Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
128 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 20:16:26
2018-05-18 23:35:41
Hubert Aniołek SPOOK
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
127 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 20:16:41
2018-05-18 23:34:47
Hubert Aniołek RAMZES
  • 1x 12/70 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
126 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 20:16:53
2018-05-18 21:30:48
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
125 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 20:17:07
2018-05-18 21:26:55
Agata Fludra BASTION
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, 120 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)(W tym klasyfikacja LPP -Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 21/C/Konkurs nr 21, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
124 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 20:16:10
2018-05-18 21:24:51
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 12:53:04
2018-05-18 12:31:42
Julia Szychowska LAMPI
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 12:14:28
2018-05-18 12:04:15
Pola Skarżyńska CZANDRA
  • 1x 12/70 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
121 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 09:49:46
2018-05-18 09:46:26
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, 120 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)(W tym klasyfikacja LPP -Zawodnicy z licencją III i II)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 09:44:23
2018-05-18 09:44:11
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, 120 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)(W tym klasyfikacja LPP -Zawodnicy z licencją III i II)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 09:43:57
2018-05-18 09:41:36
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, 120 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)(W tym klasyfikacja LPP -Zawodnicy z licencją III i II)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 09:44:10
2018-05-18 09:38:56
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 09:44:49
2018-05-18 09:37:00
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 08:57:25
2018-05-18 08:50:05
Jakub Wawszczak HELERINA
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 08:25:46
2018-05-18 08:24:40
Dagmara Rajchel CANTAIR HBC
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 06:28:40
2018-05-18 05:00:16
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 06:28:54
2018-05-17 23:00:10
Kaja Kamieniecka PASJA
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:44:17
2018-05-17 21:43:16
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:44:41
2018-05-17 21:42:32
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:43:54
2018-05-17 21:41:37
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:17:31
2018-05-17 20:15:12
Alicja Jasiak CYRANO
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:14:42
2018-05-17 20:10:41
Marcel Jakim ZYGZAK
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:08:16
2018-05-17 20:06:51
Gabriela Małys FORTUNKA
  • 2x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:07:52
2018-05-17 20:06:40
Julia Jaworska ARROW
  • 2x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:06:07
2018-05-17 20:05:14
Tomasz Olszewski DAR
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:03:08
2018-05-17 20:01:31
Weronika Lewandowska DAR
  • 2x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:03:21
2018-05-17 19:58:08
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:03:34
2018-05-17 19:57:33
Julia Graczyk GELUKSROOS
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:03:46
2018-05-17 19:56:43
Marta Ziółkowska MARIO
  • 2x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:03:59
2018-05-17 19:56:11
Tomasz Olszewski MARIO
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:04:12
2018-05-17 19:55:24
Alicja Górecka SUDARUSHKA
  • 2x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:04:28
2018-05-17 19:54:30
Aleksandra Górecka COCO HEAVENLY ENIGMA
  • 2x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 19:48:08
2018-05-17 19:46:47
Weronika Bobotek LOLLYPOP
  • 2x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 19:48:21
2018-05-17 19:46:12
Weronika Bobotek JUNE
  • 2x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 16:03:46
2018-05-17 10:45:38
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 16:03:32
2018-05-17 10:45:03
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 06:33:58
2018-05-16 23:16:17
Natalia Stevnert STARLIGHT
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 06:34:11
2018-05-16 22:44:27
Zuzanna Szczepanowska GILDZIA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 06:34:25
2018-05-16 22:43:33
Maja Piasecka LUPIDELIA EBONY LADY
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:37:41
2018-05-16 22:35:41
Zuzanna Tomaszewska FLUKS
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:37:55
2018-05-16 22:32:32
Karolina Szaniawska KUBA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:38:08
2018-05-16 22:31:45
Weronika Sobczak DAMROKA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:38:21
2018-05-16 22:31:11
Julia Smuk RONALDINI
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:38:33
2018-05-16 22:30:31
Aniela Lewandowska GWIAZDKA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:38:45
2018-05-16 21:38:09
Ewa Mazurowska CLICQUOT
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:38:59
2018-05-16 21:16:45
Agnieszka Kotwa-Grudzińska H- CARYLLO
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:39:13
2018-05-16 21:08:25
Marta Kucman KANDAVU
  • 2x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/70 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 12:34:49
2018-05-16 12:15:50
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 12:35:04
2018-05-16 11:50:14
Aliaksandr Sarachau MEGATRON
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:58:21
2018-05-16 09:46:36
Marta Ziółkowska SUMAR
  • 1x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:58:33
2018-05-16 09:45:48
Wiktoria Leszek-Karwańska IVY CANCAN KL
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:58:45
2018-05-16 09:44:30
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:58:07
2018-05-16 09:41:17
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:26:09
2018-05-15 22:18:35
Martyna Wichiciel BLAZING DESERT JESTER
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:17:57
2018-05-15 22:17:09
Maja Kosińska MERWIN
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:17:36
2018-05-15 22:15:43
Wiktor Łapiński TURINI
  • 2x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:00:28
2018-05-15 21:58:17
Matylda Szrajer RÓŻA
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 22:00:46
2018-05-15 21:43:58
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, 120 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)(W tym klasyfikacja LPP -Zawodnicy z licencją III i II)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 20:16:43
2018-05-15 20:07:44
Kinga Ciszewska EBEN HAEZER
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 20:03:17
2018-05-15 19:56:28
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 18:42:44
2018-05-15 18:41:23
Julia Borys NEFRYT
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 14:43:49
2018-05-15 14:39:23
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 14:43:37
2018-05-15 14:08:14
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 12:35:18
2018-05-15 11:57:21
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:47:00
2018-05-15 11:37:26
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:47:39
2018-05-15 08:46:30
Ewa Mazurowska PORTOS
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:47:50
2018-05-15 08:44:32
Ewa Mazurowska DOLLAR GYM
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:48:03
2018-05-15 08:43:06
Ewa Mazurowska ALEX
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:07:33
2018-05-14 22:17:08
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 23:31:13
2018-05-14 22:01:41
Zoja Trojan ARGO
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:41:48
2018-05-14 20:58:26
Marta Rzemykowska DASTY
  • 2x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 23:31:38
2018-05-14 20:56:57
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, 120 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)(W tym klasyfikacja LPP -Zawodnicy z licencją III i II)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 23:32:00
2018-05-14 19:43:42
Maja Trojanowicz RIPOSTA
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 23:32:20
2018-05-14 17:34:33
Marcelina Suchecka HIPOLIT
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 23:32:32
2018-05-14 16:50:36
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 11:04:46
2018-05-14 10:47:51
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 10:47:59
2018-05-14 10:47:06
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 10:46:09
2018-05-14 10:44:55
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 2x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 17:35:26
2018-05-14 08:03:45
Julia Kapel NEVIO 17
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 08:13:42
2018-05-14 08:03:09
Julia Kapel CYKOR
  • 2x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:36:30
2018-05-13 22:34:40
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:30:11
2018-05-13 22:29:58
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 2x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:29:59
2018-05-13 22:23:56
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:30:25
2018-05-13 22:22:36
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:30:37
2018-05-13 22:20:44
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:30:48
2018-05-13 22:17:20
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:31:00
2018-05-13 22:14:48
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:31:12
2018-05-13 22:04:47
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:02:02
2018-05-13 22:01:27
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:02:15
2018-05-13 21:57:32
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 22:02:29
2018-05-13 21:53:17
Karolina Bar KORAL
  • 2x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:07:54
2018-05-13 19:16:57
Karolina Sujecka FUGA
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:08:08
2018-05-13 19:15:39
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:08:24
2018-05-13 19:15:06
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:08:52
2018-05-13 16:28:56
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:02:47
2018-05-11 20:21:53
Aleksandra Szwajczewska ASESOR
  • 1x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 16:18:14
2018-05-11 15:19:14
Dominik Tarnawski GERDHARD
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 21:41:36
2018-05-10 20:55:40
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, 120 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)(W tym klasyfikacja LPP -Zawodnicy z licencją III i II)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 21:41:49
2018-05-10 20:54:37
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, wys. 120 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 20/N/Konkurs nr 20, klasa N, 120 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)(W tym klasyfikacja LPP -Zawodnicy z licencją III i II)
  • 1x 21/C/Konkurs nr 21, klasa C, zwykły, wys. 130 cm (art. 238.2.1) ( W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją II i I
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 08:48:55
2018-05-09 08:05:21
Jan Oleksyn GIZELA
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 08:49:07
2018-05-09 08:03:55
Justyna Nagórka GRAPPA
  • 2x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 08:49:20
2018-05-09 08:02:40
Julian Rejman MILANO
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 2x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 08:49:30
2018-05-09 08:00:41
Justyna Nagórka GIZELA
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, JLM Open, dokładności, bez szeregów, wys. 50 cm (art.238.1.1)
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 06:34:39
2018-05-08 23:42:25
Alicja Lipkowska RAMBO
  • 1x 4/LL KUCE i MK/Konkurs nr 4, JLM Open, KUCE i Małe Konie klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 06:34:52
2018-05-08 23:41:20
Adela Kośmicka KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:22:03
2018-05-08 17:01:15
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 18/Licencyjny/Konkurs nr 18, klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:22:26
2018-05-08 17:00:40
Marta Szyba-Giżyńska PĄCZEK
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:22:38
2018-05-08 17:00:07
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, Open, zwykły, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce (bez A1) i małe konie - wiek zawodnika: 9 - 16 lat) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:22:49
2018-05-08 16:59:29
Lidia Przybylska CZAPLA
  • 1x 12/70 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:14:20
2018-05-07 20:08:01
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 16:54:23
2018-05-07 15:50:24
Elżbieta Kondzioła NEFRETETE
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 16:54:35
2018-05-07 15:18:56
Anna Wąsowska FIDŻI
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 21:24:34
2018-05-06 16:56:50
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 2x 7/Licencyjny/Konkurs nr 7 klasa L, styl jeźdźca / Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 19:26:28
2018-05-03 19:24:38
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 2/60 cm KUCE/Konkurs nr 2, JLM Open, KUCE, dokładności, wys. 60 cm (art.238.1.1)
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 12/70 cm/Konkurs nr 12, Open DEBIUTY, dokładności, bez szeregów, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 13/60 cm/Konkurs nr 13, Open, zwykły, bez szeregów, wys. 60 cm (art.238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Kuce - do grupy D włącznie, wiek zawodnika: 9 - 14 lat), Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 18:56:37
2018-05-03 18:55:05
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6, JLM klasa L, wys. 100 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, JLM klasa P, wys. 110 cm zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, kasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną i III)
  • 1x 19/P/Konkurs nr 19, Klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (W tym klasyfikacja LPP - Zawodnicy z licencją III i II)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 18:56:49
2018-05-03 18:34:50
Marta Szrajer EMAELA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs nr 3, JLM Open, klasa Mini LL, wys. 70 cm, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1)
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, JLM Open, klasa LL, wys. 90 cm, zwykły, (art. 238.2.1)
  • 1x 15/LL/Konkurs nr 15, Open klasa LL, zwykły, wys. 80 cm (art.238.2.1 ( W tymklasyfikacja LPP - Zawodnicy z Licencją wstępną oraz bez licencji)
  • 1x 16/90 cm/Konkurs nr 16 Open klasa LL, zwykły, wys. 90 cm (art. 238.2.1), (W tym klasyfikacja LPP - Kuce C i D) Obowiązkowy certyfikat wzrostu kuca
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
4. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
5. Bobotek Weronika JKS Olsza
Brak
6. Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
2004 (JM.)
O033953
7. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
8. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
9. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
10. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
11. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
12. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
13. Fludra Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O003338
14. Głuchowska Małgorzata Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
15. Górecka Aleksandra JKS Olsza
2002 (J.)
brak
16. Górecka Alicja JKS Olsza
2002 (J.)
brak
17. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
18. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
19. Jakim Marcel Bpk
-
20. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
brak
21. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
22. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
23. Jasiak Alicja bpk
2003 (JM.)
brak
24. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
25. Kajak Dawid BPK (MAZ)
S
O028288
26. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043878
27. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
28. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
29. Kondzioła Elżbieta bpk
S
O002129
30. Kosińska Maja BPK
2000 (J.)
O035697
31. Kośmicka Adela KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O038344
32. Kotwa-Grudzińska Agnieszka Niezrzeszona
S
brak chwilowo
33. Kucman Marta St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O008312
34. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
35. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka
2001 (J.)
O018344
36. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
37. Lewandowska Weronika JKS Olsza
brak
38. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O035966
39. Łapiński Wiktor BPK
2006 (JM.)
Brak
40. Małys Gabriela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2006 (JM.)
O041899
41. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
42. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
43. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
44. Mitrowska Martyna SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
45. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (MJ.)
O034233
46. Nagórka Justyna Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2006 (JM.)
O048642
47. Naumiuk Kornelia Z
2008 (Mł.)
Z
48. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
49. Oleksyn Jan Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O046552
50. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
51. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O041691
52. Piasecka Maja Domek Białego Kucyka
2005 (JM.)
brak
53. Piątkowska Krystyna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035294
54. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka
2005 (JM.)
O039639
55. Przybylska Lidia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
56. Przybysz Klaudia Ks Equiright
2004 (JM.)
O038241
57. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
58. Rejman Julian Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O044960
59. Rzemykowska Marta SKJ Poczernin
S
O008189
60. Sarachau Aliaksandr KJ Hippica Polonia
S
O039839
61. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
62. Skarżyńska Pola bpk
2006 (JM.)
brak
63. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O043875
64. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
O041723
65. Stevnert Natalia KJ Aromer Józefin
S
O003937
66. Suchecka Marcelina KJ Aldragho
2007 (Mł.)
O043759
67. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
68. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
69. Szczepanowska Zuzanna Domek Białego Kucyka
2006 (JM.)
brak
70. Szrajer Marta KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O001883
71. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
72. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
73. Szwajczewska Aleksandra niezrzeszony
S
O012666
74. Szyba-Giżyńska Marta Szybki Konik
S
brak
75. Szychowska Julia bpn
2006 (JM.)
brak
76. Tarnawski Dominik bpk
S
O014119
77. Tomaszewska Zuzanna KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043811
78. Trojan Zoja brak
2001 (J.)
brak
79. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
80. Turowska Ilona EquiClub Zamłyniec
S
O004175
81. Wąsowska Anna Klub Jeździecki Dworek
2000 (J.)
O034674
82. Wawszczak Jakub brak
S
O003552
83. Wichiciel Martyna NZ
2005 (JM.)
brak
84. Wilczewski Robert Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
S
O002520
85. Ziółkowska Marta Polski Polo Klub
1997 (MJ.)
O014575
86. Ziółkowska Marta JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
87. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

A CATOKI Hanower DEU 2010 Wałach gniada/168 F: CATOKI
M: ARANCHA
O: AGATA MITROWSKA
B: CHRISTINA MARTENS
K022778 DE 431316680210
2.

58

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada F: Pink Floyd /
M: Andora / Hadrian
O: Janina Karasek
B:
K017957
3.

23

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
4.

56

ARGO WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczyk
brak
5.

100

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
brak 009 66 0005401
6.

37

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
7.

34

ASESOR Wielkopolska POL 2002 Wałach siwa/170 F: Renommee
M: Amfora
O: Aleksandra Szwajczewska
B: Kalinowski Ryszard
K007040 POL 007 66 03950 02
8.

119

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
9.

72

BLAZING DESERT JESTER Kuc Walijski POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Broomells Desert Monarch
M: Dormello
O: Agnieszka Wichciel
B: GB
brak
10.

113

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
11.

49

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
12.

36

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Monika Pasik
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
Brak
13.

109

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach gniada F: Conair
M: Isabel XI
O: Dagmara Rajchel
B: Ipernstedt
K014064 De421000061907 104AE54
14.

78

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
15.

98

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Claudia / Campbell
O: Mariusz Czarnomski
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
16.

114

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon / Colman
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzyński
B:
K018658 616009610156011
17.

108

CHILI PJ Hanoverian GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
18.

81

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
19.

31

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
20.

123

CLICQUOT Deutsches Sportpferde GER 2010 Ogier F: CANDIAVOLO
M: ABRAXIS
O: Sławomir Miąsko
B: WALDEMAR KALUZA
DE 455-8701278-10
21.

94

COCO HEAVENLY ENIGMA Tinker POL 2011 Klacz kara/kuc: F: NN
M: Dancer Dolly Daydreamer
O: Justyna Kopko
B: NN
brak 826073001209468
22.

124

CONSTANTINE M F:
M:
O:
B:
23.

48

CYKOR Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Da
M: Plamka / Borysław
O: Jacek Kapel
B: Robert Stypik
K020057 POL013600071409
24.

103

CYRANO OO POL 2012 Wałach gniada/kuc:145 F: Ekier
M: Cytra
O: Danuta Konończuk
B: Danuta Konończuk
brak
25.

116

CZANDRA Kuc Typ Szlachetny POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Sylwia Szczęsna
B: brak
brak
26.

24

CZAPLA Huculska POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir
M: Całka
O: Jakub Giżyński
B: Stadnina Koni Huculskich Gładyszów
brak POL 012 57 01708 08
27.

84

DAMROKA NN POL 2005 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
28.

99

DAR WLKP POL 2004 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Kim Doung Vam
B: nn
brak
29.

15

DASTY ... POL 2008 Wałach gniada F: Giewont/Arcus
M: Dzierlatka/Lap Bej
O: K. Jannasz
B: J. Rubersz
...
30.

66

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
31.

59

DOLLAR GYM HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
O: Natalia Maciejewska
B: Niemcy
K021243
32.

18

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: MESSENGER
M: EMARILLA
O: MARTA SZRAJER
B: SK JANÓW PODLASKI
BRAK 616009580271514
33.

106

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
34.

47

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
35.

46

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet
M: Felina
O: Joanna Różewska
B: Wiesław Apanasewicz
K022440 616013670119510
36.

111

FAZA AS Kuc Felijski POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Fanta / Mrówkojad
O: Piotr Zwierzyński
B:
K016234 POL013580189807
37.

21

FIDŻI MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ekspres
M: Florencja
O: Anna Wąsowska
B: Elżbieta Zagórska
K022769
38.

86

FLUKS KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
39.

101

FORTUNKA KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:122 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Guzowska
B:
K021966 616999662048608
40.

38

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
41.

97

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: .
M: .
O: Justyna Kopko
B: holandia
K025786
42.

33

GERDHARD WLKP POL 2002 Ogier kasztanowata/178 F: Hartland
M: Gerda
O: Dominik Tarnawski
B: Dominik Tarnawski
K017634
43.

88

GILDZIA KM POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Granit
M: Grenada
O: Ewa Muszyńska
B: Benz Romuald
K020730
44.

28

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
45.

115

GRAND CORIDA SP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Corleone Z / Coriall
M: Garda / Grandeur
O: Piotr Zwierzyński
B: Jan Chrzanowski
K014374 POL009670025206 104QD98
46.

29

GRAPPA Typ Kuc POL 2013 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Anna Nagórka
B: Magdalena Błasik
K024980 616999580445613
47.

62

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
48.

82

GWIAZDKA Typ Szlachetny POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś
M: Hadora
O: Anna Sobańska
B: nn
K019024
49.

80

H- CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
O: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
B: Kazimierz Bartkowiek
2450/18 B
50.

125

HANDSOME F:
M:
O:
B:
51.

16

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
brak 616009661583211
52.

110

HELERINA Trakeńska POL 2012 Klacz kara F: Velsas
M: Helmainte
O: Malwina Mont-Jovet
B: Tomasz Gąsowski
K022537 POL 732 01 00622 12
53.

52

HERR VITO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
54.

19

HIMEQUYL PKSP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: IMEQUYL
M: HURGANDA
O: OSKAR SZRAJER
B: WOJCIECH CIEPLIŃSKI
K024439 616 009 55 00008 13
55.

53

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Grzegorz Suchecki
B: Dudkowiak Roman
K019548 POL013610117005
56.

41

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
57.

104

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
58.

75

IVY CANCAN KL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Honey CanCan
M: Izis KL
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
Brak
59.

74

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
60.

92

JUNE Tinker POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Z
M: Z
O: Justyna Kopko
B: Brak
Brak
61.

68

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
62.

64

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
63.

79

KANDAVU KWPN POL 2014 Ogier gniada/170 F: Zinedine
M: Kleopatra
O: Marta Kucman
B: A. Sztandar-Sztanderska
brak
64.

10

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada F: Bolero
M: Kimberley
O: Monika Karpińska
B: -
K019199
65.

39

KORAL KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Guzowska
B: Krzysztof Nowotarski
brak
66.

90

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
K025508
67.

85

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Morelos /
M: Karina /
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
68.

117

LAMPI KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:118 F: Folkert
M: Lala
O: Małgorzata Kołkowicz
B: Wejster Magdalena
brak POL 013 54 00807 05
69.

93

LOLLYPOP KUC POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:148 F: .
M: .
O: Justyna Kopko
B: Wielka Brytania
Brak 937474944949484
70.

43

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
71.

87

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz ciemnogniada/mk: F: Turnina's Gismore
M: Firwood's Ella
O: Ewa Muszyńska
B: Dorota Kowalska
brak
72.

96

MARIO MLP POL 2006 Wałach siwa F: Gerber
M: Murcja
O: Justyna Kopko
B: Dziekańska Małgorzata
brak POL 006 66 02258 06
73.

25

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
K023092
74.

40

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
75.

77

MEGATRON Württemberger DEU 2011 Wałach siwa F: MONSUM
M: SINA
O: Krystyna Pędrakowska
B: Frieder Homberger
K025154
76.

71

MERWIN Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Hanna Kosińska
B: NN
POL 999 66 00428 01
77.

30

MILANO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
O: Anna Nagórka
B: Kowalik Janusz
K023969 616999580603510
78.

35

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:146 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
79.

61

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250 616POL10007028T
80.

44

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
81.

22

NEFRETETE SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Hartland
M: Natura
O: Maciej zając
B: Maciej zając
K024653 009661641204
82.

65

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
83.

14

NEVIO 17 Deutsches Reitpony DEU 2006 Wałach gniada/154 F: Nibelungenheld
M: Mhadina
O: Jacek Kapel
B: Hedwig Buil
brak DE 443430007906
84.

63

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
85.

26

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
86.

107

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak aasda555464
87.

60

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
88.

32

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
89.

42

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
90.

11

RAMBO DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K016230
91.

121

RAMZES Kuc Walijski POL 2008 Wałach kara/kuc:118 F: Fokus / Galon
M: Ramondie / Ramiro
O: Aneta Aniołek
B: Jan Wójcik
K024362 POL013610007908
92.

54

RIPOSTA Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Nepal
M: Rivolta
O: Jacek Trojanowicz
B: Piotr Ziemkiewicz
K019519
93.

83

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Gluosnis
M: Regina
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546
94.

69

RÓŻA Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Nie pamiętam
M: Nie pamiętam
O: Anna Szrajer
B: Nie pamiętam
Nie pamiętam
95.

27

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
K013400
96.

122

SPOOK KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Aneta Aniołek
B: NN
brak
97.

89

STARLIGHT Oldenburska POL 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter
M: Grenzpilotin/ Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekula
K021904
98.

50

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
99.

95

SUDARUSHKA XX POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:157 F: .
M: .
O: Tomasz Olszewski
B: ROSJA
K021113 62292929292900
100.

76

SUMAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Aron
M: Sumatra
O: Marta Ziółkowska
B: SK Udórz
K019440
101.

91

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643
102.

51

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
103.

70

TURINI Pełna Krew Angielska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Belenus
M: Truskawka
O: Monika Łapińska
B: SK Golejewko
Brak
104.

105

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
105.

55

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
O: Brygida Gawryszewska
B: JW Greve
K007035
106.

20

WOLLINGS LION KING Welsh Pony NED 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: Steeherst Celebration
M: Horsegate Linnet
O: Herbert Szrajer
B: Holandia
K012216 5280170401229
107.

112

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:146 F: Cyklon Texass / Nando
M: Wróżka / Gregory
O: Piotr Zwierzyński
B: SK Nowielice
K010264 POL013640079904 103FX31
108.

102

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata F: Filip
M: Zuzia
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
RAMZES (121)
2018-05-20
1
2018-05-20
7
SPOOK (122)
2018-05-20
12
2018-05-20
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
KORAL (39)
2018-05-19
19
2018-05-19
25
2018-05-20
9
2018-05-20
MARKIZA (40)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
2018-05-20
11
2018-05-19
16
2018-05-20
5
2018-05-19
19
2018-05-20
4
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (90)
2018-05-19
30
2018-05-19
23
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-05-19
2018-05-20
3
2018-05-19
1
2018-05-20
11
Bobotek Weronika
JKS Olsza
JUNE (92)
2018-05-20
2018-05-20
10
2018-05-19
19
2018-05-19
29
Bohdanowicz Konstancja
BPK - MAZ
2018-05-19
13
2018-05-19
4
2018-05-20
2
2018-05-19
2
2018-05-20
3
2018-05-20
1
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
NEFRYT (65)
2018-05-19
17
2018-05-19
17
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2018-05-19
8
2018-05-19
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-05-19
2018-05-19
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2018-05-20
5
2018-05-20
13
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-05-19
13
2018-05-19
30
2018-05-20
2018-05-20
2018-05-19
1
2018-05-19
2018-05-20
2
2018-05-20
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-05-19
1
2018-05-19
4
2018-05-19
2018-05-20
2
2018-05-20
6
2018-05-20
EQUUS (47)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
2
2018-05-20
1
2018-05-20
6
Fludra Agata
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
BASTION (119)
2018-05-20
1
2018-05-20
1
Głuchowska Małgorzata
Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2018-05-19
9
2018-05-19
4
Górecka Aleksandra
JKS Olsza
2018-05-19
2018-05-19
19
2018-05-20
2018-05-20
Górecka Alicja
JKS Olsza
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
2018-05-20
3
Gorsiak Julia
Szybki Konik
MARKIZ (25)
2018-05-20
2018-05-20
Graczyk Julia
JKS Olsza
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-19
2018-05-20
Jakim Marcel
Bpk
ZYGZAK (102)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
13
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (16)
2018-05-19
23
2018-05-19
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2018-05-19
1
2018-05-20
11
PORTOS (32)
2018-05-19
2
2018-05-20
4
2018-05-19
2
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (106)
2018-05-20
4
2018-05-20
3
2018-05-20
2
Jasiak Alicja
bpk
CYRANO (103)
2018-05-19
16
2018-05-19
1
Jaworska Julia
JKS Olsza
ARROW (100)
2018-05-19
17
2018-05-19
17
Kajak Dawid
BPK (MAZ)
GRYKA (62)
2018-05-19
10
2018-05-19
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania
PASJA (107)
2018-05-19
1
2018-05-19
19
2018-05-19
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
2018-05-19
21
2018-05-19
7
2018-05-20
8
2018-05-20
CYKOR (48)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
8
2018-05-20
14
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (104)
2018-05-19
19
2018-05-19
1
2018-05-19
24
2018-05-20
4
2018-05-20
8
2018-05-20
3
2018-05-19
2
2018-05-19
13
2018-05-19
3
2018-05-20
12
2018-05-20
7
2018-05-20
1
Kondzioła Elżbieta
bpk
2018-05-19
18
2018-05-19
11
Kosińska Maja
BPK
MERWIN (71)
2018-05-19
6
Kośmicka Adela
KJ Aldragho Piaseczno
2018-05-19
19
2018-05-19
3
2018-05-20
7
2018-05-20
9
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
Niezrzeszona
2018-05-20
10
2018-05-20
2018-05-20
Kucman Marta
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
KANDAVU (79)
2018-05-19
1
2018-05-19
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
2018-05-19
5
2018-05-19
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka
2018-05-19
23
2018-05-19
14
2018-05-19
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
20
Lewandowska Weronika
JKS Olsza
DAR (99)
2018-05-19
2018-05-19
1
2018-05-20
2018-05-20
13
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
RAMBO (11)
2018-05-19
17
2018-05-19
18
2018-05-20
6
2018-05-20
16
Łapiński Wiktor
BPK
TURINI (70)
2018-05-19
30
2018-05-19
19
Małys Gabriela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
FORTUNKA (101)
2018-05-19
19
2018-05-19
19
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
2018-05-19
34
2018-05-19
26
ASCOT (37)
2018-05-19
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
ALEX (58)
2018-05-19
2
2018-05-19
5
2018-05-20
2
2018-05-19
6
2018-05-19
3
2018-05-20
4
PORTOS (60)
2018-05-19
1
2018-05-20
3
CLICQUOT (123)
2018-05-20
2
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-05-19
1
2018-05-19
7
2018-05-20
1
2018-05-20
5
Mitrowska Martyna
SKJ Bobrowy Staw
2018-05-19
10
2018-05-19
8
2018-05-19
6
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (27)
2018-05-20
11
2018-05-20
4
Nagórka Justyna
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (28)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
GRAPPA (29)
2018-05-20
11
2018-05-20
Naumiuk Kornelia
Z
C.SIOUX (49)
2018-05-20
8
2018-05-20
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
2018-05-20
10
2018-05-20
8
TOPAZ (51)
2018-05-20
4
2018-05-20
6
Oleksyn Jan
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (28)
2018-05-20
2018-05-20
10
2018-05-20
10
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
MARIO (96)
2018-05-19
1
DAR (99)
2018-05-19
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (23)
2018-05-19
9
2018-05-19
9
2018-05-20
13
2018-05-20
12
Piasecka Maja
Domek Białego Kucyka
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
1
Piątkowska Krystyna
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (91)
2018-05-19
3
2018-05-19
1
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka
IZIS KL (74)
2018-05-19
2018-05-19
22
2018-05-19
10
Przybylska Lidia
Szybki Konik
CZAPLA (24)
2018-05-20
5
2018-05-20
9
Przybysz Klaudia
Ks Equiright
2018-05-19
2
2018-05-19
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-05-20
5
2018-05-20
Rejman Julian
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
MILANO (30)
2018-05-19
1
2018-05-19
2018-05-19
1
Rzemykowska Marta
SKJ Poczernin
DASTY (15)
2018-05-19
28
2018-05-19
33
2018-05-20
3
Sarachau Aliaksandr
KJ Hippica Polonia
2018-05-19
4
2018-05-20
5
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (64)
2018-05-19
5
2018-05-19
7
Skarżyńska Pola
bpk
CZANDRA (116)
2018-05-20
1
2018-05-20
6
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
2018-05-19
1
2018-05-19
5
2018-05-19
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
DAMROKA (84)
2018-05-19
18
2018-05-19
1
2018-05-19
22
Stevnert Natalia
KJ Aromer Józefin
2018-05-19
6
2018-05-19
4
Suchecka Marcelina
KJ Aldragho
HIPOLIT (53)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
5
2018-05-20
5
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (38)
2018-05-19
14
2018-05-19
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
KUBA (85)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
11
Szczepanowska Zuzanna
Domek Białego Kucyka
GILDZIA (88)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
1
Szrajer Marta
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
EMAELA (18)
2018-05-19
1
2018-05-19
12
2018-05-20
6
2018-05-20
9
2018-05-19
15
2018-05-19
3
2018-05-20
3
2018-05-20
3
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
1
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
RÓŻA (69)
2018-05-19
13
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
4
Szwajczewska Aleksandra
niezrzeszony
ASESOR (34)
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
Szyba-Giżyńska Marta
Szybki Konik
PĄCZEK (26)
2018-05-20
7
2018-05-20
12
Szychowska Julia
bpn
LAMPI (117)
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
1
Tarnawski Dominik
bpk
2018-05-19
11
2018-05-19
8
Tomaszewska Zuzanna
KJ Akademia Kucania
FLUKS (86)
2018-05-19
1
2018-05-19
21
2018-05-19
1
Trojan Zoja
brak
ARGO (56)
2018-05-19
1
2018-05-19
8
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
RIPOSTA (54)
2018-05-20
9
2018-05-20
15
Turowska Ilona
EquiClub Zamłyniec
CHILI PJ (108)
2018-05-20
2018-05-20
7
2018-05-20
8
Wąsowska Anna
Klub Jeździecki Dworek
FIDŻI (21)
2018-05-19
15
2018-05-19
16
2018-05-19
Wawszczak Jakub
brak
HELERINA (110)
2018-05-19
2018-05-19
7
2018-05-19
12
Wichiciel Martyna
NZ
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-19
1
Wilczewski Robert
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
2018-05-20
4
2018-05-20
9
HANDSOME (125)
2018-05-20
2
2018-05-20
8
Ziółkowska Marta
Polski Polo Klub
SUMAR (76)
2018-05-19
1
2018-05-19
7
Ziółkowska Marta
JKS Olsza
MARIO (96)
2018-05-19
1
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
FAZA AS (111)
2018-05-19
1
2018-05-19
17
2018-05-20
2018-05-20
2
BURSZTYN (113)
2018-05-20
1
2018-05-20
6
CASTEL-L (114)
2018-05-19
6
2018-05-19
3
2018-05-20
7
2018-05-20
7
2018-05-19
5
2018-05-19
8
2018-05-20
10

Number of Riders: 87

Number of Horses: 108

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Guz
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-112015-1, Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodów skokowych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl