Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:06:31
2018-07-13 11:19:05
Aleksandra Gawrońska ZUMI
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:06:19
2018-07-13 11:16:45
Przemysław Bylicki ZUMI
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:06:08
2018-07-13 08:34:59
Magdalena Przybylska PORTOS
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 18:23:23
2018-07-12 17:51:46
Michał Popis KARINIO
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 15:16:57
2018-07-12 15:13:54
Oliwia Komosa SAGAR
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 10:07:12
2018-07-12 10:06:20
Sandra Miszta NONA D
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 05:05:30
2018-07-11 22:40:50
Zdzisław Izmajłowicz GLORIA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 05:05:03
2018-07-11 22:40:27
Natalia Sobieska GEJSZA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 09:27:44
2018-07-11 09:22:26
Marta Matysik GRAL
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 09:27:32
2018-07-11 09:19:30
Ida Kunert ARETINO
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 12:34:39
2018-07-10 12:34:17
Ewa Biernacka CHORWACJA
  • 2x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 12:33:48
2018-07-10 12:32:55
Klaudia Winek AVIGNON PG
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 15:35:53
2018-07-10 09:53:19
Jagoda Gajewska KALIPSO
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:43:41
2018-07-09 18:37:57
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:43:29
2018-07-09 18:37:02
Wiktoria Redek FIRLEJ
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:43:16
2018-07-09 18:24:33
Wiktoria Redek TOSCA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 16:30:52
2018-07-09 16:28:12
Marta Chmielewska BENIAMIN
  • 2x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 11:12:42
2018-07-09 10:55:06
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 10:33:54
2018-07-08 10:33:10
Aleksandra Kołodziejczyk HALOGEN
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 11:46:49
2018-07-06 11:34:20
Aleksandra Kościukiewicz SAGAR
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:05:56
2018-07-06 11:02:41
Katarzyna Steczowicz MERLE
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
  • 1x 3 POKAZ/Ujeżdżenie/Pokaz Ujeżdżenia - (program do wyboru przez zawodników)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 11:06:18
2018-07-06 10:55:51
Julia Rzeplińska VADROUILLE
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 11:06:31
2018-07-06 10:54:01
Zuzanna Borowiec VAN PONYSPORT
  • 1x 3 POKAZ/Ujeżdżenie/Pokaz Ujeżdżenia - (program do wyboru przez zawodników)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 11:06:42
2018-07-06 10:53:04
Zuzanna Borowiec MARSYLIA
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 11:06:52
2018-07-06 10:51:20
Patrycja Świetlik MAŁA MI PONYSPORT
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3 POKAZ/Ujeżdżenie/Pokaz Ujeżdżenia - (program do wyboru przez zawodników)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 11:07:04
2018-07-06 10:50:12
Lidia Rębkowska MARSYLIA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 11:07:16
2018-07-06 10:43:23
Aleksandra Chołuj VAN PONYSPORT
  • 1x 1/60 cm/Konkurs nr 1, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3 POKAZ/Ujeżdżenie/Pokaz Ujeżdżenia - (program do wyboru przez zawodników)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 11:07:27
2018-07-06 10:41:14
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3 POKAZ/Ujeżdżenie/Pokaz Ujeżdżenia - (program do wyboru przez zawodników)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:05:43
2018-07-06 10:40:10
Alicja Solarska PORTOS
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 13:58:05
2018-07-05 13:57:05
Karolina Cygan SAGAR
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 17:51:14
2018-07-04 14:23:18
Weronika Zawisza KARINIO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 17:51:00
2018-07-04 14:21:23
Julia Stelmach SYCYLIA DS
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 17:50:45
2018-07-04 14:10:41
Monika Samojłowicz KARINIO
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 17:50:31
2018-07-04 14:06:45
Nina Lemlich SYCYLIA DS
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:14:51
2018-07-03 07:35:14
Weronika Kuta CYMKA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 04:52:00
2018-06-30 21:45:40
Olga Szuran VABIO
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 16:39:34
2018-06-29 15:32:44
Dariusz Sopiński ORIESKA
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:15:38
2018-06-12 13:42:45
Jakub Ferenc CONSTANCE
  • 1x 2/70 cm/Konkurs nr 2, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL/Konkurs nr 4, Open klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał.S1 Reg. PZJ)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art.238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Biernacka Ewa Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O003636
2. Borowiec Zuzanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
brak
3. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
4. Chmielewska Marta Stowarzyszenie SKJ Grobice
2006 (JM.)
brak
5. Chołuj Aleksandra St. SKJ Grobice
2003 (JM.)
brak
6. Cygan Karolina Klub Jeździecki Dziecinów
S
Brak
7. Ferenc Jakub bpk
S
none
8. Gajewska Jagoda Niezrzeszona
2005 (JM.)
O048828
9. Gawrońska Aleksandra BPK
1997 (MJ.)
brak
10. Izmajłowicz Zdzisław brak
S
brak
11. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039866
12. Komosa Oliwia Klub Jeździecki Dziecinów
2003 (JM.)
Brak
13. Kościukiewicz Aleksandra Klub Jeździecki Dziecinów
S
Brak
14. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
1997 (MJ.)
O025285
15. Kuta Weronika J. J. Darboven
1997 (MJ.)
Brak
16. Lemlich Nina Klub Jeździecki Dziecinów
2005 (JM.)
Brak
17. Miszta Sandra SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O023611
18. Popis Michał Klub Jeździecki Dziecinów
2007 (Mł.)
Brak
19. Przybylska Magdalena Stowarzyszenie SKJ Grobice
1998 (MJ.)
brak
20. Rębkowska Lidia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2005 (JM.)
brak
21. Redek Wiktoria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
0031764
22. Rzeplińska Julia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O043919
23. Saganowska Amelia BPK
2003 (JM.)
brak
brak
24. Samojłowicz Monika Klub Jeździecki Dziecinów
2004 (JM.)
Brak
25. Sobieska Natalia brak
1997 (MJ.)
brak
26. Solarska Alicja (nz) Stowarzyszenie SKJ Grobice
2001 (J.)
brak
27. Sopiński Dariusz KJ Dziecinów
S
O014340
28. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
Brak
29. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (Mł.)
brak
30. Stelmach Julia Klub Jeździecki Dziecinów
2004 (JM.)
Brak
31. Świetlik Patrycja St. SKJ Grobice
2003 (JM.)
O039864
32. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (JM.)
O035710
33. Winek Klaudia Niezrzeszona
2002 (J.)
Brak
34. Zawisza Weronika Klub Jeździecki Dziecinów
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

AVIGNON PG SP POL 2003 Klacz kasztanowata/165 F: Weltstein
M: Agora
O: Agnieszka Piotrowska
B: Makowski Remigiusz
K025914
2.

19

BENIAMIN KUC POL 2002 Wałach dereszowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Edyta Lewandowska
B: NN
brak
3.

24

CHORWACJA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Colox cup
M: Celinka
O: Ewa Biernacka
B: Burzyński
K025913
4.

1

CONSTANCE Slovakian Warmblood SVK 2006 Klacz kasztanowata F: Veneur du Luc, KWPN
M: Cosima, westf.
O: Jakub Ferenc
B: tbc
none
5.

3

CYMKA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Two Fox Skipper
M: Cytryna
O: Weronika Kuta
B: Weronika Kuta
Brak
6.

22

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
O: Henryk MIanowski
B: Henryk MIanowski
K020771 616009661085412
7.

21

FIRLEJ Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: NABUCHO DU SEREIN
M: FORTUNA
O: REKO-KLIMA Agnieszka Redek
B: Fundacja PEGASUS
006660086308
8.

27

GEJSZA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Zdzisław Izmajłowicz
B: Zdzisław Izmajłowicz
brak
9.

28

GLORIA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Zdzisław Izmajłowicz
B: Zdzisław Izmajłowicz
brak
10.

17

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Marek Uszok
brak
11.

9

KALIPSO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada/157 cm F: Chester
M: Kometa
O: Grzegorz Gajewski
B: Bogdan Szpetkowski
brak POL 009 59 01512 07
12.

4

KARINIO KUC POL 2006 Wałach siwa/mk: F: Karmel
M: Kolinas
O: Dariusz Sopiński
B: Dariusz Sopiński
Brak
13.

15

MAŁA MI PONYSPORT KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Barbara Guniewicz
B: NN
K022959 6169996102193
14.

14

MARSYLIA MŁP POL 1999 Klacz siwa/158 F: First des Termes
M: Batuta
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034
15.

7

MERLE HAFL GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Abendsturm
M: Maiglockchem
O: Monika Steczowicz
B: De
K022777 DE434340246804
16.

29

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Notebook / Double Alleged
O: Sandra Miszta
B: Roman Drabiński
K022134 616009670026812
17.

2

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowelice
K010942 POL0096400333807
18.

6

PORTOS TRAK POL 2004 Wałach kasztanowata/166 F: Ajbek
M: Pola
O: Adam Jędrzejczyk
B: Marek Przeczewska
K011463
19.

8

SAGAR Małopolski POL 2008 Wałach kara F: Grey
M: Saga
O: Dariusz Sopiński
B: Dariusz Sopiński
Brak
20.

18

SIMSALABIM Hanowerska DEU 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Signum
M: po Falkner
O: Seweryn Saganowski
B: Luise Benjes
Brak DE 431316825514
21.

11

SYCYLIA DS KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Frankenhoeh's Mylord
M: Sewilla
O: Dariusz Sopiński
B: Dariusz Sopiński
Brak
22.

20

TOSCA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: DANTE
M: TRITTI
O: REKO-KLIMA Agnieszka Redek
B: Katarzyna Kowalczewska
013660846104 013660846104
23.

10

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
O: Kamila Jarosz
B: Diter Staniek
K005067 07143
24.

16

VADROUILLE XX BEL 2002 Klacz ciemnogniada/165 F: Sarhoob
M: Vareuse Bleue
O: Iwona Kotyra
B: Belgia
brak
25.

13

VAN PONYSPORT KUC POL 2002 Wałach gniada/mk:156 F: Aksamit
M: Vega
O: HSB Servis Sp. z o.o.
B: Mariusz Stański
K022862
26.

12

WILHELM KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Monika Steczowicz
B: NN
brak
27.

30

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: brak
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biernacka Ewa
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-07-15
7
2018-07-15
9
Borowiec Zuzanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-07-15
2018-07-15
1
Bylicki Przemysław
BPK
ZUMI (30)
2018-07-15
Chmielewska Marta
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-07-15
1
2018-07-15
1
2018-07-15
Chołuj Aleksandra
St. SKJ Grobice
2018-07-15
5
2018-07-15
7
2018-07-15
Cygan Karolina
Klub Jeździecki Dziecinów
SAGAR (8)
2018-07-15
8
Ferenc Jakub
bpk
2018-07-15
2018-07-15
2018-07-15
Gajewska Jagoda
Niezrzeszona
2018-07-15
1
2018-07-15
5
Gawrońska Aleksandra
BPK
ZUMI (30)
2018-07-15
Izmajłowicz Zdzisław
brak
GLORIA (28)
2018-07-15
2018-07-15
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (17)
2018-07-15
2018-07-15
2018-07-15
Komosa Oliwia
Klub Jeździecki Dziecinów
SAGAR (8)
2018-07-15
10
Kościukiewicz Aleksandra
Klub Jeździecki Dziecinów
SAGAR (8)
2018-07-15
10
Krzyśpiak Weronika
KJ Dziecinów
ENIGMA (22)
2018-07-15
4
Kuta Weronika
J. J. Darboven
CYMKA (3)
2018-07-15
1
2018-07-15
9
Lemlich Nina
Klub Jeździecki Dziecinów
2018-07-15
Miszta Sandra
SKJ Grobice
NONA D (29)
2018-07-15
3
Popis Michał
Klub Jeździecki Dziecinów
2018-07-15
Przybylska Magdalena
Stowarzyszenie SKJ Grobice
PORTOS (6)
2018-07-15
Rębkowska Lidia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-07-15
2
2018-07-15
7
Redek Wiktoria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
TOSCA (20)
2018-07-15
1
FIRLEJ (21)
2018-07-15
2
Rzeplińska Julia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-07-15
1
2018-07-15
5
2018-07-15
8
Saganowska Amelia
BPK
2018-07-15
2018-07-15
Samojłowicz Monika
Klub Jeździecki Dziecinów
2018-07-15
Sobieska Natalia
brak
GEJSZA (27)
2018-07-15
2018-07-15
Solarska Alicja
(nz) Stowarzyszenie SKJ Grobice
PORTOS (6)
2018-07-15
2018-07-15
Sopiński Dariusz
KJ Dziecinów
2018-07-15
4
2018-07-15
6
Steczowicz Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MERLE (7)
2018-07-15
2018-07-15
6
2018-07-15
11
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (12)
2018-07-15
2018-07-15
6
2018-07-15
2018-07-15
8
Stelmach Julia
Klub Jeździecki Dziecinów
2018-07-15
Świetlik Patrycja
St. SKJ Grobice
2018-07-15
2018-07-15
2018-07-15
Szuran Olga
UKS Military Kąck
VABIO (10)
2018-07-15
3
2018-07-15
5
Winek Klaudia
Niezrzeszona
2018-07-15
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Zawisza Weronika
Klub Jeździecki Dziecinów
2018-07-15
1

Number of Riders: 34

Number of Horses: 27

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl