Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
157 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 10:30:43
2018-06-08 09:56:39
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
156 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 10:31:06
2018-06-08 09:54:26
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
155 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 10:31:21
2018-06-08 09:53:34
Hubert Aniołek SPOOK
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
154 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 10:31:34
2018-06-08 09:53:02
Hubert Aniołek RAMZES
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
153 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 10:31:49
2018-06-08 09:34:39
Maciej Kostrzewski QUATTRO HIPPICA
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 21/C/Konkurs nr 21, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Zawodnicy z licencją II i I
152 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 10:32:06
2018-06-08 09:26:34
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 10:32:25
2018-06-08 09:24:24
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 10:32:39
2018-06-08 09:22:39
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
149 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 10:32:52
2018-06-08 09:21:58
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 10:33:05
2018-06-08 09:20:27
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 07:13:27
2018-06-08 07:07:21
Julia Szychowska LAMPI
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
146 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 07:13:13
2018-06-08 07:06:46
Michał Mordzelewski HESSEL-ST
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 07:13:00
2018-06-08 07:05:56
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 06:12:57
2018-06-08 00:21:48
Natalia Goś GIOVVANI II KG
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 06:12:37
2018-06-08 00:02:42
Patrycja Strus ŻEŃSZEŃ
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 06:12:25
2018-06-07 23:58:54
Emilia Staszak PRIMROSE
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 06:12:07
2018-06-07 22:37:30
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 06:11:35
2018-06-07 22:14:32
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 22:00:52
2018-06-07 22:00:19
Piotr Mizerski SEKUNDA
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
138 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 21:59:52
2018-06-07 21:59:20
Paweł Foremny HAWANA
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 21:57:52
2018-06-07 21:40:18
Rita Rogalska ONE LADY
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:13:38
2018-06-07 16:55:51
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
134 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 07:12:39
2018-06-07 16:55:09
Michalina Sierakowska MAIDI
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
133 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:14:08
2018-06-07 16:30:37
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 12:33:12
2018-06-07 16:29:15
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
131 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:14:37
2018-06-07 16:28:16
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:14:53
2018-06-07 16:26:24
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
129 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:15:10
2018-06-07 16:10:24
Aliaksandr Sarachau MEGATRON
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:15:24
2018-06-07 14:33:31
Aleksandra Kierczak GEDEON
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 11:18:00
2018-06-07 11:09:15
Jagna Grabowska CYTRYNKA
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
126 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 09:26:55
2018-06-07 09:23:55
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
125 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 08:41:45
2018-06-07 08:39:57
Martyna Wichiciel BLAZING DESERT JESTER
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
124 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:12:04
2018-06-07 06:08:01
Anna Urbańczyk WALKIRIA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:12:24
2018-06-07 00:00:48
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
122 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:12:40
2018-06-06 23:59:26
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:12:55
2018-06-06 23:58:49
Kamila Sokołowska ALPINEX
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:13:17
2018-06-06 22:48:23
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:13:30
2018-06-06 22:47:46
Zofia Zawadzka VOLUTA PONYSPORT
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
118 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:14:21
2018-06-06 22:46:56
Daria Lutomierska LUBA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
117 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:13:48
2018-06-06 22:45:51
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:11:23
2018-06-06 22:43:03
Julia Chojecka GREEN TEA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:33:32
2018-06-06 22:29:45
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:33:45
2018-06-06 22:29:15
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 21/C/Konkurs nr 21, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Zawodnicy z licencją II i I
113 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:26:50
2018-06-06 22:25:33
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
112 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:27:02
2018-06-06 22:22:46
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
111 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:27:15
2018-06-06 22:21:37
Karolina Bar KORAL
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:27:28
2018-06-06 22:20:10
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
109 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:18:47
2018-06-06 22:17:29
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:19:01
2018-06-06 22:15:34
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:19:15
2018-06-06 22:12:53
Tamara Ferenc MOBY DIC
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:19:27
2018-06-06 22:12:21
Tamara Ferenc LUKRECJA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:19:41
2018-06-06 22:11:49
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 22:18:34
2018-06-06 22:11:04
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 21:24:27
2018-06-06 21:22:23
Magdalena Głaz AMADEUSZ
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 21:24:06
2018-06-06 21:21:31
Ewelina Kluska LUPUS
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 20:30:05
2018-06-06 20:28:58
Katarzyna Kozerawska HEROS
  • 2x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 19:27:45
2018-06-06 18:44:39
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 19:50:07
2018-06-06 17:52:33
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 13:34:36
2018-06-06 13:32:40
Marianna Dunajska MENTOS
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 13:34:47
2018-06-06 13:31:55
Jagna Grabowska PASJA
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 13:34:21
2018-06-06 13:31:19
Gabriela Małys FORTUNKA
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 12:28:20
2018-06-06 12:20:17
Bartosz Rybczyński IRWIN GR
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 12:15:45
2018-06-06 12:03:47
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 12:15:33
2018-06-06 12:02:46
Konstancja Bohdanowicz ARIA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 12:15:18
2018-06-06 11:22:02
Łukasz Sikorski MEKINTOSZ J
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 12:15:05
2018-06-06 11:21:33
Łukasz Sikorski ARAMIS KP
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 12:14:40
2018-06-06 10:44:09
Kinga Ciszewska EBEN HAEZER
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:11:45
2018-06-06 09:57:56
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 07:49:24
2018-06-06 07:49:01
Marcelina Suchecka HIPOLIT
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 07:48:43
2018-06-06 07:32:10
Dominika Ponichtera ELEKT
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 06:43:03
2018-06-05 23:04:56
Bogumił Lewandowski ZORZA
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 06:42:03
2018-06-05 22:39:36
Piotr Kalinowski DRAKA
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 22:06:50
2018-06-05 21:57:11
Marta Kucman KANDAVU
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 21:22:16
2018-06-05 20:52:20
Maja Mokosa ANDROS GB
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 20:35:17
2018-06-05 20:03:48
Marzena Chełmińska MONACO J
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:10:09
2018-06-05 17:16:07
Maja Piasecka LUPIDELIA EBONY LADY
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:11:04
2018-06-05 17:15:19
Zuzanna Szczepanowska GILDZIA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:11:23
2018-06-05 16:13:29
Gabriela Rozalska BOGUN
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:11:41
2018-06-05 15:28:28
Zofia Siembor HERMES
  • 2x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 18:11:59
2018-06-05 14:54:49
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 13:30:48
2018-06-05 10:31:00
Maciej Kostrzewski KORSYKA HIPPICA
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 13:30:59
2018-06-05 09:57:09
Aleksandra Kołodziejczyk EMMA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:15:51
2018-06-05 09:56:43
Zuzanna Tomaszewska FLUKS
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 13:31:59
2018-06-05 09:52:55
Julia Smuk RONALDINI
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 13:32:13
2018-06-05 09:52:12
Weronika Sobczak DAMROKA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 13:32:42
2018-06-05 09:50:19
Karolina Szaniawska KUBA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 13:32:53
2018-06-05 09:49:44
Aniela Lewandowska GWIAZDKA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:03:51
2018-06-05 09:03:20
Martyna Klimczak MOLO
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:03:14
2018-06-05 09:02:42
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 13:31:23
2018-06-05 09:02:10
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:04:15
2018-06-05 09:01:40
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:04:35
2018-06-05 08:55:44
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:02:57
2018-06-05 07:47:24
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 08:27:08
2018-06-05 07:43:37
Gabriela Grzymała DAGLEZJA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 08:26:46
2018-06-05 07:39:19
Agata Gałązkiewicz BIRBANT
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:13:17
2018-06-05 07:35:46
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 2x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 05:57:20
2018-06-04 23:09:29
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 2x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:20:11
2018-06-04 21:29:24
Piotr Piasecki CARDALCO
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:20:30
2018-06-04 21:25:23
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:20:53
2018-06-04 21:20:06
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:21:16
2018-06-04 21:04:26
Amelia Trelińska JORDAN
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:47:17
2018-06-04 19:26:24
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 18:03:50
2018-06-04 18:03:12
Karolina Paprocka WICORD
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 15:40:03
2018-06-04 15:36:39
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 15:12:31
2018-06-04 15:11:05
Agata Fanti MANDARYNA
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 14:55:58
2018-06-04 14:31:22
Ewelina Jezierska DONA
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 14:55:37
2018-06-04 13:34:52
Jan Oleksyn GIZELA
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/80 cm/Konkurs nr 14, Open, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 14:57:08
2018-06-04 13:33:15
Justyna Nagórka GRAPPA
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 14:56:42
2018-06-04 13:32:10
Julian Rejman MILANO
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 13:37:03
2018-06-04 13:30:55
Justyna Nagórka GIZELA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 19:27:02
2018-06-04 12:22:58
Matylda Grzelczak POSEJDON
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 09:30:56
2018-06-04 09:20:11
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 08:34:44
2018-06-04 08:29:47
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 22:30:23
2018-06-03 22:27:16
Marta Szrajer EMAELA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 22:26:42
2018-06-03 22:25:16
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:12:53
2018-06-03 15:33:54
Jakub Kołodziejek ŁAPÓWKA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 20:21:27
2018-06-03 11:19:23
Laura Trzaska POLONIA
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 18:58:36
2018-06-02 14:33:21
Karolina Woźniakowska COLETTA 33
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 18:58:59
2018-06-01 23:00:00
Aleksandra Szwajczewska OSKAR
  • 2x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 05:56:58
2018-06-01 17:05:56
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 10:42:55
2018-06-01 10:10:06
Marta Liszkiewicz GRYF Z HOLINA
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 10:42:37
2018-06-01 10:09:13
Marta Liszkiewicz DIAGRAM
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 08:34:18
2018-05-31 16:51:58
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 19:28:47
2018-05-30 18:28:44
Paweł Gospodarczyk ALFA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 22:24:08
2018-05-30 01:17:37
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:55:39
2018-05-29 12:55:00
Zofia Sondej ZYG ZAK MCQUINN
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:54:34
2018-05-28 22:41:55
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:54:08
2018-05-28 21:33:50
Zofia Kopka FUKS
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 10:33:25
2018-05-28 15:27:00
Aleksandra Szwajczewska AMAL
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 15:38:04
2018-05-28 12:14:33
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 19:37:10
2018-05-27 18:44:39
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 19:25:33
2018-05-26 18:21:01
Martyna Ostapczuk CARPEDIEM
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 19:25:11
2018-05-26 18:20:08
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 06:44:32
2018-05-25 06:41:15
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 06:41:27
2018-05-25 06:39:52
Monika Powroźnik GAFA
  • 1x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 16:40:23
2018-05-24 15:53:05
Adrian Stypulkowski EISSPORT
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 07:51:58
2018-05-24 07:03:34
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 2/60 cm/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 3/70 cm/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/60 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 07:52:09
2018-05-24 07:02:41
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 5/90 cm/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 08:24:11
2018-05-22 15:59:38
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 2x 4/80 cm/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/LL 90 cm/Konkurs nr 16, Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 09:37:16
2018-05-21 09:07:51
Aleksandra Szwajczewska ASESOR
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7, JLM klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
4. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
5. Bobotek Weronika JKS Olsza
Brak
6. Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
2004 (JM.)
O033953
7. Chełmińska Marzena stajnia Mandra
S
brak
8. Chojecka Julia KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O038011
9. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
10. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
11. Ciszewska Kinga bpk
2001 (J.)
O040686
12. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
13. Czeszejko-Sochacka Lena JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
14. Dańczak Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047648
15. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032898
16. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
17. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037893
18. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
19. Fanti Agata SKJ Bajardo
S
O007204
20. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
21. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
22. Foremny Paweł KJ Łańsk
S
O038901
23. Gałązkiewicz Agata SKJ Potęga Piekary
2004 (JM.)
O031294
24. Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
25. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
26. Goś Natalia KJ Wiktorowo
2002 (J.)
O040071
27. Gospodarczyk Paweł LKJ Gałkowo
S
O006169
28. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
29. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
30. Grzelczak Matylda BPK
2008 (Mł.)
O048940
31. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
32. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
33. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
34. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
35. Jezierska Ewelina Brak
S
O037542
36. Kalinowski Piotr AZS Politechnika Warszawska
S
O002660
37. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
38. Kierczak Aleksandra KJ Łąck
brak
39. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
40. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
41. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039866
42. Kołodziejek Jakub Nz
2004 (JM.)
Brak
43. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
44. Kozerawska Katarzyna Szwadron Jazdy RP
S
Brak
45. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
46. Kozon Martyna BPK - MAZ
2002 (J.)
O036555
47. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
48. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
49. Kuptel Małgorzata KJ Rock Horses
S
O019672
50. Leśkiewicz Sandra Różaland
2000 (J.)
brak
51. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
52. Lewandowski Bogumił Ośrodek Jeździecki Victoria
1999 (MJ.)
brak
53. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
54. Liszkiewicz Marta KJ Walor Mała Nowa Wieś
1999 (MJ.)
O024337
55. Lutomierska Daria KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O040074
56. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
57. Małys Gabriela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2006 (JM.)
O041899
58. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
59. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
60. Mizerski Piotr JKS UMIASTÓW
S
O026558
61. Mokosa Maja nz
2005 (JM.)
brak
62. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
63. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
64. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (MJ.)
O034233
65. Nagórka Justyna Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2006 (JM.)
O048642
66. Oleksyn Jan Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O046552
67. Olszewski Tomasz St. KSK Stare Babice
S
O005398
68. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (JM.)
O039176
69. Paprocka Karolina SKJ Bajardo
2000 (J.)
O022154
70. Pawłowska Irena bpk
2007 (Mł.)
O039852
71. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O041691
72. Piasecka Maja Domek Białego Kucyka
2005 (JM.)
brak
73. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
74. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
2016 (Mł.)
O000491
75. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O040566
76. Ponichtera Dominika Stajnia Pasja
1997 (MJ.)
brak
77. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
78. Rejman Julian Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O044960
79. Rogalska Rita Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
80. Rozalska Gabriela Niezrzeszona
2001 (J.)
O040064
81. Rybczyński Bartosz KJ Aromer Józefin
S
O046277
82. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
83. Sarachau Aliaksandr KJ Hippica Polonia
S
O039839
84. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
85. Siembor Zofia Stajnia Pasja
2003 (JM.)
brak
86. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047679
87. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
88. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O043875
89. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
O041723
90. Sokołowska Kamila Szybki Konik
2003 (JM.)
brak
91. Sondej Zofia KKJ
2005 (JM.)
brak
92. Staszak Emilia niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
93. Strus Patrycja niezrzeszona
2003 (JM.)
brak
94. Stypulkowski Adrian LKJ Galkowo
S
O004318
95. Suchecka Marcelina KJ Aldragho
2007 (Mł.)
O043759
96. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
97. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
98. Szczepanowska Zuzanna Domek Białego Kucyka
2006 (JM.)
brak
99. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
100. Szrajer Anna KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O002361
101. Szrajer Marta KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O001883
102. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
103. Szwajczewska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej M A Z
S
O012666
104. Szychowska Julia bpn
2006 (JM.)
brak
105. Tomaszewska Zuzanna KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043811
106. Trelińska Amelia KKJ Kielce
2007 (Mł.)
O040528
107. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
108. Urbańczyk Anna BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O043228
109. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
O039315
110. Wcisło Magdalena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O032881
111. Wichiciel Martyna NZ
2005 (JM.)
brak
112. Więckowska Aleksandra Klub Jeździecki Rock Horses
S
O003713
113. Wilczewski Robert Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
S
O002520
114. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O045569
115. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

130

168643 EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
2.

46

ALFA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/168 F: Emaks
M: Asatia
O: Ewelina Szrajber
B: Robert Arendarczyk
K025438 616006661312013
3.

118

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
4.

12

AMAL Pełna Krew Arabska POL 2011 Wałach gniada/156 F: Akim De Ducor (FR)
M: Arwima
O: Aleksandra Szwajczewska
B: Zbigniew Górski
K025785
5.

35

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
6.

85

ANDROS GB KUC POL 2003 Ogier bułana/148 F: Karino Gb
M: Andora Gb
O: Sławomir Paszkowski
B: Jachymek Wojciech
013580170203 013580170203
7.

151

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
8.

92

ARAMIS KP HUN HUN 2011 Wałach gniada F: Condor
M: Amanda
O: W Cuglach s.c.
B: Real-Szall Bt.
K021780
9.

94

ARIA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/mk:156 F: Atut
M: Arenda
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Bogusław Leszczyński
K022331 616006580417012
10.

34

ASESOR Wielkopolska POL 2002 Wałach siwa/170 F: Renommee
M: Amfora
O: Aleksandra Szwajczewska
B: Kalinowski Ryszard
K007040 POL 007 66 03950 02
11.

31

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Joanna Perzyna
B: -
K024767
12.

25

BIRBANT KM POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:148 F: Denis
M: Balihara
O: Włodzimierz Gałązkiewicz
B: Izabela Grams
K022641 616013600119912
13.

122

BLAZING DESERT JESTER Kuc Walijski POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Broomells Desert Monarch
M: Dormello
O: Agnieszka Wichciel
B: GB
brak
14.

81

BOGUN NN POL 2002 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Bogdan Staszak
B: NN
K023739
15.

147

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
16.

3

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Monika Pasik
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
Brak
17.

160

CARANDO 3 HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carano
M: Gina
O: Andrzej Czyż
B: -
K009473
18.

127

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
19.

65

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
O: Henryk Soboń
B: Eggers Ernst
K009028 DE421000007804
20.

140

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrada
O: Michał Mordzelewski
B: Eco Abi Ewa Fabiańska
K023534
21.

53

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382 DE421000110610
22.

156

CASSIE F:
M:
O:
B:
23.

146

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon / Colman
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzyński
B:
K018658 616009610156011
24.

111

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
25.

24

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
26.

159

CONSTANTINE M F:
M:
O:
B:
27.

124

CYTRYNKA KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc: F: Filip / Epos
M: Crazy / Bagnet
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K020282 POL013590144202
28.

67

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 POL013640106004
29.

75

DAMROKA NN POL 2005 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
30.

63

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
31.

47

DIAGRAM M. POL 2009 Wałach siwa F: Talon / Veritas 6
M: Drujka / Szał
O: Joanna Pakoca Machula
B: Joanna Pakoca Machula
K015939 616006661396809
32.

58

DONA SP POL 2008 Klacz bułana F: CORLEONE Z
M: DYNA
O: Ewelina Jezierska
B: Ewelina Jezierska
K019964
33.

29

DRAKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Marino
M: Drafne
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K008448
34.

91

EBEN HAEZER KWPN NLD 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: VERON
M: SANIKI
O: ALEKSANDR SARCHAU
B: G.J.BOM
K020619
35.

37

EISSPORT Traken LTU 2010 Wałach siwa/166 F: Eisfreund
M: Hale
O: Piotr Boraczewski
B: Violeta pliuskiené
K025228 014545
36.

88

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada/164 F: Bakszysz
M: Emisja
O: Agnieszka Skowrońska
B: Agnieszka Skowrońska
K021174 POL009661531008
37.

52

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: MESSENGER
M: EMARILLA
O: MARTA SZRAJER
B: SK JANÓW PODLASKI
BRAK 616009580271514
38.

77

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Romus
M: Empatia
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362
39.

158

EMPERIOR'S HILL F:
M:
O:
B:
40.

106

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
41.

66

FANTA SP POL 2013 Klacz siwa/171 F: Karnalit /
M: Fantazja /
O: Karolina Osiewicz
B: Karolina Osiewicz
brak
42.

129

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959
43.

144

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
K016234 POL013580189807
44.

128

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
45.

28

FLUKS KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
46.

41

FORIA OLD POL 2007 Klacz F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
47.

97

FORTUNKA KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:122 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Guzowska
B:
K021966 616999662048608
48.

38

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
49.

5

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
50.

16

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
51.

125

GEDEON SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Hartland / Czad
M: Getyna / Genius
O: Joanna Kierczak
B: Mieczysław Przedpełski
K009867 POL009660786005
52.

82

GILDZIA KM POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Granit
M: Grenada
O: Ewa Muszyńska
B: Benz Romuald
K020730
53.

139

GIOVVANI II KG SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Landor S / Landadel
M: Genewa KG / Campari M
O: Agnieszka Goś
B: Grzegorz Komin
K021971 616009610116010
54.

55

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
55.

57

GRAPPA Typ Kuc POL 2013 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Anna Nagórka
B: Magdalena Błasik
K024980 616999580445613
56.

113

GREEN TEA XX POL 2012 Klacz gniada F: October / Kingmambo
M: Green Kiss / Green Desert
O: Barbara Chojecka
B: Robert Gorczyca
K022430 616POL12007837A
57.

48

GRYF Z HOLINA Polski Kon Szlachetnej Półkrwi POL 2001 Wałach siwa F: Matador
M: Huśtawka
O: Krzysztof Machula
B: Bossard Magdalena
K006027 08074
58.

43

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: Katarzyna Kuptel
B:
K023214 528003201101092
59.

131

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
60.

72

GWIAZDKA Typ Szlachetny POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś
M: Hadora
O: Anna Sobańska
B: nn
K019024
61.

76

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
62.

161

HANDSOME F:
M:
O:
B:
63.

135

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
64.

133

HAWANA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Lotos
M: Hrafina M
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Jurek Zbigniew
K021074
65.

152

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
66.

80

HERMES KUC POL 2005 Wałach kara/kuc: F: Fant
M: Werchowyna
O: Agnieszka Skowrońska
B: Agnieszka Skowrońska
K021175
67.

101

HEROS SP POL 2014 Wałach kara F: Iloczyn
M: Harfa
O: Andrzej Waś
B: Bogdan Tymiński
Brak
68.

60

HERR VITO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
69.

141

HESSEL-ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
O: Michał Mordzelewski
B:
K024083 528003201203631
70.

64

HIMEQUYL PKSP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: IMEQUYL
M: HURGANDA
O: OSKAR SZRAJER
B: WOJCIECH CIEPLIŃSKI
K024439 616 009 55 00008 13
71.

89

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Grzegorz Suchecki
B: Dudkowiak Roman
K019548 POL013610117005
72.

45

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
73.

157

HORSEHEATH DIAMOND LAD F:
M:
O:
B:
74.

96

IRWIN GR WLKP POL 2009 Wałach kara F: Wołyń
M: Ibiza
O: Bartosz Rybczynski
B: Wacław Szpatkowski
K025844
75.

71

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
76.

62

JORDAN Kuc Wal. POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
O: Dominik Treliński
B: Zdzisław Śniegucki
K018369 12567
77.

154

JUNE Tinker POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Z
M: Z
O: Justyna Kopko
B: Brak
Brak
78.

69

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
79.

23

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero de ravel
M: Kanasta
O: Maria Gonciarek
B: Krzysztof Walicki
K016777
80.

109

KORAL KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Guzowska
B: Krzysztof Nowotarski
brak
81.

78

KORSYKA HIPPICA OS POL 2013 Klacz gniada F: Kannan
M: Stavolta Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025863
82.

73

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Morelos /
M: Karina /
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
83.

142

LAMPI KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:118 F: Folkert
M: Lala
O: Małgorzata Kołkowicz
B: Wejster Magdalena
brak POL 013 54 00807 05
84.

51

LAQUINA W HOL DEU 2010 Klacz gniada/165 F: Larius W
M: P-Quinara
O: Julita Biszewska
B: xx
KO20690 DE421000544910
85.

115

LUBA OO POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Marek Owsianecki
B: Marek Owsianecki
brak 616999590296410
86.

104

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
87.

83

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz ciemnogniada/mk: F: Turnina's Gismore
M: Firwood's Ella
O: Ewa Muszyńska
B: Dorota Kowalska
brak
88.

21

ŁAPÓWKA Typ Pogrubiony POL 2003 Klacz gniada/kuc:156 F: Cent
M: Łatka
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Anna Komoń
K015957 12564
89.

32

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc: F: Max
M: Nn
O: Renata Bąk
B: Nn
Brak
90.

59

MANDARYNA Wilekopolska POL 2006 Klacz gniada F: Camiro M
M: Montana
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Alicja Majchrzak
K010661
91.

119

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
K023092
92.

108

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
93.

126

MEGATRON Württemberger DEU 2011 Wałach siwa F: MONSUM
M: SINA
O: Krystyna Pędrakowska
B: Frieder Homberger
K025154
94.

93

MEKINTOSZ J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Miss Sally
O: W Cuglach s.c.
B: Big Consulting Bertrand le Guern
Brak
95.

99

MENTOS Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/kuc: F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
O: Anna Dunajska
B:
K021624 616013660745308
96.

56

MILANO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
O: Anna Nagórka
B: Kowalik Janusz
K023969 616999580603510
97.

110

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
98.

95

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:146 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
99.

90

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250 616POL10007028T
100.

105

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
101.

70

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
K015555 616009540163809
102.

84

MONACO J SP POL 2005 Wałach gniada/164 F: Hokus Pokus
M: Miranda
O: Marzena Chełmińska
B: Mirosław Kaczor
brak POL 009 59 01205 05
103.

100

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
104.

18

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Nancy L / Czyżyk
O: Agata Pawłowska
B: KJ Alexander
K021917 POL013580217605
105.

132

ONE LADY SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Watson
M: Obstawa
O: Rita Rogalska
B: Polska
K023238 616009530286911
106.

49

OSKAR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Tabex
M: Okinawa
O: Jan Woźniewski
B: Marzec Bogusław
brak
107.

98

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
108.

19

POLONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Marino
M: Prelekcja
O: Jan Kalinowski
B: Andrzej Pohl
K008447
109.

112

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
110.

22

POSEJDON Kuc Walijski POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Adam Staniek
K024691 POL 013 54 01294 06
111.

137

PRIMROSE WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/148 F: Festiwal
M: Palca
O: Tomasz Pawlik
B: Jagodzińska Anna
K014967 POL 007 68 00385 08
112.

114

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
113.

148

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Hippica / Heartbreaker
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K020970 DE418182536311
114.

117

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
115.

107

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
116.

149

RAMZES Kuc Walijski POL 2008 Wałach kara/kuc:118 F: Fokus / Galon
M: Ramondie / Ramiro
O: Aneta Aniołek
B: Jan Wójcik
K024362 POL013610007908
117.

74

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Gluosnis
M: Regina
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546
118.

134

SEKUNDA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: LOVE AFFAIR
M: SARA
O: Paulina Kulon
B: Palmowski Alfred
K013275
119.

120

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
K013400
120.

39

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
121.

150

SPOOK KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Aneta Aniołek
B: NN
brak
122.

123

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: x
M: x
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
brak
123.

79

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
124.

68

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
125.

54

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
O: Brygida Gawryszewska
B: JW Greve
K007035
126.

116

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:138 F: Nico-K / Nandy Man
M: Viva / Grawer
O: Dominika Bronz
B: Barbara Guniewicz
K024198 POL013570028206
127.

121

WALKIRIA NN POL 2003 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
O: Beata Smużyńska-Staszak
B: NN
brak 616999661115203
128.

61

WICORD SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Cordial
M: Wiara
O: Sylwia Paprocka
B: Marek Głowala
K015502
129.

36

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
130.

145

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
131.

155

YOU TOO Irish Sport Horse IRL 2011 Wałach gniada/167 F: x
M: x
O: Justyna Kopko
B: Irlandia
brak 49349393930002002
132.

17

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: -
K022770 616009590104412
133.

138

ŻEŃSZEŃ NN POL 2008 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Sochan Stanisław
B: NN
brak
134.

87

ZORZA Polski Koń Szlachetny Połkrwi POL 1999 Klacz gniada F: Neofita
M: Zuzula
O: Łukasz Kwiatkowski
B: Dolecki Andrzej
Brak
135.

15

ZYG ZAK MCQUINN KUC POL 2009 Wałach kara/kuc:117 F: NN
M: NN
O: Justyna Płatek
B: NN
brak
136.

153

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata F: Filip
M: Zuzia
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
Brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
RAMZES (149)
2018-06-10
1
2018-06-10
11
SPOOK (150)
2018-06-10
1
2018-06-10
12
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
R-MEFISTO (107)
2018-06-09
2018-06-10
MARKIZA (108)
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-09
13
2018-06-10
1
2018-06-10
17
2018-06-10
3
KORAL (109)
2018-06-09
14
2018-06-09
1
2018-06-09
20
2018-06-10
12
2018-06-10
2018-06-10
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
R-MEFISTO (107)
2018-06-09
1
2018-06-09
16
2018-06-10
12
2018-06-10
13
Biszewska Julita
Kielecki Klub Jeździecki
2018-06-09
10
2018-06-09
9
2018-06-10
7
Bobotek Weronika
JKS Olsza
JUNE (154)
2018-06-10
10
2018-06-10
15
Bohdanowicz Konstancja
BPK - MAZ
ARIA (94)
2018-06-09
31
2018-06-09
29
2018-06-09
21
2018-06-10
1
2018-06-10
13
Chełmińska Marzena
stajnia Mandra
2018-06-09
2018-06-09
Chojecka Julia
KJ Wiktorowo
GREEN TEA (113)
2018-06-09
16
2018-06-09
4
2018-06-09
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2018-06-09
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
CARAVELLA (127)
2018-06-10
18
2018-06-10
2018-06-10
11
Ciszewska Kinga
bpk
2018-06-10
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
CASSIE (156)
2018-06-10
2018-06-10
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS U Robsonów
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-10
2018-06-10
2018-06-10
Dańczak Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
HELGA (152)
2018-06-10
1
2018-06-10
1
2018-06-10
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (17)
2018-06-10
8
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-10
8
2018-06-10
24
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (99)
2018-06-09
19
2018-06-09
2018-06-10
2018-06-10
5
2018-06-10
17
LUKRECJA (104)
2018-06-09
1
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2018-06-09
2
2018-06-09
2
2018-06-09
1
2018-06-10
5
2018-06-10
4
Fanti Agata
SKJ Bajardo
2018-06-09
12
2018-06-09
13
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LUKRECJA (104)
2018-06-09
15
MOBY DIC (105)
2018-06-09
12
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LUKRECJA (104)
2018-06-09
12
MOBY DIC (105)
2018-06-09
2018-06-09
EQUUS (106)
2018-06-09
1
2018-06-09
17
2018-06-10
1
2018-06-10
8
2018-06-10
16
Foremny Paweł
KJ Łańsk
HAWANA (133)
2018-06-10
28
2018-06-10
19
Gałązkiewicz Agata
SKJ Potęga Piekary
BIRBANT (25)
2018-06-09
25
2018-06-09
1
2018-06-09
18
2018-06-10
20
2018-06-10
12
2018-06-10
Gonciarek Maria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
KARMEN (23)
2018-06-09
9
2018-06-09
10
2018-06-10
7
2018-06-10
16
Gorsiak Julia
Szybki Konik
MARKIZ (119)
2018-06-10
1
2018-06-10
4
Goś Natalia
KJ Wiktorowo
2018-06-09
10
2018-06-09
2018-06-09
7
Gospodarczyk Paweł
LKJ Gałkowo
ALFA (46)
2018-06-09
16
2018-06-09
20
2018-06-10
17
2018-06-10
6
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (98)
2018-06-09
2018-06-09
5
2018-06-10
2018-06-10
6
2018-06-10
19
CYTRYNKA (124)
2018-06-10
1
2018-06-10
2018-06-10
10
ZYGZAK (153)
2018-06-09
21
2018-06-09
20
2018-06-09
Graczyk Julia
JKS Olsza
YOU TOO (155)
2018-06-10
2018-06-10
1
Grzelczak Matylda
BPK
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-10
2018-06-10
14
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
2018-06-09
2
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (114)
2018-06-09
6
2018-06-09
15
2018-06-09
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2018-06-10
7
2018-06-10
2018-06-10
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
CLICQUOT (111)
2018-06-10
2
2018-06-10
11
PORTOS (112)
2018-06-10
6
2018-06-10
15
Jezierska Ewelina
Brak
DONA (58)
2018-06-10
2018-06-10
Kalinowski Piotr
AZS Politechnika Warszawska
DRAKA (29)
2018-06-10
12
2018-06-10
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-06-09
23
2018-06-09
27
2018-06-09
23
2018-06-10
10
2018-06-10
3
2018-06-10
2
Kierczak Aleksandra
KJ Łąck
GEDEON (125)
2018-06-09
2018-06-09
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
MOLO (70)
2018-06-09
6
2018-06-09
8
2018-06-10
16
2018-06-10
12
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-06-09
3
2018-06-09
14
2018-06-09
4
2018-06-10
1
2018-06-10
21
2018-06-10
2
ISKRA (71)
2018-06-09
1
2018-06-09
20
2018-06-09
1
2018-06-10
1
2018-06-10
2
2018-06-10
14
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
EMMA (77)
2018-06-09
1
2018-06-09
27
2018-06-09
Kołodziejek Jakub
Nz
2018-06-09
1
2018-06-09
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2018-06-09
18
2018-06-09
2018-06-10
20
2018-06-10
2018-06-09
5
2018-06-09
1
400
2018-06-10
5
2018-06-10
1
Kozerawska Katarzyna
Szwadron Jazdy RP
HEROS (101)
2018-06-10
5
2018-06-10
1
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
FINEZJA (128)
2018-06-10
15
2018-06-10
2018-06-10
15
Kozon Martyna
BPK - MAZ
TOLEDO (79)
2018-06-10
13
2018-06-10
18
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-06-09
6
2018-06-09
9
2018-06-10
12
2018-06-10
17
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
NEW GOLD (100)
2018-06-09
5
2018-06-09
14
Kuptel Małgorzata
KJ Rock Horses
GUIDAM (43)
2018-06-09
15
2018-06-09
2018-06-10
23
2018-06-10
20
Leśkiewicz Sandra
Różaland
FANTA (66)
2018-06-09
2018-06-09
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
2018-06-09
1
2018-06-09
20
2018-06-09
1
Lewandowski Bogumił
Ośrodek Jeździecki Victoria
ZORZA (87)
2018-06-10
18
2018-06-10
14
2018-06-10
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
2018-06-09
16
2018-06-09
7
Liszkiewicz Marta
KJ Walor Mała Nowa Wieś
DIAGRAM (47)
2018-06-10
15
2018-06-10
26
2018-06-10
2018-06-10
2
2018-06-10
1
Lutomierska Daria
KJ Wiktorowo
LUBA (115)
2018-06-09
21
2018-06-09
1
2018-06-09
1
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
FARAMIR (129)
2018-06-10
7
2018-06-10
2018-06-10
12
2018-06-10
6
2018-06-10
5
2018-06-10
Małys Gabriela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-06-09
28
2018-06-09
23
2018-06-10
1
2018-06-10
2018-06-10
1
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
2018-06-09
16
2018-06-09
30
2018-06-10
2018-06-10
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-06-09
5
50
2018-06-09
1
300
2018-06-10
9
2018-06-10
13
Mizerski Piotr
JKS UMIASTÓW
SEKUNDA (134)
2018-06-10
9
2018-06-10
2018-06-10
6
Mokosa Maja
nz
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-09
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CARDIFF (140)
2018-06-10
16
2018-06-10
22
HESSEL-ST (141)
2018-06-10
21
2018-06-10
14
CARANDO 3 (160)
2018-06-10
13
2018-06-10
7
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (41)
2018-06-10
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (120)
2018-06-10
27
2018-06-10
4
Nagórka Justyna
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (55)
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-09
1
GRAPPA (57)
2018-06-10
12
2018-06-10
9
Oleksyn Jan
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (55)
2018-06-10
1
2018-06-10
13
2018-06-10
12
Olszewski Tomasz
St. KSK Stare Babice
2018-06-10
11
2018-06-10
2018-06-10
2018-06-10
23
Ostapczuk Martyna
bpk
2018-06-09
3
2018-06-09
7
2018-06-10
6
2018-06-10
14
Paprocka Karolina
SKJ Bajardo
WICORD (61)
2018-06-10
2018-06-10
22
Pawłowska Irena
bpk
2018-06-10
11
2018-06-10
7
2018-06-10
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (35)
2018-06-09
4
2018-06-09
3
2018-06-10
4
2018-06-10
4
Piasecka Maja
Domek Białego Kucyka
2018-06-09
5
2018-06-09
5
2018-06-09
1
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2018-06-10
25
2018-06-10
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2018-06-10
15
2018-06-10
6
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (63)
2018-06-09
6
2018-06-09
7
Ponichtera Dominika
Stajnia Pasja
ELEKT (88)
2018-06-10
1
2018-06-10
1
2018-06-10
1
Powroźnik Monika
LKJ Gałkowo
GAFA (5)
2018-06-09
20
2018-06-09
12
2018-06-10
2018-06-10
10
Rejman Julian
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
MILANO (56)
2018-06-09
5
2018-06-09
1
2018-06-09
1
Rogalska Rita
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ONE LADY (132)
2018-06-10
14
2018-06-10
25
Rozalska Gabriela
Niezrzeszona
BOGUN (81)
2018-06-09
15
2018-06-09
1
Rybczyński Bartosz
KJ Aromer Józefin
2018-06-10
18
2018-06-10
10
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
2018-06-10
1
Sarachau Aliaksandr
KJ Hippica Polonia
MEGATRON (126)
2018-06-09
2
150
2018-06-10
20
2018-06-10
18
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-06-09
11
2018-06-09
6
2018-06-10
2
2018-06-10
10
Siembor Zofia
Stajnia Pasja
HERMES (80)
2018-06-10
2018-06-10
2018-06-10
10
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
MAIDI (32)
2018-06-10
1
2018-06-10
3
2018-06-10
2018-06-10
2018-06-10
16
2018-06-10
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2018-06-10
2018-06-10
21
2018-06-10
29
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-09
14
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
DAMROKA (75)
2018-06-09
Sokołowska Kamila
Szybki Konik
ALPINEX (118)
2018-06-10
17
2018-06-10
19
Sondej Zofia
KKJ
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-09
28
2018-06-10
1
2018-06-10
1
2018-06-10
8
Staszak Emilia
niezrzeszona
PRIMROSE (137)
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-09
1
Strus Patrycja
niezrzeszona
2018-06-09
30
2018-06-09
1
Stypulkowski Adrian
LKJ Galkowo
2018-06-09
3
100
2018-06-09
8
2018-06-10
17
Suchecka Marcelina
KJ Aldragho
HIPOLIT (89)
2018-06-10
4
2018-06-10
1
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (38)
2018-06-09
1
2018-06-09
22
2018-06-10
19
2018-06-10
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
KUBA (73)
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-09
9
Szczepanowska Zuzanna
Domek Białego Kucyka
GILDZIA (82)
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-09
1
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
QUIESTUS (117)
2018-06-09
8
2018-06-09
2018-06-09
11
Szrajer Anna
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
2018-06-09
8
2018-06-09
12
2018-06-10
18
2018-06-10
24
Szrajer Marta
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
EMAELA (52)
2018-06-09
11
2018-06-09
13
2018-06-10
15
2018-06-10
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-10
1
2018-06-10
5
Szwajczewska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej M A Z
AMAL (12)
2018-06-09
17
ASESOR (34)
2018-06-09
16
2018-06-09
5
OSKAR (49)
2018-06-09
1
2018-06-09
23
Szychowska Julia
bpn
LAMPI (142)
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-09
11
Tomaszewska Zuzanna
KJ Akademia Kucania
FLUKS (28)
2018-06-09
1
2018-06-09
31
2018-06-09
1
Trelińska Amelia
KKJ Kielce
JORDAN (62)
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-09
2018-06-10
2
2018-06-10
9
2018-06-10
15
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
POLONIA (19)
2018-06-10
9
2018-06-10
3
Urbańczyk Anna
BPK (MAZ)
WALKIRIA (121)
2018-06-09
23
2018-06-09
24
2018-06-09
Walczak Aleksandra
KJ Akademia Kucania
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-10
2018-06-10
2018-06-10
Wcisło Magdalena
BPK (MAZ)
CARLO R (53)
2018-06-09
4
50
2018-06-09
7
2018-06-10
5
2018-06-10
3
Wichiciel Martyna
NZ
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-09
Więckowska Aleksandra
Klub Jeździecki Rock Horses
HIRO (45)
2018-06-09
4
2018-06-09
2
2018-06-10
9
Wilczewski Robert
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
2018-06-10
8
2018-06-10
19
HANDSOME (161)
2018-06-10
3
2018-06-10
11
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2018-06-09
27
2018-06-09
26
2018-06-09
1
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
FAZA AS (144)
2018-06-09
1
2018-06-10
3
CASTEL-L (146)
2018-06-10
8
2018-06-09
1
200
2018-06-09
2
200
2018-06-10
10
BURSZTYN (147)
2018-06-09
3
150
2018-06-10
1
2018-06-10
4

Number of Riders: 115

Number of Horses: 136

The sum of prizes: 1 600.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl