Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Eliminacja OOM A, ZRiT A, el. MPMK A 2018
Poczernin, 23-24 czerwca 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
114 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 12:27:10
2018-06-21 12:25:52
Dominika Dmowska ALBY'S MOCCA
  • 2x 12C/L3 Tow./Konkurs nr 12C Tow. Klasa L, program L3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 08:12:37
2018-06-21 08:07:18
Teresa Tomaszewska WONDER WORLD
  • 1x 21/CS2/Konkurs nr 21, Reg. Klasa CS, program CS2
112 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 14:23:43
2018-06-20 14:09:31
Weronika Noji BOHEMA
  • 2x 12C/L3 Tow./Konkurs nr 12C Tow. Klasa L, program L3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 12:08:07
2018-06-19 11:58:00
Julia Gawlikowska MILORD
  • 1x 3C/L2 Tow./Konkurs nr 3C, Tow. Klasa L, program L2
  • 1x 12C/L3 Tow./Konkurs nr 12C Tow. Klasa L, program L3
110 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:11:41
2018-06-18 18:19:55
Joanna Bobowska ANGEL QUEEN
  • 1x 3A/L2 Reg./Konkurs nr 3A, Reg. Klasa L, program L2
  • 1x 12A/L3/Konkurs nr 12A, Reg. Klasa L, program L3
109 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:11:59
2018-06-18 18:03:54
Karolina Czyż FEINER KERL 77
  • 1x 7/N2 KUCE/Konkurs nr 7, Reg. KUCE Klasa N, program N2
  • 1x 17/N3 KUCE/Konkurs nr 17, Reg. Klasa N, program N3 KUCE
108 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:12:19
2018-06-18 17:53:06
Zofia Stachnik MAFIA P
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 17:47:19
2018-06-18 17:36:51
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x MPMK 6 - 1/Konie 6-letnie/Konie 6-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 2x MPMK 6 - 2/Konie 6-letnie/Konie 6-letnie - eliminacje do MPMK 2018
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 11:29:05
2018-06-18 11:21:58
Anna Grygier Wójtowicz MAXIMUS
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 11:29:25
2018-06-18 11:19:50
Anna Grygier Wójtowicz SHADOW
  • 1x MPMK 5 - 1/Konie 5-letnie/Konie 5-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 1x MPMK 5 - 2/Konie 5-letnie/Konie 5-letnie - eliminacje do MPMK 2018
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 11:29:45
2018-06-18 10:51:09
Oliwia Gogolińska SHERIDAN
  • 1x 2/eOOM D1/Konkurs nr 2 - eOOM I półfinał: kl. D1 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 6/eOOM D2/Konkurs nr 6 - eOOM II półfinał: kl. D2 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 15/eOOM D3/Konkurs nr 15 - eOOM Finał: kl. D3 Duże Konie ( 20x60 )
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 10:23:54
2018-06-18 10:16:14
Estera Kuban DEKABRYSTA
  • 1x MPMK 4 - 1/Konie 4-letnie/Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 1x MPMK 4 - 2/Konie 4-letnie/Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2018
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 22:05:32
2018-06-17 20:52:46
Martyna Baściuk KELPIE
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 12:48:01
2018-06-17 12:44:37
Katarzyna Wojda MIŁA
  • 2x 3A/L2 Reg./Konkurs nr 3A, Reg. Klasa L, program L2
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 12:19:46
2018-06-17 10:11:47
Izabela Paryska ALAN
  • 1x 3C/L2 Tow./Konkurs nr 3C, Tow. Klasa L, program L2
  • 1x 12C/L3 Tow./Konkurs nr 12C Tow. Klasa L, program L3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 17:41:49
2018-06-16 15:23:47
Aleksandra Krzemińska UNESCO
  • 1x 3C/L2 Tow./Konkurs nr 3C, Tow. Klasa L, program L2
  • 1x 12C/L3 Tow./Konkurs nr 12C Tow. Klasa L, program L3
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 11:30:06
2018-06-15 23:21:12
Anna Starowoitowa-Swiatkowska SCHANEL
  • 2x 6B/D2/Konkurs nr 6B, Reg Klasa D, program D2
  • 2x 13A/P3/Konkurs nr 13A,Reg. Klasa P, program P3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:06:43
2018-06-15 15:44:14
Julia Jokiel PATI BH
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 12:50:38
2018-06-15 12:20:32
Amelia Borowiecka TERMAR
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:49:23
2018-06-15 11:19:31
Julia Szymańska SYLVESTER
  • 1x 10/CC4/Konkurs nr 10,Reg. Klasa CC, program CC4
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 12:49:49
2018-06-15 11:14:38
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 12A/L3/Konkurs nr 12A, Reg. Klasa L, program L3
  • 1x 12B/L3 KUCE/Konkurs nr 12B KUCE Klasa L, program L3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:32:31
2018-06-14 21:24:52
Luiza Rutkowska FURST APACHINO
  • 1x MPMK 5 - 1/Konie 5-letnie/Konie 5-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 2x MPMK 5 - 2/Konie 5-letnie/Konie 5-letnie - eliminacje do MPMK 2018
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 16:12:36
2018-06-14 16:07:29
Aleksandra Seweryn HAZARD
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 15:35:59
2018-06-14 15:22:08
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x 3A/L2 Reg./Konkurs nr 3A, Reg. Klasa L, program L2
  • 2x 12A/L3/Konkurs nr 12A, Reg. Klasa L, program L3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:30:49
2018-06-14 13:27:08
Pola Zdybicka WICEK
  • 1x 7/N2 KUCE/Konkurs nr 7, Reg. KUCE Klasa N, program N2
  • 1x 17/N3 KUCE/Konkurs nr 17, Reg. Klasa N, program N3 KUCE
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 22:05:08
2018-06-14 13:26:11
Pola Zdybicka NEIGEL PP
  • 1x 4B/P2 Reg. KUCE/Konkurs nr 4B, Reg.KUCE Klasa P, program P2
  • 1x 13B/P3 KUCE/Konkurs nr 13B Reg.KUCE Klasa P, program P3 (20x40)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 05:02:45
2018-06-14 02:32:12
Rafał Kryszkiewicz MARS
  • 1x 4B/P2 Reg. KUCE/Konkurs nr 4B, Reg.KUCE Klasa P, program P2
  • 1x 13B/P3 KUCE/Konkurs nr 13B Reg.KUCE Klasa P, program P3 (20x40)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 22:15:41
2018-06-13 19:49:27
Anna Hałasowska GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE
  • 1x 7/N2 KUCE/Konkurs nr 7, Reg. KUCE Klasa N, program N2
  • 1x 17/N3 KUCE/Konkurs nr 17, Reg. Klasa N, program N3 KUCE
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 17:36:48
2018-06-13 16:01:15
Maja Baranowska CHANTRE' NOIR
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 15:06:35
2018-06-13 14:58:17
Ewelina Kwietowicz HENDERSON
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 10:53:17
2018-06-13 13:37:18
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 3B/L2 KUCE/Konkurs nr 3B, KUCE Klasa L, program L2
  • 1x 12B/L3 KUCE/Konkurs nr 12B KUCE Klasa L, program L3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 13:36:56
2018-06-13 13:34:05
Marta Matwijów BOND
  • 1x 3B/L2 KUCE/Konkurs nr 3B, KUCE Klasa L, program L2
  • 1x 12B/L3 KUCE/Konkurs nr 12B KUCE Klasa L, program L3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 06:17:38
2018-06-12 22:18:49
Agnieszka Rydz-Surmacz DONNA LEDIRA
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 18:58:37
2018-06-12 18:43:55
Nicole Husakowska-Hudzik LUCY
  • 1x 3C/L2 Tow./Konkurs nr 3C, Tow. Klasa L, program L2
  • 1x 12C/L3 Tow./Konkurs nr 12C Tow. Klasa L, program L3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 18:58:24
2018-06-12 18:40:35
Nicole Husakowska-Hudzik LOLA
  • 1x 3C/L2 Tow./Konkurs nr 3C, Tow. Klasa L, program L2
  • 1x 12C/L3 Tow./Konkurs nr 12C Tow. Klasa L, program L3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 18:05:00
2018-06-12 18:02:16
Pola Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 2/eOOM D1/Konkurs nr 2 - eOOM I półfinał: kl. D1 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 6/eOOM D2/Konkurs nr 6 - eOOM II półfinał: kl. D2 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 15/eOOM D3/Konkurs nr 15 - eOOM Finał: kl. D3 Duże Konie ( 20x60 )
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 18:05:15
2018-06-12 18:01:27
Monika Kolwas WONDERFUL VANILLA
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 17:37:44
2018-06-12 17:14:27
Justyna Kroc LUKSUS
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 17:37:08
2018-06-12 17:13:25
Natasza Komorowska LAGUNA
  • 1x 2/eOOM D1/Konkurs nr 2 - eOOM I półfinał: kl. D1 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 6/eOOM D2/Konkurs nr 6 - eOOM II półfinał: kl. D2 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 15/eOOM D3/Konkurs nr 15 - eOOM Finał: kl. D3 Duże Konie ( 20x60 )
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 15:07:50
2018-06-12 14:06:58
Katarzyna Łukasik FASHION M
  • 1x 10/CC4/Konkurs nr 10,Reg. Klasa CC, program CC4
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 15:07:38
2018-06-12 14:06:03
Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17
  • 1x 7/N2 KUCE/Konkurs nr 7, Reg. KUCE Klasa N, program N2
  • 1x 17/N3 KUCE/Konkurs nr 17, Reg. Klasa N, program N3 KUCE
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 15:07:11
2018-06-12 13:16:26
Paulina Tomczak SAROTTI KAKAO
  • 1x MPMK 4 - 1/Konie 4-letnie/Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 1x MPMK 4 - 2/Konie 4-letnie/Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2018
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:31:16
2018-06-11 22:29:30
Magdalena Żuk DON CORRIDO P
  • 1x 4A/P2 Reg./Konkurs nr 4A, Reg. Klasa P, program P2
  • 1x 8/N4/Konkurs nr 8, Reg. Klasa N, program N4
  • 1x 13A/P3/Konkurs nr 13A,Reg. Klasa P, program P3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:47:39
2018-06-11 22:19:13
Magdalena Pasztaleniec DEDAL
  • 1x 4A/P2 Reg./Konkurs nr 4A, Reg. Klasa P, program P2
  • 1x 8/N4/Konkurs nr 8, Reg. Klasa N, program N4
  • 1x 13A/P3/Konkurs nr 13A,Reg. Klasa P, program P3
  • 1x 18/N5/Konkurs nr 18, Reg. Klasa N, program N5
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 09:20:55
2018-06-11 22:18:16
Daria Socha ANASTAZJA
  • 1x 2/eOOM D1/Konkurs nr 2 - eOOM I półfinał: kl. D1 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 6/eOOM D2/Konkurs nr 6 - eOOM II półfinał: kl. D2 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 15/eOOM D3/Konkurs nr 15 - eOOM Finał: kl. D3 Duże Konie ( 20x60 )
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:18:01
2018-06-11 22:03:13
Piotr Wierzchowski CORIANDER
  • 1x 10/CC4/Konkurs nr 10,Reg. Klasa CC, program CC4
  • 1x 20/CC5/Konkurs nr 20, Reg. Klasa CC, program CC5
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:18:24
2018-06-11 22:02:12
Kinga Juśko KALARUS
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
  • 1x 18/N5/Konkurs nr 18, Reg. Klasa N, program N5
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:19:09
2018-06-11 22:01:07
Agnieszka Ciastoń KARES
  • 1x 4A/P2 Reg./Konkurs nr 4A, Reg. Klasa P, program P2
  • 1x 13A/P3/Konkurs nr 13A,Reg. Klasa P, program P3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:19:30
2018-06-11 21:59:55
Anna Rejak-Wójtowicz KARAT
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:20:03
2018-06-11 21:59:23
Martyna Wodyk KALINKA
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:47:04
2018-06-11 21:58:32
Dominika Zdunek METEOR
  • 1x 2/eOOM D1/Konkurs nr 2 - eOOM I półfinał: kl. D1 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 6/eOOM D2/Konkurs nr 6 - eOOM II półfinał: kl. D2 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 15/eOOM D3/Konkurs nr 15 - eOOM Finał: kl. D3 Duże Konie ( 20x60 )
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:21:39
2018-06-11 21:57:42
Idalia Staniak FEMME FATALE
  • 1x 2/eOOM D1/Konkurs nr 2 - eOOM I półfinał: kl. D1 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 6/eOOM D2/Konkurs nr 6 - eOOM II półfinał: kl. D2 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 15/eOOM D3/Konkurs nr 15 - eOOM Finał: kl. D3 Duże Konie ( 20x60 )
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:21:53
2018-06-11 20:42:37
Joanna Bobowska EVERGREEN
  • 1x 4A/P2 Reg./Konkurs nr 4A, Reg. Klasa P, program P2
  • 1x 13A/P3/Konkurs nr 13A,Reg. Klasa P, program P3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:21:23
2018-06-11 20:20:07
Gabriela Jaworska CRISTIANO
  • 1x MPMK 5 - 1/Konie 5-letnie/Konie 5-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 1x MPMK 5 - 2/Konie 5-letnie/Konie 5-letnie - eliminacje do MPMK 2018
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:21:12
2018-06-11 20:17:34
Gabriela Jaworska DAILY DEAL JUNIOR
  • 1x MPMK 4 - 1/Konie 4-letnie/Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 1x MPMK 4 - 2/Konie 4-letnie/Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2018
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:20:58
2018-06-11 20:16:47
Gabriela Jaworska JASMIM
  • 1x MPMK 4 - 1/Konie 4-letnie/Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 1x MPMK 4 - 2/Konie 4-letnie/Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2018
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 22:17:45
2018-06-11 20:15:27
Gabriela Jaworska HERMES
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 11:45:56
2018-06-11 18:14:28
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 2/eOOM D1/Konkurs nr 2 - eOOM I półfinał: kl. D1 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 6/eOOM D2/Konkurs nr 6 - eOOM II półfinał: kl. D2 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 15/eOOM D3/Konkurs nr 15 - eOOM Finał: kl. D3 Duże Konie ( 20x60 )
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 18:44:19
2018-06-11 18:13:12
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 18:43:58
2018-06-11 18:11:59
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:48:15
2018-06-11 15:41:06
Martyna Sochacka EMMA
  • 1x 12C/L3 Tow./Konkurs nr 12C Tow. Klasa L, program L3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:10:05
2018-06-11 14:16:55
Zofia Mordzelewska GEORG
  • 1x 6B/D2/Konkurs nr 6B, Reg Klasa D, program D2
  • 1x 16/D4/Konkurs nr 16, Reg. Klasa D, program D4
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:09:48
2018-06-11 14:14:11
Zofia Mordzelewska BARNADO
  • 1x MPMK 4 - 1/Konie 4-letnie/Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 2x MPMK 4 - 2/Konie 4-letnie/Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2018
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 12:01:58
2018-06-11 11:33:56
Paulina Kosecka-Andziak LEONIDAS
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 18:43:33
2018-06-11 00:04:16
Julia Kokot WIKING
  • 1x 4B/P2 Reg. KUCE/Konkurs nr 4B, Reg.KUCE Klasa P, program P2
  • 1x 6B/D2/Konkurs nr 6B, Reg Klasa D, program D2
  • 1x 13B/P3 KUCE/Konkurs nr 13B Reg.KUCE Klasa P, program P3 (20x40)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 21:14:50
2018-06-09 15:23:42
Natalia Ruszkowska DEINHARD S
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 21:14:29
2018-06-08 21:32:39
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 10/CC4/Konkurs nr 10,Reg. Klasa CC, program CC4
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:13:09
2018-06-08 15:59:44
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x MPMK 7 - 1/Konie 7-9-letnie/Konie 7-9-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 2x MPMK 7 - 2/Konie 7-9-letnie/Konie 7-9-letnie - eliminacje do MPMK 2018
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 12:22:10
2018-06-08 11:18:45
Filip Tomczuk FALUCKY D
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 12:21:25
2018-06-08 11:02:21
Julia Szymańska ALLYOUNEEDLZ FIRFOD
  • 1x 10/CC4/Konkurs nr 10,Reg. Klasa CC, program CC4
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 17:55:47
2018-06-04 17:31:53
Katarzyna Krzywińska-Grzybek NO MORE
  • 1x 3C/L2 Tow./Konkurs nr 3C, Tow. Klasa L, program L2
  • 1x 12C/L3 Tow./Konkurs nr 12C Tow. Klasa L, program L3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 17:55:28
2018-06-04 17:20:32
Katarzyna Szczepańska CHARDONNAY
  • 1x 6B/D2/Konkurs nr 6B, Reg Klasa D, program D2
  • 1x 16/D4/Konkurs nr 16, Reg. Klasa D, program D4
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 09:20:07
2018-06-04 09:10:01
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 22:19:10
2018-06-03 21:07:50
Aleksandra Mroczek ALGO
  • 1x 3A/L2 Reg./Konkurs nr 3A, Reg. Klasa L, program L2
  • 1x 4A/P2 Reg./Konkurs nr 4A, Reg. Klasa P, program P2
  • 1x 12A/L3/Konkurs nr 12A, Reg. Klasa L, program L3
  • 1x 13A/P3/Konkurs nr 13A,Reg. Klasa P, program P3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 18:30:41
2018-06-03 18:26:51
Aleksandra Szulc SUNNY BOY CM
  • 1x MPMK 6 - 1/Konie 6-letnie/Konie 6-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 1x MPMK 6 - 2/Konie 6-letnie/Konie 6-letnie - eliminacje do MPMK 2018
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 06:00:02
2018-06-01 21:52:36
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 4A/P2 Reg./Konkurs nr 4A, Reg. Klasa P, program P2
  • 1x 8/N4/Konkurs nr 8, Reg. Klasa N, program N4
  • 1x 18/N5/Konkurs nr 18, Reg. Klasa N, program N5
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:11:12
2018-06-01 21:06:30
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x 3B/L2 KUCE/Konkurs nr 3B, KUCE Klasa L, program L2
  • 1x 12B/L3 KUCE/Konkurs nr 12B KUCE Klasa L, program L3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 21:33:49
2018-06-01 21:05:28
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 16:14:03
2018-06-01 15:24:38
Małgorzata Dmochowska SATURN
  • 1x 8/N4/Konkurs nr 8, Reg. Klasa N, program N4
  • 1x 18/N5/Konkurs nr 18, Reg. Klasa N, program N5
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 16:14:21
2018-06-01 15:18:38
Anna Sieńko MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 17:36:30
2018-06-01 14:40:14
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 3A/L2 Reg./Konkurs nr 3A, Reg. Klasa L, program L2
  • 1x 6B/D2/Konkurs nr 6B, Reg Klasa D, program D2
  • 2x 12A/L3/Konkurs nr 12A, Reg. Klasa L, program L3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 09:43:39
2018-06-01 09:07:39
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 22:23:00
2018-05-31 22:18:18
Urszula Krzewicka ELDOM
  • 1x 4B/P2 Reg. KUCE/Konkurs nr 4B, Reg.KUCE Klasa P, program P2
  • 1x 13B/P3 KUCE/Konkurs nr 13B Reg.KUCE Klasa P, program P3 (20x40)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:25:35
2018-05-31 18:16:18
Anna Doczekalska GOLDEN DREAM
  • 1x 4A/P2 Reg./Konkurs nr 4A, Reg. Klasa P, program P2
  • 1x 13A/P3/Konkurs nr 13A,Reg. Klasa P, program P3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:43:55
2018-05-31 18:14:38
Liliane Van Luijken DIE JACKSON
  • 1x 2/eOOM D1/Konkurs nr 2 - eOOM I półfinał: kl. D1 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 6/eOOM D2/Konkurs nr 6 - eOOM II półfinał: kl. D2 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 15/eOOM D3/Konkurs nr 15 - eOOM Finał: kl. D3 Duże Konie ( 20x60 )
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:26:13
2018-05-31 18:10:26
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:26:26
2018-05-31 18:09:16
Ivette Czok SONJAHOF'S UNITAS
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:52:46
2018-05-31 18:05:09
Aleksandra Szulc ALL IN ONE
  • 1x MPMK 5 - 1/Konie 5-letnie/Konie 5-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 2x MPMK 5 - 2/Konie 5-letnie/Konie 5-letnie - eliminacje do MPMK 2018
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:38:59
2018-05-31 14:41:31
Kaja Dembińska JULIETTA
  • 1x MPMK 4 - 1/Konie 4-letnie/Konie 4-letnie - eliminacje do MPMK 2018
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 20:23:29
2018-05-31 10:39:29
Oktawia Kurkowska CALVADOS
  • 1x 3C/L2 Tow./Konkurs nr 3C, Tow. Klasa L, program L2
  • 1x 12C/L3 Tow./Konkurs nr 12C Tow. Klasa L, program L3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 06:57:14
2018-05-30 22:56:36
Nina Makowska AVILON
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 15:58:30
2018-05-30 14:10:09
Maria Mackiewicz CALVADOS
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:49:35
2018-05-30 14:02:34
Marcin Woldański HANNIBAL
  • 1x 9/C1/Konkurs nr 9, Reg. Klasa C, program C1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 14:02:58
2018-05-30 14:01:52
Maria Mackiewicz HANNIBAL
  • 1x 19/C2/Konkurs nr 19, Reg. Klasa C, program C2
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:39:09
2018-05-29 07:32:27
Anna Przybylska FEROXX
  • 1x MPMK 5 - 1/Konie 5-letnie/Konie 5-letnie - eliminacje do MPMK 2018
  • 2x MPMK 5 - 2/Konie 5-letnie/Konie 5-letnie - eliminacje do MPMK 2018
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 10:25:25
2018-05-28 10:19:50
Gloria Grudziąż FIRO
  • 1x 2/eOOM D1/Konkurs nr 2 - eOOM I półfinał: kl. D1 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 6/eOOM D2/Konkurs nr 6 - eOOM II półfinał: kl. D2 Duże Konie ( 20x60 )
  • 1x 15/eOOM D3/Konkurs nr 15 - eOOM Finał: kl. D3 Duże Konie ( 20x60 )
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 17:06:32
2018-05-27 14:07:08
Maria Walczyńska-Graczyk MERCI
  • 1x 7/N2 KUCE/Konkurs nr 7, Reg. KUCE Klasa N, program N2
  • 1x 17/N3 KUCE/Konkurs nr 17, Reg. Klasa N, program N3 KUCE
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 14:12:17
2018-05-27 14:05:08
Maria Walczyńska-Graczyk MAMBA
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 19:26:08
2018-05-26 18:58:42
Natalia Bujalska BETOVEN
  • 1x 1/eOOM P6/Konkurs nr 1 - eOOM I półfinał: kl. P6 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 5/eOOM P3/Konkurs nr 5 - eOOM II półfinał: kl. P3 Kuce ( 20x40 )
  • 1x 14/eOOM P4/Konkurs nr 14 - eOOM Finał: kl. P4 Kuce ( 20x40 )
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
2. Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O046348
3. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (JM.)
O036896
4. Bobowska Joanna KS Chojnów
S
O006177
5. Borowiecka Amelia Stowarzyszenie Jeździeckie POSTER
2003 (JM.)
O031762
6. Bujalska Natalia Kj Aldragho
2004 (JM.)
O041040
7. Ciastoń Agnieszka WKJ Lublin
S
O023312
8. Czok Ivette KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O040263
9. Czyż Karolina Largo Sp.z.o.o
2002 (J.)
O039868
10. Dembińska Kaja Kj Tusin
S
O003501
11. Dmochowska Małgorzata SKJ BAJARDO
S
O006542
12. Dmowska Dominika BPK
1999 (MJ.)
brak
13. Doczekalska Anna KJ Golden Dream
S
O031257
14. Gawlikowska Julia niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
15. Gogolińska Oliwia KJ Grand Cheval
2004 (JM.)
O032674
16. Grudziąż Gloria bpk
O026631
17. Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
S
O006954
18. Hałasowska Anna BM Horse
2003 (JM.)
O038944
19. Husakowska-Hudzik Nicole Brak
1999 (MJ.)
Brak
20. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
21. Jaworska Gabriela LKJ Lewada Zakrzów
S
O001467
22. Juśko Kinga WKJ Lunlin
2000 (J.)
O036067
23. Kaczorowska Julia GoldenHorse
2004 (JM.)
O046547
24. Kokot Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O032693
25. Kolebska Sylwia KU AZS Politechnika Warszawska
S
O012682
26. Kolwas Monika KJ Plejada
2004 (JM.)
O047214
27. Komorowska Natasza CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2004 (JM.)
O040261
28. Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów
S
O002536
29. Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola
S
O021349
30. Kroc Justyna CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
S
O023047
31. Kryszkiewicz Rafał KJ Aldragho Piaseczno
S
O013255
32. Krzemińska Aleksandra SKJ Poczernin
2001 (J.)
brak
33. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
1998 (MJ.)
O012224
34. Krzywińska-Grzybek Katarzyna Klub Sportowy Garo
S
brak
35. Kuban Estera Plejada
S
O015103
36. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (JM.)
O037902
-
37. Kurkowska Oktawia KS Garo Zaborów
S
O050038
38. Kwietowicz Ewelina KJ Golden Dream
S
O020951
39. Lewandowska Weronika Akademia Jeździecka Dąbrowica
2005 (JM.)
O038650
40. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (Mł.)
O048443
41. Mackiewicz Maria KS Garo
1998 (MJ.)
O025311
42. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O036761
43. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
44. Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
2008 (Mł.)
O048444
45. Mordzelewska Zofia St. J Poster Warszawa
S
O001628
46. Mroczek Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
2005 (JM.)
O035411
47. Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
S
O014082
48. Noji Weronika niezrzeszony
2001 (J.)
Brak
49. Paryska Izabela SKJ Poczernin
2004 (JM.)
O040377
50. Pasztaleniec Magdalena WKJ Lublin
1998 (MJ.)
O040115
51. Przybylska Anna KS Centurion
S
O002476
52. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
53. Rejak-Wójtowicz Anna WKJ SJ Dakar
S
O028228
54. Ruszkowska Natalia AZS PW
2004 (JM.)
O037588
55. Rutkowska Luiza KJ Aromer
S
O001344
56. Rydz-Surmacz Agnieszka K.S.Centurion
S
O011055
57. Seweryn Aleksandra SSKJ Bobrowy Staw
S
O003388
58. Sieńko Anna Grobice
2004 (JM.)
O032718
59. Skarżyńska Alicja brak
2004 (JM.)
O032068
60. Socha Daria WKJ Lublin
2005 (JM.)
O040114
61. Sochacka Martyna brak
2001 (J.)
22636/15
62. Stachnik Zofia LARGO S.A.
2000 (J.)
O027150
103FB89
63. Staniak Idalia BPK
2004 (JM.)
O049870
64. Starowoitowa-Swiatkowska Anna JKS Rywal
S
O037667
65. Szczepańska Katarzyna Klub Sportowy Garo
S
O006669
66. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
O003378
67. Szymańska Julia KS Garo
2001 (J.)
O039144
68. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
69. Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O003849
70. Tomczuk Filip Młyńska Struga
S
O013872
71. Van Luijken Liliane KJ Golden Dream
2003 (JM.)
O026766
72. Walczyńska-Graczyk Maria KS Centurion
2006 (JM.)
O038706
73. Wierzchowski Piotr WKJ Lublin
S
O002320
74. Wodyk Martyna WKJ SJ Dakar
2005 (JM.)
O048327
75. Wojda Katarzyna niezrzeszony
2003 (JM.)
O050547
76. Woldański Marcin KS Garo
S
O003642
10156442
77. Wołkowycka Aleksandra SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O045770
78. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka Majdan
2006 (JM.)
O042910
79. Zagórska Pola KJ Plejada
2004 (JM.)
O037626
80. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
81. Zdunek Dominika bpk LUL
2003 (JM.)
O035335
82. Zdybicka Pola Stow. KS Chojnów
2002 (J.)
O041589
83. Żuk Magdalena WKJ Lublin
S
O049525
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

99

ALAN WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Cyklon
M: Alaska
O: Nina Poleć
B: Grzegorz Klat
Brak
2.

112

ALBY'S MOCCA Duński Koń Gorącokrwisty DNK 2010 Klacz ciemnogniada F: Blue Hors Don Romantic
M: Miss M
O: Dominika Dmowska
B: Stutteri Alby
brak
3.

50

ALGO SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
O: Karolina Gałkowska
B: SK Plękity
K013305
4.

7

ALL IN ONE Traken POL 2013 Ogier kara F: All inclusive
M: Alana
O: Marzanna Walden
B: Monika Machlowicz-Wojsiat
K023927
5.

54

ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Deutsches Sportpferd DNK 2009 Ogier gniada/167 F: Zardin Firfod
M: Annalindh Firfod
O: PHU Maga Elzbieta Osinska
B: Firfod
K024758 DE410100902209 DE410100902209
6.

19

ANASTAZJA Małopolska POL 2001 Klacz kara/162 F: Cynik
M: Grecja
O: Ewelina Socha
B: SK Udorz
brak brak
7.

11

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
O: Juszczuk-Kubiak Edyta
B: Lenert Busch
K021533 DE434340333409
8.

24

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc: F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
9.

113

AROMEZ F:
M:
O:
B:
10.

39

AVILON HAFL. POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
O: Monika Karpińska
B: x
K022998
11.

60

BARNADO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Arriba Z
M: Bakara
O: Michał Mordzelewski
B: Krzysztof Strąk
K025879
12.

34

BETOVEN Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rob roy
M: Belle Lady
O: Radosław Bujalski
B: Maria Pietrusinska
K023045
13.

110

BOHEMA Śląska POL 2006 Klacz gniada F: Szalom
M: Brenda
O: Agata Nela Borkowska
B: Mandla Michał
POL008540012806
14.

87

BOND Kuc.wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
O: Monika Karpińska
B: x
K019241
15.

38

CALVADOS Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Barbur
M: Casablanka
O: Oktawia Kurkowska
B: Brak
K011924
16.

4

CALVADOS Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Barbur
M: Casablanka
O: Oktawia Kurkowska
B: Brak
K011924
17.

96

CAMELOT Arabska POL 2012 Wałach siwa/kuc:148 F: vatican
M: cezura
O: katarzyna skarzynska
B: katarzyna skarzynska
K026022 616POL12009104A
18.

89

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony GER 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Josef Wernke
K024093 DE 435350178710
19.

52

CHARDONNAY Oldenburg GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Charmeur
M: Saniza
O: Katarzyna Szczepańska
B: Gestuet Lewitz
brak
20.

74

CORIANDER SP POL 2007 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus
M: Corsatyna
O: Dariusz Madeja
B: Tomaszewski Beniamin
K016289 POL009530146707
21.

67

CRISTIANO SP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Stakatto Top
M: Xxxxx
O: Johanna Salovara
B: Johanna Salovara Dean
K024149
22.

66

DAILY DEAL JUNIOR OLD POL 2014 Ogier gniada F: Daily Deal
M: Aaaaa
O: Justyna Jarosz
B: Wioletta Pietrzyk
12345
23.

86

DEDAL SP POL 2008 Wałach gniada F: Landor
M: Danina
O: Magdalena Paszztaleniec
B: Włodarczyk Dorota
K013483 POL 009 52 01186 08
24.

57

DEINHARD S DRP POL 2001 Wałach gniada/kuc:141 cm F: Diskus
M: Ninka
O: Natalia Wojtaszek
B: Schulte- Althoff, Wilhelm
K010190 DE 441 410468501 103FB90
25.

103

DEKABRYSTA Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata F: Justus
M: Delia
O: Estera Kuban
B: S.K. Żabno
K025910
26.

42

DIE JACKSON Württemberger GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Dr. Jackson D
M: Fortuna
O: Hans van Luijken
B: Niemcy
K024065
27.

75

DON CORRIDO P SP POL 2002 Wałach gniada F: Corofino
M: Zukunft VII
O: Bubeła
B: Bubeła
K025176 brak
28.

63

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Nadia Sobiecka
B:
K012792 POL999660497003
29.

21

DONNA LEDIRA Oldenburska GER 2009 Klacz gniada F: Lorenzio/Londondery
M: Jademoewe / Donnerwerther
O: Agnieszka Rydz-Surmacz
B: niemcy
K017999 DE433330603809
30.

48

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
31.

82

EHRENSTEIN TRAK POL 2006 Wałach kara F: hohenstein
M: Eureka
O: K. Zagórska
B: PL
K012593 POL732010025306
32.

44

ELDOM KUC NED 2011 Wałach gniada/kuc: F: Empire
M: Mireille
O: Ewa Czok
B: C.J. op 't Hoog
K023924
33.

61

EMMA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Setnik
M: Empora
O: Martyna Sochacka
B: Agricola Farm ABS Sp.z.o.o. Gospodarstwo Rolne Olszówka
006530026807
34.

68

EVERGREEN SP POL 2009 Wałach gniada F: Ekwador
M: Lavinia
O: Maria Łuniewska
B: Katarzyna Milczarek
K017529 616009640106109
35.

55

FALUCKY D SP POL 2005 Wałach kara F: Lascatraz L / Linaro
M: Farsa / Araks
O: Filip Tomczuk
B: Stefan Stubba
K010450 POL009530089105
36.

108

FEINER KERL Deutsche Reit Pony POL 2007 Wałach kara/kuc: F: For Kids Only
M: Night Dancing Queen
O: Andrzej Czyż
B: Andrzej Czyż
brak
37.

69

FEMME FATALE SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Player
M: Florentyna
O: Bukowski artur
B: Bukowski Artur
K012564
38.

37

FEROXX Oldenburg DEU 2013 Ogier kasztanowata/171 F: For Romance
M: Senorita / De Niro
O: Anna Przybylska
B: Niemcy
K022532 DE433330191813
39.

36

FIRO 00 POL 2008 Ogier siwa/160 F: Armani
M: Fira
O: Klaudia Domżąła Gloria Grudziąż
B: Krzysztof Grudziąż
K017326
40.

95

FURST APACHINO Oldenburg POL 2013 Ogier kasztanowata/170cm F: Apache
M: Fame
O: Luiza Rutkowska
B: Niemcy
K023716
41.

59

GEORG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Karbit / Rubin
M: Georgia B / Weltino
O: Michał Mordzelewski
B: Anna Więckowska
K019929
42.

77

GLUCKSPILZ 17 DRP GER 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: Golden Dream
M: Lucky Lao
O: Ludmiła Strypikowska
B: Gerald Meyerhoff
K022569
43.

43

GOLDEN DREAM SP POL 1999 Wałach kasztanowata F: lais
M: Gama
O: Aleksandra Szulc
B: Walewice
K004861
44.

90

GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Kuc Walijski NED 2006 Wałach kara F: Orchard Boginov
M: Goldwin Empire's First Lady
O: Jolanta Hałasowska
B: Anton ter Bogt
K022603
45.

15

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
O: Głogowski Tomasz
B: Siębor Piotr
K019561 616009520037611
46.

3

HANNIBAL Trakeńska DEU 2003 Wałach gniada F: Gypsy King
M: Hekate III
O: Maria Mackiewicz
B: GER
K011926
47.

94

HAZARD SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor
M: Huba
O: Ewa Apanas
B: -
K013102 Nr paszp POL 009520006907
48.

10

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Hera
O: Marek Wołkowycki
B: SK Walewice Spółka z o.o.
K009529
49.

88

HENDERSON KWPN NLD 2012 Wałach ciemnogniada F: Johnson
M: Real Magic
O: Ewelina Kwietowicz
B: R. H. J. Vrolijken
K022075
50.

64

HERMES Lusitano PRT 2012 Wałach bułana/166 F: Casanova
M: Valsassina
O: Ewa Retka
B: Jo?o Antonio Bras De Moura
K025558 620001002879255
51.

33

HERO'S KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Dayano
M: Wilana S
O: Sylwia Kolebska
B: P. M. Spetgens
K022009 528003201206727
52.

45

HOJVEJS CASMIR SP DNK 2013 Wałach kasztanowata/kuc: F: Eiluns Spartan
M: Calina
O: Edyta Lewandowska
B: Peter Madsen
K025195
53.

17

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
54.

65

JASMIM Lusitano POL 2014 Ogier gniada/165 F: Samagaio
M: Negaca
O: Retka Ewa
B: Portugalia
12345 620001002647451
55.

5

JULIETTA KWPN NED 2014 Klacz ciemnogniada F: Lord Leatherdale
M: Unetta
O: Szymon Jaraczewski
B: J. Hermeling
K025927
56.

93

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
O: Olga Maslowska
B: Remigiusz Makowski
K021711 616009660474011
57.

73

KALARUS SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Pegasus HB
M: Kalahari
O: Marcjanna
B: Mazurek
K008136
58.

70

KALINKA KF POL 2007 Klacz gniada/kuc:145 F: Rubin
M: Kamelia
O: Anna Rejak
B: Rafał Balcerek
K015034
59.

71

KARAT SP POL 2007 Wałach gniada F: Panicz
M: Kaja
O: Anna Rejak
B: Rafał Balcerek
K015035
60.

72

KARES WLKP. POL 2005 Klacz gniada F: Herbur
M: Kumaryna
O: Jacek Dzido
B: Jacek Dzidobrak
K017411
61.

101

KELPIE Koń Mały POL 2010 Klacz kara/mk:141 F: Asumpt
M: Kyniska
O: Marcin Rynkowski
B: Białek Monika
K023088 616013580177810
62.

79

LAGUNA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Cakiel
M: Lawa
O: Justyna Kroc
B: Pol
K019012
63.

58

LEONIDAS Małopolak POL 07.03.2009 Wałach gniada F: Aspan
M: Lusia
O: Kamila Mrożek
B: Andrzej Piwowarski
K015584
64.

83

LOLA NN POL 01.05.2011 Klacz srokata/1.55 F: Nn
M: Nn
O: Nicole Husakowska Hudzik
B: Brak
Brak
65.

84

LUCY NN POL 21.04.2006 Klacz kasztanowata/1.55 F: Nie znane
M: Nie znane
O: Nicole Husakowska Hudzik
B: Brak
Brak
66.

80

LUKSUS WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Tabun
M: Landrynka
O: Justyna Kroc
B: Pol
K012357
67.

107

MAFIA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kara F: RON WILLIAM
M: MADERA-P
O: Mariusz Stachnik
B: Parkitny Bogdan
K020100
68.

35

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
O: Anna Walczynska
B: Krzysztof Starosciec
K012725 11841
69.

91

MARS KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
O: Monika Karpińska
B: Teodor Gronet
K019521
70.

106

MAXIMUS Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: sword
M: morgenrot
O: Anna Grygier Wójtowicz
B: Robert Stasiuk
K020409
71.

2

MERCI KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Domingo
M: Marionetka
O: Maria Pietrusinska
B: Dominik Gronet
K016071 12317
72.

85

METEOR SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisko II / Quidam De Revel
M: Milady / Mig
O: Aneta Zdunek
B: -
K024357 POL009570049604
73.

46

MIDNIGHT MAGIC Kuc Conemara POL 2008 Ogier siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Krupiński
B: Krupiński
K018584
74.

51

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
O: Patrycja Kaczorowska
B: Heidi i Brian Petersen
K025310
75.

109

MILORD SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair
M: Milagros
O: Maciej Gawlikowski
B: Maciej Gawlikowski
brak
76.

100

MIŁA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz kara/175 cm F: Le Duc
M: Malezja
O: Lidke Anna
B: Brzozowski Antoni
K026021
77.

62

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
78.

41

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Anna Janecka
B: Polska
K019486
79.

26

NEIGEL PP DRP POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Nemax
M: Diuna PP
O: Anna Zdybicka
B: Procima sp. z o.o.
K020699 DE434340719111
80.

53

NO MORE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Sword
M: Navira-Sandra
O: Katarzyna Krzywińska-Grzybek
B: Ewa Prus
brak
81.

12

RAFAELL BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Grażyna Barć
B: Bogna Hupa
K022946
82.

76

SAROTTI KAKAO Hanower GER 2014 Ogier gniada F: Sarotti Mocca Sahne
M: Helena
O: Marzena Makowska
B: Niemcy
K025994
83.

47

SATURN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lampart
M: Sauna
O: Sylwia Rozesłańska
B: Ryszard Szczęśniak
K021150
84.

30

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
O: Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska
B: Kołpak Beata
616 009 58 01 690 12 616009580169012
85.

105

SHADOW SP POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein
M: Skaja
O: Anna Grygier Wójtowicz
B: Beata Kołpak
K023050
86.

40

SONJAHOF'S UNITAS KUC NED 2011 Ogier gniada/kuc: F: Heitrak's Marvin
M: Voorwijk's Unique
O: Edyta Jaroszkiewicz
B: Holandia
K024087
87.

49

SUNNY BOY CM SP POL 2012 Wałach gniada F: Czuwaj
M: Silana
O: Celina Maciaś
B: Polska
K021602
88.

27

SYLVESTER KWPN POL 1999 Wałach kasztanowata F: Balzflug
M: Iquita
O: Anna Paprocka
B: brak
K023323
89.

97

TERMAR KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:139 F: Martel
M: Terka
O: Artur Ćwiek
B: Artur Ćwiek
K019673 POL013661456004
90.

98

UNESCO KWPN NED 2001 Wałach siwa F: Little Rock / Landaris
M: Lamoretta / Voltaire
O: Brygida Gawryszewska
B: J. Greve
K007398 014660527001
91.

92

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc: F: Wiatr Ponysport
M: Veris Ponysport
O: Anna Zdybicka
B: Baraniok Stanisław
K021884 POL999610136008
92.

16

WIKING Kuc Gr.d POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Dybicz
M: Wenus
O: Agnieszka Żarnowiecka
B: Paweł Wysocki
K022831 POL 013 55 00948 02
93.

111

WONDER WORLD WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Helanis
M: Wiva
O: Krzysztof Tomaszewski
B: Romanowski
K011797
94.

81

WONDERFUL VANILLA MAL POL 2006 Klacz gniada/mk:148 F: harpun
M: watra
O: Inga Łąpieś-Kolwas
B: Barbara Sułowska - Calak
K016979
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Maja
BM HORSE
2018-06-23
9
2018-06-23
4
2018-06-24
4
Baściuk Martyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
KELPIE (101)
2018-06-23
5
2018-06-23
6
2018-06-24
5
2018-06-24
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2018-06-23
1
2018-06-24
1
Bobowska Joanna
KS Chojnów
2018-06-23
2
2018-06-24
2
Borowiecka Amelia
Stowarzyszenie Jeździeckie POSTER
TERMAR (97)
2018-06-23
15
2018-06-23
15
2018-06-24
2018-06-24
Bujalska Natalia
Kj Aldragho
BETOVEN (34)
2018-06-23
2018-06-23
Ciastoń Agnieszka
WKJ Lublin
KARES (72)
2018-06-23
5
2018-06-24
5
Czok Ivette
KJ Golden Dream
2018-06-23
10
2018-06-23
10
2018-06-24
7
2018-06-24
Czyż Karolina
Largo Sp.z.o.o
2018-06-23
5
2018-06-24
5
Dembińska Kaja
Kj Tusin
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
Dmochowska Małgorzata
SKJ BAJARDO
SATURN (47)
2018-06-23
1
2018-06-24
2
Dmowska Dominika
BPK
2018-06-24
5
2018-06-24
Doczekalska Anna
KJ Golden Dream
2018-06-23
4
2018-06-24
6
Gawlikowska Julia
niezrzeszony
MILORD (109)
2018-06-23
5
2018-06-24
7
Gogolińska Oliwia
KJ Grand Cheval
AROMEZ (113)
2018-06-23
4
2018-06-23
4
2018-06-24
5
2018-06-24
Grudziąż Gloria
bpk
FIRO (36)
2018-06-23
1
2018-06-23
3
2018-06-24
2
2018-06-24
Grygier Wójtowicz Anna
WKJ Lublin
SHADOW (105)
2018-06-23
2018-06-24
MAXIMUS (106)
2018-06-23
3
2018-06-24
2
Hałasowska Anna
BM Horse
2018-06-23
2
2018-06-24
3
Husakowska-Hudzik Nicole
Brak
LOLA (83)
2018-06-23
2
2018-06-24
3
LUCY (84)
2018-06-23
1
2018-06-24
1
Janecka Julia
KJ Golden Dream
MUPPET (41)
2018-06-23
2
2018-06-23
3
2018-06-24
3
2018-06-24
Jaworska Gabriela
LKJ Lewada Zakrzów
HERMES (64)
2018-06-23
8
2018-06-24
3
JASMIM (65)
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
2018-06-23
2018-06-24
Juśko Kinga
WKJ Lunlin
KALARUS (73)
2018-06-23
9
2018-06-24
4
2018-06-24
9
Kaczorowska Julia
GoldenHorse
2018-06-23
4
2018-06-23
5
2018-06-24
9
2018-06-24
Kokot Julia
KJ Akademia Kucania Dawidy
WIKING (16)
2018-06-23
2
2018-06-24
2
2018-06-23
1
Kolebska Sylwia
KU AZS Politechnika Warszawska
HERO'S (33)
2018-06-23
2018-06-24
Kolwas Monika
KJ Plejada
2018-06-23
14
2018-06-23
14
2018-06-24
6
2018-06-24
Komorowska Natasza
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
LAGUNA (79)
2018-06-23
2018-06-23
8
2018-06-24
7
2018-06-24
Kosecka-Andziak Paulina
ks chojnów
2018-06-23
2
2018-06-24
4
Kotowicz Tamara
KJ Leśna Wola
2018-06-23
3
2018-06-23
3
2018-06-24
1
Kroc Justyna
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
LUKSUS (80)
2018-06-23
6
2018-06-24
6
Kryszkiewicz Rafał
KJ Aldragho Piaseczno
MARS (91)
2018-06-23
2
2018-06-24
2
Krzemińska Aleksandra
SKJ Poczernin
UNESCO (98)
2018-06-23
4
2018-06-24
2
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
ELDOM (44)
2018-06-23
1
2018-06-24
1
Krzywińska-Grzybek Katarzyna
Klub Sportowy Garo
NO MORE (53)
2018-06-23
2018-06-24
Kuban Estera
Plejada
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2018-06-23
2
2018-06-24
4
2018-06-23
3
2018-06-23
2
2018-06-24
2
2018-06-24
Kurkowska Oktawia
KS Garo Zaborów
2018-06-23
3
2018-06-24
4
Kwietowicz Ewelina
KJ Golden Dream
2018-06-23
1
Lewandowska Weronika
Akademia Jeździecka Dąbrowica
2018-06-23
12
2018-06-23
9
2018-06-24
11
2018-06-24
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2018-06-23
1
2018-06-24
1
Mackiewicz Maria
KS Garo
2018-06-23
12
2018-06-24
5
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (39)
2018-06-23
7
2018-06-23
13
2018-06-24
13
2018-06-24
Masłowska Olga
JKS Rywal
2018-06-23
1
2018-06-24
1
Matwijów Marta
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (87)
2018-06-23
3
2018-06-24
2
Mordzelewska Zofia
St. J Poster Warszawa
GEORG (59)
2018-06-23
1
2018-06-24
1
BARNADO (60)
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
Mroczek Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
ALGO (50)
2018-06-23
3
2018-06-23
6
2018-06-24
5
2018-06-24
4
Naumovich-Shabovskaya Julia
STAJNIA JARUŻYN
HADES (15)
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
Noji Weronika
niezrzeszony
BOHEMA (110)
2018-06-24
6
2018-06-24
Paryska Izabela
SKJ Poczernin
ALAN (99)
2018-06-24
8
2018-06-23
6
Pasztaleniec Magdalena
WKJ Lublin
DEDAL (86)
2018-06-23
2
2018-06-24
3
Przybylska Anna
KS Centurion
FEROXX (37)
2018-06-23
2018-06-24
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka Majdan
IZIS KL (17)
2018-06-23
8
2018-06-23
9
2018-06-24
8
2018-06-24
Rejak-Wójtowicz Anna
WKJ SJ Dakar
KARAT (71)
2018-06-23
13
2018-06-24
Ruszkowska Natalia
AZS PW
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
Rutkowska Luiza
KJ Aromer
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
Rydz-Surmacz Agnieszka
K.S.Centurion
2018-06-23
11
2018-06-24
11
Seweryn Aleksandra
SSKJ Bobrowy Staw
HAZARD (94)
2018-06-23
7
2018-06-24
10
Sieńko Anna
Grobice
2018-06-23
13
2018-06-23
8
2018-06-24
14
2018-06-24
Skarżyńska Alicja
brak
CAMELOT (96)
2018-06-24
7
2018-06-24
3
Socha Daria
WKJ Lublin
2018-06-23
5
2018-06-23
5
2018-06-24
2018-06-24
Sochacka Martyna
brak
EMMA (61)
2018-06-24
Stachnik Zofia
LARGO S.A.
MAFIA P (107)
2018-06-23
5
2018-06-24
6
Staniak Idalia
BPK
2018-06-23
6
2018-06-23
6
2018-06-24
6
2018-06-24
Starowoitowa-Swiatkowska Anna
JKS Rywal
SCHANEL (30)
2018-06-23
2
2018-06-24
3
2018-06-24
2
Szczepańska Katarzyna
Klub Sportowy Garo
2018-06-23
3
2018-06-24
6
Szulc Aleksandra
KJ Golden Dream
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
2018-06-23
2018-06-24
Szymańska Julia
KS Garo
2018-06-23
3
2018-06-23
1
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
2018-06-24
1
Tomczak Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
2018-06-23
2018-06-24
Tomczuk Filip
Młyńska Struga
2018-06-23
10
2018-06-24
8
Van Luijken Liliane
KJ Golden Dream
2018-06-23
2
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
Walczyńska-Graczyk Maria
KS Centurion
MERCI (2)
2018-06-23
4
2018-06-24
4
MAMBA (35)
2018-06-23
6
2018-06-23
7
2018-06-24
8
2018-06-24
Wierzchowski Piotr
WKJ Lublin
2018-06-23
2
2018-06-24
1
Wodyk Martyna
WKJ SJ Dakar
KALINKA (70)
2018-06-23
7
2018-06-23
11
2018-06-24
10
2018-06-24
Wojda Katarzyna
niezrzeszony
MIŁA (100)
2018-06-23
5
2018-06-23
4
Woldański Marcin
KS Garo
2018-06-23
4
2018-06-24
1
2018-06-24
2
NO MORE (53)
2018-06-24
3
Wołkowycka Aleksandra
SKJ Bajardo
HELIOS (10)
2018-06-23
2
2018-06-23
4
2018-06-24
4
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka Majdan
MISTER (62)
2018-06-23
2018-06-23
Zagórska Pola
KJ Plejada
2018-06-23
7
2018-06-23
7
2018-06-24
3
2018-06-24
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
DONALD (63)
2018-06-23
11
2018-06-23
12
2018-06-24
12
2018-06-24
Zdunek Dominika
bpk LUL
METEOR (85)
2018-06-23
3
2018-06-23
2
2018-06-24
4
2018-06-24
Zdybicka Pola
Stow. KS Chojnów
2018-06-23
1
2018-06-24
1
WICEK (92)
2018-06-23
3
2018-06-24
2
Żuk Magdalena
WKJ Lublin
2018-06-23
1
2018-06-23
4
2018-06-24
1

Number of Riders: 83

Number of Horses: 94

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl