gniada F: Selle
M: Mimana
O: Jakub Zdzieszyński
B: Jakub Zdzieszyński
Brak
29.

62

DRAGON Wielkopolska Poch. Trakeńskieg POL 2003 Wałach gniada F: Ignam
M: Darling
O: Joanna Bembenek
B: brak danych
K013529
30.

99

EBEN HAEZER KWPN NLD 2009 Wałach gniada F: Veron/
M: Saniki/
O: Aliaksandr Sarachau
B: G. J. Bom
K020619
31.

81

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
32.

113

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Romus
M: Empatia
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362
33.

37

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
34.

84

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
35.

48

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
36.

107

FAUNA Kuc Feliński POL 2000 Klacz bułana/kuc:136 F: Krokiet /
M: Figraszka /
O: Malwina Mont-Jovet
B: Wacław Czechowicz
K019789 616013540001600
37.

102

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc:139 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
K016234 POL013580189807
38.

96

FOREST Małopolska POL 2003 Wałach F: Fiskor
M: Foka
O: Magdalena Augustyniak
B: Sławomir Kornalski
POL 006550021403
39.

3

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
40.

97

GAJA SP POL 2011 Klacz inna F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: brak
K020695
41.

30

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: nn
M: Gabi AS / Rokset
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
42.

50

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Alina Zagrodzka-Kulczyk
K017246
43.

21

GRAFIK Kuc Feliński POL 1999 Wałach gniada/kuc:131cm F: King size
M: Grafologia
O: Julia kuszewska
B: Iwona kuszewska
Brak
44.

105

GRAND CORIDA SP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Corleone Z / Coriall
M: Garda / Grandeur
O: Piotr Zwierzyński
B: Jan Chrzanowski
K014374 POL009670025206 104QD98
45.

31

GRAPPA Typ Kuc POL 2013 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Anna Nagórka
B: Magdalena Błasik
K024980 616999580445613
46.

27

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: MK
B:
K023214 528003201101092
47.

82

GWIAZDKA TS POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś / nn
M: Hadora / Hadrian
O: Anna Sobańska
B:
K019024 POL999540183107
48.

6

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
49.

106

HELERINA Trakeńska POL 2012 Klacz kara F: Velsas
M: Helmainte
O: Malwina Mont-Jovet
B: Tomasz Gąsowski
K022537 POL 732 01 00622 12
50.

108

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
51.

79

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
O: Bogusław Święćki
B: -
K022849
52.

54

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Grzegorz Suchecki
B: Dudkowiak Roman
K019548 POL013610117005
53.

26

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
54.

77

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
55.

9

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
56.

83

JASPER BWP POL 2009 Wałach gniada/157 F: Cesano II / Caretino
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam (Ex Adagio IV)
O: Róża Sobierajska
B: Róża Sobierajska
K026534 056002W00293935
57.

87

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
58.

78

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
59.

7

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
60.

91

KADRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz kasztanowata F: CONSOR
M: KWARTA
O: TADEUSZ ROMAN
B: IWONA JURCZENKO-TOPOLSKA
BRAK
61.

10

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero De Ravel
M: Kanasta
O: Maria Gonciarek
B: Krzysztof Walicki
K016777
62.

114

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Maria Gonciarek
B:
K016777 POL009640045707
63.

65

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
64.

23

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
O: Monika Karpińska
B: -
K019199
65.

68

KORAL KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:135 F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Guzowska
B: Krzysztof Nowatarski
K0212222
66.

58

LANDGRAF II HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Lasino
M: Obira
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K018688
67.

51

LITTLE PRINCES OLD POL 2012 Klacz gniada F: La Calidad
M: Laika 224
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K021813
68.

25

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
Brak
69.

38

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
70.

57

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada F: Lightning
M: Norga
O: Mariusz Janiszek
B: Martensen Hark
K014144
71.

111

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
K023092
72.

42

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
73.

100

MEGATRON Württemberger DEU 2011 Wałach siwa F: MONSUM
M: SINA
O: Krystyna Pędrakowska
B: Frieder Homberger
K025154
74.

67

MENTOS Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
O: Anna Dunajska
B:
K021624 616013660745308
75.

36

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
76.

94

MILTON KUC POL 0000 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Naumiuk
B:
brak
77.

32

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
78.

39

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
79.

86

NESKO SP POL 2014 Wałach kara F: Salomon / Darco
M: Neska / Aunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
80.

71

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
81.

112

OMENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/184 F: CALDERON
M: OBLIGACJA
O: Grzegorz Świat
B: Malinowski Henryk
K013242 POL 009 61 01442 07
82.

20

OSKAR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Tabex
M: Okinawa
O: Jan Woźniewski
B: Marzec Bogusław
brak
83.

73

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
84.

40

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
85.

90

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
86.

45

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
87.

24

RAMBO DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K016230
88.

44

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
89.

69

RINGO KUC POL 2009 Wałach bułana/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Aniołek
B: Krzysztof Aniołek
K024952 616999661981209
90.

22

RIVALDO KG SP POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S
M: Rosocha
O: Marcin Bogłowski
B: nn
K012663
91.

55

RUSHMOOR RUMBLE New Forest POL 2010 Wałach gniada/kuc:146 F: Brookshill Brumby
M: Rushmoor Ramble
O: Dariusz Sochocki
B: GBR
K024747 826038NFY520127
92.

104

SANGAL KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Sanwan / Navajo
M: Gala / Darino
O: Piotr Zwierzyński
B:
K009868 POL013611080504
93.

110

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
K013400
94.

93

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
95.

88

SZOGUN Kuc Walijski POL 2010 Wałach kasztanowata/130 F: Szaman
M: Niagara
O: Banaszek Anna
B: Kosz henryk
Brak
96.

33

TASMANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Ustinov
M: Tesmiran / Creool
O: Joanna Majkowska
B: -
K023059 616009610139611
97.

56

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Jacky Legeay
K026542
98.

19

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
99.

92

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
100.

70

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
O: Krzysztof Aniołek
B: Wiesław Apanasewicz
K025449 616013670093809
101.

29

TSIRA KWPN POL 2000 Klacz kasztanowata F: VOLTAIRE
M: ISRA
O: Arkadiusz Mordzelewski
B: Vanema H.Velthuis
brak POL014590032400
102.

8

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
103.

52

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982 616009661492612
104.

101

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
RINGO (69)
2018-09-22
2018-09-22
4
2018-09-23
2018-09-23
3
2018-09-22
7
2018-09-22
7
2018-09-23
2018-09-23
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-09-22
9
2018-09-22
15
2018-09-22
2
2018-09-22
6
Banaszek Michalina
Nie zrzeszona
SZOGUN (88)
2018-09-22
3
2018-09-22
1
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (40)
2018-09-22
2
2018-09-22
7
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-22
2018-09-23
MARKIZA (42)
2018-09-22
10
2018-09-22
2
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-22
2
Bogłowska Zuzanna
KJ Aldragho Piaseczno
2018-09-22
6
2018-09-23
2018-09-22
13
2018-09-23
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
2018-09-23
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-09-22
6
2018-09-22
12
2018-09-23
2018-09-23
Chodorski Krzysztof
Klub Jeździecki HIPPICA POLONIA
2018-09-22
7
2018-09-22
2018-09-23
2018-09-23
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2018-09-22
8
2018-09-22
2018-09-22
5
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-23
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (79)
2018-09-22
3
2018-09-22
12
Dragan Natalia
BPK - MAZ
NESKO (86)
2018-09-22
2018-09-22
12
JASPIS (87)
2018-09-22
4
2018-09-22
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
HERR VITO (108)
2018-09-22
8
2018-09-22
9
2018-09-23
2018-09-23
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (67)
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-23
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2018-09-22
17
2018-09-22
10
2018-09-23
2018-09-23
Dzmitruk Elina
Poster
CENNY (28)
2018-09-22
14
2018-09-22
18
2018-09-23
2018-09-23
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-09-22
2018-09-22
2
2018-09-23
4
2018-09-23
2018-09-22
11
2018-09-22
2018-09-23
2018-09-23
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (37)
2018-09-22
3
2018-09-22
5
2018-09-22
21
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-23
Glasser Mikołaj
SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
JEGOCIN (78)
2018-09-22
3
2018-09-22
16
2018-09-23
2018-09-23
Gonciarek Maria
SKJ Legia Kozielska Warszawa
KARMEN (10)
2018-09-22
22
2018-09-22
Gorsiak Julia
Szybki Konik
MARKIZ (111)
2018-09-23
2018-09-23
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (77)
2018-09-22
5
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-23
Grzelczak Matylda
BPK (MAZ)
2018-09-22
2018-09-22
8
2018-09-22
5
2018-09-23
2018-09-23
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
2018-09-22
9
2018-09-22
10
2018-09-22
6
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-23
Janiszek Bartosz
SJ Mar-Rom Wałsnów
LUNATIC (57)
2018-09-22
8
2018-09-22
16
2018-09-23
2018-09-22
7
2018-09-22
7
2018-09-23
CAPRI (59)
2018-09-22
21
2018-09-22
13
2018-09-23
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2018-09-22
9
2018-09-23
2018-09-22
3
2018-09-23
PORTOS (90)
2018-09-22
11
2018-09-23
2018-09-22
11
2018-09-23
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (81)
2018-09-22
2
EMMA (113)
2018-09-22
Jasnowska Agata
Stajnia Agmaja
PESTKA (73)
2018-09-23
2018-09-23
Kaliciński Paweł
St. Warszawski KJ
2018-09-22
2
2018-09-22
1
2018-09-23
2018-09-22
1
2018-09-23
BETINA (49)
2018-09-22
16
2018-09-22
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-22
5
2018-09-22
4
2018-09-23
2018-09-22
6
2018-09-22
8
2018-09-23
WILLIE (52)
2018-09-22
1
2018-09-22
14
2018-09-23
2018-09-22
1
2018-09-22
5
2018-09-23
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-23
Kluczek Alicja
BZK
BENETON (14)
2018-09-22
8
2018-09-22
9
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-09-22
4
2018-09-22
1
2018-09-23
2018-09-23
ISKRA (9)
2018-09-22
1
2018-09-22
11
2018-09-23
2018-09-23
Kośmicka Adela
KJ Aldragho Piaseczno
2018-09-22
12
2018-09-22
5
2018-09-23
2018-09-23
Kostrzewa Kornelia
Stajnia u Tarnowskich
OMENA (112)
2018-09-22
11
2018-09-22
2018-09-23
2018-09-23
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
KARMEN (114)
2018-09-23
2018-09-23
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (19)
2018-09-22
2018-09-22
2018-09-23
2018-09-23
Krzykowska Karolina
Stajnia u Romanów
KADRA (91)
2018-09-23
2018-09-23
Krzyżostaniak Joanna
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2018-09-23
2018-09-23
CHANTEL (85)
2018-09-23
2018-09-23
Kudła Magdalena
bpk
FOREST (96)
2018-09-22
16
2018-09-22
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (26)
2018-09-22
19
2018-09-22
2018-09-23
2018-09-23
Kuptel Małgorzata
KJ Rock Horses
GUIDAM (27)
2018-09-22
5
2018-09-22
4
2018-09-23
2018-09-23
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
GRAFIK (21)
2018-09-22
2018-09-22
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-09-22
19
2018-09-22
23
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
2018-09-22
17
2018-09-22
2018-09-22
7
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
RAMBO (24)
2018-09-22
6
2018-09-22
13
2018-09-23
2018-09-23
Małys Gabriela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
KORAL (68)
2018-09-23
2018-09-23
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
GAFA (3)
2018-09-22
15
2018-09-22
13
2018-09-23
2018-09-23
ASCOT (17)
2018-09-22
20
2018-09-22
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-22
10
2018-09-22
20
2018-09-23
2018-09-23
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
RIANA P (44)
2018-09-22
14
2018-09-22
3
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-22
2018-09-22
2018-09-23
2018-09-23
Milewska Kaja
JKS U Robsonów
DRAGON (62)
2018-09-22
3
2018-09-22
2018-09-23
2018-09-23
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-09-22
2
2018-09-22
4
2018-09-23
2018-09-23
Mont-Jovet Natacha
bpk
HELERINA (106)
2018-09-23
2018-09-23
FAUNA (107)
2018-09-23
2018-09-23
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (110)
2018-09-23
2018-09-23
Nagórka Justyna
Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
GRAPPA (31)
2018-09-22
6
2018-09-22
2018-09-23
2
Naumiuk Kornelia
bpk
MILTON (94)
2018-09-22
C.SIOUX (95)
2018-09-22
10
2018-09-22
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (92)
2018-09-22
2
2018-09-22
15
2018-09-22
8
2018-09-22
19
Oleksyn Jan
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (30)
2018-09-23
1
2018-09-22
2018-09-22
12
2018-09-23
Pekaniec Maciej
SKJ HORSEPROFI Łódź
2018-09-22
3
2018-09-22
12
CALIPSO (76)
2018-09-23
2018-09-23
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2018-09-22
11
2018-09-22
Romańczuk Zofia Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą - Łomianki
OSKAR (20)
2018-09-22
2018-09-22
2018-09-22
Sarachau Aliaksandr
KJ Hippica Polonia
2018-09-22
13
2018-09-23
MEGATRON (100)
2018-09-22
18
2018-09-23
Sawicka Lena
Stajnia Goplana
2018-09-22
1
2018-09-22
9
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-09-22
4
2018-09-22
10
2018-09-23
2018-09-23
Skwarski Maciej
bpk
GAJA (97)
2018-09-22
Sobierajska Roża
KJ Akademia Kucania Dawidy
JASPER (83)
2018-09-22
9
2018-09-22
7
2018-09-22
Staros Kamila
SJ Poster
TSIRA (29)
2018-09-22
10
2018-09-22
1
2018-09-22
2018-09-23
2018-09-23
Suchecka Marcelina
KJ Aldragho
HIPOLIT (54)
2018-09-22
1
2018-09-22
4
2018-09-23
2018-09-23
Sutkowski Wojciech
JKS Olsza
ARROW (115)
2018-09-23
Wawszczak Jakub
brak
HELERINA (106)
2018-09-23
Werelich Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-09-22
20
2018-09-22
2018-09-22
17
2018-09-22
Woźniakowska Karolina
KU AZS UW
2018-09-22
6
2018-09-22
4
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2018-09-22
3
2018-09-22
5
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-22
Zdzieszyński Jakub
Stajnia Agmaja
DOKITA (46)
2018-09-23
2018-09-23
Żuchowicka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CHOPIN (15)
2018-09-22
14
2018-09-22
21
ARON (61)
2018-09-22
18
2018-09-22
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
2018-09-22
15
2018-09-23
FAZA AS (102)
2018-09-22
3
BURSZTYN (103)
2018-09-22
14
2018-09-22
2018-09-23
SANGAL (104)
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-22
2018-09-22
2018-09-23
2018-09-23

Number of Riders: 74

Number of Horses: 104

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl