Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży
Poczernin, 27-29 lipca 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
194 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 08:38:58
2018-07-26 08:38:38
Wiktoria Jannasz KOSOW CANNMOR
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15, N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/FINAŁ Dzieci I/Konkurs nr 33, GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
193 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 21:43:05
2018-07-25 21:39:33
Judyta Perek TAZINA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 21:40:44
2018-07-25 21:37:58
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
191 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 21:33:49
2018-07-24 20:56:55
Dominika Henzel ULILEN
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
190 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 12:44:17
2018-07-24 12:41:53
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 2x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
189 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 12:16:19
2018-07-24 12:14:56
Julia Jabłońska ALHAMBRA
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:21:01
2018-07-24 09:13:42
Marta Wypiór HOKEY POKEY
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:21:16
2018-07-24 09:13:08
Marta Wypiór GLORY
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
186 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:21:37
2018-07-24 09:12:35
Zuzanna Kuc LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
185 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:22:11
2018-07-24 09:12:00
Zuzanna Kuc ESTERA
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:22:32
2018-07-24 09:11:09
Magdalena Kaim BAKŁAJ
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 06:50:37
2018-07-23 23:49:53
Maja Marchwicka PANTONINA
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 06:51:04
2018-07-23 23:49:12
Maja Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 06:52:30
2018-07-23 23:44:30
Hubert Aniołek RAMZES
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 06:54:18
2018-07-23 23:41:39
Hubert Aniołek RINGO
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 06:55:22
2018-07-23 21:06:54
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 06:57:21
2018-07-23 21:04:31
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 06:59:00
2018-07-23 19:32:59
Oliwia Janiszewska ALBERT
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, 50 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:00:25
2018-07-23 14:34:54
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:02:15
2018-07-23 13:54:55
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:03:11
2018-07-23 12:42:24
Amelia Dąbek SALLY CARRERA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
173 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:03:35
2018-07-23 11:34:30
Kamil Pszowski LUISSOME D'ESPOIRE
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:04:00
2018-07-23 11:33:54
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
171 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:05:07
2018-07-23 11:32:49
Kevin Pszowski BONI
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
170 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:06:04
2018-07-23 11:32:07
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
169 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:08:15
2018-07-23 08:20:19
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:09:29
2018-07-22 21:36:28
Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
167 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:11:19
2018-07-22 09:47:48
Julia Pietrzak PENELOPA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:12:17
2018-07-22 09:45:32
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:12:53
2018-07-21 07:55:23
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15, N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/FINAŁ DzII/JM/Konkurs nr 31, FINAŁ Dzieci II/JM, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:13:22
2018-07-21 07:54:11
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15, N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/FINAŁ Dzieci I/Konkurs nr 33, GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 06:35:34
2018-07-20 23:43:40
Daria Pietrzak MONSUN
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13, L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/FINAŁ DzII/JM/Konkurs nr 31, FINAŁ Dzieci II/JM, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 06:34:49
2018-07-20 23:37:49
Daria Pietrzak SONATA W
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15, N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/FINAŁ Dzieci I/Konkurs nr 33, GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 06:34:07
2018-07-20 23:31:23
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 2x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13, L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/FINAŁ DzII/JM/Konkurs nr 31, FINAŁ Dzieci II/JM, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 06:32:14
2018-07-20 23:26:52
Daria Pietrzak MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 06:28:07
2018-07-20 23:02:12
Małgorzata Zubrycka FUNKY FILLY VM
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 12/130 cm/Konkurs nr 12, C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15, N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/130 cm/Konkurs nr 16, C 130 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/FINAŁ J i Mł./Konkurs nr 34, FINAŁ Rundy J i Mł., 130cm/135 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 06:27:07
2018-07-20 22:21:42
Zofia Gintowt-Juchniewicz KORWETTA II
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13, L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/FINAŁ DzII/JM/Konkurs nr 31, FINAŁ Dzieci II/JM, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:14:26
2018-07-19 18:09:17
Agata Maćkowska GABON
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 05:40:41
2018-07-19 18:08:20
Agata Maćkowska LEON
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:25:17
2018-07-19 18:07:45
Nel Skotarczak BATOR
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 05:44:14
2018-07-19 18:07:08
Nel Skotarczak DENIS
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 05:45:09
2018-07-19 14:04:22
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 32/FINAŁ D/E/Konkurs nr 32, GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:24:31
2018-07-19 13:44:45
Julia Jabłońska PEPSI SG
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
147 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 05:47:49
2018-07-19 13:38:24
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 12/130 cm/Konkurs nr 12, C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:58:15
2018-07-19 12:38:29
Agata Koroluk ZUCCHERO A VELO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 05:52:18
2018-07-19 10:13:05
Anna Dziuba BROWNBOY TH RJT
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
144 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 05:53:26
2018-07-19 09:47:23
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
143 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 10:20:37
2018-07-18 22:39:01
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, 50 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:54:21
2018-07-18 22:33:49
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:54:58
2018-07-17 20:08:04
Aleksandra Wypchło TILEXA Z
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:55:50
2018-07-17 19:26:23
Zofia Pawelczak VITALIS
  • 2x 13/100 cm/Konkurs nr 13, L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
137 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:56:12
2018-07-17 19:24:33
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15, N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x /Pocieszenia N/C/Konkurs nr 38, Pocieszenia N/C, zwykły (art.238.2.1)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:56:37
2018-07-17 19:23:43
Paulina Pawelczak FOCUS
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
135 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:14:55
2018-07-17 19:23:14
Paulina Pawelczak CIRA W
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13, L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
134 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 05:53:56
2018-07-17 14:19:24
Marcelina Słaby BAMBER - LOXLEY
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13, L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/FINAŁ DzII/JM/Konkurs nr 31, FINAŁ Dzieci II/JM, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 21:32:24
2018-07-17 13:38:37
Julia Smolich WATERKANT'S ODIN
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 27/FINAŁ B/Konkurs nr 27, FINAŁ gr. B, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:15:30
2018-07-16 14:44:14
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/FINAŁ DzII/JM/Konkurs nr 31, FINAŁ Dzieci II/JM, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:28:55
2018-07-16 13:30:44
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:28:11
2018-07-16 13:30:17
Martyna Ufnal MACBETH
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 05:54:21
2018-07-16 12:34:37
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
127 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 12:30:50
2018-07-16 12:05:26
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 06:28:14
2018-07-15 22:42:57
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 05:54:43
2018-07-15 22:42:24
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 06:26:17
2018-07-15 22:41:23
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
123 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:16:04
2018-07-15 21:26:48
Zuzanna Werelich BELLA CONTENDRA
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
122 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:16:38
2018-07-15 21:26:08
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/FINAŁ DzII/JM/Konkurs nr 31, FINAŁ Dzieci II/JM, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 20:43:44
2018-07-15 20:15:23
Michalina Sierakowska MAIDI
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 20:42:25
2018-07-15 20:14:38
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 20:41:13
2018-07-15 20:13:45
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 27/FINAŁ B/Konkurs nr 27, FINAŁ gr. B, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 20:39:55
2018-07-15 20:12:54
Gabriela Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 20:38:36
2018-07-15 20:12:07
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13, L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/FINAŁ DzII/JM/Konkurs nr 31, FINAŁ Dzieci II/JM, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 20:37:17
2018-07-15 20:11:17
Maja Bella Friedman JAGIENKA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 20:35:47
2018-07-15 20:10:37
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 12/130 cm/Konkurs nr 12, C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15, N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/130 cm/Konkurs nr 16, C 130 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/FINAŁ D/E/Konkurs nr 32, GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
  • 1x 34/FINAŁ J i Mł./Konkurs nr 34, FINAŁ Rundy J i Mł., 130cm/135 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 20:33:06
2018-07-15 20:09:26
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, 50 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/50 cm/Konkurs nr 17, 50 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 16:21:35
2018-07-15 09:33:52
Wiktoria Strzeszewska HAROLD
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 20:04:02
2018-07-14 19:47:03
Maria Kiełczewska PANONIA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 19:09:35
2018-07-14 18:53:37
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 19:08:36
2018-07-14 18:53:09
Aleksandra Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 19:07:42
2018-07-14 18:51:17
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 19:04:39
2018-07-14 18:42:34
Zofia Sondej MAKS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 19:01:43
2018-07-14 18:14:57
Katarzyna Stążka STACHATO
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13, L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 19:01:14
2018-07-14 17:10:38
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:17:42
2018-07-14 14:16:27
Helena Piontek ROLEX 2
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:19:22
2018-07-14 14:15:02
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 11:37:49
2018-07-14 10:52:21
Mateusz Owczarz WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 27/FINAŁ B/Konkurs nr 27, FINAŁ gr. B, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 11:36:16
2018-07-14 10:51:03
Mateusz Owczarz LAK
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 09:53:50
2018-07-14 08:59:56
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:28:35
2018-07-13 17:53:57
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:28:13
2018-07-13 17:52:36
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:26:11
2018-07-13 17:51:07
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:25:05
2018-07-13 17:50:51
Eliza Zawadzka ANCONA
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:24:41
2018-07-13 17:47:37
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:23:08
2018-07-13 13:54:14
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 15:22:19
2018-07-12 15:13:06
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 12/130 cm/Konkurs nr 12, C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 15:21:50
2018-07-12 14:56:45
Zofia Banaszek SOFIA
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23, 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 16:16:05
2018-07-12 14:21:08
Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 16:07:35
2018-07-11 16:00:52
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23, 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 16:06:17
2018-07-11 15:58:10
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23, 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:41:10
2018-07-11 13:33:34
Maria Michalska PORTOS
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:41:45
2018-07-11 13:32:18
Maria Michalska PASJONATA AMIGO
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:44:06
2018-07-11 13:30:55
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:43:12
2018-07-11 13:26:46
Agata Kamińska FINISZ
  • 2x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:42:31
2018-07-11 13:26:17
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 2x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:39:09
2018-07-11 13:25:44
Dominika Henzel TIFFANY
  • 2x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:35:01
2018-07-11 13:25:05
Dominika Henzel ROSANNA
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 11:32:50
2018-07-11 11:23:44
Amelia Mitman BERGS-AUG09-61 DM II
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 06:58:14
2018-07-10 23:01:15
Julia Wąsiewicz TALL
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 06:57:53
2018-07-10 23:00:11
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/120 cm/Konkurs nr 8, 120 cm, z oceną stylu jeźdźca
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 06:57:32
2018-07-10 22:59:46
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 06:57:05
2018-07-10 22:58:59
Antonina Barzdo ARIS
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 05:50:35
2018-07-10 00:38:42
Adela Kośmicka KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 15:25:16
2018-07-09 15:02:06
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13, L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:54:02
2018-07-09 12:45:01
Nadia Sobiecka MARINELLO
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 11:49:38
2018-07-09 11:46:20
Alicja Markiewicz TOPAZ
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/FINAŁ DzII/JM/Konkurs nr 31, FINAŁ Dzieci II/JM, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 11:48:39
2018-07-09 11:45:20
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 10:44:53
2018-07-09 10:36:49
Paulina Bonowicz FRANKE
  • 1x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 13/100 cm/Konkurs nr 13, L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 37/Pocieszenia L/P/Konkurs nr 37, Pocieszenia L/P, zwykły (art.238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 09:00:42
2018-07-09 08:10:22
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15, N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/FINAŁ Dzieci I/Konkurs nr 33, GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 06:29:15
2018-07-08 21:15:06
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23, 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 32/FINAŁ D/E/Konkurs nr 32, GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 14:15:03
2018-07-08 13:57:12
Maja Drobny GANGES
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 21:37:23
2018-07-07 12:42:15
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 12/130 cm/Konkurs nr 12, C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 34/FINAŁ J i Mł./Konkurs nr 34, FINAŁ Rundy J i Mł., 130cm/135 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 14:28:54
2018-07-06 12:26:10
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 20:11:50
2018-07-03 20:06:06
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 18:23:49
2018-07-02 17:53:34
Kinga Kozber FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 14:16:03
2018-07-01 14:00:13
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 19:58:26
2018-06-30 19:40:14
Amelia Trelińska JORDAN
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 19:56:51
2018-06-30 19:39:19
Amelia Trelińska AMBERVILLE
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 20:28:03
2018-06-28 19:35:13
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 09:40:49
2018-06-28 09:23:52
Olga Tuliszkiewicz PEPA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 27/FINAŁ B/Konkurs nr 27, FINAŁ gr. B, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 14:34:40
2018-06-27 14:14:09
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 12/130 cm/Konkurs nr 12, C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15, N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/130 cm/Konkurs nr 16, C 130 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/FINAŁ J i Mł./Konkurs nr 34, FINAŁ Rundy J i Mł., 130cm/135 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 17:09:14
2018-06-25 16:56:46
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 17:09:45
2018-06-25 16:54:27
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 17:10:16
2018-06-25 16:53:51
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 17:10:45
2018-06-25 16:52:33
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 17:11:55
2018-06-25 16:51:45
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 36/Pocieszenia 80/90/100/Konkurs nr 36, Pocieszenia grupy 80/90/100, zwykły (art.238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 17:12:30
2018-06-25 16:50:53
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 17:12:59
2018-06-25 16:50:00
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 17:07:13
2018-06-25 16:49:19
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 09:34:34
2018-06-25 12:08:50
Marianna Dunajska MENTOS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 16:33:34
2018-06-25 12:08:18
Jagna Grabowska ZYGZAK
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 09:36:27
2018-06-25 12:07:42
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 09:41:10
2018-06-25 12:05:31
Jagna Grabowska CYTRYNKA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 23:28:37
2018-06-24 21:35:17
Olga Tuliszkiewicz TYPIER
  • 2x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 23:28:15
2018-06-24 21:26:28
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15, N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 07:17:56
2018-06-22 15:57:33
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23, 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 10:52:04
2018-06-22 10:49:56
Matylda Szrajer RÓŻA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 10:52:25
2018-06-22 10:49:15
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 10:51:13
2018-06-22 10:48:35
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:22:09
2018-06-22 08:22:50
Julia Walorek FALCO
  • 2x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23, 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 08:45:09
2018-06-22 08:21:47
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 08:45:45
2018-06-22 08:20:53
Nell Sówka FIGARO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 08:46:20
2018-06-22 08:19:40
Antoni Śliwiński APLA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 26/FINAŁ A1/Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 06:50:09
2018-06-22 08:19:04
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 08:48:11
2018-06-22 08:17:53
Aleksandra Osuch ROSA
  • 2x 8/120 cm/Konkurs nr 8, 120 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x /130 cm/Konkurs nr 25 130 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 32/FINAŁ D/E/Konkurs nr 32, GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 08:48:54
2018-06-22 08:17:05
Aleksandra Osuch LAMBI
  • 1x 11/120 cm/Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 12/130 cm/Konkurs nr 12, C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 15/120 cm/Konkurs nr 15, N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/130 cm/Konkurs nr 16, C 130 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/FINAŁ Dzieci I/Konkurs nr 33, GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 08:49:22
2018-06-22 08:15:46
Zuzanna Liszkowska GRAN CHACO
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 09:01:29
2018-06-22 08:15:06
Marta Konarska SULIMA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 29/FINAŁ C/Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 09:02:51
2018-06-22 08:12:40
Marta Konarska JACOB
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 27/FINAŁ B/Konkurs nr 27, FINAŁ gr. B, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 09:04:37
2018-06-22 08:10:21
Maria Karnabal BENITO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 09:09:19
2018-06-22 08:09:36
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 06:54:04
2018-06-21 19:34:17
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 06:50:10
2018-06-21 19:33:41
Agata Derda KOSMA
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 06:55:21
2018-06-21 19:33:05
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 09:11:03
2018-06-20 13:29:50
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 21/90 cm/Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 12:57:30
2018-06-20 09:46:37
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 12:27:36
2018-06-20 09:45:13
Maria Kiełczewska CHARLIE'S BOOMERANG
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 20/80 cm/Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 28/FINAŁ A-2/Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 12:32:55
2018-06-20 09:43:33
Iga Bors SHADOW
  • 1x 6/100 cm/Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23, 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 30/FINAŁ D bis/Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 20:02:34
2018-06-20 09:41:53
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 2x 9/100 cm/Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1)
  • 1x 10/110 cm/Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3)
  • 2x 13/100 cm/Konkurs nr 13, L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/110 cm/Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 12:35:09
2018-06-20 09:40:30
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 2x 7/110 cm/Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/Konkurs nr 23, 110 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 24/120 cm/Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 32/FINAŁ D/E/Konkurs nr 32, GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
2. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (J.)
O026467
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Barzdo Antonina xxx
2006 (JM.)
O047581
5. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (JM.)
O039226
6. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
7. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
8. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
9. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
10. Dąbek Amelia Bez przynależności
2006 (JM.)
Brak
11. Dańczak Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047648
12. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
13. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
14. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037893
15. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047713
16. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
17. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
18. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
19. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
20. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
21. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
22. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
23. Henzel Dominika KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
24. Henzel Dominika KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
25. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
26. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
27. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (JM.)
O039284
28. Janiszewska Oliwia Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (Mł.)
O045168
29. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
30. Jaworska Antonina BP
2005 (JM.)
Brak
31. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
32. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (JM.)
O040397
33. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
34. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
35. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
36. Kiełczewska Maria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (Mł.)
O049949
37. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
38. Koroluk Agata UKS Primo Grodzisk Maz.
2006 (JM.)
O043576
39. Kośmicka Adela KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O038344
40. Kozber Kinga bpk
2008 (Mł.)
O045030
41. Kręgielska Natalia Łódzki klub jeździecki
2009 (Mł.)
O048927
42. Kręgielska Nikola Łódzki KJ
2003 (JM.)
O042182
43. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2005 (JM.)
O047616
44. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (J.)
O027955
45. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
46. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
47. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
48. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (Mł.)
O043384
49. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
50. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
51. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
52. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
53. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (Mł.)
O047667
54. Mitman Amelia JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (JM.)
O033513
55. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (J.)
O031585
56. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
57. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
58. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (Mł.)
O046352
59. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O039679
60. Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O039837
61. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
62. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2004 (JM.)
O038379
63. Owczarz Mateusz UKS Primo Grodzisk Maz.
2004 (JM.)
O043514
64. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
65. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
66. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
67. Pawłowska Irena bpk
2007 (Mł.)
O039852
68. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (Mł.)
O048610
69. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O041691
70. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
O039090
71. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2006 (JM.)
O044725
72. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (JM.)
O038703
73. Piontek Barbara Pony Jumping Team Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
74. Piontek Helena Pony Jumping Team Krosinko
2006 (JM.)
O044520
75. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
76. Pliem-Perka Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (Mł.)
O048671
77. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
78. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
79. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O047502
80. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
81. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047679
82. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
83. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
84. Słaby Marcelina Kielecki KJ
2005 (JM.)
O035628
85. Smolich Julia KKJ Kielce SJ Bilcza
2006 (JM.)
O041975
86. Sobiecka Nadia UKS Primo
2003 (JM.)
O036897
87. Sondej Zofia KKJ
2005 (JM.)
O041620
88. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
89. Stążka Katarzyna KJ Ślęża
2002 (J.)
O039528
90. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (Mł.)
O045595
91. Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2008 (Mł.)
O046567
92. Styła Olga Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044522
93. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
94. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
95. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O037910
96. Trelińska Amelia KKJ Kielce
2007 (Mł.)
O040528
97. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
98. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (Mł.)
O036152
99. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
100. Wąsiewicz Julia BPK
2005 (JM.)
brak
101. Wcisło Magdalena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O032881
102. Werelich Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
103. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
104. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
105. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2005 (JM.)
O032101
106. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka Majdan
2006 (JM.)
O042910
107. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
108. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
109. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
110. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
111. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

174

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada F: Acorado
M: Intasia/ Cantus
O: Coop.Soc.Agr.Csl Onlus
B: Heinze Michael
K026230
2.

104

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
O: Sylwia Kamińska
B: Marian Zmyślony
K017207 POL007610120406
3.

177

ALBERT KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc:127 cm F: nn
M: nn
O: T.C.C. Sp. z o.o.
B: nn
K020925 616999610281910
4.

189

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/170 F: Spartacus/Stakkato
M: Albufeira/Luron
O: RJT Sp z o.o.
B: -
K021490
5.

64

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
6.

80

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Falk
M: Amber
O: Anna Szrajer
B: Urszula Bedlińska
K024869 POL01352008908
7.

113

ANCONA Hanowerska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
Brak
8.

5

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Olga Barszewska
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
9.

132

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
10.

95

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:136 F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Robert Stasiuk
K017710 616013580422605
11.

175

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: -
B: -
K022314 528017200900598
12.

184

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada F: CAP DE B'NEVILLE/STARTER
M: BIGOTERIA/ISLAM
O: Maciej Kaim
B: SK Pępowo
K016505
13.

84

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216 372414005999286
14.

41

BAMBER - LOXLEY WLKP. POL 2002 Wałach gniada/170 F: Loxley
M: Blanka
O: Natalia Słaby
B: Malwina Miklas
K013477 12394, POL007600010802
15.

153

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
16.

35

BELLA CONTENDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Contender Son
M: Bella Astra
O: Marcin Zając
B: Marcin Zając
K010989 POL009660316807
17.

55

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
K021450 POL013670142807
18.

99

BERGS-AUG09-61 DM II KUC NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Amelia Mitman
B: Holandia
K022041
19.

151

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K017638 616999660119007 616999660119007
20.

170

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc: F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B:
K020735 POL013640011904
21.

148

BROWNBOY TH RJT New Forest Pony BEL 2006 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo He / Watershoft Pretendent
M: Kantje's Why Not / Lamento III
O: Elzbieta Dziuba
B: Dhr H.H.L.M. ter Huurne
K023017 528018020061374
22.

79

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
23.

136

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
24.

149

CAHIR OLD GER 2009 Ogier kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Zuchthof Zelichow
K014066 DE418180685309
25.

88

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382 DE421000110610
26.

51

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
27.

112

CHONZ'O ROSE HAN. GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton II
M: Augustina Rose
O: Aneta Zawadzka
B: Heinrich Keller
K016606
28.

131

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
29.

42

CIRA W Niem. Sport. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
O: Sylwia Pawelczak
B:
K012921 DE410103210405
30.

126

CLAUS Holsztyńska GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola xxxv
O: H&b Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
31.

161

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
32.

108

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
33.

52

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
34.

138

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
35.

190

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba/ Darco
O: C. HUT
B: Haras du Buisson Sarl
K024782 056015Z55743312 106CD55
36.

102

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307 105GH68
37.

152

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Skotarczak
B: Strużyński Leszek
K018170 POL013660381205
38.

115

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Nadia Sobiecka
B:
K012792 POL999660497003
39.

116

DOOLEYS B KOŃ GER 2010 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
40.

29

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
O: Aneta Zawadzka
B: Jacek Piasecki
K012364 11793
41.

133

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
42.

74

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
43.

185

ESTERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Grey / Cynik
M: Elmoda / Montevideo
O: Urszula Kuc
B: Babiś Józef
K009486 POL009630159003
44.

8

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:148 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B: Bożena i Krzysztof Jędrzejewscy
K014704 POL013520019602
45.

178

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc:139 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
K016234 POL013580189807
46.

61

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Michał Stanisławiak
B:
K007293 528009041111799
47.

193

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
48.

62

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O:
B:
K020430 POL013610260906
49.

103

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110
50.

141

FOCUS SP POL 2006 Wałach gniada/171cm F: Cantanis / Cantus
M: Fuzja / Landos
O: Sylwia Pawelczak
B:
K010171 POL009640056906 104XZ63
51.

83

FRANKENHOEH'S MYLORD Kuc Walijski NLD 2004 Ogier kasztanowata/kuc:131 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Danuta Kozber
B:
K009870 DE41010101890
52.

156

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Klacz gniada/172 F: Cleano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: KJ Złoty Rubin
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
53.

45

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D
M: Gamza
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
54.

86

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: P. Łukomski
K019951 POLP013610240808
55.

107

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
56.

187

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:136 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: Joanna Wypiór
B: Agnieszka Majewska
K011908 POL01361016910611671
57.

58

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
O: Joanna Liszkowska
B: Jerzy Łukomski
K019950 POL013610240908
58.

134

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
59.

127

HAROLD KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: KLEIN HUMALDA’S HOLLIDAY HEDWIG
O: Stella Strzeszewska
B: Piotr Grel
K016265
60.

128

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
61.

82

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
K024943
62.

188

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Namelus R / Concorde
M: Matka: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: 280941 A.M.Reuzenaar
K023569
63.

69

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
64.

176

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: CASTIGLIONE L
M: IDA L
O: Zbigniew Patejko
B: KJ ALEXANDER, ELIZÓWKA
K007335 09248 102YT08
65.

158

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
66.

56

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
67.

165

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony NLD 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
brak 528018020092051
68.

130

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson /
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715 013670006908
69.

81

JORDAN Kuc Wal. POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
O: Dominik Treliński
B: Zdzisław Śniegucki
K018369 12567
70.

125

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B:
K016458 616999590267306
71.

94

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
O: Monika Karpińska
B: -
K019199
72.

117

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
73.

155

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz /
M: Kordoba / Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Justin Damiro
K018266 616009660034607
74.

53

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
75.

195

KOSOW CANNMOR Holsteinre Warmblut GER 2005 Wałach siwa F: Colman/Carthago
M: E-Fan/Grundyman
O: --
B: --
LKPZJ/548/18
76.

90

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora / nn
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
K017140 616013680078609
77.

49

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
78.

67

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
79.

110

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
80.

118

LAK MŁP POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
O: Ewa Owczarz
B: Teresa Wójciuk
K022923 616006580676610
81.

59

LAMBI SP POL 2005 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Lussi / Bolero De Ravel
O: Dominika Bach
B:
K009778 POL009600040905 103GA06
82.

142

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056002W00299018
83.

182

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
84.

154

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
85.

145

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
86.

54

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
87.

171

LUISSOME D'ESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
O: Kornel Pszowski
B: Mirosław Szary
K015943 616009570342508 104HA04
88.

10

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
89.

73

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
90.

186

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada F: Fidjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokkem
K021171
91.

139

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
O: Emilia Ufnal
B: Patrycja Dziewolska
K014100 616013610168707
92.

135

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc: F: Max
M: Nn
O: Renata Bąk
B: Nn
Brak
93.

122

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: FRANKENHOEH'S VITALISE
M: MAJA
O: IWONA DZIARMAGA
B: PĘKACKI KAROL
K018799 12542
94.

163

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
95.

92

MARINELLO KUC GER 2001 Ogier bułana/kuc:140 F: Magic Main
M: Sanny
O: Maria Król
B: Maria Król
K007806
96.

70

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
97.

14

MENTOS Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
O: Anna Dunajska
B:
K021624 616013660745308
98.

71

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
99.

157

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:139 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Anna Pietrzak
B: Barbara Guniewicz
K017501 POL013570315207
100.

168

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
101.

114

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
102.

76

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
103.

160

MONSUN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Contact Me
M: Marinera
O: Anna Pietrzak
B: Gołaś Andrzej
K010773 103WQ62
104.

87

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
105.

124

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
106.

85

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
107.

3

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Nancy L / Czyżyk
O: Agata Pawłowska
B: KJ Alexander
K021917 POL013580217605
108.

93

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
109.

34

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
110.

97

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:154 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
111.

2

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
112.

1

PANONIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Jakub Jurzak
B: -
K019725 616999600344309
113.

183

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Vandamme
M: Partita
O: Anna Królikowska
B: Andrzej Szewczykowski
K016417
114.

12

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
115.

105

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K018348 POL013610020809
116.

164

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
117.

78

PEPA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K020484 616999610330907
118.

150

PEPSI SG DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Pilatus/Coelenhage’s Purioso
M: Meggie/Mentos
O: RJT Sp z o.o.
B: Gerd Schulte-Gelderman
K026220
119.

162

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
120.

106

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
121.

120

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
122.

72

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
123.

140

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
K013543 POL999580294301
124.

181

RAMZES Kuc Walijski POL 2008 Wałach kara/kuc:118 F: Fokus / Galon
M: Ramondie / Ramiro
O: Aneta Aniołek
B: Jan Wójcik
K024362 POL013610007908
125.

180

RINGO KUC POL 2009 Wałach bułana/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Aniołek
B: Krzysztof Aniołek
K024952 616999661981209
126.

31

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
127.

60

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
128.

100

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Tizian
M: Rosenna K
O: IWONA HENZEL
B: -
K020033 DE435350022308
129.

66

RÓŻA Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: Uiterwaarden's Tommy
M: Langvennen Rachel
O: Anna Szrajer
B: Piotr Grel
K025095
130.

63

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Iveco Truck Partner
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
131.

173

SALLY CARRERA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Justyna Płatek
B: NN
Brak
132.

96

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
133.

50

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
134.

109

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
K014194 POL 013 64 00834 08
135.

159

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
K021065 616009630203510
136.

192

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland
M: Solina
O: Beata Grabowska
B: -
K011437
137.

172

SONNY BOY M OLD GER 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
138.

121

STACHATO BAYER DEU 2010 Ogier gniada F: Stalypso
M: Georgina
O: Janusz Stążka
B: Gestüt Sprehe
K016469
139.

137

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
140.

57

SULIMA KUC POL 1995 Klacz kara/kuc:130 F: Suseł / Panter
M: Płocha / Margiel
O: Krzysztof Konarski
B:
K006316 POL013660608095
141.

146

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: NEBO LIAM
M: BECKY po PARK MARVEL
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
brak
142.

129

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
143.

166

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Alicja Hendrys
B:
K016587 POL013640020904
144.

98

TALL KUC POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
145.

123

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 12352
146.

194

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
147.

167

TEN ANKERS SHEELAHOM New Forest Pony NED 2013 Ogier gniada/kuc: F: Vivien’s Visioin of Freedom
M: Sheelah
O: Magdalena Hałas
B: -
-
148.

101

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: TOP NONSTOP
M: NAMARIE
O: IWONA HENZEL
B: -
K022375 DE441410714004
149.

144

TILEXA Z ZANG POL 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B:
K012639 Z550107
150.

169

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc: F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
K013909
151.

36

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
152.

91

TOPAZ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Efekt
M: Tamaria
O: Agnieszka Markiewicz
B: Janów Podlaski
K010029
153.

147

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc: F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253
154.

11

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Agata Dahlke
K011627 POL013610177607
155.

191

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
156.

37

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
157.

143

VITALIS SP POL 2007 Wałach siwa/169 F: Imequyl / Luron
M: Vicky / Bon Ami
O: Sylwia Pawelczak
B: Tadeusz Złotowski
K013877 POL009520135507
158.

40

WATERKANT'S ODIN Kuc Wal. GER 2003 Wałach kara/kuc:129 F: Paddock Orion / Downland Chevalier
M: Nordisch Girl / Moorkieker Gawain
O: Julia Smolich
B: -
K022957 DE427270358503
159.

119

WEDOG PRIDE N JOY KUC GBR 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker 79258
M: 135157 Holly
O: Ewa Owczarz
B: R. McDonough
K025821 UELN826046020168210
160.

111

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Monika Steczowicz
B: nn
K024361 POL 999640075603
161.

65

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
162.

179

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
163.

22

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
164.

44

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:141 F: Malborn
M: LH'S Zanadiqua
O: Arkadiusz Krupiński
B: Niemczewska Barbara
K023354 616013661439611 616098200041755
165.

13

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
Brak 13590162705
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
RINGO (180)
2018-07-28
19
2018-07-28
23
2018-07-29
19
RAMZES (181)
2018-07-28
13
2018-07-28
23
2018-07-29
8
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
SOFIA (109)
2018-07-27
2
2018-07-28
2
2018-07-28
9
2018-07-29
10
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
13
2018-07-29
2018-07-28
23
MARKIZA (70)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
14
2018-07-29
15
2018-07-28
22
2018-07-28
2018-07-28
23
Barzdo Antonina
xxx
ARIS (95)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
16
2018-07-28
9
2018-07-29
3
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2018-07-27
11
2018-07-27
7
2018-07-28
15
2018-07-29
5
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-29
1
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (50)
2018-07-27
13
2018-07-27
7
2018-07-28
4
2018-07-28
8
2018-07-29
6
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
CORJANA P (138)
2018-07-27
2
2018-07-28
2018-07-29
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
2018-07-27
2
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-28
13
2018-07-29
2
Dąbek Amelia
Bez przynależności
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-29
Dańczak Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
HELGA (128)
2018-07-27
1
2018-07-27
7
2018-07-28
13
2018-07-29
7
2018-07-28
23
Derda Agata
KJ MICHAŁÓWKA
2018-07-27
9
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-29
15
KOSMA (53)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
8
2018-07-28
11
2018-07-29
8
2018-07-27
6
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-29
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
GANGES (86)
2018-07-27
5
2018-07-27
9
2018-07-29
3
2018-07-28
3
2018-07-28
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (14)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
30
2018-07-28
37
2018-07-29
7
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (169)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-28
33
2018-07-29
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-07-27
12
2018-07-28
10
2018-07-29
9
2018-07-28
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-07-27
1
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-29
16
2018-07-27
9
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-28
2018-07-29
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (74)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
12
2018-07-29
13
2018-07-28
2
Friedman Maja Bella
bpk
2018-07-27
7
2018-07-27
1
2018-07-28
3
2018-07-28
2018-07-29
1
JAGIENKA (130)
2018-07-27
4
2018-07-27
11
2018-07-28
12
2018-07-29
9
2018-07-28
12
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-07-27
28
2018-07-27
29
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-29
17
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
29
2018-07-28
32
2018-07-29
1
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (12)
2018-07-27
25
2018-07-27
13
2018-07-28
22
2018-07-28
7
2018-07-29
18
ZYGZAK (13)
2018-07-27
15
2018-07-27
4
2018-07-28
23
2018-07-28
23
2018-07-29
4
SONIA (192)
2018-07-27
13
2018-07-27
34
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-29
25
Henzel Dominika
KJ Ranczo Kołata
ROSANNA (100)
2018-07-27
4
2018-07-27
2018-07-28
3
2018-07-28
4
2018-07-29
2
TIFFANY (101)
2018-07-27
3
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-29
Henzel Dominika
KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
ULILEN (191)
2018-07-27
22
2018-07-27
15
2018-07-28
14
2018-07-28
5
2018-07-29
3
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
6
2018-07-29
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
2018-07-27
CAHIR (149)
2018-07-27
16
2018-07-27
3
2018-07-28
2018-07-29
2
PEPSI SG (150)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
26
2018-07-28
13
2018-07-29
12
ALHAMBRA (189)
2018-07-27
2018-07-27
20
2018-07-29
21
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2018-07-27
27
2018-07-27
31
2018-07-28
2018-07-29
11
2018-07-28
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
21
2018-07-29
17
2018-07-28
31
Janiszewska Oliwia
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
ALBERT (177)
2018-07-27
3
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-28
34
2018-07-29
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
CLICQUOT (161)
2018-07-27
6
2018-07-29
2018-07-28
PORTOS (162)
2018-07-27
1
2018-07-27
3
2018-07-28
11
2018-07-29
6
2018-07-28
2018-07-27
12
2018-07-28
1
2018-07-29
2
Jaworska Antonina
BP
2018-07-27
9
2018-07-27
3
2018-07-28
17
2018-07-29
14
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-07-27
2
2018-07-27
5
2018-07-29
2
2018-07-28
1
CLAUS (126)
2018-07-27
19
2018-07-27
23
2018-07-28
14
2018-07-28
2018-07-29
23
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (184)
2018-07-27
1
2018-07-27
4
2018-07-28
2018-07-28
4
2018-07-29
14
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
9
2018-07-28
2018-07-29
FINISZ (103)
2018-07-27
12
2018-07-27
8
2018-07-28
4
AKADEMIA (104)
2018-07-29
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
27
2018-07-29
2018-07-28
30
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-07-27
12
2018-07-27
2018-07-29
14
2018-07-28
5
2018-07-28
24
BENITO (55)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
36
2018-07-28
34
Kiełczewska Maria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
23
2018-07-28
36
2018-07-29
7
2018-07-27
6
2018-07-27
19
2018-07-28
11
2018-07-29
15
2018-07-28
10
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (56)
2018-07-27
1
2018-07-27
1
2018-07-28
1
2018-07-28
18
2018-07-29
1
SULIMA (57)
2018-07-27
6
2018-07-29
2018-07-28
18
2018-07-27
15
Koroluk Agata
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-07-27
8
2018-07-27
23
2018-07-28
17
2018-07-28
27
2018-07-29
11
Kośmicka Adela
KJ Aldragho Piaseczno
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
11
2018-07-29
14
Kozber Kinga
bpk
2018-07-28
Kręgielska Natalia
Łódzki klub jeździecki
SANTA (96)
2018-07-27
11
2018-07-27
13
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-29
9
Kręgielska Nikola
Łódzki KJ
2018-07-27
OLIVIA (97)
2018-07-27
2018-07-27
3
2018-07-28
3
2018-07-28
3
2018-07-29
3
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
ESTERA (185)
2018-07-27
1
2018-07-27
11
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-29
18
2018-07-27
13
2018-07-27
12
2018-07-28
1
2018-07-28
4
2018-07-29
12
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
2018-07-27
8
2018-07-27
18
2018-07-28
2018-07-29
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2018-07-27
4
2018-07-29
4
2018-07-27
1
2018-07-28
2
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-28
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (117)
2018-07-27
11
2018-07-27
2018-07-28
32
2018-07-28
38
2018-07-29
16
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (85)
2018-07-27
5
2018-07-27
18
2018-07-28
1
2018-07-28
26
2018-07-29
11
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
15
2018-07-29
5
2018-07-28
35
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
GABON (45)
2018-07-27
2018-07-27
21
2018-07-28
23
2018-07-28
19
2018-07-29
5
LEON (154)
2018-07-27
5
2018-07-27
7
2018-07-28
18
2018-07-28
1
2018-07-29
13
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-07-27
3
2018-07-27
11
2018-07-28
1
2018-07-28
3
2018-07-29
8
PANTONINA (183)
2018-07-27
26
2018-07-27
10
2018-07-28
14
2018-07-28
2018-07-29
3
Markiewicz Alicja
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-07-27
15
2018-07-27
16
2018-07-29
2018-07-28
15
2018-07-28
18
TOPAZ (91)
2018-07-29
2018-07-27
26
2018-07-27
23
2018-07-28
2018-07-28
Michalska Maria
KJ Ranczo Kołata
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
4
2018-07-28
16
2018-07-29
1
PORTOS (106)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-28
25
2018-07-29
12
Mitman Amelia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-07-27
20
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-29
Moszczyńska Julia
KJ Ranczo Kołata
AKADEMIA (104)
2018-07-27
4
2018-07-28
2018-07-28
Naumiuk Kornelia
bpk
C.SIOUX (136)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-28
23
2018-07-29
10
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
TOPAZ (36)
2018-07-27
13
2018-07-27
23
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-29
16
STARLIGHT (137)
2018-07-27
1
2018-07-27
16
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-29
7
Nawrocka Roksana
Stowarzyszenie Agro-Aves
HIPSY (82)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-07-27
10
2018-07-27
2018-07-28
14
2018-07-29
Oleszkiewicz Nina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-07-27
6
2018-07-27
2018-07-28
17
2018-07-28
10
2018-07-29
3
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
LAMBI (59)
2018-07-27
5
2018-07-27
2
2018-07-28
1
2018-07-28
1
ROSA (60)
2018-07-27
2018-07-28
2
2018-07-29
1
2018-07-27
2
2018-07-27
1
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-27
24
2018-07-29
10
Otlewska Amelia
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
12
2018-07-29
13
Owczarz Mateusz
UKS Primo Grodzisk Maz.
LAK (118)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-28
24
2018-07-27
14
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-29
3
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
IRYDION L (176)
2018-07-27
15
2018-07-28
2018-07-29
1
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
CIRA W (42)
2018-07-27
11
2018-07-27
18
2018-07-28
FOCUS (141)
2018-07-27
27
2018-07-28
4
LAMBIK (142)
2018-07-27
19
2018-07-28
14
2018-07-28
Pawelczak Zofia
JUKS Mieczewo Borkowice
VITALIS (143)
2018-07-27
19
2018-07-27
12
2018-07-28
2018-07-28
3
Pawłowska Irena
bpk
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
9
2018-07-29
17
2018-07-28
28
Pawłowska Kornelia
BPK
2018-07-28
13
2018-07-28
1
2018-07-29
15
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (64)
2018-07-27
3
2018-07-27
11
2018-07-28
7
2018-07-29
7
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (193)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-28
23
2018-07-29
11
TAZINA (194)
2018-07-27
2018-07-27
22
2018-07-28
2018-07-29
2018-07-28
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2018-07-27
10
2018-07-27
8
2018-07-28
2018-07-29
2
2018-07-28
1
SONATA W (159)
2018-07-27
5
2018-07-27
1
2018-07-28
1
2018-07-28
5
2018-07-29
1
MONSUN (160)
2018-07-27
1
2018-07-27
13
2018-07-28
4
2018-07-28
4
2018-07-29
4
Pietrzak Julia
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
PENELOPA (164)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-29
8
2018-07-28
21
Piontek Barbara
Pony Jumping Team Krosinko
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
6
2018-07-29
4
2018-07-28
34
Piontek Helena
Pony Jumping Team Krosinko
ROLEX 2 (31)
2018-07-27
8
2018-07-27
17
2018-07-28
8
2018-07-29
5
2018-07-28
6
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
TANGO (123)
2018-07-27
2
2018-07-27
10
2018-07-28
2018-07-28
19
2018-07-29
2018-07-27
5
2018-07-27
2018-07-28
29
2018-07-29
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
JUNIOR (125)
2018-07-27
2018-07-27
9
2018-07-28
1
2018-07-28
23
2018-07-29
6
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka Majdan
IZIS KL (158)
2018-07-27
1
2018-07-27
13
2018-07-28
2018-07-28
5
2018-07-29
1
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2018-07-27
28
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-27
33
2018-07-27
13
2018-07-28
2018-07-28
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (170)
2018-07-27
2018-07-27
24
2018-07-28
1
2018-07-28
2018-07-29
9
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (145)
2018-07-27
1
2018-07-27
14
2018-07-28
4
2018-07-29
2
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
20
2018-07-29
16
2018-07-28
25
MAIDI (135)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-29
12
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
DENIS (152)
2018-07-27
4
2018-07-27
4
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-29
3
BATOR (153)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-29
5
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRARI (61)
2018-07-27
3
2018-07-27
12
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-29
4
SZOGUN (166)
2018-07-27
2
2018-07-27
12
2018-07-28
1
2018-07-28
3
2018-07-29
2
Słaby Marcelina
Kielecki KJ
2018-07-27
1
2018-07-27
19
2018-07-28
2018-07-29
22
Smolich Julia
KKJ Kielce SJ Bilcza
2018-07-27
10
2018-07-27
2018-07-29
2018-07-28
2018-07-28
Sobiecka Nadia
UKS Primo
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-29
12
2018-07-28
2018-07-28
36
Sondej Zofia
KKJ
MAKS (122)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
33
2018-07-28
2018-07-29
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
FIGARO (62)
2018-07-27
2018-07-27
7
2018-07-28
1
2018-07-28
2
2018-07-29
13
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-29
2
Stążka Katarzyna
KJ Ślęża
STACHATO (121)
2018-07-27
19
2018-07-27
32
2018-07-28
1
2018-07-28
1
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (111)
2018-07-27
2018-07-27
16
2018-07-28
13
2018-07-28
1
2018-07-29
17
Strzeszewska Wiktoria
Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2018-07-27
26
2018-07-29
8
2018-07-28
7
HAROLD (127)
2018-07-27
8
2018-07-29
20
Styła Olga
Pony Jumping Team
2018-07-27
7
2018-07-27
1
2018-07-29
2018-07-28
16
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2018-07-27
6
2018-07-27
6
2018-07-28
23
2018-07-29
14
RÓŻA (66)
2018-07-27
2
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-28
1
2018-07-29
18
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (22)
2018-07-27
2
2018-07-27
8
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-29
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-07-27
16
2018-07-27
9
2018-07-28
6
2018-07-29
4
Trelińska Amelia
KKJ Kielce
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
10
2018-07-28
14
2018-07-29
6
JORDAN (81)
2018-07-27
11
2018-07-27
13
2018-07-28
1
2018-07-28
31
2018-07-29
18
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2018-07-27
7
2018-07-27
9
2018-07-28
7
2018-07-29
13
TYPIER (11)
2018-07-27
9
2018-07-27
10
2018-07-28
11
2018-07-28
2018-07-29
9
PEPA (78)
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-29
2
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia Słupno
MACBETH (139)
2018-07-27
2018-07-27
14
2018-07-28
34
2018-07-29
10
2018-07-28
19
RAMIRO (140)
2018-07-27
3
2018-07-27
10
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-29
1
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FALCO (8)
2018-07-27
5
2018-07-27
1
2018-07-28
1
2018-07-28
5
2018-07-29
1
Wąsiewicz Julia
BPK
TALL (98)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
1
2018-07-28
28
2018-07-29
2
Wcisło Magdalena
BPK (MAZ)
CARLO R (88)
2018-07-27
17
2018-07-28
Werelich Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-07-27
30
2018-07-28
2018-07-29
24
2018-07-27
21
2018-07-28
2018-07-29
3
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
LADY STAR (110)
2018-07-27
14
2018-07-27
4
2018-07-28
2018-07-29
Wypchło Aleksandra
bpk
TILEXA Z (144)
2018-07-27
13
2018-07-27
25
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-27
1
2018-07-27
6
2018-07-28
4
2018-07-29
5
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
GLORY (187)
2018-07-27
17
2018-07-27
1
2018-07-28
11
2018-07-28
5
2018-07-29
1
2018-07-27
25
2018-07-27
1
2018-07-28
2018-07-28
4
2018-07-29
19
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka Majdan
MISTER (168)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
2018-07-28
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-28
20
2018-07-28
35
2018-07-29
DONALD (115)
2018-07-27
2018-07-27
2018-07-29
4
2018-07-28
8
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2018-07-27
22
2018-07-27
10
2018-07-28
11
2018-07-28
2018-07-29
20
ANCONA (113)
2018-07-27
13
2018-07-27
17
2018-07-28
14
2018-07-28
DOOLEYS B (116)
2018-07-27
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (147)
2018-07-27
3
2018-07-27
14
2018-07-28
13
2018-07-28
5
2018-07-29
11
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-29
2
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
FAZA AS (178)
2018-07-27
2
2018-07-29
6
2018-07-28
4
2018-07-27
8
2018-07-28
7
2018-07-29
10

Number of Riders: 111

Number of Horses: 165

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl