Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
126 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 15:53:15
2018-07-21 15:39:44
Hubert Aniołek SPOOK
  • 1x 12/50 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
125 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 15:52:59
2018-07-21 15:39:21
Hubert Aniołek RAMZES
  • 1x 12/50 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
124 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 21:01:29
2018-07-20 20:47:19
Hubert Aniołek RINGO
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 21:01:45
2018-07-20 20:46:57
Hubert Aniołek GULIWER
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
122 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 21:02:08
2018-07-20 19:23:31
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 21:02:30
2018-07-20 19:18:39
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 21:03:02
2018-07-20 19:15:04
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 21:02:45
2018-07-20 19:13:08
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 21:01:05
2018-07-20 19:11:02
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 14:33:55
2018-07-20 14:31:29
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 13:40:41
2018-07-20 13:18:04
Zofia Zawadzka RUSHMOOR RUMBLE
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 13:40:27
2018-07-20 13:13:57
Magdalena Bukała RUSHMOOR RUMBLE
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 13:40:01
2018-07-20 12:34:56
Alicja Kluczek BENETON
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:50:54
2018-07-20 09:35:51
Julia Graczyk GELUKSROOS
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:51:11
2018-07-20 09:27:39
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:51:38
2018-07-20 09:27:00
Wojciech Sutkowski ARROW
  • 2x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:52:03
2018-07-20 09:21:21
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:52:20
2018-07-20 09:20:32
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:52:39
2018-07-20 09:19:58
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:53:15
2018-07-20 09:19:32
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:53:37
2018-07-20 09:18:43
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:53:55
2018-07-20 09:17:34
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:50:37
2018-07-20 09:17:12
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 06:25:49
2018-07-20 09:00:43
Nikola Janiszewska GERDA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:12:36
2018-07-20 08:59:17
Aliaksandr Sarachau MEGATRON
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 08:52:29
2018-07-20 08:27:42
Dominika Kosior DONGOLITA
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:27:26
2018-07-20 07:26:56
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:27:04
2018-07-20 07:26:16
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:26:50
2018-07-20 07:15:11
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:53:31
2018-07-20 00:44:58
Michał Machowski APART
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:53:58
2018-07-20 00:33:11
Oliwia Żuchewicz MA SURCE (SUKRE)
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:54:17
2018-07-19 23:18:32
Karolina Krzykowska KADRA
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:54:31
2018-07-19 23:00:13
Zuzanna Szczepanowska GILDZIA
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:54:47
2018-07-19 22:59:32
Hanna Kaliszewska CANDY QUEEN
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:55:00
2018-07-19 22:58:23
Maja Piasecka CANDY QUEEN
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:55:16
2018-07-19 22:56:09
Maja Piasecka LUPIDELIA EBONY LADY
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:55:30
2018-07-19 22:30:29
Adam Kaszuba CAOMA
  • 2x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:55:43
2018-07-19 22:20:46
Wiktoria Krośnicka HUSAR
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:55:59
2018-07-19 21:52:04
Kamila Sokołowska ALPINEX
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:56:18
2018-07-19 21:51:35
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:56:33
2018-07-19 21:50:56
Gabriela Krysiak PĄCZEK
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:56:49
2018-07-19 21:50:12
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 21:17:08
2018-07-19 21:15:38
Julia Borys NEFRYT
  • 2x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 13:39:44
2018-07-19 21:10:40
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 21:12:04
2018-07-19 21:00:22
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:44:23
2018-07-19 15:17:54
Weronika Wiszorowska OLIWIA
  • 2x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:44:43
2018-07-19 14:00:42
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:45:07
2018-07-19 13:59:23
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:45:27
2018-07-19 13:51:30
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:45:47
2018-07-19 13:50:12
Martyna Klimczak MOLO
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:46:09
2018-07-19 13:10:58
Jakub Wawszczak HELERINA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:46:31
2018-07-19 13:10:29
Natacha Mont-Jovet HELERINA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:47:13
2018-07-19 13:08:35
Natacha Mont-Jovet FAUNA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:38:59
2018-07-18 22:41:20
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 1x 4A/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm (art.274.5.2)) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:39:14
2018-07-18 15:44:11
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:39:47
2018-07-18 15:08:26
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:40:04
2018-07-18 14:53:24
Patrycja Strus ŻEŃSZEŃ
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:41:15
2018-07-18 10:58:17
Aleksandra Kołodziejczyk HALOGEN
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:41:35
2018-07-18 10:55:02
Martyna Zięba FILEJKA
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:42:45
2018-07-18 10:18:37
Karolina Szaniawska KUBA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 1x 4A/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm (art.274.5.2)) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:43:05
2018-07-18 09:01:19
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 11:35:10
2018-07-18 09:00:38
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 04:41:54
2018-07-18 08:55:23
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 21:44:22
2018-07-17 20:00:46
Klaudia Pyrzanowska HANKA
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:47:37
2018-07-17 19:55:45
Anna Lewandowska DALMACJA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 12/50 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 11:07:50
2018-07-17 10:51:12
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 22:09:49
2018-07-16 21:59:03
Julia Raczyńska HELLOW
  • 2x 12/50 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 17:42:40
2018-07-16 17:21:53
Waleria Branicka MONTE CHRISTO
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 17:41:05
2018-07-16 17:15:40
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 15:43:43
2018-07-16 15:34:34
Dominika Grochowska PATOS
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 15:31:34
2018-07-16 15:15:23
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:25:14
2018-07-16 14:12:37
Marcelina Suchecka HIPOLIT
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 13:03:09
2018-07-16 12:52:55
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 12:37:07
2018-07-16 12:32:28
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 08:33:54
2018-07-16 08:24:23
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 06:22:17
2018-07-15 22:04:43
Ewa Mazurowska CLICQUOT
  • 1x /C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 21/C/Konkurs nr 21, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Zawodnicy z licencją II i I
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 06:21:50
2018-07-15 22:04:13
Ewa Mazurowska DIUNA-TO
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 06:21:30
2018-07-15 21:06:37
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 06:21:13
2018-07-15 20:29:36
Zuzanna Dębowska ROBINIA
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 20:47:21
2018-07-15 20:18:29
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 16:12:22
2018-07-15 12:07:52
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 16:11:37
2018-07-14 20:41:40
Aleksandra Kierczak GEDEON
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 18:56:18
2018-07-14 16:38:45
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 04:57:06
2018-07-13 22:45:00
Zofia Radziszewska BAJPAS-BAJAN
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 2x 4A/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm (art.274.5.2)) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:07:20
2018-07-13 19:13:56
Anita Szafrańska MILANO
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:07:58
2018-07-13 13:59:08
Gabriela Grzymała TASMANIA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:08:12
2018-07-13 13:56:50
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:08:23
2018-07-13 11:10:29
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 12:37:24
2018-07-12 12:26:04
Zofia Bochen PARYS
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 1x 4A/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm (art.274.5.2)) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 14:20:42
2018-07-11 14:01:08
Karolina Pęczyńska WONDERFUL JUMP K
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 14:17:30
2018-07-11 13:59:47
Karolina Jeruć ESTAMP
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:16:56
2018-07-11 07:15:50
Konrad Hołodiuk ESMERALDA
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:54:25
2018-07-10 10:52:50
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 12/50 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:19:20
2018-07-09 21:02:41
Karina Falkowska CORNETTA II
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 11:14:50
2018-07-08 18:43:07
Zofia Chrzanowska NEAMPLA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 11:14:38
2018-07-08 18:42:09
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:24:32
2018-07-08 10:13:01
Jacek Gałkowski CALMARO
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:24:18
2018-07-08 10:12:14
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 04:36:27
2018-07-06 22:25:44
Monika Powroźnik GAFA
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 04:36:06
2018-07-06 22:24:51
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 4A/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm (art.274.5.2)) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 04:35:43
2018-07-06 22:24:03
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 04:35:25
2018-07-06 22:22:27
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 14:25:09
2018-07-06 13:58:00
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 2x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 14:24:56
2018-07-06 13:57:06
Martyna Mitrowska BORYS
  • 2x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 17:52:50
2018-07-04 11:14:26
Justyna Nagórka GRAPPA
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 17:52:15
2018-07-04 11:12:11
Justyna Nagórka GIZELA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 1x 4A/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm (art.274.5.2)) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:07:05
2018-07-03 22:41:47
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 4A/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm (art.274.5.2)) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 10:36:34
2018-07-02 10:35:39
Gabriela Rozalska BOGUN
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 10:05:32
2018-07-02 09:42:17
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 14:12:13
2018-07-01 14:00:48
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 4A/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 80 cm (art.274.5.2)) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 16:11:21
2018-06-27 23:56:19
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 15:13:14
2018-06-27 21:47:44
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 17:51:07
2018-06-25 23:45:09
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 10:44:54
2018-06-15 10:42:32
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:57:06
2018-06-12 13:49:20
Jakub Ferenc CONSTANCE
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm (Zał.S1 Reg. PZJ) (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
4. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
5. Bochen Zofia Bpk maz
S
Brak
6. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
7. Borowiec Paulina KJ Dobrzyniec
2001 (J.)
O035726
10163780
8. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
9. Branicka Waleria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2003 (JM.)
O046278
10. Bruzdowska Karolina bpk
2004 (JM.)
brak
11. Bukała Magdalena BPK
2001 (J.)
O035746
12. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
13. Ceranka Katarzyna NZ
S
brak
14. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
15. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
16. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
17. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O013837
18. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
19. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
20. Falkowska Karina Niezrzeszona
S
Brak
21. Ferenc Jakub bpk
S
none
22. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
23. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
24. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
25. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
26. Grabowska Oliwia Largo Sp. z.o.o
S
O006099
27. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
28. Grochowska Dominika niezrzeszony
S
brak
29. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
30. Hołodiuk Konrad KS AZS UWM Olsztyn
S
O012238
31. Janiszewska Nikola bpk
2004 (JM.)
brak
32. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
33. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
34. Jeruć Karolina Jks Karolina
S
Brak
35. Kaliszewska Hanna Domek Białego Kucyka
2005 (JM.)
brak
36. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
37. Kaszuba Adam BPK
S
brak
38. Kierczak Aleksandra KJ Łąck
brak
39. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
40. Kluczek Alicja BZK
2007 (Mł.)
Brak
41. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
42. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039866
43. Kosior Dominika brak
S
O034257
44. Kozon Martyna BPK - MAZ
2002 (J.)
O036555
45. Krośnicka Wiktoria BPK
1997 (MJ.)
brak
46. Krysiak Gabriela Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
47. Krzykowska Karolina NIEZRZESZONA
2003 (JM.)
BRAK
48. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
49. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
50. Leśkiewicz Sandra Różaland
2000 (J.)
brak
51. Lewandowska Anna Koński Park Laszczki
2003 (JM.)
21967/15
52. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
53. Machowski Michał Różaland
2000 (J.)
Brak
54. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
55. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
56. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
57. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
58. Mont-Jovet Natacha bpk
2004 (JM.)
O036944
59. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (MJ.)
O034233
60. Nagórka Justyna Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2006 (JM.)
O048642
61. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
62. Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2003 (JM.)
O032321
63. Pankiewicz Ireneusz BPK (MAZ)
S
O028769
64. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
65. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2017 (Mł.)
O040145
66. Piasecka Maja Domek Białego Kucyka
2005 (JM.)
brak
67. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
68. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
69. Prusinowski Marcel bpk
2003 (JM.)
brak
70. Przybysz Klaudia KS EQUIRIGHT
2004 (JM.)
O038241
71. Pyrzanowska Klaudia Koński Park Laszczki
2002 (J.)
2593/16
72. Raczyńska Julia Niezrzeszona
2000 (J.)
Brak
73. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
74. Radziszewska Laura Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2001 (J.)
O025646
75. Radziszewska Zofia St. Stajnia Bobrowy Staw
2004 (JM.)
Brak
76. Rozalska Gabriela Niezrzeszona
2001 (J.)
O040064
77. Sarachau Aliaksandr KJ Hippica Polonia
S
O039839
78. Sokołowska Kamila Szybki Konik
2003 (JM.)
brak
79. Solarz Weronika Klub Jeździecki Plejada
2003 (JM.)
O050235
80. Strus Patrycja niezrzeszona
2003 (JM.)
brak
81. Suchecka Marcelina KJ Aldragho
2007 (Mł.)
O043759
82. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
83. Sutkowski Wojciech JKS Olsza
S
O005592
84. Szafrańska Anita Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2004 (JM.)
O049101
85. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
86. Szczepanowska Zuzanna Domek Białego Kucyka
2006 (JM.)
brak
87. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
88. Wawszczak Jakub brak
S
O003552
89. Wichiciel Martyna NZ
2005 (JM.)
brak
90. Wiszorowska Weronika KJ Szumawa Bobrowiec
2002 (J.)
O043444
91. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
92. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O045569
93. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O045569
94. Żelazny Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
2004 (JM.)
O032270
95. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
96. Zięba Martyna Klub Jeździecki Dworek
2001 (J.)
O041584
97. Żuchewicz Oliwia Różaland
2001 (J.)
Brak
98. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

28

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
2.

24

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Wojciech Kasperski
K014869 DE421000582708
3.

84

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
4.

92

APART KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Tuschinski
M: Toscanini
O: Marta Kwiatkowska
B: Gam.de.mol
Brak 528210000700033
5.

106

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
K006047 009 66 0005401
6.

29

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
7.

3

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
8.

85

BAJPAS-BAJAN DRP POL 2001 Wałach gniada/kuc:149 F: Alibaba
M: Bajkowa Gwiazdka
O: Karolina Kolanowska
B: Hubert Kierznowski
Brak POL 013670095101
9.

109

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Wojciech Kluczek
B: Markiewicz Dariusz
brak 616013610071112
10.

125

BLACK MAGIC F:
M:
O:
B:
11.

68

BLAZING DESERT JESTER Kuc Walijski POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Broomells Desert Monarch
M: Dormello
O: Agnieszka Wichciel
B: GB
brak
12.

25

BOGUN NN POL 2002 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Bogdan Staszak
B: NN
K023739
13.

27

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
14.

115

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
15.

30

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Monika Pasik
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
Brak
16.

8

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
17.

88

CANDY QUEEN KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Adam Dybowski
B: NN
brak
18.

20

CAOMA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Cajamarka
O: Renata Prusaczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
19.

113

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon / Colman
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzyński
B:
K018658 616009610156011
20.

47

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
21.

43

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
22.

49

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
23.

94

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
24.

54

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
25.

41

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
26.

1

CONSTANCE Slovakian Warmblood SVK 2006 Klacz kasztanowata F: Veneur du Luc, KWPN
M: Cosima, westf.
O: Jakub Ferenc
B: tbc
none
27.

33

CORNETTA II Westfalska DEU 2014 Klacz siwa F: Cristallo II/ Cornet Obolensky
M: Landia/Lanser III
O: Karina Falkowska
B: Robert u.Agnieszka Michalak Gut Neuenhof
Brak
28.

19

DALMACJA Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada/165 F: Logan
M: Dolina
O: Otium Barbara
B: Kuczaj Andrzej
brak
29.

60

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
30.

48

DIUNA-TO HOL POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casall Ask
M: Pana-To
O: Daniel Winnicki
B: Daniel Winnicki
Brak
31.

126

DONAWAY EVANDER Welsh Pony POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: .
M: .
O: .
B: .
brak
32.

96

DONGOLITA XX POL 2011 Klacz gniada F: Dzahar
M: Darling Special
O: D.Kosior
B: brak
K026094
33.

124

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada F: Scorpion
M: .Watermelon
O: Tomasz Olszewski
B: Irlandia
K025845
34.

52

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
O: Sylwia Radecka- Nowacka
B: Cents Manfred
brak DE421000636207
35.

101

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
36.

35

ESMERALDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Landacord
M: Estyma
O: Beata Vetter
B: Ewa Fabińska
K026137 616 009 51 04147 09
37.

36

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
O: Karolina Pęczyńska
B: Polska
brak
38.

56

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
39.

58

FANTA SP POL 2013 Klacz siwa/171 F: Karnalit /
M: Fantazja /
O: Karolina Osiewicz
B: Karolina Osiewicz
brak
40.

71

FAUNA Kuc Feliński POL 2000 Klacz bułana/kuc:136 F: Krokiet /
M: Figraszka /
O: Malwina Mont-Jovet
B: Wacław Czechowicz
K019789 616013540001600
41.

112

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
K016234 POL013580189807
42.

64

FILEJKA KUC POL 09.07.2001 Klacz gniada/kuc:145 F: Suseł
M: Figa
O: Grzegorz Zięba
B: SK Plękity
K006437 POL01366007820108465
43.

46

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
44.

31

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
45.

32

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
46.

44

GEDEON SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Hartland / Czad
M: Getyna / Genius
O: Joanna Kierczak
B: Mieczysław Przedpełski
K009867 POL009660786005
47.

108

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
48.

98

GERDA Kuc Feliński POL 2011 Klacz bułana/kuc: F: Haszysz
M: Gucja
O: Łukasz Kwiatkowski
B: Halina Mierzejewska
brak 616013660919611
49.

89

GILDZIA KM POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Granit
M: Grenada
O: Ewa Muszyńska
B: Benz Romuald
K020730
50.

26

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
51.

114

GRAND CORIDA SP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Corleone Z / Coriall
M: Garda / Grandeur
O: Piotr Zwierzyński
B: Jan Chrzanowski
K014374 POL009670025206 104QD98
52.

6

GRAPPA Typ Kuc POL 2013 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Anna Nagórka
B: Magdalena Błasik
K024980 616999580445613
53.

117

GULIWER Kuc Walijski POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Guli
M: Wera
O: Aneta Aniołek
B: NN
brak
54.

65

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Marek Uszok
brak
55.

123

HAMLET F.S. KWPN POL 2012 Wałach kara/171 F: Zambesi
M: Sjanny
O: Aleksandra Nazar
B: Justyna Kopko
K023255 68920103949595959595
56.

59

HANKA Wielkopolska POL 2011 Klacz inna/165 F: Harold
M: Hera
O: Otium Barbara
B: nn
brak
57.

72

HELERINA Trakeńska POL 2012 Klacz kara F: Velsas
M: Helmainte
O: Malwina Mont-Jovet
B: Tomasz Gąsowski
K022537 POL 732 01 00622 12
58.

18

HELLOW Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Wałach siwa/162 F: Egzamin
M: Hestia
O: Aleksander Gołębiewski
B: Puka Władysław
Brak
59.

7

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
O: Karolina Gałkowska
B: W.A.M. Oude Wesselink
K021644 528003201209826
60.

67

HERR VITO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
61.

53

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Grzegorz Suchecki
B: Dudkowiak Roman
K019548 POL013610117005
62.

93

HISZPAN SP POL 2003 Wałach gniada F: Diades
M: Hangara
O: Justyna Bruzdowska
B: Mirowski Władysław
brak POL009611244003
63.

107

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 74383933737
64.

86

HUSAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach tarantowata F: Bawar
M: Haiti
O: Stanisław Grzegorz Borkowski
B: Adam Wierzejski
brak
65.

76

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
66.

74

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
67.

90

KADRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz kasztanowata F: CONSOR
M: KWARTA
O: TADEUSZ ROMAN
B: IWONA JURCZENKO-TOPOLSKA
BRAK
68.

61

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine
M: Kleopatra/Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
69.

23

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
70.

70

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
K025508
71.

45

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
72.

63

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Morelos /
M: Karina /
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
73.

111

LIDER-P Małopolski POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
O: Katarzyna Ceranka
B: Piwowarski Andrzej
brak
74.

4

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
75.

103

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
76.

87

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz ciemnogniada/mk: F: Turnina's Gismore
M: Firwood's Ella
O: Ewa Muszyńska
B: Dorota Kowalska
brak
77.

62

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach kara F: Huzar
M: Łysica
O: Marek Wacławik
B: SK Walewice
K017722
78.

91

MA SURCE (SUKRE) Czysta Krew Arabska ESP 13.04.2007 Wałach siwa/mk: F: Sellui
M: Magala
O: Marcin Różalski
B: Magnolia Arabians
Brak 190201004601132
79.

5

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
K026057
80.

81

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
K023092
81.

99

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
82.

97

MEGATRON Württemberger DEU 2011 Wałach siwa F: MONSUM
M: SINA
O: Krystyna Pędrakowska
B: Frieder Homberger
K025154
83.

42

MILANO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
O: Anna Nagórka
B: Kowalik Janusz
K023969 616999580603510
84.

100

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
85.

50

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
86.

9

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250 616POL10007028T
87.

104

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
88.

73

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
K015555 616009540163809
89.

57

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044
90.

10

NEAMPLA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Zeendgraaf / Ahoy
M: Vabiola / Roy M
O: Zofia Chrzanowska
B: G. H. Nijland
K022514 528022200900057
91.

80

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
92.

39

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
93.

77

OLIWIA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2010 Klacz siwa/kuc:148 F: Aragano
M: Ordrina
O: Agnieszka Wiszorowska
B: Krzysztof Szumiński
K023223
94.

82

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
95.

38

PARYS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Cooper / Cassini I
M: Cooper / Cassini I
O: Pawel Maruda
B: Zbigniew Kowalewski
K017035 POL007600081104
96.

55

PATOS Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Heban
M: Panda
O: Kamil Kozłowski
B: Buczak Janusz
brak
97.

95

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
98.

102

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
99.

22

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam / Akropol
M: Rawka / Sir Shostakovich
O: Paulina Borowiec
B: Andrzej Grad
K008208 POL732010011202 104VD19
100.

119

RAMZES Kuc Walijski POL 2008 Wałach kara/kuc:118 F: Fokus / Galon
M: Ramondie / Ramiro
O: Aneta Aniołek
B: Jan Wójcik
K024362 POL013610007908
101.

51

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
102.

69

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
O: Hanna Szustorowska
B: Karol Komin
K019653 POL 009 61 02229 08
103.

78

RIHANNA SP POL 2010 Klacz siwa F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
O: MAREK KUCHARSKI
B: MAREK KUCHARSKI
brak 616009600203910
104.

118

RINGO KUC POL 2009 Wałach bułana/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Aniołek
B: Krzysztof Aniołek
K024952 616999661981209
105.

17

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral / Leuthen I
M: Ronia / Domestos
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240 616007610093311
106.

110

RUSHMOOR RUMBLE New Forest POL 2010 Wałach gniada/kuc:146 F: Brookshill Brumby
M: Rushmoor Ramble
O: Dariusz Sochocki
B: GBR
K024747
107.

121

SANGAL KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Sanwan / Navajo
M: Gala / Darino
O: Piotr Zwierzyński
B:
K009868 POL013611080504
108.

83

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
K013400
109.

120

SPOOK KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Aneta Aniołek
B: NN
brak
110.

34

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: NEBO LIAM
M: BECKY po PARK MARVEL
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
brak
111.

122

SZMULA Polski Koń Szlachetnyj Półkrwi POL 2013 Klacz tarantowata/168 F: Telco
M: Samira
O: Tomasz Olszewski
B: Józef Wiśniewski
K024178 616009640050413
112.

40

TASMANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Ustinov
M: Tesmiran / Creool
O: Joanna Majkowska
B: -
K023059 616009610139611
113.

21

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
114.

75

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
115.

37

WONDERFUL JUMP K SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendus
M: Wanesa
O: Wrzosek Dominika
B: Polska
Brak
116.

116

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
117.

66

ŻEŃSZEŃ NN POL 2008 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Sochan Stanisław
B: NN
brak
Rider Club
Competition
Prize
Aniołek Hubert bpk
20
SUM:
20.00
Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
150
SUM:
150.00
Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
50
150
SUM:
200.00
Ferenc Jakub bpk
50
SUM:
50.00
Grabowska Oliwia Largo Sp. z.o.o
20
SUM:
20.00
Hołodiuk Konrad KS AZS UWM Olsztyn
20
SUM:
20.00
Kierczak Aleksandra KJ Łąck
20
SUM:
20.00
Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
20
SUM:
20.00
Leśkiewicz Sandra Różaland
70
SUM:
70.00
Ludwicka Karina JKS U Robsonów
70
SUM:
70.00
Maruda Dominika LKJ Gałkowo
20
SUM:
20.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
50
300
SUM:
350.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
100
SUM:
100.00
Piasecka Maja Domek Białego Kucyka
20
SUM:
20.00
Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
200
SUM:
200.00
Radziszewska Zofia St. Stajnia Bobrowy Staw
70
SUM:
70.00
Rozalska Gabriela Niezrzeszona
100
SUM:
100.00
Sujecka Karolina bpk maz
50
SUM:
50.00
Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
20
SUM:
20.00
Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
50
SUM:
50.00
Żelazny Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
50
SUM:
50.00
Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
200
SUM:
200.00
Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
GULIWER (117)
2018-07-21
6
2018-07-21
7
RINGO (118)
2018-07-21
1
2018-07-21
3
20
RAMZES (119)
2018-07-22
1
2018-07-22
14
SPOOK (120)
2018-07-22
2018-07-22
1
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MARKIZA (99)
2018-07-22
5
2018-07-22
4
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (70)
2018-07-21
9
2018-07-21
7
2018-07-21
22
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
R-MEFISTO (102)
2018-07-22
4
2018-07-22
14
Bochen Zofia
Bpk maz
PARYS (38)
2018-07-21
7
2018-07-22
12
2018-07-22
2018-07-21
1
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2018-07-22
1
2018-07-22
3
2018-07-22
Borowiec Paulina
KJ Dobrzyniec
2018-07-21
11
2018-07-21
8
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
NEFRYT (80)
2018-07-21
6
2018-07-21
5
Branicka Waleria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2018-07-21
9
2018-07-21
2
2018-07-21
4
2018-07-22
2018-07-22
Bruzdowska Karolina
bpk
HISZPAN (93)
2018-07-22
5
2018-07-22
Bukała Magdalena
BPK
2018-07-22
6
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-07-21
12
2018-07-21
2018-07-22
2018-07-22
Ceranka Katarzyna
NZ
LIDER-P (111)
2018-07-22
22
2018-07-22
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2018-07-21
1
150
2018-07-21
2018-07-22
2018-07-22
NEAMPLA (10)
2018-07-21
17
2018-07-21
1
2018-07-22
2018-07-22
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2018-07-21
17
2018-07-21
12
2018-07-22
2018-07-22
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
2018-07-21
1
2018-07-21
1
2018-07-21
1
2018-07-22
1
2018-07-22
14
2018-07-22
14
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ROBINIA (17)
2018-07-22
2018-07-22
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2018-07-21
13
2018-07-21
13
2018-07-22
2018-07-22
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2018-07-21
3
50
2018-07-21
2
150
2018-07-22
2018-07-22
Falkowska Karina
Niezrzeszona
2018-07-21
12
2018-07-22
11
Ferenc Jakub
bpk
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
3
50
2018-07-22
2018-07-22
7
2018-07-22
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LUKRECJA (103)
2018-07-22
17
2018-07-22
1
MOBY DIC (104)
2018-07-22
2018-07-22
1
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (101)
2018-07-22
8
2018-07-22
3
2018-07-22
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
HERMAN (7)
2018-07-21
12
2018-07-22
2018-07-22
2018-07-21
16
2018-07-21
9
2018-07-22
2018-07-22
Gorsiak Julia
Szybki Konik
MARKIZ (81)
2018-07-22
9
2018-07-22
6
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z.o.o
2018-07-21
4
20
2018-07-21
ŁAWNIK (62)
2018-07-21
16
2018-07-21
8
Graczyk Julia
JKS Olsza
2018-07-21
2018-07-21
Grochowska Dominika
niezrzeszony
PATOS (55)
2018-07-22
17
2018-07-22
13
2018-07-22
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
2018-07-21
6
2018-07-21
14
2018-07-21
2018-07-22
2018-07-22
2018-07-22
Hołodiuk Konrad
KS AZS UWM Olsztyn
2018-07-21
2018-07-21
21
2018-07-21
5
20
2018-07-22
2018-07-22
2018-07-22
Janiszewska Nikola
bpk
GERDA (98)
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2018-07-21
6
2018-07-22
PORTOS (95)
2018-07-22
Jaworska Julia
JKS Olsza
2018-07-22
1
2018-07-22
1
Jeruć Karolina
Jks Karolina
ESTAMP (36)
2018-07-22
2018-07-22
15
2018-07-22
Kaliszewska Hanna
Domek Białego Kucyka
2018-07-21
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-07-22
7
2018-07-22
Kaszuba Adam
BPK
CAOMA (20)
2018-07-22
2018-07-22
Kierczak Aleksandra
KJ Łąck
GEDEON (44)
2018-07-21
4
20
2018-07-22
2018-07-22
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
MOLO (73)
2018-07-21
10
2018-07-21
7
2018-07-22
2018-07-22
Kluczek Alicja
BZK
BENETON (109)
2018-07-22
2018-07-22
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-07-22
1
2018-07-22
2018-07-22
ISKRA (76)
2018-07-22
1
2018-07-22
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (65)
2018-07-21
5
20
2018-07-21
15
2018-07-21
6
Kosior Dominika
brak
2018-07-22
2018-07-22
Kozon Martyna
BPK - MAZ
TOLEDO (21)
2018-07-21
11
2018-07-21
13
2018-07-22
2018-07-22
Krośnicka Wiktoria
BPK
HUSAR (86)
2018-07-22
10
2018-07-22
Krysiak Gabriela
Szybki Konik
PĄCZEK (82)
2018-07-22
3
2018-07-22
8
Krzykowska Karolina
NIEZRZESZONA
KADRA (90)
2018-07-22
17
2018-07-22
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
2018-07-21
20
2018-07-21
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-07-21
7
2018-07-21
14
Leśkiewicz Sandra
Różaland
FANTA (58)
2018-07-21
2
70
Lewandowska Anna
Koński Park Laszczki
2018-07-21
1
2018-07-21
11
2018-07-21
2018-07-22
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (23)
2018-07-21
1
70
2018-07-21
8
2018-07-22
6
2018-07-22
2
2018-07-22
2
Machowski Michał
Różaland
APART (92)
2018-07-21
10
2018-07-21
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
ASCOT (29)
2018-07-21
5
20
2018-07-21
2018-07-22
2018-07-22
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-22
21
2018-07-22
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
15
2018-07-22
2018-07-22
2018-07-22
RIANA P (51)
2018-07-21
4
50
2018-07-21
1
300
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-07-21
3
100
2018-07-21
5
2018-07-22
2018-07-22
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
BORYS (27)
2018-07-22
2018-07-21
7
2018-07-21
3
2018-07-22
Mont-Jovet Natacha
bpk
FAUNA (71)
2018-07-21
2018-07-21
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (83)
2018-07-22
2018-07-22
Nagórka Justyna
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GRAPPA (6)
2018-07-22
1
2018-07-22
1
GIZELA (26)
2018-07-21
7
2018-07-21
1
2018-07-21
4
2018-07-22
19
2018-07-22
2018-07-22
20
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
SZMULA (122)
2018-07-22
2018-07-22
2018-07-22
2018-07-22
2018-07-22
2018-07-22
Orlikowski Antoni
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2018-07-21
11
2018-07-21
2018-07-22
2018-07-22
2018-07-22
Pankiewicz Ireneusz
BPK (MAZ)
2018-07-21
19
2018-07-21
2018-07-22
2018-07-22
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
2018-07-22
2018-07-22
18
2018-07-22
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
2018-07-21
10
2018-07-21
2018-07-22
2018-07-22
Piasecka Maja
Domek Białego Kucyka
2018-07-21
2018-07-21
1
2018-07-21
1
2018-07-21
4
20
2018-07-21
2018-07-21
Powroźnik Monika
LKJ Gałkowo
GAFA (32)
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-22
2018-07-22
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2018-07-21
1
200
2018-07-21
3
2018-07-22
2018-07-22
Prusinowski Marcel
bpk
2018-07-22
1
2018-07-22
1
Przybysz Klaudia
KS EQUIRIGHT
2018-07-21
8
2018-07-21
2018-07-22
2018-07-22
Pyrzanowska Klaudia
Koński Park Laszczki
HANKA (59)
2018-07-21
6
2018-07-21
2018-07-21
20
Raczyńska Julia
Niezrzeszona
HELLOW (18)
2018-07-22
1
2018-07-22
1
2018-07-22
1
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (52)
2018-07-22
16
2018-07-22
Radziszewska Laura
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-07-22
2018-07-22
Radziszewska Zofia
St. Stajnia Bobrowy Staw
2018-07-21
1
70
2018-07-21
4
2018-07-21
Rozalska Gabriela
Niezrzeszona
BOGUN (25)
2018-07-21
1
100
2018-07-21
21
Sarachau Aliaksandr
KJ Hippica Polonia
2018-07-22
Sokołowska Kamila
Szybki Konik
ALPINEX (84)
2018-07-22
11
2018-07-22
9
Solarz Weronika
Klub Jeździecki Plejada
MAFIA (5)
2018-07-21
4
2018-07-21
14
2018-07-21
Strus Patrycja
niezrzeszona
2018-07-21
14
2018-07-21
Suchecka Marcelina
KJ Aldragho
HIPOLIT (53)
2018-07-22
1
2018-07-22
10
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (31)
2018-07-21
2
50
2018-07-21
18
2018-07-22
2018-07-22
Sutkowski Wojciech
JKS Olsza
ARROW (106)
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-22
2018-07-22
Szafrańska Anita
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
MILANO (42)
2018-07-21
5
2018-07-21
1
2018-07-21
15
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
KUBA (63)
2018-07-21
8
2018-07-21
3
20
2018-07-21
7
Szczepanowska Zuzanna
Domek Białego Kucyka
GILDZIA (89)
2018-07-21
2018-07-21
1
2018-07-21
13
2018-07-21
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (69)
2018-07-21
18
2018-07-21
Wawszczak Jakub
brak
2018-07-22
Wichiciel Martyna
NZ
2018-07-21
2018-07-21
Wiszorowska Weronika
KJ Szumawa Bobrowiec
OLIWIA (77)
2018-07-22
2018-07-22
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
KSENA (45)
2018-07-21
5
50
2018-07-21
4
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2018-07-22
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2018-07-22
19
Żelazny Wiktoria
Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
RIHANNA (78)
2018-07-21
2
50
2018-07-21
19
2018-07-21
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-07-21
6
2018-07-21
2
200
Zięba Martyna
Klub Jeździecki Dworek
FILEJKA (64)
2018-07-22
2
2018-07-22
4
2018-07-22
5
Żuchewicz Oliwia
Różaland
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
16
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
FAZA AS (112)
2018-07-21
CASTEL-L (113)
2018-07-21
2018-07-21
10
2018-07-22
12
2018-07-22
2018-07-21
9
2018-07-22
2018-07-22
BURSZTYN (115)
2018-07-21
7
2018-07-21
2018-07-22
2018-07-22
2018-07-21
2
100
2018-07-22
2018-07-22
SANGAL (121)
2018-07-22
1
2018-07-22
1

Number of Riders: 98

Number of Horses: 117

The sum of prizes: 1 970.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl